lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

[25 Jul 2014|20:02]

sieviete_tanks
Atkal gatavoju metodisko materialu, jeb griezu pukites un taurentinus no krasainiem papiriem. Tad sici var salimet vinus uz krasaina papira un vecaki var priecaties par savu bernu briniskigajiem darbiem.
tava doma

[25 Jul 2014|18:26]

deloveja_kundze
un vēl, runājot par to etiķeti, es tiešām nezinu, līdz cikiem ir pieņemams zvanīt tādiem cilvēkiem kā friziere, vaksācijas dāma un citiem cilvēkiem visnotaļ normālos darbos, kas nav pašvaldības vai valsts darbi ar stingriem grafikiem un laikiem.
tava doma

Novusa galdi [25 Jul 2014|15:27]

pa_leeto

[viper]
Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
5 nodomāja|tava doma

Jgm [25 Jul 2014|13:12]

virginia_rabbit
Atminos uz jūru, detoksicējos
1 nodomāja|tava doma

[25 Jul 2014|11:56]

deloveja_kundze
nu labi, tūlīt beigšu cepties, bet rekur delfi gādīgi paskaidro, kāpēc mums, 21. gadsimta sievietēm, mēdz būt sarežģītas attiecības ar vīriešiem - ļoti iespējams, mēs vienkārši neesam pietiekami sievišķīgas, tas ir, bezpersoniskas. es te pieliktu kādu sarkastisku piezīmi, ja vien tas nebūtu tik ļoti, ļoti bēdīgi. 


Mani mīļākie punkti laikam ir šie:

Neatkarība

Sievieti vīrišķīgāku padara patstāvība, spēks, pārāk liela kontrole un uzstājība savu mērķu sasniegšanā un attieksmē pret citiem.

un

Pārmērīgas sociālās aktivitātes

Pārlieku liela sievietes cenšanās socializēties nozīmē to, ka viņa cenšas aizpildīt mīlestības trūkumu, ko jūt savā dvēselē. Sievietei laiks citiem būtu jāvelta tikai tad, kad viņa pati to patiesi vēlas un ir brīva no ģimenes pienākumiem.

un uz šīs nots es turpināšu tresīt pie Beyonce un uzstājīgi strādāt pie savu mērķu sasniegšanas. tas viss man atgādina lielisku joku, kas būtu ļoti smieklīgs, ja nebūtu tik bēdīgs, tātad baby are you a time traveler because you're such a misogynist I feel like I'm in 1930 

5 nodomāja|tava doma

[25 Jul 2014|11:13]

deloveja_kundze
es esmu viena darbā, šeit ir diezgan forši būt vienam, visam stāvam atslēgts vadu internets (Arnyyyy, šis tev, ja, nenāc vēl pāris stundas), ir kafija, vispār ir daudz kafijas, popmūzika un interesanti plāni, šodien jānodarbojas ar izpētes darbu, jo jādabū filma no 1998. gada, bet tajos pre-interneta laikos, liekas, īsti neviens neatrunāja tiesības, tāpēc tagad jādzen rokā un jāsaprot, kam varētu prasīt atļauju. vakar man viens prasīja, kā mēs atrodam tās filmas, es stāstīju, kādi tur ir ziņu un komunikāciju tīkliņi, atļaujas un saskaņošanas ir kaitinoši sarežģītas šajos laikos, un galvenais, ka nav jau par ko, un vienīgais, ko tas viss panāk, ir tas, ka neviens tās filmas neredz. vienvārdsakot, interesanta diena priekšā ar neskaitāmu linku pārbaudīšanu, nosaukumu salīdzināšanu un meklēšanu.

un tad man tikko bija saruna ar mammu pa telefonu, mamma iedeva parunāties ar brāļameitu Anastasiju, kurai septembrī būs divi gadi, kura ir mazs, lielisks ķipars, ļoti uzņēmīga maza dāma, kura šobrīd reaģē uz teikto trīs valodās, tas ir, franču, krievu un latviešu, un, ja nemaldos, viņai ir arī itāliešu auklīte, tā ka laikam vispār putra galvā, bet mūsu sarunas parasti ir tādas, ka viņa saka zilbes no mana vārda un visu laiku atkārto tante, tante. bet vispār Anastasijas sakarā mani visvairāk fascinē viņas attiecības ar internetiem un tehnoloģijām, tas ir, tā kā mēs visi dzīvojam dažādās vietās, lielākoties sazināmies pa skaipu, un tā tas ir bijis jau no viņas pirmajām nedēļām, un viņai nav nekādu problēmu salikt kopā mūsu internetu attēlus un tēlus ar mūsu fizisko klātbūtni. katrā ziņā ļoti fascinējoši, interesē, kā ar viņu būs pēc vairākiem gadiem, jo, cik saprotu, bērni no tāda jucekļa var arī vienkārši uzkārties. mana mīļā Arja, piemēram, uzauga vidē, kurā sazinājās ar vecākiem angliski, bet visiem pārējiem - nīderlandiski, un vispār viņas pirmā valoda bija nīderlandiešu valoda, bet pēc tam, kad 10 gadu vecumā pārcēlās uz Itāliju, pilnīgi visu aizmirsa un joprojām neatceras.

un vispār, nu, kur var būt tik karsts.
tava doma

[25 Jul 2014|10:24]

sieviete_tanks
Man drausmīgi nepatīk, ka vecāki savus bērnus uzrunā ar "māsa" vai "brāli", itkā tie būtu viņu brālis/māsa.
1 nodomāja|tava doma

: you're freaky and i like it [25 Jul 2014|10:00]

f
vakar mājas apstākļos ņēmu nost gelišu no no nagiem nost. atskaitot to, ka labajai rokai nokasīt visu nost bija ārkārtīgi neērti, sanāca tomēr gluži labi. un nagi zem tās lakas pavisam stipri atauguši, cerams, tā arī paliks. bet vispār, es tā padomāju, ko tik es mājas apstākļos neesmu darījusi - skropstas ņēmusi nost un likusi klāt, griezusi, krāsojusi un pat balinājusi matus, tagad vēl arī geliš ņēmusi nost. labi, nesanāk nemaz tik daudz, un nekas no tā nav tāds īsteni traks, bet, kamēr nesaliek visu vienā rindiņā, liekas, ka esi baigais jokainis.
2 nodomāja|tava doma

[25 Jul 2014|04:46]

virginia_rabbit
pamodos dehidratējusies un deproteinizējusies. aiz loga kāds ļoti sauca palīgā, bet nevarēju saskatīt - kur. nupat ļoti ilgi meklēju defisi. izdzēru puslitru krāna ūdens un apēdu mikroviļņos pasildītu siera cīsiņu ar šašliku mērci. un uznāca tāds kā mazliet kauns. par sevi. par visu.
3 nodomāja|tava doma

mersītis A140 [25 Jul 2014|02:37]

pajautaa

[zivs]
Sorijs par komūnas bombardēšanu:

Kāpēc Mercedes A140 (vismaz ap 1999-2003 g.) ir salīdzinoši tik lēti?
Tur ir kāds iemesls, kā, piemēram, katrs remonts ir pusmašīnas cenā, ziemā visur mēdz iestigt, vai kas cits?
Vai var skatīties tajā virzienā, ja grib nesarežģītu, ekonomisku ikdienas auto?
12 nodomāja|tava doma

(es vienkārši sailgojos pēc negaisa) [24 Jul 2014|18:30]

elina
[ music | http://youtu.be/zIV1WzKxN5o ]

Mans vismīļākais negaiss bija daudzus gadus atpakaļ - 1995.gada 22.jūlijā. Datumu var atrast, jo tā bija diena, kad Rundāles pilij norāva jumtu. Un es biju turpat blakus pilij, pārsimts metrus tālāk - lasījām akmeņus no zemes celiņa, lai varētu uztaisīt kārtīgu grants ceļu, kurš vestu uz mājām. Man bija deviņi gadi. Atceros, kā palika tumšs, sacēlās vējš, kā smiltis nesās sejā un krusttēvs bļāva, lai slēpjamies zem traktora. Un viss palika melns. Un man uz brīdi likās - es esmu Dorotija Kanzasā (jo tikko biju lasījusi burvja no Oza zemes Sprīdīšizdotās grāmatas). Aizvēru acis un mēģināju ieelpot. Vējš bija tik liels, ka īsti nesanāca (apmēram tāpat, kad mēģina elpot izbāžot galvu pa braucošas mašīnas logu). Dziļa, bet patīkama panika.
Gatavība.

2 nodomāja|tava doma

[24 Jul 2014|18:23]

deloveja_kundze
labdien, šeit rubrika mana dzīve ar Līvu.
savā nodabā katra strādājam savās istabās, tad vienā brīdī izdomājam, ka vajag pauzi, tāpēc uzliku Safety Dance un pēc tam never gonna give you up, paārdījāmies pa istabu, tagad turpināt strādāt.

vidusskolā mēdzām sapņot par dzejas vakaru ar nosaukumu Rudens veltes, kur visi apmeklētāji un mēs pašas būtu saģērbušies kā zīļuki, tagad laikam taisīsim drīzāk deju vakarus, kur visiem būs jāapber sevi ar gliteriem un jāvelk kājās platformenes.
tava doma

Windows 7 [24 Jul 2014|16:39]

vajag

[digna]
Varbūt Tu dzīvo vai kaut ko dari šodien Teikā un Tev ir Windows 7 disks, kuru es varētu aizņemties vistuvākajā laikā? Es nerunāju par oficiālo, protams.

(Nu nekā nesanāk man ierakstīt pašai te...)
4 nodomāja|tava doma

cūku pupas [24 Jul 2014|16:17]

pajautaa

[andzika]
klasiski vārītas cūku (lauku) pupas - ko jūs ieteiktu likt klāt? nu tur kādu mērci vai ko
22 nodomāja|tava doma

[24 Jul 2014|15:49]

deloveja_kundze
un tad ir tā, ka, interesējoties par iespējamo braucienu uz libānu, izgūglēju krustu šķērsu internetus, izlasīju, ka ĀM stingri iesaka uz turieni nedoties un ka vispār ir jocīgi, un tad es skatos filmas, kuras man iedeva kā labākos un eksperimentālākos darbus no pašreizējās Libānas kino industrijas, un es skatos, un tur tā realitāte, tā pasaule ir tik ļoti citādāka un atšķirīga no ĀM versijas. piemēram, ļoti intīms stāsts par sievieti, kura ar vīra ziņu iesaistījās dažādos ārlaulības sakaros, lai sāktu kaut ko just, un tā filma tāda riktīga skaista un personīga. un tās citas filmas arī tādas ļoti dziļas, personīgas un skaistas. it kā nekas īpašs, tās dzīves tur liekas tik saprotamas un tuvas, un var jau būt, ka tā saistība starp politisko situāciju un mākslas kvalitāti ir diezgan liela. 
jeb, kā teica Orsons Velss filmā the third man, Don't be so gloomy. After all it's not that awful. You know what the fellow said - in Italy, for thirty years under the Borgias, they had warfare, terror, murder and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love, they had five hundred years of democracy and peace - and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

in other news un meanwhile in Latvia, man ir jau atkal ienākušies pie 30 epastiem, uz kuriem nevīžoju atbildēt, jo katra atbilde ir aptuveni 10 min. 
7 nodomāja|tava doma

internets ping [24 Jul 2014|15:40]

pajautaa

[zivs]
Ko nozīmē ping laiks, un kāds skaitlis ir labāk - liels vai mazs?
Man šorīt diezgan briesmīgi bremzē nets, un mērot ar speedtest.net, ping rāda 2ms.
Ko es no tā varu saprast?

Paldiesiņi!
17 nodomāja|tava doma

kaķa kažociņš [24 Jul 2014|14:54]

pajautaa

[zetinja]
Pēdējos divos gados vecmāmuļas pūkainajam nezvēram ir sākusi velties spalva. Barības ieradumi nav mainīti, domāju, ka varbūt ir saistība ar kaķa vecumu. Sākumā tā nemanāmi un mazliet, tā ka reizi pāris mēnešos kkur pie kakla saveļas un nākas vnk nogriezt tai vietā, bet nu šovasar ir tā, ka reizi nedēļā to kaķi redzu un ar katru reizi šams aizvien vairāk līdzinās staigājošam dredam. Sākot no rudens mēs dzīvosim kopā, līdz ar to plānoju to nezvēru regulāri ķemmēt. Tiesa jūtu, ka pirms tam nāksies šamo vienkārši ņemt un noskūt.

Variet ieteikt kaķu frizieri, kur to varētu izveikt? Kā tas vispār notiek? Tas zvērs ir diezgan mežonīgs, pat nagus apgriezt mājās nevar (droši vien pie reizes ari to vajadzēs), viņš būs kkā jātur, vai ari šamo var aizmidzināt? Un vai vispār būtu prātīgi kaķi skūt septembrī, vai man labāk organizēt to pasākumu kamēr vēl vasara? Cik ilgā laikā spalva ataugs?
10 nodomāja|tava doma

Pilnīgu laimi var nopirkt veikalā 300g iepakojumos. [24 Jul 2014|12:25]

sieviete_tanks
"Cukura un eļļas pīlings ar kopjošu mango kauliņu eļļu un kokosu 300g. Pilnīga laime."
tava doma

transportu 5d uz give&get [24 Jul 2014|11:35]

vajag

[koki]
hei!
ja kādam mašīnā 2 brīvas vietas un vajag ceļabiedrus, ziņo!
2 nodomāja|tava doma

[24 Jul 2014|10:35]

vajag

[livia]
Labas dienas!

Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :)
tava doma

[24 Jul 2014|10:24]

au
šorīt vīlos pasaulē, par kuras esamību mācījos no videoklipiem un masu kino.

braucu ar riteni visa tāda baltā kleitē, mulsu skatienu, plikiem ciskiem - un man izbirst maisiņš ar ķiršiem.
aina kā pēc gostiem, bet vai pie manis skrēja bariem skaistu, elegantu, bagātu un muzikālu vīriešu palīgā? nekā.
neviena!
7 nodomāja|tava doma

[24 Jul 2014|00:23]

pajautaa

[putnupr]
esat lidojuši no rīgas ar wizzair? normāls?
32 nodomāja|tava doma

logs uz dzīvi [23 Jul 2014|23:00]

sirena
šausmīgi smieklīgi kniebties, tad kad grīziņkalnā notiek ghetto games, sanāk ka ik pa brīdim bars ar cilvēkiem uzgavilē
tava doma

[23 Jul 2014|22:56]

sirena
vispār pagājšnakt sapnī gaidīju Mantas, MSK, kā arī Gata Ziemas grupiņas Nelaiķa Pavadonis(?) koncertu, bet bija jāklausās Gapoljeri.
2 nodomāja|tava doma

[23 Jul 2014|22:52]

virginia_rabbit
un uz nakti viņš prasa nevis pasaciņu, bet Lielo ilustrēto enciklopēdiju. izlasījām visu burtu A un aizmiga.
tava doma

[23 Jul 2014|15:51]

virginia_rabbit
nu, burtliči un fontu eksperti? pats salika, vēl rakstīt neprot, saucas.

9 nodomāja|tava doma

[23 Jul 2014|15:17]

deloveja_kundze
mīļo sīrupiņ, es laikam tā tagad sākšu visus savus ierakstus, jo vajag kādu adresātu, citādāk ir tāpat kā parasti darbā, kad apstājos biroja vidū un runāju tādu šekspīrisku monologu par to, kas tajā brīdī visaktuālākais, lai nu kā, mīļo sīrupiņ, es neatceros pēdējo reizi, kad biju kinoteātrī, bet, ļoti iespējams, ka tas bija Somijā un tie bija X-Men. un vēl, mīļo sīrupiņ, es neuzticos cilvēkiem, kuri kā savu galveno kontaktepastu norāda epastu inbox.lv, vai tas ir snobisms?
5 nodomāja|tava doma

Ātrais mājas vīns [23 Jul 2014|14:49]

pajautaa

[khosmos]
šobrīd raudzēju bez speciālā vīna ierauga (lauku radu recepte), bet esmu dzirdējusi, ka varot arī iegādāties īpašo raugu, kas nogatavina vīnu 10 dienu laikā. vai ir iespējams dabūt gatavu mājas vīnu ļoti ātri, vai arī tās ir tikai izejmateriālu veikalu darbinieku sagudrotas muļķības?
10 nodomāja|tava doma

[23 Jul 2014|13:49]

f
viens kompliments spēj sirdi piepildīt ar karstu šokolādi!
tava doma

[23 Jul 2014|13:11]

au
[ music | ivans dorns ]

ir tas vasaras laiks, kad absurda krievu popsa ir mūsu viss jeb ko atgādina jaunais vilnis par mūzikas tradīcijām darbā

tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]
[ lidot | atpakaļ ]