Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, December 3rd, 2016
  bozena
  1:08a
  mainīties līdzi laikam
  Apskatīju Līzes žetonu. Dizains neesot mainījies kopš Radīšanas.
  Es gan pamanīju vienu atšķirību, rūpīgāk apskatot.
  Manā laikā šīs te pašas skolas žetons saturēja vienu piecstaru zvaigzni. Pašā augšā. Velti literatūras skolotāja stāstīja, ka tā esot tā zvaigzne, kas alejas galā...
  Es nepateicu pašu galveno. Mūslaiku žetonu ar nemainīgo dizainu rotā veselas trīs zvaigznes, izkārtotas mums visiem tik tuvajā un pazīstamajā kombinācijā. :)
  Tā jau ir, nemetīs jau labu mantu laukā, ja var palabot.
  Līdzīgi Latvijas Balzama sēžu zāles griestos laimē dej grezno uzgleznotas tautumeitas un tautudēli. Rokās viņiem karogi. Tad nu lūk, karogus esot vienkārši pārkrāsojuši, pie tam divreiz.
  Friday, December 2nd, 2016
  po
  11:37p
  Who took Johnny?
  #pizzagate kontekstā iesaku noskatīties WHO TOOK JOHNNY

  Johnny Gosh

  Ar bērnu nolaupīšanu, tirdzniecību, izvarošanu un programmēšanu nodarbojas nevis kādi drūmi vientuļnieki, bet gan naudīgākie un varenākie pasaules un, tātad, arī Eiropas un Latvijas spēki.

  Tie, kuri gribēs, atradīs vēl ļoti, ļoti daudz patiesības.
  Lai kā saniknotu cilvēku stulbums, tas ir neizbēgams – šie fakti tiek ļoti rūpīgi slēpti un kontrolēti visaugstākajā līmenī. Tie, kas izlauzīsies cauri neziņas mūrim, atklās pavisam citu, daudz reālāku pasauli.

  P. S.
  NB! Neceriet aptvert visu vienā dienā ;)
  lietuveens
  11:04p
  Brīvdienas plāni.
  Sakārtot, iztīrīt māju slinkums
  Pagatavot vakariņas njee
  Aiziet ciemos ārā auksti
  Mācīties un rakstīt kursa darbu vēl mazliet laiks ir
  Mēģināt salikt Rubika kubu - check
  mako
  10:42p
  bozena
  9:29p
  Sēžu Līželes žetonvakarā. Jau 3 stundas. Priekšā sēdošais puisītis vienu brīdi ieslēpa seju rokās. Laikam no izmisuma. :)
  perkons
  8:44p
  Jūs nekad neuzminēsiet, kas bija tas, kas mani visvairāk fascinēja, kad pirmo reizi biju ārzemēs!
  Un es jums neteikšu!

  Current Music: šīs mazās zaļās vardītes...
  martcore
  8:39p
  es tā saprotu, ka bārnsa grāmatu par šostakoviču visi jau ir izlasījuši
  mako
  6:16p
  Buratino
  Citāts no grāmatas, kuru pašlaik lasu:

  – Ее звали Ефросиньей, творческим псевдонимом было Жаннет, а проституток тогда именовали «мальвинами». И граф Толстой… красный граф Толстой в своей сказке «Золотой ключик» нарывался на серьезные неприятности, если иметь в виду, что в образе Пьеро он выводил Блока… Получается, что его возлюбленная – проститутка. Я бы за такое морду набил… Неужели вам ничего такого на вашем филфаке не рассказывали, Севочка? Карабас – Мейерхольд… Нет?

  Interesanta informācija...
  zin
  6:00p
  kad ir piektdiena un tu gribi doties mājās izklaidēties, bet visi uzgrūž tev savus sīkos darbiņus...
  hedera
  1:10p
  whole package
  Ē, nu jā. Laikam nevajadzētu justies baigi pārsteigtai, ka tie paši cibiņi, kas tik ļoti fano par "tradicionālajām vērtībām", ir arī stāvā sajūsmā par ASV ieroču aprites likumiem un, kā izskatās, mūsu likumus par šito itin labprāt gribētu mīkstināt.
  po
  10:25a
  BTW
  PIzzaGate on voat.co

  Kā par jebkuru tēmu, vairumam tā, protams, paliks miglaina, tāla sensācija vai bulšits bez satura. Taču šī ir viena no tām reizītēm, kad vismaz dažiem pavērsies iespēja mazliet labāk iepazīt šīs pasaules pamatus.

  P. S.
  Protams, ka pizzagate rīsērčā cirkulē daži aplami fakti, dabiski. Arī ap to darbojas cilvēki, kuri nezina neko par kaut vai tik tradicionālām un Rietumu popkultūru balstošām lietām kā MK-Ultra vai Monarch. Nekas, daži uzzinās.

  Current Mood: "J'aime les enfants"
  dooora
  8:42a
  ikpārdienas rīta rituāls – iet uz Bieti ar vēl siltu, tikko izskalotu Absolūta pudeli pēc svaiga piena.
  sniegotā laikā man tas vēl vairāk patīk. baltā pudele tad vairāk saplūst ar vidi, un cilvēkiem par to nav tik dikti jābrīnās. neticēsiet, bet daudzi laikabiedri piena pudeli manās rokās uzlūko, it kā es kosmonauta ķiveri būtu padusē pasitis vai nestu VEF rādiōaparātu ar izbīdītu antentu uz pleca.
  zin
  8:50a
  iz sab.trans. ainiņām
  mēdz būt cilvēki, kuri sabiedriskajā aizņem savu blakusvietu ar dažādām mantām, vai vnk apsèžas priekšā tukšai vietai.
  man parasti nesagādā problēmas pslūgt apsēsties tieši tajā vietā.
  un parasti palaiž, cits gan uztaisa neapmierinàtu ģīmi, cits gadsimtu vàc savas pekales, daži pat pasmaida kā atvainodamies.
  bet šādi man gadijās pirmo reizi :)
  tante sāka skaļi pukstēt par to, vai tad autobusā citu vietu neesot. palaida, protams, bet nu cammon, tante.
  dumshputns
  12:25a
  Aizvakar redzēju Niku Keivu sapnī, kamerkoncertā, kur viņš/ mana zemapziņa signalizēja, ka guļu, nomainot uz skatuves gultā esošo aktrisi ar mani, un man sakot, ka es esmu gulošā meitene. Tas nelīdzēja, lucid dreaming neizdevās, es iepinos vairāk un vairāk sapnī.

  Šovakar viņa 3D One More Time With Feeling, palūdzu Ben Whishaw un PJ Harvey pabīdīties par vienu vietu, lai varam visi apsēsties.
  Filma skaista.
  Thursday, December 1st, 2016
  martcore
  10:05p
  gada galvenā intriga, kurš preses izdevums pirmais nāks klajā ar atklāsmēm, ka donalda trampa īstais uzvārds ir kaut kāds finkelšteins un viņam tēvocis dzīvojot odesā
  ko tur daudz smieties, harijam poteram sākumā arī neviens īpaši nepievērsa uzmanību, thh
  bozena
  9:16p
  par to, kā ir
  Pucējot grāmatu plauktu atradās ezotērikas izdevumi (dakter, neprasiet, no kurienes, aizdomas, ka izvilkti kaučkādos 90-gadu Jungadu laimesratos). Iekšā nopietnas stadijas Dzīvās ētikas mācības adiktu pārspriedumi par dzīvi un vienkāršā kosmogonija iesācējiem. Es jums tagad izstāstīšu, kā ir. Vārdu sakot, ir tā, tu, cilvēkveidīgais, attīsties, skrien karmas zigzagos, spiralizējies, reinkarnējies uz nebēdu, kamēr sasniedz apgaismību, virsapgaismību, līdz beidzot kļūsti par Dievu, un tad visbeidzot tev ir iespēja radīt savu personīgo Visumu. Ha, nepatika iepriekšējais, taisu savu!
  Tāpēc viņu ir bezgalīgi daudz, nu Visumu.
  black_data
  6:54p
  Par rutīnu un mājas sajūtu
  Pēdējā diena Šrilankas laukos. Tik daudz nav paspēts izdarīt: bērniem, ģimenei, sev.

  Mošanās sešos ar bļāvieniem un skaļu rosīšanos mājā, rīsi un karijs trīs reizes dienā, saldajā jogurts ar "medu" - katru dienu viens un tas pats. Tai pat laikā visi tie mazie paredzamie rituāli ir tas, kas rada mājas un ģimenes sajūtu, kā arī veido to, kas nepārprotami atšķir singāli no latvieša.

  Viena no savdabīgākajām mazohistiskajām baudām ir auksta duša džungļu vidū. Sākumā ir ļoti grūti pierast pie tā, ka tu tā īsti nevari pilnībā izģērbties, ja kāds ir mājās, ūdens ir auksts un tek vienkārši no trubas. Apmeklējot galvaspilsētu bija pat bail un jocīgi iet siltā dušā. Tomēr mazgāties zem palmām, vērojot zvaigznes un "jāņtauriņus", tā ir neatkārtojama pieredze. Un retajās reizēs kad neviena nav mājās, tu vari normāli ieiet dušā bez drēbēm, vērojot visdažādākos putnus un dzīvniekus.

  Un pilnīgi noteikti kādu rītu pietrūks ļoti paredzamā: "Alisha (jo manu vārdu neviens nespēj iemācīties), tea is ready."
  vistu_zaglis
  2:41p
  Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails
  penny_lane
  6:28p
  sēžu, miegojos, spēlēju kārtis un domāju par laimes konceptu. un rutīnu.
  vistu_zaglis
  1:28p
  K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

  Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

  Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.

  Current Mood: I've got just one flaw
  Current Music: Rob Dougan / Open Sore
  ravejsledzejs
  1:33p
  es protu izklaidēties. vakar kritu. briļļu nav/ stiklus izlasīja. šuves divi ārsti trīs stundas lika. tagad esmu neredzīgs. dators arī triecienu nav izturējis. un man vēl rīt pie ārsta jāiet, bet es ta neko neredzu... un skūties es vairs nekad nedrīkstēšu. burvīgi. vienkārši burvīgi.
  hedera
  1:12p
  Mītiskais raksts
  Ir viens manam lauciņam super-svarīgs raksts, publicēts 1990. Šis raksts ir tik super-svarīgs, ka teju katrs, kurš publicē kaut ko par manu lauciņu, uzskata par labo toni ielikt vismaz vienu atsauci uz šo rakstu. Super-svarīgumu šim rakstam grūti pārvērtēt, bet var mēģināt novērtēt: citēts 556 reizes, ja ticam ScienceDirect, un 562, ja ticam Scopus. Es, saprotams, arī gribu šo rakstu izlasīt, bet tā nu sanācis, ka man pieejamās datu bāzēs par velti viņu nedod. Ne pirmā reize, kad šo meklēju. Viskautkur esmu izmeklējusies. Jā, protams, ka arī sci-hub ir uzrunāts. Ziniet, ko man sci-hub iedeva? Tā paša autora citu rakstu, lai gan meklēju pēc doi. Pēc šādas mistērijas gribot, negribot jāsāk aizdomāties par to, vai mītiskais raksts maz eksistē tajā pašā laiktelpā, kur es.
  mufs
  10:38a
  melīgais melnais asfalts
  slapjie smalkvilnas svārciņi

  šonakt sapnī gribējām pārcelties uz amuriku, ziemas sezonā, bet manās rokās bija nonākusi pasaules karte no nākotes, skatoties uz Eirāziju, bija tikai Krievija un tur,kur Eiropa,tur bija tuksnesis (jeb nogrimis jūrā, nevarēja no tās kartes saprast da galam)
  mako
  10:00a
  LIKTA
  Vai kāds no Cibiņiem nav LIKTAS konferencē pašlaik? Varam kafiju kopā iedzert...
  hedera
  9:13a
  Ziemas sajūtas, vasaras sajūtas
  Šorīt uz virtuvi aizgāju kailām pēdām, nevis zeķītēs, kā parasti. Bija jau piemirsies, cik pūkains un maigs ir kaķīša kažociņš, kad viņa glaužas gar pēdām, prasot brokastis.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba