Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, July 28th, 2014
  po
  12:49p
  Halucinācijām nav juridiska spēka
  Vai tu esi parakstījis "visu vienošanos" par to, ka vīru kopa "Latvijas Republika" būs tavs tiesīgs un neatņemams saimnieks?
  dooora
  12:42p
  retróspektívá inspekcija

  deguns pa labi biedram no grupas cúkas
  ld
  10:54a
  turpinu šķirot
  pēdējā laikā vēl viens vārds acīs lec: integrity

  no konteksta it kā saprotams, bet vārdnīcā ieskatoties saprotu mazāk. Einheit, veselums. bet īsti nesasaucas ar konkrētā raksta kontekstu.
  raksts ir par sevis apzināšanos, par sevis izprašanu un prezentēšanu pasaulei izejot no šīs sevis izpratnes.

  sevi apzināties un izprast... kas es esmu?

  es esmu outsider. ne savrupnieks, bet nepiederošs. Nepiederošiem ieeja aizliegta. Es tik izmisīgi vēlos kaut kam piederēt un tik ļoti ciešu no mistfit. Blindgänger. Varbūt beidzot jābeidz mocīties, censties un ciest un vienkārši atzīt sev un pasaulei - es esmu standartā neiederīga.
  kihelkonna
  11:25a
  mec
  aizvakara medus sviešanā tika ievākti 94 litri medus.
  kādam nevajag medu?
  (ap 100 siena ruļļiem nepiedāvāšu.)

  detaļas )
  martcore
  11:22a
  mana viena no iecienītākajām tēmām tēlotājmākslā sevišķi spēcīgi izskatās gleznotāja lūkasa kranaha izpildījumā  Младший лейтенант Михаил Архангелов прогоняет нудистов, нарушающих общественный порядок, из парка Культуры имени Отдыха.
  ld
  9:18a
  man ir išūs tik daudz, ka vienam pukstam nepietiks.

  1) esošo risinājo jautājumu gūstā, man bija nomierinoša doma, ka vismaz par vienu lietu man nav jāsatraucas un vispār jāiespringst - par Stefanu un ģimeni kā tādu. un tad kā zibens no skaidrām debesīm uzkrita krīze. divas dienas. divas sasodītas dienas. vakar vakarā viss beidzot beidzās. neesam pārrunājuši kas un kāpēc vispār notika, iespējams arī nevajag. bet vismaz beidzot atkal spējam uzturēties vienā telpā.

  2) man jāizdomā naudas jautājums. t.i. kā ieguldī naudu, ja ko ieguldīt ir maz, turklāt ļoti gribas tērēt. nezinkāpēc man ir pārliecība, ka tad kad es atrisināšu šo jautājumu, man būs darbs, kur es atkal pelnīšu kaudzēm, kaudzēm vien.

  3 ir arī par naudu, bet savādāk. par naudu un citiem cilvēkiem )
  ravejsledzejs
  10:26a
  Vakar bija pārpildīta diena ar visu ko. vispirms kasījos, kasījos, kasījos pa māju, kamēr izkasījos. izkasījos vēlāk nekā biju domājis, bet nu ir sarunāc, ka līķis jāsavāc. bet nu kamēr es vīkstos, tikmēr cibā uzpeld vēl viens līķis. nu tak nevar laist svaigu līķi garām! vobšem piesakos. ierodos darbā. sacepu papīrus. aizdodos prom. ierodos atpakaļ. iešauju līķi tam gģe pologajetsa.

  daļše satikt vienu cibiņu, ij dodamies iekarot K-salu. a tam blekdžeks s šļuhami un pārējiem pribambāsiem. tobiš mēs godīgi paklaiņojām, cenšoties neizcepties savā sulā, ieklīdām pie viena tur mītoša koriša. viņa miteklis ir VĒSS! tur var pat normāli elpot! un viņš, kā parasti, no ledusskapja izvilka savu alu, ko pasniedza nogurušiem ceļiniekiem atveldzēties. pēc tam tapa aizstaigāts līdz upei, kur es bradājot līķīšus uzlasīju, bet krastā gar lakstu un liedaga zonu potenciālos līķīšus salasīju. tagad man būs daudz, ko graizīt (kaut gan daļa pirms grauzīšanas tiks izmantota arī porna safilmēšanai).

  un tad jau vakars uz ezera un tiek braukts uz Rīgu. tur vēl nedaudz pasēdēts, pēc tam sadalīti prinči un pa gultām. tobiš prosta braukts uz mājām.

  gandrīz pie pašas migas jau tādā liegā tumsiņā satieku ežuli, kura sūtību šai saulē mēgina izprast trīs kaķabērni. tā noteikti ir kāda zīme...

  pēc tam gan es vēl kādu laiku apkopu līķus, lai tie varētu izdzīvot līdz tam laikam, kamēr es tos apslaktēšu. tikai tad likos gulēt. šausmīgi piepildīta diena.

  tā tad nu tagad man ir jāizdara dažas slepkavības, lai varētu noskaidrot, ko tad es vakar esmu atradis un ko filmēšu ;o)
  black_data
  10:39a
  Tehnoloģijas cilvēkiem
  Tie mūsdienu telefoni ir pārāk iedomīgi, un aizmirst, ka viņi ir tikai rīki. Ak, dies, ak, dies - trīs dienas nav noticis sistēmas bekaps. Jā, bļin, man katru dienu vajadzēja sameklēt kādu haļavno WiFi, jo trijās dienās taču var aizmirsts kredītkartes pinkodu, aizmirst, kā lietot nazi ar dakšu, un to, cik maksā piens lielveikalā.
  penny_lane
  10:17a
  nepamanīju, kur vakar pazuda laiks. nostrādāju sestdienu, nostrādāju svētdienu un likās, ka esmu pelnījusi mazliet jūras. mājās biju pēc pusnakts, un manas mantas bija sakrāmētas glītās kaudzītēs.

  un bija tik laba un viegla sajūta, ka nespēju uztaisīt pietiekami vainīgu purniņu. viens teikums vilcienā mani atbrīvoja, tiešām tā šķiet. tā jau šķiet vienmēr, bet tad tu sevi pieķer dziļās skumju naktīs plēšot matus un sirdi, jo nevar taču būt, ka.

  var, var.var arī nesāpēt.

  lai radītu perfektu stāstu, vajag ļoti daudz telpas. kādam telpa jāatbrīvo. un, skaidrs, ja tu sēdi savā smalko leļļu istabā un glāsti viņas, skaidrs, ka tu esi parasts šausmeņu trakais, skaidrs, ka tā nav apskaužama laime, lai arī nenoliedzami- tā ir laime.

  varbūt tāpēc man vairākkārt vajadzēja skaļi teikt "es taču tevi pazīstu", tieši tāpēc, ka pēkšņi apjautu, ka nepazīstu vis.

  ka prieciņu jau tagad pazīstu labāk.

  iespējams, šī vienkārši bijusi viena no daudzajām reizēm, kad kāds piečakarējis māmiņu dabu. varbūt tas viss ķermeniskums, varbūt visa tā vilkme, tas izmisums... varbūt tas viss sasummējas frāzē, ar ko es reiz aizrijos. mums būtu skaisti bērni.

  un beigu beigās mēs tomēr izvēlēsimies to, kas saudzīgāk un precīzāk spēs paņemt mūsu dvēseli rokās.

  ķermeņi ir tik burzīgi, tik pārejoši, tik egoistiski un tik nepiepildāmi.

  dvēseles ir tik skumjas.

  lasīt biezas un maigas grāmatas zem ēnainas lapenes puskailai, reizi pa reizei paceļot acis uz zilzilām debesīm un dzirdam tālumā cilvēkus smejamies.

  viss, ko pašlaik spēju iedomājamies sevi vēloties. pārējās vēlmes mēs rūpīgi iepakojam "uzmanies, ko vēlies" kastītē, aizlīmējam un sadedzinām.

  jo dievs ir kļuvis vecs un cinisks.
  martcore
  10:16a
  futbola dialogi
  tas viss brīnišķīgi izskatās uz slikto argumentu grāmatas fona:
  šī žurnāla viens no maskotiem un totēmiem džoī bārtons savā tuiterā uzrakstīja huļe izraēlieši spridzina arābu bērnudārzus, jebanuļisj jau galīgi
  ilgi nebija jāgaida, lai drīzumā ar kontrargumentiem uzrastos moiše kancermans, tobiš, josi benajuns
  viņu starpā norisinājās šāda spēcīgi argumentēta diskusija  es saprotu, ka jaunajai advancētajai paaudzei, kas no modernās franču filozofijas ir ieguvusi tikai viltus pasionārismu (atvainojiet, nenoturējos :), šādas diskusijas neimponē
  a man nav nekādu pretenziju
  - mudaks!
  - dolbajobs!
  - paldies visiem dalībniekiem!

  nē, nu tur viņi abi salīga mieru (džouī izsecināja, ka pidars ir nevis josi benajuns, bet gan dievs tas kungs), toties finālā pēkšņi neznokurienes uzradās frederiks kanute, lai sagādātu dienas lūlzus  black_data
  10:02a
  black_data
  9:50a
  KLANG 2014
  Es ļoti lieliski protu dzert (kas ietver - es zinu, kur es atrodos, es atpazīstu apkārt esošos cilvēkus, un mani nekur nav jānes), toties ļoti viegli aizmirstu par miegu un ēdienu, līdz ar to runas iz sērijas, "nav vairs tas vecums", pagaidām nav aktuālas.

  Vecā gvarde, no tiem, kas nebija satikti... jau kādu laiku, ir šokā par manu matu garumu, un tomēr atzīst, ka šādi es izskatoties jaunāks. Tātad, tas nav tikai laicīgās pasaules viedoklis.

  Metāls joprojām skar dvēseles stīgas. Tāda patīkama un aizkustinoša atkalsatikšanās, tā, ka pilnīgi asaras acīs riesās. Kas atgādina, ka nevajag tērēt laiku, naudu un enerģiju uz visādu stilīgu mēslu, jo tā ir vienkāršāk, tas ir jāizdara ķeksīša pēc, vai tas piedienas cilvēkam tavā vecumā.

  Sanāca satikt kādu gaišu cilvēku, par kuru bija patiess un sirsnīgs prieks, ka viņš ir uzvarējis sevi un savu dēmonu, un viņam tagad viss ir ļoti labi. Un tas nav tikai tā, "viņa gadījumā citādi nevarēja", bet arī citus viņš varētu iedvesmot uz pārmaiņām. Un, kas svarīgākais, bez nevajadzīgas didaktikas. Jo apkārt ir pārāk daudz "viņa gadījumā citādi nevarēja", un "es tev tagad pastāstīšu, kas tavā dzīvē nav pareizi".

  Un vispār, nogurdinošs, bet labs pasākums.
  dooora
  9:09a
  edukacionāliem nolūkiem
  par manu un tavu valodu )
  black_data
  9:13a
  Don't you cry (gifņa)
  Sunday, July 27th, 2014
  zin
  11:23p
  check
  ir pavadīts burvīgs pagarinātais vīkends Daugavas lokos, plostojot ar radio Naba
  sirena
  11:22p
  vasaras novakare
  dooora
  5:42p
  ētalōnamolōģija
  viens sdūrakmens ir iecepts veca anzambļa inkonspikuōzajā nosaukumā.
  udō

  T.V. war is part of life
  Entertaining and far, far away
  What a story and how they fight
  Let's gamble and guess who will win

  Danger is nowhere
  We still got the chance to switch off
  Remote control and the guarantee
  It's somewhere else

  T.V. war - T.V. war
  Bloodless but deadly and cruel
  T.V. war - T.V. war

  We are eating, while we're watching
  People die on the screen
  Toasted and roasted and scrambled and fried
  We are greedy and pay

  Information - in between
  Missiles are in the air
  You can hear them and see
  They're already here

  Oh, yeah!

  According to informed sources
  Of the defence ministry:
  There is now confirmation
  That enemy missiles have penetrated our airspace
  Impact is estimated in a matter of minutes
  Good evening!

  T.V. war - T.V. war
  Bloodless but deadly and cruel
  T.V. war - T.V. war
  Bloodless but deadly and cruel
  T.V. war - T.V. war

  Current Music: neoneofthebelow
  devour
  3:45p
  Vai Tu, mans mazais draudziņ, atminies...? Pirms kāda laika es atļāvos paņirgāties par kādu Cibiņu.
  Šis Cibiņš to ņēma pie sirds un izsauca mani uz dueli, kad ieradīšos LV. Vārds pa vārdam - Cibiņš uz tikšanos neieradās. Pat positivusā nevarēja atrast pusstundu laika, jo tik saspringts bija viņa grafiks (insert joke about him eating all the time here).

  All being said, rekur ir mana kolāža, kuru es uztaisīju pirms kāda laika (FYI es arī viņam pašam uzrakstīju, ka ļoti neveiksmīga bilde - got ignored).

  tvarj
  5:45p
  Vairaakas dienas neredzeejusi, Luucija dricelee teeti, kameer es gulju kreeslaa, dzeru alu un smejos.
  dooora
  5:00p
  bija vīriņš, nu būs zīriņš
  jānoskaidro, vai zīriņi ēd maitu. ja jā, tad .

  šodien pulksten piecos sāku mācīties avestjāņu valodu. bez kontrakta, ar antraktu. no visa cita. laj mav.
  dooora
  4:42p
  ja kauns nenāk pie Muhamedus
  Kaudzes konfigurāciju veidos dažāda slīpuma nogāzes ar mērķi izveidot vizuāli interesantu objektu - kalnu esošajā rūpnieciskās apbūves zonā.

  olūts
  bud gaj, laj mav, bud gaj
  zin
  1:49p
  dienas atziņa
  mēs neesam sabiedrības krējums, mēs esam sabiedrības sviests
  martcore
  1:31p
  ar [info]kosmonavtovichu turpinam vadīt klusās dienas klišī el. izkl. divinity original sin sabiedrībā
  statuss pilsētā: bezsirdīgi mērgļi
  kosmo kontrolē divus burvjus, es kontrolēju rougu un faiteru
  piektā bataljona piemiņas skrīnšots, līdz dmb vēl kāda nedēļa
  ... )
  tvarj
  12:05p
  atkal par Luuciju
  Ar runaashanu Luucijai ir taisni taa, kaa es paredzeeju. Ilgu ilgu laiku (arii kad vinjas vienaudzhi no sevis saaka izspiest jau pa maziem teikumiem) vinja veel runaaja tekoshi un daudz, bet totaali savaa valodaa. Vienaa briidii vinjai vienkaarshi kaut kas pieleca un vinja saaka masveidaa atkaartot vaardus, shkjiet nav pagaajis pat meenesis, bet vinja jau var diezgan mieriigi komuniceet - izstaastiit, ko grib, kas par vainu, komandeet vecaakus un komuniceet ar cieminjiem.

  Tiesa savu valodu vinja pa daljai veel ir atstaajusi, jo runaat vinjai patiik un kaa veel! :D
  dunduks
  11:33a
  Back in the USSR
  Es, kā parasti, visu interesantāko nokavēju, bet nu manas divas kapeikas:

  1) par labklājību - esošajam rietumvalstu sociālismam priekšnoteikums bija ilgstoša kapitāla uzkrāšana, kura mums nebija iespējama, jo, ta-da-da-da-dā, bija PSRS. PSRS gan neļāva nomirt badā, bet jauniešiem ar ilūzijām labāk nezināt medmāsu algas toreiz, patiešām (un vēl labāk nezināt, ko varēja par to algu nopirkt). Un vēl viena neliela problēma - PSRS nobankrotēja.

  2) par interesantumu - jā, tehniķiem toreiz varētu būt bijis plašāks lauks, bet visas interesantākās lietas labākajiem speciālistiem virzījās uz militāro ar visām izrietošajām sekām (невыездной utt.). Toties šobrīd tehniķiem (un ne tikai viņiem) ir visa pasaule vaļā, ir izvēles iespējas.

  3) par blatu karjerā un citur - tas pat nav smieklīgi.

  Vienīgais labais bija tas, ka man vēl nebija astoņpadsmit, nekādas lēmumu pieņemšanas, nekādas atbildības, šahs, dambrete, futbols, visi iespējamie sporti, lasīt, skatīties un pēc iespējas piedalīties.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba