lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

free template [27 Apr 2015|19:46]

pajautaa

[osinsh]
Vakaras!

Kādd gadījumā nezin, kura bezmaksas platforma piedāvā templeitu at tādu fīču kā http://www.foliodrop.com/ pirmā lapa? Respektīvi, skrollējot uz leju teksts mainās ar bildēm, bet tās bildes tip kustās apakšā? Interesē tiešām bezmaksas serviss, nevis kurā pēc nedēļas/divām ir jāpiesakās kādam plānam.

Ačiū!
tava doma

čeki [27 Apr 2015|19:28]

vajag

[lja]
Sveiki!

Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.
tava doma

[27 Apr 2015|18:45]

amanita
Gads. Vecums, kad Karlīnā modies dramatiskās aktrises talants, kas visspilgtāk izpaužas brīžos, kad viņu sarāj (piemēram, par brāļa matu plēšanu). Atliek tik dusmīgāk uz viņu paskatīties, kad dāma uzreiz tēlo, ka raud. Ļoti ticami. Ja ārkārtīgi pacenšas, prot pat izspiest 2 asaras. Tās gan pazūd, tiklīdz novērsies. Momentā ar viltīgu smaidu sejā atsāk iepriekšdarīto.
Holivuda, Karlīna nāk!
tava doma

[27 Apr 2015|16:45]

virginia_rabbit
aizgāju 30 min ātrāk ar aizbildinājumu apstrādāt fotogrāfijas. miegs nāk tikpat cik no rīta. bet nomazgāšos, pabarošu bērnu un iešu uz Krēmeru. yolo
tava doma

[27 Apr 2015|17:00]

f
nu ko, rīt pirmais negaiss.
2 nodomāja|tava doma

[27 Apr 2018|16:55]

elina

[27 Apr 2015|15:31]

au
paga. bet tagad nopietni. es nedrīkstēšu braukt ar riteni pa ietvi?
un ja man katru dienu ir jābrauc pa uzvaras bulvāri, kur apmēram piecu metru platumā divās joslās brauc fūres, man tur jābakstās iekšā?
un bruģis?
kas ir "izņēmuma gadījums"?
11 nodomāja|tava doma

[27 Apr 2015|15:34]

pa_leeto

[maaraam]
Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


Komentāros vai uz maraju inboxā.
tava doma

[27 Apr 2015|13:42]

viux
man patīk tā asiņu garša, kas mutē pavada vēl kādu brīdi, kad pusdienās paēsts sulīgs steika gabaliņš.
1 nodomāja|tava doma

M izmēra sieviešu drēbes, galvenokārt jaunas [27 Apr 2015|14:00]

paardod

[lavendera]
trīs izšūti garpiedurkņu topi, jauni
sintētiska auduma raiba kleita, jauna
Stradivarius ādas jaka, mazlietota
plāna vasaras vējjaciņa, ļoti mazlietota

Katrs gabals 9 eiro

https://picasaweb.google.com/kumode/Sellings?authkey=Gv1sRgCOey2qzZ7aSIQw#
tava doma

Tēja [27 Apr 2015|12:47]

pajautaa

[neetiski]
Kur Rīgā iespējams iegādāties "Dandelions" zāļu tēju "Rimta diena"?
3 nodomāja|tava doma

kur var nopirkt Galaktikas ceļvedis stopētājiem (1. daļa). [27 Apr 2015|12:43]

pajautaa

[extranjero]
Esmu Siguldā un nepatīkami pārsteigts, ka šī tik populārā grāmata vispār nav ne Rozes grāmatnīcā, ne Zvaigznē. Šeit raksta, ka var pasūtīt, bet kādam nav idejas, kur to varētu uz sitiena nopirkt? Varbūt kāds grib pārdot savu eksemplāru?
3 nodomāja|tava doma

Analogā fotoaparāta remonts [27 Apr 2015|12:04]

pajautaa

[felipe]
Labdien!

Kur iespējams salabot analogo fotoaparātu? Aparāts normāls, ne USSR ražots, so visādi pašdarbnieki nederēs.

Paldies!
3 nodomāja|tava doma

panēsāts datorkrēsls [27 Apr 2015|11:29]

par_velti

[mazaa_zive]
atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg
3 nodomāja|tava doma

[27 Apr 2015|00:45]

virginia_rabbit
atjāju riteni mājās pa lietu un ļodzīgajām Briseles flīzēm. es rīt pilnīgi noteikti negribēšu celties.
4 nodomāja|tava doma

Veselības žurnālu fani [26 Apr 2015|21:55]

pajautaa

[ho_tai]
Labs vakars!
Ļoti vajag nedēļas laikā atrast studiju pētījumiem cilvēkus, kas regulāri lasa 36,6 vai Ko ārsti tev nestāsta?, kas būtu ar mieru, ka es viņiem piezvanu un parunājos. Pārējo veselības žurnālu lasītājus viegli savācu, bet ar šiem radās problēmas. Saruna ap 40 minūtēm+ anketa. Tā kā process piņķerīgāks, nekā aptaujas lapele, pretī varu pateikt paldies 5 eiro vērtībā ar to, kas nu kuram garšo.
Ziņu gaidīšu uz ho_tai@inbox.lv
5 nodomāja|tava doma

[26 Apr 2015|13:40]

pajautaa

[klusais_okeans]
Labdien,

nepieciešams atrast un rezervēt t.s. lielceļa hoteli kaut kur Vācijā - varbūt kādam ir pieredze ar šāda vieda naktsmājām un varat ieteikt saitus, kur to var ātri un ērti izdarīt? Vai varbūt kādu šī tipa viesnīcu tīklu?

paldies jau iepriekš!
4 nodomāja|tava doma

Pārdodu foto statīvus [26 Apr 2015|13:22]

paardod

[scope]
Pārdodu foto statīvus, kuri nu jau kādu laiku kļuvuši lieki un burtiski krāj putekļus.

1. Cullmann statīvs
Varētu derēt "ziepju traukam" vai kam citam tik pat vieglam.
Svars: 857 grami
Garums saliktā veidā: 36 cm
Maksimālais augstums: 121 cm
Ir quick release plate
Cena: 20 EUR

Modeļa nr. nav, skatīt bildes ... tālāk ... )

2. Walimex FT-6692AT ar galvu Walimex FT-010H 3D Panhead
Statīva max augstums: 146 cm
Statīva max slodze: 8 kg
Galvas max slodze: 5kg
Ir quick release plate
Līdzi dodu statīva somu!
Statīva bildes: http://www.amazon.de/Walimex-FT-6692AT-Pro-Stativ-146-cm/dp/B001TR4F4U/
Galvas dati: http://walimex-foto.at/Kamerastative/Kugelkoepfe-und-Neiger/walimex-FT-010H-Pro-3D-Neiger::1779.html

Cena: 65 EUR

Cenas runājamas.
Atrodas Rīgā.
karlis.ustups gmail'ā
tava doma

[26 Apr 2015|11:05]

elina
Vakar patīkamā kompānijā biju riteņizbraucienā Jelgava-Svēte-Atpūta-Bramberģe-Zemgale (tas tiešām ir mazas apdzīvotas vietas nosaukums), mācījos dekupēt, taisīt māla podus un beigās vēl pamanījos Jaunbērzē restorānā miesiņu apēst. Gardi. Bet dibens šodien ļoti apvainojies, jo velo sēdeklis bija daudz par augstu.
Laukos jau elpu aizraujošs pavasars.
2 nodomāja|tava doma

[26 Apr 2015|10:41]

sieviete_tanks
[ mood | meh ]

Naktī uz piedienu 3h miegs, jo bija jādežūrē, vakar manikirpedikīrs, pusdienas Terrā un izrāde Nacionālajā teātrī. Šodien nav enerğijas, joprojām gultā un slinkoju.

tava doma

[26 Apr 2015|00:48]

deloveja_kundze
šodien izdarīju divas lielas lietas. pirmkārt, sāku skaidrot sergejam to, tieši cik lielas tiesiskas problēmas ir mūsu industrijā, jo viņš bija dzīvojis laimīgā neziņā par tiesas prāvu, privātkantoriem un 90to gadu patvaļu rezultātiem. 
savukārt otrā lielā lieta bija veselu divu filmu noskatīšanās. kā apzinīgs darbinieks aizpildu savus zināšanu robus latviešu kino mantojumā, pagājušajā nedēļā skatījos ebreju kursistes traģēdiju un mammu, es tevi mīlu, savukārt šodien noskatījos sapņu komandu 1935 un lāčplēsi, to, kas no 1930. gada. 
par jaunākajām filmām īpaši neko teikt negribu - nevis tāpēc, ka sliktas vai kā, es jau sen esmu pārstājusi filmas uztvert labi/slikti kategorijā, jo jebkas, kas top, tomēr ir laikmeta liecība un tamlīdzīgi, es te varētu pierakstīt pilnu lapu, bet to jau daudzi iepriekš ir darījuši, un vispār, mana problēma laikam ir tā, ka man nepatīk tas laikmets, kas tiek liecināts šajās filmās, bet ne par to stāsts. 
stāsts šoreiz ir par latviešu mēmo kino, kas vispār ir problemātisks. es saprotu, ka ne visi ir lasījuši Ingas Pērkones pētījumu par latviešu kino 1920.-1940. gados, bet viena no galvenajām lietām, kas jāpatur prātā, ir tas, ka ir ļoti maz kas saglabājies. daudz kas ir apzināti iznīcināts padomju gados, šis tas ir vienkārši pazudis, bet tas, kas mums ir pieejams, tomēr ir ļoti interesanti. sāksim ar ''Kur patiesība? Ebreju kursistes traģēdija'', filma, kas tapusi 1913. gadā, jūs saprotat, pirms vairāk kā simts gadiem, un tā ir vecākā filma, kas ir saglabājusies (ne vecākie materiāli, tiesa - visvisvisvecākais, kas mums ir pieejams, ir cara Nikolaja II vizīte rīgā 1910. gadā, kas arī ir dziļi fascinējoši, tā taču vēl ir Rīga Krievijas impērijas sastāvā, tur vēl ir sabiedriskais transports caur Vecrīgu (starp citu, kad tas tika aizliegts?), Rīga izskatās daudz mazāka un vispār, viss ir tik interesanti). Ja ar Nikolaja II vizīti vēl nav tik traki, tad ebreju kursiste mani dzina dziļā izmisumā, liekot mest rokas gaisā un pret debesīm paust savu bēdīgumu, ka es tiešām, ar visu savu grādusu, izglītību un pieredzi, nesaprotu mēmo kino. šī estētikas forma man ir pilnīgi sveša, es nespēju nolasīt tur paustos kodus un idejas, reizēm es pat nesaprotu, kas tur notiek, it sevišķi kursistē, kur nemaz nav starptitru, un man visas sievietes izskatās vienādi (gari, melni mati, izteiksmīgas acis, ļoti ekspresīva ķermeņa valoda, kas gan ir raksturīgs mēmajam kino). un vēl ir ļoti interesanti tas, ka tur kamera gandrīz nemaz nekustas, tas ir, ik pa brīdim ir minimālas kameras kustības uz abiem sāniem, bet tas arī ir viss, lielākoties ir stīvi, statiski kadri, kas savukārt reizēm noved pie tā, ka kāds aizsēžas garām kadra malām, un mēs no šī tēla redzam tikai rokas, jo operators neiedomājās, ka var pagriezt kameru uz to pusi. 
bet Lāčplēsis, ak, Lāčplēsis! es nebiju gaidījusi, ka man filma tā patiks, bet varbūt tas sastatījums ar kursisti lika man novērtēt daudz augstāk. filma ir ļoti sarežģīta, un tā kino evolūcija ir tik ļoti labi redzama: no grūti nolasāma stāsta ebreju kursistē mēs pēkšņi esam nokļuvuši filmā, kurā darbība notiek trīs līmeņos un divās dimensijās, tas ir, ir mitoloģiskais līmenis, ir īstais vēsturiskais līmenis, kas iemieso mitoloģiskā līmeņa notikumus, un ir personīgais, kur laimdota/mirdza iemīl lāčplēsi/jāni, un tas viss notiek mitoloģiskā laikā, kur lāčplēsim, protams, ir kupli mati un zobens, bet laimdotai - gara kleita un sargājama jaunavība, kā arī vēsturiskajā laikā ar 1905. gada revolūciju, karu un LR proklamēšanu. un galvenais, ka tie visi mošķi no mitoloģiskās pasaules ir tik interesanti, tie visi, kuri tur mēģina noburt Laimdotas saktu tā, lai viņa beidzot iemīlētu melno bruņinieku, un tad tur ir milzdeguņi, ir pats melnais bruņinieks ar tādu izstieptu galvaskausu, kas mierīgi iederētos kādā tematiskā ballītē, tur ir tik daudz fantastiski briesmīgu tēlu, ka tik nenopriecāties. 

bet nu iespējams, ka man filma tik ļoti patika mana muzikālā piedzīvojuma dēļ. tā kopija, kas ir saglabājusies, ir bez mūzikas, filmai, protams, kādreiz bija mūzika, bet vairs nav, tāpēc ir kopija bez skaņas, un kas tā par skatīšanos bez skaņas, vai ne. tāpēc es piegāju lietai radoši un dīdžejoju pati savu muzikālo pavadījumu. vispirms mēģināju klausīties kaut kādas dziesmas fonā, sapratu, ka tas riktīgi neiet, tad pārgāju pie šopēna izlases, arī negāja kopā, eksperimentēju ar debisī mūziku fonā, kas bija mazliet labāk, bet vienalga nepārāk, un tad atklāju, ka čaikovskis iet ļoti labi kopā ar lāčplēsi. man ļoti patīk tā doma par jaunas mūzikas pielāgošanu mēmajām filmām, un es visu laiku kaut kur prātā arī risinu to, ko man ginters pirms kāda laika teica, ka aņa delovejevna, lūdzu domājiet par to, kā kino varētu izrādīt laikmetīgā garā, un varbūt šis ir viens no variantiem. bet tad laikam ir jāiet pavisam lielā trakumā, piemēram, eksperimentējot ar hiphopu un lāčplēsi. 

redz kā, sestdienas nakts, es neeju gulēt, jo man ir jāpieraksta, kādi pārdzīvojumi manī raisījās pēc tam, kad noskatījos lāčplēsi. bet bez jokiem un ironijas, tā ir pirmā latviešu filma, par kuru runājot es personīgi izmantotu vārdu episki. 
26 nodomāja|tava doma

[26 Apr 2015|00:18]

saulpalampe
Kā būtu, ja vietniekvārdi kļūtu par personvārdiem un otrādi?
Ja mans vārds būtu Tu?
Un tavs vārds Es?
1 nodomāja|tava doma

[25 Apr 2015|23:35]

vacatio
Un labākā dāvana dzimšanas dienā ir.. ka kāds domā, ka man ir par 8 gadiem mazāk kā patiesībā.
5 nodomāja|tava doma

[25 Apr 2015|23:12]

saulpalampe
Visoriģinālākais ir tas kam nav nekādas jēgas.
Visbanālākais ir tas ko visi saprot.
*
1 nodomāja|tava doma

[25 Apr 2015|21:23]

virginia_rabbit
vakariņās - doritos; kā īstam geimerim
tava doma

[25 Apr 2015|19:26]

virginia_rabbit
Gvinaēls vilka no skapjiem savas mammas pakešu paciņas, bēra paketes uz grīdas, bet maisus izmantoja par atkritumu maisiem savām rotaļlietām. lēja mazajai māsai uz galvas sulu, jo arī viņa esot miskaste, un vispār viņi ar E ārdījās kā panki. toties pie galda Gvinaēls sēdēja ar nazi, dakšiņu un milzīgu kaklautu un ēda savu pildīto pankūku bez nekādas ņergāšanās, kamēr E vārtījās pa grīdu un nebija piedabūnams pie galda.
1 nodomāja|tava doma

[25 Apr 2015|13:35]

virginia_rabbit
[ music | Stāsti meitenei... ]

Ingmārs ir uzsēdinājis Eiženu uz Dzintara Čīčas

tava doma

[25 Apr 2015|12:22]

virginia_rabbit


no grāmatu izstādes, uz kuru ieteicu aiziet visiem Kjoto draugiem
tava doma

[25 Apr 2015|12:06]

virginia_rabbit
Gvinaela tētis jau 10:00 atsūtīja, ka parkā mums iespējams nepiebiedrosies, bet ielūdz mūs uz pankūkām pēcpusdienā.

Franču īsziņas ir vismaz 5 rindiņas garas. Viņi gan sasveicinās, gan izsakās paplašinātos teikumos bez saīsinājumiem, gan novēl jauku dienu, gan piekabina "bučiņas" un savu vārdu beigās. kaut vai apkures katla meistars - viņš atsūta ziņā gramatiski un stilistiski nevainojamu vēstuli "... Je pourrais éventuellement passé jeudi prochain aux alentours de 15:00..." nevis "ap 3iem", bet "aptuvenajā laikā ap 15:00"

un, es nezinu, man tas izraisa cieņu pret konkrēto cilvēku. it kā tāds nieks, bet es automātiski domāju par viņu labi. un tad iedomājos, ka varbūt es arī varētu izkopt savu izteiksmi... vai arī lai ir kā ir. ņemiet par labu, kāda esmu.

vakar uzaicināju savu korejiešu-amerikāņu-vāciešu draudzeni uz filmu "Lāčplēsis" ar Radiokora apskaņojumu, kas man pašai bija drusku par daudz, garu un frīkaini (tā nav kora vaina, bet pats žanrs un tā nepilnības); un viņai patika! viņa, kas rauc degunu, par daudzām contemporary izrādēm, ka tās nav gana krutas, teica, ka labprāt noskatītos Lāčplēsi vēlreiz un nopirktu CD.
5 nodomāja|tava doma

[25 Apr 2015|12:03]

virginia_rabbit
Eižens jau no kādiem 7 lēkā pa manu ķermeni, velk nost segu, pēta to, tausta nabu, liek tajā dažādus priekšmetus un pusaizmigujašajai galvai uzdod jautājumus par seksu un gejiem

nupat Ingmārs uzcepa grauzdiņu ar mocarellu, un desu un es esmu apsēdusies.
tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]
[ lidot | atpakaļ ]