platais neiet apkārt's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 4 friends' journal entries.

  Tuesday, March 28th, 2023
  slepkava
  11:10a
  Vakar noskatījos vienkārši dievīgu trešu- Winnie-the-Pooh: Blood and Honey. Nespēju gan iedomāties, ka ko tādu varētu skatīties kino, bet šis dabū no manis 3/10 balsis. Lai būtu vēl sliktāks vērtējums vajadzēja vēl iekļaut klīniskākas ainas :)
  Tuesday, March 21st, 2023
  martcore
  9:54a
  es nesaprotu, ko es sajūtu, skatoties uz viņu
  Saturday, March 18th, 2023
  slepkava
  10:02p
  Šodien pamodos nedaudz vēlāk kā parasti brīvdienā, jo īsti nekas nebija paredzēts. Ārā saulītē grēks nedoties ārā, kaut gan es jau sāku pētīt sporta pasākumu programmu, lai varētu pilnvērtīgi snauduļot uz dīvāna, bet biju apsolījis, ka mēs šodien kaut kur aizdosimies pastaigāties.

  Papētīju karti, papētīju geo lapu. Eh, nekur negribu, jādodas taisīt "vilcienu loterijas". Loterijas rezultātā izrādījās, ka Sigulda nav īsti informēta par pavasara iestāšanos. Neliels aplītis līdz Gleznotāju kalnam, kalnā lejā, pa sniegotām trepēm līdz Kraukļu aizai, kalnā augšā līdz Paradīzes kalnam un es sāku nojaust, ka ja negribās nolikties garšļaukus uz kādas kalna takas, tad būtu takā šīs izpriecas jābeidz un jādodas iekost.

  Nesen vienā raidījumā biju dzirdējis, ka esot Misters Biskvīts labākā vieta Siguldā, kur iekost, nu apņēmības pilni devāmies viņas virzienā. Izrādījās, ka vieta jau laikam ir gana laba, bet 7-8 galdiņi nespēj nodrošināt viesiem vietu arī sestdienas 15os, kas laikam jau nav pats iecienītākais laiks pusdienvakariņām.

  Un šiet mēs nonākam, kāpēc es vispār gribēju šo rakstīt. Nākamā vieta uz kuru dodamies ir "Kaķu māja", jo es kaut kā atcerējos no iepriekšējās reizes, ka bija samērā ok. Nonācām tur un es sapratu, ka nu brīvdienās derētu tākā labāk kaut ko vairāk par Lidiņa tipa iestādijumu. Netīšām bijām ieraudzījuši Viesnīca Sigulda.

  No ārpuses škita, ka ļoti smalka vieta, bet ņemot cenas izliktās pie durvīm, kas bija samērā saudzīgas, pieņēmām, ka mūs arī apkalpos pastaigu apģērbā :)
  Ja kaut kas ir tiešām garšīgs, tad viesnīcas "Sigulda" pavārs to tiešām piedāvā. Interjers un apkalpošana, nu tā, laikam jau Latvijas parastais līmens, bet garšas kārpiņas ēdot salātus!!! jau bija iepriecinātas. Otrajā biju paņēmis vistenieku, kas ar lika vienkārši norīt mēli :)
  Friday, March 17th, 2023
  slepkava
  12:26p
  Nezinu, kas tas pa čali bija uz Delfiem atsteberējis no izglītības ministrijas, bet tā frāze bija izcila, es šo arī, ja sakļūdīšos darbā iekļaušu. "Nevajadzētu šitā uzsvērt, ka mēs kļūdījāmies, galvenais ir skatīties, ko mēs no tā iemācījāmies"
About Sviesta Ciba