zivs

Jul. 23., 2026 | 06:47 am
posted by: zivs

mašinu reģ nr ir reāli. es tā domāju jau sen. man bija iegravēta Gunta. es domāju to var aizsmērēt ar uzlīmi, bet nekā, reāli hardcore, pro mehāniķu darbs pārsist uz citu, katra reize, kaut to ir ļoti maz, prasa mašīnas korpusu. metāls dilst.

kaut attiecību ir bijis vairāk, gravētas metālā ir tikai 3. Gunta, stulbā Feita, un Laura, ir sagatavota virsma vēl vienai, piemēram savam šrotam

# | ir doma | Add to Memories


zivs

Jul. 23., 2026 | 03:07 am
posted by: zivs

MI:

Goldie to varētu pārtraukt, un nevis kā remedy, bet iedot jaunu dzīvību, nevis aizvietojumu. ar L ir sajūta, ka es laistu nokaltušu olīvkoku.

ne jau skaistā, dzīvā Laura ir nokaltusi, bet sajūtas, ka attiecības jau gadiem ir off. mēs forever būsim draugi

# | ir doma | Add to Memories


zivs

Jul. 23., 2026 | 02:43 am
posted by: zivs

Es biju tik piedzēries, ka sanāk pēc pēdējā ieraksta aizgāju blackout. Ar manām ķermeņa īpašībām, to ir ļoti grūti panākt. Es pat biju izslēdzis visas gaismas, izrubījis stereo. Tas ir kaut kas tiešām ļoti dīvains, jo es nedomāju iet gulēt. Goldie nav atcelta, bet sirds ir ārprātā par Lauru

# | ir doma | Add to Memories


jan09

Pi

Jul. 22., 2026 | 11:51 pm
posted by: jan09

Plūdi ir

Rajons mazliet applūdis, un mazliet cietis, es gan atceros lielākus plūdus savā miestā 80ajos, tagad lietus ir aizgājis mazliet pa sānu, un labi ka tā.

Tas, kā es nevaru nopirkt šampi jubilārei pēc 8pm vai 6pm, ir nožēlojami. Nav jau tā, kā mājas bāriņš ir tukšs, galīgi nē, bet šampja ta naff.
Rīt brauksim paspēlēt "spirķik, cigareti" no otras puses :)

# | ir doma | Add to Memories


neraate

Jul. 22., 2026 | 11:45 pm
posted by: neraate

piekusu: izgulējos, aibraucu pie ārsta ar mammu, tas bija ilgi, nogurdinoši un ļoti priecīgi - tās plaušās nav metastāzes, bet reakcija no zālēm vai tuberkuloze, principā vesels cilveks! paēdām, dabūjām visādus pierakstus, pavadīju uz autobusu, iegāju Hoppen (tur ir lēti un smuki trauki - gan kristāls un porcelāns, gan ikdienai - forši, ja gribas lietot nevis sist gaisā), pretī Drogām kaut kāds antikvariāts/humpalas, nopirku sev mazu somiņu - faktūra nedaudz kā ananasam, krāsa - kā rožvabolei - tieši tāds metāliski zaļgans un vēl rozā <3, beidzot drogās nopirku kožu kontracepciju mazpilsētai un sev kurpju papēžiem, kas jau bija sākuši berzt - ērtas tās laiviņas ar siksniņu, bet karstā laikā bez zeķes berž, ja Jāstaigā. aizbraucu uz aptieku, bet nebija id, nevarēju recepti, toties nodevu vecās zāles. receptei rīt pirms darba braukšu vēlreiz. vakarā tesos paspēt kamēr vēl strādā (pēc kolosālas diendusiņas), neveselība atkal nestrādāja, toties dabūju sev vienu no matu lietām, ko nevarēja ne uz vietas ne interneta veikaos dabūt un vēl Mego nopirku cūku pupas un izvārīju rītdienai. man ļoti garšo, turklāt sezona ir īsa un savas vakar pēc darba pirktās atdevu mammai gan vārītās, gan nevārītās

Ļapotā!!

# | ir doma izteicās 2 | Add to Memories