Draugi [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

[18. Dec 2014|18:27]

martcore
labvakar, vai nepateiktu, kur šeit būtu tuvākā bibliotēka un lai otrā stāvā striptīzklubs, paldies
rip luiss aragoness
āāāāāāāāāāā vī feid tu grei!
Во время визита в Германию председателя КНР Си Цзиньпина канцлер Ангела Меркель сделала ему необычный подарок.
sapnī rādījās, ka biju kaut kādos kalnos un paņēmis līdzi gludināmo dēli, lai pārietu pāri aizām
kens levains (kā jau zinat, viņš iet projām no irrational)
no vienas puses ir nedaudz žēl, ka vācija uzvarēja savu 1/8 fin
sākumā tas izklausījās pēc nevainīga joka, bet pēc tam feisītī ieradās speciālisti, kas stāstīja, ka soļošana patiešām esot visalkanautiskākais sporta veids vieglatlētikā
Есть миф, что, мол, "дети" ( "детишки" даже, можно сказать) зато хорошо разбираются в новых системах коммуникаций и так далее.
kaut kur lasīju, ka intensīva domāšana baigi sadedzina cilvēkam enerģiju
režisoram gaujam respekts un uvažuha
vai jūs mēdzat lasīt bērnu grāmatas?
Link1 raksta|ir doma

Reklāma [18. Dec 2014|17:21]

skunkhead
[Mūzika |Light Bearer - Celestium Apocrypha: Book of Watchers]

Darbā notiek diskusija, ka šampaniesa reklāmu nevar likt blakus bērnu rotaļlietu reklāmai. Tas ir kā nevar?! Alkohols praktiski IR bērni.
Linkir doma

[18. Dec 2014|16:32]

soul_embraced
Kolēģis prezentējis savus habanero veikumus, kas tapuši no stādiņiem, kurus es, savukārt, dāvāju pavasarī. Viens no veikumiem ir pēc austrumu receptes, otrs pēc rietumu. Abi ļoti dažādi, bet ļoti labi.
Nu un vispār patīkami. Pat par noformējumu padomāts.
Linkir doma

[18. Dec 2014|16:33]

morphine
Man vienīgajai liekas, ka Krists Novoseliks arvien vairāk sāk līdzināties Duglasam Koplendam? (Un vēl mazliet arī cibiņas [info]bozenas laulātajam draugam, starp citu. :) )

bildes )
Linkir doma

[18. Dec 2014|16:16]

amanita
[Tags|, ]

Mazajam bērnam trešo dienu temperatūra.
Lielajam bērnam naktī ar smakšanas lēkmi sākās laringīts.
Šodien bija lielā bērna ilgi un ļoti gaidītais karnevāls dārziņā, uz kuru viņš, saprotams, netika. Sirdsēsti ziloņa izmērā, un tas vēl maigi sakot.
Vēl šodien viņam ģenerālmēģinājums tautasdejām, jo sestdien divi koncerti jānodejo...

Dienas izaicinājums: atdalīt abus slimotājus vienu no otra, lai neapmainās baciļiem, izpatikt abu kvēlajām vēlmēm, pa vidu apdzēst ugunsgrēkus darbā un saglabāt veselo saprātu.
Dienas prieks: apdeitoju TV un tagad man skaisti skan Spotify fonā. :)

Un tagad abi jāsapakoun pie ārsta jānogādā.
Link2 raksta|ir doma

Ārstu slēdziens: derīgs visam [18. Dec 2014|16:10]

black_data
[Tags|]

Šodien aroda veselības pārbaudē bija divi mulsuma brīži:

1. "Vai tie jums ir zulumi?" Nu, jā, es šodien sevi arī ieraudzīju spogulī. Izskatos kā no moča nokritis.

Bet otram es nebiju gatavs.

2.
- "Vai jūs ar sportu nodarbojaties?"
- "E?"
- "Jums pulss lēns. Vai jūs ar sportu nodarbojaties? Šodien nevienam vēl nav bijis tāds pulss."
- "Nu, jā."
Link2 raksta|ir doma

zīloņu dīdīšana as it is [18. Dec 2014|16:01]

martcore


(c)- Ты кто? Невротик или психотик? - Я котик.
Link2 raksta|ir doma

[18. Dec 2014|15:58]

martcore

Linkir doma

par vēlmēm un nelāgām situācijām [18. Dec 2014|14:20]

ulvs
Pie savām dzīves interesēm pierakstu klāt vēl vienu ļoti svarīgu lietu, kas man ir jāpieredz. Kurdu pešmergas sieviete. Tas ir kaut kas apbrīnojams - tik skaista un smalka būtne pieskaita sevi pie "cilvēkiem, kuri nebaidās skatīties acīs nāvei" (ļoti slikta pešmergas definīcija), šauj ar kalašu un apkalpo mortīras, tēmējot pa radikālajiem islamistiem, kuri vēlas īstenot savu diezgan smieklīgo ideju par vienas konfesijas plašu musulmaņu valsti (absurds, jo tad sanāk, ka viņiem būtu jānogalina visi šīti, nemaz nerunājot par citu reliģiju pārstāvjiem; ja pareizi esmu sapratis, tie ir sunnīti, kuri ir ISIS pamatā; es vienmēr viņus jaucu). Brīžiem šķiet, ka ISIS ir tikai tāda kā ASV kara mašinērijas sastāvdaļa, kas paredzēta, lai Rietumiem būtu brīva pieeja naftai - tā tiekt, pamatots iemesls atrasties, piemēram, tajā pašā Irākā un, it kā palīdzot viņiem tikt galā pašiem ar saviem bērniem, Koalīcija (Exxon Mobil, Royal Dutch Shell, British Petrolium) tikmēr vēsi no zemes dzīlēm pumpē ārā visu, ko var.

Baumo, ka faktiski tā paša iemesla dēļ šobrīd noris pilsoņu karš Ukrainā - ka Royal Dutch Shell ir ļoti ieinteresēti Donbasa apguvē. Es savos fantāzijas lidojumos esmu ticis tik tālu, ka Royal Dutch Shell laipni palūdza Ukraiņu iznīcinātājam nomočīt to 2. Malaizijas ļoķeni, kas nokrita Ukrainas austrumos. Tā teikt, lai būtu iemesls tur atrasties, veikt kaut kādus mērījumus un tā. Kas gan ir 100+ cilvēku dzīvības, ja tās salīdzina ar potenciālajiem ienākumiem no naftas un gāzes ienākumiem? Big Coorp. cilvēku definē līdzīgi kā to darīja Staļins.
Linkir doma

[18. Dec 2014|13:55]

ulvs
Krievijas informācijas kara lengvidž tips and tricks 101. Atkal paldies par izcilu lasāmmateriālu pasakamies lj user doooram.
Linkir doma

satiku šamani, hahaha: [18. Dec 2014|11:16]

cosmo_shiva2
Dažreiz grūti izvēlēties - ko es gribu un ko man vajag. Jāgrib to, ko vajag.

Ik pa laiciņam, aptuveni divreiz gadā ir jāpasēž ar šamani, kurš nomaskējies par vienkāršu
vīriņu ar suni. Pēc stundu ilgas sarunas es pietiekoši saprotu, ka ar mani vēl ir ļoti labi
pretēji iepriekš domātajam, ka ar mani ir pavisam traki. Traki - tā saka tie cilvēki, kuri
jau kļuvuši akli un vairs nespēj saredzēt to gaišumu un mīlestību. Pavisam nomākti cilvēki
iet pie psihoterapeita, bet man vēl pagaidām pietiek ar jauku vakara sarunu.

viņš atvēra savu mīļāko grāmatu ar ļoti skumjiem un depresīviem zīmējumiem.
pirms tam es Ilzei teicu, ka esmu kļuvusi pavisam negatīva un saredzu par daudz slikto.
atnāca izraēlietis un iespaidoja, atverot to grāmatu ar melniem zīmējumiem un jautājot man,
ko es tur redzu. Es redzēju pavisam naivi, ne līdz galam un dažos zīmējumos redzēju tikai drūmu bildi,
bet nespēju sasniegt simbolu. Šodien es sapratu, ka es nespēju to simbolu saskatīt,
jo mans prāts vēl nav tik tumšs. Neesmu vēl tik nogurdināta. Juhū, es nevarēju nolaisties līdz
dziļumam melnās realitātes akā. Es joprojām dzīvoju sapņos par to, ka viss ir skaisti un viss būs labiņi! Esmu joprojām mazliet melanholisks optimists.
Tas ir tā, ka pesimists saka:"Fak, man krīt nost roka un tagad es te nomiršu pavisam.", savukārt es saku:"Nolāpīts, man krīt nost roka, bet bija forši un gan jau es atveseļošos un atkal viss būs labi!"

Manas domas joprojām ir siltumā, pie jūras un burbulī.

Ļoti labi, ka tagad manas mājas ir saudzīgs, drošs burbulis - Stuttgart.
Linkir doma

arī mēs tur esam pieminēti [18. Dec 2014|11:17]

snark
http://www.bloomberg.com/graphics/2015-flash-points/

iespējams, arī Bloombergs tiks norakstīts kā šaubīgs avots (kā CESI - kas varbūt arī ir šaubīgs avots), aizmirstot argumentēt pret pašu ziņas saturu.
Link4 raksta|ir doma

. [18. Dec 2014|09:32]

kini
[Tags|, ]

saņemamies, saņemamies, viss nav tik bezjēdzīgi, kā liekas.
bdeja uzbūstoja. un bija izvēle iet uz intelektuālo pasākumu, bet sapratu, ka kaifpunktos [izdomāju turpmāk izvēlēties pēc tādiem - kas sajūtu ziņā dos vairāk patīkamas sajūtas] bdeja pārsita to viennozīmīgi. vienlaikus tāpat sapratu, ka baudīšanas muskulis ir jātrenē. ļaušanās mirklim un kaifošana no tā arī nenāk tā, vienkārši. tāpat kā saprašana/sajušana, ko īsti gribās. un nevar censties necensties. nesanāks.
Linkir doma

fiksa eseja par Modernās Pasaules Problēmu: Integration [18. Dec 2014|07:08]

ulvs
Let me elaborate with the help of my own comment in a making of a new post with super rant-like qualities about the sad situation of our beloved Pussy Riot (and also the World we live in) - now belonging to Big Coorp., using session musicians and singing in English. What for? The Big Coorp. Nowadays it has its' shares in any of our potential escapism methods, so the revenue is always there. Why do you think cannabis is suddenly so politically accepted in USA? Because it's one of the main definitions of escapism. Legalize it and hold your hand tightly around it's palm to feel the pulse slowly going down beat per beat, per beat, as we stand and gaze upon the World morphing into something in which escapism as an art form or a recreational activity would be so integrated in our (and to those people that are somewhat close to us) reality that It would call for a new definition of the term.

I feel that to a being that has chosen a lifestyle that may include an option to "get off the grid" for a while (or for a lifetime, If one chooses so), an option to enjoy our essential and necessary freedoms provided by the constitution of 1788 (sorry, I couldn't stop myself from typing this as a fictive USA citizen; but don't be alarmed as our constitution, at least the spirit of it, is very much alike to the invoked one) and every other international human rights document that's ratified by most Western countries, Integration (with all the "smartphones", GPS technologies, advanced apps and more serious attitudes against social portals/profiles, as if the virtual persona would have been promoted to a higher ranking officer than the one in the pathetic real life) is one of the main threats of the new century as it's a threat that's ever evolving and so vigilant that the majority of us even cannot comprehend the enormous amount of different resources that are being flooded into development of social networking and social "second life" portals and on understanding such social phenomenons regulating the need of the people of a more comfortable persona in a fictive online environment. And also the ongoing intrusions into human psyche, but in this case only in the part that's relevant to the problem - and right now (and I believe that for few years it will still persist) the problem of not having a chance or method to escape the chains of ones every day reality will grow proportionally with the development of more complex cognitive/psychological/socioeconomical problems that will make us even more inclined to accept statism as our one and only true religion as the level of dependance on state will skyrocket together with our "new needs" and "new mental problems" (if not new... than just google the numbers of people being treated for all types of depression and other "social" illnesses - real or imaginary - by Big Pharma). 

So why did I write this? All it did is made the idea about my and the future of my friends a more uneasy one. As some idiot few generations older than me that I saw in a video in a social networking site made his absurd point (paraphrase): "Bloggers are the future of checks and balances [e.g., the method in democracy where one power oversees the second power which oversees the third power]. You guys have the power! A group of bloggers following a common idea and attached to solving one problem will make a big difference and will make Them think twice before fucking with us."

Why do I consider this claim as being absurd? Mainly because of the problem of Integration that I've discussed earlier in this post. In near future people will enjoy this integration in many different ways, and one of them definitely will be the so called manufacturing of consent - making people think that logging in and pressing some buttons will make them a part of some kind of Frankenstein-Leviathan democratic process, while in reality it will be just a butaphoric program made by the State or Big Coorp just to meet the self-governing needs of the people and to make them feel like they're in control of many aspects (maybe even more than nowadays) of their lifes. Therefore people won't have the necessary interest, nor the span in their attention to make the vigilant-public-eye-style of journalism/blogging as an effective tool to inform and to disrupt the Sheppard and his dogs and their aggressive manner of pushing different agendas into "ordinary peoples" lifes. Also we really can't be sure to trust the journalist or the blogger as they're interests can be and most likely will be controlled indirectly or directly by State or Big Coorp (there always will be the Louder ones that will evidently get the most attention from "ordinary people" mainly just for being that loud (and therefore having a large amount of followers; and we all know that the bigger the number, the more legit the information seems; basic psyche), possibly funny each in their own way of interaction with the "ordinary people" [to gather the attention of different audiences] and maybe even [so they'd look more human alike] they will seem annoying or abstractly imperfect to some in a way that will alienate those few percents of potential followers and therefor will make it so that their "web spaces" are filled with a false sense of the possibility of a rational discussion, e.g., people arguing about the same things over and over, and over - as it's the perfect state of mind that's destined to unconsensual, mostly indirect control by those who Profit), so the argument about them attaching to a fixed problem and reporting about it as much as possible (as leeches attach to a body of flesh) seems like the typical "we can make the state succumb by using interwebz" argument which of course in a different, much smaller context (in a world that hadn't reached the integration levels of my perceived gloomy image of the hopeless future that's standing right behind the corner) can be a very effective tactic unique to the age of information. And don't get me wrong, the idea about blogging leeches is not that bad, but in these potential future circumstances and in this heightened level of social integration I perceive nothing more than failure.

And the saddest part is the one I'm writing now. That I've no idea how to CHANGE the direction we're heading. Nor I have any ideas about what to start with if we want slowly and methodically CHANGE my dark vision of future (that is almost Now) to a version that is less connected with social networking, being integrated and deceived by false digits and numbers, and maybe even a false sensation of power that could be both executive and judical ("this man has commited a crime against society X - press A to hang him, press B to incarcerate him, press C to release him with a warning on probation), and maybe even the one about that Frankenstein-Leviathan democracy where there are no political parties (it doesn't matter if they are or are not, just look at good old USA) and where you have to vote for or against some laws/bills/rulings [it may or may not be an obligation for you, but this fact doesn't make any difference, as the democratic processes will all be halted "until further notice" and laws will be passed just like the old days - with divine grace or, to make it sound more modern, with the made up consent of millions of people who have voted using their touch-sensitive smartphone screens. Except the voting part won't matter at all (in socio-political sense), as the proposed law will become functional with the power of the word of the State or Big Coorp. And the butaphorical voting apps they've manufactured for the use of the concerned, politically active people will just count meaningless numbers.

But maybe it's not such a gloomy future after all. Knowing that more and more uneducated people have access to vast amounts of information, so we can see a pattern of choice and negligence shining through the surface of it all- a choice not to enlighten oneself. A choice based on many different factors (nationality, age, literacy, education, social status, etc.) of whom the largest and most dividing factor will be the social consciousness of Integration that will keep the sheep within the reach of the consent-shaping and ever vigilant Sheppard [I'm starting to fear that the "blogger-leeches" will definitely be used as a tool by Them).

To end this seemingly endless "essay" [as there are a lot of aspects that I've left untouched or hanging in description], I've decided to do it by asking a question - both to myself and to anyone interested in this subject. Not a rhetorical one, mind that. As established in this post, (the not so far) future will be about The Choice, an illusive one. Although it would possibly be meaningless, it's still an option to choose, so technically (if we perceive social freedoms as a form of social/human progress) it's better than any form of dictatorship where there is no choice at all.
So which one you'd choose - a glimmering new world where "everyone is connected" and which is full of possibly false hopes and opportunities, and where one would have the possibility (or an obligation) to enact the human and political (but possibly butaphorical) rights and could participate in a potentially already set-up elections or law making processes, or a world that we've known for thousands and thousands of years, a world in which mankind was forged, a world which in a certain way has never failed us [as in this scenario State/Big Coorp. would be of a more predictable nature], a world where there would be a "never changing" elite that supposedly would function for the greater good of the people [of course, the power would manifest itself in a form of a pyramid or a triangle, and as we know - the top would consist of 1%'ers, rich and powerful people who would supposedly care for the well-being of the lower side of the pyramid, dismissing any chance of political opposition and therefore dismissing all the proactive political voices of the interested parties, that is, people [but there wouldn't be any allegations of rigged or butaphorical "voting apps" and laws would be enacted only because the State or Big Coorp. had a need for them in order to gain more revenue]?

To tell you the truth, I myself can't come up with an answer to this question as there are way too many variables, and my definitions (if there were any) were so vague that one could say that they even don't count. Of course, I myself do understand what I'm rambling about quite well and all the definitions are in my mind, so technically I'm the most inclined person to come up with an answer. But still - I can't. One may ask me - why? Why do I make up my own stories and after them ask myself questions that I can't really answer? I know that I've should have touched the subject with a larger pole and maybe I've should have poked it a bit more, but as this is my essay, and the target audience is me and maybe someone else who has been thinking about the not-so-far future in the context of social technologies, so lets say that I wrote this just as a form of enjoyment or maybe to satisfy my need to write letters, words, sentences and so on.

So what is this subject I wanted to poke a bit more? Predictable. It's the uneducated (or seemingly educated, but "can't-come-up-with-my-own-ideas") people behind the wheel of a "fully" integrated society, racing through their daily routine of making and enforcing the law - even if everything has been set-up by the State or Big Coorp.before the voting process even started. Yes, that is what I fear the most. Not an oppressive government. But oppressive people. Not a lying government. But people who could live in a world made up of lies and do so with such dignity and comfort that If it would happen, history books would become alive and re-write themselves, I don't know, maybe even skipping this period of human evolution completely just for the sake of the next hundred generations to come? Just so they wouldn't have a clue that their ancestors were people who willingly destroyed their individuality just because they felt lonely and didn't want to go outside, so they all came to this one virtual place where they would share pictures of themselves doing trivial things, comment on them, enjoy continuous spiral-like discussions fueled by such basic human emotions as hate, anxiousness, impatience, inertia, self-isolation and procrastination. And to what end? Social relief. But instead of things happening the way these people would like them to happen (in context of socio-political freedoms), because of their mayor negligence in essential human communication or maybe just because They have had the Power all along, State and/or Big Coorp. would waltz right into your social network private party, shit all over the place, break your mums porcelain collection, fuck the sleeping girl, smoke all the weed, drink all the booze, suckerpunch someone in face and leave the party as if nothing would have happened; and the next day your "smart phone" would make a strange beeping sound that you've never heard before. You would try and find the cause of it, and to your surprise you'd have had received an official message from State/Big Coorp. telling you that you have to pay your debts until sundown [or else: a) confiscation; b) incarceration], as the process of their representatives coming to your late party and tearing it up so good wasn't a cheap process at all, and as you are such an unique being, you have been exempted from any kind of tax funded well fare programs or civil insurances regarding your property.

Those people and these things usually come when least expected. Be afraid. Be very afraid. Because it's what they want. And if we understood my ramblings metaphorically, we'd come to a conclusion that we we're at that party few days ago.
 

(atvainojos, ka angliski; lai arī man pašam tas nepatīk - gluži kā es nekad nerakstītu mūzikai liriku angļu valodā, nu, ja vien nedzīvotu Tur - man tomēr par šo tēmu rakstīt ir nesalīdzināmi vieglāk tieši angļu valodā, jo citā valodā es nemaz par šīm tēmām neesmu lasījis/klausījies un pat domājis [domāt dažādās valodās ir ļoti veselīgi prātam])
 
Link3 raksta|ir doma

Noklausīta saruna [17. Dec 2014|19:34]

daria
[Tags|]

E vannā runājas ar P. E pēta P kreklu no rogaininga, prasa, kas tas ir. P izskaidro, ka tādu var dabūt, kad ir spēks visu nakti orientēties un kad ir komanda, ar ko kopā to darīt. E saka - jā, es mamma tētis bēbītis. P atbild: "Jā, kad Tu un bēbītis būsiet lieli un mēs ar mammu - veci!" E saka: "Jā, kad man būs tīs, es būšu līla."

Viņa vispār sapņo par to, kad būs trīs gadi, tad varēšot košļeni ēst; kad būs pīci, tad izkritīšot zobi un nākšot zobu feja. Četri nepastāv, tur lieli notikumi nav plānojami. Sākusi arī ļoti daudz runāt; ļoti forša loģika arī reizēm nāk ārā. Prieks.

Ā, reizēm es viņu ņemu uz sporta zāli, tur ir bērnistaba, kur viņu atstāt. Sestdien viņa man saka - sāpot kāja, vajagot braukt uz sporta zāli. Es tā - wtf? Viņa - gribot būt "stipa un vesela". Tad es atcerējos savu politkorekto pieeju par tēmu "es esmu resna un vajag iet sportot" - pēc visiem gudro žurnālu un grāmatu ieteikumiem es saku - es gribu būt stipra un vesela, tādēļ eju vingrot. Nu re, bērnam tagad kāja sāpot, vajagot braukt vingrot. Lieki piebilst, ka kāja ne nu sāpēja, ne nu kā, bet lielākā motivācija doties uz sporta zāli visticamāk slēpjas kokteiļos, ko pēc tam kopā izdzeram.

Un Miķim jau gandrīz gads. Gads!!!
Link4 raksta|ir doma

cilvēkiem, kuri saprot polandball burvīgumu [18. Dec 2014|03:32]

ulvs


<3 anschluss zeit
Linkir doma

[17. Dec 2014|23:33]

ulvs
Tā kā konču listē ir jauns ieraksts, uzrakstīju jaunu postu.

Tātad, rīt spēlējam DEPO, tad sestdien Puškinielas pseidokomūnā un tad nākošgad, 22. janvārī, Kalnciema kvartāla "Vinilbārā". Tā kā palaist mūs garām būs faktiski neiespējami, ja viss noritēs pēc plāna.
Link1 raksta|ir doma

cita cilvēka lūgums manā blogā [17. Dec 2014|23:22]

ulvs
Čau!

Man ir viens lūgums Jums. Tas nav lūgums iz manis, bet no viena kolēģa. Viņa dēlam tieši pirms 24. decembra ir dzimene, un viņš vēlas uzdāvināt viņam kaut kādu portatīvo spēļu staciju (tipa tetris, taču ar opciju spēlēt daudz normālākas spēles; advancēts geimbojs). Lūk, bet viņam ir ļoti maz naudas, tāpeč viņš nevar atļauties pirkt jaunu. Tāpēc viņš lūdza man, lai vēršos pie visiem, kuriem vai kuru radiem vai draugiem varētu tāds/tamlīdzīgs būt. Tad viņš varētu iegādāties vai kā citādi, iegūstot to savā īpašumā un nododot kā dāvanu dēlam.

Ja kas, atsūti epastu (u.ulvis at gmail)! Paldies par uzmanību.
Link2 raksta|ir doma

[17. Dec 2014|22:34]

martcore
turpinot par el-izklaidi sims 3
ko neizdarīja mūmija, to izdarīja meteorīts
mans varonis strādāja dārzā, kad pēkšņi debesis satumsa, viņš paskatījās ar pavērtu muti uz augšu, un tur jau tas bija - 500 tonnas smags akmens bluķis no kosmosa iesita dārzniekam pa galvu
lielākie pārdzīvojumi, protams, par diviem ekskluzīviem pomelo kokiem un vienu nupat saremontēto siltumnīcu
palika trīs raudoši bērni un smaidoša māte (tā pati, no ēģiptes)
kleopatra secinājumus izdarīja ātri: viņa pārāk nebēdājās, bet pārdeva meteorītu par astoņām štukām dolāru un sēru štrausa vietā iegādājās pontiac solstice, ar kuru var kļova nēsāties pa rajonu
nu un, otrkārt, tagad dārzu var apvienot ar ģimenes kapiem, jādomā, labāka fertilizācija un tā

vienatnē audzināt trīs sīkos šmurguļus ir samērā nereāli, taču ja pieņem darbā beibīsiteri un staigā viņam pakaļ ar pātadziņu rokās, var sasniegt ievērojamus rezultātus - tiesa, vienu no puikām mēs nedatrenējām, ne viņš uz podiņa māk, ne laboratorijā strādāt, tāpēc aizsūtījām armijas karjerā, lai rok betonu no žoga līdz tankam
palika tikai jautājums par siltumnīcu, starp citu siltumnīcas man izskatās šādi
(tas nav optimālais variants, bet man pojebeņ)kā, lūdzu? jā, es audzēju siltumnīcās kokus. ābeles n šit. izrādījās, ka ziemā viņas nedod augļus, ir koki, kas vispār kalst, nācās kaut ko domāt.
siltumnīcas spēlē nav paredzētas, tas ir pilnīgs diy - tiek taisītas no verdanas logiem un, atvainojos, debesskrāpju dekorācijām. lai kautko iestādītu, vispirms jāizņem ārā sienas fragments, pēc tam jāieliek atpakaļ, tiesa, autosprinkleri ziemā var nestrādāt, bet tas ir pārciešams
traka, traka, traka ir šī pasaule
Link5 raksta|ir doma

[17. Dec 2014|21:25]

cosmo_shiva2
Izraēlieša mīļākā grāmata priekš manis ir pārāk drūma.
Man patīk skatīties bildes ar Francijas Rivjēras ainavām un grezniem savrupnamiem, ar gaiši zilām jūras dzelmēm, kur peld krāsainas zivis un sapņu vaļi.
Pēc šī vakara sarunas es arī zinu, ko es varu gleznot - jaunu mīļāko grāmatu kādam, kas vēlas uzlūkot skaisto visu to ikdienas galvas kausu vietā.
Jābrauc uz Ibizu vasarā un jāglezno spilgtā akrilā pozitīvisms un mīlestība pret skaisto- netveramo.
Kā teica Svens - jā, Signe ir traka, bet pozitīvā ziņā. Es nevienu neapdraudu savā trakumā un neslepkavoju. Esmu bērnībā ļoti nemīlēts bērns izaudzis izmisīgā mīlētājā.
I vsjo.
Iešu tajā darbnīcā un gleznošu skaistumu, jeb to, kas mums ir par maz :-)
Linkir doma

rasisms [17. Dec 2014|18:59]

laielais
Apmeklēju lauceniecisko portālu draugiem.lv, aplūkoju fotogrāfijas, zem vienas komentārs:

"Gribas, lai baltā pasaulē
balti sniegi snieg.
Un pa baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet.
/Imants Ziedonis/"

Izlasu komentāru un saprotu, ka šausmīgs rasisms tajā.
Link3 raksta|ir doma

[17. Dec 2014|17:23]

amanita
Pēc šitā trakā skrējiena pēdējo mēnešu garumā, es Ziemassvētkos labprāt ieslēgtos mājā, ceptu pīrāgus, dedzinātu sveces, klausītos svētku mūziku un čubinātos ap ģimeni. Bet tā vietā tas vājprāta skrējiens tikai turpināsies. Trīs dienu laikā 4 pasākumi, katrs savā Latvijas vietā. Ar 2 bērniem, pārbraucieniem, gulēšanām, ēšanām, mēģinājumiem kaut cik pieklājīgi izskatīties un neko neaizmirst no dāvanu kalniem, pamperiem un citiem niekiem.
Linkir doma

[17. Dec 2014|15:54]

liljabrik
sometimes panick attacks can dillute in your breath if you just let them be
Linkir doma

[17. Dec 2014|14:35]

salty
[Tags|]

Te Tev nu bija - sapriecājos, ka bērns vakar pa dienu (pēcpusdienā) 3 stundas ratos nogulēja... pēc tam vēl ap septiņiem uz stundiņu atlūza, un pēc tam ālējās gandrīz līdz pusnaktij. Un tad vēl pa nakti 2x cēlās ar vien pāris stundu starpību, un ap četriem jau bija gatava ballēties tālāk... Un uz pirmo dienas miedziņu arī nācās ilgi pierunāt... Atmetu jebkādus plānus šodien kaut kur doties, nav spēka un sajutos veca... Tagad izstūmu uz balkona, lai guļ tur. Izskatās jau smieklīgi - ratiem pārmetu pāri moskītu tīklu, lai zvirbuļi nesalido. Nu ta beidzot baudu mieru un klusumu, ēdu šokolādi un funktierēju, ko lai garšīgu ciemiņiem sagatavo uz sestdienu...
Link8 raksta|ir doma

er [17. Dec 2014|10:39]

ingmars
Esi Svece!
Link2 raksta|ir doma

Dislokācija [17. Dec 2014|10:18]

skunkhead
[Mūzika |Decapitated - Instinct]

Vakar braucot ar riteni mēģināju ar galvu pārvietot eglīšu tirgotavas nojumi, kas atrodas Galerija Rīga pagalmā. Memēginiet, nesanāks.
Linkir doma

[17. Dec 2014|00:50]

ulvs
Cik nožēlojami. Pussy Riot INC.

Milzīgs paldies visiem, kuri piedalījās - tām visām represētajām dvēselēm Krievijā, nepamatotai soda bardzībai, visiem menedžeriem, producentiem un kokaīna piegādātājiem, kā dēļ šis šovs vispār bija iespējams. Un, protams, īpaša pateicība tev, dārgais klausītāj, lasītāj, tu, mūsu propagandas mērķauditorija, bez kā šis viss būtu vienkārši pūtiens vējā - nekas plašajās interneta un žurnālu sleju ārēs. 
Link5 raksta|ir doma

. [16. Dec 2014|22:32]

kini
[Tags|, ]
[Mūzika |viegli]

kaut kas starp Instrumentu 'Lēna uguns' un Kaupera/(Zanderes) 'Divi prāti', kas gan jūtubē nav. 
pirmo konci knapi izturēju, otrs izskatījās pārguris Viegli koncī, kas, kā parasti, bija tiiik skaists. tik tiešām. es viņus gribēšu redzēt arī pēc 5, 10 utt gadiem un gribēšu, lai bērni redz un dungo pie sevis Ziedoņa dziesmiņas. var gan līvu versijā, gan Viegli Jāņa versijā
Linkir doma

smejies ar zvaigzni [16. Dec 2014|21:00]

pzrk
[info]dienasgramata vēl nav paspējis, padalīšos viņa vietā ar burvīgu ziņu:

DELFI. Internetā izsmej Kaimiņa mežonīgo rēcienu.
Link14 raksta|ir doma

2014 kopsavilkumā [16. Dec 2014|16:24]

iive
Janv.: vārdi mani neklausa.
Febr.: šodien mani pārbiedēja, sakot, ka es strādāju jau ceturto nedēļu.
Marts: grūti saprast tulkojuma robežas fiktīvā pasaulē.
Apr.: dažkārt uzreiz nevar saprast - patika filma vai nē.
Maijs: un tad ir deviņi, un mēs ar mariju nolemjam dzert vīnu pie kamīna.
Jūn.: vakar ņēmos ap savu mazo un komisko dobīdi zem baldones ielas logiem.
Jūl.: ar pu-erh garšu mutē man gribas vēlreiz aizmigt un sapņot, ka es esmu māla krūkā.
Aug.: man tik ļoti patika satori nometne.
Sept.: saslimu.
Okt.: pa ceļam uz darbu ritenim nokrita pedālis.
Nov.: Galva nebeidz sāpēt.
Dec.: Nospriedu, ka sen neesmu darbojusies ar franču valodu, un aizrakstīju franču izplatītājiem franciski.


Sajūta tāda, ka es visu gadu esmu rakstījusi vienu un to pašu ierakstu.
Linkir doma

kraisis, eh? [16. Dec 2014|15:13]

ingmars
Link1 raksta|ir doma

[16. Dec 2014|12:18]

rubija
Link2 raksta|ir doma

D&G [16. Dec 2014|12:00]

skunkhead
[Mūzika |Wolves in The Throne Room]

Katru reizi, kad apsēžos pie MAC datora (jau 8 gadus), man ir sajūta, ka lietoju zelta atejas podu - vienkārši bezjēdzīgi dārgs mēsls.
Link2 raksta|ir doma

[16. Dec 2014|09:33]

es_esmu_dzhims
sākumā mums šķita, ka no dārza puses nemaz nevar ienākt pagalmā, bet tad osis izokšķerēja, ka caur kaimiņu dārzu var tikt uz nelielu eju (neesmu vēl redzējusi, bet reāli izklausās pēc fantaghiro), kuras galā ir gandrīz-diennakts veikals un džankfūds. domāju, ka esam uzvarējuši
Linkir doma

[15. Dec 2014|19:21]

cosmo_shiva2
Tagad prātoju, kam man Ciba. Pamazām atbrīvojamies no interneta. Līdz tas ir nepieciešams vienīgi... Kam? Izlasīt ziņas, laika ziņas un mūziku paklausīties.
Drīz jāpieņem lēmums par izdzēšanos pavisam no Cibas arī. Ir taču 21.gadsimts, man labāk padodas rakstīt uz papīra, adīt un gleznot ar otu :)
Link4 raksta|ir doma

[16. Dec 2014|06:13]

psihs
metjū 6/5
Link1 raksta|ir doma

noliku tiesības (būt par idiotu) [16. Dec 2014|05:22]

ulvs
Mans androīds. Asimetriski-simetriska perfekcija. Temporāra kā pati dzīve, taču androīdi it kā nekad nemirst. Tā ir vienīga atšķirība starp mums.

Bet tikpat labi tas ir kas cits. Androīds ir tikai ideja.

Esmu kļuvis par nožēlojamu Star Trek gīku. Skatos TNG 3. sezonu. Vienkārši izcils seriāls (šobrīd esmu ticis līdz 89. gadā filmētajam materiālam). Man vienmēr ir mazliet bijis tāds kā nicinājums pret cheesey cinema, taču Star Treks ir cheesey ļoti, ļoti patīkamā, sagremojamā ziņā - vienalga, vai runa ir par protonu paātrinātāju destabilizēšanu antimatērijas kambarī, vai arī really fucking odd camera angles and scenes, kur *ta dā* atklāsmes mūzikas priekšā kamera iečeko varonīgāko crewmemberu purnus, kas interesantas sakritības rezultātā is always in the fucking angle.

Enough of my ramblings, viens stillnoxs aizsūtīs tūlīt mani uz miega pasauli. Bļa, stulbie kaimiņi manā īstajā dzīvoklī man atrubīja netu (nomainot wi-fi paroli) - kāds nezina, kā to faking uzkrekot? Vienkārši es faking neko nevelku, ja runa ir par viņu netu - izmantoju to tikai faktiski video strīmošanai, lasīšanai un multiplayer gaming - šīs lietas nerij neta resursus faktiski necik. Nahuj vajadzēja nomainīt paroli? Zinu, ka esmu asociāls kroplis, kurš vispār vēl nav iepazinies ar nevienu no 5 komūnas memberiem, bet man pohuj, man vajag netu. Stulbais LMT vai Lattelecom (tas nav viens un tas pats) sen jau izbeidzis to akciju, kur var uz mēnesi for free izmantot i-neta wi-fi usb spraudni. Un vispār lai Lattelecom iet dirst. Viņu norādītajās free wi-fi zonās nav nekāda wi-fi. Mans resīveris neko neuztver, lai gan tas ir labs resīveris un ļoti labi pilda savu bezvadu interneta uztveršanas un ap, bļaģ, nevaru vairs parakstīt. Apdirsties, vienkārši apdirsties. 

Tas laikam ir tas, ko vēlējos pateikt. Apdirsties. Taču tas ir tik jocīgi, jo es sāku šo postu ar diža skaistuma apcerēšanu. Dievs, cilvēki, lūdzu, lieciet mierā mani un visus pārējos, ar ko izvēlos komunicēt. Vienkārši atpisieties, lūdzu. Man ir visas tiesības būt idiotam!
Link5 raksta|ir doma

decembris [16. Dec 2014|02:01]

inese_tk
[Tags|]
[Garastāvoklis: |kūkoju]
[Mūzika |Gajatrī mantra]

mani ir pārņēmusi dīvaina vēlme iemācīties šaut ar loku
Link3 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|22:16]

quizer
Šo ceturtdien būs MSK koncerts Depo, centīšos spēlēt sintezatoru kā keyboard cat.
Link1 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|21:50]

vikuks
Blogs "Šķeļot viļņus" ievietojis dažas bildes no pašportretu mesitardarbnīcas, kas notika Jelgavas ieslodzījuma vietā ar jauniešiem un darbiniekiem. Ļoti ceru, ka projekts turpināsies arī nākamgad.
Bildes ir te: http://skelotvilnus.blogspot.com/2014/12/pasportreti.html
Linkir doma

[15. Dec 2014|21:50]

martcore
– Здравствуйте, девушка! Познакомимся, пообщаемся-прогуляемся?
– Здравствуйте. Ну, если ответите на три моих вопроса… идёт?
– Да легко, спрашивайте!
... )
Link2 raksta|ir doma

sk8erīna [15. Dec 2014|16:12]

ingmars
Mana intuīcija man čukst, ka man arī ir skarlatīna.
Linkir doma

kokaīna ganģi [15. Dec 2014|16:03]

ingmars
Reiz dzīvoja Kokaīna karalis. Savu vārdu Kokaīna karalis bija ieguvis no savas cieņas pret kokaīnu un visu, kas ar to saistīts. Kokaīna karalim bija plaši kokaīna pagrabi, kuros viņš glabāja neskaitāmas kokaīna lādes. Karalis bija lielos draugos ar pirātiem, kas ar kokaīna kuģiem no tālām jūrām veda arvien jaunas kokaīna lādes. Reizi gadā karalis atvēra savus pagrabus un izdalīja kokaīnu saviem pavalstniekiem. Tā nu viņš dzīvoja laimīgi savā karaļvalstī, un visi viņu cienīja un godāja.
Link2 raksta|ir doma

we did it! [15. Dec 2014|16:30]

salty
[Tags|]

Vajadzēja precīzi 5 mēnešus, lai beidzot tiktu īstenota ekspedīcija ar kājām & ratiem uz SPICI! Gandrīz četras stundas ratos - tas ir Emmas līdz šim absolūtais ratu paciešanas rekords!!! Šodien man beidzot arī bija bēbītis, kurš mierīgi ratos spēlējas ar mantām un kaut ko vāvuļo savā nodabā, kamēr mamma šopingo. Man bija čujs, ka viņa (un es) beidzot ir gatava šādam piedzīvojumam. Absolūta svētlaime! Vienīgais darvas piliens manā medus mucā ir tas, ka pretīgi sāp mugura.

Savos piecos mēnešos Emma ļoti aktīvi veļas no muguras uz punča caur kreiso sāniņu. Caur labo sāniņu tik pēdējās 2 dienas pāris reizes ir apvēlusies. Kamēr dzīvojas uz punča, priecīgi klapē kājiņas augšā lejā, mēģina arī pavilkt ceļus zem dibena, cilā dupsi un mēģina līst uz priekšu. Beidzot ir iemācījusies, kad piekususi uz vēdera tusēt, nolikt galvu uz zemes un mirklīti atpūsties, nevis uzreiz taurēt nelabā balsī. Stiepj rociņas pretī iekārotajām mantām, runājās ar tām. Patīk arī paspēlēties ar mantām guļot uz muguras, vai sāniņa - kad jau sagurusi no velšanās. Un smaida, un "purkšķina" ar muti (nezinu kā citādāk to apzīmēt). Joprojām ļoti patīk vanna. Beidzot +/-labi uzvedas arī autobeņķī un ratos :)
Man ir sajūta, ka beidzot mans mājas ieslodzījums iet uz beigām - es gan tos jaunu vietu apmeklējumus pagaidām vēl tā pakāpeniski, pamazām - negribas laimi izaicināt :) Trešdien varētu pamēģināt ekspedīciju uz Dominu, līdzi ņemot ratus. Līdz šim vienmēr vienkārši uzliku beņķi uz rāmja, bet tā kā Emma ir sākusi šūpuļkrēslā "trenēt presīti", tad, ja viņa to pašu sāks izpildīt arī autobeņķī, viss šopings būs vējā. Vienīgi man ir nelāgas aizodmas, ka tas Ikea preču veikaliņš tur īsti nav ar ratiem izbraucams, bet nu gan jau kaut ko izdomāsim.
Link4 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|15:08]

apjukums
#illridewithyou ir labākais, kas šodien noticis.
Linkir doma

Kas ir skarlatīna? - Mazulis - Māmiņu klubs [15. Dec 2014|14:39]

ingmars
Bērnam skarlatīna.
Link5 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|15:11]

meskalins
Ai, jūs, puiši kā krītošas zvaigznes
Linkir doma

PPK [15. Dec 2014|13:38]

ingmars
Pasaules pirmais karš.
Link1 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|13:28]

iive
[Mūzika |Mungo's Hi Fi & Top Cat - Herbalist ]

Portālā iluzionists.lv meklējot Harija Hudini biogrāfiju, izmet, ka "could not be found". Clever, huh?
Link1 raksta|ir doma

[15. Dec 2014|13:21]

decembris
Poll #20250
Open to: All, results viewable to: All

Vai, tavā skatījumā, "Hobita" filmas ir arī nedaudz izbojājušas "Gredzenu pavēlnieka" filmas?

View Answers


4 (44.4%)

Nu, varbūt bišķīt
3 (33.3%)

Jā, kaut kā man tā Vidusszeme sākusi reāli besīt
2 (22.2%)

Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]