| Comments: |
nu es age of empires 2 kapāju tikai kopā ar čomiem. arī skatos tos profiņu gameplay video, bet nu pārāk daudz neiemācos. vēl arī tas, ka mani čomi diezgan draņķīgi spēlē un nav īsti nekāds izaicinājums spēlēt pret viņiem, savukārt lai normāli spēlētu ar kādu caur gameranger es esmu par vāju. savulaik normāli 2vs2 ar čomu varējām močīt.
fallout 2 bļe ir ahujenna, man baigi patika tas fallout online mods uz f2 dzinēja, bet pacietība biš pietrūka. izgājis fallout 2 neesmu, spēlēju kad man bija kādi 13 gadi, likās pagrūti tad, varētu mēģināt tagad.
nu es varu mēģināt pierunāt savus čomus spēlēt dayz, bet visi strādā un laiks tikai par vakariem.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/172671/1842) | | From: | ulvs |
| Date: | 16. Augusts 2013 - 18:56 |
|---|
| | | (Link) |
|
manam biedram ari laiks tikai pa vakariem, tā kā tas der. būtu mega, ja mēs savāktos 3-5 cilvēki. varētu rape'ot visu 60 cilvēku serveri.
būtu cool, bet jārēķinās, ka esam baigie noobi vēl. nu es vismaz noteikti, divi citi džeki spēlē jau normālāk | |