lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

[22 Jun 2017|22:49]

fjokla
"- Kas jauns, antikvār?
- Viss ir ļoti slikti, Aleksandr...
- Tik slikti, ka tev ir palikusi neuzticīga pat tava dabiskā jautrība?
- Kā? Nē ne, dabiskā jautrība, haha, nē! Viss ir ļoti slikti, haha, Aleksandr! Un kļūst aizvien sliktāk un sliktāk - grēmas kuņģī, pigmenta plankumi no liesas, seksuālā ne pie tie ka mī ba, atmiņu bedres, hehe, turklāt es vēl stāvu pašā bankrota malā... Aleksandr, tu man esi tik vajadzīgs...
- Laipni lūdzu, vecīt!
- Atnācu Tev pajautāt, vai tev varbūt nav revolvera un vai tu nevarētu viņu man aizdot? hi hi
- Bet lūdzu!
(pasniedz no kabatas)
- Ne, es nevaru, man ir pilnas rokas ar vijolītēm...
- Paklausies, Leon, tā jau nu nevar - ja reiz prasi, tad jāņem pretī!
- Neko teikt, tu droši vien sajuktu prātā, ka es tā ņemtu un aizlaistos uz viņpasauli!
- Nemaz ne. Ja tas tev nāk par labu...
- ...Šī tava draudzība sniedzas pārāk tālu!
- Tā sniedzas tik tālu, cik tālu tu to vēlies!
- Man ir aizņemtas rokas, Aleksandr... Vai tu neizdarītu man to pakalpojumu un nenospiestu revorvera mēlīti?
- Ar lielāko prieku!
(tēmē)
-Neesi taču idiots,,, tas verķis tak tev droši vien nemaz nav pieladēts?!
(Puf)
-Pat, ja šis verķis ir pielādēts ar tukšām patrōnām, tad - tomēr...
- Nospiest?
- Nē! Tu parāk labi spēlē, gandrīz tik labi kā blēdīgs kāršu spēlmanis!
- Labāk, nekā blēdīgs kāršu spēlmanis!
(pif pif pif pa vijolīšu pušķi)
- Redzi,es nekad nepielādēju ar tukšām!
- Vai tev visi nav mājās vai? Ko tu te trako, laikam esi galīgi jucis?! Vai tu saproti...
- Neuztraucies, vecīt, man nekad nav bijis padomā darīt kaut ko tādu, ko tu pats no manis nebūtu lūdzis un tu pats esi tam dzīvs pierādījums!
- Bet ja nu es būtu lūdzis šaut?
- Tad pasaulē būtu par vienu stulbeni mazak, no tā visi butu tikai ieguvuši!
- Tas viss taču nav taisnība? Tu taču nešautu? Tev nav tiesību, tev nav tiesību, līgumā tas nav minēts! Tas viss ir ķinītis, nekas vairāk kā ķinītis, ķinītis ragnesim!
- Jā, Leon, kaut kas tamlīdzigs!
- Bet neaizmirsti, ragnesi, drīz tas ķinītis beigsies..
- Protams, protams, bet pagaidām es maksāju. Tātad, antikvār, kas jauns?
- Viss ir ļoti slikti, Aleksandr...
- Kas Tev noticis?
- Man vajadzīga tava palīdzība!
- Ak tu, muļķīti, nebēdājies, vēl taču es esmu pie tevis!
- Protams, tu esi pie manis, turklāt tik tuvu... Uzsit man uz pleca kā tikai tu to proti, sirsnīgi un uzmundrinoši!
(plop plop plop)
-Ak tu, manu veco zēn, Leon,
-Mīļais dievs, cik gan tu spēj būt tuvs, ja tu to gribi!"


(Hamilkāra kungs, 1983., pierakstīts speciāli 2 draugiem, kas šodien staigājuši apkārt, smējušies un runājuši muļķības.
Man notirpa kāja, pulkstens 22:57)
1 nodomāja|tava doma

zemeslodei iekšpusē... [22 Jun 2017|19:32]

fjokla
"-Tu gan esi labi iekārtojies, vienā dzīvoklī tev sieviete, ar kuru vairs neesi precējies, otrā - ar kuru vēl neesi precējies...
- Vispār, Vīnē vēl ir daudzi dzīvokļi, pilni ar sievietēm, ar kurām vēl neesmu precējies... piedot, irēn, šodien esmu nervozs"

Teleizrāde 2 lotiņas, 1989.gads
8 nodomāja|tava doma

[22 Jun 2017|19:13]

virginia_rabbit
tava doma

[22 Jun 2017|17:32]

vacatio
Pirmdien nodomāju, ka būs jāstāsta dakterei, ka nemāk šitas bērns vēl velties un otrdien R pēkšņi atvērās visas velšanās čakras - tiklīdz tika lielajā gultā, tā pati sāka cīnīties (stenot un pūšot), lai apveltos. Pēc stundas mokām sanāca ar! Tagad jau trešo dienu - kā gultā, tā sākas trakā tirināšanās, lai apveltos. Pa dienu vairākas reizes jau sanāk. vakar bija tā noņēmusies, ka tāpat uz vēdera arī aizmiga - ar muti un degunu segā. Spec neko nedarīju, bet vēroju, ko darīs, kad gaisa sāks pietrūkt - viss ok, strauji parāva galvu uz augšu un pagrieza uz sānu, šņāca tālāk.
tava doma

[22 Jun 2017|16:42]

pajautaa

[lavendera]
Vai puķuzirnīši ir labi vainagā? Kuras puķes nav vērts pīt kronī, jo ātri sapļek?
tava doma

[22 Jun 2017|14:06]

virginia_rabbit
uzinstalēju Pašvald. policijas app. Un jau aizsūtīju Pols piegādes mašīnu, kas uz Brīvības ietves bija atstājusi precīzi tik daudz vietas, lai cilvēkiem jālien beržoties gar sienu, bet ratiņu stūmējiem jāiet 2 kvartāli atpakaļ līdz luksoforam.

šeit: http://pilsetacilvekiem.lv/lv/ka-cinities-ar-nekaunigiem-autovaditajiem/
10 nodomāja|tava doma

[22 Jun 2017|14:02]

virginia_rabbit
Matīsa tirgū visam tādas cenas... Vainags 10 cm diametra galvai 5 eu, tik pat liels siera ritulītis 2 cm biezs - 8 eu.
iznācām tukšām rokām, iegājām blakus grāmatnīcā un par šādu summu paņēmām 2 grāmatas un flomasterus.
3 nodomāja|tava doma

[22 Jun 2017|12:32]

f
interesanti zināt, tā taču nevar būt nekāda kaite, ja man piemēram zudusi jebkāda vēlme pēc saldumiem?
droši vien jau, ka ne, tas drīzāk ir pat labi.
bet nu jau ir tā, ka es tos vispār, vispār, vispār negribu, un pat īsti tā garša vairs nesniedz nekādu apmierinātības vai laimes sajūtu.
kas noved pie awkward sociālajām situācijām, kad netiek pieņemts saudzīgs atteikums "nogaršot kūciņu".
jūs man šitā piedāvājiet lasi - no tā es nekadiņ neatteikšos.
4 nodomāja|tava doma

[22 Jun 2017|10:32]

atheist
[ music | Ailbhe Reddy - Never Loved ]

Esmu pavilkusies uz filmiņām. Nu labi, tas nav nekas jauns, iet jau piektais gads. Atklāju, ka paziņu lokā ir meitene, kura arī pasākusi interesēties par fotogrāfiju un tā runājoties, uzzināju, ka viņa pazīst cilvēkus, kas zina visu "par un ap". Tā vakar saņēmu vēstuli, kur sīki un smalki aprakstīts, kas jāiegādājas (pat ar visiem linkiem, kur pirkt, pa cik) un kā tas viss smalki pa soļiem jādara. Vēl gaidu atbildi par to, kādu skeneri var ieteikt priekš mana budžeta. Atceros, ka tāda doma manā galvā riņķoja vēl 10 gadus atpakaļ, kad pirmoreiz nopietnāk iemēģināju filmiņu, bet tad gan tā bija melnbaltā un tur, protams, viss vienkāršāk. Rēķinos jau, ka gan jau būs vesela kaudze metamu filmiņu un, protams, sākumā neeksperimentēšu ar kadriem, ko žēl pazaudēt. Jau kopš pirmās reizes, kad šeit saņēmu ieskenētās fotogrāfijas, nepamet vilšanās sajūta, jo nav tā pati kvalitāte, kas Origo fotoservisā. Pikseļi bliež pa acīm, bet tu noliektu galvu tāpat maksā tos 13 eiro, un ir skumīgi, jo nav sajūta, ka rezultāts ir tā vērts. Protams, skeneris arī sevi tik ātri neatpelnīs (nezinu īsti, cik lielu daļu no tiem 13 eiro sastāda skenēšanas daļa un cik attīstīšana), bet ļoti lielā ilgtermiņā vajadzētu būt ok. Atkal ir tā iedvesmas sajūta, kad gribas darīt un mēģināt. 


Bet, ja nolaižos nedaudz tuvāk pie zemes - pēdējās 4 dienas temperatūra ap +36 grādiem. Pagājušajā naktī pārspēti kaut kādi 18xx gada nakts karstuma rekordi - 4 no rīta Parīzē temperatūra bija +29 grādi. Tu vēl neesi paspēji noslaucīties un izkāpt no dušas, kad jau atkal esi nosvīdis. Sabiedriskajā transportā nav ko elpot. Visi svīst, staigā slapji un nupat jau visiem arī vienalga - nav variantu. Darbā ir vismaz nedaudz svaigāk kā mājās. Pavasarī te uzstādīja sildītāju/kondicionieri, kas vismaz uztur elpojamu temperatūru lai gan mugura tāpat slapja. Ar visu karstumu vakar vakarā bijām uz Mūzikas svētkiem Īrijas kultūras centrā. Tāpat pamanījāmies piedzerties, kas šajā karstumā nav pārāk prātīga nodarbe, ņemot vērā, ka tāpat jau dehidrējies ar svīšanu, bet nu jau esmu dzīvotāja (pamostoties no rīta gan vēl nebiju). Šodien pavisam noteikti piektdienas noskaņojums, bet neko darīt.

Brīvdienās bijām netālu no Lionas uz Romain drauga "partnerības slēgšanas" (jes, atkal tas dīvainais apzīmējums) ballīti. Vienmēr prieks satikt viņa draugus. Un atkal piedzērāmies, bet tā gadās ar "trīsdienu pasākumiem". Svētdien mazliet miru pa ceļam atpakaļ uz Parīzi, jo atkal karsts, visu ceļu saule, logu vaļā taisīt nav vērts, jo asfalta karstums necik neatsvaidzina. Bet, jā, protams, pasākumā diezgan aktuāla tēma bija precēšanās, jo "partnerības slēgšana" ir jau pussolis tajā virzienā un viesu sarakstā bija pāris, kas aprīlī apprecējās. Tā nu n reizes mums tika jautāts, kad mēs precēsimies, bet mēs tik skatamies viens uz otru un smejamies. Viens no viņa draugiem gan gāja nedaudz tālāk - pienāca pie manis un, rādot ar pirkstu uz Romain, teica, ka "tev viņš jāapprec! tu saproti? jums jāprecas!". Aktīvists gan bija diezgan nopietni iedzēris, bet līdzīgas frāzes tika atkārtotas vairākkārt vakara garumā. Nav gan nekas jauns, citā reizē Romain pēc ciemošanās Lionā teica, ka tas pats draugs viņam esot teicis, ka Romain mani noteikti esot jāprec un ka mums būs smuki bērni. Izskatās, kāds ir apņēmies mūsu vietā visu novest līdz galam. Smieklīgi un jauki reizē. Un, jā, šķiet ka tas Lionas brauciens mums atkal iedeva otro elpu. Pēdējās dienas esam kā no jauna iemīlējušies. Tas nenozīmē, ka jūtas būtu zudušas iepriekš, bet šķiet, ka viss, kas notika, nedaudz uzpūta liesmu (jes, esmu poētiska). Ik pa brīdim vēroju viņu un atkal saprotu, kāpēc esmu šeit nonākusi. Pilnīgs pavasaris galvā.

Un vakar vakarā ar "fist bump" noslēdzām vienošanos, ka apceļosim pasauli kādā brīdī. Nav svarīgi, kurā brīdī, bet kādreiz. 


P.S. Ailbhe Reddy atklāju vakar Mūzikas svētkos. Viņas balss dzīvē ir tik pat skaista.
tava doma

[22 Jun 2017|07:11]

saulpalampe
seriāls "vienkārši idiots" turpinās
tava doma

Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums [21 Jun 2017|22:00]

pajautaa

[presiite]
Vai kāds ir pētījis jauno autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likumu? Manas zināšanas šajā jomā ir pārāk šķidras, lai es saprastu, vai tas kādā veidā maina noteikumus par darbu publisku izpildījumu komerciālos nolūkos, ja tā autors nav noslēdzis līgumu ar "kolektīvo pārvaldītāju" akka/laa vai citu organizāciju, kuru tie pārstāv.
2 nodomāja|tava doma

[21 Jun 2017|17:40]

virginia_rabbit
"ēd dārzā savas eko krizdoles un brauc piesmirdināt rīgu"
4 nodomāja|tava doma

[21 Jun 2017|10:06]

pajautaa

[sickboy]
Vai geji ir sievišķīgāki par sievišķīgākajiem vīriešiem, kas nav geji?
15 nodomāja|tava doma

: 20 [21 Jun 2017|09:47]

f
par apaļām jubilejām runājot, braucot uz brālēna salidojumu vecajā lauku skolā, mamma uzgāja 20 gadu vecu foto, kur mēs pozējam pie neliela krūma. tā nu šogad uzņēmām foto no sērijas "1997 & 2017".
izrādās, 1997. es pirmo reizi nokrāsoju matus, un nokrāsoju tos rudus, turklāt staigāju ar milzīgu, citādi to nenosauksi, čolku.
ja vien būtu mazliet ātrāk fotografējušās, arī 2017. gada bildē mati būtu rudi
internetos gan neko nelikšu, jo ne tas bija labs leņķis deviņdesmit septītajā, ne arī šogad.
tava doma

virtuves stuff [20 Jun 2017|20:32]

pa_leeto

[bluepill]
Pārdodu lietotu gāzes plīti ar cepeškrāsni.

Marka: Schlosser 20 CME
Stāvoklis: lietota (jāmaina krāsns durvju gumija un gāzes pretnoplūdes drošība)
Cena: 45 €
Vieta: Rīga

Pārdotu jaunu, nelietotu tvaika nosūcēju.
Marka: Faber 741-Pbinox a50
Stāvoklis: jaun.
Cena: 65 €
Vieta: Rīga


Tiek pārdoti monitori un datorkastes:
Brends Modelis Izmērs Cena
BENQ GL2250 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gl2250)
BENQ GW2255 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gw2255/)
BENQ GW2320 23" 65,00 (http://www.benq.com/product/monitor/GW2320)
ACER B236HL 23" 50,00
SAMSUNG P2250 21.5" 35,00
SAMSUNG 931BF 19 25,00
SAMSUNG 943N 19 25,00
LG 22MP55HQ 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/ae/monitors/lg-22MP55HQ)
LG 22MP47D 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/hk_en/monitor/lg-22MP47D-P)
DELL OPTIPLEX960 80,00 (https://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/desktop-optiplex-960-technical-guidebook-en.pdf)
DELL OPTIPLEX780 80,00 (http://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/optiplex_780_tech_guidebook_en.pdf)
HP COMPAQ misc 80,00


bildītes prasīt personiski (nemāku ielikt)
Interesentiem rakstīt: Salavecis007 at gmail punkts com
esmes uz divi pieci deviņi četri septiņi viens nulle nulle
Tālrunis: (+371)25-947-100
1 nodomāja|tava doma

[20 Jun 2017|18:46]

virginia_rabbit
Ingmārs prot dzīvot tā, ka gandrīz nekad nav bēdīgs.
1 nodomāja|tava doma

smirdīgās kastes [20 Jun 2017|17:02]

virginia_rabbit
uz mūsu piemājas gājēju pārejas tikko notrieca cilvēku. man tā jau ir mīziens tur iet pāri. cik reizes ir bijis, ka esmu jau pusē aizstūmusies ar sīkajiem, un mašīnas turpina braukt.
nerunājot par tikšanu pāri ar riteni.
13 nodomāja|tava doma

[20 Jun 2017|16:17]

virginia_rabbit
tava doma

[20 Jun 2017|14:34]

virginia_rabbit
negaisa mākonis mūs panāca 50 m pirms latio. biju birojā ar 3 slapjiem bērniem.
nākamā pietura opera.
tava doma

[20 Jun 2017|13:02]

virginia_rabbit
refrešoju kontu, cepu rakveres cīsiņus, saldajā uz pusēm viens Danone. un mēginu saprast, kā man ar viņiem tikt uz Lno, lnb un latio.
2 nodomāja|tava doma

Makita instrumentu komplekts [20 Jun 2017|11:31]

pa_leeto

[begemots]
Mazlietots 14,4V komplekts:

- Skrūvgriezis-urbis
- Triecienskrūvgriezis
- 2x 3,0Ah akumulatori
- Lādētājs
- Koferis

Jaunam komplektam cena internetveikalos no €350-450

... tālāk ... )
Komplekts tiešām labs, , instrumenti ar LED spuldzītēm, ērti turētāji, lai var nēsāt instrumentus pie jostas; manā pieredzē pilnībā pietiekošs visiem iekšdarbiem un arī daļai lielāku būvniecības projektu, pārdodu tikai tāpēc, ka man tagad ir uzradies cits Makita daikts ar 18V akumulatoru, un gribu pāriet uz 18V instrumentiem.

Cena: €220

Pieteikšanās komentāros.
1 nodomāja|tava doma

: penny dreadful - vanessa & ethan [20 Jun 2017|08:34]

f

kad jau šķita, ka nebūs, pie kā pasapņot, atcerējos par penny dreadful,
kurš neliek vilties, pat ja dažkārt nemaz ar negribas saprast, "kāpēc, nu kāpēc jūs tā darāt".

also, josh hartnett - long time no see.
kas to būtu domājis, ka vīriešiem pagari mati var gluži labi izskatīties.
tikai izņēmuma gadījumos.
9 nodomāja|tava doma

[19 Jun 2017|16:43]

virginia_rabbit
bet pa lielam Ušaka laukumiņš ir intensīva izklaide ne katrai dienai, un to riepu smaku var pieciest.
5 nodomāja|tava doma

[19 Jun 2017|14:12]

deloveja_kundze
pēdējās nedēļas maģija

1. jau kādu laiku sarakstos ar kādu kritiķi, profesionāli, kuru septembrī gribam atvest uz Rīgu, lai nolasa lekciju par mums saistošām tēmām Lielā Notikuma ietvaros. sarakstāmies, sarakstāmies, viss forši, jāizrunā visādas detaļas un tā. trešdien, kad ierados Norvēģijā, iekārtojos viesnīcā bez sava pazaudētā čemodāna, tad gāju uz festivālu, iepazinos ar vienu no fellow jury members, kurš savukārt runāja ar kādu, kurš izskatījās aizdomīgi pazīstams. un, protams, izrādās, ka tas ir tas pats kritiķis, ar kuru esmu daudz sarakstījusies. negaidīta, nejauša iepazīšanās, ļoti ātri sadraudzējāmies, arī tāpēc, ka viņš jau ir bijis Rīgā un nokļuvis kādā no mūsu lokālajiem shady bāriem.

2. brālis tagad uz kādu laiku brauc uz LA, pēdējo reizi tikāmies janvāra sākumā, kad viņi bija Rīgā uz brīvdienām. drusku nobēdājos, ka tagad tikšanās kādu laiku būs drusku sarežģītāka, bet nopriecājos, ka brālim viss tā ļoti forši iet. sarunā ar vecākiem kaut kad piektdien izrādījās, ka brālis uz LA brauc svētdien un tieši caur Oslo. maģiskā kārtā mums pārklājās laiki, un mums bija vissirsnīgākā un neparastākā ģimenes tikšanās 20 min laikā Oslo lidostā. sarežģītākais gan bija noskaidrot, kur tieši pienāks viņu lidmašīna, jo šie geiti, protams, netiek nekur pieteikti. pēc daudzu info galdu apmeklēšanas es noskaidroju, tieši kur piestās viņu lidmašīna, bet nu jā, daudzi teica, ka viņiem nav pieejama šāda informācija. neatlaidība un pacietība acīmredzot atmaksājas.
1 nodomāja|tava doma

etno termini [19 Jun 2017|13:59]

pajautaa

[virginia_rabbit]
kā sauc telpas vidū dziļumā pie griestiem piekārto zaraino objektu, uz kura uzkārta kodeļa, dzija vai lupata vai kas nu tas ir.

9 nodomāja|tava doma

[19 Jun 2017|11:30]

sirena
Esam ieplānojušas jau trešdien braukt uz laukiem un kaut ko padarīt bez vecvecāku bargās acs (nedrīkst neko mest ārā jo "varbūt noderēs"). Kungs gorās pa komandējumu, es pa specializācijas eksāmenu.
tava doma

[19 Jun 2017|10:19]

virginia_rabbit
Ušaka laukumiņi protams ir atraktīvi, un mēs gaidījām Baronielas mega laukumu, bet siltajā saulē tie smird pec gumijas un karsta asfalta. tā ka man pēc pusstundas jau ir dulla galva, un es nejūtos ok tur laist bēbi.
M.Zālītei bija atsevišķas nodaļas par puķudobēm, kas apstādītas traktoru riepām. tagad mums ir samačkātu riepu klājumu lauki pilsētas pagalmos.Studies have identified 49 different compounds in shredded tire mulch, including heavy metals, VOCs, phthalates, PAHs, carcinogens, developmental toxicants, endocrine disruptors, reproductive toxicants, respiratory toxicants, allergens, skin and eye irritants, and corrosives.

We understand that some studies have shown that the individual compounds are “below levels of concern,” however, there is no way to prove that repeated exposure by young children to the combination of these chemicals is safe.
We see babies crawling in the tire shreds, putting them in their mouths, children rolling in them and burying each other, kids eating after playing with it. Chemicals are potentially being absorbed through the skin, inhaled, and ingested.

According to Dr. Philip J. Landrigan, a nationally recognized expert on children’s health, and Joy E. Carlson in their paper Environmental Policy and Children’s Health, “Children are undergoing rapid growth and development, and their delicate developmental processes are easily disrupted…The nervous system is not well able to repair any structural damage that is caused by environmental toxins. Thus, if cells in the developing brain are destroyed by chemicals such as lead, mercury, or solvents, or if vital connections between nerve cells fail to form, there is high risk that the resulting neurobehavioral dysfunction will be permanent and irreversible.”
20 nodomāja|tava doma

[19 Jun 2017|09:39]

fermenta
Es, protams, ļoti priecājos par to, ka mūsu pilsētā viss notiek, bet šorīd man aiz loga darbojas 4 trimmeri!
tava doma

[19 Jun 2017|02:26]

virginia_rabbit
pustrijos nomodā ir arī citi literatūras žūrijas locekļi, noteikti arī pēc pusnakts pieķērušies apokaliptiskajiem tīņu garstāstiem.
tava doma

[19 Jun 2017|00:09]

par_velti

[murx]
Ja nu kādam vajag, piesakās murksis at hotmail punkts com

tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]
[ lidot | atpakaļ ]