Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, September 26th, 2017
  zin
  8:46p
  mīlēt un iekārot
  tik dabiski un neparasti reizē
  ...
  sirena
  4:58p
  Lūdzu piedomājiet lai mēs dabūtu kora kleitu pasūtījumu. Vajag naudu un izskatās iedvesmojoši.
  mufs
  2:21p
  <---------
  vajadzētu matemātikas privātskolotāju 10.klasei un uz leju (neapgūta viela)

  gūglējot cibā radās iespaids,ka daži frendlistē ir jau ko tādu reiz meklējuši. ir ieteikumi?

  (mopēds nav mans, lai arī es nudien diezko neatceros vektorus, trololo)
  sirdna
  10:27a
  Dārgie gramatikas eksperti.

  Kā/vai loka ielu nosaukumus, vai ir kādi īpaši nosacījumi? Pieņemsim, ka manas dzīvesvietas adrese ir Dižā Kāpostu iela 17.

  Vai es dzīvoju "Dižā Kāpostu ielā 17" vai "Dižajā Kāpostu ielā 17"?
  hedera
  8:08a
  Vakardien jau norāpuļojos pa sienu gandrīz pilnu nodarbības laiku (teju 2h). Patīk tik ļoti, ka pat gribētu vēl kādu vakaru šonedēļ, bet nevarēs, pārmaigā plaukstu āda jāsadziedē.
  Monday, September 25th, 2017
  tvarj
  11:11p
  muzeju lekcijas. palags
  šodien bija tik kolosālas muzeju lekcijas, pie mums ar prezentācijām bija 8(!) visdažādāko muzeju pārstāvji

  Par Dizaina muzeju bija interesanti noklausīties, jo pati esmu šo muzeju apmeklējusi visvairāk un laikam piedalījusies gandrīz visās viņu piedāvātajās aktivitātēs. Interesanti bija uzzināt ar kādām grūtībām viņi sastopas.

  Jelgavas muzeja krājuma glabātājs bija ļoti interesants kungs no "vecā kaluma" muzejniekiem, kas ar aizrautību stāstīja par pārmaiņām muzejā, cik daudz laba tās ir nesušas un cik brīnišķīga lieta ir tāda digitalizācija, kas atvieglo darbu. Arī, protams, pēc lekcijas momentā aizgāju iepazīties un "uzņemt kontaktus", lai būtu kāds pie kā vērsties pie palīdzības brīdī, kad paši nonāksim pie realizēšanas.

  Braku muzejs gan bija vien no tiem, kur vēl bija jūtama padomju muzeju kārtība. nemanīju neko, kas tiktu darīts vienā ritmā ar mūsdienām, bet nesaku, ka tādēļ viņi būtu sliktāki.

  ar Imanta Ziedoņa muzeja vadītāju man pirmās lekcijas praktiskajā darbā izveidojās labs kontakts un bija interesanti tas, ko viņa stāstīja. viņu īpašais gadījums laikam būtu tas, ka Ziedonis pats paspēja dot savus norādījumus par to, kādu viņš vēlas šo vietu.

  Raiņa un Aspazijas memoriālie muzeji. diemžēl nevienā no šiem neesmu bijusi, jo man pati tēma "nu, tā", bet dizains ir satriecošs. un uz Tadenavu tagad aizbraukt gribas.

  Žaņa Lipkes memoriāls. Tā ir pilnīgi cita muzeju pieredze pirmām kārtām, līdz šim biju mazliet raustījusies, bet nu saprotu, ka ir absolūti nepieciešams šo redzēt Latvijas kontekstā.

  Turaidas muzejrezervāts. Milzīgs, grūti stūrējams kuģis. un jāatzīst, ka viņu prezentācija likās tāda vecmodīga, kaut arī tas bija viņu attīstības plāns aš līdz 2023 gadam. Varbūt tāpēc, ka uzstāšanās bija pēc spirdzinošās Lolitas Tomsones prezentācijas. varbūt tāpēc, ka viņa runāja par latvisko dzīvesziņu, kas nu jau retajam vairs neuzdzen drebuļus. bet nu visiem jau nav jābūt ūber-moderniem laikam...

  un visbeidzot, kad lekciju telpā bija palikusi kāda trešā daļa no mūsu grupas, Jaunmoku muzejs. Ineteresanti no tā viedokļa, ka viņiem ir jāpastāv kā daļai no tikai izklaidēm paredzēta kompleksa.


  un nobeigumā varu teikt, ka es vēlētos būt tāda laipna dāma ar krampi kāda ir Tukuma muzeju direktore, kad pieaugšu.
  mufs
  4:56p
  vīrs negrib pārcelties uz Skotiju.
  jāmeklē jauns vīrs.
  zin
  3:19p
  zin
  2:43p
  me aint dead yet
  kaut kā nerakstās pēdējā laikā
  nav tā, ka nekas nenotiktu
  is just rudens
  un septembris

  vīkendā biju Rēzeknē.
  black_data
  10:44a
  Visums un lauki
  Ar opīti sacentāmies, kurš sakarīgāk izskaidros, kas ir pusvadītājs. Pēc tam, plēšot nost šķūnītim jumtu, domāju par matēriju visumā un pārbaudīju egles gravitācijas viļņu ietekmi sev uz galvas. Bet mūsu interešu lokā nav tikai fizika. Kad sapratām, ka pusvadītāju tēma neaizgāja, spriedām, kurš dzīvnieks ir bīstamāks: nīlzirgs vai degunradzis. Viens aizgāja meklēt grāmatu, otrs aizgāja pēc telefona. Neskatoties uz slikto zonu, internets izrādījās mazliet ātrāks.
  martcore
  1:04a
  Sunday, September 24th, 2017
  bozena
  10:57p
  Nacionālās desu gatavošanas ieražas
  Nekā tur nav no tās Konjaka desas, es nospriedu, vajadzēja pirkt Ar Šmakovku.
  Patīkami, protams, ka biodiversitāte mūsdienās skar ne tikai šņabjus, kuri nāk visādās krāsās un lielumos, noturēti uz paipalu olām, filtrēti caur pienu un vienradžu astriem. Arī desas pieejamas ar ķiršiem, konjaku un šmakovku, kā augstāk norādīts.
  sirdna
  10:18p
  Nē, nu laiks jau labs un sestdiena arī izdevās kā personība, bet solītais pasaules gals, kā jau parasti. Fe.
  martcore
  8:29p
  varena man rimworldā bāze, ja to var izdemolēt viens traks jenots, pie tam aizsūtot nokdaunā manu labāko snaiperi, aprijot noliktavā veselas divas tūristu brokastis un vēl dzērveņu ievārījumu turklāt (!), turpinot debošu un maltīti desertā iestiprinoties ar tādām pūlēm izgatavotajām rimworldā atļautajām dabiski sintētiskajām vielām; tālāk apgāžot šaha galdiņu viņš aizgāja izrēķināties mežā ar tītariem. jei bogu, es turpmāk nošaušu ikvienu jenotu, kurš parādīsies pie bāzes kilometra rādiusā
  bozena
  4:44p
  Izdarīju visādus vīriešdarbus - piem. izzāģēju retākas upenes un sacirtu zarus kurināšanai (nav ko smieties, mums te upenes stipri kokveidīgas, ja), cirvja cilāšana mani drusku piebeidza, tāpēc, lai harmonizētos un lai man neuzaugtu ūsas, izmazgāju grīdas un novācu kārtējo spaini tomātu.
  Tā nu visa tāda harmoniska sēžu saulītē. Dārza kaimiņiene fotogrāfē tauriņus uz mūsu komposta kaudzes, kuriem, kā viņa saka, bakhanālijas uz puvušiem āboliem un dzīvība un iznīcība vienuviet.
  Vecā komposta kaudze jāizber, lai tur atkal varētu kompostēt, tad nu saturs liecina, ka šī ģimene pārtikusi lielākoties no vistām, lai gan arī medījumus nav smādējuši. No tiem kauliem, kurus atrodu komposta augsnē, varētu salikt stirnu un mežacūku.
  vistu_zaglis
  2:17p
  Atbrauca ciemos paciente, tas forši. Paciente palikusi bez balss, tas smieklīgi. Sarunājas čukstus, reizēm atzīst par vienkāršāku uzrakstīt messidžu telefonā, nekā pateikt.

  Apmeklējām Jiržikbāru, jo ārstnieciskā Tatru tēja. Taisāmies iet ārā pīpēt, Jiržiks paskatās uz pacienti un saka "It's past ten, so please no shouting".

  Current Mood: Miegains
  Current Music: Tricky / Wait For Signal
  dooora
  1:42p
  klimaksa pārmaiņas
  Laika pārmaiņu zinātnē jauni atklājumi. Jāpārraksta mācību grāmatas, policiju papīri un izmešu obligācijas. Bizītim un nodarbinātībai jau tas tikai uz labu.

  https://youtu.be/MS0qLhqaZDM
  dooora
  11:42a
  kosmosesse sai
  vaidzētu jau kauko uzskrīverēt par braucienu, bet acumirklī nav laika.
  Laika, kā parasti, palika kosmosā

  Zelta Triō par Laiku
  Saturday, September 23rd, 2017
  bozena
  10:23p
  Vakar paņēmu godīgi pienākošos brīvdienu, būtībā, lai lasītu baravikas. Dažkārt trešā brīvdiena ir atvaļinājuma svarā. Divreiz vairāk saules, meža, divi vakari ar miglu virs vecupes un krāsniņas kurināšanu viena vietā, divi rīti ar kafiju guļammaisā.
  ravejsledzejs
  10:07p
  saņēmu šovakar meilu:

  "Sveika skaistā dāma,

  Esmu ceļojis pa pasauli, un es nekad neesmu redzējis tik lielisku sievieti kā jūs. Mēs personīgi nav ieradušies, bet es jūtos kā sēžot un skatīties TV ar jums. Es vēlos iepazīties ar sevi, es esmu Santos Lewis, jauns vīrietis, kurš iemīlas tajā, ko viņš redzējis un vēlas. Mani jūs interesē, un es uzskatu, ka mēs varam sākt no šejienes. Jūsu tēvam un mātei vajadzēja būt dievam un dievietei, lai dotu jums jauku sievieti, es nevēlos tik ļoti tevi slavēt, ka jūs jūtaties glaimots. Sazinieties ar mani, lai mēs varētu uzzināt vairāk par citiem. Priekā"

  nu... nez kādus sieviešus tas daudzceļojušais i redzējis...
  zin
  8:10p
  Rudens...
  penny_lane
  5:54p
  bet vispār par mother! es vēl domāšu trīs dienas un tikai tad kaut ko teikšu. nu, labi, varu pateikt to, ka šausmīgi sāpēja galva, somā bija maziņš aliņš, bet blakus sēdēja nords, un es domāju, kur ir manas manieres, es taču nevaru tā skaļi atkal "klokš", kamēr cilvēki te noteikti pielūdz augstā kino altāri. klusi malkoju ūdeni un cietu.
  vistu_zaglis
  4:48p
  Trikij, čuvak, es esmu vīlies. Mēs te kakbe gaidījām tomēr, ja?

  Current Mood: -
  Current Music: Tricky / Running Wild
  martcore
  3:15p
  mašīna, no kuras cilvēks krustojumā bļauj pa logu, ka viņam ir priekšroka
  tā noteikti ir toijota auris
  martcore
  3:02p
  muzona recenzijas īsumā.
  beidzot noklausījos tinie tempah albumu youth (bija jāsaņemas) - ja agrāk man viņš likās kā kauna traips visai grime scēnai, tad tagad , ka viņš ir vienkārši jebanutijs
  toties labs pavadonis austiņās uz ielas ir čuvaks no birmingemas ar savu EP, kurā reizēm šķiet, ka tūlīt sāks skanēt NSRD
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba