Cibas Galaktiskais Retorikas Čempionāts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, November 26th, 2015
  svilpeens
  7:00p
  Es ļoti bieži mūku no realitātes, domājot tādus, kā scenārijus ideālajam vakaram ideālajai dienai. Utopiski un stulbi Es zinu. piemēram nereti fantāzija darbojas, kad man iet vissūdīgāk un ir vislielākie melnie, iemūku tādā, kā paralēlajā universā. Piemēram sapņoju, ka omulīgi sēžu virtuvē ir kaut kāda kompānija, man tīkama loģiski. Dzeram alkaholus, lietojam narkotiķus un ir tāds kā medusmēnesis, bohēma, kad saglabā saikni ar realitāti, nepiepis mūli un tas nekādā veidā neietekmē tavas attiecības ar apkārtējo pasauli, neitekmē tavu sociālo stāvokli. Es visiem patīku un norisinās filozofiskas sarunas, par to cik pasaule draņķīga un cik mēs esam forši un neatkārtojami, nesaprasti un unikāli... tusiņš iet uz galu un uzrodas kāda smuka beibe, tāda nu pushipsterīga pseidomāksliniece, nu tāda kas man patīk, mēs paliekam virtuvē un divi vien tukšojam kaut kādu lēto vīnu, pīpējam, runājam par kosmosu un apšaubām realitāti... pārspriežam kaut kādu ezotērisku figņu, vakars beidzas ar seksu un aizmiegam kaut kur dzīvoklī uz matracīša apskāvušies... pamostamies un nekas nebeidzas jo ir... nu piemēram sestdiena... pavadam laiku kopā ... un tiri piri.... vārdu sakot fantāzija beidzas ka stopējam kopā uz vēlnzinsazinkādulaimīgozemi... esmu noilgojies pēc bohēmas ķipa ??? nu jā es apzinos, ka man tāda nemaz nedrīkst būt, laikam slaists kas netiek ar savu dzīvi galā...kamon... vai arī es ilgojās pēc labās pushipster fejas, kuras dēļ man gribēsies ko pasākt vairāk šajā dzīvē
  po
  7:02p
  Sirdij nepavēlēsi
  po 6:58p
  'suber -||- jaqns,
  Un es tā mīlu, ka VLC var novilkt subtitrus! Subtitri puskurlam pilsētniekam dzīvē nāk par labu.
  po
  6:50p
  Hey, boy!
  Jūtūbs saka, ka nevienam nepatīk (nē, nepatīk vienam), bet īstenībā ir diezgan ōsam =D (P. S. tas tikai jaudīgas transcendentālās vilkmes apstākļos - citādi ir afigenna kaitinoši.)
  MetametallicallicA

  Nu, oriģināls po ļubomu riktīgi jaudīgs :3

  Kaut kāds pilnmēness. Gaudo vilki, štoļi, kaut kādi dusmīgi meža iemītnieki. Mākslu mākslai!
  po
  6:31p
  The Horrorrollercoaster
  OMG, American Horror Story S01E06, man likās, ka es nomiršu D`:

  penny_lane
  5:04p
  visu dienu ēdu dzērvenes pūdercukurā, un beidzot mans stūrītis atgādina kārtīga reklamščika darba galdu. viss baltā pulverītī.
  mufs
  3:17p
  nure, tik patīkami pavadīju gada siltos mēnešus ieaijājošā pārliecībā,ka no jaunā gada spēkā stāsies noteikumi,kas vairs neprasīs no privātmāju īpašniekiem trotuāru tīrīšanu/sālīšanu/marinēšanu un tml izklaides

  man šķita,ka kāds Satversmes tiesā bija panācis,ka šāda pašvaldības prasība tiek atzīta par negodīgu.

  nutad, es tagad iegūgelēju tos simtčēssestos noteikumiņus.
  paldies budam, neesmu ne vientuļš pensionārs, ne invalīds. gan jau to sniegu,kura, būsim godīgi, pēdējos gados tapat nava, notīrīsim. Man visvairāķ besī tas,ka kāds var nožauties uz trotuāra, kurš ir ieslīps,jā - piemēram, 16.00 pēcpusdienā,kad tas,kas vēļ 7 no rīta nebija slidens, nu tāds ir. nu, un tad vainot mani. jo mīlīgie līdzpilsoņi sūta sūdzības pašvaldībai.

  es savukārt gribētu iešaut sāļi pakaļā visiem,kas to kaisa uz ielām. sūds par zābakiem, suņi paiet nevar.
  putnupr
  3:05p
  joprojām nestrādājas.
  kaut ko lēnā garā mazliet.
  ieliku, lai skan "Baložu pilni pagalmi", un tagad darbā ir pavisam jauki.
  zin
  2:09p
  šodien izzinošajās pusdienās bijām uz "pasēdēt" (tur, kur kādreiz bija sarkans)
  man patika vieta kā tāda
  pusdienu piedāvājums (5.30) gan ne pārāk iejūsmināja- bļodiņa blenderētu šampinjonu (tip krēmzupa), treknas ribiņas un kalns ar vārītiem kartupeļiem. āunjā- viena karotīte tip šķovētu kāpostu, pēc būtības kā no dimdiņtrauka pa taisno paņemti. kolēģi tomēr teica, ka esot labs.
  hedera
  1:50p
  Tikumības deficīts latviešu dzīvesziņā
  Un es, naivā, līdz šim uzskatīju, ka par Vispasaules Latviešu Dīvaināko Seksuālo Fantāziju Popularizētāju Biedrības himnu atzīta dziesma "Tev piedzims bērns". Tak nē, esmu nepiedodami alojusies. Tikko veikalā izdzirdēju dziesmu ar vārdiem: "Māsa upe palīdz meitenēm kļūt par sievietēm".
  po
  1:14p
  Monopoly rules
  penny_lane
  12:39p
  mani biedē tā (internetā bieži sastopamā) cilvēku grupa, kas it kā cenšas apgūt dažādas padziļinātas zināšanas (tomēr it bieži tās ir pseidozināšanas), taču nespēj ar tām operēt un neaptver, ka to nespēj. viņi ir sirsnīgi pieķērušies stereotipos balstītiem uzskatiem un kaut kādiem nepamatojamiem apgalvojumiem, tipa - tā vienkārši ir. lielākā daļa cilvēku no strīdiem/sarunām ar viņiem iziet ar "labi, wutever", un viņi paliek ar tādu līksmu sajūtu, ka "eu, man bija taisnība, viņam vairs nav ko teikt!", neapjēdzot, ka viņu nespēja argumentēt un rīkoties ar loģiku otru cilvēku vienkārši ir nogurdinājusi un likusi apzināties sarunas bezjēdzību.

  biedē, jo instinktu līmenī sajūti, ka tev "vienkārši gribas dot pa seju".
  perkons
  12:31p
  Lūk, ko jums teikšu.

  Ja tev pieder ezis, uz kura vietumis aug suņu sēnes, bet tu ar frisbija palīdzību meklē vetārstu, kurš palīdzētu mājdzīvnieciņam, kamēr viņš pamīšus lopsē iekšā kāda tehniskā projekta pirmo lapu, ar visu saskaņojošo instanču zīmogiem, un zeltītus Madagaskaras šņācējprusakus, tad tas ir bijis visai kvalitatīvs ceļojums miegā.
  penny_lane
  12:20p
  košs rīts. iegāju darbā pirms ārsta, tad dabūju nesties uz sonogrāfiju, tāpat kavēju, bet trolejbusā tā lēni noplīvo lejā 20 eiro banknote, paceļu un (jā, zinu, pilnīgs zābaks) skaļi jautāju: kam šitais tikko izkrita?

  tantiņa, kas zina visu par ļaužu un arī manu alkatīgo dabu, sagrābj manu delnu, tā ar nagiem un bīda klāt kaut kādam onkulim - saka, ka viņējais. nu labi, kas ta man, nav pat roka jākustina, tikai pirksti jāatslābina. onkulis ar likās, ka paņēma tik tāpēc, ka tante lika. un tad viņa uzreiz- a jūs ārā nekāpsiet? tur vēl ar nagiem to delnu, velk līdzi, es paklausīgi apjukusi izkāpju, protams, ne sūda tā nav mana pietura, bet šo faktu sāku apzināties tikai pēc laika.

  tad izrādās, ka man nav līdzi nosūtījuma un jālūdzas, lai tomēr apskata mani visu, apskata mani visu, nopērku zāles, jūtos kā baigais varonis, es vienmēr nopērku zāles, nolieku plauktiņā, aizmirstu dzert, bet uzreiz veselāka jūtos.

  un tad cita tantiņa, kad es rimčikā pērku biezpiena plācenīšus, tur divi tādi, viens pa 70 centiem, otrs pa 50, jautāju, kur atšķirība, viņa tādā sazvērnieciskā balsī saka: nu tie lētākie, tie ir no pārtikas fabrikas, jūs taču zināt, KAS ir pārtikas fabrika?

  saku, ka nezinu vis, viņa tāda visa pikta purina galvu, un es arī ņemu un nopērku tos dārgākos, nu, godavārds, dura, jo "pārtikas fabrika".

  jābeidz klausīt tantiņas, no matter, cik viņas skērī.
  zin
  11:39a
  amīšiem tītaru diena
  svilpeens
  11:12a
  atkarība
  http://brivbridis.lv/pulkstena-noslepums-ko-nozime-ja-redzi-vienadu-stundu-un-minutes/

  11:11 – nokļūsi kādā atkarībā. ... nu ja... moš pietiks jau

  Current Music: vakardienas Absolūtais Minors
  vilibaldis
  11:05a
  vakar stipri piedomāju, ka vajadzētu satikt izbijušu kolēģi, jo citādi sakarā ar darba pamešanu velk uz "nekad vairs" un ko domājies šorīt satiku ar. Tāda daiļa sagadīšanās.

  un visa šī rezultātā man ir kārotā mācību grāmata, kuras dēļ arī par kolēģi čakli piedomāju :)
  putnupr
  10:46a
  vakar slikti gulēju, šodien slikti strādājas, jo nestrādājas
  sirdna
  9:29a
  Lielais bŗāli, ko tev vajag?

  Pirms miljons gadiem panesās tas google+ verķis, kam bija jāizbeidz feisbuks. Ne nu izbeidza, ne nu kā, bet aiz gara laika es uztaisīju profilu un par to aizmirsu. Profilam nav ne bildītes, ne draugu loka, ne interešu, ņifiga viņam nav. Bet. Kaut kādā vīzē tas neprofils ir savācis 4 287 skatījumus. Kādā vēzī un kādam mārrutkam, es jautāju un nerodu atbildes!
  sirdna
  8:59a
  Sinonīmu vārdnīca
  Pašsaprotami = acīmredzami = nepamatojami = nepamatoti = absurdi = bezjēdzīgi = iracionāli.
  Wednesday, November 25th, 2015
  martcore
  9:03p
  vēl incanti par lidmašīnu, nu vot tas, ka viņu tur notrieca pierobežā, tas poh, ne jau pirmo un pēdējo reizi tādi incidenti notiek
  bet toties tas, ka nošāva katapultējošos pilotus, tas ir reāli hujova, jo to aizliedz ženēvas konvencija
  kuru turki nav parakstījuši, tāpēc viņiem poh
  līdz ar ko rodas jautājums
  a ja notiks tā, ka turcija iesaistā kaut kādā vienalga kādā karā, iznāk ka pa viņiem var tur mierīgi zarīnu, fosforu, etc? vai pat drātēt zosis zemnieku saimniecībās? ko par to saka ženēvas konvencija?
  svilpeens
  7:32p
  man liekas es kaut kā negatīvi iedarbojos uz bijušās enerģētiku, es gan šitajās lietās esmu nedauz racionālists (lai gan kas to lai zin kam es ticu, kam neticu, pats šaubos par visu). Man gribot negribot pēdējā laikā ir saskarsme ar šo personu un mūždien man šķiet viņai veselības problēmas parādas, kad esmu tuvumā, it kā saka ka šī ar mani nav tam nekāda sakara, bet es nezinu... iekšēji šķiet kaut kādu iespaidu atstāju, negribēdams protams, jo šis cilvēks man vēl tā kā ir mīļš tā pat. nu nav tā ka es nebūtu viņu palaidis vai kā tā, absolūti palaidis sen jau ir tikai platoniskas attiecības un čomu būšana. bet kaut kā dīvaini, visādas migrēnas, vēdersāpes, un citas veselības problēmas, es sāku šaubīties vai viņai tas tiešām tikai no sačakarētas nervu sistēmas, nu kā var šitā būt tik daudz kaišu no nerviem... ja arī no nerviem... man jau likās ka nu nenervozē manā klātbūtnē... šāk izskatīties ka mans dzīves uzdevums ir nervus bojāt citiem... un pat skaidrā prātā... eij un saproti
  quizer
  7:28p
  Vai tas ir viss, ko tu dari?
  penny_lane
  6:02p
  kā būt laimīgai attiecībās, jei!  8 nodarbības - tikai 160 eiro. 

  Dalībnieki:
  Sievietes, kuras meklē atbildes, kā veidot laimīgas attiecības ģimenē un ne tikai. Seminārs būs noderīgs sievietēm, kuras vēlas pilnveidot sevi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Tās, kuras nonākušas strupceļā attiecībās, kuras vēlas uzsākt attiecības vai, kurām attiecībās iestājusies rutīna. Arī tām, kuras atrodas attiecību krustcelēs... un vēlas izdarīt pareizo izvēli.
  (..)
  Labākais ir tas, ka šis process notiks katrai patstāvīgi, bez partnera līdzdalības ... un brīnumi notiks! Bet brīnumi notiek tikai tad, kad izdarām izvēli savai izaugsmei. Kļūstam par „trauku”, kurā ieliet jaunas zināšanas. Vērtība visam ir tikai tad, ja to pielietojam praktiski.


  Kāpēc man vajadzīgas attiecības, vai kāpēc es esmu attiecībās, Enerģētiskie līmeņi, kuros satiekam konkrēto partneri.
  Sajūtu un attieksmju izpausme zīmējumos.
  (..)
  Sievietes un vīrieša loma ģimenē no seno zināšanu puses.
  Sievietes un vīrieša atšķirības - kāpēc esam tik dažādi, kāpēc tik dažādi reaģējam uz situācijām?
  Sievišķās un vīrišķās cilvēka dabas līdzsvarošana mūsos caur sajūtām, meditācijām, pieredzi un zināšanām. Tehnika – daļu līdzsvarošanai.
  Mīlestība vai atkarība attiecībās. Darbs ar savu neīsto Ego jeb lepnību, lai radītu sevī adekvātu pašvērtējumu.
  (..)
  Kāpēc un kā attīrīt sevi no iepriekšējo attiecību enerģētikas.
  Kā radīt mīlestības enerģētisko lauku ap sevi – praktiski uzdevumi un meditācijas.
  Atrast savus sievišķās enerģijas avotus, sadzirdēt savu intuīciju. Kā ieklausīties savā ķermenī – praktiski vingrinājumi.
  (..)

  Pasniedzēja - Sarmīte Šmite - M.A. NLP, personīgās meistarības trenere.
  martcore
  4:45p
  skyscaper of shit
  a no jums kāds serjālu veep vēl skatās
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba