Dec. 5., 2007 | 01:59 pm
No:: raganish

Varbūt kādam ir gadījies saskarties ar "Lattelecom" Interneta pieslēgšanas paku?

Nopirkām manai māmiņai jaunu datoru, tagad vajag internetu. Tas pieslēgums, kas bija līdz šim [kaut kāds vietējais provaideris], beidzot ir ticis atzīts par pilnīgu mēslu, un citu variantu bez "Lattelecom" tajos laukos īsti nav.

Pārbaudīju pēc telefona numura - it kā varot pieslēgt. Bet, kad gribējām to izdarīt pirms ~ četriem gadiem [kad vēl nekādas pakas nebija pieejamas, kad zvanīja meistaram un tā tālāk], teica, ka nevarot ievilkt, vadi jāmaina vai kaut kā tā. Pa šo laiku nekādas vērā ņemamas aktivitātes šajā jautājumā nav novērotas, tāpēc pirmais jautājums - vai vajadzētu vispirms piezvanīt un pārliecināties par internetā pieejamās informācijas patiesumu vai tai tomēr var uzticēties tāpat?

Otrais jautājums - pieņemot, ka ar pirmo viss kārtībā - vai ar to paciņu man pietiks, lai pieslēgtos civilizācijai, ja mājās esošā telefona līnija ir ierīkota sešpadsmit gadus atpakaļ? Nu, es domāju tādā ziņā, ka vai tajos vecajos kontaktos varēs iespraust jaunos vadus... vai kā nu to dara?

Un treškārt - vai man [ne nu gluži pilnīgam iesācējam datorlietās, bet īsti advancētam jūzerim arī ne] tas būs pa spēkam?

Arī cita veida pieredze, ieteikumi un komentāri, ciktāl tie piederas tēmai, tiks uzņemti ar sajūsmu :)

# | view all comments


Reply

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: