Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, September 1st, 2015
  po
  5:01p
  Nav īsti skaidrs, priekš kam vajadzēja otro True Detective sezonu. Bet pirmo, savukārt, ceru noskatīties vēlreiz.
  po
  4:33p
  perkons
  2:18p
  O_O
  Laikam esmu uzvarējis kaut kādā loterijā!

  Hi Pērkons,

  I'd like to connect with you on LinkedIn.

  kelvin kyne adams
  Commander at Afghanistan

  perkons
  1:44p
  Sveiki, sveiki!

  Sveiki, Laura!
  Paldies, ka reģistrējies otrapuse.lv
  Lai pilnībā novērtētu, cik ērtas, vienkāršas un nepiespiestas iriepazīšanās iespējas otrapuse.lv, lūdzu, apstiprini savu e-pasta adresi un aktivizē savu DĀVANU - vēl 4 BEZMAKSAS abonementa dienas, nospiežot uz šīs saites:

  Sirsnīgu iepazīšanos!
  Tava otrapuse.lv :)


  Un ko tagad darīt, kā būt?
  martcore
  1:23p
  Poll #20481 dsgsdgsdgsdgdgdhfhdsf
  Open to: All, results viewable to: All

  kas, tavuprāt, ir noteicošais faktors mūsdienu popmūzikā - kāpēc viņa ir tāda, kāda viņa ir?

  View Answers

  kraftwerk
  5 (33.3%)

  abba
  6 (40.0%)

  motown ēra
  4 (26.7%)

  sirena
  1:14p
  Šahisti naktī uzkrita man uz galvas, acīmredzot divpusējā līmlenta is a no no. Bet arī man šogad pirmais septembris - atsākas volejbola sezona, varēšu satikt savus biedrus un paskatīties kurš garāks palicis, kurš resnāks, kuram bikses jaunas, kurš matus nogriezis, kuram vēl kas noticis, esmu diezgan satraukta, sajūta kā pamatskolā
  putnupr
  1:13p
  šogad neesmu redzējusi varavīksni. šķiet, ka tā nekad nav bijis.
  martcore
  11:53a
  man ir jauns varonis
  diemžēl laikam studijā taisīts (mēs ta savus galvenos psihopātus zinam), a žēl
  martcore
  11:00a
  nesen lj lasīju ierakstu par tēmu "ko mācīt bērniem skolās"
  manuprāt bērniem skolās būtu jāmāca, lūk, kas
  tiem mūsu reģionālajiem laikabiedriem, kas nākonē atbrauks uz rīgu, kaut ko paskaidrot par dzīvi lielpilsētā
  jo es katru reizi esmu reālā ahujā no pāķiem, kas vēlas uzzināt, kā daudzstāvu namā dzīvokli otrajā stāvā un dzīvokli pirmajā stāvā savienot ar ērtām spirāļveida kāpnēm
  ar grūtībām noturos nepajokojot par sivēniem pagrabā
  martcore
  10:40a
  nu un jāsaka
  ka tas, kas līst uz galvas (jūs, tie kas ar lietussargiem, to nejūtat) ir aizvien silts un mīļš summer rain
  tā bija belindas kārlailas dziesma?
  martcore
  10:16a
  VISIEM GLADIOLAS!

  izgāju no mājas ārā, no kaut kurienes sāka virsū krist ūdens
  tagad sēžu zem ventilatora un žāvējos
  sirdna
  9:24a
  Rudens šogad diezgan centīgi seko kalendāram. Septembris, ziniet. Pagāš mīļš vasariš.
  po
  9:10a
  Lai arī mēnēši pastāv tikai iztēlē, bērnu prāti izveidojuši drūmu 1.sep. egregoru. Tāds rītiņš, kad varētu iebraukt tanki un pavērties zeme.
  vilibaldis
  8:20a
  kaut kāds trakums jau no septiņiem gandrīz nemitīgi gaudo ātro palīdzību sirēnas.
  spkwrds
  1:14a
  Pirmais Septembri, ko tu mums šogad iemācīsi?
  Ziņkārīgi kā tauriņi naktsaubusos
  Mēs barojāmies uz solījumiem par labāku rītu

  Viņi sauca mūs par apjukušajiem
  Bet mēs vismaz zinājām, ko gribam

  Līdz saullēktam vēl tālu
  Izklāj savu šalli kā palagu
  un izskaties kā tev ir pilnīgi vienalga

  Atsperītes sakrīt uz atslēgas zobiem
  Un es lēkāju pa radības trampolīnu
  kā pa viļņiem

  Mūsu paliek arvien vairāk
  līdz tas apgriežas otrādāk
  Mēs kliedzam:
  "Urrrā, evolūcija!!!"
  vai vienkārši:
  "Allelūja"
  Un nevienam vairāk nav kauna
  hidroxo
  1:06a
  Beidzot mājās, ceru ka tas bija tā vērts, līdz rītdienas beigām jānosūta klientam prezentācija, bet rītvakar ļooo-ooti gribas tikt uz English comedy night. Maza cerība, bet drusku ir, ja izdosies pamosties 5 un ar visu tikt galā no paša rīta. Un vēl prezentēšana klientam piektdien pusdienlaikā, neskatoties uz to, ka oficiāli man piektdien skaitās atvaļinājums. Būs jāizdomā kur pa dienu nobāzt guļammaisu un maiņas drēbes, jo uz mītiņu ierasties ar visām pekelēm braucienam nebūtu īsti lietišķi, bet kaut kā arī fakultātē pirms izbrauciena negribas izskatīties pēc kaut kādas uptight business lady wannabe, pat ja esmu, vai skraidīt apkārt ar 8 cm augstpapēdenēm, kuras šobrīd ir vienīgās melnās slēgtās kurpes. Vēl jāatrod laiks nopirkt džinsas, jo skapī izvēle ir tikai starp ofisa biksēm, ādas biksēm un trenuškām vai svārkiem, pluss arī jāatrod laiks atbloķēt internetbanku ko kāds mudaks laikam ar līdzīgu numuru man nosprostojis. So turpinās katras minūtes utilizēšana. Vēl mājas apsekošana, remontdarbi, pārvākšanās.... Un šodien sapratu, ka nekādu universitāti es nepabeigšu, ja vien neatradīšu tādas zāles, lai negulētu nākamos 4 gadus. Šodien iesniedzu time sheet par mēnesi, augustā nostrādātas 206,1h. Njā, un tās ir tikai uzskaitītās, ko tas liecina par manu dzīvi? Bet hey, es paspēju vēl atrast laiku pa nedēļas nogali aizbraukt uz Itāliju, piedzerties un izpeldēties divās strūklakās (Esplanādē un pie operas), apmeklēt latvju komiķu pasākumus un galda spēļu nometni un pat vienu sestdienu pavadīt mājās vienkārši šujot un skatoties 80-to gadu šausmenes un tas viss augustā, godīgi sakot es esmu šokā, pat ja neesmu īsti pārliecināta cik ilgi man vēl būs mati uz galvas. Still, dzīve tikai viena un jāizbauda maksimāli, un laiks vajadzīgs arī atpūtai, jo all work and no play makes Jack a dull boy.
  P.s Ar pirmo septembri.
  penny_lane
  12:35a
  ieraudzīju m_s parlamenta bildi un atcerējos, ka tā taču bija vienīgā reize, kad publiski sāku raudāt līdz pat... nu stipri pāri 20. vispār hvz, kad sāku spēt raudāt par niekiem. un toreiz ieslēdzos apkopējas skapī vai tamlīdzīgā huiņā. jo neviens nedrīkstēja mani redzēt raudam, bija gana šausmīgi, ka manīja asaras saskrienam acīs. par to, ka mani necieta tik ļoti, ka bija vienīgo no mūsu partijas izsvītrojuši - un tā no sirds. tas ir, biju pieradusi nepatikt, bet videnē bija parādījusies vismaz kaut kāda cerība. un tai skapī es izdomāju, ka neviens un nekad vairs man neliks justies slikti tādā veidā. nu tipa izmisīgas vēlmes patikt dēļ. un tagad, kad cilveki man itin bieži jautā, kā var būt tik vienalga, ko citi domā, man vienmēr gribas teikt, ka vienalga jau nav. bet divreiz vienu skapi nepieraudāsi, spīts var daudz.
  Monday, August 31st, 2015
  spkwrds
  10:39p
  spkwrds
  10:25p
  martcore
  11:22p
  klausos abbu
  voulez-vous labākais albums pasaulē
  mīlu dziesmas angeleyez un i have a dream
  ld
  9:44p
  Sveiciens!
  Nu man atkal gribas kaut ko uzrakstīt...

  + šodien nācās pārvākties birojā. uz telpām, kas šaurākas un sliktākas, jo skata pa logu nav, pretējās mājas žalūzijas kaut kādas spoguļainas - atstaro gaismu. Es savas lavandas turu trauciņā un ik pa laikam pabužinu un dedzināju sveci, ko atcesu vairāk kā joka pēc - spirituālā telpas attīrīšana no sliktas auras - bet tiešām visu dienu nejutu to dīvaino smaku, kas agrāk uzvēdīja (tajā telpā agrāk bijusi laboratorija un kaut kas ož. varianti dalās, viens no nekaitīgākajiem, ka tā ir paklāja līme, kas ož).

  + vakar un šodien +35
  + vakar bijām pie ezera. S un A aizbrauca airēt, bet A airēšanas vietā pusotru stundu diendusu nokrāca. vispār A ir traks skuķis. Trakojot līdzi lielajiem pagāja pilnībā zem ūdens. izbailes un tā, bet tūlīt trako tālāk. lapsenes trauma gan vēršas plašuma un nu jebkas kas lido(muša), vai ir maziņš un kustas(zirneklis pie griestime) izraisa skaņu signālus.

  + ir ģimnāzists, bet nu gaaaaarš ceļš tur vēl ejams. bērns nevar sadūšoties aiziet pie skolas sekretāres un nokārtot skolēnu apliecību. rīt sākas septembris un es atsakos arī turpmāk dot katru dienu 3 eiro ceļa naudu. S mani atbalsta un mēs plānojam uzstādīt ultimātu - vai nu puika iet pie sekretāres un nokārto lietas vai arī lai brauc tos 6km ar riteni.

  + pa vasaru es biju sailgojusies pēc kanu. tās atmosfēras - gaidīšanas pie upes, bērnu vērošanas, čalām ar citiem vecākiem... nu viss ir atpakaļ un protams, ka uzreiz uz pilnu klapi. Šodien sēdēju un brīnījos cik labi Līna airē un rullis gandrīz, gandrīz sanāk. fantastika! pēc tam mājās abas ar riteņiem braucām. L man pa priekšu. mierīgā, vienmērīgā ritmā un man kā filma galvā tinās ainas pirms gada, kad viņa činkstēja, pinkstēja, uzminās un pauzēja un beigās kalnup stūmāmies. tikai viens gads, bet bērna izaugsme - WOW!

  + Maksis pa gadu gan liekas, ka samaitājies. viņš kļūst arvien kūtrāks un kūtrāks. jorpojām fanātiski, gluži kā atkarīgais spēlējas ar lego. rītā, pusdienā, vakarā. uz treniņiem, brauc, airē, tūlīt arī rulli uzmetīs, bet tā attieksme... ļoti bieži ir neiecietīgs, nepacietīgs, nedzirdīgs. bet ir arī mirkļi, kad viņš ir super duper mīļš, saprotošs un izpalīdzīgs. objektīvi iespējams, ka tas ir 50:50, bet tās negatīvās lietas vienmēr kaut kā vairāk uz nerva uzkrī, tāpēc brīžiem liekas, ka ar to puiku ir tikai problēmas. un es nemāku un nezinu kā viņam paskaidrot. Rudens brīvdienās kanu nodaļas M grupa brauks uz Prāgu trenēties kanālā. Treneris, lai uzkurinātu interesi, pateica, ka tas ir ekstrēmais kanāls. Maksis momentā atteicās braukt līdzi. viņš tur pārsitīšot galvu. kad saku, ka būs ķivere, tad atbilde momentā - jā, bet seju?! Saku, ka ģimnāzijā nav horta, tad viņam visu laiku vienam jāsēž mājās. jā, ok. saku, ka nekā nebija, vienu neatstāšu! lai vienu nedēļu brauc kanu, bet otrajā nedēļā es ņemšu atvaļinājumu un mēs pabraukāsimies kaut kur tepat riņķī apkārt. jā un tas kanāls, protams kā kanu kanāls - grūtības pakāpes vairākas un treneris nav apdauzīts, lai ekstrēmajā posmā laistu M grupu. Piespiest, ļaut pašam izlemt un nest atbildību par savu lēmumu? bet man patiešām ļoti negribas viņu vienu atstāt dzīvoklī.

  + Anna palēnām sāk runāt. Ļoti labprāt skrien. daudz, ātri. ļoti labprāt lec. nu jau stabili pati no 40 cm augstuma var nolekt. tas viņai pašai gandrīz ap vidukli. ļoti labprāt peldas un peras pa ūdeni. izņēmums ir vanna mājās. tad ir panika un skaļi skaņas signāli. jocīgi, jo baseina duša ir OK un šad un tad paiet zem ūdens ir satruacoši, bet nav skaņas (tad, kad izlien ārā, ne jau zem ūdens).

  + Stefans ir sales manager. mājās ir reti. es apsveru pāriet uz nepilnu slodzi. pagaidām gan sanāk izlavierēt un S saka, ka drīz mainīs darbus (kā tad!), ka nevajag. bet nu nezinu.

  + darbs kā tāds - mokas, vienas mokas, bet tiešais kolektīvs ir baigi, baigi foršais. es gan atkal esmu lokomotīve, kas visus velk, bet ok. šodienas pārcelšanos arī izmantoju, lai izsistu kolektīvam labumu. man liekas pat, ka man sanāca. bet nu hop! es teikšu tikai tad, ka grāvim būsim pāri un man būs rokā rakstiski pierādījumi.
  + ar rīdienu man būs pašai sava stāvvieta pie darba!!! iedomājies - atbraukt uz darbu ar auto, noparkoties un viss! var iet strādāt! nekādas apkārtbraukāšanas un meklēšanas, nekādas trīcēšanas, ja auto atstāst puslegālā, nu labi, lietas īstajos vārdos - aizlegtā zonā. fantastika!
  + es gan joprojām pārsvarā braucu ar riteni. 60m lejā, b/d, parciņš, 60m augšā pa stāvo ielu. ielas vidū ir trepītes. kādi 5-6 pakāpieni un nobrauktuve ratiņiem. līdz šim man nekad nesanāca pa to uzbraukt. piektdien bija firmas sporta un ģimenes tusiņš un nezin kā, bija viens svešais - džeks ar stendu - riteņbraucēju triko pirkšanai un "velotrenažieris" - šosejnieks ar paceltu pakaļējo riteni. visi varēja uzkāpt un uzmīt maksimālo ātrumu. Maksis mēģināja pirmais - 38.8 kmh, Līnai sanāca 32kmh, man protams arī savajādzējās. cerēju pārspēt Maksi un sev par pārsteigumu displejā ieraudzīju 53kmh! vēl lielāks bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka visiem džekiem tā ap 55kmh un rekords ir šefam - vispusīgi trenētam vīrietim - 56.7 kmh! Un es visu laiku domāju, ka es baigā nīkule esmu... Rezultātā šodien es pateicu, gan kalnam, gan stāvajai ielai un trepītēm ar nobrauktuvi, kas es tāda esmu un ko es varu un uzbraucu! smiedamās! un elsodama :) man pašai tas liekas kolosāls vasaras nobeigums.
  zin
  11:09p
  te savukārt var aplūkot Gordona Beneta kausa reportāžu dzīvajā: http://www.gordonbennett.aero/live.html
  1 komanda vēl gaisā. drīz būs 72 stundas. jau ir gandrīz 2k km.
  no vikipēdijas: The record time for the winner of the event is held by Germans Wilhelm Eimers and Bernd Landsmann who remained airborne for over 92 hours in the 1995 race, taking off from Switzerland and landing four days later in Latvia.
  šogad daudzi piezemējušies tieši pirms Baltkrievijas robežas. ne velti. tamī pašā 1995. gadā amerikāņu ekipāžu (savā gaisa telpā) notrieca B.kreivijas gaisa spēki.

  updeits
  hmm, patiešām dīvaini, nedavilka tā pēdējā komanda gaisā pat ne līdz 2. vietai. 3-ie ar 4 km starpību.
  updeits 2- esot bijis negaiss un apvalks sācis laist gāzi. pirms 5 gadiem amerikāņu komanda šādi savu balonu uzšķērda. fatāli.
  uzskates materiāls, kāda ir apdzīvojamā telpa 2-iem cilvēkiem sacensību laikā: vidjiks ar visu piezemēšanos no pagājušā gada (karstā gaisa baloni nosēžas krietni maigāk)
  informatīvāks video pārītis (arī mazliet par karstā gaisa baloniem) ir šeit
  peacemaker
  9:44p
  šobrīd atkal nr. 1
  Gillian Welch - Look at Miss Ohio
  martcore
  10:33p
  pārklausos buke & gass albumu riposte
  kas bija mans laikam gada albums - 2010
  nē, tas ir aizvien megaprikoļnijs albums, tajā nozīmē, kāpēc man tik ļoti patīk keitas bušas the dreaming
  moments, kad tu nezināji, ko gaidīt tālāk no albuma vai dziesmas, tie bija 80-ie un 90-ie
  penny_lane
  9:28p
  ak, smaržu magnāts no masters of sex ir tik sasodīti lielisks.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba