Minesota's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Wednesday, October 14th, 2009
16:58 - kino Alfā
šodien plānoju iet uz kino ALfā. Kāds vēlas pievienoties?

(ir ko piebilst)

Saturday, September 12th, 2009
19:38
Hmm, baltā nakts vai dzimenes tusiņš pie paziņas? Bet varbūt var apvienot?

(ir ko piebilst)

11:05
Šovakar open air milonga Vērman'dārzā. - jāiet! :)

(ir ko piebilst)

10:45 - Baltijas Pērle
esmu veiksmīgi ieprikusi biļetes uz Odrijas Hepbernas retrospekcijas filmām, bet tagad, pārlasot Naumaņa un Rietmas ieteiktās filmas TVIzklaidē, āķis lūpā pavilkās arī uz pāris vinu ieteiktajām filmām.

Starp citu, kas rītā iet uz Sabrinu? Labprāt sastādītu kompāniju.

(ir ko piebilst)

Wednesday, August 26th, 2009
20:05 - kino un tv1000
Pēdējā laikā TV1000 rāda tās filmas, ko vēl pavasarī skatījos Kino Rīga kā izcilas māksls pērles. Piemēram, tagad pa šo tv kanālu iet tā dumā filma "par zviedru sociāl-reālismu" - kā to komentēja Naumanis vai Rietuma..

(ir ko piebilst)

20:01
Vakar nolēmu atbalstīt Latvijas preci un Lays vietā nopirku čipsus Ego (Ādaži). Tagad sapratu, kāpēc Ego - jo minimālais paciņas saturs pietiek tikai vienam kuņģim, kas nozīmē, ka citiem, ko cienāt nepietiek, un vari apmierināt tikai savu ego.. :D

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 3rd, 2009
14:37
Ir iespēja nopirkt 10 biļetes uz Baltijas Pērles Odrijas Hepbernas retroseansu tikai par 25Ls. Bet kur lai sadabūs kompāniju, kas būtu ar mieru padalīties šai priekā. Attiečigi, 3 biļetes es paturētu sev, un atlikušās 7 varētu pārdot par attiecīgi 2.50 katru.

(ir ko piebilst)

Thursday, July 2nd, 2009
21:53 - šavki, bet laimīgi
Jūtos sūdīgi. Tikko nācās piemaksāt par siltumu veselus 89 latus, kas man bija neparedzētie izdevumi. ņemot vērā, ka dzīvoju no avansa līdz avansam, cenšoties beidzot iekrāt, -šī summa mani vienkārši atņem optimismu šai dienai..

par spīti tam, es tā pat esmu priecīga par vakardienas braucienu uz Jūrmalu - par braukšanu vilcienā, par Eļas un Nazīša satikšanu, par manis izdomātajām balona puķēm, par volejbolu, par tortes griešanu ar nagu vīlīti un ēšanu ar pikstiem vilciena vagonā, par atlikušās tortes atdošanu pretimnākošam bomzītim, par dubulto saulrietu, un pats lielākais prieks - par Melnā satikšanu vilcien', braucot mājup, un par patīkami pavadītu vakaru, mājās pārnākot tik pus12. vakar bija ļoti patīkams un laimīgs vakars. :)

Tagad aktīvi jādomā, kur piepelnīties..

(ir ko piebilst)

Thursday, June 25th, 2009
19:41 - Jāņi Tūjā
pirmo gadu Jāņus sagaidīju pie Jūras. Tūjā, kur ir tik skaista akmeņainā pludmale. brenguļu saldais alus, draugu kompānija- viss feini, līdz kamēr sagribējās ēst, bet neviens ne acis nemirkšķina uz ēst gatavošanu. Nācās ar vecajām māju saimniecēm uzņemties gatavošanu. - kur es biju dusmīga uz mūsu slinkajām meitenēm. Pašā Jāņu naktī uznāca neliels besīts - visi pa pāriem, pa pāriem foķējas, "mīlošo pāru bildes" taisa, kur es viena noskatos no malas... un tad vēl man bīda virsū vienu puisieti, ko man galīgi negribās.. pē.
Un tomēr, 3stundu gara pastaiga, kur noieti 10 km! - tas laikam ir garākais "krusta ceļš" pa mīkstām smiltīm, ko esmu veikusi.. neliels pārbaudījums sev un citiem, kas bija barā. Jāsaka, mēs turējāmies labi. U pateicoties šim karstajam laikam, es pamanījos arī atklāt sezonu ledus aukstajā jūrā. :)

(ir ko piebilst)

19:36 - Pirms - Jāņiem
Pirms Jāņiem nedēļas nogali pavadīju ciemā pie draudzenes, Gulbenē. Vienmēr ir interesanti iejusties citu cilvēku, citu ģimeņu dzīves ritmā un vidē. Tajās div-ar-pus dienās es iepazinu pie-Gulbeni no citas puses. +Vēl kolosāls teātris Litenē, ar Baltinavas pašdarbnieku uzstāšanos latgaliešu valodā, vodkas un pašmāju siera cienāšanu pirms izrādes un dziesmām starplaikos. :)

(ir ko piebilst)

Monday, June 15th, 2009
22:55
Šovakar gribēju tik ļoti paspēlēt volejbolu mājas pagalmā, ka beigu beigās iemanījos patamborēt kvadrātiņ u galdautam, izmazgāt virtuves grīdu, salabot knaģu kasti, nomazgāt knaģus tīrus, un nolakot savus nadziņus maigi iesarkanus. Un domās jau gatavojos gan Jāņiem, gan tango festivālam.

(ir ko piebilst)

Friday, May 22nd, 2009
08:43
Zaļā 4diena - koncis uz baržas saulrieta gaismā. Domāju, ka nākammēnes es iešu atkal.. :)

(ir ko piebilst)

Tuesday, May 12th, 2009
22:37
Man jau šonedēļ tiek plānots brauciens uz Viļņu.. būtu labi, ja uz divām dienām, citādi es negarantēju par savu prāta skaidrību vakarā, braucot pie stūres mājup. 300km un Viļņas sastrēgumlaiks- tas tomēr IR nogurdinoši laiku pa laikam.

Unman joprojām nestrādā Space taustiņš klaviatūrā.Tānotiek, ja par daudz bāžu savu degunu visur. :)

(ir ko piebilst)

17:18
Ir tikai otrā darba diena, bet man jau galva iet pa riņķi...

(2 comments | ir ko piebilst)

00:02
šodien bija pirmā darba diena. Finally!
Rīt līguma parakstīšana. Turiet visi īkšķi pa par to, lai piesolītu algu par 50-100 Ls vairāk, kā ieminējās iepriekš.

(ir ko piebilst)

Thursday, May 7th, 2009
20:51
šodien biju uz Grossa foto personālizstādi. diezgan patīkams pasākums,kur pie reizes iepazinos ar pašu Z.mežavilku. Tik vien, ka visu dienu sabojāja kārtējā vilšanās paziņā, kurš solījās tuliņ būt klāt.. un pēc stundas joprojām ne ziņas, ne miņas. Kārtējā reize, kad es gaidu,es viņam uzticos un ticu teiktajam, bet šis kā tāds zvirbulis lēkā no viena grauda pie otra, iepriekšējo uzreiz aizmirstot.

(ir ko piebilst)

Monday, May 4th, 2009
20:45 - Sapņi
šodien sapņoju, ka viena paziņa nolēmusi man izpalīdzēt pašreizējā situācijā un sarīkojusi tikšanos ar Mārtiņu Rītiņu un vīrieti līdzīgu Mārim Gailim.Pēc tam kad esmu parādījusi sevi kā labu meiteni, šī pienāk un pārmet - stulbā, ka man tak jāizmanto kontakti savā labā,kamēr ir iespēja (ar domu par darbu apjautāties). Tā kā Gailis bija noiets etaps, gāju uzreiz izmantot iespēju pie Mārtiņa. Pajautāju šim gan autogrāfu, gan pārjautāju, vai nav pretenziju, ka saucu viņu par Mārtiņu (pretenzijas bija) un, pie reizes pastāstīju, cik ļoti labprāt strādātu pie kāda šefpavāra par palīdzi, kamēr darba nav. Un šis saprata manu stāvokli un uzreiz uzzvanīja kautkādam paziņam, kam varētu būt vakance.. ar tādām cerīgām domām un autogrāfu kabatā es pamodos no mašīnu trokšņa.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 30th, 2009
10:20
Mani twitters un ciba plēš pušu- vai nu rakstu vienā, vai otrā, bet īpaši piedomāt, kas uz kuru attiecas, kur ko gribētos ierakstīt, beigās paliek domu līmenī .

(ir ko piebilst)

Thursday, April 23rd, 2009
20:43 - tango manā vēsturē
Man gribētos kādā no milongām sataisīt bildes, kā mēs dejojam. jo man tikpat kā nav nevienas bildes, kur es dejotu tango..
Reāli sanāk, ka vēsturē iesies fakts par manu dejošanu bez lietiskiem pierā'dijumiem, ko parādīt maniem mazmazbērniem..

(ir ko piebilst)

Saturday, April 18th, 2009
22:39
Kaut kā gribas ietusēt. Gribas uz krekliem.
Laikam tomēr fona mūzikai un garīgajam mundrumam ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā ikdienā.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba