Draugi [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

[24. Mar 2017|21:10]
citronz
Vispirms ar galvu iemaucu trepēs, tagad uzdauzīju aci divās vietās ar dvieļu žāvētāju. Well done, spriežot pēc uztūkuma, rīt būs zils :(
Link4 raksta|ir doma

[24. Mar 2017|15:05]

ulvs
Šovakar spēlējam Nabaklabā. Man ir pēdējā paciņa nimesil, ko taupu vakaram, lai nosistu temperatūru, un tāpēc varētu normāli nospēlēt. Ceru, ka nenomiršu uz skatuves. Lai gan tas savā ziņā būtu kļova.
Link2 raksta|ir doma

[24. Mar 2017|15:00]

amanita
Ja nu ir kaut kas, kas izsit sistēmai korķus, tā ir bērnu slimošana. Un Karlīna šogad rūpējas par to, lai mēs šādā režīmā dzīvotu gandrīz pastāvīgi. Šarlaki, vīrusi, sāpošas ausis... Nu, kas tas ir?! Daktere domā, ka tas, pateicoties šarlakam, kas nostitis imunitāti lejā.
Ommm... Bet ir pavasaris, ārā čivina putni un beidzot saulains. Ommm...
Link3 raksta|ir doma

marts [24. Mar 2017|11:40]

inese_tk
[Tags|, ]

nodzīvota pirmā ziema dzīvoklī ar malkas apkuri un pirmā ziema ar dīzeli. kas attiecas uz apkuri - viss ir ļoti kruta, kamēr nav A vējš, kamēr mājās ir kurināmais (vēlams sausa malka) un kamēr visās tirdzniecības vietās neizbeidzas normālās briketes. kopumā man patīk malkas apkure, īpaši tāpēc, ka man gandrīz nekas nav jādara - K. pirms darba iekurina, es tikai pieceļos un aiztaisu šīberus. ēst gatavošanu uz plīts izmēģināju tieši vienu reizi - cepot kabačus.
runājot par dīzeli - man bija bail no mīnusiem un kā būs pielaist ne pārāk jaunu, ārā stāvošu dīzeļmotoru, bet nevienā no izteikti aukstajiem periodiem nebija vispār nekādu problēmu. man vispār nemainīgi ļoti patīk mūsu mašīna. gada laikā nav sagādājusi nekādas lielākas problēmas, toties ir sagādājusi iespēju visai komfortabli gulēt visādos izbraucienos un pārvadāt reizēm pat vieglajam auto neticama izmēra priekšmetus.
Link2 raksta|ir doma

Bolderāja [24. Mar 2017|11:45]

mako
Divi video no 90-to gadu sākuma - Bolderāja un Daugavgrīva. Tāda nostaļģija paņēma... Gribētos teikt- bērnība, bet man toreiz jau pāri 20 bija.
https://www.youtube.com/watch?v=aakSbwV2oWs
https://www.youtube.com/watch?v=_LHits6Uu5s

Interesanti, tas kurš filmēja, zināja, ka pēc ceturdaļgadsimta simtiem cilvēku nostaļģiski sajūsmināsies par šiem kadriem?

via https://www.facebook.com/groups/dvinskcity/
Link2 raksta|ir doma

90'to indīroka mazā problemātika [24. Mar 2017|01:35]

ulvs
Dies, tie ģitāru toņi. Tik šausmīgi tonāli perfekti, ka nāk vēmiens. Tas dzirdams 1992. ASV gadā dibinātās (līdz ar to pēc indīrokgrupu standartiem - sasodīti vecās grupas) indīrokgrupas Built To Spill 2015. gada dzīvās uzstāšanās ietvaros, jā, uzklikšķinot šeit arī. Es neteiktu, ka esmu baigais klasiskā (deviņdesmito) indīroka fans, bet es pavisam noteikti izbaudu noteiktus elementus, kas atsauču formā savukārt ir baudāmas dažu šodien spēlējošu grupu repertuāros. Deviņdesmito indīrokā man ļoti patīk tieši ģitāru toņi un dziesmu struktūras, kā arī bieži asprātīgās lirikas. Bet ļoti nepatīk tas, ka bieži basģitāras un bungas aurāli tiek atstātas otrajā plānā, ģitārām esot priekšplānā. Daudz spēcīgāks/dinamiskāks skanējums, kas ir tas, kas man patīk mūzikā (klausīties un it īpaši spēlēt), būtu manai ausij patīkamāks, un es to noteikti censtos panākt, pabīdot vairāk priekšplānā (50/50 ar ģitārām/balsi, kaut vai) zemo frekvenču spektru. 
Linkir doma

[24. Mar 2017|00:14]

inese_tk
[Tags|]

TVNET: Ģirta Ķestera lēciens tajā nezināmajā, ko sauc par kāju vēnu mūsdienu operāciju
Link2 raksta|ir doma

[23. Mar 2017|20:38]

black_data
Var jau būt, ka es vēl neesmu pieradis atpakaļ pie eirām un monētām kā tādām, bet man nez kādēļ makā ir vairāki melnie santīmi. Tas tagad ir trendīgi mēģināt iesmērēt citiem melnos santīmus, vai man jāmeklē cits izskaidrojums?
Linkir doma

Tenkas no teātra [23. Mar 2017|19:20]

inese_tk
[Tags|]
[Mūzika |Kaspars runā uz skatuves]

Lembis skatās Kārklus. Aktieri nezina.
Link13 raksta|ir doma

[23. Mar 2017|17:49]

sintetika
žēl, ka neprotu burt. vienu kaitinošu personu pārvērstu par vistu
Link2 raksta|ir doma

[23. Mar 2017|17:39]

ulvs
Visi iemesli, kāpēc vīrieši ienīst (šādas) sievietes. Ļoti uzskatāmi parādīts. Burvīgs ieraksts.
Link7 raksta|ir doma

marts [23. Mar 2017|14:37]

inese_tk
[Tags|]

pārcēlām dziedāšanas mēģinājumu uz parku. ~2,5h dziedājām kalniņā ar skatu uz Torņkalna staciju. redzēju pirmo tauriņu. dzeltens.
Link1 raksta|ir doma

#ŠķiroLatvija! [23. Mar 2017|10:17]

freakart
[Tags|]
[Mūzika |atlantida project feat Noize MC - Иордан]

Problēma ir tā, ka plastmasa nesadalās, un mēs to ikdienā izmantojam pārāk daudz. Šķirosim savus atkritumus, lai tā nenonāktu Latvijas dabā. #ŠķiroLatvija

https://www.youtube.com/watch?v=Yui9PFmOpsI

Linkir doma

Par "lohu honorāriem" un citām alternatīvās/neatkarīgās mūzikas problēmām šaizemē - anonīmā redakcij [22. Mar 2017|23:12]

ulvs
 • Atruna: šis ir tikai mans viedoklis un mani secinājumu par konkrēto tēmu. Tāpēc vietas, kur pieminu ne tikai savu, bet arī savu grupasbiedru viedokļus, ir uztveramas kā speklulatīvās. Un šī ir raksta rediģētā versja. 

  Pēdējā laikā cilvēki atkal ir sarosījušies par un ap tēmu "Latvijas andergraunda/alternatīvās mūzikas problemātika". Alternative.lv portālā, šķiet, pirmo reizi dekādes laikā pat bija atrodami jēgpilni komentāri (starp vispār pārsteidzoši daudz paustajiem viedokļiem) par šo tēmu, ko izprovocēja tur publicētais raksts "Aizmirstiet par rokmūzikas revolūciju un sāciet rakstīt labas dziesmas". Es neiedziļināšos minētā raksta vai komentāru iztirzāšanā, bet tā vietā pastāstīšu jums, kāpēc Latvijā grupa(s), kas nodarbojas ar t.s. alternatīvās mūzikas sacerēšanu un izpildīšanu, nevar, nē, drīzāk sava veselā saprāta labad nedrīkst sevi, savu mūziku un lietas sev apkārt uztvert pārāk nopietni un neļauties izteiktai pašironijai. 

  Tikko mēs kā grupa un arī kā indivīdi, kuriem tomēr kaut cik rūp vide, kurā viņi uzturās un spēlē, dabūjām vistiešākajā nozīmē izbaudīt to attieksmi, kas lielā mērā ir cēlonis tam, kāpēc, kā runā, pie mums viss ir tik sūdīgi un kāpēc daudzi jo daudzi cilvēki jau sen ir atmetuši ar roku iespējai, ka viņu mākslu kādreiz Latvijā pasākumu organizētāji uztvers un novērtēs kaut cik adekvāti. 

  Centīšos būt pēc iespējas lakoniskāks, lai gan, jāatzīst, ir grūti neizplūst par tik emocionāli piesātinātu tēmu. Tātad, kādā jaukā dienā pirms aptuveni nedēļas es un mani grupas biedri no MANAS GRUPAS pamodāmies, kur nu kurais, un, pateicoties dažādiem informācijas avotiem - virtuālajai presei, feisbuka fīdam un citiem "sekundārajiem" - mēs uzzinājām interesantu jaunumu - to, ka mums šovasar ir jāuzstājas VASARAS FESTIVĀLĀ (turpmāk - Festivāls). Pats smieklīgākais, ka neviens no grupasbiedriem nemaz nebija runājis ar Festvāla orgkomiteju par šo tēmu pirms tam. Labi - nospriedām - ja jau mēs esam izreklamēti bezmaz kā hedlaineri (presē minētajā info mūsu grupa, lai arī sākas ar alfabēta pēdējo burtu, visās listēs atradās pirmajā vietā), tad ko tur daudz domāt - jāzvana viņiem un jānoskaidro, kas par lietām, jo, nu, tas ir acīmredzami, ka viņi ir ieinteresēti, lai spēlējam šajā pasākumā (jo tomēr, ņemot vērā to, ka mums ir jauns albums, kopumā labās recenzijas, visādas sūda nominācijas un nepiemirstais fakts, ka pēdējā laikā informatīvajā telpā ļoti bieži izskan mūsu grupas nosaukums, var kaut cik objektīvi secināt, ka esam relatīvi trendy jeb aktuāli alternatīvās mūzikas izpildītāji). Bija nojauta, ka tas, ka neesam informēti par to, ka mums ir jāspēlē FESTIVĀLĀ, varētu būt vienkārša komunikācijas kļūda starp FESTIVĀLA orgkomiteju un mūsu izdevējiem, un tāpēc mēs īpaši par to neiespringām, īpaši jau apzinoties, ka neesam tā grupa, kas prasa pārspīlēti lielu honorāru. Tāpēc pāris dienas dzīvojām ar apziņu, ka noteikti spēsim vienoties ar FESTIVĀLA orgkomiteju par visām niansēm, kas saistītas ar mūsu uzstāšanos.

  Tā kā es nebiju tas no mums, kurš turpināja komunicēt ar FESTVĀLU, es nespēšu izklāstīt visu tik detalizēti, cik vēlētos, bet īsumā tas viss noritēja pēc vecā, labā, banālā plāna, ko es nevaru nosaukt nekā citādāk, kā vien "pie mums, Latvijā, lohiem nemaksā vairāk par tik un tik Eur" - pofig, cik viņiem (mums) maksā citur, pofig, ka mēs, FESTVĀLA organizatori, šo grupu (kurus tomēr, spriežot pēc visa, uzskatam par lohiem) ievietojām PR relīzēs bezmazvai kā hedlainerus, labi apzinoties grupas trendīgumu un faktu, ka tāpēc ar šo grupu vien varēs normāli nopelnīt, un būs labs koncerts - visi būs laimīgi. Taču tas izrādās ir tikai mans viedoklis; FESTIVĀLA orgkomiteja tā neuzskata, spriežot pēc fakta, ka viņi mums par uzstāšanos piedāvāja tik un tk Eur, plus, utilities - precīzu summu nedrīkstu minēt, bet tā ir aptuveni 2x mazāka, nekā mēs parast prasam lielajiem organizatoriem, kuriem ir pietiekoši daudz resursu. Okej, okej, varbūt viņiem tiešām ir sūdīgi ar naudām? Jo FESTIVĀLA orgkomiteja kā attaisnojumu tam, ka nav gatava maksāt vairāk par tik un tik Eur, minēja faktu, ka viņi citādāk "nebūs pa nullēm" jeb neatpelnīs izdevumus. Labi, lai tā būtu. Taču tad uzreiz rodas jautājums - kāpēc vienas citas ļoti neaktuālas, bet FESTIVĀLĀ spēlējošas rokgrupas honorārs ir 10x lielāks, nekā tas, ko piedāvā mums? (Es nejokoju par "10x").
 • Šo jautājumu uzdodu arī tāpēc, ka paši FESTIVĀLA organizator, šķiet, īsti nezina, ko dara, jo, kā minēts viņu mājaslapā, viņu filozofija ir, citēšu: "FESTIVĀLA pamatideja slēpjas programmas nestandarta izpausmē, meklējot un piedāvājot arvien ko jaunu, līdz šim Latvijas mūzikas festivālos neredzētu un nedzirdētu." Tātad, spriežot pēc viņu rīcības, viņi izturas liekulīgi ne tikai pret mūziķiem, kuri tiešām nevēlas sajukt prātā, turpinot spēlēt mūziku šajā neauglīgajā vidē, bet arī pret potenciālajiem apmeklētājiem. Tas nav noslēpums, ka "sķietami neaktuālā rokgrupa, kurai maksā 10x vairāk" nav tā standartus graujošākā un "Latvijas mūzikas festos neredzētākā" grupa (nemaz nerunāsim par aktualitāti), tāpēc uzskatu, ka mūsu neizpratne par izteikti spēcīgo FESTIVĀLA orgkomitejas vēlmi ietaupīt tieši uz manas grupas u.c. mums līdzīgu grupu (atļaušos - grupas, kuras īsti nevar pastāvēt par sevi, jo nav kliķē) rēķina, šoreiz ir vietā. Protams, protams - es šī raksta ietvaros piesējos niansēm, un, jā, kā pretargumentu iepriekš minētajam var piesaukt to, ka katrs cilvēks tāpat iepazīsies ar gaidāmo grupu sarakstu, pirms izlems, vai veltīs savu laiku šim pasākumam. Un es nemaz nezinu, cik aktuāls patiesībā ir mūsu grupa, jo gan mūzikas žurnālistu un citu profesionāļu, kā arī klausītāju minētās pozitīvās atsauksmes, kā arī fakts, ka mūsu nosaukums relatīvi bieži parādās internetā, ir un var būt ļoti, ļoti maldino ). Un kurš vispār teica, ka festivāla organizētājiem būtu jāvadās pēc kaut kā tik abstrakta kā grupas trendīgums? Es to visu ļoti labi saprotu, patiesi, taču biju spiests izmantot šos brīžiem  ļoti muļķīgos jēdzienus, jo citādāk man būtu ļoti grūti, lai neteiktu "neiespējami", šo visu jezgu kaut cik saprotami izklāstīt cilvēkam no malas - tādam, kurš varbūt nemaz nezina un negrib zināt, kas ir mana grupa.
 • Skaidrības labad rezumēšu par pašu problēmas sakni. Tas nav noslēpums, ka festivālu organizatori Latvijā rīkojas pārsvarā pēc ļoti līdzīgas maksāšanas shēmas - ārzemju grupām (nav svarīgi, cik tās ir populāras/aktuālas, jo tās ir ārzemju grupas) maksā visvairāk, pēc tam visām "lielajām" grupām no Latvijas (t.i., grupām, kuras pašsaprotamu iemeslu dēļ jau gadiem ilgi prasa normālu, atbilstošu honorāru) un tad atlikušā nauda tiek izdalīta uz visām pārējām grupām jeb "lohu grupām", kā es tās esmu pasācis dēvēt. Kāpēc "lohu grupas"? Ne jau tāpēc, ka es uzskatītu, ka to mūzika ir nebaudāmāka vai izpildījums ir nekvalitatīvāks - nē, tās par "lohu grupām" padara tieši paši festivālu un pasākumu organizētāji, novelkot imagināru līniju starp grupām, kuras ir pelnījušas cieņpilnu samaksu un grupām, kuras dažādu iemeslu dēļ to nav pelnījušas. 

  Visbeidzot, ja jau runājam atklāti par šīm lietām, tad būtu tikai godīgi, ja es minētu to summu, cik mēs parasti prasam par uzstāšanos. Jo es te nevēlos nevienu sanaidot ar nevienu vai vienkārši mazliet padirsties. Man tiešām diezgan ļoti rūp viņu attieksme, jo es apzinos, cik liels svars tai patiesībā piemīt - īpaši jau, ja mēs runājam par cieņpilnu attieksmi Latvijas alternatīvās mūzikas scēnas visās pusēs, kas attiecīgi ietekmētu šīs mūzikas uzplaukumu, nevis kalpotu par kārtējo iemeslu tās norietam. Tātad, vidēji manas grupas gadījumā honorārs ir tik un tik Eur "masātspējīga" organizatora/pasākuma gadījumā, taču tas nenozīmē, ka neesam gatavi spēlēt arī par divrez mazāk Eur vai pat par velti - viss ir atkarīgs no tā, kas tas ir par pasākumu un vai šis pasākums nevēlas ieekonomēt uz grupām, kas varētu būt ne tik informētas par to, kas ir "cieņpilns honorārs" un kas ir "lohu honorārs". Runājot par konkrēto gadījumu - FESTIVĀLS mums atteica mūsu standarta Eur apmēra lielu honorāru (piedāvājot 2x mazāk Eur, plus, utilities), neskatoties uz to, ka savu pasākumu reklamēja ar mūsu vārdu priekšgalā (un, kā minēju, sākumā bez grupas piekrišanas/ziņas). Un manas grupas vs FESTIVĀLA epopeja noslēdzās ar to, ka manas grupas nosaukums klusiņām tika izvākts no visām listēm (jo, orgkomitejas vārdiem, maksāt vairāk par 2x mazāk Eur, salīdzinot ar to, cik prasam parasti (un cik mums parasti maksā) mums nozīmētu zaudējumus festivālam; moš atvelciet no tās neaktuālās rokgrupas honorāra, kurai tiek maksāts 10x lielāks honorārs, nekā mums, kādu sotaku? Pretty please?), un, kas zina, varbūt dažs labs šogad tiešām aizbrauks uz FESTVĀLU, vēlēdamies dzirdēt manu grupu, bet tā vietā smagi aplauzīsies, jo pasākuma rīkotāji nav publicējuši relīzi par izmaiņām grupu plānā - par faktu, ka tomēr nespēlēsim. 

  Skaidrības labad (jo apkārt ir daudz idiotu, un tas ir normāli) atkārtošu, ka nedz es, nedz mani grupas biedri neesam ieinteresēti kurnēt un klusībā, aiz visu muguras dusmoties vai aprunāt kādu, kā arī mēs neesam ieinteresēti bezauglīgos konfliktos, un, ņemot vērā šīs tēmas aktualitāti, uzskatu, ka sabiedrības informēšana par šo kuteklīgo situāciju varētu kalpot par labu kopējai diskusijai par alternatīvās mūzikas un mūziķu bēdīgo situāciju šaizemē. 

  Un vēlreiz: šis ir tikai mans viedoklis un mani secinājumu par konkrēto tēmu. Tāpēc vietas, kur pieminu ne tikai savu, bet arī savu grupasbiedru viedokļus, ir uztveramas kā speklulatīvās.
Link21 raksta|ir doma

. [22. Mar 2017|22:18]

kini
[Tags|]
[Mūzika |beyonce - sandcastles]

mans ir tāds 'malacītis' pēdējā laikā.. daru to, kas patīk un kam pietiek spēka, a to, ko vajadzētu, kaut kur aizgrūžu tālāk. gan jau, ka ilgi šitas tā nestrādā :)
Linkir doma

[22. Mar 2017|19:53]

sintetika
miesas viesulis
Link4 raksta|ir doma

[22. Mar 2017|19:11]

amanita
P.s. Dāma dzimšanas dienā tiks pie Specialized velosipēda. Ceru, ka patiks un nebūs ļoti par lielu. :)
Tikai stumjamais kāts jāpiepiepērk.

Tagad var sākt meklēt čalim lielāku braucamo.
Link3 raksta|ir doma

[22. Mar 2017|17:44]

martcore
esenelčiks
Link2 raksta|ir doma

skyrim civil war anniversary [22. Mar 2017|16:14]

ingmars
Jau sešus gadus Skairims ir pilsoņu kara stāvoklī.
Link5 raksta|ir doma

[22. Mar 2017|16:11]

ingmars
Куда не плюнь.
Linkir doma

[22. Mar 2017|09:25]

soul_embraced
Nu gan panesās:
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39333424
Link6 raksta|ir doma

[22. Mar 2017|06:52]

ulvs
[Mūzika |Dirty Beaches - Casino Lisboa]

Pēkšņi internetos uzdūros sen aizmirstai mūzikas pērlei - Dirty Beaches. Atceros, ka viņa 2013. gadā izdoto "Drifters/Love Is The Devil" dubultalbumu klausījos nepārtraukti, būdams komā. Tas bija un ir burvīgs soundtreks smagiem Morfeja nomoda sapņiem un realitātei.

Ļoti gaumīgs un grūvīgs (!!!) noveivs/noisepops. Patiks visiem, kuriem patīk laba mūzika. 
Link21 raksta|ir doma

Pārmaiņu laiks [22. Mar 2017|00:46]

malvine_truse
[Tags|]

Link1 raksta|ir doma

Dienas lolz [21. Mar 2017|20:55]

apjukums
Atrasts seju grāmatā:
Mans rīsu eksperiments jeb vārda spēks.
Ir pagājis mēnesis kopš divās burciņās ieliku vienādu daudzumu vārītus rīsus. Uz vienas uzrakstīju "es Tevi ienīstu", uz otras- "es Tevi mīlu" un citus jaukus vārdiņus. 😉Katru dienu garām ejot 1x nolasīju šo tekstu, protams, pieliekot sajūtas. Te nu ir rezultāts. [Vienā burkā rīsi sapelējuši, otrā ne.]
Mēs jau neticam lietām, ko neredzam. Tad nu, lūk, skatieties un redziet! Bet vislabāk izmēģiniet paši!
Secinājums: MORE LOVE!!! 😏🙏🏻💜
Link7 raksta|ir doma

[21. Mar 2017|17:13]

amanita
Esmu velo meklējumos priekš jaunkundzes. Gribēju 14 collu, bet mani te musina uz 16 collām ar mazāku rāmi. Brāļa 16" ZZK viņai par masīvu, piemēram.
Ja nu kādam no jums bērns izaudzis no sava - dodiet zināt. :)
Link8 raksta|ir doma

mirror [21. Mar 2017|15:37]

ingmars
Linkir doma

[21. Mar 2017|13:33]

malvine_truse
Tikai rīgas centrs
Linkir doma

Ienāc paskatīties [21. Mar 2017|11:23]

malvine_truse
[Tags|]

Link4 raksta|ir doma

⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡ [21. Mar 2017|11:05]

ingmars
Lai deviņi zibeņi mani sasper!
Link6 raksta|ir doma

[21. Mar 2017|10:23]

citronz
[Tags|, , ]

Dirsas, izsita mašīnas stiklu un nozaga sēžamdaļu ratiem. Zaudējumi lieli, ieguvums zaglim, domājams, nulle, jo realizēt grūti. Rokas noraut! Un kārtējā auto bēda, čakars un izdevumi. Zb!

Protams, nav prāta darbs kaut ko salonā turēt, bet staipīt ratus arī ne. Un tieši tagad, kad jau taisījos viņus tirgot nost un mainīt pret grabuļratiem :(
Link16 raksta|ir doma

no modes [21. Mar 2017|10:07]

ingmars
Es esmu tik vecs, es esmu izgājis no modes.
Link1 raksta|ir doma

DzM [21. Mar 2017|10:05]

ingmars
Dzīvnieku mutes.
Linkir doma

[20. Mar 2017|19:00]

martcore
un kā jums jaunais grupas slowdive singls?
piekrītu, ļoti sonic youth saunds, bet man no viņa paliek tikai labāk
Link3 raksta|ir doma

. [20. Mar 2017|18:01]

kini
[Tags|, ]
[Mūzika |KYLE - iSpy ft. Lil Yachty | King Imprint]

nu kā var tik dumja dziesma iekrist galvā un visu dienu skanēt. bet kkas sweet tur ir :D 
Link2 raksta|ir doma

[20. Mar 2017|16:57]

amanita
Pasaule ir apaļa. Tā gan.
Link2 raksta|ir doma

ktk [20. Mar 2017|13:57]

ingmars
Kas tev kaiš?
Link1 raksta|ir doma

super sirds stīgas [20. Mar 2017|12:08]

ingmars
Super sirds.
Linkir doma

cik patiesi, cik stulbi [20. Mar 2017|11:46]

ingmars
Beidziet taujāt bērniem par Dievu un tad sajūsmināties par viņu naivajām atbildēm, tas ir pretīgi.
Link9 raksta|ir doma

tumšās debesis [20. Mar 2017|11:30]

ingmars
Es paceļu acis pret debesīm, bet tur nav nevienas zvaigznes, tikai es un Mēness – domāju par tevi.

Link4 raksta|ir doma

dalās [20. Mar 2017|08:57]

ingmars
Dainis dalās ar Vjetnamas pieredzi.
Link2 raksta|ir doma

Par cibas centieniem pēc taisnīguma [20. Mar 2017|00:45]

black_data
[Tags|, ]

Ciba reizēm tomēr spēj pārsteigt. Šinī gadījumā ar to, kādos tik dīvainos veidos spēj manifestēties paštaisnums un "kad mēs augām, tā nebija". Kādu reizi kādam satrauc līdzcilvēku ciešanas, ko radījušas pārpildītas kafejnīcas, kādu citu reizi tiek meklēts pamatojums (justification?) tiesībām nogalināt dzīvu radību, lai to izmantotu uzturā, un tad tavs morālais kompass sāk nervozi raustīties konvulsijās. Es, protams, saprotu, ka ortnungam ir jābūt, un katram pārkāpējam pa nocirstai rokai, bet es tomēr atļaušos būt tas pidars, kas turpinās uzskatīt, ka šķērsot gājēju pāreju pie sarkanās gaismas divos naktī, ja saredzamā attālumā nav neviena auto, nav noziegums, Viļņā par to mani pat sodīja par diviem eiro. Un ja likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības, tad vismaz nerakstītos likumus būtu jāspēj nokomunicēt pieklājīgā formā.

Cita starpā, es varētu būt tāds kretīns, kas atkal iebāzīs acīs savu neseno pieredze svešzemē. Nu, ja reiz sākam plēst kreklus uz krūtīm. Lai gan Vjetnama nav caur-un-caur lieliska un jauka vieta, mani tomēr fascinēja vjetnamiešu pārvietošanās kultūra, ļoti bieži arī pozitīvā ziņā. Neskatoties uz to, ka luksofora signāli tur tiek ignorēti gandrīz pilnībā (ir diezgan grūti aprakstīt vārdiem, cik lielā mērā un kā viņi tomēr tiek ņemti vērā), tomēr šis šķietamais haoss parasti iztiek bez jebkādiem starpgadījumiem. Braucam pa pretējo joslu? Bet ja ļoti vajag, kāpēc gan nē? Un ja nu tomēr kāds tiek aizķerts ar motocikla stūres rokturi, kas negadās tik bieži kā varētu likties, viss tiek atrisināts ar smaidu, atvainošanos un pārliecināšanos, ka nav nodarīts nekāds kaitējums. Un viss, braucam tālāk.
Link24 raksta|ir doma

Golden Galaxy [19. Mar 2017|22:04]

ingmars
Linkir doma

RIP Chuck Berrry [19. Mar 2017|20:55]

mako
RIP Chuck Berry
Nolāpīc.
Link3 raksta|ir doma

par čaku beriju [19. Mar 2017|11:16]

martcore
kaut arī apbrīnojams dzīvesstāsts. izrādās, ka var spēlēt vienlaicīgi rokenrolu un nodzīvot simts gadus.
Link2 raksta|ir doma

[19. Mar 2017|01:25]

laielais
Vai cūku mēris ir blefs?
Linkir doma

. [18. Mar 2017|20:48]

kini
[Tags|, ]
[Mūzika |Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me]

It Ain't Me. tāpat vien, vakara doma un dziesma ;) 
Linkir doma

[18. Mar 2017|16:47]

iive
Neaizgājām atvadīties no Dāvida. Vilks vēl tomēr ir ļoti noguris. Divpadsmitos iededzām svecīti. Vēl deg, pavisam mazs galiņš. Nu kā tā, nu.
Linkir doma

[18. Mar 2017|14:05]

martcore
divas lietas, ko es šorīt aplūkoju jūtubē, bija krievijas politiķa alekseja navaļņija uzstāšanās permā ar atombumbām mīnētā ēkā, kā arī dziļi mīlētās rokgrupas now, now koncerts audiotree, kurā tā arī beigās nepaliek skaidrs, no kurienes skan basģitāra.  
Link1 raksta|ir doma

Anna L. [18. Mar 2017|12:58]

ulvs
Man ļoti patīk sievietes vārds Anna. It sevišķi, ja viņas uzvārds sākas ar "L". Anna L. Skan tik jauki! Nē, bet es pavisam nopietni. Man pārāk patīk sieviešu dibeni, haha! Tā, ka baudkāre un baudpilnums balansē ar apsēstību. Taču beigu beigās to patiesi novērtē gan Anna L., gan es.
Link3 raksta|ir doma

[18. Mar 2017|08:29]

ingmars
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]