zizii
zizii
.:::.:.. :.. :. .:...
Uz pakaļu Viewing 0 - 25  

Es esmu mazohiste.

Visa drāma ir tajā, ka manas attiecības ar vīru vienmēr bijušas savādākas kā citiem. Daudz brīvākas un nepiespiestākas. Mēs nekad neesam viens otru krāpuši, jo sekss ar citiem vienmēr ir bijis atļauts. Mums tas ļoti labi strādāja. Neviens mūs līdz galam nesaprata. Un mums bija tas vienalga.
Mums bija savi noteikumi. Ok, es biju uzstādījusi pāris noteikumus.
Galvenais noteikums bija negulēt divreiz ar vienu un to pašu, lai izvairītos no emocionālas piesaistīšanās. Tas vairāk bija domāts vīram, jo par sevi es vienmēr esmu bijusi pārliecināta, ka arī pēc 10 reizēm vīrs man būs svarīgākais. Laikam ejot šis noteikums saruka līdz "izvairīties no emocionālās piesaistīšanās". Šobrīd šis noteikum ir modificējies tik tālu, ka "Ok, bet pie viņas nedrīkst būt tavas mantas".

Un tagad šī "nepareizā" savienība neļauj man pieņemt "pareizo" lēmumu. Lēmumu, kuru tā stiprā sieviete, kas es biju pirms 13 gadiem, būtu pieņēmusi pat nedomājot.
Es joprojām uzskatu, ka viņš ir mana dzīves mīlestība. Bet es nesaprotu, kā šī dzīves mīlestība kādu tik ļoti var salauzt un izmainīt.

Nē, viņš nav līdz galam pimpis ar ausīm. Tikai nedaudz. Viņam arī nav viegli. Raudam mēs abi.

12+ gadi. Priekos un bēdās. Lielos sūdos un ne tik lielos. Un tas viss izjūk kā smilšu pils jūras viļņos. Es sev solīju, ka vairs neraudāšu. Bet tas tik drausmīgi sāp.
Šonakt es raudu. Rīt vairs nē.

Laikam jāietetovē uz rokas teksts - Ja gribi, lai kaut kas tiek izdarīts kā vajag un kad vajag, tad dari pati! Nepaļaujies ne uz vienu. Citādi atkal esmu vīlusies.

Palūdzu draudzenei, vai viņa var pasūtīt kurpes netā, jo veikalā manam izmēram bija brāķis. Pohui par to, ka kurpes tika pasūtītas 2vas dienas vēlāk, jo piegāde 2 dienu laikā, un man viņas vajag uz 30.07. Bet kad šodien atnāca kurpes, izrādās, ka viņas ir pasūtītas izmēru par mazu. Lieliski! Un tad vēl teksts - Tev viņas jāiznes uz veikalu jānodod un mēs tad pasūtīsim jaunas un tad līdz 1.08 atnāks....

Esmu aizvainota līdz sirds dziļumiem, jo - pat gribot aiznest kurpes uz veikalu, es to nevaru izdarīt - es strādāju līdz vismaz 21 vakarā... un veikals strādā līdz 20... un kurpes man vajag pirmdien, nevis pirmajā!!!
Un vispār, bļe, ja nevari vai negribi tad tā arī pasaki - NĒ! Nevis - protams un tad visu sačakarē!

Un rīt 100% man būs jāklausās, cik es esmu nepateicīga, un ka viņas vīrietim ir bijis jānes atdot kurpes...

Šodien 2 cilvēki nosauca par skaistulīti. Draudzene un bijušais. Stulbi kaut kā, ka SMS ar tekstu " Čau,manu skaistulīt" atsūta bijušais... un nevis vīrs, kā to varētu vēlēties. Bet vēlēties jau var daudz ko...

Man nav jaunas mīlestības, nav problēmu ar kinderu, karoč nav nekā par ko sūdzēties vai par ko kakāt varavīksnes. Laikam tapēc arī te neko veselu gadu nebiju rakstijusi. Jo kuram gan interesē kā es rukāju līdz pat 70stundām nedēļā. Pat man pašai ne :D

Pamodos raudot. Būtu blakus vīrs, pieglaustos viņam un viss būtu labi. Bet nav. Tāpēc nākas atkal un atkal izdzīvos sapni, līdz saprotu, ka vieta kurā es ar meitu apmaldījos un pazaudējos no vīra reālajā dzīvē nepastāv.

Un vēl es sevi iepriecināju ar Dior lūpukrāsu un Estee Lauder smaržām. Latvijā es to nevarētu atļauties. Jā, tas nav svarīgākais dzīvē, tomēr tas ir patīkami. Sīkumi veido laimīgus cilvēkus.

Iegāju veikalā pēc zeķbiksēm. Izgāju no veikala ar zeķbiksēm un jaunākās kolekcijas pupturi un bisītēm, atstājot veikalā 65eur. Dzīve šeit tik ļoti atšķiras no dzīves LV. Es nepelnu tūkstošus,bet es arī uz cenām es neskatos.
Un ir normāli vienā dienā iztērēt ap 200eur tikai bērnam.

Vīrs ir iekš WOA(kā mana šefe saka - iekš vaka-vaka) un druška ir prom. Būšu viena savā sabiedrībā 2 dienas. Tad jau vīrs būs apakaļ un pēc mēneša arī druška. Un pēc 2 mēnešiem es braukšu mājās.

Ļautiņi, mīļie!
Kur var nopirkt dzērājcirku?

Danke!

Dienā paskraidīs pa veikaliem, a ko vakarā iesākt?
Negribas īsti sēdēt mājās un skatīties kārtējās filmas.
Uz krogu ar kinderu tak neies...

Mīlu cilvēkus, kas uz jautājumu -"Tu vīnu dzersi?" saņemot atbildi "Nu ja nav DEG vīna, tad dzeršu vīnu" atnāk ar DEGvīnu, ne vīnu :D
Pulkstens ir tikai pus5, bet man ir jautri. Un āķis lūpā. A tas zaraza aizbēga :D :D :D

http://moriarwen.id.lv/

Tagadiņ šite būs mans blogs. Tur būs viss, kas saistīts ar modi un šūšanu.
Bet par visu pārējo, tāpat kā līdz šim - tepat.

Pilnīgs pizdec!
Pēc paris stundām man pilna māja ar ciemiņiem, un pēkšņi pazūd ūdens. Kaut kādu kropļu dēļ atkal ir pārplīsušas trubas un 2vām mājām tagad atslēgts ūdens. Tas ir līmenis - dzīvoklī aizsaldēt trubas!!!

Tā vien liekas, ka iešu apskatīties, kas tie par pimpjiem. 4 diena šōnedēļ bez ūdens.

Pietiek!
Ir jāsāk kaut kas darīt. Neko nedarot miega trukums un slinkums tikai palielinās.
Kustini savu resno pakaļu!!!

Kruts darba sludeklis http://www.zip.lv/show/?i=886694
žēl, ka krieviski :D

Labāk nebūtu pamodusies.

Kamēr viss ieies vecajās sliedēs...

Vešmašīna vēlarvien nav pieslēgta, jo jāliek boileris un jāvelk jaunas trubas.Un lai pieliktu boileri vajag pārvilkt vadus... Bļe.
Jau otro nedeļu nav siltā ūdens...

Tikko izmazgāju galvu aukstā ūdenī. Tagad tada sajūta, ka nosaldētas pēdējās smadzenes :D

Un blekmetāls nemaz nepavairo vēlmi sākt kustēties.
Laikam jāpāriet uz hevīti.

Kāpēc mums nav nakts skolu un bērnudarzu, nakts darbu, nakts veikalu utt. Es labprāt dzīvotu naktīs.

Šodien ar gudru ziņu cēlos jau agri no rīta. TIk daudz ko darīt, un tik daudz ko gribas izdartīt. Bet nekā. Es vēl joprojām neesmu spējīga neko pasākt. Ne man spēks un vēlme kautko tīrīt, ne šūt, ne ar sīkumu ārā iet.

Vēlme māju kārtot man parādīsies tikai pēc stundām 2vām. Un šūt vēlme ap 23.

Sīkais arī - celtos 12, pusdienslaiku negulētu un ietu gulēt arī ap 1.Arī mīļums labprātāk dzīvo naktīs. Visīstākā Pūču ģimene. Vai vampīru.

Fak of,rīti un dienas!

Pilnīgi žēl, ka mani neredzat... Man jau šiet, ka izskatos burvīgi. Nu cik vien buvīgi es varu izskatīties :)

Un skrienot no frizētavas es satiku burvīgo [info]kjiegjels brālīti. Tik pat jauks kā vienmēr :)

Tāds stress man sen nav bijis. Ja ir bijis vispār.
Jau rīt kāzas... Būt par vedējmāti nemaz nav tik viegli, kā man sakumā šķita.

Vismaz vakar un šodien pāris stundas relaksācijas dabūju skaisumkopšanas salonā.Melni nadziņi un burvīgi matiņi. Un vēl rīt frizūru taisīt...

Šonakt laicīgi jāaiziet gulēt. Izskatās ka svārkus otrai dienai neuzšūšu. Būs jādoma kaukas no esošajiem.

Un vispār, tas vedējtēvs nemaz nav tik briesmīgs, kā man mēģināja iestāstīt... Tīri cērtama skudra, tā teikt...

Nevaru izdomāt - sakārtot māju vai šūt kāzām otrās dienas štāti....
Gan viens, gan otrs būs jādara tāpat....

Un vispār, derētu beidzot pa pāris dienām kaut ko apēst. Taču ledskapī ir tikai olas, gabaliņš salami un dafiga ievārījumu.
Un veikali arī jau ciet, pat ja izdomātu, ka jāizvelkas no mājas.
Hmmm... moš iemest cepeškrāsnī tupenīšus?

Uz pakaļu Viewing 0 - 25