lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

[22 Jun 2026|12:45]

sirena
Vakar beidzot atklaju peldsezonu. Vispār pagaidām diezgan stulba vasara. Vasara, proties!
3 nodomāja|tava doma

[18 Jun 2026|20:43]

virginia_rabbit
džins ar Soniku
2 nodomāja|tava doma

[14 Jun 2026|01:34]

sirena
Biju uz rīgas mazākā kabarē noslēguma koncertu (?) un jāatzīst ka tas ir labākais ko es vispār dzīvē esmu redzējusi
1 nodomāja|tava doma

[12 Jun 2026|12:23]

au
bijām vakar uz ODU nacionālajā. visi slavē un un un varbūt tāpēc, bet manā skatījumā izrāde neiziet no rāmja "normāla izrāde". daudz "izkritienu" dramaturģiskajā materiālā.

vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas.
1 nodomāja|tava doma

[11 Jun 2026|13:40]

f
sīkais spēlē lidmašīnas pilotu. lidmašīna, acīmredzot, nokļuvusi čēpē situācijā. dzirdu, kā pilots blakusistabā uzrunā pasažierus:
- dārgie pasažieri, lūdzu, uzvedieties normāli un neceļiet paniku.
1 nodomāja|tava doma

[10 Jun 2026|11:23]

au
pēdējo septiņu nedēļu laikā lielāko daļu esmu bijusi prom. trīs nedēļas Venēcijā, tad Romas garās kāzu jubilejas brīvdienas, komandējums Parīzē.
pēdējās piecas nedēļas visu laiku esmu drusku slima. klepus, iesnas, sāpīgs kakls. jū neim it. un temperatūra gandrīz visu laiku turas drusku paaugstināta. jāiet pie ārsta. vai arī jāatpūšas tā pavisam.
spēka gan ir daudz, svētdien kā aizskrēju, tā noskrēju pusmaratonu diezgan superīgā laikā.
3 nodomāja|tava doma

[10 Jun 2026|11:21]

au
strādāju uz Alberta ielas un braucu uz darbu ar riteni.
vienīgais, ko gribētu, lai gidi nav idioti un savas grupas uz ietvēm drusku savāc kompaktāk.
man negribas tūristies dzindzināties virsū, bet viņi stāv, skatās uz augšu, klausās savas austiņas un pilnībā nobloķē ietves. abās pusēs!
11 nodomāja|tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]