Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, January 16th, 2017
  martcore
  11:22p
  turpinot par elektrisko spēli 7 days to die, man ir radušies smagi vārdi par medībām
  tātad, lai tu būtu pilnībā paēdis, tev ir nepieciešams apēst simts vienības kaut kā
  viena nošauta un izcepta stirna tev dod 30 šādas vienības

  nē, es saprotu šo nosacītību mākslā, taču ņemot vērā geima spiedienu uz naturālismu, es nespēju neieinterēsēties par jautājumu, a cik vispār stirnas sver
  izrādās, stirna sver 50-70 kilogramus. atmetīsim ragus un nagus, vidēji tipa 60
  tātad, lai vienas dienas laikā mans varonis normāli paēstu, viņam ir nepieciešams apēst 3x60 kilogramus gaļas un drusku ūdentiņa
  vispār jau spēlē ir daudz labāki veidi, kā nomirt
  bozena
  11:23p
  Noskatījos romantisko grāvēju Krēsla. Kur tālāk vēl varētu tiekties?
  Nu patiesībā jau tikai vienu sēriju.
  martcore
  9:37p
  Poll #20937 gfhdsfhsrjhgrdjhgtdjgfj
  Open to: All, results viewable to: All

  vai tu no televīzijas pavāru šovos redzētā esi kādreiz kaut ko pievienojis/-usi savam arsenālam?

  View Answers

  da es tikai no viņiem arī uzzinu, kā pareizi ēst gatavot
  1 (3.2%)

  vienu vai divas idejas liku aiz auss
  14 (45.2%)

  ziniet, kaut kā nav gadījies
  16 (51.6%)

  ravejsledzejs
  8:04p
  ar mani ir pavisam slikti. jūs man neticēsiet, bet... es pat nezinu, kā lai to pasaka... vobšem - es jau vairākas dienas ēdu MAIZI! pats aizeju uz ķēķi, paņemu šķēli, apsmērēju ar sviestu un tad vēl... tad vēl... apkaisu ar SĀLI! vobšem pīzģeC ir.

  vobšem, man sāk atteikt strādāt garšas, smadzenes un citas ķeskas. viss. jāiet uz bodi pirkt baltas čībiņas un citus aksesuārus koka mētelītim. tas nu ir pienācis.
  sirdna
  8:03p
  Starptautiskā gardēža piezīmes.

  Šovakar izbaudīšu īru virtuvi. Padzēru īru alu, jābrauc mājās dzert īru viskiju.
  penny_lane
  10:06p
  šodien gūgles kartēs kaut kā nejauši iezīmējās/ierakstījās āzija, un padomā tik, zem "asia" ir revjūzi un zvaigznīšdošana, gluži tāpat kā restorāniem 'n shit. sēdēju, skaļi lasīju komentārus un ņirdzu.

  "beautiful country, very big", "nice cuisine" vai garāki a ļa "asia is beautiful, but don't go to russia or north corea", un nekā pat tāda īsti ironiska, tikai reāli cilvēki dāsni bārstījušies ar atsauksmēm par āziju.

  pat nekā tāda kā "there's a nice restaurant. i don't remember the name, but when you enter asia, turn left and after 200 meters you will see it". nu, piemēram. vai "nice, but too many asian people".

  nožēlojami. bet visā visumā āzijai ir teju 5 zvaigznītes. go, asia!
  sirdna
  1:14p
  Šodien ir Martina Lutera Kinga diena.

  Nez, vai Eiropā būtu bēgļu problēmas, ja MLK būtu izvēlējies nešūpot laivu?
  perkons
  12:07p
  Žēl gan, ka izpārdots. (bēdīgs ģīmītis)

  perkons
  11:56a
  Atceros, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē #61, jeb vienkārši — bērnudārzā, šī bija viena no iekārojamākajām rotaļlietām.
  Tak i liels ir mans izbrīns, ka šo un vēl arī RAF ātro palīdzību, 220.lv šobrīd tirgo pa trīs piēsmitdeviņi gabalā. Un tas ta mūsu 2017. gada 16. janvārī.  Vot incanti. Viņas tiešām kāds vēl ražo, vai ir atrasta kāda labi slēpta padomijas laiku noliktava?
  vilibaldis
  10:30a
  nē nu....
  un tagad pati banka nesaprot, kas par lietu. vēl joprojām netieku internetbankā, bet skaitītājs tikšķ...
  penny_lane
  12:41p
  šīrīta mīlīgākais citāts: es jūtos kā karsējmeitene bērēs.

  bet vakar, risinot to, vai britu čalis ir vai nav gejs, d. bija ļoti elegants:

  -man vienalga, jo viņš ir interesants cilvēks.
  -tu gribi teikt, ka garlaicīgi cilvēki nevarētu būt geji?
  -nē. es gribēju teikt, ka tad man nebūtu nekā cita, par ko viņa sakarā domāt.

  un vēl, priecājoties par to, cik kruta viņš darbojas ar bērniem:

  -nu, ja es nebūtu ar tevi bijis kopā vairāk kā gadu, es nošautos.
  -kas man ir kopīgs ar sešgadniekiem?
  -nu, gandrīz viss.

  šodien mēs domājam iet vienkārši pastaigāties. vakar bija gara un sarežģīta diena, daudz arī visādas emocionālas huiņas no visām malām, šorīt beidzot paši savā istabā par to tērzējām, droši vien būtu jāpieraksta arī šeit. bet tagad es gribu staigāties gar ezeru un dzert karstu kafiju. laiks ir rudenīgs, nav tik auksti, cik svaigi un nepierasti, ar jaciņu un lakatu pietiek, kaut kas sen aizmirsts, kaut kas mazliet pavasarīgs ierastās svelmes un mitruma vietā.
  Sunday, January 15th, 2017
  mufs
  10:20p
  pat dzīve mani šodien nosauca par resnu.
  par kruasāniem samaksāju, bet tie palika pie rimi kases vai izkrita no maisiņa, nezinu, es biju ļoti badā un ļoti nikna, iesēžoties mašīnā
  martcore
  8:57p
  neskatoties uz perifērās redzes īpatnībām, ir dīvaini, ka mūsdienu civilajā un militārajā aviācijā ir tik maz meiteņu pie spēkrata stūres, faktiski nav nemaz
  pat nezinu, kāpēc zaķiem neuztic lidot ar ļotenēm
  kādreiz likās, varbūt tas vēsturiski tā ir izveidojies no otrā pasaules kara laikiem, taču tā nav taisnība
  martcore
  8:18p
  zinat, kā truši redz pasauli? viņiem acis ir izvietotas galvaskausa malās
  mēs redzam visu 180 grādos, truši redz 360
  tā ir nereāla perifērā redze
  digna 8:08p
  *
  Es ļoti priecāšos, ja izrādīsies, ka līdz ar zobu šodien man izrāva depresiju, ar visu sakni nahren!
  Pagaidām zoba neesamība ir tik ļoti uzlabojusi manu pašsajūtu, ka jūra rādās līdz ceļiem visās dzīves frontēs un taisni vai jāaizdomājas, ka varbūt tiešām vismaz daļa čerņas manā galvā perinājās viena sasodīta jau sen sāpoša zoba dēļ? Tik ļoti biju pieradusi pie ikdienas sāpēm, ka tagad izbaudu šo absolūti brīnumaino stāvokli - mutē NEKAS un NECIK nesāp! Eiforizējoši!

  Current Mood: labs
  martcore
  7:28p
  Poll #20932 ehrklehwkrlhewklrhewklhtkl
  Open to: All, results viewable to: All

  vai jūs mēdzat pārlasīt detektīvromānus?

  View Answers

  nē, es taču zinu, kurš ir noziedznieks
  12 (34.3%)

  vienreiz, lai saprastu, kur īsti mani autors piečakarēja
  4 (11.4%)

  vairākkārt, jo tas ir brīnišķīgs žanrs
  19 (54.3%)

  bozena
  3:24p
  Nezinu, kur tieši tie Zosēni ir, bet es jūtu, ka man tur patiktu, jo tur, spriežot pēc laika ziņām, nekad nav atkušņa, toties vienmēr turas svaigs sniedziņš.
  penny_lane
  7:04p
  šis ir tik ļoti savdabīgi. bet es gribētu vairāk detaļas. tiesas ierakstu. motīvu. vai varbūt tā ir tāda ieraksta prakse. tāpat kā slepus iegriezt sīpolus ēdienā kādam, kas neēd sīpolus, un tad priecāties- eu, a bet tu ēdi un tev garšoja!

  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/man-convicted-rape-condom-sex-switzerland-a7521891.html
  penny_lane
  6:51p
  trīs stundas ar bērniem ar ADHD ir par daudz. punkts.
  martcore
  1:19p
  tagad arī mani sāk interesēt, kāda nepatiesa un apmelojoša informācija izplatās par [info]yannel
  nespēju iedomāties, ka tas ir kaut kur no mūsu kopējo draugu pūla
  dunduks
  12:47p
  G5
  Mans pirmais (iespējams gan arī pēdējais) fināls. Kā gāja fināla pirmajā daļā varēs dzirdēt šodien LR1 14:05 vai drīz pēc tam arī arhīvā.

  Grūti pateikt vai šis ir lielāks panākums par manu iepriekšējo labāko startu erudīcijas jomā, bet vismaz publiskāks gan. Katrā ziņā atliek tikai secināt, ka slotas kāts tomēr mēdz izšaut un pat divas reizes.
  dooora
  12:42p
  iānvāŗa īdas
  agrāk biju klaida latvietis, tagad izklaida.

  dzimpārā krusttēvs arī uzzvanīja, viens no manām pusgadsimta bākām, papa jaunākais bračka. ilgi un sirsnīgi norunājām. viņš man iemācīja pirmo spridzekli taisīt un vispār neļāva kļūt par pilnīgu memmīti senča mūžīgajā prombūtnē. novadpētnieciski stāstīja, ka nu jau Vecmīlgrāvī garlacīgi, bet tak nesen vēl pēc katras balles situšies līdz pēdīgam kritušam ar no blakus sētām dekonstruētiem mietiem. izteiciens ”a tiem bomiem pa tiem pauriem” manī jau ir izšķīdis šūņu līmenī. 91ā gada rudenī, jau kā zemessardzes onkulītim, viņam gadījās būt klāt sanāksmē, kur steigā tika iecerēta un sacerēta biedra Uļjānova aka Leniņa pieminekļa demontāža, turklāt pēc neobjektīvas senioritātes kā pašam jaunākajam. noklausījies to urrāPRpatriōtu plančiku, krusttēvs uzvaicājis: a jūs, džeki, savā dzīvē vispār esat kaut ko nopietnu lauzuši? jūs zināt, kāda tur pipele ir iekšā? (citstarp, šī paša iemesla dēļ vēl stāv Preses nama editoriālais tornis, kamēr treju 9/11 torņu klupiens turpina būt slīdena tēma) tādējādi onka novērsa situatīvo bedri, kurā iekrīt daudzu krāsu revolūciju jaunizceptie propagančiki, nenovērtējot putnubiedēkļa masta pamatīgumu. partizāniski žāvēja burvīgas vistiņas, ko ļaudis vēl šobaltvakardien ar sajūsmu atceras, un no darba brīvajā laikā turpināja kauties ar bandītiem, līdz vienu dienu, vēl pat nebija 90to vidus, kad visādas sīkākas mafijiņas un normālas jau eirōrīgģipša mafijas bija tiktāl saaugušas ar oficiālo politvidi, ka viņš to spēli un dalībniekus pasūtīja nā, pārcēlās uz ostas pilsētu, kurā nepiedzimst vējš, un 10+ gadus nobrauca par kapteini uz zvejas kuģa. pēdējais piliens vannā, šķiet, bija viens kreiss kravas kuģis ar neskaitāmās krāsās zaigojošu metālu, ko viņi ostā bija arestējuši. uz ko visnotaļ drīz pienāca telefaking ūberfakss no Gudmeņpapa, ka kravu jālaiž laimē diet. viņš reāli ar dzīves viļņiem spēlē aikidō. uz tiešu konfrontāciju sen vairs neprien, izmeklē lauciņu, kurā interesanti būt, radīt un vadīt. būt kapteinim, kaut arī beigās vienam. pag, kāpēc vienam? viņam ir 100 vistas, hektāriem ogu-krūmu-un-kokulāju, un sasodītais krustdēls, kurš taču varētu šogad saņemties un aizlaist ciemos. viņš man toreiz, kad biju uz brīdi nejauši ieklīdis vectēvijā, līdz ar 100 latiem atdāvināja arī to savu ZS ordeni. - Varbūt tev kādreiz noder, Jaņķel, viņš noteica un būtībā atlika veselu frekvenci malā, nevis līdz kapa malai turpināja par un pa to malties. 100 lati toreiz Norvēģijā bija mēneša īre 12 kvadrātu kojās, kā arī 1,33 puslitri alus krogā jebvai circa 5 aliņi pakistāņu bodē (per capita, per diem, mēneša griezumā). vienvārdsakot, tai krastā tas nebija nekas īpašs, ko apspriest pie vakariņu galda, bet dievdotajā tēvzemītē par šo papīra strēmelīti viens otrs pastalnieks bija gatavs dancot līdz pulsam nepārtrauktam. par kāpostu viņš paskaidroja, ka tā esot dāvana. un pasmaidīja – kad viņš būšot vecs, varbūt man sanākšot atdāvināt atpakaļ. nav jābūt ar sevišķu iztēli apveltītam, lai izrēķinātu, kāda būtu viņa atbilde, ja tagad, viņa 70tajā cirkulī ap sauli, es ciemkukulī aizvestu 140 jaunrubļus, ar vai bez pročiem. – tu mani, krustdēl, par resnu gribi nosaukt?
  izklausās, ka jau sen piemirsies, ko gribējās pateikt vai vārdā nosaukt. tas piķis, lai arī nebūtisks iepret Statoil naftas atraiknēm, toreiz mani pasargāja no iegrimšanas pilnīgā pizdohenšvarcā, un, lai arī diezgan zibenīgi nokurināts, iedeva beidzamo atelpu, pirms atradu darbu slimnīcā un izlīdu no ekseļa sārtā šariāta. tikmēr zemessardzes medaljōns ar pastāstiem, mītiem un cerībām mani kā amulets ir pavadījis visu šo laiku. vairākās jurisdikcijās kā uniptiha tipa kolāžas daļa, piesprausta pie oktōbrēnu vimpeļa ar neizbēgamās bērnības krūšu štempeli, jau pieminētā biedra Vladiļjiča iespējamās bērnības ģīmetni zelta griezuma centrā. dažus pasaules iedzīvotājus tas ir sajūsminājis, citus sarūgtinājis. dieviņšsimt gadījumos no deviņdesmit atstājis vienaldzīgus. nesen es atdalīju 90to gadu krāsainā metāla amuletu no perestroikas laika dzeltensarkanā tekstilizstrādājuma. konstruktīva dekonstrukcija nekad nav par vēlu, līdzīgi kā novēloti sveicieni cibiņai redīss :) priekā, eof
  vilibaldis
  12:22p
  jau otro reiz šonedēļ nojūdzas internetbanka, sasodīts.

  kaut kā sajutos piesmieta privāti.
  martcore
  12:19p
  to ulvs un jd
  kaut kā agrāk nebiju pievērsis uzmanību, taču tagad saprotu, ka viņiem drammers vienīgais ik pa brīdīm cenšas uzspēlēt death metālu
  nē, nu vot šitie breki
  martcore
  11:02a
  lasot par biedru piedzīvojumiem vjetnamā, nevaru noturēties bez iecienītās bodžeka sērijas 

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba