Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, February 25th, 2018
  zin
  8:42p
  we are all afraid of being worthless..
  pēdējā laikā arvien vairāk domāju par cilvēcisko vēlmi pašapliecināties. pašpietiekamības trūkumu.
  vilibaldis
  8:18p
  Emmm, jāteic ebreju kafe pasācienā nācās atzīt, ka līdz šim priekš manis neēdamais falafels var būt pat tīri garšīga ēdmaņa. Visa sāls bulgurā un garšvielās. Un mērcīte arī gluži laba, pieņemu ka ieviesīsies mūsmājās kā mūžīgās majonēzes aizstājējs.
  zin
  4:19p
  uzēst rosolu, uzspēlēt wow, pagulēt vannā, uzēst rosolu, uzspēlēt wow..
  kas gan vainas tādai sv.dienai ;)
  bozena
  3:17p
  Vasarasmājas pagrabā iekļuvuši žurkuļi. Atraduši vājāko vietu vienā ventilācijas caurumā, žurku Pats Galvenais droši vien ar elkoni (vai ar galvu) izspiedis režģi, un lietas darītas.
  Nu to jau varēja nojaust pēc pēdiņām sniegā.
  Brīnišķīgs skats. Četras kastes bez āboliem. Palikušas tikai serdītes un divi puspuvuši nelikvīdi.
  Saturday, February 24th, 2018
  black_data
  8:31p
  müssen abgesagt werden
  Gandrīz aizlidoju uz Frankfurti uz koncertu. Cīrihe man likās pārāk ķēpīga. Tas būtu demoralizējoši, ja jau otrais koncerts kuru es ļoti gribētu redzēt būtu atcets tad, kad es jau esmu kaut kur aizlidojis. Tāds fuck you.
  bozena
  4:10p
  Paldies visiem svētajiem, t. sk. sv Jāzepam un sv. Anatolijam no Ipiķiem, mums beidzot ir ziema!
  Jūra pie Mangaļsalas ir aizsalusi no priekšas un vaļā no pakaļas. Mēs uzmanīgi pagājāmies pa ledu, sniegam gurkstot, bet ne gluži līdz bīstamajiem, tumšajiem ūdeņiem. Es gribēju iet līdz betona kuģa vrakam, bet citi ekipžas locekļi protestēja.
  Jaunkundzei vēl bija obligātā fotosesija instagramiem piesnigušajā mežā (bez cepures, ar vaļā matiem, lai skaisti, protams, gan jau sarkano degunteli varēs aizfotošopēt).
  Mājupceļā ekskursija pa veikalu Labas Mantas Ganību dambī. Pasakiet Aikam K., ka Labās Mantās var filmēt šausmeni un iepirkt kinorekvizītus. Tā ir baisa, valdzinoša un dīvaina vieta. Tur var nopirkt lietotas ārstu kušetes, padomju laiku medicīniskos instrumentus un traukus, t.sk. stikla "pīles" (tādas tak varētu lietot kā dizaina priekšmetus!) , ginekoloģisko krēslu (!), kaut ko, kas varētu būt sekcijas galds, plastmasas krūziņas un vecus spalvu spilvenus, kuri izskatās kā no likvidētas kukūmājas vai koncentrācijas nometnes, jaunus traukus, sporta preces ne tajās lētākajās cenās, feiku antīko kumodi par eur 5900 un, kas zīmīgi, oriģinālu Latvijas Krājbankas logo, acīmredzot no kādas filiāles.

  UPD: Vēl tur ir spilveni, kuri izskatās kā ripās sagriezti sarkanie sīpoli. Jums nevajag tādus? Un dažas gleznas un litogrāfijas. Droši vien mākslinieki pēc nāves kļūs slaveni, un tad jūs kodīsiet pirkstos!
  Upd 2: Blakus slidām - bērnu kruķi!
  vilibaldis
  3:55p
  Izgāju pieskatīt kaimiņbērnus. Viņu māja ir lielāka un augstāka līdz ar to var labi pārredzēt apkārtni un visus tos kūpošos skurstenīšus...
  vistu_zaglis
  2:25a
  Es tā saprotu, ka jūs te neskatāties Money Heist / La Casa de Papel, jo pretējā gadījumā kāds gan jau būtu pieminējis, ka tas ir apmēram kļovākais bankas aplaupīšanas ķinis pasaulē, kur sākumā pēc pirmajām padsmit minūtēm tu tā neizpratnē un mazliet saskumis pats sev jautā, ka 'paga, ko, jau?', bet tad pēc kāda brītiņa pamazām pielec, ar ko te būs darīšana, un tad jau viss, sēdi tāds uz nerviem un pārdzīvo līdzi, jo tā ir daļa no plāna, un saproti, ka vakaru iespējams noslēgt, izslēdzot viņu kaut kādā mierīgākā ainā vai romantiskā atkāpē, jo starp sērijām tas nav iespējams. Un paralēli sirds gavilē par to, cik viss ir glīti un asprātīgi uztapināts, uh, trilleru žanrā strādājošajiem Holivudas žīdiem šo vajadzētu noskatīties vairākkārtīgi. Un padomāt, daudz padomāt.

  Ļoti lieliski, viens no labākajiem serčikiem, ko manas acis ir skatījušas.

  Ir tikai viens nopietns brīdinājums, mans iekšējais cilvēcīgums liek jums to pateikt. Otrā sezona pagaidām pastāv tikai tikai spāniski, un starptautisko versiju netflixos sola kaut kad aprīlī, tā ka lemiet paši.

  Current Mood: Meh
  Friday, February 23rd, 2018
  penny_lane
  10:28p
  Sakārojās noskatīties Sinekdohu, Ņujorku un raudāt, līdz vairs nav spēka.
  black_data
  9:53p
  Varbūt es jau esmu minējis, varbūt nē, bet ir ļoti savadbīgi paskatīties, ar kādām motivācijām cilvēki nāk uz boksu, cik ļoti dažādi priekšstati cilvēkiem ir par to, ko šis sporta veids, un es uzvēršu, manuprāt, sporta veids, nevis cīņas, viņiem sniegs. Un šodien bokas treniņā mums ļāva ļoti daudz. Un tanī brīdī, kad treneris pateica, "nu, un tagad varam sist arī pa galvu", atskanēja kluss vaids "ak nē". Cilvēki tiešām nāk arī pārvarēt arī bailes.
  bozena
  9:40p
  It kā kas tur liels - sīpols, padomā, bet, kad šitā sīpola nav, pamēģini izgatavot kādu barību! Pilnīgs bezsīpolu stāvoklis. Ciešanas un maldi!
  mufs
  12:24p
  ā,gribēju paprasīt vēl šito, ja reiz izplājam savus trūkums šon

  man ir tuvu neiespējami teikt cilvēkiem acīs,ka viņi slikti dara savu darbu, vai tas būtu oficiants,pavārs,taksists,šuvējs vai, meeh, personīgais mājāzis.

  saproties, dabūt bij tik grūti un pašai tīrīt toč negribas, bet

  takā slapjas lupatas švīkas uz klavierēm. uz spoguļa. takā aizmirst podiem pogas nopulēt. ok,es pieņemu,ka ja netika atrunāts,ka pišļi no griestiem jānosūc,tad mož tas tip nav jādara. un tādā garā.

  un es nevaru saprast,kā to pateikt, lai švikas nebūtu, bet arī mājāzis neaizmuktu.

  jo,tad,kad es saku,tas parasti sanāk no lielgabala uz zvirbuļiem. nav man tādu superspēju,kā korekti norādīt uz otra trūkumiem.

  saki,dakter, kā?
  mufs
  12:16p
  man ir gana rakstura īpašību,kas pašai diezgan nepatīk, daļa no tām, es ceru,ka plašākai publikai pat nav aplūkojama, jo izpaužas vien manā galvā. bet nu KĀ izpaužas, idritvaimicīt.

  ir piecpact pāri divpactiem un es sev ielēju viskiju,cik ļoti pati sevi esmu izbesījusi
  šoreiz ar kautkādu jobano teicamnieces-vienmērizgludinātāsapkaklītes-pirmāpacelšuroku-skolotāj-tizlumu

  šitas ir regulāri,bet šodien bija īpaši smagā formā.

  MANVAIGPIRMAI, jopt

  shēma - pienāk epasts ar jautājumu, kasturtastāds. uz pirmo aci nevaru pateikt, saku, pastīšos. uuuun metos iekšā, simpiēsmit logi vaļā, eksportējam,pivotējam,filtrējam aizelsušies, jo taču VAJAG būt gudrākajai savā palīgskolas 3.klasē, vajag.

  tā,ka rokas trīc,acis izbolītas, mēle izkārta

  riebj skatīties.

  Current Mood: nikens
  digna
  12:25a
  Bodymod love
  Nupat atskārtu, ka pīrsingus, kas nav auskari ausīs, sāku nēsāt pirms 20 (divdesmit) gadiem.

  Nē, man nepāries.

  Current Music: Nick Cave
  bozena
  12:02a
  Pusdienlaikā zvana numurs, telefonā ierakstīts kā Mārtiņš Ķirbji. Tur zvana zemnieks, kurš piegādā ķirbjus un kalē kāpostus.

  Es: Sveiki, Mārtiņ! Vai esat jau klāt?
  Mārtiņš Ķirbji: Nu... es vispār esmu Jānis.
  Thursday, February 22nd, 2018
  perkons
  10:15p
  Tīri joka pēc – šeit kāds ir strādājis ar Magento?
  Man te labs cilvēks lūdz izlīdzēt, jo pirms manis ir "izlīdzējis" kāds cits. Situ galvu pret galdu, bet gudrāks netopu, kas loģiski.
  sirena
  7:48p
  Esmu šā tā sākusi saprast franciski, galu galā reālā valoda starp diviem cilvēkiem daudz citādāka kā tas ko māca internetā (šis zilonis ēd apelsīnu) nav tik silts kā biju domājusi bet protams ar jūsu mīnusiem ne salīdzināt, ielās ļoti daudz ubagotāju bet nevis tādi visādi skumji elementi, bet jaunieši ar suņiem, kuri, izskatās, ielekuši kaut kādā piedzīvojumā. Dzīvoju smukā mājā pirmajā stāvā, daudz ēdu kruasānus, esmu jau noskatījusi vairākas dāvanas mīļajiem mājās, darbi rit uz priekšu, alles gutt tikai uztraucies par omi un opi, bet tas loģiski
  mako
  3:52p
  dlvr.it
  Biki patestēšu automatizācijas servisu dlvr.it. Ja strādā, tad šim postam jāuzrodas arī manā Facebookā un Twiterī.
  dumshputns
  10:41a
  Uzrakstīju un nosūtīju alternatīvu piedāvājumu TEDx Londonā uz Maiju, fū, nu cerams viņiem interesēs pietiekami.
  Viņi mani samedīja dēļ cita projekta, kurš man vairs nav aktīvs un kuru negribu demonstrēt, bet šo gan gribu, ļoti.
  Labums no tā nekāds tiešais nav, protams, bet kaut kā jau dzīve un māksla jābīda.
  mako
  10:00a
  Ceremonijas.
  Njā... Nākošā varētu būt gada labākā proktologa apbalvošana.
  Wednesday, February 21st, 2018
  bozena
  11:01p
  Klepus 50 nokrāsas
  Klepus pieturas stabils jau trešo nedēļu, pa tam lāgam man ir bijis sauss, rejošs, astmatisks, atklepojošs, vemjošs, tāds, kur jāturas pie sienām, un vēl kāds tikai ne klepus, dažādās kombinācijās un atkārtojumos, bet kopumā visi kaitinoši, blakus kabineta kolēģi man pareģoja slimnīcu un plaušu karsoni.
  Es ceru šitā tešot beigās dabūt smadzeņu satricinājumu, jo cik tad var tā kratīt galvu klepus ritmā, un tad beidzot iestāsies miers. Iekšējs, protams, jo vai tad nu tāpēc pārstās klepot.
  Es esmu izpirkusi visu aptieku un veikusi dažādus pretklepus rituālus. Nekas nelīdzēja, starp citu.
  vilibaldis
  1:54p
  Grāmatas
  Tiem kas prasīja bērnu grāmatas, izskatīju vienu lasāmplauktu. Grāmatas dabonamas Turības - Āgenskalna apkārtnē, uz Centru braucu reti.
  Cena par gabalu 1,5 - 2 Eur

  Brīnumzemes sērija

  Pie Zeltavota (poļu pasakas)
  Saules zirgs (slovāku pasakas)
  Lielībnieks un milži (balkāru un karačaju pasakas)
  Zelta vērpējas (igauņu pasakas)
  Circenis pelnos (franču pasakas)

  Persiešu pasakas
  Skandināvu pasakas
  Poļu tautas pasakas
  Lielbritānijas salu pasakas un teikas
  Īru leģendas un pasakas
  Vjetnamiešu pasakas un teikas
  Madagaskaras pasakas
  Pasaku stāsti par viltniekiem
  Par tiesām un tiesnešiem

  Latviešu tautas pasakas Pasaku mežs
  Brāļu Grimmu pasakas Zvaigžņu dālderi
  Pasaku pasaule
  Zelma Lāgerlefa Nila Holgersona brīnišķais ceļojums
  Mihails Ende Bezgalīgais stāsts (rezervēts)
  Marčello Ardžilli Atomino
  Laimonis Vāczemnieks Noslēpumu grāmata
  N. Nosovs Nezinītis Saules pilsētā (rezervēts)
  Hamsune Langerūdas bērni

  un tas vēl nav viss, ja saņemšos uz krāmēšanu būs vēl.
  pzrk
  12:14p
  I'm not forty!
  Vispārējai dzīves kvalitātes (lasi: garastāvokļa) uzlabošanai esmu sev ieviesis Community rewatch pa vakariem. (Ja pieraksti mani neviļ, tad iepriekšējā piegājienā tiku līdz ceturtās sezonas sākumam, bet tas man neliedz sākt atkal no sākuma, reizēm tāpat daru ar iesāktām un nepabeigtām grāmatām.)

  Vārdsakot, vakar skatījos kārtējo sēriju, tiku līdz kārtējam Troy & Abed segmentam (man vispār tie ļoti piedur), līdz vienā brīdī smējos tā, ka meita pārsteigti aizrādīja, ka neesot dzirdējusi mani smejamies. (Gan jau ir dzirdējusi, tikai acīmredzot sen nav bijis.)

  Lūk, konkrētais fragments.

  Vispār jāsāk pierakstīt kaut kādu rezumējumu par pēdējiem pāris gadiem, jāmēģina saprast, kā es esmu nonācis tur, kur esmu (un kurp doties tālāk).

  Current Music: Lush Classic 2016 - Highlights: youtu.be/Dh23lJsbNy4
  brookings
  9:21a
  tās centrālais baņķieris gandrīz izkaroja mūsu ģimenes līdzjūtību

  žurnalists, protams, nerubī fišku
  zin
  10:45a
  šorīt skumji nolūkojos, kā mans autobuss pamet pieturu, pirms tajā ierodos es, un nolēmu noiet kādu gabaliņu kājām.

  Dienās kā šī, gribās, lai laika, finansiālie un darba saistību apstākļi būtut tādi, kas ļautu pateikt "braucam uz kalnu", iekāpt auto un doties meklēt pūderi.
  vai vnk pusdienot uz miestu x, jo tā gribās..
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba