![]() | |
|
Vaļiks`17
Vaļiks vispār nebija slikti nosvinēts, kaut gan nekad man tie svētki nav patikuši, bet pārī tie svētki vnk ir vienaldzīgi, kad esi viens, tad jau Tu jūties kā tāds losis pie titānika. Divatā vienkārši ir pofig. Un tā kā mans boyfriends teica, ka neiegādājās man Aifonu septīto, 51 rozi un sirsniņu šokolādes, ko man nofotografēt un ielikt instragramā, tad viņš norukāja tā vietā ar masāžu- kāju, muguras utt - tas bija forši :) Es vienkārši izpildīju Valentīndienas pienākumu un uzdāvināju savas boyfriendam Valentīndienas kalmārus un divus aliņus. Jā, es zinu, ka esmu superīga. Tāds nu tas Valentīns 2017! |
|
![]() | |
|
Hey you
Kad iesēdies autobusā, trolejbusā vai tramvajā, ieliec austiņas ausīs un ieslēdz šo dziesmu- viss apstājas. Šķiet, ka Tu klausoties šo dziesmu varētu noskatīties pats uz savu nāvi.
![]() |
|
![]() | |
|
#pagātne
Jēziņ. Atkal sērfojot pa pagātnes ierakstiem uzdūros uz raksta ar tik nenormāli sāpju pilnu saturu... Nabadziņš es. Vai es toreiz zināju, ka tagad būšu tik ļoti apmierināta ar dzīvi un laimīga? Arī stabila un līdzsvarota. Viss ir mierā. Lieliski :) |
|
![]() | |
|
brīvās dienas
Šīs brīvdienas bija patīkamas :) Aizgāju uz absolventu vakaru. Mani tur jaunāki puiši tā izdancināja :D izmētāja no vieniem sāniem uz otriem.. reāli es pat pie zemes nepieskāros :D Ar bokseri Robertu un foršo Matīsu :)) Bija ļoti forši, pozitīvas emocijas :) Vakar ar Riri uzgatavojām picu- picas- ļooti gardas. Un gājām pastaigāties pa mazpilsētu :) Līdz abiem tiltiem aizgājām. Tagad jāpasūta botes kārtīgas būtu un picām vispār jašaka ardievas :) 4dien biju aizgājusi uz krosiņu ar citām jaunajām botēm un rezultātā man ir zils nags īkšķim un izskatās, ka ies nost. Izskatās gaužām bēdīgi ! Tāpēc vajag vienkārši jaunas botes. Šodien ar Ievu uz kino ja kas vispār. |
|
![]() | |
|
DZ.D.
Mana dz.d bija vnk šausmīga. Piemiņai: Ieva mēģināja Ivarram ieskaidot, ka viņam ir jāiet uz Turību mācīties augstākā izglītība. Devijs kā balons pieķenķerējies. Zane sakašķējās ar Igoru(Uzbehu), raudāja. Pārskrāpēja Ivaram seju. Uzskaitīšu vispār meitenes, kuras raudaja: Aļona, Ieva, Zane, Ina vienā tusiņā. Uz dzīvokli uzsauca augšā divas 14.gadīgas maičas no ielas. Pie galda strīdi par prieviem un reliģiju no varianta. Ieva ar Alidu sakašķējās līdz vārdiem"es ar viņu vienā telpā nesē'dēšu" un ar bimbienu. Crazy. Drāma gadam ja kas. Es turpinu strādāt. Vakar ja kas Evita vienojās par aiziešanu no darba. Arī vēl nevaru sagremot tā īsti. žēl jau arī ir, bet no otras puses ļoti labi saprotu. |
|
![]() | |
|
Dzimšandienas ieraksts
Apsveica mani ļoti daudzi. Tinderboyfriendi īpaši lielā daudzumā, laikam silts atmiņas sirdī palikušas par mani. Kolēģi arī ļoti jauki apsveica :) A īpaši daudz jauku vārdu veltīja + vēl labās īpašības manas :) Jā, šodien pie manis brauks Rihards, sveiks mani. Nevaru iedomātos, ko viņš man taisās dāvāt. Es vēlētos ziedus skaistus :) Tikai ne gerberas vai orhidejas. Sestdien būs baigā ballīte pie manis :) Tā kā būs noteikti jautri :) nav rakstāmais. miegs nāk |
|
![]() | |
|
Vakar 19.30 aizgāju gulēt. Man nogurums ir neizmērojams. Bet nu morāli jāgatavojas šodienas vakaram, kur man ir jāpagatavo kūka un jāsadara viss priekš manas dz.d. Un vēl man jāizdomā atkal savs skriešanas plāns... 3x nedēļā offic. Citādāk es reāli neiešu uz absolventu vakaru. Jēziņ, esmu tukla. |
|
![]() | |
|
Starp citu
Cita starpā es neesmu kā Dainis. Sniegs ir pārāk skaists, lai to nefotogrāfētu. |
|
