platais neiet apkārt's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 6 most recent journal entries recorded in platais neiet apkārt's LiveJournal:

  Wednesday, December 1st, 2010
  2:18 pm
  [torch]
  Pokers, kā mācību priekšmets skolā.

  Jāierosina arī Latvijas izglītības pārvaldē esošajiem.
  Friday, August 28th, 2009
  6:13 pm
  [torch]
  Texas hold'em:
  Kā spēlēt pret agresoriem? Tobiš pret tādiem, kas iet līdz galam ar jebkādām kārtīm. Un nezinu kāpēc, bet tādiem uz pēdējo galda kārti parasti paveicas un viss viņa blefs vainagojas panākumos. Tobiš es ar saviem diviem kungiem principā varu pēc rivera mesties nost. Kā labāk darīties?
  Nu jautājums virspusīgs, tā kā var ieslīgt arī vairāku lapaspušu garās atbildēs
  Monday, August 24th, 2009
  5:59 pm
  [driznaks]
  Kādi Microgaming tagad ir paši lētākie Sit&Go turnīri?

  Jau kuro dienu vairs nekas zem 50 eirocentiem nerādās.
  Sunday, July 5th, 2009
  3:51 pm
  [degeneralis]
  Poker
  Izdomaju uzraktit vel vienu pokera stastu (tas gan interesantaks un normalak uzrakstits, neka ieprieksejais) un tad atcerejos par vienu roku, kas taja stasta figures.

  Pokeris dzivaja, blindi 5/10 (zviedru kronas). Spele loti (pat parmerigi) agresiva, liela mera del mani un vel vienu speletaju. Man ir 6500, pretiniekam (UTG+1) vairak. Vins mani vero ka parak agresivu speletaju, kas parak daudz blefo un spele parak daudz roku pirms flopa. Vins pats spele konservativi, bet parmerigi agresivi ar pavajam rokam ka vienu pari.

  Mana roka: 9s 7s

  Preflop:
  UTG+1 60, UTG+3 call, UTG+4 call, CO (es) re-raise 200, UTG+1 re-raise 660, parejie fold, es call.

  (Saja bridi es zinu, ka UTG+1 ir AA/KK/AK, vaaaaaarbut ari QQ)

  Flop: (Pot: 1470)
  Ts 6s 2d

  UTG+1 - bet 1500.
  Es - allin 5840.

  Komentari?
  12:58 pm
  [degeneralis]
  Pokera stasti: Es un veiksmigais arabs
  Man bija bijis grūts periods tīri finansiāli. Naudas it kā nebija, tadel pokeri spēlēt jau arī it kā nevajadzēja, bet vilinājums bija pārāk liels - it īpaši ņemot vērā, ka biju izlēmis kādu ilgāku laiku nelietot alkoholu. Nemaz. Un tieši parmērīgā dzeršana bieži vien apēda to pelņu, ko pie pokera galdiem uzvarēju skaidrā prātā būdams.

  Aizgāju uz savu pokera klubu, Sviten. Kā jau minēju, man ar finansēm bija pavisam švaki, tadel nebija daudz naudiņas līdzi - ja pareizi atceros, ierados ar kādām 2000 zviedru kronām kabatā (toreiz latos aptuveni 160). Bija piektdienas vakars un visas vietas pie galdiem bija aizņemtas. Es pierakstījos rindā un gaidīju, papļāpāju ar īpašniekiem, aprunājos ar kādu paziņu un uzspēleju bakgamonu. Tādā ziņā jau Sviten bija dikti jauka vieta, jo vienalga kurā laikā tu tur ieradies, tu vienmēr satiki kādu draugu vai paziņu, un arī ja tu pats netaisījies spēlēt pokeri, vienmēr varēja patīkami pasēdēt, ar kādu parunāties, uzspēlēt kadu galda spēli un nosist laiku.

  Tā nu es sēdēju un gaidīju savu kārtu. Ik pa brīdim atnāca kāds, kas pasūdzējās par vienu konkrētu arābu izcelsmes cilvēku, kuram bija baigi paveicies. Te vienam bija trīs kalpi pret zemāku pāri, te kāds cits zaudēja ar trepīti pret diviem pāriem un tā tālāk. Es nenoliegšu, ka es ļoti cerēju, ka es nonākšu pie tā paša galda, kā šis veiksmpilnais arābs. turpinajums )
  Friday, June 5th, 2009
  12:10 pm
  [martcore]
  parunāsim par to, kur un kā katrs no mums spēlē pokeru? parunāsim!
  tāpēc, ka vismaz man būtu interesanti uzzināt, kur jūs spēlējat, kas jūs piesaista konkrētajos rūmos un kas no jums par bonushanteriem :)

  es jau ilgu laiku esmu uzticīgs tower poker'am un ongame tīklam (man labākais draugs tagad spēlē, teiksim, fonbetā), kas savulaik izcēlās ar krutām bonusu un reikbeku sistēmām - diemžēl tagad dziļlaža arī likusi par sevi zināt, un ongame tīkls ir aizliedzis tower pokeram izmantot atklātu reikbeku. tas gan tiek apiets ar frīrollu sistēmas palīdzību - viņiem ir tāds pasākums ar nosaukumu "freeroll mania", kurā ir kādi laikam 15 frīrolli dienā, piedalās 25-60 cilvēki (kā kurā diennakts laikā), naudā (no 4-10 virtuālie USD, kas jāatmazgā reikā) tiek pirmie trīs. frīrolli patīkami izceļas ar to, ka intelektuālās prasības aprobežojas ar pogu "all-in" un "fold" metodisku spaidīšanu pofigā, pie desmit iegūtiem dolāriem dienā iznāk 300 mēnesī (atskaitas uz 90% rakeback). nav jau slikti, taču bez šiem frīrollu virtuālajiem uzkrājumiem spēlēt pie galdiem kešu īsti nav tolka. tāpēc dragājam kaut ko citu, bet fonā spaidam šos frīrollus, kad sakrāsies, iesim atpakaļ.

  optimālākais variants, kāds tika atrasts pamatspēlei, ir šāds. caur afilieitu www.playwithjoker.ru iereģistrējos www.pokerplex.com - tas ir pavisam jauns resurss, kas cenšas raskruķīties ar visiem spēkiem, un tieši tas mums ir ļoti vajadzīgs. pokerpleksā reikbeka sistēma ir sekojoša: no reika uzskaitas notekts punktu daudzums, 10 000 punkti tiek apmainīti pret 10 reāliem dolāriem, piedevām punkti skaitas no kopējā reika - var sēdēt pie galda, kasīt puslodes un priecāties, kā citi brien all-inos ar milzu summām, mēs no tā tikai vāramies. punktu uzskaites ātrums/daudzums ir atkarīgs no mūsu VIP līmeņa - ar vienu zvaigzni punkti uzskaitas lēni, ar trīs zvaigznēm - jau krietni ātrāk, ar sešām - divreiz ātrāk, utt.
  ko dod afilieits?  uz 200 dolāru depozītu tas dod 200+400 atmazgājamos dolārus mēnesī. pēc tam vienkārši botomless, skaita par katrām desmit štukām - pie tam bonuss nav jāatmazgā vienā gabalā, tikko savāc desmit štukas punktu, cēneris uzreiz uzskaitas uz akaunta. zajebisj. tālāk viņš uzreiz pie pirmā depozīta iedod maksimālo VIP līmeni, septiņas zvaigznes, tātad punkti uzskaitas reaktīvā ātrumā. katru dienu ir divi ne pārāk traģiski frīrolli kopsummā uz 150 USD, četrreiz mēnesī frīrolli ar fondu 2500 USD.

  un kas ir pavisam labi pokerpleksā - tur ir laikam viskrutākā spēle uz mikrolimitiem, kādu vien šogad esmu redzējis. galdi fišaini un  pietiekami loose. pirmajā mēnesī ir "beginners tables". ir galdi ar aizliegtiem šortstekiem. man viss ļoti patīk, rekomendēju.
About Sviesta Ciba