Draugi [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

īsumā par īsajiem matiem un manu 1. pieredzi ar tiem [29. Maijs 2015|18:55]

ulvs
Sākums. Klubs "DEPO", 2014. gada pavasara sākums. Es ierodos tur totally wasted uz kaut kādu grupeļu koncertu (tas nebija nekas īpašs, cik atceros - šķiet, aiz-neko-darīt gājiens uz "DEPO" krutāko pasākumu "20 minūtes slavas", kur spēlē grupas, kas ir tikko sākušas spēlēt dzīvajā).

Un tad es pamanīju viņu - meiteni ar matiem, kas ir gandrīz līdz pleciem. Īpatnēji blondā krāsā, dabiski. Gaiši, bet vietām tumšāki. Sāku uzbāzties šai jaunajai meitenei, un tā, ritot mēnešiem, mēs kļuvām par labiem draugiem (protams, man bija daudz paužu šajos mēnešos, kad vispār ar nevienu faktiski nekomunicēju). Tad viņa pagājušovasar palika vairākas reizes pie manis pa nakti - laikā, kad mitu pie savdabīgās sievietes Dzirnavu ielā. Viņa man līdz tam šķita vienkārši savdabīgi skaista, bet vasaras sākumā viņa bija nogriezusi matus "īsākus par zēngalviņu", un tobrīd viņai bija "zēngalviņas" garuma mati.

Vidus. Kad es viņu satiku uz ielas (mēs bijām tikušies tikai DEPO), lai novadītu uz īstā kursa - mana dzīvokļa - es biju šokēts, redzot viņas jauno frizūru - ļoti īsos matus. Bet tad mēs apskāvāmies, un es sajutu tādu siltumu, un līdz ar to bezmazvai smadzeņu ķīmijas rezultātā man viņa šķita ļoti simpātiska. Lai gan, ja es viņu tādu būtu redzējis 1. reizē, es noteikti nemaz nebūtu uzsācis sarunu.

Viņa ļoti, ļoti labi jūt. Un tieši tāpēc otrajā tikšanās reizē mēs, ejot gulēt manā tā brīža necilajā dīvānā, izģērbāmies kaili. Un es atceros, kā es viņu glāstīju - viņas mazās, formīgas krūtis, kaklu, vēderu. Un viņa tam ļāvās šiem glāstiem ar tādām kā mazliet jūtamām, taču sirsnīgumu uzjundošām bailēm, it kā paslēptām viņā, taču, esot kailiem cieši blakus, ir grūti paslēpt ko tādu. Pirmo reizi mūžā man tie īsie mati, kas, iespējams, nebija būtiski, šķita seksīgi (protams, ļoti kontekstuāli). Un tad viņa uzsēdās man virsū, man guļot uz muguras, un viņa masēja manus plecus no priekšpuses, savukārt es apbrīnoju to visu, ko spēju tvert gan ar acīm, gan rokām. Un tad vienā brīdī mēs aizmigām. Nekas īpašs vairāk nenotika.

Tuvojoties tagadnei. Patinot laiku uz priekšu (mēs tiešām tikāmies reti - kopā esam tikušies labi ja 6, 7 vai 8 reizes šajā pusotra gada laikā), laikā, kad mitu Brīvības ielā (šoziem), viņas mati bija izauguši līdz "gandrīz perfektam izmēram" - tie bija aptuveni 5-6 cm gari, pieķemmēti galvai kā 20/30to frizūrās, veidojot daudz sievišķīgāku zēngalviņu, nekā viņai bija vasarā. Manās acīs viņa kļuva arvien skaistāka.

[pagāja vairākas stundas, kopš sāku šo rakstīt šo postu un apstājos pie iepriekš.rindkopas, jo pa vidu bija jāizdara visādi darbi]

Bļin, kā man riebjas nepabeigt postu LAICĪGI. Tagad es vairs nezinu, kā turpināt labāk. Paliksim pie tā, ka es nestāstīšu par lietām intīmāk. Vienkārši secinam, ka īsi mati arī ir skaisti (drīzāk nevis ir, bet var būt, haha!).
Linkir doma

Uzaicinu uz izstādi. Atklāšana 5. jūnijā 19tos! [29. Maijs 2015|17:19]

vikuks
Linkir doma

[29. Maijs 2015|16:07]

iive
Klau, kā latviski saka par apbalvojumiem, kad ir "Jury Special Mention"?
Vai "Honorable Mention".
Link5 raksta|ir doma

par sievietes daili un mainīgo cilvēka dabu [29. Maijs 2015|15:44]

ulvs
Turpinot par tēmu "Ciba: Revival", dalīšos ar citu pieredzēm (tas ir svarīgi - nav tā, ka visi būtu piedraugojuši visus, un tāpēc būtu iespējams izlasīt visu random cilvēku postēto). 

Šoreiz tas ir lj user phz pavecāks posts - estētisks videoklips ar kailām sievietēm (skatīties, uzlikšķinot šeit) - pēc kā noskatīšanās uznāca tāda kā miesaskāre. Un apziņa, ka nav vairs tā, ka man netīk meitenes ar īsiem matiem. Patiesībā no nepatikas (man agrāk kategoriski nepatika sievietes ar īsiem matiem as in "zēngalviņa" un, nedod dies', lisaks) šī apziņa laika gaitā, izbaudot un pieredzot zināmas pieredzes, ir krasi mainījusies uz fetišam līdzīgu apziņu. Es gan vislabprātāk preferēju sievietes ar pusgariem matiem - no, nezinu, minimums 5-6 cm garuma, līdz "garums mazliet virs pleciem". Protams, mati ir mati, un tas nav nekas daudz, taču esmu ievērojis, cik ļoti tie spēj ietekmēt cilvēka fizionomijas īpatnības, izceļot vai "slāpējot" kādu detaļu - vai nu tas būtu pieskaitāms pie "estētiskajiem trūkumiem", vai arī "dabiskā skaistuma". Tāpēc galējā verdiktā es uzskatu, ka matu garumam/griezumam būtu jābūt pakļautam sejas īpatnībām, jo ne visām sievietēm piestāv griezums X, un ne visām griezums Y. 

Taču noskatieties labāk video un izbaudiet ķermeņa daili. Pofig, ka tas ir mūzikas klips - mūzika šajā gadījumā (vismaz man) nav relevanta.

Kādi ir tavi uzskati par frizūrām un matu garumu sievietēm (un vīriešiem)? Neesmu nekad nevienam vaicājis, šķiet. 
Link3 raksta|ir doma

[29. Maijs 2015|13:09]
citronz
[Tags|, , , , ]

Kaut kā nav iekšā šonedēļ. It kā mostos pirms modinātāja, kas man pēdējos mēnešos nemaz nebija tik biežs ieradums. Vakaros ar miegs nenāk baigi. Bet pa dienu jūtos tāda nekāda. Ne ta miegs nāk, ne ta garastāvoklis slikts. Vienkārši NEKO negribas. Pirmdien, otrdien diezgan ražīgi pastrādāju. Bet vakar un šodien bez maz vai atsēžu. Nu negribas neko. Tupa veģetēt. Pat doma par brīvdienām nepriecē. Mājās aizejot ar negribas neko rosīties. Sportot negribas pat īpaši. Bet gan jau- ja rīt tikšu līdz finišam, noteikti būs labi. Atceros, kāda eiforija Garkalnē pārņēma, ieskrienot finiša "taisnē".

Eh, ceru, ka nākamnedēļ būs labāk! Citādi jūtos kā dārzenis.
Linkir doma

[29. Maijs 2015|13:12]

petro
Nedēļas sākumā, pēc 3 nedēļu marinēšanas, beidzot sāku kaut ko darīt ar kora "Namejs" koncerta videoierakstiem, kurus sabiedriskā kārtā biju uzņēmies apstrādāt. Šodien pirmie kucināmie slīcēni jau Tutrubā
Linkir doma

[29. Maijs 2015|12:09]

salty
[Tags|]

Tā. Pāris dienas nu esmu ņēmusies meklēt, vai vasarā ir kaut kur kādas bēbīšu nodarbības. Bez rezultātiem. Laikam jāatmet ar roku, nāksies iztikt ar vienu Orff stundu nedēļā. Nu labi, vēl ir Hēlas nodarbība jūlijbēbjiem 1x nedēļā, bet tās biežāk nenotiek nekā notiek. Jāsāk vairāk ar citām mammām privāti organizēties. Un jāatklāj vietējās smilšukastes sezona. Un jāiegādājas laikam arī beidzot kāds plānais ūdensnecaurlaidīgais kombīts vai lenčbikses, lai varam arī mitrākā laikā pa zemi dzīvoties vasarā. Kaut kā pēdējā laikā liekas, ka bērnam garlaicīgi, vai kaut kā nemāku viņu atbilstoši nodarbināt. Mājās visu laiku ķeras kājās, rāpjas klēpī, pieprasa uzmanību. Ōrfā un pie Hēlas tomēr nav tik traki - tur ir interesantākas lietas, ko pētīt, ko darboties. Jā, ik pa laikam pienāk, pieglaužas, ierāpjas klēpī, bet pēc minūtes jau atkal savās gaitās. Ehh, kur tas laiks, kad varēju nolikt spēļu laukumā un viņa pati tur smuki darbojās...

Vispār, vasara tak būtu īstais laiks pelnīt naudu ar "sagatavošanas grupiņām bērnudārzam" vai ko tamlīdzīgu, kur dažas reizes nedēļā uz stundu vai pāris stundām bērns iepazīstas ar dārziņu mammas pavadībā. Kaut kā nav gadījies tādu piedāvājumu nekur redzēt...
Link1 raksta|ir doma

Kā es gandrīz ielikos citam auto sānos [29. Maijs 2015|11:52]

pzrk
/jāsāk rakstīt ikdienas piezīmes/

Aizvakar biju uz kori aizbraucis ar auto un noparkojies citā vietā (vēl paguvu padomāt, soļodams uz Uni. galveno ēku, cik forši tomēr esmu iekārtojies, ka ikdienā tā savā nodabā pāris reizes nedēļā sanāk soļot pa vecpilsētu), pēc kora devos mājup pa citu maršrutu* un nonācu krustojomā, kur Annuška eļļu jau bija izlējusi. Vārdsakot, pieripinos es pie galvenās ielas, lai brauktu ārā no vecpilsētas bruģa labirintiem, bet tur skats uz dzīvi ir apmēram šāds**: pa labi autobusa pietura, pa kreisi — gājēju pāreja, un tas viss vēl tādā lēzenā līkumā, kur mana bruģētā iela ir iekšmalā. Tad nu tai brīdī, kad piebraucu pie ielas malas, man garām pabrauc autobuss un piestāj pieturā. Man jāgriež pa labi, es palūru kārtīgi uz visām pusēm un ripinos autobusam apkārt. Kad esmu autobusam blakus, vēl uzmetu acis, vai kāds trakais nelec ārā uz ielas no autobusa priekšas, tad pēc acumirkļa skatos atkal uz ielu sev priekšā, un – ko es redzu – viens džigits man tieši priekšā brauc ārā no savas vārtrūmes tā, it kā iela būtu visa viņa rīcībā. Es lieku pa bremzēm un pa tauri, apmainījāmies igauniski mierīgiem žestiem un braucām katrs savās gaitās. Mācība? Padomāt, pirms vārtrūmē dari to. (Man jau pašam liekas, ka pats neko nepareizi tur nedarīju.)

* Ikdienas maršrutu izvēle man vienmēr ir niansēs apdomāts lēmums.
** Google Maps saite, ja nu kādam baigi gribas klikšķināties.
Link6 raksta|ir doma

šis mani parāva līdz asarām [29. Maijs 2015|10:09]

martcore
Link2 raksta|ir doma

[29. Maijs 2015|09:52]

martcore
toties es esmu emīls. emīls dārziņs-zolā fon dirkheims, eskvairs. paldies.
Link1 raksta|ir doma

Brīvdienu* rīta cēliens [29. Maijs 2015|09:20]

black_data
[Tags|, , ]

Skats, kā no piekabes nobrauc asfalta klājamā mašīna, ir diezgan episks.

Vispār gribēju nākt likt Faith No More, bet JūTjūbe mani pārsteidza nesagatavotu. Laikam jau skaitās NSFW - Son Lux - Easy

P.S. Tā, sāk rasties sajūta, ka šim džekam visi klipi ir NSFW. Alternate World - arī kaut kāda mīcīšanās.

P.P.S. Ok, trešajā un cetrurtajā klipā vairs nav mīcīšanās. Bet paslimas attiecības ir topā. Son Lux - "Lost It To Trying (Mouths Only Lying)" ir smuks psihopātu gabaliņš.
Linkir doma

[29. Maijs 2015|08:20]

martcore
Link1 raksta|ir doma

[29. Maijs 2015|00:41]

psihs
kur var cilvēks manos gados aiziet "izklaidēties", es nezinu, nu, piemēram, pie ugunskura uzcept kādu desu vai palasīt bībeli?
Link9 raksta|ir doma

nabaga salmiņš [28. Maijs 2015|13:46]

daria
[Tags|]

Pirmais, ko man Miķ audzinātāja bēdīgā balsī paziņoja, bija: "He didn't have any appetite today. He only ate one portion of tuna, and didn't ask for second portion of veggies or fruit! Is he ok? I offered him more, he said no."

Tā maniem bērniem izpaužas neēšana.
Link2 raksta|ir doma

Iekšiņas: [28. Maijs 2015|22:40]

cosmo_shiva2
Šovakar skatījos Karavadžo gleznas un vēroju triepienu, toņus.
Kas ir glezniecība? Kas tas ir? To neviens nevar izstāstīt, to nevar aprakstīt.
Šim procesam, es domāju, tam, kas notiek ar mākslinieku, nav izskaidrojuma.
Tas ir kā būt transā, absolūts pārākais transa stāvoklis, kurā rokas kustās pašas
no sevis kustās un pazūd kontrole pār prātu. Mākslinieks peld sajūtās, izjūt krāsu un telpu
kā savu ādu un matus... Nu, vismaz man tā ir, es jau nezinu, vai Karavadžo arī jutās tik ļoti
apgarots ❤️
Linkir doma

Laternu stabi [28. Maijs 2015|23:20]

black_data
[Tags|]

Tā, mīlīši, man nav šampanieša. Jo ir iemesls. Krāsotāju ielas ietve atkal visā garumā ir noasfaltēta, un ir iedegtas laternas. Ken jū imēdžin zēt?

Bildes taisīšu, kad būs tumšāks un skaidrāks.
Linkir doma

Ski to Sea [28. Maijs 2015|12:08]

daria
Kas tas ir:
https://www.youtube.com/watch?v=-C_D7RrpBNA&feature=share

Pašā sākumā, pie pirmā skrējiena var redzēt jūzeri ledus, dzeltenā garroku kreklā ar pelēkām reitūzenēm, ļoti lielisks starts. Un tad tie pirmie kajakeri (surfski'eri) - labi, tad vēl nebija viļņu, bet paskatieties, kā viņi to laivu iemet ūdenī, paši ielec iekšā un aiziet motoriņš. Uhhh.

Jā, es nevaru nomierināties. Tagad gan viss.
Link2 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|22:07]

martcore
sk. ārthausa telerežisora mamontova (tā paša) aktuālo dokumentālo filmu "sodoma" (par to pašu)
cita starpā, nozīmīgu lomu stāstā spēlē kaut kāds tavistokas institūta atmaskotājs, kas stāsta, kā hipiji esot kluvuši par gejiem, un geji kļūšot par kiborgiem
ļoti aizraujoši
Linkir doma

Tas varētu interesēt sievietes un arī vīriešus. [28. Maijs 2015|21:27]

quizer
Vai sievietes guļ labāk nekā vīrieši?
Nē. Sievietes iemieg daudz sliktāk. Bet vīrieši naktī pamostas daudz biežāk nekā sievietes.
Vai sievietēm biežāk uznāk miegs?
Jā. Gandrīz divas reizes biežāk nekā vīriešiem.
Vai sievietes sliktāk panes alkoholu nekā vīrieši?
Jā. Viena glāze alkohola iedarbojas uz sievieti tāpat kā divas glāzes uz vīriešiem.
Vai sieviete pērk dāvanas vairāk nekā vīrieši?
Jā. Sievietes pērk dāvanas daudz labprātāk un apcērp ģimeni ar plašāku vērienu.

(c)Zvaigzne, 1992.
Linkir doma

Par dūmu detektoru [28. Maijs 2015|20:20]

black_data
[Tags|]

Vakar pēc futenes, kamēr tiku mājās, kamēr dzēru alu, un ēdu siermaizes, kamēr visi citi aizgāja gulēt, tā ap diviem, beidzot, gāju dušā. Dušojos ilgi un pamatīgi, tomēr daži ali ribās, un es viss tāds sasists un sastiepts. Beidzu dušoties, slaukos, dzirdu, kāds klauvē pie durvīm. Divos naktī. Pēc brīža apjukuma, jozu ap sevi slapjo dvieli, gāju skatīties. A tur seja tev prasa: "Ko tu tur dari, pīpē?" Uz ko es norādīju, ka es, tipa, vispār nepīpēju, un tad atcerējos par cigāriem. Pirms iegrimām manos pīpēšanas paradumos, parādījās tēma, ka es takš no dušas esot iznācis. Jā, ir tāda lieta, diezgan loģiski un uzskatāmi. Tad seko jautājums, vai man dūmu detektors nedeg. Jā, deg.

Nu, lūk, izrādās dūmu detektori ir, maukas, tik jutīgi, ka arī tvaiks viņiem šķiet aizdomīgs. Rezultātā rīt nāks mainīt pret termo detektoru. Lūk, nezināju.
Link8 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|19:26]

psihs
AND LOVE SAID NO
Linkir doma

tā tas ir [28. Maijs 2015|19:20]

laielais
"Lielākais miera drauds mūsdienās ir aborti, jo, ja māte spēj nogalināt pati savus bērnus, tad kas var mani atturēt nogalināt tevi, vai tevi – nogalināt mani ? Pa vidu vairs nekas nav palicis."
Link11 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|17:17]

liljabrik
man pazuda viens no trim putniñiem un tā īstenībā ir DRĀMA, jo viņa sieva ir depresijā un neceļas no gultas (gulta ir viņa pati sev uztaisījusies apaļa)

tagad ir tā, ka viņa paliek viena ar to pusaudzi, kurš ir reāls psihopāts un asociāls un paranoisks un pārāk daudz dzied. viņiem ir atšķirīgi raksturi

es vēl ceru, ka putnu vīrs atradīsies. bet īstenībā jau neko daudz neceru.
Link3 raksta|ir doma

grammar nazi [28. Maijs 2015|17:33]
eerenpreiss
[Tags|]

KF varas iestādes beidzot novērtējušas šī fenomena veidotā apdraudējuma riskus

http://tjournal.ru/p/grammar-nazi-dictant

p.s. komplektam piestāv arī https://meduza.io/news/2015/05/28/v-teste-na-ekstremizm-dlya-podrostkov-nashli-ekstremizm
Linkir doma

[28. Maijs 2015|16:12]

ulvs
Paskat, kādā festiņā mēs, Židrūns, 6. jūnijā uzstāsimies, nosaukums "Maize". Rekur vairāk info

plakāts )
Link9 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|16:16]

psihs
you wanna get real, let's get real!
Linkir doma

[28. Maijs 2015|14:46]
psihs
you crazy bitch i'm gonna take you down
Linkir doma

par kluso dabu un gandrīz vai kluso dabu [28. Maijs 2015|13:25]

ulvs
Vadoties pēc lj user martcore ieteikumiem par cibu atdzīvināšanu, sākšu ar klusās dabas foto, kas uzņemts pirms pāris dienām pie bijušās "Vernesāža" uz akmens sētas, kas apvij jaunās krievu ēstuves "Tokija" terasi. Virs tās ir kaut kādi koki ar daudz koši zaļām lapām, un kādā no lapotnēm laikam slēpās ligzdiņa. Atvainojos par asumu, nākotnē solu labākas fotkas, jo mans smārfons - kaut kāda Nokia Lumia viena no 1. versijām - beidzot sāk atdot galus (varu tikai saņemt/nosūtīt sms, zvani nestrādā - uz ekrāna var saskatīt pietiekoši), pateicoties n-tajiem kritieniem, sašķeltajam ekrāna stikliņam un citām nejaukām blaknēm, ko nespēju izārstēt.  

Un turpināšu ar stāstu iz dzīves, ko tikko atceros! Otrdien, Ž mēģinājumā pīppauzē, kas siltajā laikā notiek uz bijušās "Elektras" 3. stāva jumta (mums tur ir iekārtota tik glauna jumta terase, ka es pat teiktu, ka šo telpu vajadzētu nopirkt, nevis īrēt, un tad pārdot pa dārgo burvīgās terases dēļ). Kāpēc es to pieminu? Mūsu dziedošais ģitārvīrs K. k-gs (vecums jau atbilstošs, lai uzrunātu šādi, manuneciloprāt), kāpjot laukā pa logu (tā teikt, durvis uz terasi), vakara tumsā uz terases seguma - melni darvota jumta, kas, ja tam pielaistu uguni, gruzdētu lēni un patīkami - neredzēja 2 milzīgus sikspārņus, kam viņš uzkāpa tā, ka viņi sāka spiegt daudz zemākā frekvencē par savu kruto ultraskaņu. Deducējām, ka viņu "čiep-čiep" bija pārāk augstas frekvences, lai tie būtu putni, jo, goda vārds, sākumā likās, ka viņš ir uzkāpis strazdu pārim, bet, dzīvnieciņiem cenšoties pamest mūsu rezidenci, viņi kaut kā, nezinu, kā to pārvietošanās metodi nosaukt, ar spārniem plandoties, propulsēja sevi līdz jumta malai un, krītot lejā, aizlaidās kaut kur tumšajā, siltajā pavasara vakarā.

Vispār šādos vakaros es tik ļoti novērtēju dabu un to dzīvības/nāves ciklu, kas ir daba. Ikgadējo plaukumu. Kaut kad svētdien stundu pirms pusnakts man bija aptuveni stundu ilgs gājiens pa Maskavas forštates "lauku" sektoru - to, kur ir gan siltās, laika zoba skartās, taču tik mājīgi iederīgās koka mājeles, gan zālāji, pauguriņi un koki plaukumā, kas tās daudzviet ieskāva. Velīnajā pavasara gaismā tavs ceļš cauri tādām ielām kā Mazā Kalna un Katoļu šķiet tik miera un meditatīvas harmonijas pilns, kā arī patīkamais cilvēku trūkums uz ielām, ļauj pilnībā nodoties fenomenam "daba pilsētā". Tās laikam ir dziļas bērnības atmiņas no Āgenskalna, kā smaržu un ainu asociācija noteikti manī ir iesēdusies līdz kaulam, katru gadu izraisot neviltotu prieku par tik triviālām parādībām kā sezonu nomaiņai tipiskie elementi. 

klusā daba )
</div>
Linkir doma

[28. Maijs 2015|12:42]

amanita
Vakar, kad dēls palūdza vakariņās cīsiņus (?!?), sapratu, ka man nav ne jausmas, kā pareizi vāra šos gaļas izstrādājumus. Mēs tādus neēdam un nekad nepērkam. Bet jaunietis tā vēlējās, tāpēc nopirku 5 nelielus cīsiņus (pat nosaukums pagalam muļķīgs - cīsiņš). Tā nu es stāvēju virtuves vidū - vienā rokā katliņš, otrā cīsiņi, un nesapratu, kas man jādara - jāliek aukstā vai karstā ūdenī vispār tādi brīnumi? Es protu izcept lielisku cepeti, kam man šitādi dešuki?
Link6 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|11:50]
psihs
I'm a drunk pimp
Linkir doma

[28. Maijs 2015|11:16]

citronz
[Tags|, ]

Vakardien izgāju paskriet ar savu skriešanas grupu. Pēc tam pasvinējām dzimšanas dienu vienam cilvēkam. Bija forši. Bariņā tomēr foršāk skriet kā vienai, pat nepamanīju, ka 8km kabatā.
Pēc tusiņa skrēju to pusotru km uz mājām, pulkstens bija gandrīz desmit, bet gaišs kā dienā. Skrēju kopā ar vēl vienu skrējēju, sākām sprintot un bija tik forša sajūta- labs vakars, ātrums un viegls solis, ceriņi smaržo, sajutos laimīga uz brīdi. Laikam jau cilvēks ir sociāla būtne un reizēm laimei pietiek tikai ar to, ka ir vēl kāds, ar kuru to dalīt. Laikam biežāk jāiziet tautās.
Link2 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|09:49]
zurka
beidzot koks, ne lamināts
un tikai mūsu vārds uz zvana pogas
Link

īsumā [28. Maijs 2015|09:24]

pzrk
Bet es... bet man... Man arī jāpažēlojas, ka kaut kā nav sanācis pēdējā laikā rakstīt cibā, bet man iet labi, jūs man visi patīkat, ciba vispār ir pats labākais sociālais tīkls.

Darbs brīžiem dzen izmisumā un kokā, bet nu jau ir tā, ka ikdienas pašsajūtas apzīmējumiem esmu ieviesis apzīmējumu, ka gaisma tuneļa galā jau spīd, tad jau būs labi. Nezinu, ko darīt tālāk, kad šis darbs būs izbeidzies.

Sestdien dodamies 200 km izbraucienā uz Tallinu, ar riteņiem, vienā dienā. Tāds priecīgs satraukums.
Link10 raksta|ir doma

Kāda vilšanās [27. Maijs 2015|22:32]

daria
http://io9.com/i-fooled-millions-into-thinking-chocolate-helps-weight-1707251800
https://www.youtube.com/watch?v=j-15v8N8gFw&feature=youtu.be
---
P-hacking is a colloquial term for the process of manipulating – perhaps unconsciously - the process of statistical analysis and the degrees of freedom until they return a figure below the p<.05 level of statistical significance. This is achieved by dropping one of the experimental conditions in the results so that the overall p-value would be less than .05.
Link4 raksta|ir doma

Ski to Sea [27. Maijs 2015|19:58]

daria
[Tags|, ]

Starp citu, kajaku posma uzvarētājs bija tikai Šons Raiss (Sean Rice), viņš arī surfski pasaules čempions. Otrā vieta? Dorian Wolter, māsteru (40-44) čempions. Kaut kā tā.

Svētdien jāmēģina tikt paairēt. Gribas jau visu, skriet, velo, kajakot. Kā lai to visu saliek vienā dzīvē?
Linkir doma

Dienas noslēdzošais [28. Maijs 2015|01:33]

black_data
[Tags|]

Nu, ja country, tad country.

"The dirt I have on you is the ground I'm buried under..."

https://youtu.be/SkBlguVf1SE
Linkir doma

fre4 [28. Maijs 2015|00:16]

ingmars
Frenks Sinatra?
Link9 raksta|ir doma

[28. Maijs 2015|00:28]

martcore
te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas
Link5 raksta|ir doma

jūlijs [27. Maijs 2015|23:10]

inese_tk
mēs jūlijā domājam braukt uz pāris dienām iekarot man pagaidām totāli terra incognita - Latgali. teiksim uz kādām četrām. jūlijs noteikti pienāks tik ātri, ka vispār ij nemanīs, tāpēc es gribu sākt kaut ko par to jau domāt. kur mums obligāti jābrauc un kas jāredz? skaidrs ka visu tāpat nevarēs, bet kaut kādi ieteikumi no personīgās pieredzes? un varbūt kāds frendlistietis var piedāvāt naktsmājas vai savu brīnišķīgo pļaviņu teltsvietai (vai vienkārši ieteikt publiskās bezmaksas teltsvietas jaukās vietās)?

p.s. drusku ir būts Daugavpilī un Rēzeknē. tas laikam arī viss.
Link10 raksta|ir doma

[27. Maijs 2015|21:58]

salty
Ehh, aizbrauca māsa. Tik dīvaini. Vēl tā grūti aptvert, ka gadu viņu LV nebūs.
Linkir doma

[27. Maijs 2015|20:03]

heda
Reizēm interesantāk par paša stāsta lasīšanu ir uzzināt to, kuras īpašības autoram šķiet tik baisas, ka piešķiramas negatīvajiem varoņiem. Oksanena "Dūjās" puisim piešķīrusi kolaboracionista un impotenta miksli. Nevar saprast, vai tas ir vairāk žēlīgi vai smieklīgi.
Linkir doma

cry more [27. Maijs 2015|19:02]

ingmars
Spēlēju DmC: Devil May Cry. Grūti pierast pie citām pogām pēc daudzajām Dark Souls stundām, bet citādi normāli, nav sūdzību. Patīk protagonista frizūra.
Linkir doma

[27. Maijs 2015|18:58]

ingmars
Garīgā prakse? Drīzāk jau garīgā sakse, vai ne? Ha ha ha.
Link2 raksta|ir doma

[27. Maijs 2015|19:16]

malvine_truse
Link2 raksta|ir doma

[27. Maijs 2015|08:49]

daria
http://exceluser.com/
Linkir doma

[27. Maijs 2015|15:25]

liljabrik
nopirku kanārijputniņu cepumus (cepumus kanārijputniņiem)
uz kastītes rādīts, ka viņiem tie cepumi ir jācērt ar maziem cirvīšiem
Link1 raksta|ir doma

[27. Maijs 2015|15:11]

liljabrik
varbūt nevajag tik ļoti noraidīt pašam savas bailes, jo, galu galā, arī dzīvniekiem bailes ir viens no vadmotīviem

satrūkties, paslēpties, neuzticīgi lūrēt (un arī bez nekādas jēgas un pamata, tāpat kā mums)

bailes nav trūkums, tā ir realitātes faktūra
Link14 raksta|ir doma

palaidīsi mani te drusku internetā [27. Maijs 2015|15:40]

psihs
Ctrl+Shift+Delete
Link3 raksta|ir doma

. [27. Maijs 2015|13:57]

kini
[Tags|, ]

ni, ni, tur nav gaiša ziedēšana.
savirknējās vārdi no rīta, braucot. labs 'nē' iemesls jebkam, ko nevajag.
Linkir doma

[27. Maijs 2015|13:37]

martcore
runājot par kautska pieminēto enerģētikas krīzi cibā
varētu nedaudz klasificēt kaut vai to, kas uztur aukstu enerģētiku tajā pašā lj

a) kas attiecas uz tēmu "uzlabosim sev drusku ainisriti", tad ar fleimvāriem pie mums ir tā, ka viņi te ir gājuši par vienu tēmu hamelonu rotaļu cienīgās distancēs, ir bijuši gan autorvakari, gan benefices, gan nahuj sūtīšanas uz bis. runāt cibā par femisismu ir apmēram kā skatīties k/f limuzīns jāņu nakts krāsā - reizi pāris gados jau var un pie tam pālī, bet pēc tam auditorija labāk pārslēdz programmu uz reklāmu ar zeķbiksēm.

b) fotoblogi. ēdienus, zāli un savu anfasu mums cilvēki paŗāk nebildē, tomēr pārvarā viss pamats nenāk no hipsteru paaudzes
c) politisko diskusiju klups. vienīgā kaut cik tuvu esošā latvijas politdzīvei darbinieka intenormal ieraksti cibā pārsvarā sastāv no vārdiem bļaģ un alus divdesmit ceturtajā fonta izmērā, līdz ar ko pārāk lielu rezonansi no potenciālajiem respondentiem negūst
d) kulinārie blogi. ir cilvēki, kas cenšas faršēt vali ar govīm, taču "nerunāsim par ēdienu, man vēl līdz pieciem jāsēž darbā! fotkas zem kata!"
e) intīmsfēras tematiskie blogi aka dace rukšāne krīzes periodā. pie mums nekad nav kotējušies
f) profesionālie blogi, kur autors stāstītu par interesanto savā darbā vai vismaz hobijā. te, lūk, arī ir paša jz kautska panākumu atslēga, cik noprotu, tas vispār laikam ir daudzmaz pirmais šāda veids cibā.

cibas jaunās paaudzes pārstāvji un citi galvaspilsētas viesi, šķiet, pagaidām jūtas kā sestdienas dabas piknikā amazones krastā, kur blakus miermīlīgi atpūšas aligatoru saime. jā, šašlikus labāk necept.

kaut kā tā
Link25 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]