Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, May 26th, 2015
  black_data
  12:58a
  Day #58: pogu šūšana
  Šodien šuvu pogas žaketei... bleizerim... nu, tam apģērba gabalam, ko uz darbu velk. Tās ar mašīnu šūtās pogas ir kaut kāds vājprāts. Parauj diedziņu, un ir laukā. Mājās atārdīju arī otru tik pat viegli. Bet pats arī ģēnijs. It kā jau būtu jāsaka, ka nav tā, ka es pogas nebūtu šuvis savā dzīvē, bet divas reizes nofeiloju. Pirmo reizi jau pirmajā dūrienā izvēru diegu ne tā caur pogu. Portams, pēc otrā griežam galus nost, sākam no sākuma. Bet labākais ir tas, ka vienu pogu piešuvu uz iekšu. Tas ir vienkārši talants, kuram dod tik sienas paurbt.

  Citās ziņā, no tarakānu sērijas, es vēl varētu nopirkt gludekli, un varētu sākt gludināt palagus.
  Sunday, May 24th, 2015
  bozena
  4:32p
  Skairds, ka kaķiem nav daļas nedz par zvaigžņoto debesjumu virs, nedz par morālo likumu iekš. Mani ūsainie draugi pietaisījuši sīpolu un garšaugu dobīti, un es rušinoties leknajā augsnē uzdūros leknām kaķa kaku kaudzītēm. Es vēl neko neteiktu, ja tā būtu kāda dāliju dobe, bet te tak ēdamlietas, kaķu kungi!
  Dārzkopībā man, lūdzu, ielieciet kādu papildu punktu par centību un artistiskumu, lai arī kopējais sniegums izskatās kā piecgadnieka mēģinājumi ainavu arhitektūrā.
  Monday, May 25th, 2015
  spkwrds
  5:58p
  Mājās bija Eirovīzijas ballīte. Raidījumu neskatījos, bet taisīju cilvēkiem dzērienus, sagaidīju, atvadījos un runājos. Mēs runājām par māju pārkreditēšanu, kur ir labākā pamatskola visā pilsētā un par to, ka tviteris ir ļoti nepieciešams rīks modernā mārketinga nolūkiem. Es redzēju, kā cilvēki iedzer dažas glāzes baltvīna un vakars paliek par "casual racism afternoon." Tāda globālā latviešu kopiena, kas dziļi sirdī vienmēr paliks tādi paši, kā viņu vecāki.
  Biju uz kino ar vienu meiteni. Mēs sadodamies rociņas un viņa man ierušinās azotē. Es viņu mašīnā noskūpstu, bet sajūta tāda, ka mēs vienkārši spēlējam viens otram līdzi un nekad, nekad nevarēsim paskatīties viens otram acīs un pateikt ko domājam bez pilnīgas ilūzijas sagraušanas. Ak, šīs ilūzijas ir kā mirāžu pilis tuksnesī ar daudziem stāviem un vienīgais ūdens šajā oāzē ir karstuma virmoņa nogurušā pēcpusdienā.
  penny_lane
  7:03p
  bļin. rīt vīrišķības gals sakrīt ar lekciju par scenārijiem. fui.
  vistu_zaglis
  4:52p
  Iegāju piemājas tabakbodītē pēc papirosiem.

  "Es jums iedošu šķiltavas!", teica pārdevēja.

  Un iedeva man šķiltavas.

  Current Mood: Kāpēcnekasnenotiek!?
  hidroxo
  5:42p
  Biļetes uz Sardīniju Jūlijā atrastas. Jēēj, vienīgi žēl ka Klang izpaliks šogad. Bet, ja ir iespēja pa lētām naudiņām (50 eur vienā virzienā) pavadīt vasaru priekšnieces mājā pie jūras Sardīnija!!! Vai izvēle nav saprotama :D
  vilibaldis
  1:53p
  Visnotaļ cienu sargāšanu un apsargāšanu utt., bet tas helikopters, kurš atkal kaut ko pieskata un atpakaļ pagriezienu taisa virs mūsu galvām... naktī ar intervālu burkšķis ik pēc 13 min, dienā drusku vairāk... man sāp galva, nāk miegs un piemetas mazā, apbižotā cilvēka sindroms. Sargājiet lūdzu ar kaut ko mazāk pretīgi rūcošu!
  ravejsledzejs
  2:02p
  martcore
  1:44p
  eirovīzijā tomēr pietrūkst azarta un draiva, lūk, ja, teiksim, uzvarētājs saņemtu dāvanā bekingemas pili, a piecu valstu pārstāvjus, kas ieņem zemākās pozīcijas pārdotu uz orgāniem, cita lieta būtu
  penny_lane
  12:56p
  vispār man patiktu spēt ticēt dievam. ticēt kaut kam.

  kā tajā vecajā sarunā ar O., ir maijs, mēs klaiņojam maigi piedzērušies pa pavasari un es viņam jautāju, vai viņš tic, ka tur, otrā pusē, kaut kas varētu būt.

  mēs pērkam hotdogus. un nolemjam, ka "it would be nice, yes."

  un, iespējams, tas ir vienīgais veids, kā es varu pieļaut dievu.

  it would be nice.

  un viss.
  penny_lane
  12:37p
  darbs pohuj, viss pohuj, gribu gulēt pie ūdens un dzert baltvīnu.
  sirdna
  12:30p
  Alcheimers, vai kas tas ir?

  Vispirms es pazaudēju spēju rakstīt ar roku. Tie drausmonīgie ķeburi, kunkskristus! Pirmajā klasītē skolā es tik smuki rakstīju, lai arī glītrakstīšanā man lika tikai 4, ko uzskatu par nekrietnību. Tagad pazūd spēja rakstīt ar klavieri. Sevišķi kretinē poga, kura mums sniedz latviešu burtus. Tieši tai blakus ir Enter poga, kurai regulāri uzsitu ar savām implantētajām asinsdesām, kas man ir pirstu vietā. Šī teksta klabēšanas laikā divas reizes. Fe. Te vēl nekas, bet Feisbuks šito uzskata par zīmi, ka ziņa gatava. Aclheimers, citas izejas nav.
  penny_lane
  11:10a
  sapnī bija karš un apokalipse, bet tas nebija nemaz tik slikti, jo man atkal bija astoņpadsmit.
  ld
  8:49a
  Anna pati ģērbjas. Gan bikses, gan kreklus. Jakas tikai vēl jāpietur.

  Vakar Annis visu ceļu uz dārzu pati savām kājām nogāja.

  Ar runāšanu gan joprojām kā pa celmiem. Gandrīz ik dienu jauni vācu vārdi nāk klāt. Dažas lietas sauc divvalodīgi, bet ne pēc konteksta, bet abās reizē. Mājās Līna lielākoties arī pasākusi vāciski runāt, bet Stefans bieži saka frāzes latviski. Nabaga Anna...
  begemots
  9:44a
  Linney has nothing on us
  Kļūst arvien skaidrāks, ka pūces ir vienkārši kaķi ar spārniem.

  Jāpārbauda, ko par to saka klasifikācija.
  jimmy
  8:27a
  Ti uže kupalas? Un viņa pasmaida. Baltie zobi, kas apēd pasauli kā siltu kruasānu. Viņa nepeldēs nekad, bet kāds vienmēr pajautās. Janvārī, februārī, maijā.
  Mums ir viens gads un mēnesis viens. Kaķēna skatiens, ko gribas sarāt un paijāt. Aiziet kur grib. Es virtuvē vāru tēju un atceros cik tas bija sen, garaiņi ceļas un pierāda viņas nemirstību, jo tas bija tiešām ļoti ļoti sen.
  Mums nebija kopīga mūzikas gaume. Mums nebija līdzīgi hobiji vai atzīmes skolā. Mēs nekad nesēdējām vienā solā klasē, bet mums bija viens gads un mēnesis pasē. Mums bija arī līdzīgi pirksti un bieži vien es nezināju kam šīs rokas pieder.
  Baltas jahtas modina kārtējo vasaru un kārtējo reizi viņa nepeldēsies.
  zin
  4:52a
  vēlos iegādāties kaut cik sakarīgu imūnsistēmu..
  Sunday, May 24th, 2015
  dunduks
  11:19p
  Es ikdienā savu vecumu neapzinos - pašam ar tā izjūtu ir kā esot ārpus jebkādām atskaites sistēmām. Tomēr nedaudz jocīgi mēdz palikt paskatoties veterānu maču rezultātus, kur sanāk ieraudzīt vārdus, ar kuriem spēlēts un viņi taču jauni (no šodienas skatu punkta, jo toreiz jau likās veci - 20+), bet tagad, skat, spēlē 50+ grupā. Laikam divdesmit piecu gadu laikā cilvēki mēdz palikt vecāki. Vismaz vairums.
  martcore
  10:48p
  polārpūce
  ld
  7:28p
  Vakar grillējām gaļu par godu Annai. Šodien dārzā pāris sakopšanas akcijas uzsākām un uzreiz pabeidzām. Meženi no ābeles izgriezām un pie būdas osi un kaut ko dzeloņainu, kas man elpot traucēja jau pāris gadus. Fantastiska cik ātri un saskaņoti mēs to paveicām! S un M pat saknes izraka abiem!

  Protams tie kas strādāja dārzā bijām tikai mēs pieci. Kā vienmēr. Visas tās dārza rubas mani dara slimu, bet palēnām starp mani un S sāk veidoties noruna/plāns/izpratne. Es gan rakstīšu grāmatu ar darbiem un izdevumiem, gadījumam, ja kas. Dubults neplīst.
  jimmy
  7:28p
  Pirms gandrīz precīzi diviem gadiem rakstīju:

  "Man būtu bail veidot attiecības ar sievieti kura ir izteikti skaistāka par citām, jo baidītos ka KAD es visu salaistu grīstē (un es noteikti salaistu) manā kontā būtu vēl viena sieviete ko es nekādi nespēju aizmirst"

  Tagad es vismaz zinu par ko es to rakstīju.
  zin
  5:19p
  Kazuli apprecinājām godam
  Sigulda ir smuka, Ratnieki forši un kompānija bija burvīga
  tagad jāpārģērbjās, lai izejamās drēbes ar picu nenosmērētu
  zin
  5:15p
  wtb 3 brīvdienas
  penny_lane
  3:45p
  kur pazūd laiks?
  tvarj
  1:05p
  Halp!
  Man vajag uztaisīt pieteikumu, gribu to izvērst mazliet atraktīvāk par sausu motivācijas vēstuli (astākļi to atļauj). Jautājums būtu tāds - vai mūsdienās ir kāda cita programma, kurā es varu sarakstīt tekstus, salikt bildes, linkus tā, lai tas salviktos kopā kā tāds elektronisks portfolio. Jo man ir aizdomas, ka MS wordā to darīt būtu ļoti 20 gs.
  Vajadzētu arī, lai fails ir otrā galā atverams.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba