Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, July 24th, 2016
  dunduks
  2:20a
  bozena
  12:18a
  Gājām ar Sīko suņstaidzē un noķērām vienu poksi. Tūlīt aiz tilta, pie akmeņkaļa darbnīcas. Tāds ar kuplu asti, droši vien vāverpokemons kaut kāds. Vispār garlaicīgi, mēs tāpat mākam pastaigāties.
  Ārā skaisti šovakar; silts, klusums, tikai cikādes dzied.
  Saturday, July 23rd, 2016
  martcore
  11:05p
  kas tas ir, kādēļ es nekad to nepamanu, bet, izrādās, janvārī vienai no manām mīļākajām grupām pasaulē bija uzradies jauns singls
  redakcija brīdina: skaļi un vēl stroboskopi (nē, nu agrāk it kā tā nebija)
  tvarj
  10:51p
  lauku ziņas
  mums ērkšķogas apēda lapsa, bet avenes apēda lapsenes. un kas jums jauns?
  po
  9:11p
  Nākotnes produkts
  Zajebalaklava bez caurumiem.
  martcore
  5:26p
  vēl aizraujoši par sportu
  par pagājušo eiropas futbola čempionātu tika izteikti viedokļi, ka tas nebija īpaši interesants, jo tajā nebija pārāk daudz golu
  komentators vasilijs utkins reiz kaut kāda čempja sakarā izteicās, ja ir daudz brīnišķīgu vārtu, tas liecina ne tik daudz par uzbrucēju meistarību, kā gan  komandu neprasmi spēlēt aizsardzībā

  patīsim nedaudz filmu atpakaļ un aplūkosim aļeiņikova golu anglijai eiro-2008 (tie ir pirmie vārti, kas tiek gūti šajā spēlē)

  ko mēs redzam? 
  mēs redzam, ka glens hodls mēģina apspēlēt pie sava soda laukuma oponentu, rezultātā apgriežot visus savus aizsargus
  pie tam, nevis vnk apgriežot
  kad es trenējos futenē,  maniem krievvalodīgajiem treneriem šādās situācijās bija termini "обрез" un "пружина", starp kuriem ir būtiska atšķirība - atspere ir tad, kad ātrumā neviens no taviem aizsargiem nepagūst pagriezties ar seju pret oponentu, un pretinieki šajā brīdī vienkārši ir ātrāki, tu skrien atpakaļ, ņihuja neredzi, ko un kuru segt šajā situācijā tev galīgi nav skaidrs, rīkojies intuitīvi, bet pizģec ir tāpat

  lūk, šādus vārtus, kā glena hodla gadījumā, mēs diezin vai redzēsim mačos ar, khm, "paaugstinātu koncentrēšanās un atbildības līmeni". tā pati albānija domā par saviem aizsargiem, etc
   
  po
  4:20p
  Blīvie brīži
  Pārdevēja pastās uz mani, ieņirdz: "Kaut kāds mūziķis? Rokmūziķis, ko, vai tad?" Iekšēji ieņirdzos. Kreisajā austiņā pa radio skan mana dziesma. "Koncerts ta ar' būs, spēlēs, ko ta, šite - ar ģitāru, spēlēs man te?" ... Saku: "Koncerts pēc mēneša." Beigās sapratu, ka viņas realitātē reģistrējas tikai fikcija - teicos nākt un spēlēt koncertu īpaši viņai. Kādu koncertu? Da hrens viņu zina. Atvadījos un tinos.
  martcore
  4:17p
  es īpaši nesekoju peldēšanai, taču visu šo laiku biju pārliecināts, ka maikls felpss ir austrālietis, nevis amerikānis
  kādēļ, ne mazākās jausmas
  martcore
  2:12p
  par seriāliem
  un kā jums stranger things?
  manuprāt diezgan teicami
  begemots
  12:18p
  ***
  tipa75
  9:46a
  Tās sēnes, kas mežā aug, man neļauj naktīs gulēt!
  bozena
  12:36a
  Zvēru vakars! Atejā bija milzīgs zirneklis (divlatnieks iet uzpīpēt). Sīks tā spiedza un raudāja, ka man nācās pielietot slotu un matulaku, lai viņu (zirnekli) lokalizētu un izdzītu naktī un tumsā. Piedod, brāl zirnekli! Man ir arahnofobs bērns.
  Pagalmā pie sēņu čužu spannīša ieturējās 3 pāri ērihimarijas un zigfrīdannas. Izskatās, ka sēnes ir milzu kailgliemju kulta ēdiens.
  Friday, July 22nd, 2016
  devour
  10:52p
  martcore
  10:30p
  nē, draugi, es visu saprotu, un saku agata nevis agate kristi, kas būtu pareizāk, tikai tāpēc, ka visu savu neapzinīgo dzīvi esmu lasījis rakstnieci agatu kristi
  taču es drusku šaubos, vai jūs, dārgie lingvisti, visu dzīvi esat teikuši šarlota, nevis šarlote
  perkons
  10:05p
  Tas, ko dara mūsu U20 basketabõlistu izlase, liek man straujāk sirmot, jo tādu huiņu, izņemot Lomažu, man ir grūti skatīties.

  upd:
  Ko gan varēja gaidīt no Vecvagara.
  Besīt besī.
  dooora
  9:42p
  oldstajl Face-books
  https://youtu.be/Gk2zlQC8DMI
  bozena
  7:48p
  Lūk, sēdējām ar biedriem, zēniem un meitenēm ar stāžu, kapājām, ko Sv Antons devis, runājām par seksu.
  Visi klātesošie lielos vilcienos bija vienisprātis, ka pie saderības jāstrādā un tehnika jāslīpē, citādi nav tur laimes, pārbaudītas vērtības ir spēks, pirmā reize ir stress, pirmā reize ir vārgulīga un skaitās izdevusies, ja iesaistītie personāži vispār vēl parakstās uz otro reizi, droši vien tikai filmās Ar Saturu no pirms reizes visi ģībst. Tad draudzenes ilggadējais laulātsdraugs domīgi sacīja uz mani: Es tevi jau ilgi pazīstu (nu ja, kādus 25 gadus varbūt), bet man liekas, ka mums ar tevi arī pirmajā reizē nesanāktu.
  dooora
  7:42p
  ceļš
  diemžēl iet vienā virzienā
  bet stāsta, ka tur
  dzīvojot kāds
  holandietis
  po
  7:18p
  Disfunkcionālā bērnība for life
  Ja mēs vispār tā teorētiski pieņemam "valsti", tad primāri vajadzētu izdot nevis pases, bet gan ko līdzīgu autovadītāja apliecībai jeb tā dēvētajām "tiesībām", tikai nevis uz auto vadīšanu, bet gan, šinī gadījumā, uz dzīvošanu vispār. Ja reiz ir gadījumi, kuros represīvais aparāts ir nepieciešams, tad jāpatur iespēja represijas arī nepiemērot — gadījumos, kad tas nav nepieciešams. Ļaujiet cilvēkiem iziet cienīgu pārbaudi — un ne jau piespiedus rakstisku! —, kurā apliecināt savas spējas apjēgt savas kustības savā dzīves telpā, un piešķiriet brīvības apliecības, kuru turētājiem ir brīv uzņemties atbildību par savu rīcību pašiem, nenododot to pārstāvjiem, kuru starpniecības noteikumi tik un tā ir neizmērojami neaptveramāki par katriem sadzīves likumiem! Ļaujiet viņiem veikt darījumus, noslēgt vienošanās, saimniekot, uzturēt sevi, runāt, domāt, just un būt, kā vien paši vēlas — attiecīgi paturot un nenododot savu atbildību, kuru pašlaik par visām varītēm nopūlas uzurpēt personāži, kuri aizrāvušies ar ceļojumiem Ministru Kabineta Nārnijā, tupēšanu teju nevienam nepieejamajā Saeimā vai ar iezubrītu ludziņu uzvešanu pirmsskolas saprāta līmeņa Tiesās!
  Vienkārši. Tā pat nav smagi nesama nasta. Lai tie, kuri nespēj vai nevēlas iztikt bez ResPublica™ pakalpojumiem, kā jebkura uzņēmuma klienti maksā par pakalpojumu sniedzēja tehniskajām vajadzībām! Uzzīmējiet apliecības, izdomājiet, kā viņas izdalīt, un aiziet! Mazāk klientu, mazāk problēmu — ar šiem pašiem jau netiek galā!
  Lūk, elementāra lieta, kā bremzes transporta līdzeklī: ja tu būvē aparātu, kuru var palaist, tad tu iebūvē arī veidu, kā to apturēt. Protams, ja tu neesi tik stulbs, ka centies apstāties, skrienot krūmos vai — kā "valsts" gadījumā — pūlī. A šie, neatgriezeniski apmaldījušies caurumā, tupi blenž nekurienē un ģenerē risinājumus: moška nevajag dzert pēc desmitiem; jā, un varbūt var paprasīt naudu par pastaigām kapos. Jā, un vēl auto salonā jāaizliedz pīpēt — es jau tāpat nebraucu!
  Davai, piebremzējam.
  po
  6:29p
  Tā, varbūt vajadzētu paēst arī šodien.
  po
  6:27p
  ---
  martcore
  6:16p
  Никогда не делай того, что она тебя просит. Ты должен понять, что действительно ей нужно, а не то, что она говорит, что ей нужно.
  po
  5:16p
  as we remembered Zion


  Current Mood: zaraza
  po
  4:03p
  cHaoS Et kunstfusion
  Latviešu valoda nav radīta mūsdienām.
  Vēl.
  po
  3:47p
  GSM
  SMS drīz būs tikpat Vintage kā Ciba. Novērtējiet, mani līdzhipsteri, novērtējiet!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba