Smēķētājiem draudzīgās vietas - Red Fred smēķētava uz Dzirnavu/Tērbatas stūra notestēta [entries|archive|friends|userinfo]
Smēķētājiem draudzīgās vietas

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Red Fred smēķētava uz Dzirnavu/Tērbatas stūra notestēta [Oct. 11th, 2006|04:41 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
nikotins
[buks]
Interjers tak sebe, - zaļganpelēcīgi toņi ar sarkaniem akcentiem (kā jau ugunsdzēsēju bārā), padirseņi mīksti un ērti, tumši beicēti, masīvi koka galdi (aptuveni15), plaša pakavveida lete (līdzīgi kā polkovņikā), - taču uz vispārējās Rīgas krogu bezsejainās banalitātes fona patīkams (bikucīt par sterilu industriālajam stilam, bet gan ar laiku apbružāsies). Telpas plašas, ventilācija laba (protams, karojošam hedonofobam tā var nešķist), taču izstādes rīkot nevar, jo sienas ar ugunsdzēsēju anķīniem nokārtas. Muzons - klasisks čilots/soundtreks, - pietiekami kluss, ka sarunāties netraucēja. Smēķēt var 1,5 stāvā. Jautrie un atraktīvie nesmēķētāji (redzēju, ejot uzpūderēt degunu, vienu vientulīti) uzdzīvo un galdus lauž puspagrabā. Publika zem 30, bet tīņu maz, patīkams glīšu 22-25gadnieču īpatsvars. Apkalpojošais stafs palēns, taču nav tādi baisi "kukuruzņiki" kā meitēni Andalūzijas sunī, kurus tikai pēc nāves sūtīt (apmeklētājiem Metuzāla vecums garantēts). Mani apkalpoja Kristīne: visai operatīvs un jauks meitēns, tikai pupiņi maziņi ([info]omaars gan labpatikā iesēktu un miegtu šai ar aci). Par preisu runājot, ēdieni padārgi: uzkodas ap 1,50-2 Ls, paēst var par kādām 5-6 LVL naudiņām (šķiet, pelmeņos lētāk), steiks ir 8 vai 11 naudiņas, vietējā brjūnā nav - lētākais ir kaut kāds spāņu brendijs 50g/2,50Ls. Alus aptuveni 21 šķirne, vietējais brūvējums viss 1,50 Ls, ārzemju dzēra [info]vistu_zaglis, tam (alum) cenu nezinu.

Rezumē: ja neesi mantojumā negaidīti saņēmis līdz šim nezināma tēvoča dimantu raktuvju akcijas Kolumbijā, tad var iekāpt reizi nedēļā/divās un gana uomulīgi pasēdēt, taču iekārtot tur štābiņu, kurā mājupejot vai ik dienas iegriezties, ar manu ienākumu līmeni nevarēs vis. Lai gan, ja sēž uz aliņiem, tad tas varētu būt tāds pusštābiņš.
LinkLeave a comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]enjoy_me
Date:January 4th, 2008 - 05:30 pm
(Link)
Khm, es sēžot uz aliņiem, esmu šo vietiņu tīri labi iemīļojusi, kā arī mani draugi. Pie tam, ja gadās laba meitene oficiante, tad var sarunāt patstāvīgā klienta kartīti, kas dod 10% atlaidi. Sīkums, tomēr patīkami. Jebkurā gadījumā esmu iemīļojusi to, kas pie GC atrodas.
From:[info]buks
Date:January 5th, 2008 - 06:42 pm
(Link)
Tagad jau es ar pieradis - puksts bija pirmajiem iespaidiem Dzirnavu ielā. :)