Vajag, vajag, vajag - Vajag grāmatveža palīdzību [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Vajag grāmatveža palīdzību [Jan. 31st, 2018|01:11 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

vajag

[annu]
Hello!

Kādu laiku man ir savs SIA, kuram pašrocīgi taisu mistiskus GP iekš EDS, un brīnumainā kārtā tos pat pieņem.

Ļoti, ļoti noderētu kādas pusstundas-stundas saruna ar kādu grāmatvedi vai vienkārši rubījošu cilvēku, kas varētu pasēdēt man blakus EDSā un parādīt, kas ir svarīgākās lietas, kas man reāli būtu jāaizpilda, ņemot vērā to, ka saimniecisko darbību šobrīd neveicu, kā arī kas varētu pakonsultēt, kā rīkoties, ja gribu atsākt saimniecisko darbību - labāk uztaisīt Pašnodarbināto un turpināt savu SIA turēt pa "nullēm", vai tomēr izmantot esošo SIA oficiālajiem ieņēmumiem utt.

Pretim varu piedāvāt kafiju, kā arī, ja nepieciešams, kādu barteri - varu kādreiz palīdzēt kaut ko uzrakstīt vai iztulkot analoģiska laika apmērā (:

Anyone?
linkpiedāvāt variantu

Comments:
[User Picture]
From:[info]tiga
Date:January 31st, 2018 - 11:31 pm
(Link)
a) , kas varētu pasēdēt man blakus EDSā un parādīt, kas ir svarīgākās lietas, kas man reāli būtu jāaizpilda, ņemot vērā to, ka saimniecisko darbību šobrīd neveicu - šito var noskaidrot zvanot pa tālruni uz vidu.
From:[info]data
Date:February 16th, 2018 - 07:05 pm
(Link)
Es nesen diezgan līdzīgā situācijā veicu cenu aptauju pirmajiem rezultātiem google meklēšanā un atklāju, ka ja iet uz kantoriem tad konsultācijas var dabūt no 30 līdz 300 eiro vērtībā. Pieļauju ka ja iet pie privātiem grāmatvežiem vai ārpus Rīgas, tad cena būs vēl mazāka. Konsultāciju saņemt bija vērtīgi, jo uzzināju par visādiem papildus noteikumiem par kuriem pat neiedomātos.