Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, May 31st, 2016
  aborigens
  10:58p
  Vēl es atceros kā sēžam parkā uz sola un man prasa, bet tu taču to nopietni, tas nav nekāds hobijs? Jo esot vēl taču variants strādāt Bitē par nakts operatori. Un man atmiņā uzreiz ataust tas joks no stendapa par strādāšanu par spāri (bite, spāre kāda starpība, vai ne). Es atvainojos kāda vēl nakts operatore, man vienkārši nebūs ko ēst, es zinu, es jau tāpat burtiski dzīvoju zem tilta. Un vēl tā bomzene, visu bomzeņu ciltsmāte, kurai katru rītu es eju garām uz darbu un kura katrreiz tik iznīcinoši skatās uz mani un citreiz arī komentē, jo es neko neziedoju. Un viņai pat ir savs krēsls uz ritenīšiem un citi nes viņai mantas un zupu no tuvējās zupas virtuves. Simts punkti, ja es kādreiz nonāktu uz ielas, liktenis mani iegrūstu viņas distriktā, man arī būtu jānes viņai zupa un jāmeklē jauns krēsls.
  martcore
  9:50p
  pie tam apdzīvotās vietas "mazpisāni" nosaukums it kā dod mājienu, ka kādreiz nākotnē varētu parādīties arī "lielpisāni", kad beidzot latviskā dzīvesziņa evolucionēs un sasniegs patiesi projektētās jaudas
  dunduks
  9:42p
  Valmiera/ORDO
  Visu cieņu!
  vistu_zaglis
  7:50p
  Vispār jau kaut kā tā sanāk, jā. Savelkas te imigranti, zog, slepkavo, nepieņem un ignorē esošo kultūru, ar varu uztiepj vietējiem savu ticību un ideoloģiju.

  A vietējie ņem un šo ideoloģiju pasludina par visu tradicionālo vērtību pamatu un nacionālo dzīvesziņu, un vēl katram gadījumam Satversmē šo faktu nostiprina.
  hedera
  6:07p
  Viens veids, kā nomērīt šodienas produktivitāti: "neizlasīto" (resp., uz šito kaut kad steidzami jāatbild) e-pastu skaits no 33 sarucis līdz 11.
  ravejsledzejs
  5:19p
  man mājās gladiolai Gladiolus sp. 'Green Star' ziedpumpuru zobens stāvs, ciets un stingrs kā ereģēts loceklis. vēl brīdis un pumpuri plīsīs zaļos ziedos, lai to vīrišķās gametas tiktu pārnestas uz drīksnām vai ietu zūdībā...

  krizantēmas pilnziedā.
  dunduks
  4:54p
  Hodžsons tomēr ir nedaudz alternatīvi apdāvināts, jo turpina skatīties uz bagātajām komandām, nepaņemot divus labākos pussargus - Noublu un Drinkvoteru, bet paņemot visādus maz/nemaz spēlējušus traumatiķus (Hendersons, Staridžs, Vilšērs) un bērnus, kuri tikai ļoti epizodiski kaut ko parādīja (Sterlings, Rešfords), nu un cilvēku, kuru ņems, kamēr vien viņš vispār varēs pakustēties (Rūnijs).
  sirena
  4:03p
  Konstanti gribas vienkārši apgāzties uz zemes un nekustēties. Un es nezinu iemeslu viss taču ir labi un lieliski, un vispār dzīve taču ir interesantu akmeņu, pērļu un stikliņu lādīte.
  dooora
  3:42p
  šahīdu miera josta
  pēc manas necilās saprašanas, šis ir izcils veids, kā pārbaudīt sēklu dīgtspēju un diedzēt sēklas vispābā, it īpaši tādas, kas tiepjas un dīgst tikai pēc entajām nedēļām.
  ja tās vnk sakaisu zemē, es tai laikā noteikti pamanos augsni ar visiem īrniekiem izkaltēt. vai, attiecīgi, izmisumā noslīcināt.

  ņemam tualetes papīru, teiksim, 9 kvadrātiņu garumā un uzplājam to uz iepriekš izgriezas polietilēna plēves (gruntīgākas par pārtikas plēvi; man aiz sōfas mētājās burbuļplēves atgriezumi).
  plēvi der nogriezt kādu centimetru šaurāku par tuočpapīru, kuru samitrina, un apm. centimetru no augšmalas izkaisa sēkliņas. patlaban dikti gaidu Lauru Tai 42 izdīgstam.

  sējēja piezīmes )
  mufs
  3:19p
  ko es nupat darīju - gūglēju,kas ellē ir netflix
  dooora
  2:52p
  advokādō
  jūķūbēs ir aprakstītas vairākas metōdes, kā izdarīt neiespējamo - mājas apstākļos izdiedēt avokādō sēklas.
  man ir tikai viens papildinājums. iehujārīt to bumbuli slieku kompostā. es vēl neesmu redzējis nevienu kodoliņu, kas tai vidē nebūtu izspraucies pretī jaunai dzīvībai.
  tomēr tikai šodien pirmo tādu, ar sprīdi garu asnu, ieliku podiņā. kad koks būs paaudzies, uzdāvināšu advokātiem aiz sienas. no otras puses, tā kā šis aug mēreni lēni, var vienkārši to testamentēt.
  dooora
  2:42p
  lapušu lappusīte
  pirms dažām dienām es biju tik pikts uz laputīm, ka spridzināju tās saulē ar palielināmo glāzi.
  jums vajadzētu redzēt, kādā tempā tie kustonīši var pārvietoties, kad lodāmurs pie dibena!
  vilibaldis
  2:13p
  Pusaudzis veikalā - mēs pērkam to ko gribas, nevis to kas sanāk, mazliet nekonfortabli.
  po
  12:00p
  perkons
  11:20a
  Godīgums pāri visam
  Pacients: Ok paldies tagad bik kodienā bet rubļus varu atdot rīt ok?

  Pēc tik godīgas ziņas, kaut kā vairojas cerība tos rubļus arī ieraudzīt tieši rīt, nekā pēc ziņas, kad atruna ir: "Es seminārā, man nav interneta, lai pārskaitītu.".
  Laiks, protams, rādīs, bet vismaz lika pasmaidīt.
  digna 10:56a
  Vēl jāpaburkšķ
  Otro nedēļu centos sazvanīt sava dr reģistratūru, beidzot izdevās. Saku - vēlos pierakstīties pie dr par valsts naudu. - Nav vairs valsts vietu! Es neizpratnē, kā nav, vispār nav, nebūs? Nē, nav jau sen un nebūs! Man pilnīgs wtf, saku, ka pagājušajā mēnesī es vēl bez maksas gāju, uz ko man pretī - ā, jūs uzskaitē esat? Kāpēc uzreiz neteicāt?! Sviests kaut kāds. Un tuvākais datums ir 29.06,tagad aktuāls jautājums, kā ar vecu recepti nopirkt zāles jau šonedēļ.
  martcore
  10:43a
  jo vairāk skatos uz vēsturiskām futbola fotkām, jo vairāk rodas iespaids, ka atlēti spēlēja apakšbiksēs
  penny_lane
  9:48a
  debīlā skrūve izļurkājās, nav nekādas garantijas, ka saskrūvēju kaut cik ok, es nesaprotu līdz galam slo-mo, vakardienas tehnoloģijas, bet tik un tā uz aci neredzu objektīvu atšķirību, neparedzu rezultātu, noteikti, bez variantiem kaut ko ļoti svarīgu atstāju augšā un sasodītajā pilī atcerēšos, visa tāda nosvīdusi un dīvaini sapucētu meiteņu ieskauta, ka bez šī ļoti svarīgā viss neizbēgami ir dirsā.

  seši nokavēti dedlaini un nav pat bizes, kurā pakārties.
  vilibaldis
  9:44a
  rīts
  Tā laikam izskatās laime. Saulains rīts, kaķis izlaidies gulšņā aizaugušā pļavā. Kafija, svaigi cepts kruasāns ar aveņu zapti. Pa ilgiem laikiem visa ir pietiekami un nav baiļu.
  Tāds apstādināms mirklis.
  digna 9:40a
  -
  Teju raudot par to, ka vispār ir jāiet ārā un vēl pie tam kaut kā jāapģērbjas, mierinu sevi ar domu, ka šis pretīgais karstums un saule ir nosacīti īslaicīga parādība.
  Uz Ziemassvētkiem dāviniet man beidzot baltu burku un spf 100+ krēmu priekš nākošās vasaras.

  Current Mood: Ļoti grumpy un bimbī
  dooora
  8:42a
  mufs
  8:11a
  interesanti. vai es varētu būt maķenīt apindējusies ar Deci? Respektīvi,sanāk,ka tās maskas,ko pērk remonta nodaļā tomēr aiztur indītes? jo pagājušonedēļ,kad migloju plūmi, nebija nekādu seku, bet vakar, noriebusies spiest tās laputis uz rozēm ar pirkstiem, ielēju mazajā špricētājā un, ar domu " ātri aizturēšu elpu", nesavilku visus savus aizsargkostīmus.

  lūk. un pēc apmēram pusotras stundas sagriezās vēders un izvēmu, piedodiet par atklātību, to neko, kas bija kunģī. ātri sadzēros sodūdeni i vsjo.

  mulstu.

  vai arī pie vainas mož Ķīšezera ūdens? vakar atklāju peldsezonu (gandrīz pazaudēju laulības rinķi, acīmredzot kāda daļa no 10% ķermeņa masas nogulsnējas arī uz pirkstiem)

  tagad sēžu darbā un nesaprotu,vai man ir nelabi,vai nav, ēst brokastīs tā,lai nāk ārā skaisti,vai viegli...
  Monday, May 30th, 2016
  bozena
  11:01p
  Darbiņš ar mani šodien izdarījās tā, ka pēc agrāko laiku mēriem tagad darbiņam Boženu būtu jāprec.
  martcore
  6:45p
  nē, nu "džungļu grāmata" pagaidām gada labākais kino ar lielu atrāvienu
  penny_lane
  4:33p
  A Los Angeles judge granted Amber Heard a temporary restraining order Friday against husband Johnny Depp, whom she claims has been abusive.

  The actor was ordered to stay away from Heard. She wanted the same order to apply to her dog, Pistol, but the judge wouldn't go along, saying there was "insufficient showing of need to protect the dog."
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba