Members

22. Aug 2019

wowow

00:00

Subj: two questions
Body: I have three questions , I would like to get your help.

Tags:
(ir doma)

21. Aug 2019

ulvs

23:23

|Ieslēdzu pīsi, atvēru Opera (citi browseri nobāl tās priekšā) un tur automātiski sāka skanēt šī dziesma, uh, piedodiet par bezkaunību un atļaujiet jūs iepazīstināt ar Ilmāra Dzeņa jaunāko skaņdarbu "Omamma". Uh, atkārtoti atvainojos - tas nav jaunākais viņa skaņdarbs, bet gan iepriekš radītas dziesmas rekmikss. Interesanti, ka tāsds šlāgergabals ir spējīgs nokļūt lielāko LV topu augšgalā. Tas liecina par potenci. Hmm, domājot par to - būtu svētīgi uzrakstīt Imantam, tfu, Ilmāram Dzenim personiski, apvaicāties par dzīvi un tā, kā arī pavaicāt, vai viņš ir gatavs uzsist kādu jaunu hitu kopā ar manu main rock band Židrūns. Tā sacīt, paveram vārpstis, uzņemam saulītes glāstus. Mmm, saulītes glāsti, Jauki, bļ.

(ir doma)
ululate

21:48

esmu atbraukusi komandējumā reizi pa simts gadiem, tikai uz Tallinu, bet tāpat, ļoti sen neesmu bijusi nekur prom viena no ģimenes.

man katastrofāli neiet ar small talku. super jauki cilvēki, draudzīgi utt, bet man vienkārši neveras vaļā mute vai arī ja atveras, tad tikai lai pateiktu kko samocītu. ok, viņiem mazi bērni, par ko runāt, tā nu reiz ir tēma, ko mani laikam nekad dzīvē vairs neinteresēs pārrunāt, bet arī brīdī, kad pārējie runā par indiju, sakot, ka nav tur bijuši - nu bāc, es pirms dažiem gadiem biju indijā, neticams ceļojums par 170 eur turp un atpakaļ, varētu par to desmit minūtes viena pati vārīties, bet nekā, es tikai smaidu un māju ar galvu un klusēju.

āāāāāāā

nu no otras puses, es patiešām daudz laika esmu pavadījusi pilnīgā vienatnē, gadiem ilgi, visi social skills ir izkūpējuši. es ļoti ceru, ka viņi nedomā par mani slikti.

(ir doma)
kisswithafist

21:06

Šodien tādas ilgas pēc oktobra, ar lapām, tumsu un miglu.

(7 raksta | ir doma)
ulvs

20:35

Kā ir ae atteiksanos no analizem?

(ir doma)
ulvs

18:44

Lūk, izraksts no mājsaimniecības grāmatas, ko rakstu jau 8. gadu: "Skatoties, kā citi mazgā traukus, esmu izdarījis secinājumu, ka cilvēki pārsvarā trauku mazgājamo līdzekli lieto ļoti dāsni. Vai arī, ka es to lietoju ļoti reti. Kāpēc? Nezinu. Tā ir vieglāk, ātrāk, nav jāuztraucās, ka kaut kas netiks kārtīgi noskalots un būs toksisks. Reti kad trauki ir tik netīri, ka tos nevarētu viegli nomazgāt ar karstu ūdeni un beržamo ar plastmasas sariem. Eļļainas pannas izslauku ar papīra dvieli."

(ir doma)
ulvs

18:36

Alkstu šim foto piešķirt oficiālu nosaukumu "The reptilian brain" tā pirmatnējuma dēļ, ko iemieso cilvēka(-ku) ķermeņa valoda. Ar tādām rokām tranny čiksa varētu būt izcila cīkstone. That's a lot of potential leverage.


(1 raksta | ir doma)
ulvs

16:09

Vecāmamma jūtas labi pēc operācijas. Ğimene šodien ies pie viņas apsveikt dz.d., bet man jāiet uz mēģinājumu. Aiziešu rīt. Vai parīt.

(3 raksta | ir doma)
ingmars

12:39 - aretai

Aretai parāds.

(2 raksta | ir doma)
f

12:06

mani dārgie draugi, žūrija un kolēģi, - zobiņš!!!

Tags:
(15 raksta | ir doma)
dienasgramata

12:04

DELFI. Ar 2020. gada 1. janvārī Latvijā sāks darboties visaptverošs pašatteikušos personu reģistrs.

(2 raksta | ir doma)
ingmars

09:24 - sad

Mani moka iesnas.

(2 raksta | ir doma)
ingmars

09:18 - palīdziet viņiem

(2 raksta | ir doma)

20. Aug 2019

wowow

21:19

Lasot grāmatu par Žani Lipki neviļus nākas aizdomāties - kuri no paziņām būs tie, kas vējiem mainoties, facebook livestrīmu un whatsapp grupiņu ierakstu iedvesmoti, lielākā vai mazākā barā, būs gatavi ķerties pie ieročiem lai šautu latviešus, vai krievus, vai velosipēdistus, (protams, arī bērnus un sievietes), - lai tiktu pie kaut kā kārota, atriebtos par neizdevušos dzīvi, sūdīgo darbu, stulbo priekšnieku vai bankas atņemto dzīvokli.

(9 raksta | ir doma)
dzelve

17:28

vēl nesen par annoying tīņiem domāju, ka es arī dažus gadus atpakaļ biju tāda pati šmara. tagad piefiksēju, ka bieži liekas - tik stulba kā šie tomēr nebiju. tā laikam kaut kāda pieaugšanas pazīme, kad to sāk piemirst.

(ir doma)
ierindnieks

17:04

Kā teica Ozols viss ir stils stils stils

Delfi: "Dundagas iedzīvotāji protestēs pret novada domes vadības stilu"

(1 raksta | ir doma)
ulvs

14:43 - diena pirms 91. dz.d.

Vakar mana 90 g.v. vecāmamma gāja uz pretī mājai esošo veikalu, lai nopirktu paiku, ko uztaisīt nākošajā dienā esošajā jubilejā. Pie veikala viņu notrieca invalīde ar elektriskajiem ratiņiem. Un ne tikai notrieca. Pārbrauca arī atpakaļgaitā pāri viņas rokām. Lauzta gūža un roka divās vietās. Par laimi gūža tikai nedaudz ieplīsusi, citādāk būtu dirsā. Bet jebkurā gadījumā 91 g.v. cilvēkam tas ir kā nāvessods. Viņa ir spēcīga sieviete, zinu, ka tiks galā. Šovakar operācija. Ceru, ka rīt, viņas dz.d., varēšu jau viņu apmeklēt.

(7 raksta | ir doma)
melnbaltalapsa

13:14

Ceremonija jūras krastā, ar rožu ziedlapām smiltīs, skaistu līgavas kleitu, rudzupuķu motīvs. Skaistas kāzas.

(ir doma)
putnupr

13:01

1) nevaru saprast, kur palika kaiju mātes un tēvi. vēl nesen nāca sist pie loga, kaķim bija, ko darīt. tagad kaiju bērni jau kādas divas nedēļas (vai ilgāk) izlaisti ganībās, bet kaiju vecāki vairs nav redzami. laikam 'getliņos'.

2) pēdējā laikā jauns simptoms disfunkcijai - tirpst rokas. laikam par maz kustos.

(2 raksta | ir doma)
requiem

11:46

mana draudzene, kura ir jaunāka par mani, sestdien precas. zinu, ka raudāšu, bet šoreiz tikai no mīļuma. lai kā man negribētos to atzīt, divats ir tas, kas man ir vajadzīgs un ko es patiesībā vēlos.
ko tādu jauku lai uzdāvina? (izņemot jauko naudu)
un kur var nopirkt normālas kurpes?

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)