Pilota memuāri.

ko almighty_j darīja, kad neaizbrauca laivot jeb Eksperimenti ar Dzīvo Ūdeni.

ko [info]almighty_j darīja, kad neaizbrauca laivot jeb Eksperimenti ar Dzīvo Ūdeni.

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry



Spainis izjauktā stāvoklī:

Strāvas patēriņš procesā, mērot netieši, caur dīcknaiblēm.

Parasta, laba, mīksta akas ūdens lādiņš

Pēc jonizācijas:



Viena ārkārtīgi vērtīga, produktīva, Šmucsspainavā pavadīta diena. I tak:

Ideja: aizgūta no Oļega Medvedeva grāmatas "Dziedniecība"
Eksperimenta subjekti: Mēs paši (Termiic, Jetijs & pārējie)
Iekārta: H2O jonizators, a.k.a. "dzīvā" (un "mirušā") ūdens spainis.
Metode: Ūdens elektrolīze, ar membrānu nodalot tos vienu no otra.
Derīguma termiņš: 6-24h, pēc tam negatīvi lādētais ūdens savu lādiņu zaudē.
Pilnā pašizmaksa: Apmēram Ls20

Tehniskais izpildījums:

Iekārta(s) izgatavota(s) Šmucsspainavas korporācijā un sastāv no plastmasas spaiņa, kurā iegremdēti nerūsošā tērauda elektrodi - iekšējais caurules veidā un otrs, ārējais - sieta veidā. Konstruktīvais izpildījums - PP/PP-H kanalizācijas caurules un veidgabali. Vidējā caurule, uz kuras viss turas, perforēta (caururbta), uz tās uztīti kārtām papīra dvieļi un linu diegs, lai neļautu ūdeņiem sajaukties, bet nodrošinātu jonu plūsmu. Spainis barojas no 220V maiņstrāvas tīkla caur pusperioda taisngriezi (2x 1N5408 diodes) un procesā, kas ilgst apmēram 3-10 minūtes, patērā no 220W-1kW.

Citas piezīmes: Šis ir tas ūdens, ko sauc par "lādētu". Taču tas ir tikai puse no stāsta. Ūdens ir 'tukšs' - tajā nav informācijas, struktūras, izņemot to, kas veidojusies nejauši. Līdz ar jonizācijas procesu, ūdens sāk "lipt" [[info]pyro termins], molekulu klasteri veido sarežģītas ģeometriskas struktūras, kas izjūk, lādiņam pazūdot. Tas, ko mēs darām šādā veidā - apgādājam organismu ar papildus negatīvo lādiņu, elektroniem. Ietekme vēl jāpēta un, kaut es jau varētu izteikt pirmās piezīmes, tas vēl ir daudz par ātru un nebūs objektīvi.

/Music: Rise Against - Audience of One
  • Jonizācija ir triviāls gadījums, par to komentāru nav. Par "klasteriem" un "sarežģītām ģeometriskām struktūrām", however - kādā veidā Tu nonāc pie secinājuma, ka tur tādas rodas? Mind you, šāds secinājums nevar vienkārši izrietēt no paša jonizācijas fakta.
    • Jet

      (Anonīms)
      info:
      Te par pozitīvi lādētiem joniem un to kā tie klasterējas savienojumā ar pilnu h2o molekulu:
      http://www.lsbu.ac.uk/water/ionish.html
      te par negatīvi lādētiem joniem un viņu savienojumiem ar ūdens molekulām:http://www.lsbu.ac.uk/water/ionisoh.html
      te par klasteriem kopumā

      http://www.lsbu.ac.uk/water/abstrct.html
      http://www.lsbu.ac.uk/water/methods.html
      http://www.lsbu.ac.uk/water/evidnc.html
      un tur ir vēl daudz vairāk. Tātad klasterēšanās ir iespējama. Bet kā panākt kaut kādas struktūras vajadzīgajā ģemoetrijā? Ar vibrāciju tb stāvviļņiem, kuru viļņa garums un frekvence noteiks klasteru "čaulas lielumu un formu. Protams arī ūdens trauka ģeometrija, kurā ūdens tiek pakļauts šādām vibrācijām ietekmē šo procesu un tas ir matemātiski aprēķināms. Te sīkāk par šo:
      http://www.smucspainava.lv/viewtopic.php?f=3&t=46
      • Re: Jet

        M. Čaplins vai nu tīšām, vai kā citādi ignorē vienu, man domāt, ļoti būtisku faktu - šādu struktūru pastāvēšanas ilgumu.

        "Our results highlight the efficiency of energy redistribution within the hydrogen-bonded network, and that liquid water essentially loses the memory of persistent correlations in its structure within 50 fs" (doi:10.1038/nature03383)

        "With increasing coupling strength, the anisotropy decay speeds up and the long-lived components vanish. This effect can clearly be assigned to intermolecular ET which is expected to be at least partially coherent. The anisotropy decay can now be fitted with a single exponential decay, resulting in decay times of 75 fs" (doi:10.1063/1.2919050)

        "What has been demonstrated is that water molecules form transient bonds with other water molecules, creating a larger ultrastructure—but these water structures are extremely short-lived. They are not permanent. In fact, research shows that water molecules very efficiently distribute energy from these bonds, breaking them apart in approximately fifty femtoseconds. Scientists can argue about whether or not water can display ultrastructure lingering for longer than femtoseconds under certain conditions—but they are arguing over incredibly small fractions of a second." (Steven Novella, MD, assistant professor of neurology at Yale University School of Medicine)


        So, ūdenī zināmos apstākļos uz dažām sekundes kvadriljonajām daļām var izveidoties molekulāra superstruktūra? Tas ir... piemīlīgi.
        • Re: Jet

          Izskatās, ka man šovakar programmā vēl bez visa ir klope,

          [info]mindbound vs. Jetijs.

          Jāiet salūkāt popkorns laikam. :D
          • Re: Jet

            Neuztraucies, es šajā sakarā esmu pateicis visu, kas man būtu sakāms un sapratis visu, kas man būtu jāsaprot. Vari turpināt spēlēties.
            • Re: Jet

              (Anonīms)
              es arī
              • Re: Jet

                (Anonīms)
                tomēr šis spainis tika taisīts ne jau eksperimentiem ar struktūrām, bet tīri eksperimentiem ar PH, struktūras ir lietas, ko praktiski īsti neviens nav varējis pierādīt un ar praktiski es domāju parādīt man degošu ūdeni vai ūdeni kas ģenerē elektrību utt. Es ticu ka tas ir iespējams, un ka arī ilglaicīgāki klasteri ir iespējami, un teorētiski jā, bet praktiski redzēs kā būs. Spaini taisījām kā variantu kā palielināt organisma sārmainību un samazināt skābumu, lietojot uzturā tieši negatīvi lādētu ūdeni, kam PH kā likums ir daudz augstāks, kā nejonizētam ūdenim. Un tur jau redzēs ko autors stāstīs, uz mani strādā, veselība uzlabojas, mundrums lielāks, jāguļ un jāēd mazāk. Arī termoregulācija organismam uzlabojās, jo pirtī var nosēdēt ievērojami ilgāk tajos pašos parametros kā parasti, ja šito ūdeni dzer. Un tas šeit ir mērķis, nevis struktūru pētniecība :)
Powered by Sviesta Ciba