Draugi [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

[26. Okt 2016|01:22]

ulvs
Poll #20863 Tavi 3 mīļākie medikamenti
Open to: All, results viewable to: All

Kādi ir tavi 3 vismīļākie recepšu/bezrecepšu medikamenti? (sen aizliegtie/vairs neesošie neskaitās; piemēri: morfīns, kokaīns)

Link2 raksta|ir doma

tavi mīļākie medikamenti [26. Okt 2016|01:21]

ulvs
Kas ir tavi mīļākie medikamenti? Atbildi pollā, kas būs nākošajā postā. Tie var būt jebkādi medikamenti, sākot no pretsāpju zālēm (vienalga kādām), beidzot ar, nezinu, kodeīnu un xanax/valium. Šajā postā turpināšu par 2 savām pieredzēm ar deksofānu. 

Jā,bet, pirms rakstu par deksofānu, mazliet par tēmu un ideju. Iedomājos - varbūt, ja runājam par legālajām vielām, tad cilvēki varbūt nekautrēsies un atklās, kas viņiem tik no medicīnas. Ko nozīmē "tīk no medicīnas"? Atceros, kad biju students LU JF, tad tolaik kopā ar [info]neesmusuns mēs bijām ļoti iemīlējuši dekstrometorfānu jeb Dexofan, ko aptiekās tirgoja vai nu pretklepus sīrupos vai 30 mg tablešu formā, kas tika tirgotas burvīgos 10 tablešu iepakojumos - tieši tik, cik ir vidējā deva, lai apreibinātos.

Tāpēc pastāstīšu par šo vienu no medikamentiem, kas man savulaik (pirms gadiem 8-9 biju tipisks psihonauts jeb cilvēks, kurš ir ļoti ieinteresēts, banāli izsakoties, apziņas paplašināšanā) ļoti aizrāva.

Lielās devās dekstrometrofāna hidrobromīds (30 mg tablešu aktīvā viela) ir tipisks disociatīvs. Šo substanču klasi vislabāk izskaidro izjūta, ko var raksturot ar vārdiem - smadzenes atrautas no ķermeņa, vai otrādi, bet tas nav svarīgi, jo tu tripa laikā (4-8 h) esi tādā kā caurumā (nelielās devās) vai arī siltā vairogā, kur tevi nekas neaizskar, ja vien tu neesi sabiedrībā (disociatīvi ir tipiska reibinošā substance, ko ieteicams lietot, esot drošā vietā), savukārt deksofāns lielās devās izraisa pilnīgi dissociāciju starp ķermeni un smadzenēm, radot absolūti reālas halucinācijas. Tālākais, kur es šajā ziņā esmu bijis, ir aceteku pilsētas mūri - es, apēdis 600 mg, un pa virsu ieelpojis tā saukto popperi, acumirklī attapos pie kādas senas acetku pilsētas mūriem (geju kultūrā populāra substance, kas balstīta uz ātri iztvaikojošas, ēteriskas bāzes, un kā efekts ir izteikts sārtums vaigos līdz ar sirdsdarbības paaugstināšanos un pāris minūšu ilga mild euphoria, kā ietvaros, tā runā, atslābinās sfinktera muskulatūra, tāpēc substance ir tik populāra geju vidū, jo, to state the obvious, tā vieglāk iebāzt). 

Viena no ļoti mīļāk agrīno tīņu dienu grāmatām man ir Artura Lielā "Konkistadori". Joprojām diezgan dzidri atceros acteku pilsētu aprakstus, to savādos, monolītos mūrus un augstos tempļus, kas slējās aiz tiem. Un tas bija tas, ko redzēju halucinācijā - viss bija pilnīgi fotorealistisks. Interesanti, ka apkārt esošie indiāņi uz mani skatījās ļoti savādu skatienu. Bet bez bailēm. Tas bija viss, ko redzēju - labi, ja desmit sekundes. Popperim, ejot ārā no sistēmas (tam ir ļoti ātrs pussabrukšanas laiks), es momentā atceļoju atpakaļ realitātē ar tik pārlaimīgu ģīmi. Aizmirsu piebilst - vēl mums bija izcils zaļais, un tolaik mana tolerance bija sasodīti maza.

Taču tas ir atpisks trips. Tipisks trips izpaužas kā nevēlēšanās pārvietoties, jo ķermeņa un prāta disociācija ir tik liela, ka cilvēks deksofāna reibumā parvietojas t.s. robowalk'ā jeb stīviem locekļiem, kā 3PO jeb zeltītais robots no Star Wars frančīzes. Cilvēks under influence vienkārši guļ gultā un ceļo savā apziņā. Ceļojumi ir ievilkušies tik dziļi, ka es reiz, aizvērtām acīm, redzēju milzīgu sfērisku objektu, kam pietuvojos savā halucinācijā (tā bija ļ.netipiska halucinācija, jo es reizē apzinājos pasauli) - tā izrādijās esam planēta, uz kā izvietots tāds kā milzīgs ofiss, kur katrā nodalītajā būdiņā ir pa darbiniekam, kurš aktīvi runā pa telefonu ar, pieņemu, kādu citu (vai visiem) šī ofisa dalībniekiem. Piezūmojot tuvāk, es sadzirdēju īstu bābeli - un tā bija ļoti baisa izjūta, jo viņu sinhronās balsis runāja man svešā valodā, un viņu daudzums panāca tādu mega konsonanses efektu, visam nonsensam saplūstot vienā vienotā, pulsējošā skaņā, kas mani aptvēra un it kā vilka dziļāk. Pēc šīs pseidohalucinācijas, jau esot mazliet skaidrāks, es daudz par to domāju. Secināju, ka tā bija planēta Zeme, ko apdzīvojam neviens cits, ka mēs. Taču tas bija kā filmā Matrix - tas ir, es sajutos, kā tās varonis, kurš ir redzējis planētas patieso stāvokli. 

Man ir prieks par šīm pieredzēm. Es pat teiktu tik daudz, ka katra out-of-body experience, kas man ir bijusi, ir mani kaut kādā mērā ļoti, khm, mācījusi.

Tagad tava kārta - ieraksti poll'ā, kas būs nākošajā postā, 3 savas mīļākās legālos (recepšu/bezrecepšu) vai ļoti nesen aizliegtos medikamentus. 

Linkir doma

kā mūs redz dators [26. Okt 2016|00:21]

ulvs
Ar ko man nereti asocējas zīdaiņi? Spied šeit, lai redzētu. Starp citu, ļoti interesants ir stāsts, kā šīs .gif animācijas ir radītas. Tās radīja dators, pamatojoties uz to, kā zīdaiņi kustās. Aizmirsu citus faktorus, kas ietekmēja šo interesanto rezultātu (tā teikt, pēc datora domām - tādi ir zīdaiņi).
Link2 raksta|ir doma

- [26. Okt 2016|00:09]

ulvs
Esmu parāk noguris un pat mazliet apreibis no mēģinājuma, tāpēc par Gati Z., cerams, turpināšu rīt. Kāpēc es vispār par viņu rakstu? Nav jau tā, ka es kaut kā vēlētos vērsties pret viņu - lai taču cilvēks dzīvo, kā vēlas. Taču tas neliedz citiem analizēt viņa izgājienus un aprunāt viņu aiz muguras, hehe! Kīp in tač, maza fakas, mazie zvēri.
Linkir doma

bāli, bladāsim pa peukēm! (c) jaunākais bratāns [25. Okt 2016|22:05]

martcore
pie oduvāna (nav džedajs) komentos aktīva apspriede par bērnu audzināšanu
Link2 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|20:59]

martcore
Link5 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|18:14]

martcore
nu, biedri, koļījieties, kādi jaunie seriāli ir jāskatās
a to es drīz būšu visu haven noskatījies
un ko pēc tam, kaut kādas kinofilmas aplūkot vai, muahaha
Link13 raksta|ir doma

. [25. Okt 2016|17:20]

kini
[Tags|]

ar to negribēšanu kaut ko darīt un nespēju koncentrēties ir tā, it kā mēģinātu rokās noturēt slapju zivi - vislaik idejas un locīšanās par to, kāpēc neizdarīt, kāpēc izdarīt ko citu, kāpēc vēl kaut kas, tikai ne tas, ko vajag.
Link1 raksta|ir doma

oktobris [25. Okt 2016|16:46]

inese_tk
[Tags|, , ]

aizvedām Vilnīti atpakaļ uz Salaspili. viņš nav piemērots dzīvoklim, viņam te bija drausmīgi garlaicīgi. spēlēties ar mantiņām viņš atteicās ar skatienu - "es neesmu nekāds zīdainis, tu ko" un, tā jau ir jā, kāpēc gan lai kaķis, kurš ķer žurkas un pa naktīm dzīvojas ārā, pēkšņi gribētu tupēt dzīvoklī un spēlēties ar mantiņām.
pagājšsestdien viņš (manuprāt, no stresa) saslima. visu dienu notupēja zem gultas, bet, kad izlīda, izrādījās noraudājies un nopuņķojies, ar burbuļojošu elpu. svētdien no rīta vedām pie veta.
pa dienām jau viņš uzvedās pavisam jauki - gulēja, staigāja apkārt, draudzējās, kārtīgi nokārtojās kastītē, cimperlējās ar ēdienu utt. - viss, kas kaķim pieklājas. bet naktīs brēca pie ārdurvīm, karājās atslēgu saišķī, plūkāja kājslauķi vai drūmi skatījās pa logu.
baigi tukšs tagad dzīvoklis liekas.

vēl, izskatās, ka Trīne kaut kad ļoti drīz jāeitanizē. viņai ir audzējs vēderā, visa tāda uzpūtusies, milzīga, grūti staigāt. atvadījos no viņas. jācer, ka vecāki drīz saņemsies to nokārtot.

Nikolajs gan pilnīgi parasts un normāls. mīļš, ar īgnu seju, resns, smags un slinks. nelikās pārāk priecīgs par Vilnīša atgriešanos.

Radžiņa tāda tīri neko, bet ar tām pakaļkājām nav baigi labi. ātri piekūst un gaita nav tīra.
Link1 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|16:44]

ulvs
Komentārs pie [info]quizer vadītā, pirmā Difūzijas raidījuma ieraksta

Tas Gatis Ziema ir kaut kāds slims, glumjš, parazitējošs tārps, ko apbrīno tādi paši dzīvē vīlušies vientieši, kas neko citu, kā deldēt kreāslus chomsky un teātra bārā nav spējīgi. Redz, kaut ko tur gudri cenšās dirst cik viss šeit slikti - nevienam neviens nemaksā, jo visi viens otru pazīst, bet tajā pašā laikā pats nav spējīgs samaksāt pat saviem grupas biedriem.
Tajā mūzikā nekā nav, tikai patmīlīga pidara ego priekšādiņas staipīšana.
/vijolniece

Man ir šaubas, ka šī komentāra autors tiešām ir vijolniece (meitene). Lai gan - kāpēc nē? Kāpēc? Tāpēc, ka neesmu manījis, ka meitenes brīvi lietotu tādu leksiku. Jā, šis komentārs būtu citādāks, ja to būtu rakstījusi sieviete. 

Es jau kādu laiku, kopš Gatis iesita Armandam uz skatuves par to, ka Armands nolažoja pāris notis uz trompetes (kas visā savā varenībā ir iemiesots video, kas, savukārt, ir pieejams i-netā), esmu vēlējies parunāt nedaudz par Gati. 
Tātad, mazliet par psiholoģisko portretu. Gatis ir tāda tipa cilvēks, kurš apzinās savu presence un izmanto to. Tik bez pārpratumiem - tas nav nekas negatīvs. Es arī daru tāpat. Un tu, iespējams, neapzinoties vai pat apzinoties dari tā. Taču man patīk analizēt šo cilvēku presence faktoru... bet par to vēlāk.

Gati pazīstu jau kopš seniem laikiem. Atceros, ka kaut kad pirms 7 gadiem spēlējām kopā DEPO. Viņš vēl bija tik maziņš un tik pieticīgs. Skatījās uz visu it kā no apakšas, bet ne pazemīgi, drīzāk draudzīgi inkvizitīvi un analītiski. Katrā ziņā man viņš patika, jo bija izjūta, ka viņš vēlas mācities, apgūt, izprast, un tādā garā. Taču viena lieta, kas mani kaitināja jau tad, bija viņa Dž.Hendrixa tipa soļņiki, kurus viņš noodle'oja nepārtraukti, pat esot uz skatuves ar pieslēgtu ģitāru. Tas ir tik sasodīti kaitinoši un banāli, taču tas nekādā ziņā neietekmē cilvēka personību vai to, kā skatos uz viņu. 

Šajos gados viņš ir ļoti izaudzis, kas ir normāli, jo ir pagājuši daudz gadi. Ceru, ka ievērojāt manieri, kādā runāju par viņu - familiāra. Es viņu zinu ļoti labi. Tā man labpatīkas domāt. Jo tur nav nekas komplicēts. Un katrā ziņā tur nav nekas dižs vai cēls - šie ir aspekti, ar kuriem viņš viļ citus cilvēkus. Bet par to un citām lietām nākošajā postā. Turpināšu tieši par šo pašu tēmu (man šobrīd ir time out).


Link6 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|16:38]

liljabrik
- Words are unhealthy & will eventually die

- Now we're talking.
Linkir doma

[25. Okt 2016|15:40]

amanita
Pagaidām tas, kas man nenākas viegli - paspēt kaut kur laikā. Tā, lai neierastos pārāk ātri un arī nekavētu.
Piemēram, dēla dejošanas mēģinājumi. Iztaisīties no mājas ar jaunkundzes pabarošanu, pamperošanos, saģērbšanos (reizēm - pārģērbšanos), aizbraukt uz bērnudārzu, paņemt Karlīnu viņas grupiņā, ar abām dāmām uz Krišjāņa grupu otrā korpusā, ar visiem trijiem uz kultūras namu un to visu tā, lai precīzi 17:00 čalis stāvētu mēģinājuma tērpā pie zāles durvīm.
Kaut kur plānošanā mūžīgi sanāk kāda nobīde. Vai nu kāda no dāmām uztaisa drāmu, vai Krišjānis ir tieši iegrimis kādā super svarīgā projektā, no kura viņu nevar izvilkt, vai arī, gluži pretēji - esmu ieplānojusi laiku kādam liekam niķim, bet nekā tāda nav un mēs aizdodamies uz galapunktu par ātru, kas nozīmē, ka meitenēm apnīk tā brāļa gaidīšana pārāk ātri.
Link2 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|15:42]

liljabrik
Kas no Beketa tieši ir tulkots latviski - Mērfijs un viss? Tulkots un izdots, nevis teiksim iestudēšanas nolūkos.
Link4 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|15:16]

liljabrik
Everyone is late everywhere, now.
Link1 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|13:22]

malvine_truse
kā man besī ja uz mani dusmojas, jo mīl. :D
Linkir doma

[25. Okt 2016|11:17]

malvine_truse
Link6 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|10:22]

ulvs
Pēdējā laikā spēlēju Paladins. Mana mīļākā varone ir Ying. Idejiski tas ir support character (hīleris), taču viņa arī var nodarboties ar crowd control un nedaudz DPS. Viņa var radīt 2 ilūzijas, kas ir identiskas viņai (tikai statiskas), kas hīlo apkārtējos draugus, bet reizē, ja es piespiežu "shatter" pogu, tad tās veic allahu akbar cienīgu gājienu un skrien uz ienaidnieka pusi, lai eksplodētu. Ļoti kruta hero shooter/pseido-line pushing spēle (tipa DOTA2, tikai FPS).

Viņai ir visstulbākie un nesmieklīgākie joki emote ietvaros, bet katrs šāds sīkums viņu manās acīs padara burvīgāku. 

Link2 raksta|ir doma

. [25. Okt 2016|09:32]

kini
[Tags|, ]
[Mūzika |Sia - Move Your Body (This is Acting Movement)]

paskatījos sia move your body un atcerējos, ka vispār jau man patīk go-go un showdance. tik nav laika vēl to iepīt dzīvē. būs jāatsver ar kādu ballēšanos. 
Linkir doma

Les Attitudes Spectrales [25. Okt 2016|08:40]

ulvs
Pavisam aizmirsu pastāstīt par grupu "Les Attitudes Spectrales". Ļoti svaiga mūzika priekš mūsu zemītes. Kaut kas starp maniem mīļajiem (lai gan mīlu tikai pirmos 4 albumus) Deerhoof un visādām psihodēliskā roka grupām, kā arī tiem duetiem, kur parasti ir džeks un meitene (viens spēlē bungas, otrs ģitāru vai basu) - kā sauca tās populārās underground duo grupas, kas spēlē ko līdzīgu? Pavisam izkritušas no atmiņas. Un nē, nerunāju par Ligthtning Rod, bet gan tieši par beibe, plus, džeks sastāvu. 

Patīkams lo-fi ieraksts. Visvairāk mani pievilināja šis skaņdarbs (klikšķini, lai klausītos) no viņu albuma "Floral Wreck". Nenormāls prieks, ka frontmens ir meitene. Patiesībā nevaru sagaidīt, kad iepazīšos ar viņu (varu iztēloties, ka cilvēki, kuri lasa manu cibu, noteikti uzreiz nodomā, ka es runāju atkal par ar seksualitāti saistītām lietām - fuck off, this is music!). Varētu būt burvīgs cilvēks. 

Bet šī arī īsti manā izpratnē nav ierakstu mūzika - dzīvajā tas noteikt ir īsts pārdzīvojums. Tāpēc nāciet 12. novembrī uz koncertu un pārliecinieties. Taču bez ekspektācijām, jo es viņus JOPROJĀM neesmu dzirdējis laivā. 

Link8 raksta|ir doma

rīta pastaigas [25. Okt 2016|08:27]

ulvs
Visi ceļas, lai ietu uz darbu, taču es plānoju sev jaukas un mierpilnas brokastis. Un varbūt kādu mazu ballīti.
Vakar biju agrā pastaigā pa Valdemāra ielu, aptuveni pulkstens 08.00 no rīta. Es nesaprotu, kā cilvēks nesajūk prātā, katru rītu ceļoties tik agri un slājot pa tām tumšajām, depresīvajām, nolādētu un nelaimīgu, pusiemigušu cilvēku ielām. Tās ir tik skaļas, automašīnām veidojot garas rindas un sastrēgumus, kas neatsrēgst. Sabiedriskais transports - šoreiz 3. trolejbuss, bija tik piebāzts ar kusliem, kurnējošiem purniem.

Vienīgais, kas man ļoti patika, bija kāda trolejbusa krēslā ieslīgusi, dziļā mierā iemigusi daiļa meitene, kura, šķiet, nesteidzās uz savu universitāti vai darba vietu. Viņas galva tik mierpilni pārkarājās pār viņas pleciem, garajiem, zīdainajiem kastaņu matiem slīdot lejup pār viņas seju un krūtīm, gandriz pilnībā aizsedzot viņas daiļos vaibstus.
Link13 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|08:27]

ulvs
Man tomēr ļoti patīk mūsu, Židrūna, t.s. publicitātes foto. Mēs visi iemiesojam patiesu mieru. 

Rekur TVNET raksts par 12.novembra koncertu Centrāltirgus apvidū. Un musu fočene, protams.
Linkir doma

[24. Okt 2016|20:42]

daria
[Tags|]

Bārbijas dzīvo tikai grāmatā. Patiesībā viņas nemaz nav, vai ne? Jo viņas nemazgā rokas.
Link2 raksta|ir doma

[24. Okt 2016|20:05]

daria
[Tags|]

Man liekas, ir pienācis tas brīdis, par kuru vīramāte man pieteica: "Tu tikai sūti P uz vecāku sapulcēm, lai viņš zina, kā tas ir!"
Miķelis dārziņā neklausot. Prusaks.
Ja viņam būtu dienasgrāmata, šīsdienas piezīme izskatītos šādi: "Apmētāja cita bērna mammu ar mantām. Uz vairākkārtējiem aizrādījumiem nereaģēja."
Link2 raksta|ir doma

[25. Okt 2016|01:45]

inese_tk
[Tags|]

TVNET: Latvijas iedzīvotāji šokā: kas brīvdienās noticis ar mūsu jūru?
Linkir doma

Gan jau [24. Okt 2016|20:50]

swimpis
cerams, ka gan jau kāds tur, ārā kādā no realitātes pastāvēšanas līmeņiem ir tas kurš soda, kurš ir kā filtrs (i mean dievs), lai nelaistu netaisnīgumu un stulbumu cauri, uz turieni, uz kādu vietu, kas nav manos spēkos to izdomāt vai nosapņot. nekādu psihotropu palīdzību šajā gadījumā nevarētu uzskatīt par kaut ko tuvāku tam, par, ko nezinām. Zināt, tas pat nebūtu pareizs koncepts, ja runājam par augstākiem informācijas laukiem. Iedomājies kaut ko, kas nepastāvētu Mandelbrota setā (Mandelbrots atklāja, ka grafisks formulas {\displaystyle f_{c}(z)=z^{2}+c} attēls satur bezgalību - visu, kas ir bijis, ir, kādreiz būs vai nebūs,t.i. to var zoomot bezgalīgi, turpinot redzēt fraktāļus, bīstama štelle, es vienreiz par daudz skatījos uz tiem fraktāļiem, ir datorprogrammas, kas radītas, lai tādi dročītāji kā es (nesen pēc gada pauzes nodročīju) var;etu zoomot un pētīt konkrētus un randomus (lai gan pie 666 un 13 notiek interesantas lietas) Mandelbrota seta reģionus, attēli ir animēti un man pietika ar pāris stundām fraktāļu skatīšanās, lai man uz divām dienām (tad atlaida) visas pasaules vizuālā uztvere dekodētu visu fraktāļos, jo no tā vairs nevar aizbēgt, nav neviena 'kadra', kas nebūtu kādā vietā šajā grafikā (setā), ir vieta, kur var redzēt kā tu zaudē nevainību, pēc idejas nevar nebūt. Pēc idejas cilvēki nav spējīgi aptvert bezgalību (vai visumu, no vārda viss, ha) kā konceptu (varbūt tibetieši var, nezinu), nerunājot jau par pašas bezgalības izpratni un spēju to aptvert. Tas jau nekas, ka mums smadzenēs ir čiekurs pinal gland (kas nekontaminēts ar flourīdu izdala DMT (stiprāko halucinogēnu ever), pārsvarā miegā. Tā ir tā trešā acs,par ko dzirdējis katrs, bet ne katrs zin, ka tur tā ir, smadzeņu centrā un ir taisnākais ceļš uz kaut ko, ko saucu par 'universālo informācijas lauku', tas ir kino projektors, kurš spējīgs pieslēgties jebkurai vietai bezgalībā un paņemt imitēt vai nokopēt to, lai dalītos ar citiem. Kaut vai runājot par mūziku, manas mūzikas autors ir sātans, man vienkārši ir bijuši brīži, kad varu saņemt tādu kā e-mailu, gatavu paciņu, man tikai tā jānodpēlē un jāizdzied, bet dziesma vienmēr ir bijusi. Bezgalība pastāv neatkarīgi no mūsu (ne)spējas to aptvert. Un tagad iedomājieties nākamo līmeni, jātiek beyond bezgalība. Tuvākā pieredze man bija mēģinot astrālo ceļošanu, par ko izlasīju kādā dīvainā grāmatā, kur tika minēti arī sexuālie dēmoni, kas barojas no mūsu sexa, kad mēs ar to nodarbojamies, tā kā biju +/- 10 gadus vecs, tad man sexa nebija, bet bija tā savādi dročīt pēctam, zinot, ka ne tikai zirnekļi, bet arī dēmoni skatās, neesmu ne tuvu vienīgais, kas zin. Dročīšana likās drausmīgs noziegums. Mani vecāki savā glupībā nebija spējīgi man izstāstīt par seksu, tā kā, kad notika kaut kas ar veselību, es biju vienīgais, kas zināja, ka tas ir no dročīšanas.
Link1 raksta|ir doma

[24. Okt 2016|16:55]

ulvs
Tas ir nenormāli kruta, kad dzīvē notiek kas šāds - kad tu konstatē, ka tavā miteklī zem grīdas ir pazemes tuneļi. Tā gadījās šī posta autorei
Linkir doma

VL [24. Okt 2016|16:00]

ingmars
Link1 raksta|ir doma

oktobris [24. Okt 2016|14:46]

inese_tk
[Tags|]
[Mūzika |Anna spēlē Šopēna noktirnes]

šim dzīvoklim nenormāli piestāv dzīvā klaviermūzika
Link2 raksta|ir doma

[24. Okt 2016|14:10]

liljabrik
"Nepārdomāta filmēšana vistām var radīt lielu stresu, uztraucas "Balticovo" , es vnk nevaru, kas ir viņu PR speciālists :D
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/nepardomata-filmesana-vistam-var-radit-lielu-stresu-uztraucas-balticovo.d?id=48063465
Link8 raksta|ir doma

oktobris [24. Okt 2016|12:47]

inese_tk
[Tags|]
[Mūzika |vējš]

liekas tik jocīgi, ka ir azarts un izaicinājums veganizēt ēdienus, kuri man nevegāniskajā versijā nekad nav interesējuši vai garšojuši. piemēram, man nekad nav interesējusi majonēze un vienmēr ir riebušies visi majonēžainie salāti un mērces. bet, kad ir iespēja īzīpīzī uztaisīt ļoti krutu vegan majonēzi no pupūdens (aquafaba), labas nerafinētas eļļas un garšvielām, tad es to daru ar lielu līksmi un man tā arī garšo (nelielos apjomos). nu, vai ar visādiem klasiskajiem gaļas ēdieniem - arī, kad vēl ēdu gaļu, man nepatika visādi ēdieni, kur gaļa samačkāta, samalta, samērčota, ietīta, satīta, visādi cepeši un galerti utt. bet tagad patīk taisīt "maltās gaļas" mērci no sojas granulām, vai seitana cepeti uz svētkiem (to gan taisa Kārlis, bet vatever). tāpat man nekad nav garšojušas zivis (ok, es kādreiz reizēm ēdu mazsālītu lasi vai žāvētu mencu), bet tagad man patīk cept tofzivs filejas un taisīt svaigēdāju viltotā tunča smēriņus. un vēl miljons tamlīdzīgas lietas.
gaidu, kad atkārtoti saņemšos pamēģināt fermentētos riekstu sierus. 1x mēģināju, bet kaut kas nesanāca un nesafermentējās. siers gan man vienmēr ir garšojis un garšo vēl līdz šai baltai dienai.
Link19 raksta|ir doma

[24. Okt 2016|10:41]

malvine_truse
M Gibsons: ""I will redeem myself, Ill make a WW2 movie, that will be so great, that they will applause me in the theatres, and I will make this movie without a single Jew in it""
Linkir doma

. [24. Okt 2016|10:15]

kini
[Tags|, ]
[Mūzika |Beyoncé - Hold Up]

smuki beyonce izklaidējas.
Linkir doma

undert [24. Okt 2016|09:56]

ingmars
Pacifist Run.
Linkir doma

pa vējiem [24. Okt 2016|09:19]

ingmars
Man patīk auksti vēji, jo tie saka man, kur iet.
Linkir doma

[24. Okt 2016|02:09]

ulvs
Ļoti interesants video materiāls par polinēziešu (mazliet iedzēris) nozīmju pilnajiem un sasodīti sāpīgajiem tetovējumiem.
Linkir doma

[24. Okt 2016|02:08]

liljabrik
"obsessive avoidance"
Linkir doma

Oktobris [24. Okt 2016|00:55]

inese_tk
[Tags|]
[Garastāvoklis: |Jāguļ]
[Mūzika |Halucinācija]

Citi vīri nevar nodrošināt savas sievas ar kažokiem un briljantiem, Kārlis nevar nodrošināt mani ar piemēriem.
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|23:32]

liljabrik
Nerten bija nenormāli smieklīgs un man tagad ir ļoti labs garīgais. Gribētos dažas lietas citēt un folklorizēt, bet laikam nedrīkst, spoileris. Ļoti iesaku.
Link4 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|22:17]

inese_tk
[Tags|]

Imants Taksis
Linkir doma

[23. Okt 2016|16:56]

ulvs
Kā mani fascinē šādi video, kur kaut kādi deģenerāti aicina cilvēkus balsot par Klintoni. It sevišķi šis neglītākā purna īpašnieks. "I avoid talking politics... but vote for the undead bitch because she cares for gays/trannies and morals".
Link10 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|16:18]

ulvs
Sasodīts, pagājuši 9 gadi, un es atkal sajutu to, cik ļoti sāpīgi ir tad, kad tevi nemīl pretī. Tas ir tik ļoti neizsakāmi sāpīgi, ka visi pārējie cilvēki tev ir vienkārši cilvēki. Miesa un gars, jā, un bauda arī, taču vislaik prāta nostūrī mani pavada doma par savu mīļoto. Par to, cik neizsakāmi mīlu. Un par to, ka tiešām esmu gatavs darīt jebko, skūpstīt viņas dubļainos kāju pirkstus, krist dziļi nebūtībā un zemoties, tikai, lai satiktu viņu. Man jau likās, ka es vairs nekad neko tādu nejutīšu. Katrā ziņā man jābūt pateicīgam, ka viņa man ir parādījusi, ka varu just. Tiešām.

Savas ciešanas cenšos ielikt dzejprozā, taču tā kā sen neesmu to darījis, tāpēc nesanāk dabiski, viss sanāk uzspiests un mākslīgs.
Link2 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|16:13]

sw
[Tags|]

vadība ir ūsu rokās
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|14:33]

ulvs
Intervijā biju high as kite. Fuj, kauns klausīties. Es nevaru parunāt, haha!
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|14:31]

ulvs
Filipa čiksa noķērusi mani dailes brīdī, Difūzijas laikā.


Raidījums klausāms šeit.
Linkir doma

[23. Okt 2016|14:29]

ulvs
Es gribētu dēlu no Mētras Saberovas.
Link2 raksta|ir doma

[23. Okt 2016|13:39]

quizer
[Tags|, ]

 photo f2da1f9f-2574-4acb-a042-5e9bcad6fde4.jpg

Ulvis un Ritvars @ Difūzija, raidījuma ieraksts klausāms šeit.
Link2 raksta|ir doma

inovāciju meistars [22. Okt 2016|23:27]

ulvs
Mans ierocis against bullies ir to bully them back using the magic of interwebz. Diezgan inovatīvi, vai ne tā?

Riskējot ar to, ka mans blogs drīz izskatīsies pēc [info]ingmars666 bloga, pasvītrošu apgalvojumu, kā to modīgi tagad ir darīt, ar foto: 

Link2 raksta|ir doma

[22. Okt 2016|22:52]

liljabrik
Gailītis-G
Linkir doma

[22. Okt 2016|21:43]

ulvs
Šovakar laikam tomēr nodošos nevis cilvēkmīlestībai, bet gan meditācijai.

Starp citu, ziniet, kas man patīk modernajā hiphopā? Ir tādi gabali, kur nēģeri paralēli repošanai ik pa brīdim iekunkstas vai izdveš visādas citādas apzināti radītas skaņas, nu, tipa "brrr" vai kā tā. Man tā šķiet esam augstākā pilotāža mūzikas mākslā.
Link7 raksta|ir doma

pretrunas un attaisnošanās, khh [22. Okt 2016|21:40]

ulvs
Cilvēkiem labpatīkas domāt, ka citi cilvēki, ja pauž par kaut ko viedokli, tad tas momentā ir kategorisks. Tas ir, it kā citas opcijas nemaz netiktu pieļautas. Vismaz man bieži ir tāda apziņa attiecībā uz manis pausto un citu cilvēku uztveri pret to. Bet es nespētu reizē būt tik abstrakts, ja tiešām būtu tik kategorisks.
Link3 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]