Zum -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Augusts 10., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
13:01
Sodien vai nu chiks, vai aptumsusm, vai vienkaarsi veejs. Aizbraucu iepirkties, ieskreeju, kaa parasti Tschibo, tur kaut kaadas amerikaanietes, vobsem angluvalodiigaas kaut ko vaavuljo. Lai vaavuljo, kas tad man. Peeksni pieceljas un iet prom. Uz galda pusaizkosats brothens ar tomaatu un trauki. Man mute valjaa. Saku, te novaac pasi. Siis uz mani pablenz un aizsojo, saulee gozeejaas pusizdzertas kruuzes un pusaizkostas maizes, veel peec stundas tur staaveeja. Vaardu sakot siveenastes.
Sapirkos sokolaadi, iestaajos rindaa domaaju, vajadzeeja man tos spinaatus pie garneleem, vai nevajadzeeja. Prieksaa kaut kaada kaza, kopta, ka bail. Peeksni shii mani uzrunaa. Esot tur otraa pusee viena kase briiva. Es pablenzu uz savu sokolaazu cupu uz letes, uz siis red bull kraajumiem. Un atceertu, nu tad ejiet. Sii gribeejusis paliidzeet. Es atraucu, nevajag censties, neviens nav luudzis. Blenzam viena uz otru, shii laikam apvainojaas. Savaaca savas parpalas, es saveejaas. Tiesi taada situaacija, kaa Latvijaa ar vienu Latvju Berliinieti. Vaaciete vismaz man nepaarmeta vaacu valodas zinaasanas.
Man ir aizdomas, ka taa ir taa menedzere pie tuksaas taras. Vienu briidi gribeeju tur darbaa pieteikties, Knuts tur bija bijis, bet mans viirs teica, ka laabaak, lai neejot. Tur esot viena daama, slavena visaa Hensted Ulzburg ar savu jiftiigumu. Ja jau Knuts, kurs peec dabas pieliideejs, uzreiz atteicaas palikt peec vienas darba dienu, ko tad nu es.
Taisiisu labaak garneles kjiploku meercee. Izpaliks tie spinaati. Baigi daargie bija, visi bio.

(9 raksta | ir doma)

Comments:


From:[info]japaniete
Date:10. Augusts 2018 - 14:42
(Link)
paldies, viss kārtībā - un situācija beidzas. nē, tā vietā kašķis...
[User Picture]
From:[info]zum
Date:10. Augusts 2018 - 16:15
(Link)
Es,tikai aci uzmetu tai sakoptajai dāmai, man jau vemt sagribējās. Ja es pateiktu viss kārtībā, dabūtu noklausities veselu lekciju, cik jauki man būtu ņemt visus pirkumus un doties uz blakus kasi un cik viņa gudra, ja stāvot divus metrus gara rindā to pamanījusi, un cik vina ir uķi puķi, bučiņas, bučiņas, čmok, čmok uz abiem vaudziņiem. Nē, paldies.
From:[info]japaniete
Date:10. Augusts 2018 - 23:31
(Link)
bieži gribas vemt no sakoptām dāmām?
[User Picture]
From:[info]zum
Date:13. Augusts 2018 - 00:09
(Link)
Kad,tu paradi savas bildes, tad bieži.
From:[info]nure
Date:10. Augusts 2018 - 17:14
(Link)
Manuprāt neglīti! Es justos kā ar samagām aplieta, ja kādam mēģinot palīdzēt kādam ātrāk uz priekšu tikt, šādi dabūtu atpakaļ. Un ko nozīmē "kopta ka bail"?
[User Picture]
From:[info]zum
Date:10. Augusts 2018 - 18:32
(Link)
To arī nozīmē, uzaciņas izpluinītas, makijāžs, šmakijāžs, mantelitis vecrozā, (ak manas acis). Nadzini, radzini. Kad es pienācu un izkrāvu šokolāžu gūzmu viņa jau bija priekšpēdējā rindā. Vinņas palidzība izpaudas, ka man jāmeklē groziņš, jākrauj viss atkal atpaksļ, jāiet uz citu kasi, kur jau bija paspējis aizripināties viens cilvēks ar ratiem un jākrāmē atkal viss ārā. Es saprotu, ka tev dudin, tas škiet ļoti normālu, man gan nē.
From:[info]japaniete
Date:10. Augusts 2018 - 21:33
(Link)
jā, viņai, šai izplūkātajai kazai ( kāda Tev daļa), bija ļauns nolūks Tev likt visu kraut ratos un braukt citur. Un tad Tu brīnies, ka te pavīd vārds paranoja.
From:[info]japaniete
Date:10. Augusts 2018 - 21:42
(Link)
cilvēks vienkārši ieraudzīja brīvu kasi un pateica. nē, uzbrukums Kurzemei. fakuci aizmirsi parādīt.
[User Picture]
From:[info]zum
Date:13. Augusts 2018 - 00:10
(Link)
Es radu fskučus neonacistiem, ceru, ka tagad esi apmierināta.

> Go to Top
Sviesta Ciba