zizii
zizii
.:::.:.. :.. :. .:...
Pēdīgie pūtieni...
[info]uks :: - [+2]


Oktobris 2018
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

zizii [userpic]

Re kā ir ar puslatviešiem....

Comments

Ir jābūt īpašam muļķim, lai balsotu par tādu partiju. Politiski tā ir absolūti nespējīga. Mēs tiešām neesam tā valsts, kur var realizēt lauvu politiku kā tas ir Putina vadītajā valstī. Un tiem partijas priekšstāvjiem tiešām nav bail no mūsu tieslietu sistēmas, kura sen jau ir izaugusi no tiem principiem, kādi sistēmā bija 10 gadus atpakaļ. Ja jau viņi tiešām ir tādi bezbailīgi, tad lai spēlējas ar uguni, bet lai atceras, ka vēlāk nāksies par to samaksāt ar salauztu likteni.

Sūds pa to, ka viņi ir bezbailīgi un var apdedzināties. Galvenais, ja balsotāji apdedzināsies, diezvai viņi vēlreiz balsos par kādu citu nacionālu partiju. Un tādi āksti kā dzintars jau sabijā citu nacionālistu tēlu. Tas tāpat kā, piem., Šķēle sabojā TP tēlu.

Balso par personībām nevis partiju programmām. Tā pie mums diemžēl ir.

Ilze, cilvēki jau sen ir apdedzinājušies pret nacionālajām partijām - tāpēc arī par tām vairs nebalso un nekas vairāk, ka spirināšanās pirms vēlēšanām tām neizdodas... Tas attiecas uz VISĀM sīkpartijām.

sen zināju, ka viņi nav īsti normāli. vairāk jau pats vadonis nav īsti normāls. un tur ir tik daudz jauniešu, kuriem nav vēl pašiem savu uzskatu.. žēl, ka jauniešus var tik viegli ietekmēt..