Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, January 31st, 2015
  ld
  12:30p
  Maksis aizbrauca slēpot uz kalniem. rīt vakarā tikai būs atpakaļ.
  Līna sabozusies, ka viņu neņēma līdz.
  S brauks ar viņu rīt.
  mums šorīt drusku uzsniga - kāds 1-2cm. bijām ārā staigāties. mazais tik ļoti nogura, ka jau 11 likās slīpi.
  man kopš vakardienas nav balss. dzeru karstus šķidrumus un klepoju tā, ka liekas arī bumbuli varētu izklepot.
  noisiite
  1:04p
  Pēdējo nedēļu bija piemeties kaut kāds šopinga drudzis, parasti man tā īsti nepatīk pa tām bodēm vazāties, bet nu reizēm uznāk. Tad, kad nopirku sev rozā džemperi ar gliteru sirsniņu pa visu vēderu, sapratu, ka ir laiks apstāties. :D (toties beidzot arī iepirku visādas citādas vajadzīgas lietas)
  kihelkonna
  11:08a
  mz dz
  sveiciens visiem, kam šodien bērniem dzimšanas dienas svinības
  (mz rīt paliek 5).

  mēzu, mēzu māju, sākumā ar priecīgu prātu, vēlāk jau birsti vicinādama un nešķīsti lamādamās dzenot sīčus nost no tām vietām, kur akurāt spodrinu, un pēc grafika atpaliku par 1 stundu. man bija sarēķināts, ka no 8 līdz 14 ir 4 stundas, no tām 2 tīrīšanai, 2 ēdieniem, un tad būs klāt viesi. kad tīrīšanā bija jau stunda iekavēta, tad attapu, ka 1 stunda atradusies pati no sevis, turklāt sīči ar lauleni uz veikalu - priekā! diemžēl nav nekādu sarkano dzērienu mājās. cerams, ka laulenis atvedīs, nelīdīšu taču uz bāriņu skapjaugšā. skapjaukšā.
  noisiite
  11:00a
  tad nu par to vēdera izeju arī nedaudz :D
  Un tad es tā mierīgi vēl guļu, bērns blakus žurnālu 'lasa', spēlējas gar apakšveļu atvilktnēm utt. un es tā nolēmusi esmu vēl pagulēt, vēl pavārtīties. Un tad pēkšņi tā smaka, nu tā pati, kura vienmēr var mani izraut no gultas divās sekundēs, skaļi galvā skanot bļāvienam: "tikai ne ceļojošo!"
  perkons
  6:08a
  Es piecēlos 5:00, lai palūrētu NHL'jokeju.
  Nejūtos īsti galvā vesels!
  Friday, January 30th, 2015
  martcore
  9:36p
  rezumējot
  predestination diža un megalieliska filma
  brāļi spīrigi tagad ir mūsu saifaja no 1
  martcore
  8:34p
  brāļi spīrigi tagad jebošī pēc hainlaina
  redakcija atgādina, ka daybreakers bija redakcijas gada filma - 2009
  zin
  7:29p
  ieslēdzu Nabu jaunajā frekvencē (95.8) un pirmais ko dzirdu "ja rad chto v etom gorode jest esho kto to zjivoj" (sorry nemāku raktīt kirilicā..)
  gandrīz tematiski ;)
  zin
  5:48p
  citādi aktuāli
  es toties gribētu sveikt [info]lich dz.dienā.
  Земфира - Прогулка
  tipa75
  5:38p
  Es ļoti cenšos dzīvot normālu dzīvi. Būt saprātīga un darīt maksimāli iespējamo, lai dzīve būtu laba. Gan materiālā, gan emocionālā plāksnē.

  Tas nav viegli.
  noisiite
  5:13p
  Bērns grib būt tik patstāvīgs, ka šausmas. Pati ēdīs ar karotīti, kaut lāga vēl nesanāk, pati dzer no mācībkrūzītes, visu pati. Turēt viņu nevajag, palīdzēt arī ne, rokas grūž prom.
  Labi, ka viņai patīk arī mīļoties, nāk klēpī, bučājas, samīļo. Varam mīļoties tā pat krietnu laiku. Labi, ka tā, vismaz neesmu pavisam apdalīta.
  Tik ātri tas bērns aug.
  penny_lane
  5:02p
  piespraužu lentīti

  tādus rakstus varbūt nevajag parādniekiem, kas tad viņiem tās skrūvītes iemetīs atpakaļ. bet gan sievietēm, kuras sabiedrības apziņā acīmredzot nepastāv. kaut gan mēs visi labi zinām, cik viņu mūsu patiesībā daudz. 


  un tāpēc džims ir varonis.

  dumshputns
  2:46p
  Bēdīgi. Meitene, kurai gribējām atdot mozus grozu, pazaudēja bērniņu. Meita, piektajā mēnesī. Tas ir tik briesmīgi skumji, kad gaidīts bērniņš neizdzīvo, es jau pat negribu tur savu iztēli sūtīt.
  kihelkonna
  4:15p
  z
  "es esmu iemiileejies Zanee", soriit teica mazzakjis.

  (vins vel aizvien runaa leeni un ar vaacu akcentu, mazliet citplaneetnieciski.)
  vilibaldis
  3:24p
  šīsdienas jezgas sakarā varu vien teikt, ka labi un visiem pa prātam jau nebūs nekad.
  tie paši, kas met akmeni abortu virzienā tik pat sirsnīgi pie pirmās iespējas atvēzējas arī pret tām sievietēm, kas atļaujas bērnus paturēt. jo vientuļā māte... tas taču kauna traips ģimenes sejā. Atliek vien uzlikt klapes uz acīm un dzīvot nost.
  Kā zināms vīrieši bērnu radīšanā, šīs sabiedrības ietvaros, pat tuvu nestāv.
  brookings
  2:41p
  bet 2 + 2 =4, gribot vai negribot - pat šinī drosmīgā jaunā pasaulē
  putnupr
  2:17p
  par sapņiem rakstīt ir tizls stils, bet uzrakstīšu, lai atcerētos, ka pagājušajā naktī biju sasējusies ar A. Kaimiņu. braukājām ar auto un dzērām aliņus.
  penny_lane
  12:13p
  es domāju, ka cilvēki var būt pret abortiem. pret SAVIEM abortiem.
  tāpat kā pret homoseksuālismu. Savā guļamistabā.
  pret ko tikai klusiņām un pieklājīgi nevarētu būt. pret visu.

  varbūt tas nav godīgi, pieļaut izņēmumus. bet man liekas, ka šis tas būtu pelnījis publisku neiecietību. neiecietība, piemēram. vai stulbums.
  martcore
  11:52a
  Iznīcināta Latvijas šovbiznesa spēcīgākā sasuka (c)delfi
  ---------------------
  tas ir japāņu lamuvārds? tā ir ieva adamss?
  tipa75
  10:31a
  Tu dzīvo savā mazā pasaulē un ir tik daudz lietu, kuras neiedomājies savā prātā analizēt. Piemēram, skolā mācīja par Ļeņingradas blokādi. Viss, kas manā atmiņā palicis ir, ka cilvēki mira badu un bija lielās ciešanās. Un vācu karaspēks bija aplencis pilsētu un nepieļāva produktu piegādi. Un punkts. Cieņa un līdzcietība pret šausmas pārdzīvojušajiem.
  Tikai šogad es kaut kur nejauši uzdūros pāris teikumiem par to, ka Krievijā cilvēki savā starpā diskutē, vai nebūtu bijis cilvēcīgāk ielaist vācu karaspēku pilsētā un tā izvairīties no milzīgajiem civiliedzīvotāju zaudējumiem.

  Tagad es varu par to padomāt.
  hidroxo
  10:06a
  nedaudz interesanti horoskopi februārim brīvā stilā no Anda Gestes
  zivis )

  mežāzis )

  skorpions )
  dvīņi )
  vērsis )
  ūdensvīrs )
  vēzis )
  Pārējiem sekos, kad atradīšu
  sirena
  8:11a
  gribētu šoziem nokrist, bet esmu palikusi stabila, pat kad sadzērusies, visi apkārtējie smuki veļas kupenās, bet es stāvu kā stabs.
  kā arī - datoram pēkšņi nestrādā burti i,k,m (laboju tekstu ar onscreen keyboard) plānoju uz kādu sadusmoties internetā un tad ātri rakstīt, tā lai parastajām drukas kļūdām nāk līdzi ar trūkstošie burti, sanāk visādi brīnumi (piemērs a: grbētu šoze norst, bet esu palus stabla), tikai jāatrod kāds uz kuru sadusmoties. varbūt jāraksta dusmīgi komentāri tvnetā.
  sirena
  8:02a
  wheeee
  pagājušā vasarā krāmu bodē nopirku teši šādas krelles
  kā ar izskatās ka pirmo reizi mūžā lidošu ar lidmašīnu
  martcore
  5:44a
  burti par rising world
  Mana ieinteresētība mainkrafteros nav saistīta ar survival žanru kā tādu - neteiktu, ka esmu liels fanāts bezgalīgajām sudmaliņām ar nedzīvo pilsoņu ordām (vienīgais, labprāt pats paspēlētu par zombiju, ar draugiem ietu palīgoties pa ielām vai izliktos par beigtu uz noliktavas grīdas, lai pēkšņi iekostu kājā kādai fifīgai brunetei). Nē, tā ir saistīta manu dziļo nemīlestību pret SimCity seriālu, kas ir sitībīldinga negals, posts un dedends, ja agrāk bija vienkārši viss slikti, tad tagad tā jau ir diskotēka psihiatriskajā slimnīcā tiem, kam pāri divarpus. Laba sitībīldinga nav vispār, tāda, kas detalizēti ļautu no skreča saprast, kā funkcionē dažādas dzīvi nodrošinošas sistēmas (vienīgais labais, par ko varu pateikt vārdus - kā tropico strādā enerģētika, protams, drausmīgi brutāli un primitīvi, bet vismaz kaut kāda ideja ir aiz muguras). Šajā sakarā pa atomiem izjaucamās un saliekamās mainkrafteru konstruktorpasaules varētu būt vispateicīgākais placdarms manai vēl neatmestajai cerībai, galvenais, virzīties uz konstruēšanas pusi, nevis miroņiem pamestajā benzīntankā.

  Idejas ir izmētātas pa visurieni, bet pamatuzstādījumu ziņā vistuvāk tēmai atrodas vācu izstrādātāju veidotais Rising World, kas ir un vēl ilgi būs early acess alpha utt, taču sākotnējie developu principi ir daudzsološi, runa iet par evolūciju no ogām/medībām līdz pat dzelzceļiem, un tas ir tikai sākums - tālāk vairs vienīgi bezgalība. Nu čo,pastāstīšu par iespaidiem. Kas ir vairāk nekā savādi.  Pirms Olimpa dievi mūs no helikoptera iemetīs cilvēces neapdzīvotos džungļos nežēlīgajā survival modē (šķiet, jau ar kaut kādām drēbēm, tas nav Rust, kur visu pasākumu nākas pavadīt ar pliku pakaļu vārda tieš.noz.), paralēli apbruņojot ar cirvi un cērti (tāds c&c generals, jā), vēlos ieminēties par parastajām starta stratēģijām šādos gadījumos. A stratēģijas parasti ir tādas, ka mēs meklējam kaut ko līdzīgu konservbundžai vai vismaz lapu tūtiņai, kur varētu ieliet ūdeni, pēc tam kaut kur meklējam uguni, lai šo pašu ūdeni uzvārītu (jo, biedri, zemes ēšana un dzeršana no peļķēm noved pie dizentērijas, tas tā ir!), lai beigās četrrāpus rītu nepazīstamas ogas tieši no pudura, moš, paveiksies. Skaidrs, ka ne par kādām medībām nevar būt ne runas, kamēr mēs nevaram uztaisīt vismaz cilpu kādam trusim-invalīdam. Pirmais, kas mani sveicināja Risen World bija..
  ... )
  Thursday, January 29th, 2015
  noisiite
  10:41p
  Sēž uz ceļiem ar paceltu ķermeņa augšdaļu. (pacelts dupsis)
  Mantas no grīdas ceļ uz skapja.
  Liek mantas man rokā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba