Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? -
putnupr
[info]darbs
[info]putnupr
Add to Memories
Tell A Friend
Gremošanas slimību centrs GASTRO aicina darbā medicīnas reģistratori

Pienākumi:

• Informācijas ievadīšana datu bāzē pacientu pieņemšanas grafikā (elektroniski)
• Informācijas sniegšana pacientiem un vizīšu norises organizēšana
• Nepieciešamo dokumentu sagatavošana
• Telefonu zvanu saņemšana

Prasības:

Labas saskarsmes un komunikācijas spējas
Izcilas iemaņas darbā ar datoru (Microsoft Office)
Precizitāte un atbildības sajūta, jo īpaši darbā ar dokumentāciju
Spēja strādāt komandā
Izcilas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

Attīstības un apmācības iespējas
Darbu draudzīgā kolektīvā
Konkurētspējīgu atalgojumu

CV un motivācija vēstuli līdz 2015. gada 15. martam lūdzam sūtīt elektroniski: vakances@gastrocentrs.lv

Comments
psihs From: [info]psihs Date: 25. Februāris 2015 - 08:30 (Ieraksts)
nemāku krieviski
putnupr From: [info]putnupr Date: 25. Februāris 2015 - 13:02 (Ieraksts)
kaut ko jau vareesi izspiest
psihs From: [info]psihs Date: 25. Februāris 2015 - 13:24 (Ieraksts)
izviņiķe vi ņepaskažiķe gģe zģes tuaļet?
psihs From: [info]psihs Date: 25. Februāris 2015 - 13:25 (Ieraksts)
psihs From: [info]psihs Date: 25. Februāris 2015 - 08:34 (Ieraksts)

krievu val.

nu, kas jums, bļe, zarnas pūst?

Re: krievu val.

zhurku_teevs From: [info]zhurku_teevs Date: 25. Februāris 2015 - 09:38 (Ieraksts)
kāds jau pieteicās?
daži
zhurku_teevs From: [info]zhurku_teevs Date: 25. Februāris 2015 - 14:01 (Ieraksts)
skatties tādu smukāku?
zhurku_teevs From: [info]zhurku_teevs Date: 25. Februāris 2015 - 14:08 (Ieraksts)
zhurku_teevs From: [info]zhurku_teevs Date: 25. Februāris 2015 - 14:11 (Ieraksts)
putnupr From: [info]putnupr Date: 26. Februāris 2015 - 14:52 (Ieraksts)
mūsu onkuļi grib jaunietes, bet mēs - vecās :)

varētu arī puisi
psihs From: [info]psihs Date: 26. Februāris 2015 - 16:42 (Ieraksts)
janunās tādā iestādē nevar - emocionāli nestabilas, klienti tādām neuzticās, es saprotu, var tādas ālēties pa kaut kādām dzertuvēm, bet jums taču tur daudz maz normāla iestāde
psihs From: [info]psihs Date: 26. Februāris 2015 - 16:48 (Ieraksts)
onkuļi, ja savādāk tiešām nevar, lai aiziet internetā izdarās
psihs From: [info]psihs Date: 26. Februāris 2015 - 16:53 (Ieraksts)
t.i. jaunās man skaitās tā zem ~26
psihs From: [info]psihs Date: 26. Februāris 2015 - 17:16 (Ieraksts)
te skrien, te ķer, te grābj, te raud, te smejās, te brūtgāns aizbēdzis, te kājas līkas
putnupr From: [info]putnupr Date: 27. Februāris 2015 - 07:54 (Ieraksts)
Jaa, preciizi ;)
18 pirms manis vai mani tas interesē
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu