Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, April 23rd, 2017
  black_data
  11:40a
  Par eklēriem
  Raksts par jaunu "eklērnīcu" Rīgā. Kas tur liels? Vairāk kā septiņdesmit komentāri, lūk kas tur liels. Aha, dziedātāju tauta.

  http://www.db.lv/mazais-bizness/ekleru-bums-riga-462225
  dooora
  9:42a
  i did it high way
  homeōapmāts
  Saturday, April 22nd, 2017
  zin
  10:34p
  toties vakar mēs ar kolēģi aizdevāmies iečekot "biznesa pusdienas" vietā ar kosaukumu KukBuk (Pulkveža Brieža 11)
  jāsaka, im impressed.
  par 5, 6 vai 7 eur attiecīgi var dabūt 1, 2 vai 3 ēdienus. + maize un ūdens.
  interesantus un labi pagatavotus ēdienus. restorānīgus un normālā izmērā :)
  vilibaldis
  10:16p
  Darbs
  Ā,ā ā! Atnāca atbilde, Londona tomēr izskatās cerīga! Nu labi, viskaut kas vēl jāpielabo, bet ir dialogs un tas jau nozīmē daudz.
  hedera
  9:04p
  We will all be judged by the courage of our heart.
  po
  7:56p
  Būtu, ko teikt, bet – vai vajadzētu. Sveicienu greizie lielgabali mētājas pamestā kaujas laukā, un mirkstošais pulveris dedzina žūstošos nervus. Zirgi sen apēsti, rati stieg dubļos, no snaudošo kabatām patronas iesējas zemē, pa mēmai balsij iedārdas sprāgstošos centienos trāpīt. Un nevienam nav zināms – pa ko. Kā novērots – ne pa trāpīto. Bet kur tad lai paliek? Neies tak mājās – pēc tādas iešanas neizbēgami būtu jāapstājas.
  Var visādi. Spodrināt mundiera pogas, pulveri žāvēt (var mēģināt šņaukt), var blenzt uz puķēm (un putniem gaisā), līdz atceries sevi, līdz nelabumam. Var griezties (vai soļot) pa apli, un bedri rakt vaļā un ciet. Neatlaidības zāles – kamēr neatlaiž, tikmēr nepāriet. Un vaibsti tik skaidri, sarkanos vaigos, kubiki rubiki raiba reibuma attālumā no pabeigtības. Ikviens te ir gatavs mesties pēdējā kaujā. Kā tad, vienmēr gatavs! Bet – ar ko, pret ko, priekš kam un kāpēc. Da tā...
  Mūžīgais miers. Karavīri grauž nagus. Kaut kur aiz apvāršņa vītero sievas un pielaiko dizaina ragus.
  martcore
  3:46p
  vai arī jautājums - jūs esat kādreiz peldoties jūrā nedaudz salietojušies sālsūdeni?
  tas teorētiski taču ir pizģec, ja mēs sāksim dzert sālsūdeni, mēs visi nomirsim
  taču, dažreiz, ja es aizpeldu jūrā nedaudz par tālu, vajadzētu peldēt jau atpakaļ, man šķiet, ka cenšoties ieelpot gaisu, es nedaudz iedzeru sālsūdeni
  un ko? neko? aim alaiv?
  dooora
  1:42p
  Comment ça va, la République ?
  springtime
  devour
  2:03p
  Ir biš dīvaini un joprojām ir grūti pierast pie tā, ka draudzenes klientes un draudzenes saka, ka esmu smuks un prasa vai man ir brāļi...
  black_data
  9:48a
  Par personībām
  Kiviča raidījuma intro (don't ask) viesi tiek sagrupēti politiķos, mūziķos, sportistos un... personībās. Personībass ir domās "u.c.", vai tā ir īpaša kasta, tādi kā renesanses civlēki? Nu, vismaz Dāvis Kaņepe titros ir režisors, lai gan jau sarunas sākumā ļoti tiek dēvēts par kultūras nama vadītāju (pans, laikam, tur ir intendēts), kas varētu nozīmēt, ka viņš ir personība, nevis vienkārši režisors.
  dooora
  8:42a
  proteger, defender y servir
  trūcīgi tērptais demonstrants esot mierīgi piesoļojis pie baltās mentu bertas un uzrausies uz jumta.
  venecuēla. karakasa.

  http://ap.mnocdn.no/images/ec5f45c3-052d-4fb8-922e-c3ea441beec4
  Friday, April 21st, 2017
  bozena
  7:40p
  Darbs mani šodien ir pilnībā apmierinājis, vienīgais, ko es vēl šodien varētu iespēt -nopirkt kasti ar virtuļiem un norīties beigta.
  penny_lane
  5:05p
  buzzfeeds ielicis kaut kādu rakstu par kleitām, varbūt tāpēc, ka es parasti nespiežu uz kleitu rakstiem, bet pēdējā laikā kāds man bija saaktualizējis kleitas, bet agrāk nebiju pamanījusi, ka tā mēdz būt, bez diskleimeriem saliktas bildes ar kleitām, kur mijas modeles un nemodeles. jauki.
  mufs
  4:58p
  benbecula tā kā dziesma man skan
  vaidieviņ,es nevaru, es skatos maršrutus un kotedžas un man visu gribas, saprotiet, visu, bet nedēļas laikā nevar paspēt izkāpelēties pa klanienēm un vēl aizbraukt uz ārsalām, prāmis iet 6 stundas un šitā izčakarēt 2 no nepilnām 7dienām būtu nejēdzīgi, kā man tagad būt, ko darīt?!
  nomāt mašīnu un mēģināt aši aizfērijot tomēr kautkur, a varbūt nopirkt ļotenes biletes uz salām un dzīvoties salās
  man liekas,ka jāpaliek mājās, tā būs drošāk
  brookings
  3:24p
  Vakar parunāju ar vācu ārstu par Hitleru (bija Apr 20). Bija sasodīti smieklīgi .
  vilibaldis
  2:27p
  nervi netur šito gaidīšanu
  penny_lane
  10:01a
  nodotības postraumatiskais sindroms
  black_data
  12:04a
  Par adopciju
  Miljons dolāru jautājums, kam būtu jāadoptē bērni? Ja tā ir sabiedrības atbildība, vai sabiedrība jau to nav atrisinājusi, izveidojot bērnunamus? Ja tomēr pamestie un atņemtie bērni ir jāintegrē jaunās ģimenēs, tad kurās? Bezbērnu ģimenēs? Ģimenēs ar bērniem un pieredzi? Un kā ar sabiedrības solidaritāti? Varbūt audžuvecākiem ir jāmaksā lielāki pabalsti? Bet varbūt tā ir katra indivīda personīga lieta, gribēt vai negribēt adoptēt bērnus bez ģimenēm? Kādam tā ir vainas vai pienākuma sajūta, ticība dievam, ticība karmai.

  Kāpēc tādi jautājumi? Jo šis: http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/evita-purina-stasts-par-arturu.-vienu-no-sistemas-berniem.a233463/ Kā arī it kā visiem ir skaidrs, ka adoptēt ir labi un pareizi, bet kāpēc tas ir labi? Un ja ir labi, kāpēc tad bērnunamos vēl ir bērni?
  Thursday, April 20th, 2017
  sirena
  6:18p
  Vakar ilgi strādāju un pēc tam gāju uz staķiku nopirkt cigaretes. Kādā pagalmā stāvēja un runājās trīs vīrieši - tipāžs tātad tāds: latvieši ap piecdesmit ar divlitreni, bikses izstaipītiem, netīriem ceļgaliem un dibens lien ārā, varbūt rūtains krekls, varbūt t krekls ar uzrakstu heineken bet abi nospeķoti, pliks galvvidus ar ataugušiem sānu matiņiem. Nu lūk un viens no šitiem onkuļiem saka citiem onkuļiem "vienam patīk viduslaiki, citam neoklasicisms, citam atkal rokoko! Es, bļa, nevaru!" nē, draudziņ, es, bļa, nevaru!
  tvarj
  3:16p
  cibas dārznieku komūnai
  man liekas, ka jums sevi pirms sezonas ir jāiepriecina:
  https://www.teepublic.com/t-shirt/1481211-plant-kween
  vilibaldis
  3:10p
  ko nozīmē dzīve laukos - ciema bodē jau zināma neizpratne, kur ta es tā pazuduse... kopš slims nesanāk uz to pusi ērta iešana.
  sirena
  3:08p
  Māmiņa joko
  Sievietēm esot trīs rokas: labā, kreisā un priekšroka, savukārt vīriešiem esot trīs kājas: labā kreisā un ceļakāja
  zin
  2:17p
  šodien stokpotā deva burrrvīgu gambo un labi asu (un garšīgu) jēru.
  desertiņam sakārojās cannoli, ko reklamēja netālu uz stūra esošā picērija.
  bet piedodiet, atvainojiet, vai man vienai šķeit, ka 2 eur par vienu kaut ko šādu ir overkils?
  tā nu nolēmām palikt bez deserta..
  mufs
  1:36p
  man gribās uz skotiš hailandiem, bet nevaru saprast,kad braukt. interneti saka,ka jūnis,jūlis,augustiņš ir tie labākie mēneši, bet man,ziniet, bail palaist garām vienīgo vasaras nedēļu Dzimtenē

  bet haikot apkārt pa lietu arī tomēr nav pārāk fenšujs

  padalieties,ja jums ir kas vieds par to galu sakāms. ļoti nokaunējušamies man jāatzīst,ka mana vienīgā pieredze ar salām vabše ir brauciens autobusā no Mančesteras uz Stanstedu,kad rainim miglas dēļ sadiversējās.
  vispār man gribētos arī uz īriju, jo nu,viņi tik smieklīgi runā un tur ar smuka daba.
  uz Londonu man necik negribas, jo,ziniet, cilvēku daudz,ja.
  tvarj
  11:58a
  #darbiņā
  Lūk, tā jau nav, ka manā darbā ir tikai vienmuļas darba dienas bez jebkādiem panākumiem. Beidzot, pēc divu mēnešu runāšanas, gaidīšanas un solījumiem bijušais sētnieks Andris ir atdevis atslēgas no tā, ko sauca par viņa dzīvokli, bet kas patiesībā izskatās pēc ēēē... migas? nē, miga, tas ir kaut kas tāds silts, mājīgs un miegains... tas, kas ir tur vairāk izskatās pēc izgāztuves. kaut kas tumšs, pretīgs, smirdīgs, piegāzts ar visu iespējamo. esat redzējuši šovu par "hoarderiem"? neskatieties.
  mēs tātad ar Skaidrīti no liela izmisuma par to, ka mājā atrodas mini Getliņi, ņēmām cimdus un mēģinājām pašas sākt to visu nest ārā. manis pietika līdz tam brīdim (un tās bija 5-7 minūtes), kad es ceļot kaut ko iegrābos beigtas žurkas izkaltušajā čauliņā, pūkainā visā tādā. Šķiet, ka Skaidrīte arī nupat ir uzdevusi cīņu, jo ir jau sarunājusi profesionālus ārā metējus.
  tādas, lūk, garlaicīgas ik-dieniņas.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba