lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

Ai abdžekt! [24 Apr 2014|11:19]

fjokla
vispār, dirsā, kolektīvs pieņēmis lēmumu, ka visiem pa vasaru būs jānāk darbā astoņos un jāiet prom piecos.Prikaļisj, es pat uz deviņiem savelku mugurā sazin ko, konu fiksumā var satvarstīt,pēctam kauns darbā kājās celties un jātur visam mape priekša
6 nodomāja|tava doma

Šūšanas kursi [24 Apr 2014|11:12]

pajautaa

[sniegabrist]
Jūsu vai paziņu pieredze ar šūšanas kursiem? Kurus ieteiktu? Pēc kā vadīties izvēloties? Vai cena korelē ar kvalitāti? Varbūt nau veerc, ja gribu un varu patstāvīgi visu apgūt?
tava doma

[24 Apr 2014|10:43]

elina
nu, kurš manā vietā uzrakstīs tos 16 vārdus?
7 nodomāja|tava doma

[24 Apr 2014|10:22]

fjokla
kak vspomnju, ka pagājšgad ap šito laiku iestājos razpizdjajos, tā mani tagad sauc balstiņas, met visu pie malas, ganjau kautko sabakstīs, iestāsies rēzeknes kebabnīcā pa simc eirõ vai cik, bet nevar jau klausīt, pabalsta jau ar šitiem, kas mikrouzņēmumos nekāda nav, smalkajās rēzeknes garderobes arī nepiedāvā neko tādu labi apmaksātu, ne ar pilnu,ne brīvu apmeklējumu,neko vprincipā nepiedāvā, nebūtu katru mēnesi viskas grafikos jāmaksā, kas man kaitētu vasarā, nekas, tabaku tak var izaudzēt un talonam nevajag, trenužžkas ir, nēēgribu es ciet pogāties un krāsoties un kaukut rīgā iet, gribu nakcbiksēs zvaigznītē vāļāties un klausīties zālē. kad būšu miljardiers, ieviesīšu razpizdjaju stipendiju, ar nosacījumu, ka rakstīs man foršas ilustrētas atskaites, pēc vasaras gan, lai iet akal strādāt, kas, man nauda kokos aug?!!!!
2 nodomāja|tava doma

[24 Apr 2014|09:31]

elpa
For those who understand, no explanation is necessary; for those who don't understand, no explanation is possible.
2 nodomāja|tava doma

[24 Apr 2014|09:16]

deloveja_kundze
[ music | lana del rey - never let me go ]

Cause baby we were born to be bad / Move on / Built to go fast / and stay strong.

tava doma

Kas notiek piektdien Riga? [24 Apr 2014|07:34]

pajautaa

[flog]
Latvija sen nedzivojoshie, un vispar nedzivojushie, ierodas Riga un grib ko sadarit piektdienas diena un ari vakara?
ieteikumi no zinatajiem? :)
2 nodomāja|tava doma

[24 Apr 2014|08:18]

elina
Līdz oficiālajam maģistra darba vārdu daudzuma minimumam vēl palikuši tikai 16 vārdi. Tad jau uzrakstīšu :)
1 nodomāja|tava doma

[24 Apr 2014|00:50]

deloveja_kundze
atgriezties rutīnā ar agriem rītiem un laicīgiem vakariem, pierast pie tā, ka Rīgā velosipēdistus vēlas sabraukt, biežāk izbraukt no pilsētas, nēsāt matu banti un puķainas kleitas, turēt solījumus un izpildīt sasolīto, vienvārdsakot, kļūt par cienījamu cilvēku. 
bet tam pa vidu es sadzeros šņabīti oficiālos pasākumos un nolīgstu cilvēkus dažādiem projektiem, jo tā sanāk bīdīt lietas. un vēl es sapratu to, ka es nevis dalos, bet vienkārši uzkrauju sevi citiem. bet tas tā, piezīmes priekšdienām par to, kā ir un kā vajadzētu būt. 

un šovakar mēs ilgi braucām gar Daugavu pa tumšiem mežiem, es klausījos Lanu un skatījos otrpus Daugavai, tāds ideālais filmu brīdis. 
tava doma

Gaisma Babilonā [24 Apr 2014|00:30]

saulpalampe
Biju šodien uz Mantu, nu visu cieņu- bet tomēr mājās pārnākot konstatēju,
ka šādas noskaņas man šodien ieper vairāk.
Nereāli jaudīgi austrumu sieviete.
Pēc tādas dziesmas uzreiz ir dūša karā doties!

http://youtu.be/aKJvbTEnp0I

http://www.youtube.com/watch?v=WFS9Nrn74o4&feature=share&list=RDqqVqwrZnqFk&index=1
tava doma

Cirvis, saldētava, paraugi, skaitļu virkne [23 Apr 2034|22:05]

sveetaa_seeta
Man ir viens kolēģis, kurš ir pilnīgs cirvis. Viņu sauc M.

Par iespēju, ka M. ir cirvis, aizdomājos reizē, kad Lodzā bija arī Mētra, bet toreiz pieļāvu, ka pie mana dusmu uzliesmojuma vainīga ne pārāk labā gulēšana un vidējs alkohola patēriņš iepriekšējā dienā. Bet tik un tā šo dienu atceros ar šausmām. Bija tā, ka man bija jādara kaut kāda lieta, kur viņš īsti palīdzēt nevar - ja to dara divatā, tad tas nesanāk ātrāk. Pa to laiku tika atvesti ūdens paraugi, kas jāsagatavo likšanai mēraparātos. Tā gatavošana ir vienkārša, bet laikietilpīga. Ja to dara divatā, tad sanāk ātrāk. Bet, kamēr viens dara ko citu, tikmēr otrs jau var sākt sanumurēt paraudziņus, bočkas salikt pareizā kārtībā, sataisīt filtrus un vispār atrast visu nepieciešamo darbam. Es esmu izlepis, jo Rubentiņam man nekad nekas nav jāliek darīt, jo viņš pats visu saprot. Un, ja tur būtu bijis viņš, nevis Cirvis, tad, kamēr es pabeidzu savu darbu, viņš jau būtu sācis ķēpāties ar tiem jaunajiem paraugiem, jo mums abiem ir zināms tas, ka darbu beigsim kopā tajā mirklī, kad tas būs pabeigts, tāpēc esam ieinteresēti laiku tērēt pēc iespējas efektīvāk. Bet toreiz tur nebija Rubentiņa, tur bija Cirvis. Tad, kad atveda tos jaunos paraugus, man bija nepieciešama vēl apmēram pusstunda, lai pabeigtu iesākto, un man bija pilnīgi skaidrs, ka Cirvis otra labenes galā jau rīkojas, jo tā darītu jebkurš cilvēks, kurš kaut ko jēdz.
Pabeidzu savu darbiņu un gāju uz otru labenes daļu, pirms tam galvā aprēķinot, ka ir bijis gana laika, lai C visu jau būtu sagatavojis darbam. Kad es tur nokļuvu (jāiet 5 metri), man sāka reibt galva un es gandrīz noģību, jo C vienkārši sēdēja, bet tie jaunie paraugi pat nebija izņemti no maisa, kurā tie tika atvesti. Un pilnīgi nekas cits nebija sagatavots. Viņš vienkārši bija sēdējis un gaidījis, kad beigšu. Tomēr nolēmu nesākt kliegt, jo tad es būtu kā dāma no anekdotēm par sievietēm, kas domā, ka visas viņu vēlēšanās ir jāsaprot bez teikšanas. Un teorētiski šoreiz tā bija - es tiešām viņam nebiju teikusi, ka jāsāk kaut kas darīt.

Šodien mēs atkal strādājām kopā. Viena no lietām, kas jādara - ļoti uzmanīgi no sīkas tūbiņas jāpaņem daži šķidri mikrolitri. Ir vēlams, ka tajā mirklī neviens netraucē. To Cirvis nezināja, tāpēc, kamēr es tur piņķerējos, viņš stāvēja blakus, blenza man uz rokām un nemitīgi kaut ko komentēja un uzdeva jautājumus. Lai visu izdarītu pareizi, man ir jākoncentrējas tik ļoti, ka es tajā laikā nevaru nevienu pasūtīt dirst vai atbildēt uz kādu jautājumu. Tā ļāvu viņam 7 minūtes vārīties, līdz pabeidzu iesākto, lēni novilku cimdus, uzkāru halātu uz pakaramā un beidzot iesaistījos sarunā ar viņu, izsakot cerību, ka šī ir pēdējā reize, kad viņš runā ar mani šī konkrētā darba darīšanas laikā. Es biju ļoti dusmīgs, ja kas.

Pēcāk gatavojām kaut kādus paraudziņus. Vienu tūbiņu viņš sabojāja (tas ir normāli), tāpēc paņēma jaunu. Es atgādināju, lai neaizmirst uzrakstīt virsū numuru. Ar to bija grūti. Visas tūbiņas biju numurējusi es, un mana numurēšanas sistēma ir mazliet īpatnēja, bet tomēr ļoti loģiska. Tomēr viņš nevarēja saprast, kāds skaitlis jāraksta trūkstošā skaitļa vietā. Ir tā, ka, pat nezinot, kāda un kāpēc ir mana sistēma, jebkurš ar ceturtdaļintelektu apveltīts tīnis var izsecināt, kāds ir trūktošais skaitlis. Uzdevums Jums! Uzmini, kādam skaitlim jābūt zvaigznītes (nenumurētās tūbiņas) vietā:

...15 45 16 46 17 47 * 48 19 49...

Kad viss bija pabeigts, Cirvis paziņoja, ka mums esot uzticēts atkausēt saldētavu. Nav bazara - tas darbs bija jāizdara. Bet! To varēja paziņot un sākt no rīta, pa dienu ļaut visam atkust un pēcpusdienā viss jau būtu gatavs pats no sevis. Nē. Es atkal gandrīz paģību, un man gar acīm skraidīja melni cirvji. Tad atklājās, ka viņam nav ne mazākās jausmas, kā ir jāatsaldē saldētavas. Nu, ok - es arī daudz ko nezinu. Bet šī neziņa netraucēja viņam strīdēties ar mani - īstu mājsaimnieci. Viņš, piemēram, uzskatīja, ka atsaldēšana nav gana labs iemesls saldētavas atvienošanai no elektrības. Bija nepieciešams arī citu kolēģu apstiprinājums manai idejai saldētavu, un tas bija diezgan apkaunojoši visiem iesaistītajiem cilvēkiem. Kad šo darbiņu pabeidzām, viņš lepni paziņoja, ka pirmoreiz mūžā redz, kā izskatās atsaldēta saldētava. Es gara acīm iztēlojos, kā viņš jau trešo gadu mēģina atsaldēt savu personīgo saldētavu, kuru tā arī nav atvienojis no elektrības.
14 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|22:49]

pajautaa

[az]
vai pastāv scenārijs, kurā labas kvalitātes partneratt. izveidojas ar atkarīgu vai vardarbīgu partneri? jo teorija, protams, saka, ka tas neesot iespējams, bet kā ir dzīvē?
16 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|21:10]

amanita
Paskatījos bildes, kur Krišjānis pavisam, pavisam mazs. Abi ar Karlīnu pilnīgi vienādi, varētu pat sajaukt. :)
tava doma

[23 Apr 2014|18:28]

virginia_rabbit
tas ir, kā es redzu latest posts: http://www.messynessychic.com/2013/08/02/americas-forgotten-pin-up-girl/
1 nodomāja|tava doma

dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :) [23 Apr 2014|18:37]

pa_leeto

[aiz]

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

3 nodomāja|tava doma

Matracis lai ielien rāmī [23 Apr 2014|17:29]

vajag

[kashadura]
Ja nu kādam ir matracis 1.60 x 2.00, es būšu aplaimota viņu dabūt.

Ja ir vajadzība, pretī varu piedāvāt 2x2 m matraci ne visai preces izskata, (pārvalks toč jānomaina) bet gluži lietojamu.
1 nodomāja|tava doma

Lūk, lūk! [23 Apr 2014|17:22]

fjokla
7 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|16:03]

virginia_rabbit
pie LIDL lielveikala šodien bija mana draudzene ubadze. pirms kādām ~2 ned. nopirku viņai fantu, lau nekaltē saulē. tad viņa bija pamatīgā stāvoklī, šodien viņa jau ar bērniņu. un man nebija keša. un no nopiktā arī neko dot nebija vērts - nu, ko es pārlsas atbēršu sauju?
tava doma

[23 Apr 2014|16:41]

vacatio
Iedomājieties, lai dabūtu spirtu, jāiet pie daktera pēc receptes!
vai uz tirgu jāķer kāds "spirķik, vodočka"
Nu psc!

apzvaniju visus večus diņģējot 20 ml, beigās tomēr dabūju zvanīt dakterei.
Nē nu, man nav ko teikt.
10 nodomāja|tava doma

atkarība [23 Apr 2014|16:30]

saulpalampe
Daudziem aparātiem ir slimīga atkarība no baterijām..
tava doma

[23 Apr 2014|15:11]

virginia_rabbit
un tad tur pa vidu visām tām briseles mīztuvēm, dirstuvēm, taisni pie uteņa, aiz divrindu žogiem un dzeloņdrātīm ir mazs zaļš pleķītis - dārziņš, kur bērni iekopj dobes, dzied dziesmas un audzina cāļus. dārziņa direktors runāja laipni. teica, lai liekos mierā ar papīriem un nesu tik papīru, cik ir. viņa seja tiekoties izskatījās tikpat izmīdīta kā tas zemes pleķītis.

izkrāso pats )
1 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|15:00]

virginia_rabbit
bērns arī rij kā dulls. 8.00 omlete, 11.00 griķu putra, 14.00 jogurts, vafele, 15.00 pārslas ar pienu. un drīz jau jāsāk šmorēt gaļīgas vakariņas. es beidzot esmu tikusi pie kafijas, ieēdu arī brokastu siermaizīti. lai arī ceļos ap 7, man joprojām apetīte un dzīvot griba parādās tikai uz vakaru. pa dienām lielākoties sāp galva no spožās saules. saulenēm un biezajiem aizkariem pagaidām nesanāk $.
14 nodomāja|tava doma

TARTU [23 Apr 2014|14:07]

pajautaa

[reportiere]
Tad, paturpinot jautājumus par Igauņzemi, vēlētos ieteikumus par apskates vietām un aktivitātēm Tartu, BET - pēc iespējas dīvainākus un ceļvežos nepieminētākus. Vajag kaut ko ar ko veldzēt akadēmiskā konferencē nogurušas, jaunas dvēseles, un vecpilsēta, klasiska arhitektūra vai vēstures muzeji tieši šoreiz nebūs tas īstais. Skaidra lieta, ka visi interneta ieteikumi par "obligātajām apskates vietām" ir izpētīti - nevelk.

Vai Tartu ir arī savs "Alas" ekvivalents vai kaut kas tamlīdzīgs pavakarēšanai?
5 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|13:22]

f
gribas kaut kādu pauzi no vīriešiem, ja godīgi.
24 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|12:52]

elpa
nav tāds cibas community, kurš domāts, lai PMS brīžos sievietēm būtu kur izgāzt savus pārdzīvojumus?
būtu ļoti vienveidīgi posti, bet tomēr! some relief.
2 nodomāja|tava doma

VILJANDI [23 Apr 2014|12:17]

pajautaa

[andzika]
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
upd. vispār naktsmājas varētu arī Valgā
4 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|11:43]

fjokla
kānutur bija vonnegūtam par vienīgo dienestu, kam cilvēce vēl mazliet tic, tipa ugunsdzēsēji, ja. betnupatās vakar, degpunktā bij vēlviens tāds, tīri prieks skatīties, dienests. Vārdsakot, stāsts tāds, pa lieldienām ģertrūdsielas iemītniekus apmētā un gāna pa blakusmājas otrā stāva logu, nutur šplauj uz galvas, kautkādas armatūras lido un mātes vārdi, nu, nekāda prieka mājās nākt, izsaukuši mentus, tie atbrauc, brauka zodus un konstatē, ka tiešām, otrā stāvā  smuki aiz dzelzs durvīm uz balkona iebarikādējies vesels bars stipri agresīvu džeku, dzer, mētā lomikus un ķieģeļus garāmgājējiem uz galvas, nesmuki izrunājas, nutā, ka tiešām nesmuki, piedāvā pasniegt molotova kokteiļus, un bars tāds, tāka stipri vairāk pa pieci, nuvārdsakot, skērī šit, un pat no malas vērotājam tākā pēc taisnības sāk šķist, ka tos perdeļus vaidzētu tā sulīgi izsvēpēt laukā, nulūk, tie divi menti saprot, ka nekas viņiem diviem tur nesakāks un izsauc ātrās reaģēšanas vienību, es gan nezinu, cik nu tur ātra tā reaģēšana, jo kamēr tā brīgāde brauca, tikmēr tas jautrais bars, pats ar sevi sabudinājies, no augšas fiksi izspūrk laukā ar lomikiem un vienam no mentiem ielauž galvu un hujakts, atpakaļ savās barikādēs, nu ahujevšije, esteiktu, galīgi, godavārds, tik ļoti jutusi līdzi īstiem ne seriku mentiem nekad neesmu,. nulūk, betkur tiešam beigās prieks bija skatīties, kad tā ātrā reaģēšana beidzot atpirdās, rindiņā rindiņā, kolektifs kā vienota molekula, zābaki vienā ritmā un bladāc, caur dzelzs durvīm unka nolika pa zemi un izsmērēja pa sienām visus nahui, tiešām prieks. A tie džeki, kas iekšā, izrādījās trīs dienas objektā aizdzērušies celtnieki, astoņi gabali, nu, prikaļis
2 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|11:11]

f
atcerējos, ka man taču bija tieši tāda lakatšalle, zaļi-zeltaina, kas piederētos šiem laikapstākļiem.
būtu labi, ja es atcerētos arī to, kur tā ir.
tava doma

[23 Apr 2014|10:02]

virginia_rabbit
atkal jau paņēmu smskredītu
4 nodomāja|tava doma

[23 Apr 2014|09:39]

virginia_rabbit
3 nodomāja|tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]
[ lidot | atpakaļ ]