Shanas biedrs

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
20:47: Brexit dīvainības
Cik saprotu no lasītā, Brexit referendumam bija tikai rekomendējošs raksturs, gala lēmums ir jāpieņem UK parlamentam, kurā tagad ir iestājies kārtīgs bardaks. Bet interesanti ir lūk kas:
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-eu-no-need-uk-send-formal-letter-exit-process-eu-referendum-david-cameron-a7103991.html Nevajag nekādus papīrus, jūs tikai pasakiet!
Pat sūda sīknaudas projektiem vajag parakstītus oriģinālus, pareizi cauršūtus un izcakotus, elektroniskās versijas un ko tur vēl ne, bet te - iztiksim bez formalitātēm! Gluži kā senatnē - viens ķeizars otru d.rst pasūtīja un aidā - pie ieročiem, tauta! Mūs neciena.

Tags:

Comments

[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:26. Jūnijs 2016 - 22:39
(Link)
ES šobrīd ir pašiznīcinoša.

It kā jau saprotami – ir jāatriebjas UK par šo soli. Beating will continue until morale improves. Bet tas nekādi nepalīdzēt ES novērst savas problēmas – stagnāciju, bēgļu krīzi. Tas var tikai to pastiprināt.

UK politikā tagad ir bardaks un domājams, ka būs vēl kādu laiku. Skotijas parlaments sola uzlikt veto, un galu galā pretēji nobalsotajam, ja pat Leave atbalstītāji tomēr apzinās, ka Brexits ir nepareizā izvēle, tad pilnīgi reāli, ka notiek vilcināšanās tik ilgi, ka nekāds Brexits nemaz nenotiek. Pat tad ja Boriss tiek par premjerministru, tad viņš kā Tramps var mainīt savas domas, saskaroties ar reālo politiku.

Bet izskatās, ka ES vairāk grib izmest UK no ES. Bet to formāli nevar izdarīt, jo UK par spīti bardakam diezgan godīgi ievēro rakstītās vienošanās, ko nevar teikt par visām ES valstīm.

Redzēs, ko rīts nesīs. Domāju, ka neskaidrība ieilgs un vienkārši pie tā jāpierod. Dzīvē nekas nav garantēts.
[User Picture]
From:[info]shanietis
Date:26. Jūnijs 2016 - 23:59
(Link)
Izskatās pēc pata situācijas kā šahā. Iespaids, ka paši britu politiķi šādam iznākumam nebija gatavi un pašlaik nav neviena valstvīra, kurš spētu un gribētu to kuģi stūrēt vai nu vienā vai otrā virzienā. Laikam tur ir jābūt parlamenta balsojumam vai MP lēmumam, bet tas teorētiski var pateikt arī "nē" referenduma rezultātiem - sak, interesanti , bet mums šķiet, ka tā nav pareizi, un rīkot uzreiz rudenī jaunas vēlēšanas. Savukārt EU formāli neko nevar uzsākt līdz brīdim, kad dalībvalsts oficiāli paziņo, jā - mēs stājamies ārā. Jebkurā gadījumā tas ir Klasterfaks ar lielo burtu. Ekonomiskā nenoteiktība kaitēs visiem + mums vēl kaimiņos fašistiskā Krievija, kura gaida izdevīgu brīdi saviem 'lebensraum' mērķiem.
Powered by Sviesta Ciba