Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, October 24th, 2014
  zin
  12:39p
  uzminiet nu, kurš susuriņš beidzot ir sācis uzmest tādu pavisam aptuvenu ceļojuma maršrutu un viņam tagad ir aukstas kājiņas
  peacemaker
  11:24a
  28 āzijas autoru daiļliteratūra tulkota angļu valodā, epub & mobi

  man pašam patikušie vai interesantie autori, lielākoties mūsdienu. no katra pa vienam gabalam, datorā ir arī citi, varu pārsūtīt. no citiem kontinentiem kaut kad vēlāk iemetīšu.

  saraksts )
  vilibaldis
  12:26p
  Tas ka no rīta beidzot padots jēdzīgs autobus vēl nebūt nesola relaksētu darba braucienu.
  Aa Juglu iekāpa trīs dačņicas, kuras saulei austot tematiski apsprieda klizmu taisīšanas metodiku. Uūn tas nicinošais lepnums vienas no kundzītēm skatienā pie izkāpšanas... `pieņemu, ka busa draudzīgi snaudošais kolektīvs tagad uz mūžu atcerēsies, ka olīveļļa šai procesā nekam neder un vispirms jāapslaukās un tad jānoskalojas nevis otrādi...
  `````bļin, ir taču kaut kādas ētikas kategorijas ar ko piekladzināt publisko telpu rīta melnumā.
  tvarj
  12:10p
  rediiss ir varoņcibiņš un izturēja vakar gājienu uz Kluča izstādi ar mani un pēc bērnudārza piekusušo Lūciju. Lūcija uzvedās itin labi priekš divgadnieka (izņemot 200 "kutatāds?" sekundē katras piecas minūtes). tikai kad bija jāģērbjas viņa izklājās "ķīselītī" (c)rediiss pa Arsenāla dīvāniem un lika mīksto uz visiem maniem solījumiem, kas piedabūtu viņu pievērsties šai nodarbei ar pilnu atdevi.
  martcore
  12:06p
  cibā ir kādreiz nopietni apspriesti ģenētiski modificētie augi un dārzeņi visādi
  es tam vispār nepievēršu uzmanību
  bet jūtu, starp mums ir pilsoņi, kas pieturas pie uzskatiem, ka ģmo satur tādus ķīmiskos elementus, pēc kuriem cilvēks paliek akls un sāk dročīt izstarojot radiāciju, nu vai kaut kas tāds
  pastāstiet pointu
  un kur ir ģmo radītie kancerogēnie humānie līķi n shit
  martcore
  12:02p
  vot kāpēc no visas ģeometrijas (laikam par labu konveijeram) ir izvēlēts termins "produktu līnija"
  a kur labi būtu - labdien, mēs vēlamies jums piedāvāt savu jaunāko produktu līkni!
  tajā uzreiz ir kaut kāds stāsts
  black_data
  11:00a
  Vairākuma viedoklis par ievazātām vērtīvām
  Es vēl neesmu atradis to dainu skapi, no kura iznākt, bet tā seksuālo minoritāšu tēma nebeidz rimties. Varbūt kaut kur notiek kaut kādas aktīvas darbības, kāpēc pēdējo nedēļu laikā regulāri kāds piemin 2015. gada praidu. Lūk, mani žīd-islām-kristieš-geju nīstošie paziņas feisītī šēro Veidamanes svēto sašutumu. Sēžu labierīcībās ar atkārtu žokli, jo kur gan vēl lasīt Necīņas rakstus, un mēģinu atrast pieturas punktu, lai nenogāztos trolejbusā. Es, protams, esmu informēts, ka kristiešiem nepatīk geji, jo kaut kādā vecā grāmatā jaunā iespiedumā esot rakstīts, ka vīrietim neklājas melot vīrietim, un tā esot dievam nevēlama nodarbe. Es arī aptuveni zinu, ka Veidemane un viņas lasītāji ar aizdomām skatās uz cilvēkiem, kas nepērk pienu divlitru pakās, un viņiem ir viedoklis. Arī es akurāt neskrienu klāt katram gejam izteikt apbrīnu, un nemēģinu noskaidrot uz cik procentiem viņš ir homoseksuāls. Taču Veidemanes izpratne par demokrātiju un argumentāciju man bija pārsteigums. No tā man rodas tikai divi secinājumi - Veidemane ir vai nu stulba, vai demagogs.

  Vispirms par valsts lomu šajās "orģijās". Redz, Vinķele neieklausoties "67% Latvijas iedzīvotāju". 100 mīnuss 67 pēc maniem aprēķiniem sanāk kaut kādi 33 procenti, kas, pat pieņemot, ka ar iedzīvotājiem bija domāti vēlētāji, ir kripatiņu vairāk kā atbalsts partijai Vienotība pat partijas labākajos laikos. Līdz ar to apgalvot, ka Vinķelei pietrūkst mandāta nepaust sašutumu par "orģijām" Rīgā īsti nav. Priekš tam ir Urbanoviči, Iesalnieki un Veidemanes darba devējs, tie lai arī pauž savu sašutumu. Daudzi nepaužot sašutumu, jo baidās no Geiropas nosodījuma, un iespējas pazaudēt kaut kādas fondu naudas? Nu, jā, tas ir tas slavenais politiskais kompromiss, kas ir demokrātiskā procesa sastāvdaļa. Ja Necīņas lasītājam pajautāsi, vai viņam traucē geji, skaidrs, ka viņš teiks, ka traucē. Bet ja nostādīsi jautājumu formā, "davai, Kalniņ, no tevis mēnesī sotaks pretgeju nodoklī, un šiten nenotiks neviens praids, un neviena viendzimumu laulība", tad izrādīsies, ka Kalniņam patiesībā nemaz tik ļoti neinteresē, kas notiek viņam nepazīstamu cilvēku guļamistabās. Vienai iedzīvotāju daļai ir pilnīgi pofig, ka kāds ir iznācis ar varavīksnes karogu Rīgas ielā meklēt sapratni, tikmēr salīdzināmi lielai daļai ir pofig, ka daļai Latvijas iedzīvotāju rodas vēlme reizi gadā doties uz Aglonu... es pat īsti nezinu, ko viņi tur dara un meklē. Un, ja reiz par naudām, tad pēdējai aktivitātei valsts pat dod naudu.

  Otra daļa, protams, ir par to, no kā Veidemane baidās. Izrādās, no tā, ka te kaut kas ir ievazāts, notiks orģijas, un tiks lauzti viņas stereotipi. Nu, stereotips nav kāja, darba nespējas lapu nedos, tas tiesa. Bet tā tradīciju piesaukšana mani joprojām neliek mieru. Liksim mierā mamutus, vai viduslaiku Rīgu, bet apskatīsim kādu pārskatāmu periodu, ko Veidemane būtu pieredzējusi pati. Kas tad mums te šķīstajā zemītē ir ievazāts pēdējā laikā? H&M, Maķītis, demokrātija, preses un vārda brīvība, un vēl virkne nešķīstību. Jā, geju, seksa un džeza Padomju Latvijā nebija. Man gan stāsta, un padomju krimināllikums arī apstiprina, ka šo lietu nebija mazliet citādā veidā, ja salīdzina ar Maķīti un preses brīvību. Bet tad cūkas liberasti ņēma un ievazāja vispirms liberālu ekonomiku, un tad visas pārējās liberālās netiklības. Nu šausmas. Takš pat Lembim nekādas naudas vairs nepietiek nopirkt pilnīgi visas avīzes, iecelt visas amatpersonas, un nokušināt visas ģeķīgās runas. Un tad vēl tie visi jūsu interneti.

  Bet, ja nopietni, "haters-gonna-hate", bet kur viņiem iekšā ir tik daudz enerģijas nīst? Šodien nīstam gejus, rīt citus izvirtuļus, kuri nepērk tradicionālo pienu Annele divmetrīgās pudelēs, parīt viens Ķeizars, viena baznīca. Un tur jau skaties, vispirms sūdu maisiņus mainām pret mietiem, un tur jau saradīsies entuziasti, kas būtu gatavi par godīgu samaksu arī "stūra mājās" pastrādāt.

  http://youtu.be/Uogqt9qGCCA
  ld
  9:18a
  Aizvedu Annu uz b/d. Nekādu drāmu, viņa ar prieku palika pie Klaudijas un ziņkārīgi ķīķerēja, ko Vikija ar citiem bērniem dziedāja. Kopš pāris nedēļām viņai ir liela interese par visādām pirkstiņspēlēm. Es zinu gan tikai putriņas vārīšanu, badīgo kazu un zeķu adīšanu vilkam. Pēdējais Annao vēl par grūtu. Ja viņa nevar izdarīt līdz, tad negrib arī skatīties.
  Lidmašīnā sastapām vecu vācu kundzi, kas Annas uzmanību pievērsa ar ļoti vienkāršu dziesmiņu.

  Nu jā, vispār par to es negribēju rakstīt! Bet gan par to, ka man tagad ir brīvs!!! Kādas 5h tikai man! No iespēju bagātības nezinu ko pasākt. Jau biju pie itāļa, kur padzēru kafiju piekožot mandeļu-marcipāna smalkmaizīti. Tagad gribēju vest orhidejas pārstādīt, bet pamanīju, ka divām jau ir jaunie dzinumi! Kārtot S saliktās kaudzes negribu. Laikam sakārtošu bildes, pasūtīšu no gaisa bildētās skolas bildes zinātnes naktij un gludināšu vārda uzlīmes mazajam bērnam. Suņa darbs, bet viss, kas nav aprakstīts mēdz pazust :(
  hidroxo
  10:09a
  Man vienmēr ir grūti novirzīt domas, kad uz kaut ko ieciklējos. :) Nezinu tiešām ar ko viens random shit atšķiras no cita random shit, un kas nosaka to kurš ir pietiekami vērtīgs random shits publiskai apskatei? Kā mēs vispār nosakam kaut kā vērtību? Nez, man liekas, ka jēga ir visam un tai pat laikā nekam. Un jā, šis arī ir random shit.

  p.s. Vai esi domājis, ka kamēr kafija pa žirafes kaklu nonāk vēderā tā jau ir auksta? Tieši tā. Tu domā tikai par sevi.
  zin
  9:42a
  martcore
  12:59a
  gud nait evrīvan
  xxx


  Pulling the ice axe from my leg
  I staggered on
  Spindrift stinging my remaining eye

  I finally managed to reach the station
  Only to find that the bus replacement service had broken down

  After wondering to myself whether or not it should actually be called a train replacement service
  I walked out onto the concourse and noticed the giant screen seemed to have been tampered with
  Probably by a junior employee
  Disgruntled commuters were being regaled with some dismal TVM
  Involving a tug-of-love-custody-battle
  Stockard Channing held sway

  Down in the High Street somebody careered out of Boots without due care or attention
  I suggest that they learn some pedestrian etiquette
  i.e sidle out of the store gingerly
  Embrace the margin

  Fat kids with sausage rolls
  Poor sods conducting polls

  There’s a man with a mullet going mad with a mallet in Millets

  I try to put everything into perspective
  Set it against the scale of human suffering
  And I thought of the Mugabe government
  And the children of the Calcutta railways
  This works for a while
  But then I encounter Primark FM
  Overhead a rainbow appears
  In black and white

  Shite Day
  I guess this must be National Shite Day
  This surely must be National Shite Day
  Don’t tell me, it’s National Shite Day

  Float… float on
  Float… float on
  Barry… Herpes

  I got a letter from Stringy Bob:
  “Still on suicide watch
  Screws not happy
  Spotted a marsh fritillary during association
  Was roundly ignored
  What news you?”
  I felt sorry for him
  He’d only been locked up for public nuisance offences
  One of which saw him beachcombing the Dee Estuary
  Found a dead wading bird
  Took it home, parcelled it up, and sent it off to the rubber-faced irritant Phil Cool
  With a note inside which read: “Is this your sanderling?”

  Another time saw him answering an advert in the music press
  “Keyboard player required: Doors, Floyd, etc.
  Must be committed, no time wasters”
  You can guess the rest

  I’d always imagined he would simply wander off some day into the hills
  To be found months later
  His carcass stripped by homeless dogs
  His exposed skull a perch for the quartering crow

  I folded away the letter and put it in my inside pocket
  All of a sudden I felt brushed by the wings of something dark
  May the Lord have mercy on Stringy Bob

  Shite Day
  I do believe it’s National Shite Day
  It all points to National Shite Day
  Someone’s declared it National Shite Day

  Shite Day
  My birthday! On National Shite Day
  No bogroll, it’s National Shite Day
  Cue drumroll, it’s National Shite Day
  Thursday, October 23rd, 2014
  bozena
  11:19p
  aprēķini
  Skolu jaunatne fizikas mājasdarbā jo viegli aprēķināja, ka Zēns (kaut kāds, mēs viņu nepazīstam, ja), braucot ar ragutiņām no kalna, tā lejasdaļā sasniedz ātrumu 80 m/ s.
  Man kā cilvēkam ar pieredzi likās, ka kaut kas te neštimm, tālabad es arī nolēmu parēķināt un aplēsu, ka, pirms šis Turbozēns kalna lejā apstājās, viņa kamanas sabremzējā ar 120 m/s2 dižu paātrinājumu (palēninājumu).

  Current Music: Speed (ir tak kādam tāda dziesma)
  putnupr
  10:41p
  pagājušajā nedēļā nodzīvojos pa Barselonu +25 grādos vismaz, tagad grūti būt aukstā rudenī, lai gan patikt patīk.
  atkal parastais ritms.
  aborigens
  10:29p
  Rīta ceļā, snauduļojot autobusā, sev blakus sadzirdēju viegli aizsmakušu balsi: "Nākamā pietura - Nārnija". Laikam tā vienkārši bija zīme, ka tuvojas ziema un man cauri drēbju skapim jāiet prātīgi un izvēloties siltākas drēbes.
  hidroxo
  10:15p
  Es apsolīju, ka novembrī redzēšu pienenes, tā vietā es oktobrī redzēju lāsteku. Nēēēēēēēēēēēēēēēēē. Maziņa, pie dzelzs stieņa, bet, nē, nē, nē, vēl ir oktobris, bļin. Un rokas ir sarkanas, jo aizmirsu cimdus.
  vilibaldis
  9:40p
  mazkaķis un co
  Visu vasaru kaķu starpā valdīja diezgan izteikts konflikts - pagalms par šauru, pārtika izsniegta nepareizā secībā utt. Aukstums pāris dienu laikā abus kaķus saliedējis vienotā komandā, loga bungāšana, lai tiktu atpakaļ mājā, notiek sinhroni un pēc vienotas metodikas, pārtikas izdīkšana arī.
  ld
  8:15p
  Nupat risināju iedomu dialogu ar kādu sev netīkamu personu un pateicu viņam teikumu, kas man pašai jāatceras:
  Nav liela māksla nopelnīt tūkstoti, ja starta kapitāls ir divi tūkstoši. Ir jāmāk vinnēt ar tām kārtīm, kas iedalītas!

  Jā, fatāliste manī atkal pamodusies un visur saskatu cēloņus un sekas un jēgu.
  ld
  8:03p
  Šorīt atskanēja 2 bļāvieni:
  M: Mammū-ū! Man nav mazo biksīšu!
  L: man nav nevienas zeķes!!!

  Kā uz burvju mājienu izcēlu no vakar mazgātās vešas trūkstošos atribūtus un pie sevis nodomāju, cik interesanti, ka tikai tagad ir kaut kas aptrūcies...

  Anni atstāju vēl šodien mājās. Visu rītu viņa nogulēja, tad devāmies šopingā - meklējām rudens zābaciņus, kas nav gumijnieki.

  Vakars ar izdevās jauks. Es smējos par S nesmieklīgajiem jokiem, bet Maksis spēlēja ar Annu paslēpes. Ļoti radoši! Toties Līna aizgāja uz veikalu pēc piena un kolas. Pirms gulēt iešanas vēl visi mielojāmies ar šokopudiņu un vaniļas mērci.
  sirdna
  8:04p
  tēja, viskejs - ček.
  temperatūra 38.4 - ček.
  suns -ček.
  sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.
  dooora
  7:42p
  sala vējš, razbajniex
  Ansjeits
  Anseits, protams, ir kandidāts. betta tur vaidzētu Krumāru, pō un, obviōzi, mani. tikai es pēdējo reizi mūzikālu instrumentu esmu spēlējis viesnīcā Latvija, kad mēs, ja nemaldos, kādam norāvām kāzas.
  un vēl vaig zaķus. vismaz trīs. un lupi, svilpi
  penny_lane
  5:57p
  mani nabaga nervi.
  dooora
  5:42p
  Είμαστε τρομοκράτες όλοι όλοι
  terrō mēs visi isti
  Koļa Kolā
  latviski jau šitā neviens nedragā, ne?
  martcore
  5:24p
  man patīk šis "profesionālā suņu barība. profesionālā kaķu barība."
  a to tupie dzīvnieki paši rij visādus sūdus, totāls amatierisms kaut kāds
  kaķis irma reiz mēģināja grauzt karbīda gabalu

  a tur uzreiz skaudrā profesionālā karlzeisa acs visu nosaka sekundē - vienā tabletē tik un tik fuksijas, tik rododendra, tik zivs ķesku, peļķes mašineļļas un ūdens šķīduma, un dīvāna kājas skaidu, un pat mazliet e-konservētās dzijas arī un vēl kā matriksa neo iksperienss peļu ķeršanā, to veido īpaša kaķu halucinogēnā narkotika, viss kā pieklājas
  begemots
  5:23p
  Lost
  dooora
  4:42p
  labōres collaborātiōnes
  tikko cipardzīle izverda, ka nesen 3emes gaitas beidzis Jāks Joala.
  vinils ar šo dziesmu man pirmsskolas vecumā bija Vanadziņa vērtē.

  the last boy
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba