Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, April 17th, 2015
  martcore
  10:42p
  xxx

  jautājums uz erudīciju - bez vikipēdijas, cik krievijā dzīvo cilvēku?
  vilibaldis
  8:23p
  Cibā iestājies klusums, laikam visi aizgājuši dzert...
  black_data
  8:05p
  Cibas disene
  Šoreiz cibas disene ar ievadu. Varbūt ar komentāriem arī turpmāk.

  Ir noteikti pāragri pārrakstī lielos reģistrus, liet fundamentu, un teikt, ka turpmāk būs tikai šādi. Nesen mēģināju, un tūlīt dabūšu nonākt ar sevi pretrunās. Mierinu sevi ar domu, ka pretrunas ir tikai daļējas. "Bleeding me" bija, nosacīti joprojām turpinās, bet ir arī virzība uz priekšu. Un arī teikt, ka "Wherever I May Roam" ēra ir cauri, drošvien, būtu pārsteidzīgi. Kurš tad to var zināt, kas būs tālāk. Mazums, krievi atnāks (es ne par tautību, ja tāda atruna vispār ir vajadzīga).

  Bet šobrīd dziesma, kas mani iedvesmo, ir "I Am The Fire". Vispār manā muzikālajā repertuārā parādījušās mēnešreizes, kaut vai Korn klausies ar visu "mommy issues". Bet, jā, ir mūzikā krutas džuses, lai piedod Kortnija.

  Halestorm - I Am The Fire
  Metallica - Bleeding Me
  Metallica - Wherever I May Roam
  Korn - Daddy
  Morgan James - Sledgehammer (lieliska kaverversija)
  Theodor Bastard - Ветви (diezgan spēcīgs viģiks)
  Justin Timberlake - Cry Me A River (iepriekšējā, nez kāpēc, atgādināja par šo)
  Kiesza - Take Me To Church (runājot par kaverversijām)
  Trent Reznor, Peter Murphy, Atticus Ross, Jeordie White - Reptile
  The Coral - Dreaming Of You
  Nine Inch Nails - Just Like You Imagined (tās klavieres)
  Nine Inch Nails - Somewhat Damaged
  The Cure - Boys Don't Cry
  Mercury Rev - Chasing a bee
  Nine Inch Nails, Gary Numan - Metal
  Mercury Rev - Goddess on a Highway
  Rebekka Karijord – Use My Body While It's Still Young
  Beck - Loser
  Body Electric - Lana Del Rey
  Nada Surf - Popular
  Nine Inch Nails - Help Me I Am In Hell
  Leonard Cohen - Chelsea Hotel No. 2 (awwww)
  Leonard Cohen - Everybody knows
  The Electric Prunes - I Had Too Much To Dream
  Nine Inch Nails - Eraser
  Prong - Snap your fingers, snap your neck
  Pantera - Walk
  Danzig - Mother
  Ivan Neville - Why Can't I Fall In Love?
  Nick Cave & Current 93 - All The Pretty Little Horses
  M.A.R.S. - Pump Up The Volume (sauksim to par negaidītu pavērsienu)
  Nine Inch Nails - Hurt

  Everybody knows - Leonard Cohen

  Par Koenu runājot... ja tu neesi redzējis "Pump Up the Volume", tad tu nedrīksti fanot par Kristianu Sleiteru, un es tevi nedrīkstu pazīt. Tad tu neesi no deviņdesmijatjiem, un nezini lietas. Kā es gribētu teļļuku šobrīd (as lacking other alternatives)
  perkons
  7:32p
  Nupat "iesvētīju" Londõnā iegādātos apavus un aproci tālrunim, izskrienot 3.7km garu līkumiņu. Un teikšu kā ir, izgāja gandrīz kā Elbakjanam, tik pavisam savādāk (khhhh), jo kājās skrēja zvērīgi pūkaina čivauva, bet saimnieks nebija bruņots Vienotības kandidāts, bet gan piektdienu sasmēlies vīriņš gados.
  Thursday, April 16th, 2015
  bozena
  3:04p
  Laika zobs
  Ja tic visādiem tur dzīvesstila padomiem un speciālistiem (jātic tak ir, kā var neticēt!), cilvēkam neko daudz nevajagot sevi pārpūlēt fiziski, pilnīgi pietiekot ar pusstundas pastaigu. Kaut kas tur neštimm. Es darba dienās staigāju gandrīz stundu (gan ne no vietas, toties uz augstiem papēžiem (jūtiet spēku, dakter!) ar pilnu uzkabi un ātri, jo, kā saka Līžele, man vajadzētu sarakstīt grāmatu "Kā paspēt pēdējā sekundē un nekaunēties par to") bet ar aknu priekšējo daivu jūtu, ka ar to kaut kā nav gana. Man liekas, normālam kantora vergam būtu vismaz pusotru stundu jāskalda malka vai jāmuk no sanknotiem pērtiķiem, vai jārakņājas zemē, lai atrastu ēdamās saknes, vai jānirst upē pēc ēdamajām zivīm. Un tikai tad šī ofispersona būtu pietiekami izkustināta, jo šo 8 stundu uzsēdējumu nevar neitralizēt stunda sporta zālē.
  Pie tam, man ir paaugstināts holesterīna līmenis, apsveicam laimētājus! Un vēl es uzzināju, ka tās cistas, tas nav nekāds vēzis (es nemiršu, vismaz ne tūlīt), bet gan "vecumposmam raksturīgas fizioloģiskas izmaiņas". Kas tālāk? Sirmi mati? Zobu protēzes? Mazbērni? Nūjošana? Kādas tur paaudzes deju kolektīvs "Sānsolītis"?
  Vienvārdsakot, dakter, viss ir sarežģīti. Laika zobs grauž. Bioloģiskā dzeguze kūko.
  Friday, April 17th, 2015
  black_data
  6:35p
  Aizkari un žalūzijas
  Man ir atnākusi "diskrēta kopija" ar http://www.linnenn.lv reklāmu. Ir aizdomas, ka šīs "diskrētās kopijas" iemesls ir mans apsaimniekotājs. Nu, lūk, ir tāda sajūta, un viss. Ir arī sajūta, ka būs vēl daudz šādu jauku piedāvājumu. Bet nu, par tiem liniem. Ko tik no liniem nevar pagatavot, galdautus, salvetes, krēslu pārvalkus. Bet mani šis ražotājs vēlas uzrunāt ar aizkariem un žalūzijām.

  Tas tagad takā bija jāuztver kā mājiens?
  martcore
  5:41p
  class )
  perkons
  4:09p
  Man, protams, līdz modes blogerim kā līdz Vaiņodei, bet varbūt jūs zināsiet un varēsiet ieteikt, kur Rīgā varētu meklēt šādus te aņķiņus?
  begemots
  3:30p
  Ir cilvēki, kas stāv rindās pēc aifoniem
  Es, savukārt, ar necietību gaidu, kad atvērsies jaunais DEPO pavisam blakus vecajam (pieMola) DEPO. Esmu frīks, kam patīk dažnedažādi instrumenti, par kuru pielietojumu man ir samērā neliela izpratne un kura darinājumi, lai arī nav zemē metami un ar katru nākošo kļūst sakarīgāki, diez vai var pretendēt uz jebko.

  Bet jauns DEPO! Un divreiz lielāks par veco! oh boy, oh boy, oh boy! Mani nemulsina pat tas, ka DEPO tirgo pārsvarā ķīniešu sūdus, par kuriem labākus un bieži vien ne īpaši dārgākus analogus var nopirkt specializētajos veikalos. Taču tikai tādā multišopā kā DEPO tu viņus visus vari ieraudzīt kopā, un aizgrābtu sirdi spriedelēt, ko vēl varētu izdarīt ar lentzāģi, ekscentrisko slīpmašīnu vai, teiksim, leņķu fiksatoriem.

  Izmēģinot dažādas lētās instrumentu versijas, man topā bez standarta komplektā ietilpstošās triecienurbjmašīnas un akumulatoru skrūvgrieža nu jau labu laiku ir fleksis un zobenzāģis, savukārt ripzāģis un figūrzāģis rod vien ierobežotu pielietojumu. Bet kokapstrāde ir cool. Ja rīt pārāk nelīs, būs jāpabeidz āra duša.
  noisiite
  3:31p
  Veikalā man lika pierakstīt Helmi bērnu skrējienam, lai viņas botiņām būtu 25% atlaide. :D Nu i neko, pierakstīju, varbūt arī aizbrauks līdz tam Mežaparkam patipināt.
  perkons
  3:09p
  [14:58] Perkons: Vai Babītē un Mārupē varēs audzēt ĢMO?
  [15:00] Shulcs: Protams
  [15:00] Shulcs: Ā, Mārupē... Babītē toč, par Mārupi man jāpaskatās
  [15:00] Shulcs: Pasaki jamiem, ka ap četriem atbildēsim, vobšem
  [15:02] Perkons: Par ĢMO nezinu, bet AM, un LMAO toč var
  [15:04] Perkons: vēl var ROFLMAO, bet tos gan tikai Dreiliņos
  [15:04] Shulcs: Jā, par tiem Dreiliņiem droši, tur var toč nesaspringt un audzēt šitos
  [15:05] Perkons: kur vēl labāki, lielāki un sārtāki ROFLMAO, ja ne Dreiliņos
  [15:05] Perkons: un ĢMO sanāk tādi sulīgi un nogatavojušies
  [15:07] Shulcs: Nu jā, jo parastie meža ĢMO taču Latvijā tā īsti nepaspēj nogatavoties, jamie tikai zaptēm der rezultātā. Bet Dreiliņos tur viņi stāda blakus ROFLMAO un kaut kā sanāk labāka raža
  [15:08] Perkons: vot. Galvenais, lai jautā – mēs atbildēsim
  penny_lane
  12:42p
  dienas prieciņš. pazudis telefons. kolēģe zvana.

  -labdien. es zvanu penijai.
  -nepareizs numurs, šī nav penija.
  -vai jūs droši zināt, ka šis nav penijas telefons.
  -jā. es viņu tikko atradu rimi.


  ok. aizeju uz rimi. tur slāj pretī pārdevēja, lepni nesdama telefonu rokā. atnāk pie manis, TAD demonstratīvi paslēpj aiz muguras un jautā- kādā krāsā?
  ld
  9:51a
  nedadudz bēdīgāka nots - laikam nebūs mums vairs dārzs.
  opis joprojām nav nokārtojis mantojuma lietas un tad kad mēģinu runāt ar viņu par kopšanu, tad visu laiku kaut kādas višī vašī atbildes. nekā konkrēta. viņš tik aizņemts, tik aizņemts, bet ar ko?
  vēl vesela kaudze detaļu, kas mani personīgi satrauc un izraisa nepatiku.
  man liekas pārāk absurdi 65 gadus vecam vīrietim stāstīt, ka zāle ir jāpļauj ik 2-3 nedēļas un tas ir absolūtais minimums, kas dārzā jādara.
  vienkāršāk ir uzlikt mīksto.
  tik kāpēc skumjas mani māc, kad iedomājos par dārzu?
  ld
  9:21a
  Vakar skrēju omīšu riksītī - lēni lēnītiņām. Kopā ar Līnu pusstundā pievārējām 5, 1 km. Puikas 6, 9km. Pēc skrējiena jutos kolosāli - nenomocījusies, bet ar sajūtu, ka pelmenis ir pakustējies. Vakarā kā vienmēr pēc kustēšanās uznāca rijamais. Centos apmānīt ar biezpienu un gurķi. Sanāca! Bet šorīt pamodos izžuvusi un viegli pietūkušiem pirkstiem. Nedaudz velk gūžu muskuļus. Labprāt rīt skrietu atkal!
  noisiite
  9:58a
  Helme piestājas pie ģitāras, rausta stīgas (vispār tā tīri neko skan) un dzied līdzi.
  black_data
  9:31a
  Skvoāšs
  Neskatoties uz to, ka pēc basketbola tomēr sāka kaut muskuļi, sāpēja pastieptā potīte, un bardaku galvā, vakar sanāca baigi interesantais skvoāšs. Nu tur tādi cirkus numuri gāja, ka varētu būt pat interesanti no malas skatīties. Jā, un, pēc kādas pauzes, vairs drūmi nepakāsu. Nu, bet pēc tam gan lupatās, un pēdējās enerģijas paliekas tika nodedzinātas. Spēles laikā nevarēja sev nekur pieskarties, un rokas bija jāslauka pret sienu. Un ar visu to, ka divas raketes, abas bija tik slapjas, ka uz beigām rokā dejoja. Bet, jā, kā jau teicu, spēle bija reti aizraujoša, un, atskaitot pēdējās divas, punkt punktā. Ja kaut ko nejaucu, visas pirmās sešas prasīja papildus izspēles līdz plus divi.

  Nu, un tagad atliek tikai jautājums. Kur ir visas mūsu ar mikii grūpajas?
  mufs
  8:11a
  nožēlojami
  vakar bija gara diena un es biju nedaudz saciemojusies,tāpēc nolēmu doties uz darbu tikai uz 9iem

  bet aizmirsu,ka aizvakar kāds bija uzlicis vēl vienu modinātāju, tānu šodien braši saņēmos un izspēros no gultas.... stundu agrāk.

  pilnai laimei secināju...ehmm, pat nezinu,kā lai to pasaka, ka man uz kakla ir zilums. kautkas tāds nav gadījies... es pat nezinu,cik sen.
  plānoju vīram atriebties, šovakar zoles vakarā noņemot savu mīlīgo zīda lakateņu.
  Thursday, April 16th, 2015
  noisiite
  11:41p
  Nobruka veļas mazgājamā mašīna, gultņi jāmaina. Bet nu izskatās, ka nav vērts. Aparāts vecs un ar mazu ietilpību, kas nu vairs mūsu ģimenei neder, vajag lielāku.
  Un man nav ne jausmas no kura gala ķerties klāt šim jautājumam, piedāvājums ir tik milzīgs, atsauksmes dažādas.
  dooora
  10:42p
  atmiņa, unfishend
  man nesen bija daži sapņi, kuros mēs ar algebras skolotāju diskutējām par manām neveiksmēm mūzikālās audzināšanas nodarbībās.
  viņam man stāstīja par nacionālo pieaugumu zem ōperas skatuves, kamēr es lūsiņai kliedzu sejā: bet kur ir ritma sekcija.
  ritms ir svarīgs, uz blūzs ir. blūzu mēs iemācāmies kā neizbēgamo, bet ritmu vislaik kāds jauc.
  man saldētavā ir saldējums. uztur mitrumu

  https://vimeo.com/45512312
  dooora
  10:16p
  enterxit, se? C mol dur
  if you see a door from this side, enter.
  if you see door from that side, exit.
  the door is all about the sea, you see
  dooora
  10:02p

  diššit is ted.
  baibai un līdz munameģim!
  hidroxo
  9:38p
  Es nesaprotu kāpēc man ir tik neizsakāmi bail, bet ir. Liekas sirds kuru katru brīdi izlīdīs ārā pa muti. Da neba pirmo reizi kaut kur viena braukāju, bet pirmā reize, kad šitik stipri satraucos un viss iekšā šķiet drebam. Viss būs labi. Zinu. Bet uztraukums paliek. Bļin.
  martcore
  9:14p
  nedaudz noguris no rēcošajiem spēkratiem skatos nhl pleiofus
  vašingtona nebija slikta pret islanders, taču duelī ovečkins vs tavaress, njā, džons ir daudz krutāks pagaidām
  tagad aplūkoju nešvilu - čikāgu, kur kroufords atkal nervozē
  hedera
  8:09p
  Es atvainojos, bet ir taču 21.gs.!!! Kur ir mana teleportēšanās podziņa???

  (Šodien biju Daugavpilī. Pavadīju tur 3,5h. Ceļā turp-atpakaļ sabiju 7h.)
  dooora
  7:42p
  XX
  FontLabs nokrašoja (fakjū apfel for 10.10), laiks mest nost darbus.

  šīlavzit
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba