Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, July 22nd, 2014
  sirdna
  8:01p
  Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

  Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.
  mufs
  7:18p
  nupat pamanīju,ka šodien ļoti aizmāršīgi esmu neuzvilkusi zeķes un depšus, bet gan pļāvusi zāli šļopkās un pēc pļaujmašīnas salaušanas metusies vakariņu taisīšanā,kas ir rezultējies koži zaļās pēdās.
  vispār jau skaisti.
  mufs
  4:44p
  ledusskapī kaut kas nomiris.
  vai nu noblanšētie puķkāposti.

  lai pārvāktos, jāatsaldē ledusskapis- nevaru saprast,kurš idejots tur sagrūdis tik daudz gaļas un lašu vēderu - izvilku atsaldēties, man rādās,ka mums būs milzīgs katls ar zupu. ļoti jau forši karstā vasaras dienā ēst karstu zupu, bet laikam ka laša aukstā zupa nav izdomāta. nujeb vismaz mana fantāzija tik tālu nesniedzas.
  perkons
  3:36p
  [15:31] Matainais: trs armijas otakus pirms 5 min nemanji?
  [15:32] Perkons: koe?
  [15:32] Matainais: ифшпш яуьг тщпоф
  [15:32] Matainais: oi
  [15:32] Perkons: ))))))
  [15:33] Shulcs: Obļa, kā to tur per, hehehe
  po
  2:48p
  vilibaldis
  2:48p
  pusaudzis
  neiztureju, piezvanīju. ejot labi, ceru, ka zvaigžņu slimība neķers :)
  devour
  2:33p
  Vienmēr, kad uztaisu jaunas krāsas cilvēkiem ir 'kas tas ir?/ko tas nozīmē?'. Un man vienmēr ir dīvaini stāstīt un mēģināt cilvēkus pozitīvi tam noskaņot. Jo tomēr tās ir lietas, kas man svarīgas un tuvas. Mana pasaule, manas intereses, manas atmiņas. Un dažreiz pat tuvos cilvēkus ir grūti tam laist klāt... My life - my rules.
  Bet lai jau. Pielikšu šo ierakstu pie atmiņām un nākamreiz, kad kāds prasīs - izvilkšu gaismā.

  1. Bija Pepsī. Tas tīri tiki taisīts, kā veltījums(???) CM Punkam un tam, ka savā veidā arī tas mani sākumā iespaidoja, ka var dzīvot arī kaut kā savādāk (nejaukt ar to hipsteru no http://www.savadak.lv/ ar viņa ģeodēziskajiem kupoliem un piparmētru tējas klizmām). Bija apnikums uz visām dzeršanām un uz visu. Sāku redzēt, ka nākotne izvērtīsies nepatīkama, ja turpināšu patērēt alko un tāpēc jāmet viss tas nost. Un sākumā (pirmo gadu kkur) tas pepsī arī palīdzēja noturēt un saprast ko un kāpēc daru. Kāpēc dzīvoju tā kā dzīvoju.
  Un tas nav tāpēc, ka - veselīgāk. Tas ir tāpēc, ka tas nav vajadzīgs un tā ir mana izvēle.

  2. Bija Jāņu vainags. Un šis gan vienkārši ir tāpēc lai es neaizmirstu vecotēvu un atcerētos visu ko viņš ir darījis. Cik smagi strādājis, cik grūti dzīvojis, cik ļoti dzīvē izsities... un arī cik ļoti skumji tas viss beidzās. Lai atcerētos to darba tikumu un visu smuko, kas bija bērnībā. Lai tas paliktu.

  3. Bija roze uz elkoņa. Un te nu es varētu teikt, ka roze simbolizē smuko dzīvē un zirnekļtīkls, kas iet cauri simbolizē laiku. To kā tas viss mainās. Vīstoša nauda, kā tautā saka... Bet es tā teiktu, ja būtu 20 gadīga meitene ar sapņu ķērāja tetovējumu uz lāpstiņas (vai arī vienu no tām stulbajām spalvām, kura pārvēršas putnos (jā - jūs tiešām esat oriģinālas)). Patiesībā es vienkārši vēlējos smuku traditional tetovējumu, kur sarkanais ir sarkans un zaļais zaļš. Un tīklu, kurš skaisti parāda simetriju. 
  Un vispār. Ko gan baigi var vel uz elkoņa uzlikt, tā, lai tas būtu nolasāms? Nez.
  Pagaidām ar šo arī bija vislielākās sāpes un dīdīšanās. Taisīts 4 stundas. Bija to vērts. Sadzija lieliski.

  4. Un visjaunākais ir VecRīgas siluets. Šis man baigi saistās ar laiku pastā un to kā braucot divdesmit otrajā autobusā austiņās tika drillēts The Bouncing Souls (if you dont know them you should check them out (TB - nospied uz hipersaites un noklausies dziesmu par depresijas pārvarēšanu)). Un vispār ar laiku, kad no fermas pārcēlos uz Rīgu. Tāpēc lōģiski, ka tika savākts (diezgan nekaunīgi gan) TBS logo un NY skyline tika aizstāts ar VecRīgas. Man patīk tā pilsēta. Par spīti visām vecajām tantēm sabiedriskajā transportā, par spīti visiem sadzērušamies  bomžiem (un ne tikai), par spīti nelielajai netīrībai un krieviem. Tā tomēr ir viena smuka vieta.
  Jaatzīst, ja es aizietu uz Rīgas Tinti un teiktu, tagad tā - man vajag TBS logo, kuram NY skylaina vietā ir Baltā Kāpa, ZV vidusskola un varbūt Skultes luterāņu baznīcas silueti... mani visticamāk pasūtītu divas mājas tālāk un visa krāsa, kļūtu nenolasāma.
  + tagad varu teikt, ka 'I'm wearing my heart on my sleeve (kas arī ir sasodīti patiesi) - look there it is'.

  Un ja jūs domājat, ka šie ir dīvaini... ak, jūs nezinat kas vel plānojas nākamajā gadā.
  Plānā ir vismaz vel 3. Viens, kurš būs kā viduslaiku baznīcas vitrāža. Tikai svēto, mūku, vai karaļu vietā vitrāžas centrā būs Bulbazaurs no Pokemoniem. Otrs būs sliņķis (tas, kurš dzīvnieks) ar baneriem uz kuriem būs rakstīts kkas no sērijas 'NAP ALL THE TIME, SLEEP ALL DAY, PARTY - NEVER'. Un tad kā trešais būs arī maza žilete, melnā rāmī. Jo hei - nevar taču tikai labo paturēt sirdī. Ir jāatcerās arī stulbības un sliktais, lai šīs lietas neatkārtotu.

  Pagaidām kaut kā tā...
  Zinu, ka uz vecumu mana ļenganā āda izskatīsies labāk par jūsu ļenganajām ādām.
  Un ja tetovētus ļaužus uztverat kā savādāk tikai tāpēc, ka viņiem ir krāsas... tad tur vajag padomāt, kāpēc tiek radīta problēma, kur tās nav (šis gan neattiecas uz sūdīgi uztaisītiem tetovējumiem, kur viss gan dizains, gan izpildījums ir zem jebkādas kritikas).


  Current Music: The Bouncing Souls - GONE
  ld
  1:04p
  3 lietas
  * aizvedu Annu uz b/d, sasveicinos ar audzīti, small talk un tad Anna aiziet pie Klaudijas, pamāj man ar rociņu, nosūta gaisa buču un viss. es varu iet.
  it kā lieliski, it kā fantastiski, ka tam mazajam bērnam tik ļoti patīk b/d, bet man drusku sirds plīst pušu, ka viņa tik viegli atvadās.

  * par Annu audzītes ir sajūsmā. par atvadu vieglumu, par spēlēšanos, par ēšanu un gulēšanu. visu viņa dara lieliski. un pasakās man. tāpat liecību izdalīšanā Līnas skolotāja pateicās man par kolosāli apdāvināto meitu, bet Makša horta audzīte visu gadu man lej medu ausīs.
  es klusi pasaku paldies, bet patiesībā esmu ļoti apjukusi. es neesmu darījusi pilnīgi neko TĀDU. drīzāk man būtu jāuzmanās, lai kādas traumas neradītu... tādi kādi tie bērni ir, tādi ir viņi paši par sevi. mana nopelna tur maz. nu labi, es viņus izstūmu dzīvē un tādejādi ļāvu tai visai apdāvinātībai žilbināt šo pasauli.

  * telefona zvans.
  - ko dari šodien?
  - nu nevaru vēl izlemt...
  - es jau izlēmu - jūs nāksiet pie mums.
  - ...eeem...
  - un mēs svinēsim manu vārda dienu. tas tā, lai Tu atkal nevarētu izdomāt kādas atrunas
  un es smejos, jo nekā cita jau darīt tā īsti nevaru. manas atrunas ir tikušas atmaskotas. nostādīta fakta priekšā es padodos. es nezinu, kas ar mani notiek, bet man ir bezgala daudz atrunu kāpēc kaut ko nedarīt. es veģetēju. es to apzinos, man tas nepatīk, bet es to turpinu darīt. jo pārstāt to darī es varu tikai uzsākot visaptverošu attīrīšanās aktu, no kā man ir bail. veģetēt un melot pašai sev ir vienkāršāk.
  dooora
  2:14p
  sos
  tipa75
  2:03p
  Kas tas tāds ir Opal transfer? Viņiem pat Latviešu valodā lapa ir. Vai kārtējais čakarētāju kantoris? Vēl man ienāca prātā, ka kaut kāda ātro aizdevumu būšana smuki noformēta.
  Saņēmu meilu:

  Labdien,

  Jums ir nosutits naudas parskaitijums Opal Transfer sistema!

  Sutitaja valsts: Polija
  Summa: 479,43 EUR
  Parskaitijuma identifikacijas numurs: (……)

  Lai sanemtu parskaitijumu jums jaregistre savs bankas konts Opal Transfer sistema.
  Registret kontu Opal Transfer sistema jus varat nosutot 1.00 EUR uz Opal Transfer kontu.

  Sanemejs: OPAL Transfer
  Konta numurs: PL58114000005123010…………..
  BIC/SWIFT: BREXPLPW
  Valsts: Polija
  Summa: 1.00 EUR

  Parsakitijuma komentaros OBLIGATI noradiet parskaitijuma identifikacijas numuru!
  Pec registracijas Opal Transfer sistema, naudas parskaitijums tiks automatiski parskaitits uz registreto bankas kontu!
  ravejsledzejs
  2:10p
  šodien ir pizģets, pizģets, pizģets...
  dooora
  1:43p
  boolitz dont keel peeplah, taxpehyars dooo
  gaza

  gazas sektōrā arī kaut kādi nacionālie svētki vai raķešu olimpiāde. salūts nebeidzas jau labu laiku. labka ir labticīgie nodokļu maksātāji, kas atrauj riecienu no katra klaipa āmurikāņu, krievu vai zviedru reaktīvajai rūpniecībai.
  zin
  1:54p
  grūtas ir darbadienas pēc vīnošanas vakariem...
  dooora
  1:42p
  u2ō
  Mr Bush told Mr Blair that the US was so worried about the failure to find hard evidence against Saddam that it thought of "flying U2 reconnaissance aircraft planes with fighter cover over Iraq, painted in UN colours". Mr Bush added: "If Saddam fired on them, he would be in breach [of UN resolutions]".

  http://www.theguardian.com/world/2006/feb/03/iraq.usa
  http://www.independent.co.uk/news/world/americas/bush-plotted-to-lure-saddam-into-war-with-fake-un-plane-465436.html
  black_data
  12:50p
  Kaļiņingrada
  Skatījos es tā uz bildēm no vikingu festivāla "Baltijas tautas" Kaļiņingradā, un nodarbināju sevi ar jautājumu - a kā un kādi cilvēki dzīvo šajā Krievijas teritorijā?

  Izrādās, melnajā sarakstā iekļuvušais Gazmanovs ir Kaļiņingradas rezidents, un šodien viņam ir dzimšanas diena. Apsveicu!

  Citādi dzīve Kaļiņingradā ir mierīga. Pīpls audzē opiātus, ķer gaļas kontrabandistus, kādam ir nodegusi tonna siena. Vienvārdsakot, dzīve rit savu ritējumu.
  po
  12:03p
  nacisms, patriotisms un breinvašings
  Muļķi varētu vnk sakoncentrēties un nosaukt sevi par anti-brīvībistiem. Kāpēc šķelt idiotus, vieniem iesmērējot sarkanbaltsarkano, bet otriem - oranžmello? Nobrendojiet vārdu "vergs" un spiediet uz pierēm!

  Spēcīga valsts nevar tapt bez saliedētas tautas, kas apzinās savu vienotību un lepojas ar šīs vienotības cēloni. Ja kopīgais pamats sāk izplēnēt no tautas atmiņas, sāk zust arī iemesls būt kopā, un strādāt plecu pie pleca kopējam labumam.

  Tādēļ valsts vadībai nav svarīgāka uzdevuma par nācijas kolektīvās identitātes stiprināšanu, jo bez tās ekonomiskais uzplukums ir grūti iedomājams. Šī kopīgā lieta var būt gan nākotnes vīzija, gan kolektīvi sasniegumi pagātnē, jo kopīgas un diženas saknes iedvesmo un liek justies stipriem.

  Valstīm brendings ir nepieciešams kā ēst – un tas ir burtiski, jo tieši brendings ir tas, kas valsti baro, uztur un satur kopā. Valsts vadītājiem svarīgi nemitīgi rūpēties par nācijas kopsaucēja atgādināšanu un uzturēšanu – svarīgi būvēt pieminekļus, organizēt svētkus, un interpretēt vēsturi, lai cilvēki varētu justies lepni par to, kādā diženā valstī tie dzīvo, un kādu cēlu mērķu un ideālu vārdā tie pūlas un maksā nodokļus.

  Protams, propaganda nekur neder, jo nevienam nepatīk, ka ar viņu manipulē. Tādēļ 2005.gadā Krievijas valstij piederošās ziņu aģentūras žurnāliste “nejauši” iedomājās, ka 9.maija svētkiem nepieciešams kāds īpašs simbols. Piemēram, svētā Georga lentīte, kas maģiskā veidā sakausē kopā Krievijas impērijā 1769.g. radīto augstāko apbalvojumu sv.Georga ordeni ar PSRS diženumu, jo šis pats krāsu salikums rotā arī dažus Otrā pasaules kara ordeņus. Ar ziņu aģentūras palīdzību ziņas izplatās ātri, un jau 2008.gadā sv.Georga lentītes dalīja 30 valstīs, bet kā lēš paši organizatori, tad summāri pirmo sešu gadu laikā izdalīti vairāk kā 50 miljoni lentīšu visā pasaulē. Ne velti, jo Krievijā šīs kampaņas izdevumus sedz valsts, pašvaldības un lielie uzņēmumi. Piemēram, vienas pašas Sankt-Pēterburgas mērijas 2010.g. lentīšu budžets bija 88 tūkstoši latu.

  Reklāmisti savu darbu padarījuši labi – galvenā doma formulēta trāpīgos sloganos katram pēc izvēles. Piemēram: “Vectēva uzvara – mana uzvara”, “Ja atceries, piesien!” “Es atceros, es lepojos!”, “Mēs – diženās uzvaras mantinieki!” un “Paldies vectēvam par uzvaru!”

  Oranžo liesmu un melno dūmu simbolika ir pievilcīga, un filozofija skaidra – neaizmirst lielo uzvaru, un lepoties ar to. Saglabāt sentēvu mantojumu. Bet pāri visam, tā ir viltīga iespēja ikvienam spraust pie krūts vai siet pie auto antenas lentīti, ar kuras visām četrām pakāpēm savulaik greznojies pats ģenerālis-feldmaršals Kutuzovs, un kuru Otrā pasaules kara laikā varēja iegūt tikai par īpašiem sasniegumiem – sagūstot ienaidnieka oficieri, dodoties bīstamā izlūku gājienā, atgriežoties ierindā esot ievainotam. Faktiski, šī lentīte ikvienam piedāvā iespēju sajusties kā varonim.

  Bet kolektīvā līmenī Georga lentīte vieno un stiprina – stiprina brendu par Krieviju gan kā Cariskās Krievijas, gan Padomju lielvaras diženuma mantinieci. Par Krieviju kā ģeržavu. Un ļauj ikvienam sajusties piederīgam tās varenībai un spēkam.

  @
  dooora
  11:06a
  viens ļimōns „uz gaida”
  lēdijas un džentelmeņi, man ir jauns draugs un acuraugs, ar ko murgos kopā skriet sunīšus, lekt klasītes, plēst malku un lauzties uz rokām.
  Māris Balodis.  Viņš arī norādīja, ka mežacūkas nedrīkstēs šaut intensīvi, jo tad tās panikā migrēs uz pārējiem mežiem.
  "Jautājums par to, kā šauj. Nekādā gadījumā nav runa par iešanu mežā ar suņiem vai dzinējiem. Ja medības notiek "uz gaidi" - šaujot mežacūku uz kartupeļu lauka, kur tā rok, vai pie barotavas -, tad viss ir kārtībā," sacīja PVD vadītājs.
  Tāpat viņš sacīja, ka pastiprinātai mežacūku izšaušanai tiks izmantots viens miljons eiro, ko jau februārī ziedoja VAS "Latvijas Valsts meži", savukārt finansējums analīžu veikšanai pagaidām tiks meklēts PVD budžetā.
  penny_lane
  11:19a
  kolēģīte mani apturēja pie durvīm- vai palīdzēšu uznest kasti. nu tur pārītis A4 bloku. man kaut kā likās tik bezgaldumji tā kā tādām vājulīšcacām pa abām nest, ērti arī nav. paņēmu uznest. viņa maziņa un smalciņa, es... es.


  bet viņa visu ceļu tur "nu kā tu tā, nu kā tu tā". nezinu. man neliekas, ka tas ir kaut kas briesmīgs smalkām meitenēm panest kastes vai riteņus.

  vakar kolēģim bija dzimšanas diena. visas bučo, visi spiež roku.

  paskatās uz mani. tu jau spiedīsi roku? viņš man jautā.
  pasmaidu. paspiežu roku.

  un tam visam pāri k., piemēram, regulāri man brauc virsū par sievišķības ekspluatēšanu. man domāt, vairāk tā ir seksualitāte, ko reizi pa reizei izmantoju. agresīva, tieša, vienkārša.

  man nav ne jausmas, kas ir sievišķība. kaut gan. šāda taisnošanās, tā ir pagalam sievišķīga, vai ne?

  p.s. - par taisnošanos. man ar to vakardienas īsziņu nav ne mazākā sakara. knapi klāt biju:).
  vilibaldis
  10:17a
  Pusaudzis prom uz divi nedēļām, kaķi sakarā ar siltumu siro kaimiņu dārzos. Mazkaķis gan atvilkās samīļoties un pagulēt mīkstās mēbelēs, atkal pazuda kā žīds pa miķeļiem. Ir kaut kādi darbi un galīgi nav garlaicīgi, bet vispār jocīgi vientulīgi. Jāmācās pierast.
  mufs
  1:33a
  mums jau tāpat nav viegli, bet ja vislaik sprauž spieķos žagarus, nudien nolaižas rokas.
  nujeb,manā gadījumā, i just feel so angry all the time

  zinkāds jaunākais prikols?
  māte uzrakstījusi,ka atdošot to suni - nenosakāmas šķirnes un figviņzinkuriem meliem ticēt par vecumu. kurš mīž iekšā. un mīž gan no priekiem,gan bailēm.
  un vankšķ.
  un mums ir vēl vismaz pāris mēnešus remonts un bērns dzīvo pie omes un tas nozīmē,ka es šobrīd nevaru -pat ja varētu- to suni par cilvēku pataisīt, kaut tas krūšal periods,kurā sunim ielikt, jau ir sen aiz muguras.

  prikols tādejādi, ka ne jau kā pie pieaugušiem cilvēkiem - piezvana bērna tēvam,un pajautā,vai jūs gribētu ņemt to suni.
  nē - pasaka,ka atdos bērnam, a uz tēva zvaniem un īsziņām neatbild. un pasaka bērnam vēl hvz ko un bērns raksta - lai nezvanot mātei.

  es nezinu,kā ar šito visu nenojūgties. vai nenodzerties. vai nenošauties.
  sirena
  12:05a
  šodien ne tikai uzkāpu kokā, bet arī kādas 20 minūtes gulēju uz zara. nebija ērti, toties vismaz paslēpos.
  Monday, July 21st, 2014
  racoon
  11:01p
  Par sankcijām - vol2
  Tagad vēlreiz, jo pirmais ieraksts bij tā teikt fiksais – kā atnācu mājās, kā vakariņas ēdot izlasīju tā izšāvu. Tagad vēlreiz.

  Es, gluži tā pat kā visa rietumu sabiedrība uzskatu, ka Ukrainas austrumi - tā ir Kremļa spēle, CIP neatbalstīja maidānu un visas patiesās vērtības, Končitu ieskaitot sākās uz rietumiem no Dagdas. Kaut ko kādam aizliegt, tādā veidā pievēršot sev uzmanību protams ir loģiski, pie tam ņemot vērā mirkļa struktūru – Jaunais Vilnis, estrādes mākslinieki, krievu kūrorts, tautas naids pret „bagātajiem krieviem”, tas viss sumējas un noteikti dod labas dividendes. Bet hei, sūda šlāgeristus? Pasākuma priekšvakarā? Tas ir tik banāli, tik lēti! Kāpēc neapcietinājāt Šķēli, kad tas Vešņakovam roku bučoja un neiemetāt blakus politiskajam ekstrēmistam Benesam Aijo? Kāpēc Magonis vēl staigā uz brīvām kājām jo sajaucis asinis ar „kremļa aģentu”? Kāpēc Šeflers var izmainīt Daugavgrīvas ielu? Kur ir brāļu Rotenbergu uzvārdi, Kiseļovi, Mamantovi? Tam laikam griba par vāju, tur nauda, politika, attiecības. Savukārt šeit – spektaklis, sabiedriskās attiecības, prožektoru gaismas un virsraksti avīzēs. Vāji, no politikas viedokļa vāji, no izrādes – lieliski. Tauta uzgavilē, kur guni zaimotājoiem un bauda atriebi.


  Valstiskai pozīcijai ir jābūt, par to šaubu nav, bet to var parādīt ar gudru iekšpolitiku, pārdomātu sociālo politiku, fiskālo un citām politikām, ja vien tām ir prievārds – gudra vai vismaz pārdomāta, ne ar spektakli.
  tvarj
  10:57p
  Man galvaa ir pilniiga ugunjoshana. Paredzu, ka driiz izdariishu kautko muljkjiigu.
  zin
  7:36p
  silly me
  iekāpu autobusā un sagribēju ar telefonu piereģistrēt braucienu..
  dooora
  6:10p
  aj saplaj tehhōorinatz
  jū saplaj tehhonectonz
  singz ār level
  singz ār brajt
  wen wanz gata
  hōrs hū
  singz atnait
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba