(bez virsraksta) @ 15:01
![[info]](http://klab.lv/img/userinfo.gif)
Šonakt sapnī man viens pateica, ka es miršot jauna. Es ar tādu mierīgu attieksmi atbildēju: "Ā! Jā, es zinu... 23 gados."
| | Add to Memories | Tell A Friend
sapņojam |
|
|
18. Oktobris 2006(bez virsraksta) @ 15:01![]() Šonakt sapnī man viens pateica, ka es miršot jauna. Es ar tādu mierīgu attieksmi atbildēju: "Ā! Jā, es zinu... 23 gados." | | Add to Memories | Tell A Friend CommentsVispār jau sapnī nomirt nozīmē tikai to labāko.. tipa jaunu dzīvi sākt, citā kvalitātē.. utt. Piem., varbūt tu apprecēsies 23 gados ;)
tāda deja vu'īga sajūta, izlasot tavu sapni, un, ja nemaldos, tad arī vienreiz nosapņoju, ka man saka, ka tādā un tādā vecumā miršu(kaut kas pāri divdesmit arī bija). bet iespejams tas izdomāts gļuks galvā, lai gan token liekas - esmu to sapņojusi!
(Reply to this)
(Thread)
nu te bišķiņ citādāk - nevis tā, ka neatšķiru vai atmiņas ir no reālas pagātnes vai nosapņotiem sapņiem, bet, ka nezinu, vai tās vispār ir atmiņas, varbūt tikai iedomas(ka man ir tādas atmiņas).
nu tad šitas nebija īstais piemērs vispārinātai domai. labi, es beigšu bumsīties :)
(Reply to this)
(Parent)
|
Powered by Sviesta Ciba |