Fri, Jan. 27th, 2023, 10:23 pm
[i]zilnezal:

"Vai ir iespējams neatgriezeniski nodarīt kaitējumu esamībai un mūsu iespējai tai pietuvoties? Vai pārāk klajš robežas pārkāpums var atņemt turpmākas iespējas tuvoties un saprast? Kā neatgriezeniski sabojātas attiecības, ko iezīmē fizisks telpas pārkāpums, aizsegtā uzlaušana. Vai arī citādāk, esamība ir kā ūdens klajš, ko var saduļķot, bet pēc laika, kad tas ir nomierinājies, pat lielākais grēcinieks drīkst tuvoties tai atkal – jo vārdi nolietojas, un līdzīgi kā tas darbojas dievlūdzējiem, kur vārds ir jāatrod īstajā veidā dzīvs no jauna, tā arī nepareizie vārdi apdziest, aizblāv un kā sevī aizdzīstoša rēta esamība sniedz sevi atkal no jauna."

/HM

Fri, Jan. 27th, 2023, 09:26 am
[i]honeybee:

Vakardienas lekcijas aizkustinošākais mirklis bija, kurā es ieminējos par ēpastu saziņā ar mani
Students ilgi un nopietni stāsta, kā jūtas, kad pasniedzējs uzraksta garu un pārdomātu e-pastu ar ievadu, vidusdaļu un nobeigumu, un viss perfekti noformēts

E-pasts, ar kādu es biju atbildējusi viņam, tālu pārspēj pat manus ierastos sloppiness līmeņus:


Sveiks

verī verī gud

aizmirstam par p.s., strādā labāk bez tā :)(Studenta stāsta morāle gan bija tā, ka pēc perfektā-epasta viņš jūtas sliktāk, ka traucējis, so not so bad)

Fri, Jan. 27th, 2023, 08:09 am
[i]kashadura: Glītums un prieks

Labrīt!
Labā feja helvetica mani atkal apdāvinājusi. Starp visiem labumiem bija dažas resno cilvēku kleitas. Kleitas vairs nevalkāju vispār, jo ja kādu uzmēru, ieskatoties spogulī, paliek slikta dūšiņa (nepārspīlējot) bet divas no šīm ir kkā tik veiksmīgi piegrieztas, ka izskatos it kā nebūtu bijis ne pirmā ne otrā pasaules kara.
Esmu ļoti priecīga par to.

Tue, Jan. 24th, 2023, 10:50 am
[i]zilnezal: laiks

es: [ļoti noskumusi, jo atcerējusies par laika kustību un to, ka visi mirkļi reiz paiet un kļūst par atmiņām]

h: vai tevi iepriecinātu dzirdēt, ka tu šobrīd izskaties satriecoši skaista, kā no franču kinofilmas?

es: :)

Tue, Jan. 24th, 2023, 07:40 am
[i]zilnezal: krāsas

jautājums: “kā tu jūties?”
kā lai uz tādu vispār sniedz atbildi? sajūtas taču ir kā parfīms, tas ir dažādu toņu, noskaņu kopums, turklāt tās nav statiskas, tās nepārtraukti ieņem un zaudē savu formu. ir, protams, tādi vārdi, kuri itkā apraksta sajūtas, noskaņojumus, emocijas - prieks, dusmas, skumjas - bet tie ir nepietiekami, pārāk plaši, pārāk galēji. tas ir kā pateikt, ka debesis ir zilas, it kā ar to būtu gana, lai iztēlotos, kādā krāsā ir debesis.
agrāk es redzēju tēlus, tāpēc es sāku rakstīt dzeju, lai sintezējot dažādus tēlus un metaforas mēģinātu darināt pēc iespējas precīzāku sajūtas attēlojumu. tad es saņēmu tavu roku un aizvēru acis un, kad tu jautāji “kā tu jūties?” es nevarēju atrast nevienu tēlu vai vārdu, to vietā es redzēju dzeltenu krāsu. bet tā nebija vienkārši dzeltena krāsa, tāpat kā nevar būt vienkārši priecīga sajūta. kad saku “dzeltens”, tad iedomājos par bērnu flomasteru dzelteno vai pieneņu dzelteno, bet tagad es zinu vairāk: tur bija safrāndzeltens, pieneņdzeltens, medusdzeltens, kameņdzeltens, kanārijdzeltens, zelta un saulespuķu dzeltens, tuskānas un dzintardzeltens, mikado, duriana, sēra, kadmija, gaiša hroma, uguns, impērijas dzeltens. spāņu un ķīniešu dzeltens. saules, dāliju, zelta magoņu, meloņu, kliņģerīšu dzeltens. un es atbildēju: “saules krāsā”.

Mon, Jan. 23rd, 2023, 10:50 pm
[i]kashadura: Rīt treat

Man prieks, ka draugiem un citiem foršiem cibiņiem prieks par to, ka man prieks!
Kādreiz saņemšos pastāstīt, kā un kāpēc meita skaļi lasa dzimumorgānu dažādos nosaukumus pa vakariem u.c. jautrus atgadījumus, bet šovakar lenis. Jānoskatās kāds Better Call Saul un jāpaguļ.
Rīt gan apsolos aplaimot tos, kas man uz draugu lentes ar ļoti rēcīgu video, kurš kaut kādā ziņā, diezgan pat tieši, raksturo mūsu ģimeni.
Kodu jau atradu, tik jāuzlādē vēl. tekstiņš tiem, kas video neredz

Labu nakti!

Mon, Jan. 23rd, 2023, 07:40 am
[i]kashadura: Labrīt!

Man iet pavisam labi. Es satiku brīnišķīgu un ļoti tuvu draudzeni. Mums ir plānā tikties arī nākamajās brīvdienās. Bieži gatavoju veselīgus un garšīgus ēdienus. ( No drausmīgā ieraduma pārēsties gan tas nekādā veidā nelīdz atbrīvoties un nevarētu teikt, ka tas izteikti ietekmētu manu bērnu ēšanas paradumus. Tomēr pats fakts, ka gatavot kļuvis patīkami, nevis “vēlviena nasta nogurdinošajā ceļā uz neizbēgamo, vientuļo nāvi”, jau vien ir sasniegums.) Komunikācija gan ar tuvajiem, gan svešiniekiem arī vairs tik ļoti netraumē (izņemot, protams, ar dēla krievu valodas skolotāju).
Ir priecīgi, ziema nav auksta, adultings un parentings šobrīd diezgan labā līmenī.
Jāsāk kkā mans krūšainais bumbulītis (dēls) ierādīt baseina apmeklēšanā, tad vispār būs laime pilnīga.
Ā un dēlam manam- vientuļniekam ar drausmīgu raksturu (viss mātē) ir tik brīnišķīgs labākais (vienīgais) draugs!
Viņi kopā brauc uz drauga laukiem, iet uz boulingu un ko tik vēl ne. Un visu patstāvīgi. (Nu, vispār jau brīžiem arī ar neproporcionālu drauga mammas atbalstu)
Un vēl - kad nav tas pelēkais plīvurs uz visa, tad mūsu mājas nemaz nešķiet TIK šausmīgas. Var kādreiz arī uzaicināt kādu ciemiņu. Ja nepatīk, lai neēd.

Sat, Jan. 21st, 2023, 05:28 pm
[i]honeybee:

"..since fantasies have to have enough anchorage in the real in order to operate effectively as fantasies."

Timoty Morton, Dominic Boyer. Hyposubjects

Thu, Jan. 19th, 2023, 11:02 am
[i]honeybee:

Apmēram divi naktī

Bērns: "Vai tu zināji, ka mūža laikā cilvēkam nonāk apmēram 84 kilogrami ādas"

Wed, Jan. 18th, 2023, 09:40 am
[i]kashadura: Slimošanas prieki

Labrīt!
Drusku lepojos, ka sliktiņo ierakstu nocietos atstāt zem actiņas.
Labā lieta tāda, ka esmu plīti pa slimošanas laiku nomazgājusi inside-out, kas man ir liels sasniegums, jo iekšpusi cepeškrāsnij (nesakiet nevienam) nebiju mazgājusi, kopš šī plīts man ir. Vakar visas grîdas kopà ar bèrniem izmazgājām. Un - kas galîgi nav mazsvarîgi- superīgi paspēlējām augstāk par zemi. Un katru vakaru spēlējām Jungle-speed un dēls man deva visādas 3D briļļu spēles spēlēt un sajūsmā lēkāja, kad es tur tizlojos un brēcu.
Un gatavoju kkādus veselīgus ēdienus. Un skatījos jūsu ieteiktos seriālus (paldies!).
Dahmer kārīgi noriju ar savu demonisko interesi. Vēl tagad grūti iemigt.
Mans favorīts Better call Saul. Biju kaut kad iesākusi, bet šoreiz aizgāja.
Paldies par uzmanību!

Ā. Un vēl- esmu nolēmusi sev ieviest svētku blocińu, lai neaizmirstu draugu un draugu bērnu svarīgās dienas vais nekad!

Un kā jums klājās?

Mon, Jan. 16th, 2023, 04:28 pm
[i]honeybee:

Man ir sajūta, ka es visu laiku rakstu vienu un to pašu stāstu, tikai no dažādiem leņķiem, un nevaru uzrakstīt

Bet nu droši vien tā arī jābūt

Mon, Jan. 16th, 2023, 03:04 pm
[i]ninona:

3x apstaigāju dzīvokli, meklēdama savu krūzi.
Neatradu. Uztaisīju dzērienu citā.
Aizgāju ar to citu krūzi pie datora un atradu savu krūzi.

Jūs jau zināt, kā tas ir...

Sat, Jan. 14th, 2023, 05:24 pm
[i]zilnezal: kukū

neatceros, kā tevi te atrast, s! šis ir sauciens