Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? - 22. Februāris 2011
marule
[info]darbs
[info]marule
VAKANCE – "Par No. 1 LV" TULKS - PROJEKTU ASISTENTS

SIA "Par No. 1 LV" ir stabila Dānijas uzņēmuma "PAR NO.1" meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar reklāmu maketu izstrādi un labojumu veikšanu. Sakarā ar paplašināšanos meklējam DĀŅU VALODAS PRATĒJUS ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem reklāmu labojumu veikšanai. Birojs atrodas centrā, strādājam katru darba dienu no 9:00 līdz 17:30 (iespējama arī "pusslodze" - piecu dienu vietā strādājot trīs dienas: pirmdien, ceturtdien un piektdien).

Prasības kandidātiem:

- dāņu valoda sākot no sarunvalodas līmeņa līdz pat augsta līmeņa dāņu valodas zināšanām;
- vismaz minimālas datorprasmes;
- precizitāte darba izpildē;
- labas komunikācijas spējas.

Darba pienākumi:

- tulkot atsūtītos labojumus no dāņu valodas uz latviešu valodu;
- paskaidrot veicamos labojumus datorgrafiķim latviešu valodā;
- pārbaudīt veiktos labojumus.

CV dāņu vai angļu valodā ar pievienotu Jūsu foto, lūdzu, sūtiet uz e-pastu: aba@pn1.dk (ar norādi „Par No. 1 LV translator”).

Piesakieties, mēs izskatīsim visus variantus!

Vieta:    Rīga
Autors:    Agnese Baumane
Mājas lapa:    http://www.pn1.dk
Telefons:    +37126330686
begemots
[info]darbs
[info]begemots
Pārpublicēts: Microsoft speciālists

Latvijas Nacionālā bibliotēka meklē Microsoft programmatūras speciālistu:

Aicinām darbā datorspeciālistu, kas varētu uzturēt esošas Microsoft tehnoloģijās balstītas IT sistēmas un piedalīties to savietošanā ar citu platformu izstrādājumiem, kā arī konsultēt par iespējamiem risinājumiem.

Prasības:

- Prasme instalēt un uzturēt Microsoft Windows balstītu programmatūru, tai skaitā MS Windows Server 2003 un jaunāku versiju sastāvdaļas (MS IIS, AD, u.tml.), kā arī specializētus custom-made risinājumus;
- .NET framework konfigurācijas un lietojumu pārzināšana;
- Prasme konfigurēt HTTP un citu protokolu servisus Microsoft Windows vidē.
- Izpratne par datu apmaiņas standartiem un protokoliem Internet vidē: HTTP/HTTPS, FTP, SSL, XML-RPC, SOAP, REST, u.c.

- Vismaz 2 gada pieredze augšminētajos darbos vai atbilstoša sertifikācija.

Piedāvājam:

- stabilu un pretīmnākošu darba vidi
- konkurētspējīgu atalgojumu
- iespēju piedalīties liela mēroga un starptautisku sistēmu izveidē, attīstībā un atbalstā
- attīstības/apmācību atbalstu
- sociālās garantijas

Pieteikumu un CV sūtīt uz: viktorija.moskina [at] lnb.lv līdz š.g. 10. martam.
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu