Apr. 1., 2011 | 07:35 pm
No:: pievakare

nu tā kā tai teikumā, ko es kā piemēru ieliku. teikums veidojies no trim dažādiem avotiem, bet teikuma autors esmu es.

Borreda norāda, ka locus typicus tam lopam ir Portugāle + min, kur vēl viņš ir konstatēts. Prošvits norāda, kad sākusies sugas ekspansija un pašreizējo izplatību (uzskaitot valstis, bet es savā teikumā valstis neuzskaitu, bet norādu avotu), kā arī papildinu informāciju par izplatību ar jaunākajiem datiem, pieminot LV un norādot, kur publicēts tas, ka tas dzīvnieks ir arī pie mums sastopams. es arkstu savu tekstu, bet atsauci lieku pie katra fakta.

šas vēl viens piemērs:

Latvijā ir konstatētas 20 kailliemežu sugas (Dreijers 2000, Dreijers 2003, Rudzīte u. c. 2010, Dreijers 2011) no tām 7 sugas nav vietējas izcelsmes (Rudzīte u.c 2010, Dreijers, 2011).

nevienā no minētajām publikācijām nav uzrakstīts tik un tik ir tik un tik, proti, pirms uzrakstīt šādu teikumu es saskaitu cik ir vienā rakstā, cik ir otrā rakstā un cik ir kopā, un attiecīgi no tā salieku atsauces uz rakstiem. rezultātā teikums ir tīri manis radīts. es esmu tā autors, un es neesmu rakstījis citātus no cita autora darba, lai gan esmu izmantojis citu autoru datus un uz tiem atsaucies, atsauces iekļaujot teikumā, minot faktus.

# | view all comments


Reply

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: