- 2013.05.06, 13:23
- "Pētījums: pieaug iedzīvotāju pesimisms par iespējām
atrast darbuiekļauties enerģijas sadales un aprites sistēmā valstī" (un pasaulē).
Skatoties uz naudu kā uz enerģijas sistēmu, kļūst acīmredzams, ka katram valsts iedzīvotājam ir tiesības uz daļiņu enerģijas kas valstī tiek uzražota/apgrozīta/tērēta. Un lai kādam rīcībā būtu vairāk enerģijas, tā ir savukārt jāatņem no kādiem citiem; lai viens izceltos virs kopējā līmeņa, tam kāds cits ir jāpagrūž zem ūdens [žests, kā paņemot cilvēku aiz pleciem, un pagrūžot galvu zem ūdens]. - 5 rakstair doma
- 6.5.13 15:26 #
-
Tā viš i. Atšķirības ir tikai tajā, ka vienas slīcināšanas metodes skaitās likumīgas, bet citas ne. Un ja Tevi _pieķer_ praktizējam nelikumīgu līdzcilvēku slīcināšanu, tad pašu sāk slīcināt pavisam likumīgi. Un tas attiecas uz pilnīgi visām jomām.
- Atbildēt
- 7.5.13 17:22 #
-
Lielākie bļāvēji parasti ir enerģijas ražošanas nespējībnieki. Nav vairs padomju laiks, par savu kvalifikāciju un darba iespējām katram jārūpējas pašam. Valsts uzdevums ir nodrošināt vidi uzņēmējdarbībai, nevis darbiniekiem uz paplātes darbu.
- Atbildēt
- 8.5.13 09:46 #
-
taisnīgumam nav sakars ar to, kas ir vai nav lielākie bļāvēji.
un valsts uzdevums diezgan banāli ir tas, par ko vienojas valsts iedzīvotāji, kas būs valsts uzdevums. Latvijas gadījumā iedzīvotāji kautkā ir vienojušies ka valsts uzdevums būs realizējams neo-liberālās ekonomikas laissez-faire [nežēlīgā] kapitālisma eksperiments, ko onkuļi amerikā lika priekšā.
un rezultāts - saujiņa miljonāru gremdē visu pārējo valsti nabadzībā. - Atbildēt