Draugi [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

melody oh baby hey [24. Okt 2014|15:43]

ingmars
Money takes my breath away.
Linkir doma

viendzimuma attiecības [24. Okt 2014|15:16]

ingmars
Es mudinu visus, kas to kaut nedaudz vēlas, izmēģināt viendzimuma attiecības.
Link3 raksta|ir doma

Gym Rat ™ pieziimes 7. nedelja [24. Okt 2014|14:04]

8
Peedeejaa nedeelja pirmajaa ciklaa, visu esmu izdarijusi, esmu arii pieradusi pavisam pie slodzes, nakoshaa nedeelja ir briiva jo skoleeniem brivlaiks = neieshu ne uz vienu treninju, atpuutiishos, paedishu kartigi, izguleshos, tad lai pec tam iesleegtos otrajaa ciklaa. Juutos forshi, sapet nekas nesaap, gan jau nakamnedelj atkusiishu un saapes paraadiisies viskautkur. Svars nekrit vairaak, jo es vairak stradaju uz svariem, mazak uz cardio, kachaju musiishus ta teikt :)
Nakamnedelj manai cibai 12 gadi, prikinj?
Link1 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|15:19]

martcore
teiksim, ja es būtu reliģiozs cilvēks, es teiktu, ka visas radītās lietas pasaulē ir reizē gan labas, gan nē

vot, paskatieties

ūdens, kas ir radikāli nepieciešams mūsu civilizācijai, bet kas var gemdēt kuģus un iznīcināt piekrastes pilsētas
gaiss, ko mēs elpojam, vētras, orkāni un tornado
augstie kalni, par kuriem vieni sajūsminas, bet citiem alpīnistiem tas paņem dzīvības tupa ziņkāres dēļ. lavīnu sekās klaiņojošie sanbernāri ar haskijiem.
ūdens, par kuru mēs pat nezinam ,kas notiek tā dzīlēs, marianas dziļvagā un čelendžera dzelmē

cik tālu sniedzas cilvēka brīvā grinba un ticība saviem spēkiem
Link1 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|15:02]
citronz
Mans organisms jau laicīgi gatavojas pulksteņa rādītāju griešanai. Visu nedēļu šausmīgi nāk miegs un nevaru piecelties, kaut pirms tam mierīgi cēlos tajā pašā laikā. Nedēļu slimojot izkritu no režīma un netieku atpakaļ. Visu dienu esmu miegaina un vakaros pēc darba spēju tik knapi izvest suni un labi, ja uztaisīt ēst. Māja kā elle un sporta nemaz. Bet nav spēka un nāk miegs.

Nekas, toties nākamnedēļ būs viegli.
Link1 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|14:26]

iive
"Un vai dienas vispār spēj sekot cita citai, tās ir kaut kādas poētiskas blēņas - dienu virkne. Nekādas dienu virknes nav, dienas atnāk tad, kad kādam iešaujas prātā, un gadās, ka pat vairākas reizē. Bet gadās arī tā, ka diena ilgi neatnāk. Tad dzīvo tukšumā, neko nesaproti un stipri slimo." Saša Sokolovs, "Muļķu skola"

Arhīvi un kalendāri liecina, ka rīt paiet 10 gadi, kopš es piereģistrējos cibā. Tas nenozīmē, ka visus desmit gadus es būtu rakstījusi, ka man būtu bijis kam rakstīt un kāpēc. Un tas vispār neko īpašu nenozīmē, jo tad, kad gribētos pasacīt visvairāk, pirkstos iemetas tāds vājums, kā miega apdullinātā prātā, mēģinot atcerēties sapni. Bet reizēm jau ir jauki ielikt punktiņus, savienot tos mazās virtenītēs. Aplūkot brīžus no-līdz, un secināt, ka kaut kā jau. Un pat viegli, pat tad, ja ar sāpīgām cīņām, vismaz bez apnikuma.
Link4 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|14:01]

martcore
šī brīnišķīgā sajūta, kad ar vienu aci lūri ekrānā, ar vienu ausi klausies skaņā no kastes, pieliec klāt roku bloka ventilatoram, un uz visām šīm asīm un koordinātēm pēkšņi instinktīvi saproti, ka videokartei, bļ, ir laikam atkal kāds no tranzistoriem nodedzis
Linkir doma

Green Riding Hood [24. Okt 2014|13:20]

black_data
[Tags|]

Turpinot tēmu par centieniem sasniegt nirvānu, pilnīgi noteikti un droši zinot kā ir pareizi, vakar atradu šādu linku par kickstarter projektu "Green Riding Hood".

https://www.behance.net/gallery/20578267/GREEN-RIDING-HOOD

"This is IPad kids application for families who are tired from stupid, awful and violent apps... I want to create new modern image of organic living and yoga."

Nu, ar jogu viss takā būt skaidrs. Tas "organic living" vienmēr ir bijis spekulāciju objekts. Ļaunais tēls, kā jau kārtīgā pasakā par... zaļgalvīti(?) ir vilks. Vilks ēd gaļu - fūūū! Vienā no bildēm aiz žoga figurē arī gotiņa, tātad bulciņas, visdrīzāk, tomēr nav bezglutēna.Nu, gaļa, gaļai, kas mēs kādu veģetārieti neesam redzējuši. Nu, varbūt vienīgi veģetārietis vilks varētu būt... svaigi. Mani visvairāk piedūra bilde ar jogu. Didaktika skaidra - tu, resnā cūka, beidz rīt, dzert un pīpēt, tu kļūsi par veselīgu un tievu sārtvaidzi, tev uzlabosies redze(?) un... un... tev izaugs normāla hipsterīga bārda. Tas ir kā, bez koka krellēm un bārdas nirvānu nesasniegt? Kwe?Lūk, mīlīši, lauziet stereotipus kopā ar Veidemani un Vinķeli, lauziet labāk par mums. Lai Buda, Garuda un Višna ar jums.
Link3 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|12:06]

martcore
cibā ir kādreiz nopietni apspriesti ģenētiski modificētie augi un dārzeņi visādi
es tam vispār nepievēršu uzmanību
bet jūtu, starp mums ir pilsoņi, kas pieturas pie uzskatiem, ka ģmo satur tādus ķīmiskos elementus, pēc kuriem cilvēks paliek akls un sāk dročīt izstarojot radiāciju, nu vai kaut kas tāds
pastāstiet pointu
un kur ir ģmo radītie kancerogēnie humānie līķi n shit
Link27 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|12:02]

martcore
vot kāpēc no visas ģeometrijas (laikam par labu konveijeram) ir izvēlēts termins "produktu līnija"
a kur labi būtu - labdien, mēs vēlamies jums piedāvāt savu jaunāko produktu līkni!
tajā uzreiz ir kaut kāds stāsts
Link2 raksta|ir doma

Vairākuma viedoklis par ievazātām vērtīvām [24. Okt 2014|11:00]

black_data
[Tags|]

Es vēl neesmu atradis to dainu skapi, no kura iznākt, bet tā seksuālo minoritāšu tēma nebeidz rimties. Varbūt kaut kur notiek kaut kādas aktīvas darbības, kāpēc pēdējo nedēļu laikā regulāri kāds piemin 2015. gada praidu. Lūk, mani žīd-islām-kristieš-geju nīstošie paziņas feisītī šēro Veidamanes svēto sašutumu. Sēžu labierīcībās ar atkārtu žokli, jo kur gan vēl lasīt Necīņas rakstus, un mēģinu atrast pieturas punktu, lai nenogāztos trolejbusā. Es, protams, esmu informēts, ka kristiešiem nepatīk geji, jo kaut kādā vecā grāmatā jaunā iespiedumā esot rakstīts, ka vīrietim neklājas melot vīrietim, un tā esot dievam nevēlama nodarbe. Es arī aptuveni zinu, ka Veidemane un viņas lasītāji ar aizdomām skatās uz cilvēkiem, kas nepērk pienu divlitru pakās, un viņiem ir viedoklis. Arī es akurāt neskrienu klāt katram gejam izteikt apbrīnu, un nemēģinu noskaidrot uz cik procentiem viņš ir homoseksuāls. Taču Veidemanes izpratne par demokrātiju un argumentāciju man bija pārsteigums. No tā man rodas tikai divi secinājumi - Veidemane ir vai nu stulba, vai demagogs.

Vispirms par valsts lomu šajās "orģijās". Redz, Vinķele neieklausoties "67% Latvijas iedzīvotāju". 100 mīnuss 67 pēc maniem aprēķiniem sanāk kaut kādi 33 procenti, kas, pat pieņemot, ka ar iedzīvotājiem bija domāti vēlētāji, ir kripatiņu vairāk kā atbalsts partijai Vienotība pat partijas labākajos laikos. Līdz ar to apgalvot, ka Vinķelei pietrūkst mandāta nepaust sašutumu par "orģijām" Rīgā īsti nav. Priekš tam ir Urbanoviči, Iesalnieki un Veidemanes darba devējs, tie lai arī pauž savu sašutumu. Daudzi nepaužot sašutumu, jo baidās no Geiropas nosodījuma, un iespējas pazaudēt kaut kādas fondu naudas? Nu, jā, tas ir tas slavenais politiskais kompromiss, kas ir demokrātiskā procesa sastāvdaļa. Ja Necīņas lasītājam pajautāsi, vai viņam traucē geji, skaidrs, ka viņš teiks, ka traucē. Bet ja nostādīsi jautājumu formā, "davai, Kalniņ, no tevis mēnesī sotaks pretgeju nodoklī, un šiten nenotiks neviens praids, un neviena viendzimumu laulība", tad izrādīsies, ka Kalniņam patiesībā nemaz tik ļoti neinteresē, kas notiek viņam nepazīstamu cilvēku guļamistabās. Vienai iedzīvotāju daļai ir pilnīgi pofig, ka kāds ir iznācis ar varavīksnes karogu Rīgas ielā meklēt sapratni, tikmēr salīdzināmi lielai daļai ir pofig, ka daļai Latvijas iedzīvotāju rodas vēlme reizi gadā doties uz Aglonu... es pat īsti nezinu, ko viņi tur dara un meklē. Un, ja reiz par naudām, tad pēdējai aktivitātei valsts pat dod naudu.

Otra daļa, protams, ir par to, no kā Veidemane baidās. Izrādās, no tā, ka te kaut kas ir ievazāts, notiks orģijas, un tiks lauzti viņas stereotipi. Nu, stereotips nav kāja, darba nespējas lapu nedos, tas tiesa. Bet tā tradīciju piesaukšana mani joprojām neliek mieru. Liksim mierā mamutus, vai viduslaiku Rīgu, bet apskatīsim kādu pārskatāmu periodu, ko Veidemane būtu pieredzējusi pati. Kas tad mums te šķīstajā zemītē ir ievazāts pēdējā laikā? H&M, Maķītis, demokrātija, preses un vārda brīvība, un vēl virkne nešķīstību. Jā, geju, seksa un džeza Padomju Latvijā nebija. Man gan stāsta, un padomju krimināllikums arī apstiprina, ka šo lietu nebija mazliet citādā veidā, ja salīdzina ar Maķīti un preses brīvību. Bet tad cūkas liberasti ņēma un ievazāja vispirms liberālu ekonomiku, un tad visas pārējās liberālās netiklības. Nu šausmas. Takš pat Lembim nekādas naudas vairs nepietiek nopirkt pilnīgi visas avīzes, iecelt visas amatpersonas, un nokušināt visas ģeķīgās runas. Un tad vēl tie visi jūsu interneti.

Bet, ja nopietni, "haters-gonna-hate", bet kur viņiem iekšā ir tik daudz enerģijas nīst? Šodien nīstam gejus, rīt citus izvirtuļus, kuri nepērk tradicionālo pienu Annele divmetrīgās pudelēs, parīt viens Ķeizars, viena baznīca. Un tur jau skaties, vispirms sūdu maisiņus mainām pret mietiem, un tur jau saradīsies entuziasti, kas būtu gatavi par godīgu samaksu arī "stūra mājās" pastrādāt.

http://youtu.be/Uogqt9qGCCA
Link12 raksta|ir doma

[24. Okt 2014|10:17]
citronz
[Tags|, ]

Šorīt drusku stilbi sala, braucot uz darbu, prasās kaut kādu windstopperi. Naudu žēl.

Rīt jāskrien Siguldas kalnu maratons. It kā mazā distance (15km), bet tā esot pielīdzināma vismaz asfalta pusmaratonam. Mhm... Gandrīz divas nedēļas neesmu skrējusi dēļ slimošanas, galīgi neesmu formā. Mazliet bail. Bet kontrollaiks 7 stundas, tā kā, ja nevarēšu paskriet, būs rudenīgs pārgājiens :)
Link2 raksta|ir doma

gud nait evrīvan [24. Okt 2014|00:59]

martcore
xxx


Pulling the ice axe from my leg
I staggered on
Spindrift stinging my remaining eye

I finally managed to reach the station
Only to find that the bus replacement service had broken down

After wondering to myself whether or not it should actually be called a train replacement service
I walked out onto the concourse and noticed the giant screen seemed to have been tampered with
Probably by a junior employee
Disgruntled commuters were being regaled with some dismal TVM
Involving a tug-of-love-custody-battle
Stockard Channing held sway

Down in the High Street somebody careered out of Boots without due care or attention
I suggest that they learn some pedestrian etiquette
i.e sidle out of the store gingerly
Embrace the margin

Fat kids with sausage rolls
Poor sods conducting polls

There’s a man with a mullet going mad with a mallet in Millets

I try to put everything into perspective
Set it against the scale of human suffering
And I thought of the Mugabe government
And the children of the Calcutta railways
This works for a while
But then I encounter Primark FM
Overhead a rainbow appears
In black and white

Shite Day
I guess this must be National Shite Day
This surely must be National Shite Day
Don’t tell me, it’s National Shite Day

Float… float on
Float… float on
Barry… Herpes

I got a letter from Stringy Bob:
“Still on suicide watch
Screws not happy
Spotted a marsh fritillary during association
Was roundly ignored
What news you?”
I felt sorry for him
He’d only been locked up for public nuisance offences
One of which saw him beachcombing the Dee Estuary
Found a dead wading bird
Took it home, parcelled it up, and sent it off to the rubber-faced irritant Phil Cool
With a note inside which read: “Is this your sanderling?”

Another time saw him answering an advert in the music press
“Keyboard player required: Doors, Floyd, etc.
Must be committed, no time wasters”
You can guess the rest

I’d always imagined he would simply wander off some day into the hills
To be found months later
His carcass stripped by homeless dogs
His exposed skull a perch for the quartering crow

I folded away the letter and put it in my inside pocket
All of a sudden I felt brushed by the wings of something dark
May the Lord have mercy on Stringy Bob

Shite Day
I do believe it’s National Shite Day
It all points to National Shite Day
Someone’s declared it National Shite Day

Shite Day
My birthday! On National Shite Day
No bogroll, it’s National Shite Day
Cue drumroll, it’s National Shite Day
Linkir doma

Black Hourglass un The Great Attractor [23. Okt 2014|23:03]

aicisiv
[Tags|, , , ]
[Garastāvoklis: |4diens vakars]
[Mūzika |Black Hourglass - Életerődnek]

Bija koncerts. Koncertā spēlēja pašmāju The Great Atrractor un viesi no Ungārijas Black Hourglass. Ungāri nospēlēja tiešām labi, tikai žēl, ka ~10 cilvēkiem, no kuriem daži bija no iepriekšējās grupas un organizatori. Kāpēc cilvēki nenāk uz koncertiem? Lai gan pats arī nolēmu uz šo koncertu doties pēdējā brīdi, jo kaut kā visā ikdienas informācijas virpulī biju palaidis garām momentu iedziļināties, kas tad spēlēs un ko. Darbā, darba dienai ejot uz beigām, paklausījos viesu grupu un sapratu - bļe, šo nevar laist garām, jo bieži Rīgā tāda mūzika tomēr dzīvē neskan. 

PĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|22:39]

rubija
Link2 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|20:30]

inese_tk
[Tags|]

Glāzēts ūdens
Linkir doma

Mamma dusmīgs [23. Okt 2014|09:38]

daria
[Tags|]

No rīta P., izlaižot necenzētās lirikas, dungā: "Ar krītu zīmēju, zīmēju uz sienas..."
Emīlija klausās, klausās, līdz pamāca tēti: "Beidz! Nedīkst! Mamma dusmīgs!"
Te nu saausos arī es. Par ko, par ko mamma dusmīga?
"Mamma dusmīgs. Cause. Mamma dusmīgs, crayon uz sīnas!"
Link2 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|19:20]

salty
[Tags|]

Šodien viņa ēd kā traka. Ik pa stundai, pusotrai. Iemidzināt arī nekādi nesanāk, un pēc brīža jau histēriski raud aiz pārguruma. Grūta diena. Taču vienā labajā pauzītē starp ēšanu un bļaušanu gandrīz, gandrīz iesmējās. Būs vēl kādas jaunas grimases un intonācijas jādomā...

UPD. Paradoksālā kārtā pat grūtās dienās vakarā uz naktsmiegu viņa aiziet gulēt kā mīļā - pie pupa gandrīz aizmigusi, gultiņā vēl pacīnās brītiņu ar dūrītēm/knupi un tad čuč. Ar pavisam, pavisam retiem izņēmumiem. Ļoti priecājos, ka šī diena nebija izņēmums.
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|17:43]

cosmo_shiva2
Vakardien nopirku biļetes uz decembri. Pa lēto - 700€. Decembrī 10 dienas būšu Rīgā. Puikas okupēs tēti.
bet kur lai es tās desmit dienas dzīvoju? Pie mammas negribu, tāda sajūta, ka tur varētu būt vientuļi diezgan.
No bērniem arī it kā gribētu atpūsties un esmu pārāk izlepusi komfortā...varbūt būs tomēr pie mammas jādzīvo,
viņa tomēr piedāvā visādas ekstras... haja
Link4 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|17:03]

es_esmu_dzhims
sheit uz visa ir uzraksti - uz teejas kastes "tea", uz gultasveljas - "bed", "style" un "sleep", maaju logos koka burtinji "home".
Link4 raksta|ir doma

((((o))))))))))))) [23. Okt 2014|16:49]

ingmars
A. G. Cook is 23 years old.
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|17:24]

martcore
man patīk šis "profesionālā suņu barība. profesionālā kaķu barība."
a to tupie dzīvnieki paši rij visādus sūdus, totāls amatierisms kaut kāds
kaķis irma reiz mēģināja grauzt karbīda gabalu

a tur uzreiz skaudrā profesionālā karlzeisa acs visu nosaka sekundē - vienā tabletē tik un tik fuksijas, tik rododendra, tik zivs ķesku, peļķes mašineļļas un ūdens šķīduma, un dīvāna kājas skaidu, un pat mazliet e-konservētās dzijas arī un vēl kā matriksa neo iksperienss peļu ķeršanā, to veido īpaša kaķu halucinogēnā narkotika, viss kā pieklājas
Link2 raksta|ir doma

svarīga informācija visiem Franča majonēzes cienītājiem [23. Okt 2014|15:42]

ingmars


Vienam no Latvijas vecākajiem un mīlētākajiem zīmoliem – Pavāram Francim, kas nu jau 19 gadus attēlots uz iepakojuma no dabiskajām izejvielām, bez ģenētiski modificētām piedevām un konservantiem Latvijā ražotās Provansas majonēzes, – nesen radies atdarinātājs. Tas ir Igaunijas uzņēmums “Polven Foods”, kas jau vairākas nedēļas “Rimi” un “Supernetto” veikalos Franča klasiskajai Provansas majonēzei ļoti līdzīgā iepakojumā pārdod produktu ar atšķirīgām sastāvdaļām, atšķirīgām īpašībām un atšķirīgu garšu.
Link1 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|15:28]

martcore

 xxx
Link1 raksta|ir doma

. [23. Okt 2014|15:20]

kini
[Tags|]

atkal sapratu - nedrīkst man ļaut kaut kur ļoti iedziļināties. es tur atradīšu tik daudz problēmu un jautājumu, ka varēs tikai noplātīt rokas, un atbildēt uz tiem īsti arī nemācēšu.
Linkir doma

[23. Okt 2014|13:01]

liljabrik
vai jūsu ietekme uz apkārtējiem ir nomierinoša vai uztraucoša?
Link14 raksta|ir doma

okobris [23. Okt 2014|13:42]

inese_tk
[Tags|, , ]
[Mūzika |mantra]

šodien, pildot mājasdarbus/praktizējot, man bija apmēram kā šajā video. pirmais ieradās suns, bet no viņas nebija pārāk grūti paglābties un viņa aizgāja tālāk savās gaitās. tad pie loga klauvēja pēc mīlestības izslāpis Nikolajs - ar viņu gāja jau grūtāk. beigās nācās godājamo pilsoni pavisam necienīgi izlikt aiz durvīm. tiklīdz apsēdos un atsāku pildīt elpošanas vingrinājumus tā gar logu sāka snaikstīties mesjē Vilnītis. ienācis iekšā viņš gan nemēģināja tieši interaktēt ar mani, taču viņa plānos ietilpa palodzes pārkārtošana pēc viņa prāta. kad nu Kungs beidzot bija nomierinājies, saritinājies un iesnaudies, mani apsēda ļoti uzbāzīga muša.
es vispār jau pagājšnedēļ, virtuvē satiekot vienu no mājas treknajiem un gaļīgajiem milzzirnekļiem, atļāvos uz viņu sabļaut par to, ka viņa cilts pateicība par to, ka es viņus saudzēju, aizstāvu, glābju no kaķiem un vienmēr atvainojos, ja tīrot māju likvidēju viņu tīklus, ir tāda, ka mūs saldākajā rīta miegā/diendusās apsēž kaut kādas mutantmušas. acīmredzot mana morāle šam bij kā pīlei ūdens.
Linkir doma

priekšstati [23. Okt 2014|12:55]

martcore
bonus track by dj aivars garda:


Linkir doma

[23. Okt 2014|11:38]

martcore
xxx

lūk, viņš, mans jaunības dienu elles dance grāvējs, pirms vēl tika izdomāts tupais vārds desa
un jāsaka, ka no šiem prototehno tembriem man aizvien vēl acī ieraušas sentimentāla asara, taisni vai sirmgalvis, jūra un vai tik tu negribi dabūt sifu
Link2 raksta|ir doma

[23. Okt 2014|08:48]

liljabrik
vēl es ļoti novērtēju, ka ceļojumu nodaļa aviobiļešu rezervācijas sūta uzreiz jau kopā ar outlook kalendāra vienībām
Linkir doma

[22. Okt 2014|12:38]

daria
Sasodītais ratu lietus pārvalks kaut kā laiž garām. Viņš jau tā nav baigi foršs, liekas tā kā par mazu, lai gan ir BOB dubultajiem ratiem domāts. Enīvei, vienā brīdī E sāka sparīgi izliekt muguru un klaigāt, ka esot slapja. Pataustu - tiešām, abi sāni nolijuši. Brālis gan iemidzis, ar visu slapjo kāju. Sparīgi tesu kalnā augšā, tagad esam pārģērbušies un sausi, bet rūgtums sirdī paliek.
Linkir doma

Lielīšos [22. Okt 2014|21:17]

fermenta
[Tags|]

Šodien mazā, stumjot virtuves krēslu pārgāja pāri visai istabai. Apjukām abas, jo līdz šim viņa bija gājusi tikai gar mēbelēm - sāniski un lēnām, bet te pēkšņi ātri un raiti uz priekšu.
Zobi astoņi.
[info]ely uzdāvināja pirmo bumbiņu-drāts labirintu. Pirmajā vakarā tas tika grauzts jau otrajā mazā saprata konceptu un lodītes tika kustinātas vienā virzienā. Tēta meita - neies jau bīdīt vienu lodīti, ceļ uz augšu uzreiz apakšējo. Šobrīd tā ir topa rotaļlieta un lodītes tiek bīdītas arī pa vienai un jau pa spirāli.
Brīvdienas Siguldā un Valmierā. Un arī no suņiem vairs tik ļoti nav bail.
Atvērām apkures krānu, lai "izdzītu" mitrumu. Istabā patīkams siltums, lai gan auksti nebija.
Sasodīti viegli un ātri sakārtot un sakopt māju, ja vīrabrālis pieskata mazo.
Link1 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|19:52]

martcore
xxx

nabaga dāmu latvijā tā nomocīja vietējie nācionālisti, ka patversmē izsniegtajā pēdējā sarkanajā plašķītī nācās bēgt, kur acis rāda, a acis rādīja uz londonu un valērijas koncertu, tikai tas spēj kaut kā mīkstināt pārdzīvoto dēļ psiholoģiskajām traumām un otrās grupas morālās invaliditātes
Link2 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|18:15]

liljabrik
darbiņā no aizvakardienas darbojas videozvanu sistēma. paceļot klausuli, diezgan lielā ekrānā redz sarunu biedru, un viņš redz tevi. visi kolēģi ir šokā un jautā cits citam, kā izslēgt kameras, un cits pēc cita atgriežas tumsā. es gan neizslēdzu, man vienīgajai patīk. sajūta ir kā nākotnes filmās. plus pēkšņi ieraugi, kā izskatās visi, ar ko esi tikai runājis vai sarakstījies. šajā daudztūkstošu kolektīvā tas tomēr ir ļoti interesanti. uzzinu arī to, ka citi vēl smēķē pie saviem galdiem. vēl man patīk, ka viņi redz mani, jo es esmu laipna un smuka, un es gribu, lai visi to redz.
Link11 raksta|ir doma

Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars [22. Okt 2014|17:44]

ulvs
Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.
Link2 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|17:20]

es_esmu_dzhims
kaa jums liekas, es uzspeeju uz lidmashiinu vai ne
Link4 raksta|ir doma

Pērle v2 [22. Okt 2014|16:32]

skunkhead
Kārtējā darba kolēģu pērle.

... eu tas gandrīz tā kā manam bērnam. Nu, tas bukake.
Link2 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|15:47]

martcore
laikam visi jau ir paguvuši apspriest
tomēr piemetīšu savas piecas kapeikas
norvēģiem tagad ir visskaistākā papīra nauda pasaulē, es uzskatu
... )
Link14 raksta|ir doma

. [22. Okt 2014|13:49]

kini
[Tags|, ]

nu ja, jāpiefiksē par tiem cukuriem sev, gan alcheimera sakarā, gan izmēģinājums par gadu bez cukura. way to go. ja tas gribasspēks tikai neklibotu. 
un video par džeimiju un govīm mcdonaldā. 
Link2 raksta|ir doma

feels like the return of band of susans [22. Okt 2014|12:37]

martcore
xxx

hold mi in jor, hold mi in jor tainī āms
Linkir doma

Viadukts [22. Okt 2014|11:42]

black_data
[Tags|]

Lūk, šis ir viens funkcionāls dizains. Diezgan skandināviski (lai arī atrodas ASV).http://www.db.lv/foto-video/foto/parsteidzosi-satelituznemumi-kas-mainis-veidu-ka-raugaties-uz-zemi-421992
Link3 raksta|ir doma

. [22. Okt 2014|11:35]

kini
[Tags|, ]

vakar džeimija recepte beidzot prasīja čuķ mazāk laika - pat bez virtuves kombaina [funkciju pildiju es], grilpannas un tikai ar little help from my friends, sanāca iekļauties kādā stundā, nebija mega ķēpīgi, tik vienā brīdī, kad vienlaikus jāmaisa rīsi, cūķis un mērce trīs traukos, uznāca 'āāā!'. tiesa, nav ne jausmas, kā tad garšo tas oriģinālais ēdiens, jo koriandru neēdam, fenheli neēdam, atsevišķi rukolu skajā neatradu un svaigas lauru lapas arī nē. so, who knows.
Link2 raksta|ir doma

AntiLatvija [22. Okt 2014|10:20]

ingmars
Joprojām pieļaujot iespēju, ka tas ir joks, "antivelosipēdistu" komūna feisbukā manī rada vieglu izbrīnu, bet droši vien tas ir tādēļ, ka nu jau vairākus mēnešus nedzīvoju Dzimtenē. Īstenībā tam nevajadzētu būt pārsteigumam, ņemot vērā to, cik tumsonīgi un neiecietīgi ir latvieši, un velosipēdisti ir tikai kārtējā minoritāte, pret kuru vērst naida runu un aicinājumus ierobežot viņu tiesības. Es pārvietojos ar velosipēdu, jo man tā ir ērti, es tā jūtos vislabāk. Es zinu, ka man nav jātaisnojas, bet jums es varu pateikt, ka nedaru to tādēļ, ka pārstāvu kaut kādu ekoloģisko ideoloģiju, vai tādēļ, ka velosipēdi ir "nākuši modē". Man pārvietošanās ar velosipēdu ir vienkārša un pašsaprotama lieta, un man šķiet neprātīgi, ka ir cilvēki, kas vēlas, lai es to pārstāju darīt, lietoju sabiedrisko transportu vai arī izmantoju heteroseksuālāko no transpoeta veidiem — automobīli. Pietiekami bieži Latvijā esmu saskāries ar naidu dēļ tā, ka braucu ar velosipēdu, bet lasīt īstu naida runu internetā ir kaut kas jauns un diezgan biedējošs. Es pirms tam par to jokoju, bet šādi simptomi liek mazāk ilgoties pēc atgriešanās Latvijā, honestly.
Link40 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|10:07]

liljabrik
es jau neko bet pie mums tagad strādā arī vai nu valters vai kaža
Link7 raksta|ir doma

xXx [22. Okt 2014|10:23]

malvine_truse
"If any grown, adult woman were to get a hold of my 15 soon to be 16 year old stepson, I WOULD STOMP THEIR FACES TO THE GROUND so that they are so ugly that NO MAN WOULD EVER WANT THEM or LOOK THEIR WAY!!! Just saying…….as you were!"

"WTH does a 30yr & 20yr old woman want with a teenager??!!! Makes absolutely NO sense when the world is filled with grown men who are dogs & are willing to give it up at anytime for a piece of ass…. When are women going to learn if it’s just sex they want it’s easier for a woman to pick up on a MAN than it is for a man pick up on a Woman – think about it??"

ladies
Linkir doma

. [22. Okt 2014|09:27]

kini
[Tags|, , ]

atkal cītīgi domāju, ka kaut kādas biļetes ir pērkamas un jebkas ārpus mājas darāms tik tad, kad būšu 'atēdusies' dzīvošanos pa mājām, bet.. šodien ir čigākas impro teātris (gan jau vēl kas labs tā festa ievaros), tagad ir Bildes (kuras laikam šogad izlaidīšu gan), bet vēl, vēl arī Everlast ar akustisko programmu, un man viņa balss un black jesus.. mmm. 
kārdinājumi ir briesmīga lieta. 
Linkir doma

Par Depardjē, un citiem dzērājiem [22. Okt 2014|09:11]

black_data
[Tags|]

Izlasīju, ka Depardjē izdzerot 12 pudeles vīna dienā. No vienas puses respekts un uvažuha, kā arī atvieglojums, cik tālu es vēl esmu no Depardjē. No otras - 10 šuntēšanas, nav nekāda joka lieta. Manā pasaulē cilvēki uz slimnīcu dodas nomirt, jo nedz man ir miljoni, ko glābt Krievijas nodokļu sistēmā, nedz esmu augstās domās par ārstu kompetenci, balstoties uz empīrisku pieredzi.

Vienvārdsakot - jābeidz dzert, mēs visi mirsim. Iespējams pirms to izdarīs Depardjē.
Link6 raksta|ir doma

[22. Okt 2014|08:26]

salty
[Tags|, ]

Cālis šonakt nošņāca 10 stundas bez ēšanas. Un pat bez kaut kāda acīmredzama iemesla. Iepriekš, ja gadījās tāda ilgā gulēšana, tad tādēļ, ka iepriekšējā dienā gandrīz nemaz nebija gulējusi. Bet vakar viss bija normas robežās. Nu labi, pa nakti kaut kādā brīdī viņa saknosījās, iepīkstējās un sāka zelēt pirkstiņus - iedevu knupi, un bērns čučēja tālāk. Tagad no rīta, ja A nebūtu tieši tajā laikā cēlies un vēlies uz darbu, ar visiem no tā izrietošajiem trokšņiem, pieņemu, ka E būtu paēdusi un gulējusi tālāk. Bet tā vajadzēja tak atvērt acis un paskatīties, kas apkārt notiek, un tad vēl 30-40 min pa gultu miegojās, saraudājās, paēda vēlreiz, un tad tik aizmiga.

Nu jau stundiņu kā guļ. Būšu paspējusi brokastis paēst. Un trauķeni salādēju. Vispār, nevaru vairs iedomāties dzīvi bez trauķenes. Kā mēs kādreiz tikām galā? Nu jā, kādreiz mums bija tikai 4 šķīvji. Tagad jāpalasās, kas pasaulē notiek, un, ja vēl nebūs modusies, arī pusdienām vistas jāsagatavo cepamtraukā, lai atliek tik cepenē iemest, kad ēst sāks gribēties. Vispār ceru, ka cālis šodien būs ar mieru sadarboties mājas labiekārtošanas jautājumos - sen jau prasās grīdas izsūkt un uzmazgāt, un vēl šo to piekārtot. Ja varētu viņu pierunāt uz pusdienlaika miedziņu ratos uz balkona, vispār būtu ideāli...

UPD: viens 40 min miedziņš uz balkona ratos izdevās! Grīdas izsūktas :) Reāli pusstunda vajadzīga, lai šitai platībai cauri izbrauktu... un tad vēl brīvajai istabai nemaz klāt neķēros.
Linkir doma

kaķis, soma [22. Okt 2014|08:22]

black_data
[Tags|]

Tu, cilvēks, ieliec somu plauktā, jo neturēs uz grīdas, tad kaķi uz viņas gulēs. Izņemu somu no plaukta... protams, nevies kaķis nekad tur nav gulējis.
Link1 raksta|ir doma

bezdarbnieka naktis [22. Okt 2014|02:11]

dzheina
par to cik vecs ir smuku bildīšu blogs, tu vari pārliecināties pēc iPhone modeļa, kurš tajā tiek publicēts
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]