![]() | |
|
Par brīvdienām
Par brīvdienām Vēsturei. Piektdien es & R, Andrejs ar Kriksi aizbraucām uz Mūzu paēst. Paēdām, padzērām vīniņu, papļāpajām. Aizbraucām mājās čučēt. Nākamā rītā R uz darbu brauca, es cēlos un braucu uz Lietuvu. Uz lidlu. Nu man ir lētie tīrāmie līdzekļi un pilns ledusskapis ar dārzeņiem. Pakārtoju kaut ko. Konstatētju, ka dz.d. nevaru sasēdināt 9m2 26 cilvēkus. Nezinu ko darīšu. Vakarā 6dienas aizgāju pie A&K uz mājām. Kamēr K ir perganent un nevar ar mums dropēt, tikmēr es ar A normāli kaut kādu konjaciņu labo iemalkojām. Beigās sanāk tā pamatīgāk. Bija man doma aiziet pie viņiem un kādas nu 4 h līdz 12.00 pasēdēt. Beigās mēs ar A abi mēģinam dziesmas :D Viņam ir jauna ģitāra un tā nu mēs kādas 2h noteikti Aināru Mielavu spīdzinājām :D Ai jel manu vieglu 'prātu, Labradotu un vēl max vienu dziesmu :D Bija smieklīgi. Arī baigais pālis kkā paķēra no tās dziras. Arī pa pālim sastādija viņš man ēšanas plānu, lai nomestu 10 kg. Svētdien ar R devāmies pastaigā pa mežu. Nohaikojām nedaudz vairāk kā 5 km nu kādu 2 h laikā. Jā. Parasti es šo noskrēju 30 min laikā. Bet piekusām, bijām nogājuši līdz upei, tā bija aizsalusi. Gribējām iet atpakaļ pa upi, bet nedaudz palika bail, ka neielūztam. Iebraucām veikalā un iepirkām ēdienu vakariņām. Pagatavojām vakariņas, pasnaudām diendusu un tad nedaudz pastrādājām. Tad bija kopā romantiskā upeņu bumbas vanna ar svecēm un tad jau devāmies pie miera :) Jaukas brīvdienas. |
|
![]() | |
|
Trumpe
Nu man patīk Donalds. Ja vajag to sienu, tad vajag! Apmaksās Meksikāņi. Sniega meksikāņi arī. |
|
![]() | |
![]() | |
![]() | |
|
no
Wow. pagājušas max 4 minūtes un man jau ir afigenna grūti. Bet esmu dzirdējusi, ka pirmās 4 minūtes ir visgrūtākās. |
|
![]() | |
|
2
Tikko izšķīros. Es jau trešo reizi kopš esam kopā mēģinu izšķirties un saku, ka nemīlu viņu, ka mums nav nekā kopīga un ka nu nebūs mums. Būtu jau ideāli, ja šoriez arī sanāktu izšķirties. Maz ticams, bet nu es mēģinu. Citādi es mirstu no iekšpuses. |
|
![]() | |
|
qween
![]() |
|
![]() | |
|
meitenēm, kas jūtās vientuļas
Es gribu būt jūsu vietā. Reāaali. Novērtējiet, ka Jums neviens nepiečakarējās un dienu dienā neraksta- pelīte, tu man pietrūksti. Uzbāzīgi truli teksti, mūžīgā uzmanība, jūtos kā pie siksnas. Zb.Gribu būt viena, protams, kad biju viena, domāju citādāk, bet tagad es saprotu, ka nē. Vienai būt tomēr ir zbis! Reāli. Es sāku apsvērt domu, ka būšu vecmeita. Tagad man tikai būtu lielā lieta jāizdara un jāņem un jāizšķiras. Tikai grūti izķirties, kad kāds pret Tevi ir jauks un es viņam visu laiku pietrūkstu utt un es esmu vislabākā utt. Reāli neesmu. |
|
