Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, May 25th, 2017
  quizer
  7:10p
  Daudzus gadus atpakaļ grupa Pērkons bija aizrunāta spēlēt krogā Aptieka, slepenajā jubilejas pasākumā. Leģendas vēsta, ka grupa nopietni gatavojās šim notikumam, un apzinoties to, ka Aptiekas telpas nav tās plašākās, nolēma savlaicīgi pirms koncerta sarīkot Aptiekas telpās mēģinājumu. Visi grupas dalībnieki bija ieradušies, tomēr Juris Kulakovs iztrūka. Pēc neskaitāmiem mēģinājumiem sazvanīt mākslinieku, Kulakovs tomēr pacēla klausuli un paziņoja, ka koncertā būs, bet mēģinājumā, nē, jo "mēģinājums ir ceļš uz neveiksmi". Par to arī ir šī dziesma. Enjoy!
  zin
  6:56p
  un reizēm gluži vienkārši vārīti rīsi, ar garnelēm un čili, var būt labi.
  bet, var būt tur vainojams rums
  black_data
  5:29p
  KINO: Sean McAllister
  Vakar ļoti šaurā lokā bija iespēja noskatīties divas Šona Makalistera filmas. Bija, protams, iespēja viņas redzēt arī ne tik šaurā lokā, bet pat tie trīs citi skatītāji bija atnākuši tikai uz pirmo filmu, kas, manuprāt, bija vājākā no abām, toties pirmā bija filma par mīlestību, par cīņu, par cīņu par mīlestību un vispār treileris un filmas nosaukums solīja mīlas stāstu. Un tagad šķiet, ka šodienas nīgrumam ir kāds sakars ar vakardienas filmām, jo kā citādi izskaidrot to, ka šodien Feisbukā noskatoties vienu "inspirational" filmas rullīti, garastāvoklis sabojājās vēl dramatiskāk. Kamēr "inspirational" video rullītim var sarakstīt skaistu un pareizu scenāriju par īstajām vērtībām un pareizajām dzīves izvēlēm, tikmēr dokumentālais kino parāda skarbo realitāti, kā mazais cilvēks no dzīves dabū pendeli pa pakaļu, un teikšanas par to ir visai maz. Mazais cilvēks pat grib visas tās pašas īstās vērtības, ko reklamē "inspirational" video rullītis, vienīgi viņam nav palaimējies ar scenārija autoru. Ja ir labs scenārijs, ir pat iespējams noticēt, ka kādas pilsētas mērs ir jauks un sirsnīgs cilvēks, bet labs scenārijis reizēm pat par naudu nav nopērkams. Kā arī uz visiem vienu scenāriju neuzrakstīsi, jo kā saka viena krievu paruna, kas krievam labi, tas vācietim nāve. Un tad vēl arī tas Kornels ar savu pakāršanos. Tāds, lūk, uz āru neizrunāts kino.
  black_data
  5:21p
  Par krītošām zvaigznēm
  Domāju, ka nav cilvēku, kas zinātu, kas ir Kriss Kornels, bet nezinātu, ka viņš nesen... nomira? (Daudzpunkte ir tribjūts apjukumam kas rodas, kad cilvēka nāvi apraksta kā kādu ceļojumu uz tālāku vietu) Bet ko es riktīgi palaidu garām ir fakts, ka viņš pakārās.

  Lūk, tāda tā dzīves svinēšana.
  sirdna
  3:50p
  Vasara ir drusku pierimusi un klimats ielās ir tuvs cilvēcīgam. Tas jauki. Vismaz var noiet 100 metrus bez ģīboņa.

  Dvēseles mieram uzliku ausīs šito un mēģinu sev iedvest, ka man ir lāābi :)

  https://www.youtube.com/watch?v=dMs_BjenuWE
  penny_lane
  3:39p
  kaut kāda meitene aptaujāja par vēlēšanām, sākumā bija varen pārsteigta, ka mani ļoti interesē, kam un kā šie rezultāti tiks izmantoti, bet tad pritī mač neiloja visu pasākumu ar trim jautājumiem.

  vai balsosiet?
  -jā.
  -vai zināt, par ko?
  -jā.
  -vai zināt, kuru no mēra kandidātiem labprāt redzētu par mēru?
  -nevienu.


  skumja aptauja.
  tipa75
  3:38p
  o! tagad es zinu, ko nozīmē "kaimiņiem ir kondicionieris".
  tvarj
  2:33p
  dārznieciskas dilemmas
  gribas labiekārtot mūsu stāvvietu ar zaļo dzīvžogu, kas ar laiku aizsegtu neglīto sienu tai apkārt. arī apstiprinājumu no īpašniekiem tam esmu saņēmusi. patiesību sakot, pēdējā vizītē viņus vairāk pat interesēja dzīvžogs, nevis tas, ka fasāde brūk kopā vai stāvvads būtu jāmaina. :D
  tak, kur ņemt kādu, kas man izstāstītu, ko tur iebakstīt un kā tam sagatavot vietu? nezinu vai varu atļauties algot profesionālu dāzrnieku/dārzniecību/aiznavu arhitektu. bet varbūt tieši vajag? koa?
  dooora
  2:15p
  Pirākstu pirktija
  mako
  1:03p
  Par groomingu
  Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
  Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.
  martcore
  12:56p
  es protu redzēt, kas notiks nākotnē
  ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?
  zin
  12:33p
  bet tā, viss labi, izņemot to, ka darbu pāri galvai
  tehniski, arī tas nav slikti ;)
  nākamnedēļ toč likšu autoteoriju.
  zin
  12:20p
  fak..
  tvarj
  8:47a
  šonakt sapnī biju stāvoklī, staigāju apkārt ar tādu glītu, apaļu septītā mēneša vēderu. atceros, ka vienā brīdī vēl samulsusi nodomāju - es taču tik ļoti negribēju otru bērnu, kāpēc es tomēr esmu stāvoklī...
  Wednesday, May 24th, 2017
  martcore
  7:25p
  par dotu
  feel it
  mufs
  3:47p
  kāmannākmieksss...
  martcore
  3:27p
  par prinčiem un princesēm
  pie tevis ierodas princese baltā zirgā
  karoče, viņai ir daudz naudas (princese taču), vēl zirgs, un vēl viņa vēlas tevi apprecēt
  mēs pieļausim, ka princese ir blonda, vējā plīvojošiem matiem valkīra, nevis tur, kaut kas nestereotipisks
  un vienalga nav tas
  penny_lane
  1:44p
  patiesībā man nedaudz besī pink floyd. jau kopš tās reizes, kad bija jāiet klausīties pink floyd visādos āgenskalna namiņos ziemā, jāpārsalst īsos svārciņos un jājūsmo par lietotu mēbeļu no holandes džekiem, tāpēc, ka gari mati un kļošas. vai varbūt bija jājūsmo tikai par vienu?

  tikko ausīs sāka skanēt time un es gandrīz apgāzos no nepatikas, kuru man, protams, vajadzēja piedzīvot, bet tad es noskipoju uz nākamo puķu spēka dziesmu, kur bija kaut kas par nelaimīgu mīlestību, nē, es esmu reāli sekls cilvēks.


  protams, man patīk arī tad, kad viņi dzied par nelaimīgu mīlestību. pret cilvēkiem, nevis pret dzīvi, protams. ā, un tad tā, kas bija the squid and the whale, bet tā jau arī tāda gaudošana bez drāmas. man riebjas pink floyd drāma.
  martcore
  11:40a
  par mančestru
  vai arī rakstnieks džonatans ko, kuram grāmatā "the rotter's club" viens no varoņiem pabā bildina meiteni, iziet ārā uzpīpēt, un pēc sekundes tur sprāgst IRA bumba
  teroristu galvenais uzdevums ir radīt cilvēkos bailes
  es vot domāju, viņam pēc tam dzīvē bija no kaut kā bail, ja viss sliktākais, kas varēja notikt, bija jau noticis
  tvarj
  11:14a
  #nanananā
  Grizzly bear, Berlīne, 12.10.2017 Columbianhallē woop!
  penny_lane
  10:14a
  re, es uzrakstīju par to filmu, par ko visi jautā, vai galīgi stulba vai tomēr ne. un joku beigās mani dzīve piespieda izskaidrot, cūcība. 
  brookings
  10:08a
  Morrissey on Manchester
  "Manchester mayor Andy Burnham says the attack is the work of an ‘extremist’. An extreme what? An extreme rabbit?”
  vilibaldis
  9:06a
  darbs
  Jā, jā es zinu ka tas ir tendenciozi, bet divās dienās savstarpēji nesaistītas divas sanāksmes, kur priekšgalā kundzītes 50+ un man gribas nošauties. Nu kas tā par debīlu varas un privātā tupuma demonstrāciju. Lai vai kā, bet man sastopamajos vīrieškolektīvos nekas tāds nebūtu iespējams. Nu labi, tur ir citi sviesti, bet kaut kā loģiskāk izkalkulējami un paredzami.

  vēl viena nianse - veči kaut kā saprot ka vairumā gadījumu cilvēki strādā naudas dēļ, sievietēm nez kāpēc algas pieminēšana izsauc vieglu histēriju.

  un vēl es vakar biju kurpju veikalā un ieraudzīju cenas... a tagad pie mums naudu kurpēm krāj tā kā kādreiz mašīnai?
  martcore
  12:28a
  incanti, meitenes mēdz spļaut? nospļauties ielas vidū vai malā?
  Tuesday, May 23rd, 2017
  martcore
  11:45p
  zajebisj ir nākotne dienvidamerikas futenei, brazīlijas u-20 čempionātā nav vispār, argentīna atlido no anglijas un ar dienvidkoreju spēlēt nevar, tāpēc ka huj jūs tur paspēlēsiet šajā vecumā pret uz rezultātu orientētiem japāņiem un korejiešiem, paliek vairs tikai urugvaja
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba