Kur tas atrodas?'s Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, December 7th, 2021
  zivs
  5:22p
  (uztraukumā spiedzošā steigā murminot) omaigād-omaigād.. pazaudētais "rietumeiropas" klients piezvanīja un iedeva darāmo. kānt bilīv

  dumi par to bija rakstīt, bet manā dzīvē ap šo laiku v i s p ā r nekas nenotiek - fiziolģiski procesi tikai. tad arī aizkaru atvēršana no rīta ir the notikums
  _re_
  1:50p
  ā, starp citu, pie mums -25°, no rīta vairāki darbinieki zvanīja, ka piedarbināt motoratus nevar, jābrauc kustināt. es gan izgāju putniņus pabarot vienā naktskreklā un basām pēdām krokšos, sabēru treknās sēklas un riekstus, nav ko kaitināt ar negaršīgajām auzu pārslām šādā gaisā
  _re_
  12:04p
  paldies, kihelkonna, vakariņās bija chilli con carne, vīrs slavēja un ēda, ēda un slavēja
  krii
  11:58a
  Kopš šodienas dēvējos par Trīskārt Pfitzerēto.
  Monday, December 6th, 2021
  formica 11:42p
  Maslow’s hammer
  https://youtu.be/Th4oIwGNTvk

  #BigGreed
  Tuesday, December 7th, 2021
  kaszczejs
  12:19a
  Mīļo Salavecīti, izdari tā, lai tie, kas ir pret globālo sasilšanu, šais brīnišķajās dienās visu dienu stāv ar plakātiem piketā pret to kaut kur Rīgā.
  kaszczejs
  12:03a
  Ciba aizvien vairāk izskatās pēc Runeta Brīvības salas. Nu ko lai saka... paši esam vainīgi.
  Monday, December 6th, 2021
  _re_
  2:12p
  bet jaukajās ziņās - no rīta ap pus8 mūsu pagalmā dažus metrus no mājas tusēja 4 stirnubuki. pavisam mierīgi, kāds apgūlies izkašņātajā bedrē, pucēja kažoku, kāds cītīgi spēra sniegu vaļā, lai tiktu pie mūsu 'angļu mauriņa'. pavisam negribīgi posās prom, kad vīrs vēra durvis, lai dotos uz darbu

  /mēs dzīvojam kādus 5 kvartālus no pilsētas centrālā krustojuma
  san
  1:21p
  kad jau ceturto stundu sēdi kamanās, slīdot caur lielo balto skaistumu ko pamazām pārklāj tumsa, un kreisajā pusē riet saule, bet no labās ceļam pārskrien briežu pāris, tajā ceturtajā stundā ķermeni pārņem atslābums (jei, vairs neklab zobi), domas izšķīst suņu ķepiņu ritmā, un es pati kļūstu par ķepiņām un sniegu un to skrienošo briežu pāri.
  Vairs nav nekā lieka un traucējoša.
  Taču kam man nācās iet cauri, lai atbrīvotos no liekā un traucējošā:
  pārvarēt siltās midziņas vilkmi,
  nevarēt noturēt suņus un viņos sapīties,
  nevarēt iedabūt enkuru zemē un karāties striķos mēģinot noturēt suņus,
  šļūkt sāniski apgāztās kamanās, dabonot mutē un degunā sniegu,
  pārbumsīties pāri upītei par mileni neiegāžoties tajā,
  drebināties un klabināt zobus, sēžot kamanās sakritušajā sniegā,
  mēģināt panākt pajūgu skrienot ar apledojušiem zābakiem, nesaprotot kāpēc kājās svins
  Bez tam es nemaz nebiju pajūga vadītājs, bet tikai pasažieris, bremze (ja jābremzē tad man jāmetas uz sāniem ar visām kamanām), fotogrāfs, smagums (par daudz, tāpēc man brīžiem nācās skriet aiz pajūga) un pēc nepieciešamības arī suņu atpiņķerētājs.
  Atbraucot mājās, uzzināju, ka ir -16C.
  Jā, un ceptupeļi sen nebija tik labi garšojuši.  _re_
  1:15p
  atvaļinājums dažkārt ir grūts darbs, celšanās uz lidostu 4-5 no rīta, visas tās anketas, lokatoru formas, miljons izdarāmās izvēles, padsmit tūkstoši soļi dienā, uztraukumi vai un kā tiksi atpakaļ, ja lidosta aizslēgusies avārijas un sniega dēļ, vai paspēsi uz teātri. bet šodien atgriezties darbā ir vēl smagāk, reālas lomkas
  formica 6:51a
  rasbainieks
  12:16a
  kvīkendā bija atbraucis vjetnamiešu draugs, kurš nu jau pāris gadus studē tallinā
  uzdzīvniecība mums izdevās promska vērienīga, bet pats episkākais bija viņu visiem stādīt priekšā kā "this is my friend terry from tallinn", priceless
  fedrs 12:00a
  Reizēm gadās, ka skaties kādu filmu vai seriālu, un tajā ir epizode, kuru varbūt saproti, bet varbūt nesaproti, kāpēc tāda tur vispār ir.

  https://youtu.be/_UMIcM66S1M

  Bet tad nejauši uzzini, no kurienes aug kājas, un tagad tev tas izskatās pavisam citādāk.

  https://www.youtube.com/watch?v=bHJDRgVwcP8
  Sunday, December 5th, 2021
  daria
  6:46p
  M: Nora, I will always be your brother and you’ll be my sister.
  N: No, when I grow up I’ll be a dancer.
  ingmars
  12:50a
  sarkanais rimi vs zaļais rimi
  Kādā krāsā ir jūsu mīļākais Rimi?
  Saturday, December 4th, 2021
  kisswithafist
  11:36p
  Kāpēc latvieši netaisa šausmenes?
  formica 9:43p
  krii
  7:51p
  Ļoti ceru, ka šīgada labākās dienas vēl ir priekšā.
  zivs
  8:01a
  to varētu saukt par slinkumu, varbūt negarastāvokli, ja vien nezinātu, kas to varētu labot. esmu sastimulējis sevi možu ar pieejamajiem dabīgajiem līdzekļiem, bet pat interesantais darāmais galīgi garlaiko.

  ideāls rīts, lai vnk apķertos L, un drēbēs vāļātos pa gultu, elpojot viņai džemperī, matos. alternatīva būtu pamainīt apziņas stāvokli, bet alko no go, un, ek, zāle, šobrīd tu pietrūksti.
  kas vēl nav šorīt mēģināts? redbull un xanax. davai!
  ingmars
  1:40a
  metāls
  Brīvā laika trūkums, COVID-19, sliktie laikapstākļi, viegla pēdas trauma, visi šie apstākļi ir noveduši pie tā, ka kādu laiku nav sanācis skeitbordot. Tomēr katru dienu vingrinu stacionāru manual balansu uz plānas sedziņas (riteņi ripo, bet nesitas tik stipri pret grīdu), ir progress, stacionāri manual varu nobalansēt desmit sekundes. Esmu dzirdējis, ka kustībā tas esot daudz vieglāk, bet līdz šim mana pieredze ir liecinājusi par pretējo. Iespējams, man vienkārši ir bail to darīt. Redzēsim, kā būs, kad būs iespēja izmēģināt ar jaunajām iemaņām.

  Pēdējo reizi ārā skeitbordoju 14. novembrī, to var redzēt šajās fotogrāfijās. Tas nav labs ollijs (es varētu daudz labāk, ja nebūtu noguris un ja man būtu vēl kāds mēģinājums), bet var labi redzēt, cik nesen ārā bija jauks laiks, kā arī man ir labs apģērbs, jo pirms tam sasvīdu un man nācās aizņemties metālistu kreklu no Santas. Metāls nekad nemirs.

  Friday, December 3rd, 2021
  rasbainieks
  6:53p
  mīļā ciba, tu, kas visu zini
  tramvajos tagad var nopirkt biļeti pie vadītāja? kaut kad šito opciju atcēla, vai ne, un vai viņa ir atatcelta atpakaļ?
  rīgas satiksmes webā it kā ir sadaļa par biļeti pie vadītāja, bet es nebrīnītos, ja tas vienkārši nebūtu updeitots
  (neesmu braukusi rīgas sabiedriskajā transportā nu jau apaļus divus gadus)
  fedrs 3:17p
  Vai radio brīvais mikrofons?.. Jā, labdien! Es zvanu, lai izstāstītu visu, ko dienu un nakti domāju par cibas lietotāju ctulhu... Ko?.. Nē, es viņam to nevaru pateikt, jo es ar viņu nesarunājos... Ko?.. Protams viņš šo visu uzzinās!.. Kā, lūdzu?.. Jā! Ja šobrīd neklausās, es viņam aizsūtīšu linku uz radio arhīvu, lai noklausās ierakstā... Jā! Paldies! Tātad...
  ingmars
  10:39a
  īsta problēma
  Es esmu iestidzis nihilismā kā tādā purva akacī. Lai kā es censtos izkļūt ārā, es to nespēju, tikai lēnām grimstu arvien dziļāk.

  Ja tas tā turpināsies, es pamazām kļūšu par tik nepatīkamu cilvēku, ka visi no manis novērsīsies, un es palikšu viens ar nihilismu.
  ingmars
  10:08a
  par doxu
  Informācija par mani internetā ir kā uz delnas, un es neslēpju savu identitāti cibā. Neskatoties uz to, ja kāds šo informāciju apkopotu un publicētu, es to viennozīmīgi uztvertu par pret mani vērstu agresiju. Lielākajai daļai cilvēku manas dzīves detaļas neinteresē tik ļoti, lai viņi tās meklētu un apvienotu portfolio, bet pēc publicēšanas tās būtu zināmas katram nejaušam garāmgājējam, kā arī kopā parādītos interneta meklējumos. Var runāt par to, kurā brīdī īsti tiek pārkāptas likumā noteiktās robežas, bet kaitējums visdrīzāk tiek nodarīts arī līdz šai robežai.

  Manuprāt, ir būtiska atšķirība, vai cilvēks apmierina savu personisko ziņkāri ar publiski atrodamo informāciju, vai arī vāc informāciju publicēšanai. Kā zināms, informācija, kas tehniski ir pieejama publiski, ne vienmēr ir tik viegli atrodama un redzama līdz brīdim, kad kāds sāk to mērķtiecīgi meklēt.
  formica 8:26a
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba