Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, April 16th, 2014
  vistu_zaglis
  11:33p
  Userpic related
  Kaut kā biju nobažījies, ka tv seriāls "Fargo" būs tā pati k/f "Fargo", tikai izstiepta un mazliet sliktāka, an nē, tur viss ir labi, es pat teiktu, ka ļoti labi.
  Thursday, April 17th, 2014
  hesus
  12:14a
  Un kā tu vecāku mājā trenējies cīņām?
  n8wd0v0q5pic483snw9w.jpgma915ztkkacrnuuzg6q2.jpg

  Es - apakšveļā uz viesistabas paklāja.
  Wednesday, April 16th, 2014
  mako
  11:50p
  Sapņi.
  Atkārtojas uzmācīgi sapņu sižeti. Nu, uzmācīgi, tas par skaļu teikts - reizi pāris mēnešos atkārtojas.
  Viens par to, ka manā mājā ir kāda slēpta daļa, papildus istabas, kuras neesmu pamanījis. Pagāšnakt aiz virtuves plīts bija kādas gandrīz nemanāmas durvis. Aiz kurām vismaz trīs istabas, neremontētas, aptuveni pagājušā gadsimta 60-to gadu stilā - drusku aplupušas tapetes, grīdas ar brūno grīdas krāsu, veca , šķirbaina malkas plīts, skapju atvilktnēs - 60-70- to gadu avīžu paliekas, kaut kādi veci mēteļi samesti kaudzēs, un radioaparāts a-la Spīdola (kurš ieslēgts sāka raiti atskaņot mūziku, it kā viņam būtu svaigas baterijas). Griesti augsti, apputējušas lustras. Pamestība un arī mājīgums.
  tvarj
  11:17p
  atsāku skatīties The Layover. pamazām apsēstība ar ēdienu un tā pasniegšanu kaut kā ir ieguvusi ne tikai sapņaini vizuālas, bet arī prakstiskas aprises. mani silda doma par to, kā visā pasaulē ir tādi un vēl lielāki frīki kā es. mīl gatavot, mīl pasniegt, mīl par to parunāt. vien žēl, ka tas viss ir tāltālu no lv un labāk paliek tikai ļoti lēnām. labam ēdienam nevajadzētu būt kaut kam superekskluzīvam, ko var atļauties tikai biznesmeņi un bandīti.
  stulbais padomju ēdnīcu mantojums
  bozena
  11:17p
  Konkursa jautājums, bet bez google, labi?
  Kas ir Koļesova šķēps, un ko ar to dara?
  zin
  11:01p
  mēs arī skatamies troņu spēles
  var tikt uztverts par spoileri
  ... tālāk ... )
  noisiite
  10:03p
  Tas ķirbju pīrāgs no Jurkānes grāmatas "Dzīves garša" ir tik labs, ka šodien to atkal nolēmu pagatavot. Tiesa, pabeigšu laikam rīt. Lai ķirbju biezenis un smilšu mīkla vēl nostāvas.
  Bet vispār, diezgan laba tā grāmata, man patīk, viss, ko gatavoju pēc tām receptēm, sanāk ļoti gards. (mm, lazanjas recepte arī ir dikti garda)
  kihelkonna
  8:57p
  vai jums arī šodien vindōze karas?
  mūsu abi 2 datori karas, un vēl 4 citi datori karoties.
  nezināt, kas par vainu?
  peacemaker
  5:58p
  okei, pirmais iespaids par Čomski nav neko labs: Manufacturing Consent sākumā ir grafiks ar desmit lielu* mediju uzņēmumu (vai īpašnieku) no malas ņemto direktoru padomes locekļu primāro darbu. 47 no 95 ir vai nu "corporate executive" vai baņķieri. Čomskim tas (49%) ir "little over the half". tas, ka bezpeļņas organizācijas pārstāvju ir divreiz vairāk nekā baņķieru tekstā arī nav pieminēts. vēlāk sajaukti skaitļi no divām atšķirīgām tabulām - atkal veidā, kas viņa tēzei liek izskatīties pamatotākai. skaļākie paziņojumi pamatoti ar atsaucēm no 20-tajiem gadiem vai vienu (Niksona) prezidentūru.

  a žēl, jo tēze par valdības interešu atbalstīšanas neizbēgamību medijos brīvā tirgus apstākļos ir interesanta, un nebrīnītos, ja saistība patiešām izrādītos visnotaļ cieša. taču šitādu attieksmi pret datiem socioloģijā nepieņemtu ne bakalaura darbā, turklāt tā ļoti atgādina alternatīvas (un ne tikai) medicīnas pārstāvju pieeju "pamatojošo pētījumu" ražošanā.

  ir kāds nopietnāks mēģinājums izpētīt šito lietu?
  ----
  * ne lielāko. izvēle par labu tieši šiem, ne citiem medijiem nekā nav mēģināts pamatot.
  vilibaldis
  8:01p
  apavi
  nu ja, pēcdarba gājienā nolēmu apmest loku pa kurpju bodēm un tā nu man tapa skaidrs kālab man ir tikai zābaki un zandales... citu apavu uz samērīga papēža nemaz nav (!), vai nu dabonamas kaut kādas pusaudžu nakts čības vai modes mēļu staigātāju augstpapēdenes. Vienīgajām derīgajām protams nebija izmēra.
  Laikam jāatgriežas pie vecā trika ar vīriešu kurpēm, to ir visu veidu un fasonu ka tik turies.
  zin
  7:41p
  un saulaini vakari, kas, šķiet, vēl nav vakari, un nebūtu arī, ja es nesāktu darbu rīt 8.15
  vasara nāk. un līdz ar to visas labākās lietas
  murr!
  noisiite
  7:31p
  Vēl jau maksimums sešas dienas, visādi var gadīties, bet nu lielumlielais prieks ir tāds, ka uz vēdera man nav neviena strija!
  Ir tik dažas uz dupša un krūtīm, bet tās visas ir tādas fifīgas! :>
  noisiite
  4:58p
  Tagad, kad braukšu tonīšus klausīties uz Stradiņiem, būs jānoprecizē kādas tur stāvvietas izmaksas īsti ir. Domājām un izdomājām, ka ar savu auto turp un atpakaļ būs ērtāk, nebūsim ne no viena atkarīgi. Cerams, ka Stradiņu teritorijā tomēr ir relatīvi droši auto atstāt, negribas nekādus pārsteigumus, teritorijā tomēr ir par knipucīti drošāk nekā kaut kur ceļmalā (nu ceļmalā es gan es neriskētu atstāt)
  Jau pamazām ir skaidrs plāns arī tai otrdienai, kā un ko darīsim. Vēl tikai jānopērk pēcoperāciju josta un dzemdību komplekts (teicās jau, ka ir vēlams nav obligāts (nu tā arī ir vispār), bet nu mīļā miera labad tomēr jānopērk, lai neskatās šķībi)
  Un bagāžniekā vēl varēs ielādēt kādu papildus drēbju/mantu somu, ja nu kas. Lai stāv.
  Tagad, kad esmu pagulējusi vairāk par tām 4,5h, arī jūtos labāk. Esmu arī apradusi jau ar to domu, ka līdz otrdienai jāgaida. Galu galā mums abām arī vēl mazliet vajag laiciņu, lai sagatavotos šim lielajam notikuma tīri emocionāli, bērns tomēr tiks ierauts tā uzreiz pasaulē, nebūs ierastais ceļojums.
  noisiite
  4:42p
  Par dārziņiem runājot. Mums te Mārupē ir pavisam interesanta tā sistēma. Tagad maija sākumā būs viena diena, kad varēs reģistrēt dārziņam visus 2013. gadā dzimušos. Tieši tajā konkrētajā dienā. Ir iespējams to darīt elektroniski un klātienē. Elektroniski skaitīs tikai tos e-pastus, kuri ir iekrituši sākot tieši ar plkst. 09:00, ja kāds atsūtīs ātrāk, tas netiks piereģistrēts.
  ld
  3:40p
  pirmdien man bija MOMENTS
  iedomājieties, gribu pa kreizi nogriezties no galvenās ielas. ieliņā, kurā man jāiebrauc stāv auto un mirkšķina labo. sāk braukt, nogriež man ceļu un pie stūres sēdošais onka (+- 45 gadi) kā tāda tīne parāda man mēli acīs skatoties!!!!!!!
  sēdēju sasalusi un tad sāku kliegt - MĶ, Tu redzēji? viņš man parādīja mēli!!!!!
  un viņa man atbild: nevar būt!!!1 te taču ir Vācija!

  :DDDDD

  vislaik kā atceros to onku ar izbāztu mēli tā man pārsteiguma moments ataust un ķiķins piemetas.
  ld
  3:24p
  zīmulis neprot lasīt un ar telefonu rīkoties arī neprot.
  Tad, kad es pajautāju kāpēc man kā menedžerim būtu jāgrib pievērsties testa automatizēšanai, vispirms bija klusums, pēc tam nervozi smiekli.
  Tas nekas, ka Selenium ir minēts manā CV pirms pieciem gadiem. šobrīd blakus manam vārdam lieliem burtiem rakstīts: QA Manager.

  "mācies lasīt" - divi vārdi, ko es atkārtoju atkal un atkal visiem saviem kolēģiem.
  black_data
  3:49p
  mufs
  3:07p
  es varētu ierakstīt telefonā kādu automātisko mesidžu stomatoloģijas institūta reģistratūrai

  "man bērns atkal nolauzis kautko breketēm, kad var iespraukties pie dakteres uz pāris minūtēm? nē, nevar gaidīt nedēļas, jo duras mutē".

  tas vismaz aiztaupītu bezgalīgi apnicīgās melodijas klausīšanos, neņemot vēl vērā faktu,ka līdz šim NE REIZI neesmu pamanījusies izvēlēties pareizo numuru un ciparu,kas jāspiež un,kad pēc daudzu minūšu gaidīšanas beidzot paceļ, mani atkal savieno ar to pašu aizraujošo meldiņu.
  sirdna
  2:49p
  Iemesls mazām svinībām. 1986.gada 16.aprīlī lībiešu labietis palkavnieks Muamars Kadāfi televīzijā parādīja mēli un paziņoja, ka baumas par viņa nāvi esot stipri pārspīlētas, ka riebīgie imperiālisti viņu nemūžam nenomočīs un lībieši par savu palkavnieku galvas uz ežām gatavi nolikt kaut tūlīt.

  Tad nu iedzersim par likteņa ironiju!
  black_data
  1:51p
  Par biroja žurkas izdzīvošanas iespējām
  Basketbolu šodien man nočakarēja, bet tā, ka līdz vakaram pārtikt ar tēju, arī negribējās. Saskaitu makā latu septiņdesmit (eirolatu), velku jaku, ņemu kindli, un uz Kuršiem. Kuršos dzīves pabērnus baro ar vistu akniņām ar kartupeļu biezeni, un godīgais eiro ieviesējs par to grib divi nulle četri, vai kaut ko tādu. Valmiermuiža, kā iepriekš noskaidroju, kārdina ar zivju zupu, alu, un iespēju palasīt grāmatu (vai pačalot, bet tas, kā kārtis krīt). Rinda, maksāt divus eiro ar karti, jaka mugurā, un vistu akniņas - protams, ka Valmiermuiža. Bija bažas, vai nebūs par īstu, bet, kas mums ņergām, kuriem basketbols šovakar nav? (kretīni) Un ko tu domājies, siltas, svaigas maizītes ar zaļo sviestu, lasis, skumbrija, un līdakas gabals, ko nebūtu kauns kā otro likt, un tas viss par divi čēesmit? Explain!
  tvarj
  12:26p
  šodien brīvdiena
  pagaidām es tikai sēžu un veiksmīgi reflektēju par visām tām lietām, ko es varētu padarīt, ja šodien ne-izietu ārpus mājas. ai mīn, mājas kārtošana un tīrīšana'n'shit.  tālāk pa klavieri neesmu tikusi, bet gan jau, gan jau :)
  perkons
  12:04p
  Sen nebija bijis neviens incants meils.

  Raksta kāda Atika Vasermane:

  --
  Can I trust you? Email me for more Info
  kihelkonna
  11:50a
  noutpads
  es ilgojos pēc noutpada ar autoseivu. jau daudzus, tiešām daudzus gadus ciešu no tā, ka man neatturami gribas rakstīt sīkas piezīmes noutpadā, un tad visnegaidītākajā un saldākajā brīdī kaut kas nokrašojas, un pats labums aiziet figu.

  nav kaut kas tāds izdomāts?

  wordpadu utt lūdzu nepiedāvāt. vajadzīgs notpads vai editpads vai kas tamlīdzīgs. kauns atzīties, bet es laikam pat spētu par to maksāt.
  noisiite
  11:46a
  Es laikam šonakt nedaudz pagulēju. Kaut kā sanāca veiksmīgi ieriktēties segās un sešos spilvenos.
  Pff, vēl tikai sešas dienas jāiztur!
  black_data
  11:37a
  Latvijas vēstures institūts
  Tēma nav par pupiem, tāpēc neekspektēju baigo rezonansi, bet kas ir ar to Latvijas vēstures institūta likvidēšanu? Ir kaut kāda histērija, bet kaut ko jēgpilnu atrast nevaru. Kaut kur pa internetiem sagrābstīju, ka institūts novērtēts ar "divi". Lasu Dambrovska vērtējumu (tā, kurš Vjačeslavs), un tur rakstīts:

  "„Kārtība, kādā aprēķina un piešķir bāzes finansējumu zinātniskajām institūcijām”, nosakot, ka ar 2015.gada 1.janvāri bāzes finansējumu neaprēķina un nepiešķir tai zinātniskajai institūcijai, kura zinātnes starptautiskajā izvērtējumā ir novērtēta ar „1 punktu” vai „0”, savukārt zinātniskajai institūcijai, kuras izvērtējumā ir piešķirti „2 punkti”, bāzes finansējumu aprēķina un piešķir, ja tās reorganizācijas plānu līdz 2014.gada 1.jūnijam ir apstiprinājis Ministru kabineta loceklis, kura pakļautībā ir attiecīgā nozares ministrija, un ja tas ir iesniegts Izglītības un zinātnes ministrijai."

  Te ko, tiešām ir stāsts, ka konkrētie zinātnieki "nemāk to trumuli", jeb atjēgušies, ka jūnijs nav aiz kalniem, bet kopš janvāra nekas nav izdarīts? Anyone?

  Bez tam, ja zinātniekiem patīk stāstīt, par lielo sabiedrības atbalstu, tad jau armagedona gadījumā var vākt ziedojumus. Ukraiņi, redz, bruņumašīnas ir iemanījušies remontēt par ziedojumiem.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba