Members

25. Apr 2019

ierindnieks

16:45

šitas ir viens no spamiem, kas man tiešām patīk - you BIG pervert

Hello!

This is important information for you!

Some months ago I hacked your OS and got full access to your account. On day of hack your account has password: xxxxx

So, you can change the password, yes.. Or already changed... But my malware intercepts it every time.

How I made it:
In the software of the router, through which you went online, was a vulnerability. I used it...
If you interested you can read about it: CVE-2019-1663 - a vulnerability in the web-based management interface of the Cisco routers.
I just hacked this router and placed my malicious code on it.
When you went online, my trojan was installed on the OS of your device.

After that, I made a full backup of your disk (I have all your address book, history of viewing sites, all files, phone numbers and addresses of all your contacts).

A month ago, I wanted to lock your device and ask for a not big amount of btc to unlock.
But I looked at the sites that you regularly visit, and I was shocked by what I saw!!!
I'm talk you about sites for adults.

I want to say - you are a BIG pervert. Your fantasy is shifted far away from the normal course!

And I got an idea....
I made a screenshot of the adult sites where you have fun (do you understand what it is about, huh?).
After that, I made a screenshot of your joys (using the camera of your device) and glued them together.
Turned out amazing! You are so spectacular!

I'm know that you would not like to show these screenshots to your friends, relatives or colleagues.
I think $762 is a very, very small amount for my silence.
Besides, I have been spying on you for so long, having spent a lot of time!

Pay ONLY in Bitcoins!
My BTC wallet: 1MJne4rgeirTYxCwC81nJHPqox7DSsCMoe

You do not know how to use bitcoins?
Enter a query in any search engine: "how to replenish btc wallet".
It's extremely easy

For this payment I give you two days (48 hours).
As soon as this letter is opened, the timer will work.

After payment, my virus and dirty screenshots with your enjoys will be self-destruct automatically.
If I do not receive from you the specified amount, then your device will be locked, and all your contacts will receive a screenshots with your "enjoys".

I hope you understand your situation.
- Do not try to find and destroy my virus! (All your data, files and screenshots is already uploaded to a remote server)
- Do not try to contact me (you yourself will see that this is impossible, the sender address is automatically generated)
- Various security services will not help you; formatting a disk or destroying a device will not help, since your data is already on a remote server.

P.S. You are not my single victim. so, I guarantee you that I will not disturb you again after payment!
This is the word of honor hacker

I also ask you to regularly update your antiviruses in the future. This way you will no longer fall into a similar situation.

Do not hold evil! I just good do my job.
Good luck.

(ir doma)
ingmars

16:26 - yes

This is correct. This is strange.

(1 raksta | ir doma)
ingmars

16:23 - undwe

Can you have a look at my questions, they're not that complicated. Manas problēmas man sākās, statement, tas bija. B b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b. Yeah, I understand what it says.

(1 raksta | ir doma)
kisswithafist

14:53

Saki to ar Raffaello virtuves kombainu! Brīnišķīga lieta. Domāju, ka man tāds piederēs, kad būšu veca un bagāta, ar lielu virtuvi, bet nē, pat 6 m2 vietu var atrast. Toties kādas iespējas! Kāds ātrums! To ietaisi 3x ilgāk jāmazgā, nekā vajag lakšu pesto samalt. Smilšu mīkla sanāk ārkārtīgi viendabīga un lieliska. Rīt mēģināšu picas mīklu. Really fucking happy.

Also, pavasaris ir tad, kad pret logu sāk paukšķēt kukaiņi. Varbūt nevajadzēja tik cītīgi mazgāt stiklus, lol. Un šodien man sejā gandrīz ielidoja ļoti thicc bumbuļbite (t.i. kamene, bet bumbuļbite ir daudz labāks nosaukums). Vietējie zviržas pārvākušies uz ābeli un rij pumpurus. Tāds, lūk, pavasaris :)

(ir doma)
ululate

13:26

skumjš kā apmaldījies delfīns vai drīzāk valis, kas peld caur pavasari, pūšot drūmas šļakatas

(3 raksta | ir doma)
_re_

12:40

trešā, labā lieta. vakar pēkšņi pie luksofora pamanīju savu studiju laika draudzeni un koju biedri. liku auto malā un kāpu ārā parunāties, lai arī neveikli ir sarunāties pēc padsmit gadu neredzēšanās. viņu joprojām dažkārt redzu sapņos un ilgojos satikt. lai arī centos pēc studijām uzturēt attiecības, tās nevedās un izzuda, bez naida un nodoma. vēl ir pāris no skolas, par kurām skumstu.

toties joprojām uzturētā studiju biedre man paziņoja, ka izskatos noplukusi un tāpat komisijai nepatikšu, lai kā es censtos iebraukt un pabeigt neizprotamās klauzūras tēmā. pamodos ar rūgtumu, ja

(ir doma)
_re_

12:39

bet par pilsētu runājot, tas taču ir zašibis, ka tiltu slēdza valsts policija. nevis būvvalde, satiksmes departaments, rīgas dome, būvekspertu komisijas un kam galu galā konkrētā ceļu infrastruktūra ir atbildībā? un zašibis, ka viņiem nebija vienalga. vai kādas tur viegli slēptas intrigas?

(7 raksta | ir doma)
_re_

12:32

ko es brīvdienu mežā iemācījos:
blīvguma cīrulītis,
pamīšlapu pakrēslīte,
pavasara mazpurenīte,
meža zeltstarīte,
ārstniecības lakacis.
un atkārtoju veco pantiņu:
zilās vizbulītes,
baltie un dzeltenie vizbuļi.

(ir doma)
rasbainieks

11:38

nez cik ilgi tas deglava tilts būs slēgts? saskatījos internetos, cik tur tagad forši tukšs, cilvēki brauc ar velo un pastaigājas kā vipi, vajadzētu tai rīgas tempelhofā uzpiknikot, ne?

(4 raksta | ir doma)
ululate

10:12

protams, ka matu krāsa uz pasaules šausmu fona ir sūds, bet

rādīju frizierei bildi ar platīnblondiem matiem, kam pie saknēm kādi 2cm ir tumšāki, likās, ka visu saprata. rezultātā "ietonēja" pusgalvu melnu, atstāja pleķaibu pieri (ar ko tik neberzu, nenāk nost) un pašus matus nokrāsoja sirmus. gāju pie friziera vnk uzlabot garstāvokli, ir taču pavasaris blabla, lai kaut kā aizgaiņātu skumjas... reāli pretīgi redzēt sevi kādā spogulī, paldies, frizierīt.

(4 raksta | ir doma)
ierindnieks

00:04

mājsaimnieču iecienītākās profesijas:

- kūku un eklēru cepējas;
- rotu un visādu citādu mazu štruntiņu darināšana;
- fitnesa treneres un jogas pasniedzējas;
- apģērba, apavu un bērnu drēbīšu dizaineres;
- mākslinieces, suņu mīles un sportistes

(2 raksta | ir doma)

24. Apr 2019

wowow

22:19 - Atvainošanās? Tas priekš sisīšiem!

Vēstule:

Sveicināti,
Pēdējos mēnešos stikla konteiners nekad nav ticis izvests ne pēc plāna, ne arī laikos, par kuriem jūs mani informējiet e-pastā vai īsziņās.
Aprīli stikla konteiners netika izvests ne 5.04, (kā plānā) ne 12.04 (kā bija solīts nedēļu vēlāk e-pastā), ne 16.04, ne 17.04 (par ko saņēmu īsziņu).
Lūdzu infomējiet, kad tas notiks nākamreiz un vai joprojām man ņemt vērā 18.01 sūtītajā plānā iezīmētos datumus.
Ar cieņu,
...


Atbilde:

SIA „Clean R” ir saņēmis Jūsu e-pastu.
Informējam, ka izvešana notiks 26.aprīlī.


P.S. Tas, ka tas sūda konteiners kopš tā ieviešanas tikai vienu (!!) reizi kopš pagājušās vasaras ir izvests saskaņotajā grafikā (man tas fiziski jāizstumj uz ielas un jāiestumj atpakaļ pēc kārtējās neizvešanas) nudien sāk likt nožēlot visu šo stikla šķirošanas ideju kā tādu.

(5 raksta | ir doma)
ingmars

20:47 - b b b

B b b b b b b b.

(1 raksta | ir doma)
rasbainieks

18:02

interesanti, ka no šīsziemas šrilankas tripa vispār neko neesmu ierakstījusi cibā
par vjetnamu skaidrs, kāpēc gandrīz neko – raksta jau tikai to jauno, pēc pirmajām pāris reizēm nav vairs jauns (starp citu, lūk, kāpēc es cibās neko nerakstu, nekas nav jauns, bet es par to arī nesūdzos)
negombo mēs visnotaļ priecājāmies, ka tieši mūsu ielas galā starp mūsmājām un pludmali ir baznīca – jo tas nozīmē, ka pieeja bīčam ir plaša un neaizbūvēta
svētā rožukroņa baznīca, nevis spridzinātā svētā sebastjana baznīca, to es uzreiz paskatījos
starp citu, esmu ļoti nīgra par paviršo žurnālistiku lsm/lr1, "kolombo un vēl divās pilsētās" my ass, prezidenta un premjera uzvārdus uzrakstīt ir 10x sarežģītāk par negombo un batikaloa, ibitīt matos
nemaz nerunājot par to, ka lietas, kuras rūpīgākos medijos visas tiek pasniegtas ar atrunu "bet šis nav pārbaudīts/pārbaudāms" tiek pasniegtas kā pilns rublis
ai, šrilanka ir tik skaista un tik nogurdinoša
tējas kalni ap kandiju patiešām ir maģiski fiftīšeidzofgrīn un vēl vairāk
mēs ļoti daudz bijām ceļā, jo kustība nav ātra un ir haotiska un, teiksim tā, piedzīvojumiem bagāta, bet mums bija jātiek tukšajā, klusajā un mierīgajā austrumkrastā vismaz uz pāris dienām
cilvēki arī ir haotiski un prasa resursus – vismaz tādiem mums, kas ir dienvidaustrumāzijas absolūtajā čilā izlaisti kā sūdi uz šķipeles, lai gan palaikam aizkaitinājās arī mūsu dārgais draugs, kuram indija ir trešās mājas un dzīve pilnīgs om
ne nu tas, ka es būtu sevišķi plānojusi uz indiju braukt, bet pēc šrilankas, kura skaitās india for beginners, es ar zināmu apbrīnu skatos uz cilvēkiem, kuri ceļo pa indiju
mājupceļā nošikojām (kas patiesībā bija vienīgais praktiskais risinājums, bet tomēr) ar privāto auto uz lidostu pa taisno no arugambejas, visu dienu braucām kādus 350 km, izkāruši plafkas, lai paspēj izžūt pēc atvadu peldes, un šoferis, uzzinājis, ka vienīgais, ko mums vajag mājās vešanai, ir karija lapas, iztaujāja ceļmalas sieviņas un galu galā jau melnā tumsā piestāja mežiņā un saplūca prāvu pušķi
saldētavā vēl kāda šķipsna ir, fiftīšeidzofgrīn karija lapas no pavisam citas šrilankas

(ir doma)
ulvs

15:45

Sapratu, ka pat tad, ja būtu jāiet pie rentgenologa, lai uztaisa žoklim rentgenu, es nezinātu, kā tur nokļūt. Nav sava pers.zobārsta, ģim.ārsts 1.slimn. Kam man jāzvana un kas jāsaka? I'm intrigued.

(9 raksta | ir doma)
ulvs

15:30

Bāc, man tā negribas iet pie daktera, jo reāli no pampuma tur vairs nav ne miņas. Man aizdomas, ka strutas izkļuvušas pa caurumiņu smaganā- ar mēli var sataustīt strutām tipisku faktūru. Jo ko gan viņš man varētu tur pateikt- sūdīgi, ka neatnāci, kad tiešām bija nepieciešams nākt? Vienu gan es esmu iemācījies no šī piedzīvojuma- nesērčo internetā padomu un vienkārši aizej pie daktera, kad ir dirsā. Pirms uzsāku sālsūdens un ibumetīna terapiju, pampums bija acīmedzams. Jā, kārtējais stupid fucking typical male screw the docs type of idiot, kurš saka paldies par ieinteresetību.

(3 raksta | ir doma)
ulvs

15:23

Meitene uz velosipēda zina, kā pavedināt ar matiem vējā. Un to rokas kustību.

(ir doma)
ierindnieks

14:52 - masu produkcija neko nav padarījusi lētēku, sazvērestība pret cilvēci, kartelis

ir atkal pienākuši tie laiki, kad normāls cilvēks sev vairs nevar atļauties labu portatīvo datoru. Vai tiešām laikā, kad portatīvais dators nav nekāda luksus lieta, man par to būtu jāmaksā 1500 vai 2000 EUR.
Man pieņemams cipars būtu ap 400 EUR. Es saprastu salīdzinoši dārgs pirkums, bet nu manta tomēr noderīga. Tas pats stāsts arī par mobilajiem

(ir doma)
ierindnieks

09:51

Algu līmenis LV uz rokas kā saka:

Sekretāre vai biroja administratore kā jums labāk patīk: 500 – 800 EUR
Projektu asistentes/kaut kāds mazais ierēdnis ministrijā: 600 – 850 EUR
Ierēdnis ministrijā paraistais: 800 – 1000 EUR
Jauns projektu vadītājs: 800 – 1200 EUR
Jau pieredzējis projektu vadītājs/labs pārdevējs: 1100 – 1600 EUR
Ministrijas departamenta vadītāji: 1200 – 1500 EUR
Celtnieks, krāsotājs: 700 - 1200 EUR
Betonētājs: 1500 – 2500 EUR
Būvdarbu vadītājs objektā: 1000 – 3000 EUR
Būvdarbu vadītājs, projektētājs: 1000 – 2500 EUR
Vidēja līmeņa visāda tur veida departamentu vadītāji: 1500 – 2000 EUR
IT parastais bankā: 1500 – 2000 EUR
Čalis parastais finanšu sektorā ap kaut kāds ātro kredītu izsniedzējs 1500 – 4000 EUR
IT labs: 4000 – 5000 EUR un uz augšu.
advokāti, ārsti, visādi tur eksperti un konsultanti: 2500 – 7000 EUR

(6 raksta | ir doma)

23. Apr 2019

dienasgramata

23:51

Kā jums šķiet, kas man zvana no Birmingemas un Londonas no dažādiem numuriem, pēdējā mēneša laikā kādas deviņas reizes, numuri neatkārtojas, dažiem sakrīt daļa ciparu? Vienkārši kaut kādi krāpenieki? Ko viņi grib? Kāpēc tieši man?

+44 121 623 7907
+44 203 868 4724
+44 121 623 7925
+44 203 868 4717
+44 161 768 2116
+44 121 623 7936
+44 121 623 7933
+44 787 308 7592

(7 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)