6824t59m125081x's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 14 friends' journal entries.

  Monday, September 25th, 2023
  shelly
  2:33p
  Šodien adresēju Gizmo diezgan garu runu, kurā apspriedu mūsu attiecību paradoksalitāti. Es teicu apmēram tā: "Cienījamais kaķi! Kā tas nākas, ka mana drausmīgā reputācija ir izplatījusies tuvu un tālu, tikai tu par to nekā nezini? Tu nezini, ka esmu ļauna, cietsirdīga, sadistiska, nodevīga, melīga briesmone? Cik bīstama un nekrietna es esmu? Cik garīgi nelīdzsvarota? Noteikti bija vēl kaut kas, ko es aizmirsu. Jo ja tu to visu zinātu, tu manas pavēles izpildītu drusku ātrāk. Vai, pareizāk sakot, tu vispār izpildītu vismaz kādas manas pavēles, teiksim, atbrīvotu manu krēslu."
  Bet viņš to nekā nezin, lai gan dzīvo ar mani dienu un nakti gadiem ilgi.
  shelly
  7:30a
  Saksa video par dzimuma maiņas ļaunumu beidzot nonācis īstajā vietā - "Latvija Pirmajā vietā" Youtube kontā.
  Sunday, September 24th, 2023
  neraate
  10:41p
  mums ar vīru PTSD. katru reizi, kad šodien sīki dauzījās un jautrība un frekvences sasniedza noteiktu robežu, stresījām, ka atkal kkas negadās.
  izrādās, ka kustās divi priekšējie zobi, vienam gandrīz visu sakni var redzēt, bet to raušanu lai tad menedžē cilvēks pats, es nevaru, man riebj
  Saturday, September 23rd, 2023
  neraate
  6:35p
  nr.1 izrāva nr.3 zobus. t.i. viens aizlidoja pa gaisu, otrs pie saknes riktīgi kustas un asiņoja. dauzoties viens mutē ielicis frotē halāta jostu, otrs rāvis. puņķi, asinis, asaras gāja pa gaisu un gandrīz nokavēju krāsns pieņemšanas-nodošanas faktu
  baterija nosēdusies. nepanesu es ka manam bērnam straumēm gāžas asinis

  vispār jābrīnās, ka seši (8) gadi pagāja līdz kāds kādam ko šitādu, bet nu aaaaaa!
  Friday, September 22nd, 2023
  pajautaa
  [ lavendera ]
  9:54a
  Vai dūnu guļammaisu drīkst ilgi glabāt sapresētu?
  Thursday, September 21st, 2023
  neraate
  8:11p
  pagājušajā nedēļā otrdien biju mājās 21:15. šodien būšu drusku ātrāk. šonedēļ priecīgāk, (nepārkarsu) lai arī kuņģis pagalam pielipis mugurkaulam. lai arī tumšs un degunā ielipusi smaķele, ļoti ļoti priecīgi - man nereāli patīk mīksto audu ķirurģija!
  shelly
  11:10a
  Video rullītis ar Valijevu, kas priekšnesumu noslēdz, gandrīz uzkrītot uz galvas vienam no tiesnešiem. Beidzamajā mirklī viņa pieķeras pie galda, nostabilizējas un mēģina savaldzināt tiesnesi un skatītājus ar žilbinošu, koķetu smaidu. Starp sajūsminārajiem komentāru desmitiem "ai, kakaja milaja", "Kami lucšaja" un "kakaja lapochka" kā svaiga gaisa malks "opatj pod dopingom katajetsa?"
  Tuesday, September 19th, 2023
  neraate
  6:28p
  pieteicos diviem starptautiskiem projektiem. uz vienu pat tiku! tagad domāju moš arī tai stipendijai kurai kvalificējos pieteikties. a ja nu :D
  pajautaa
  [ putukreejums ]
  1:02p
  Velo iecelšana vilcienā
  Jautājums cibas sievieškārtas pārstāvēm - vai jums ir izdevies pašrocīgi iecelt velo vilcienā un ja jā, tad ar kādu paņēmienu?

  Gribu doties pabraukāties ar velo pa Līgatni, bet nenormāli stāvās vilciena trepes mani biedē, it īpaši Līgatnē, kad durvis atveras/aizveras tikai uz īsu brīdi.
  Saturday, September 16th, 2023
  neraate
  10:42p
  vai tās zivis, kuras ēd āmurhaizivs ir lielākas par tām zivīm, kuras ēdam mēs?
  neraate
  9:09p
  ļoti kārojas speķa maizi
  neraate
  3:32p
  klau, ciba, tu visu zini - vai kaut kur var izīrēt izbāzeņus?
  Friday, September 15th, 2023
  shelly
  9:41p
  Sajaukt sejas kopšanaas līdzekļus - ček
  Pēc visiem 100 un 1 dalmāciešiem, piedodiet, darbiem, tāda tume galvā, ka kosmētiku no acīm notīrīju ar sejas toniku. Pirmo reizi dzīvē! Toniks gan man it kā bez spirta, bet acis tāpat izteiksmīgi sarkanas.
  Wednesday, September 13th, 2023
  shelly
  10:24a
  Balsoju par kvarca sejas rullīti kā gada bezjēdzīgāko pirkumu. Jo - pamostos, izrullēju seju, lai noņemtu lokus un maisiņus zem acīm, un pa ceļam uz darbu apraudos. Varu sākt visu no sākuma.
About Sviesta Ciba