Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, July 30th, 2015
  po
  5:24p
  2017
  Tu neesi personas kods, lai kā par to būtu pārliecinājusi pirmā koda puse.
  vistu_zaglis
  3:58p
  "es tev tikko nosūtīju pdf, kur ir jaunais izskats (mazā stila grāmata)", ar šādiem vārdiem klients man izsniedz linku uz 1.34 Gb lielu Ilustratora failu.

  Es negribu zināt, cik sver lielā stila grāmata.

  Current Music: Kvety / Uklizim Pokoj
  noisiite
  4:28p
  Teicos, ka nedošu meitai konfektes vēl kādu krietnu laiku. Mhm, teikt jau es varu daudz ko.
  Bet nu jaunā lēdija paņem krēslu, piestumjas pie skapja, paņem šokolādes konču iepakojumu un pa kluso ēd. Mute, rokas netīras, papīrīši visapkārt.
  mako
  3:39p
  SHP kartes
  Meklēju Latvijas karti ar pilsētām SHP formātā. Tāpat labprāt iegūtu Baltijas kartes SHP formātos. Un ja kāds vēl pastāstītu, kā to SHP var editēt, būtu pārlaimīgs. Uzinstalēju sev QGIS 2.10.1 -Pisa un skatos, kā auns uz jauniem vārtiem.
  Piemēram - tur kaut kur ir visādi Name_0, kuram var definēt - re, šitais pleķis ir Kurzeme. Kā to definēt? Kā labot? Kā vispār uzzināt, kā tas pašlaik nosaukts?
  martcore
  2:45p
  ar ko tādu es eu aizvainojis aukstākos kosmosa spēkus, ka mani jau otro dienu galvā vajā rajeckas dziesma par lielajiem greizajiem ratiem
  nē, ja slikti ir man, tad lai slikti ir visiem!!!11
  black_data
  12:11p
  Par diētām
  http://thedietitianspantry.com/2015/07/27/what-to-do-when-people-prefer-popularity-and-pseudoscience-over-professionalism/

  Sen cibā nav bijis cepiena par diētām. Nu, vai vismaz parēkšanas par to, kas tagad ir trendīgi. Nu, tur, visi ēdi tikai svaigi medītus sermuliņus, un uzkož ar kļavu lapām, jo tādējādi tīrās čakras, notiek pieslēgums kosmosam, un liekie karmiskie kilogrami aiziet uz nākamajām dzīvēm, kad mēs reinkarnēsimies par roņiem.
  vilibaldis
  11:55a
  kaķi
  kaķi savstarpējās kretinēšanas mākslu izkopuši līdz pilnībai - rafinēti un smalki bendē viens otram sadzīvi un ik pa brīdim nāk sūdzēties...
  martcore
  11:23a
  ja es seivotu savu cibu audioformātā, tad to varētu ierunāt slavenais krievu diktors levitāns
  nu a komentus varētu ierunāt tas čuvaks, kas štirlicā lasa aizkadra tekstu
  black_data
  11:09a
  Futbols Ķeizarmežā - ček
  Nu, ko, futbols lielajā laukumā, kas nozīmē īstu futbola laukuma platumu, bet tikai uz pusi īsāku, parādīja, cik ļoti mēs tomēr to futbolu spēlēt nemākam. Divas lietas - aizsardzība, un saspēle.

  Aizsardzība, tas nozīmē diezgan lielus vārtus, kuros ir diezgan viegli iesist, plus diezgan lielas manevra iespējas uzbrūkošai komandai. Protams, ja kāds skatītos aizmugures, tik bēdīgi nebūtu, tomēr arī bez tā diezgan brīvi sitieni pa diezgan lieliem vārtiem, vēl arī slapjā laukumā - nu, golu bija daudz.

  Uzbrukums nozīmē to, ka Lucavsalā īsti nav daudz iespēju iedot piespēli uz sānu, vai atpakaļ. Rezultātā visi pieraduši bliezt pa vārtiem. Labi, protams, ka laukums vismaz garumā nebija pilnais, jo bizot no vieniem vārtiem, līdz otriem, un secināt, ka pilnīgi bezjēdzīgi, tas ir tā… kā skriet maratonu, jebšu pa tukšo. Šeit, tomēr, vietas uz laukuma ir tik daudz, ka var iedot piespēli pat uz centru, nav vajadzības mainīt uzreiz malas. Vai arī to darīt caur centru ar īsām piespēlēm, nevis pa dioganāli cauri visam laukumam.

  Bet kopumā, es, labprāt, atkārtotu šādu pasākumu. Beigās jau tomēr tas viss sāka izskatīties pēc futbola. Un, lai arī likās, ka skriešanas bija mazāk kā Lucavsalā, šķiet, tas ir bijis mānīgi. Ahileji sāp tā, ka knapi pa trepēm šorīt nokāpu, un pat augštilbi sīc, kā pēc cik tur to kilometru noskriešanas. Komplektā ar biezpiena diētu trīs dienu garumā, es vēl pēc futenes iemanījos norīt pus kilo svilinātu vistas spārnu, un šorīt jau domāju, kā izdzīvot līdz pusdienām.
  penny_lane
  1:02a
  ak, un vēl apakšā pierakstīts: "es nekad nerakstīšu labi. varbūt tāpēc, ka neesmu ģeniāla. vai vienkārši tāpēc, ka neesmu sarežģīta."
  brookings
  12:07a
  Countdown commencing
  Giving judgment, she said: ‘Mr Smith delivers the lyrics in a manner which at some points makes it hard to hear the words.’

  But she agreed with Miss Adamson and Mr Smith’s publisher that Mr Sharples had had similar trouble transcribing the words.

  His transcripts did not ‘seem completely accurate’, she said. ‘I accept the contention that the line is not “And a Star Wars police vehicle Paul’s off”, but...the more comprehensible “And a Star Wars police vehicle pulls up”,’ she said.
  Wednesday, July 29th, 2015
  martcore
  11:43p
  kas attiecas uz medal of honor: allied assault, tā ir lieliska elektroniskā spēle, kurai nav vajadzīgs nekas, iznemot tavus instinktus
  teiksim, šie paši instinkti tronheimas zemūdenes bāzē man liedza pirms fošistisko zinātnieku apšaušanas neizvērt aiz sevis laboratorijas durvis
  iekšējie dialogi "martcore, ar kuru galu tu tagad domāji" - "a es vispār nedomāju, es neko" radīja interesantu šovu, kurā nākas iznest visu bāzi bez aptieciņām
  vai to var izdarīt? var, bet labāk nevajag
  martcore
  11:38p
  bāc, kā uzzināju par skandināvu galda spēli hnefatafl, esmu iededzies baigā ziņkārē
  izskatās pēc šaha sajaukuma ar go, bet iešu studēt kaut kad noteikumus
  izstās ahujenna
  noisiite
  11:32p
  1g3m
  Griežas ap savu asu krietnu brīdi un tad streipuļo kaut kur, skats vispār diezgan amizants. :D
  Pamanījās planšetē ieslēgt sev multeni, kamēr biju uz piecām minūtēm atlaidusies gultā. (multenes tiek ~ 3, 4x nedēļā, Helmei pašai planšete netiek dota rokās, bet nu prot uzrāpties uz mēbeles, kur tā stāv un parasti skatās, kā es kaut ko tur viņai uzlieku skatīties)
  Rāpjas ļoti augstu, izmanto savu krēslu, lai pakāptos un atvērtu durvis, kuras aizvērtas.
  Ļoti ātri skrien.
  martcore
  11:20p
  bet jāsamierinās ar pasauli, tā vietā, lai cilvēki klausītos senetjēnu, emiku un denu viņi klausās massive attack un sievietes ar arfām, kas spēlē stadionos
  ja man būtu miniatūrs suns, es teiktu pojdjom žučka iz etovo parka
  mufs
  9:29p
  i shit you not
  ziniet,ko es te pusotru stundu darīju?
  lasīju gliemežus.

  labā ziņa - es neesmu traka. tas,ko pēdējos gadus esmu darījusi, ir rezultējies - parastie, normālie mājiņgliemeži pieaugušu indivīdu apmērā ir , bet ne daudz. ir,protams, arī viņu kniepadatas lieluma atvases.
  bet. sūdi ventilatorā ir tādi,ka ir apdzemdējušies tie pretīgie, milzu kailgliemji. tas ir kā lasīt meža zemenes - sēdi uz kvadrātmetru piecas minūtes, bet,kad paveries atpakaļ - vēlaizvien ir. un tas pat nav čelindžs viņus - tādus 0,5-3 cm- lasīt no zālāja. čelindžs ir nolasīt no augiem, spešlī - hostām, kas visas ir salijušas un viņi ir pretīgi un glumi un noslīd pa kātiņu kā pa slidkalniņu lejā.

  man sāp mugura un mana tolerance pret pretīgumiem dārzā ir izsmelta totalī, kaut sausais,glumais atlikums ir tikai viena litrīgā perwoll pudele.

  riebjas
  martcore
  9:19p
  tiem, kas nav dzirdējuši saint etienne
  mufs
  6:13p
  bet vislielākā nelaime ir tā,ka mājās nav nekā garšīga.
  vēl vēl lielāka nelaime ir tā,ka es nevaru definēt,kas būtu tas garšīgais.

  upd.
  kā lai a ļa uzgrillē kukurūzu?
  es nepeldēšu pēc grila. mēģināt uz pannas vai cepenē?
  mufs
  6:11p
  šitas pēdējais gāziens toč panāks to,ka dārzā šovasar vairs nebūs,ko darīt, except visu nopļaut. cik paspēju apskatīt, no darba atminusies, visas puķes sasistas, noliekušās, gliemeži dzīro
  putnupr
  4:51p
  gadi nav galvā, gadi ir miesā, gadi ir kalendārā. gadi pat nav laimīgajā jaunajā gadā, jo beigās visi jaunie gadi ir vienādi.
  aborigens
  3:39p
  Braucu no rīta tramvajā un domāju, tas nu gan ir labs pārdevējs, kuram izdevies tantei iestāstīt, ka tie sarkanie zīda rītasvārki ir plašķis.
  ravejsledzejs
  3:03p
  vakar kreisās rokas mazā pirksta nagam izlauzu gabau. ne apgriezt var, ne apvīlēt. ķērās jebkura audumā, ar ko saskārās.

  vakar aizlauzu labās rokas vidējā pirksta nagu. rezultāts kā iepriekš... un ko man tagad darīt... esmu ar abām rokām pārvērties par dadzi.
  ravejsledzejs
  3:00p
  šorīt no rīta piecēlos. tad parastās rīta izklaides - nu tur apģērpties, kafija, duša, izkasīšanās no mājām. tālāk jau eju pa ielu, bet ūsas kņud. tāda nepierasta sajūta. paskatos... mazmazītiņš zirneklītis ir sācis sev tīklu tur aust. ņi figa se! brīdi bērnu pavēroju, tad izkratīju nafig ārā! lai sev mitekli citur taisa.
  martcore
  2:36p
  lasot f kundzes diskusiju par skaistumu, atceros kaut kad sen lj lasīto forumu par meiteņu un sieviešu krūtīm un to apmēriem
  karoče, beigās sanāca tā
  ka lielas krūtis, pirmkārt, fiziski apgrūtinošas ir pašām meitenēm, otrkārt, tas ir pirmais, kas piegriežas pēc laika džekiem
  toties dod momentānu pārliecību par saviem spēkiem izmantot citus cilvēkus seksuālos nolūkos un tā
  un kas tajā visā ir skaists, viena vienīga neķītrība un pornogrāfija
  martcore
  2:15p
  Poll #20448 dsfhefhyewajhehetrjhturjjrt
  Open to: All, results viewable to: All

  mūzikas grupa saint etienne

  View Answers

  ir labākā deju muzona banda pasaulē un vispār mūža mīlestība
  1 (3.3%)

  kaifoju no
  0 (0.0%)

  patīk, bet nekas īpašs
  4 (13.3%)

  paklausījos, man aizvien garlaicīgi
  1 (3.3%)

  esmu neitrāls, un vanags ir pozitīvs
  2 (6.7%)

  nezinu tādu bandu
  21 (70.0%)

  paklausījos, naturāli derdzas!
  1 (3.3%)

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba