lindas draugi [es rakstu|viņi raksta|es esmu]

[03 Sep 2014|00:42]

pajautaa

[zivs]
Kurā valstī atrodas livejournal serveri?
4 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|22:38]

deloveja_kundze
ja nu gadījumā viss cits ir apnicis un neinteresē, vai vienkārši liek gribēt mazliet izvemties (es, piemēram, pavadīju kādas 20 min, lasot par ISIS un viņu iecienītāko publisko performanci, kas iesaista asus priekšmetus un nebrīvprātīgus dalībniekus, I should not have done that), vārdsakot, atradu interesantu rakstu no sērijas where do gaybies come from jeb par to, kādām pūlēm cilvēki iet cauri, lai tiktu pie bērna, kāds vīrs no kāda geju pāra atstāsta savas atklāsmes, ko saprata un piedzīvoja, meklējot sievieti, kas iznēsātu viņu bērnu.
tava doma

[02 Sep 2014|21:06]

amanita
Tas brīdis, kad, klausoties manī, dēls tikai nosaka: "Nepārspīlē, vecenīt..."
1 nodomāja|tava doma

dāvanu karte [02 Sep 2014|20:32]

paardod

[gee18]
Hey, Cibiņi!
Pie manis nonākusi Valtera un Rapas dāvanu karte 20 eiro vērtībā, bet, diemžēl, mana noskatītā grāmata atrodas tikai Globusā.
Es ticu, ka brīnumi notiek, un varbūt tieši Tev ir Globusa dāvanu karte apmaiņai?
Vai arī, ja grasies tāpat kaut ko iepirkt Rapā - būtu ar mieru iemainīt pret skaidru naudu?
Par pretīmnākšanu bonusā gardumi no manis : ).
tava doma

[02 Sep 2034|19:02]

sveetaa_seeta
Rīt aizstāvēšu maģistra darbu un uzreiz pisīšu uz Porķeni, jo ir steidzami nepieciešama rehabilitācija. Vai ir beidzot sagaidīs tas gandarījums? Ne. No tā izriet, ka esmu tāds cilvēks kā Elīna Kursīte - galamērķis pohuj, ka tik labs ceļojums.
Tagad kārtoju somu, un secinu, ka esmu iemācījusies daudzas labas lietas pēdejo 2 gadu laikā. Pirmkārt, labi sakārtot somu. Savam mēnesi ilgajam Portugāles atvaļinājumam visu esmu salikusi vienā lamzaku mugurenē (tā ir rokas bagāža), turklāt tur ietilpst ne tikai peldkostīms un pildspalva, bet arī biezais kamzolis, ko uzvilkt, oktobra sākumā kāpjot ārā no ļotenes Ziemeļeiropā.

Pirms pāris dienām kopīgi ar dzīvokļa saimnieku devāmies iegādāties veļasmašīnu. Nu, es te vairs nedzīvoju, un te vāksies iekšā brazīļu zēns, bet, tā kā jutos mazliet atbildīga, vilkos līdzi, lai tulkotu, jo esmu viens no ietekmīgākajiem poļu-angļu valodas tulkiem Lodzā. Pēc svinīgā pirkuma dzīvokļa saimnieks paziņoja, ka šis lieliskais pirkums ir jānosvin un lika degustēt savas kundzes gatavotos uzlējumus. Visi pat bija diezgan garšīgi. Labāki nekā Konstes tēva uzlējums, kuru dzerot, mēs divatā spēlējām mēmo šovu. Tā kā, kopš Rubens ir prom (t.i. - kopš jūnija sākuma), mana sociālā dzīve ir pilnībā izjukusi, jāatzīst, ka šī bija vasaras jautrakā ballīte.

Krāmējot mantas, atradu to sadalītāju, kas ļauj skaņu no viena cauruma klausīties ar divām austiņām vienlaicīgi. To mēs ar Rubenīti nopirkām, lai braucienā uz Rīgu un atpakaļ varētu kopīgi skatīties ficenes. Turpceļu uz Rīgu viņš, tiesa, nogulēja, jo bija pālī. Bet ne par to. Ieraugot šo vadiņu, es atkal sajutos kā Bernards Bleks, kurš ir atradis yo-yo, bet secinājis, ka bez Menija tas ir tikai yo.
4 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|19:31]

deloveja_kundze
Man liekas, ka šodien būs vīna zupa, kad beidzot tikšu mājās.
tava doma

[02 Sep 2014|16:44]

deloveja_kundze
Puse mana FB un twitter feed'a (tā, kas angliski) cepas un runā par JLaw kailfoto un privātuma pārkāpumiem, kas atkal un atkal sievietes noliek seksuāla objekta statusā, kas eksistē tikai vīrieša priekam, un otra puse savukārt par to, kā pamazām sāk gatavoties karam. Ļ. savāda aina, worlds apart.
tava doma

[02 Sep 2014|16:38]

au
[ music | stay with me ]

"visu-gribas-mest-ārā" sajūta. it kā rudens, bet iekšēja pavasara tīrīšana prasās izlauzties. bet kas man dos pieķerties?
aizņemts aizņemts aizņemts

3 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|14:05]

virginia_rabbit
nu, šodien jau vairs tik saulaini nešķiet. kad atnācu. viņš sēdēja aizelsies no raudāšanas, apčurājies tā, ka kurpes žļurkst un saka, ka nekad vairs negribēs uz šito jocīgo dārziņu. tas nekas, ka viņš jau vairāk nekā gadu pats prot aiziet uz poda, prot novilkt bikses un no rīta tualeti parādījām. katru reizi, kad audzinātāja pienāk tuvāk un skaļi sauc viņu par "cheri chouchou", raud tikai skaļāk. citādi, viņa saka, ka esot paklausīgs, nevienam nesit, tikai nepiedaloties draudzības aplī, kur viņi sēž un runājas, bet ejot prom spēlēties viens.
pēc skolas bija paredzēts iet ciemos pie draudzenes, bet viņš teica, ka vairs negrib bērnus.
6 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|14:07]

vacatio
Vakar pēc dušas slauku bērnu, šis spirinās un ālējas, saku: 
- miers! Mammai slikti, fiksi Tevi noslaucīšu un gulēt! 
Dēliņš: - Tev nervi čupā?
3 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|12:35]

elpa
šodien ielās uzmanieties no meitenes kūkas svārkos.
skan Chega De Saudade, tā tiekot uzskatīta par pirmo ierakstīto bossa nova dziesmu, saka vikipēdija.
chega de saudade indeed!
tava doma

[02 Sep 2014|10:51]

virginia_rabbit
man patīk, ka atbraucot prāts darbojas tik skaidri un pašlepnums vēl nav iedragāts. ceru šoreiz ilgāk saglabāt neiedragātu morāli.
abas naktis un rīti gan pagaidām bijuši grūti. vakar stresoju, ka nepamodīšos, rezultātā no 4 īsti vairs negulēju. šonakt Miķelis psihoja, jo barība bija beigusies. koda kājās jau no kādiem 5 un beigās vēl norāva galdautu ar krūzēm, glāzēm, kas izšķīda sīkās drumslās pa grīdu, un izlejot Neskviku pa visu balto sienu.
bet tagad ir tā, kā nav bijis 3 gadus - es esmu mājā un te ir klusums, un es varu strādāt vai darīt, kas ienāk prātā.
4 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|09:54]

au
ludzas ielas apkaimē veikalu "Darba Apģērbi" ir nomainījis iestādījums "Jēzus mīlestība"
10 nodomāja|tava doma

kur ziedot valsts drošībai [02 Sep 2014|09:09]

pajautaa

[markizs]
Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.
24 nodomāja|tava doma

[02 Sep 2014|09:08]

virginia_rabbit
I: uztaisīsi dārziņā robotu, saki viņiem "robots", jo "robots" šķērso visu kultūru robežas
E: jā, robots šķaida kultūru
1 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|23:21]

sirena
kad paliek aukstāks var dzirdēt kā vilciens svilpj.
1 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|22:08]

fermenta
Gaidot vakaru, kad mājās būšu vienatnē, bija divi varianti par to, ko darīt - biju plānojusi vai nu sēdēt un atsākt rakstīt (galvā pat spēju izdomāt pirmos teikumus tai mirklī, teksts pats skrēja kā senos laikos), vai beidzot izgludināt veļu (dienas laikā ir mazo rociņu uzbrukums gludināmajam dēlim un vadiem, bet vakaros negribas tērēt divatnes mirkļus). Šodien, kad beidzot tas ir noticis, esmu uzrakstījusi sen vajadzīgās vēstules un nu plānoju doties gulēt.
tava doma

[01 Sep 2014|20:22]

deloveja_kundze
in other news, lielā atklāsmē šodien un vakar pie pašas savārītas biešu zupas, jo es beidzot esmu atsākusi gatavot mājās ēst, nu, vārdsakot, uztaisīju biešu zupu, izmazgāju drēbes ar rokām, visu ko izdarīju un galu galā nonācu pie atklāsmes un dažāda veida saprašanas, ka es joprojām uzvedos tā, it kā no visas sirds domātu, ka mana klātbūtne citu dzīvēs ir šausmīgs apgrūtinājums. te tev nu bija, tikšana vaļā no tarakāniem galvā.

un vēl pavisam citās ziņās ir tā, ka šī te bargā priekšnojauta par notikumiem man vienkārši liek uzrotīt piedurknes un strādāt vēl vairāk. eskeipisms un citi tarakāni galvā.
tava doma

[01 Sep 2014|19:38]

pa_leeto

[puika]
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te ) UPD: pārdots!
tava doma

[01 Sep 2014|19:19]

virginia_rabbit
vēl ir pievienota obligātā līdzņemamo priekšmetu liste:
- crocs
- kleenex
- scottex
- bottes en caoutchouk
- tasse incassable
- un doudou
9 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|15:39]

virginia_rabbit
Audzinātāja iedeva lielu mapi ar skoliņas mērķiem un noteikumiem. Tajā interesantākais man šķiet punkts par visiem bērniem vienlīdzīgas sociālās emancipācijas nodrošināšanu un lai bērni kļūtu par pilsoņiem demokrātiskā, solidārā, daudzveidīgā un multikulturālā sabiedrībā.
par saliedētas un vidi saudzējošas sabiedrības veicināšanu šis dārziņš saņem papildu budžetu no Valonijas reģiona.
Bet uzvedības pārkāpumi tiek regulēti saskaņā ar karalisko dekrētu.
tava doma

Lietu atdošanās [01 Sep 2014|14:30]

pa_leeto

[no_saules_zemes]

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

9 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|14:21]

virginia_rabbit
tagad pie pusdienām viņš mēģina atstāstīt arī citus notikumus.
meitene teica: ņau, ņau, ņau, ņau! bet skolotāja teica: non! meitene atkal: ņau, ņau! un skolotāja atkal: non!
vēl viņa Eiženam esot teikusi: stop!
tava doma

[01 Sep 2014|13:35]

virginia_rabbit
aizgāju 12os pakaļ, bet it kā ne vainas. sēdēja viens pats otrā telpā spēlējās ar konstruktoru. pārējie ēda maizītes, viņam maizīšu neesot, tāpēc neaicināja. es teicu, ka maizītes bija gan un būs arī turpmāk, lai aicina arī viņu ēst, pat ja mēs esam 12os pakaļ. tas esot ok.
iedeva man lielu aploksni ar visu informāciju par norisēm, zābakiem un segām. 9os viņi esot ēduši cepumiņus. prasīju, vai ir čurājis, audzinātāja teica, ka noteikti, bet ne ar viņu. pārējās teica, ka ar viņām arī nē. bet nu bija sauss, un izsalcis arī nelikās.
prasīju, vai patika. jā, patika. esot skraidījis ar bērniem un tante likusi pirkstu pie mutes un teikusi šššš! daudzas reizes. rīt arī gribēšot iet.
izskatās, ka viņam nav iebildumu pret mentalitāti. priecājos.
tagad ņiprs skraida un sauc - Brisele! Brisele!
2 nodomāja|tava doma

: ja jāizvēlas viens, tad no visas iespējamās kosmētikas, sievietes izvēloties skropstu tušu [01 Sep 2014|13:28]

f
boifrends un draudzenes mani pierunāja, tātad, atteikties no mākslīgajām skropstām, bet tas nenozīmē, ka esmu atteikusies no vēlmes pēc garākām skropstām. tā nu pasūtīju skropstu audzētāju.
izrādījās, kas tas ir nevis audzētājs, bet gan lash primer, kas gan veic skropstu pagarināšanas funkciju, bet nejau tā, kā es biju iedomājusies. bōnusā - skropstu tuša gandrīz vispār neatstāj skropstas visas dienas garumā (nezinu, kā jūs varat uzkrāsoties un panākt, ka tuša nemaz nepamet skropstu un nenosēžas kaut kur uz augšējā vai apakšējā plakstiņa).
tāpēc tagad pasūtīju kaut kādu korejiešu brīnumproduktu, kurš it kā nudien tās skropstas audzējot garākas.
gaidu pastkastītē!
6 nodomāja|tava doma

Dzied [01 Sep 2014|12:49]

amanita
Karlīnai 4,5 mēneši un vakar viņa sāka vilkt līdzi šūpulīša miega dziesmiņai. Skaisti, melodiski un ar visām pauzēm. Ja es to būtu tikai viena dzirdējusi, domātu, ka rādījies.
Laikam dziedātāja aug.

Bet šodien bēbīts kašķīgs. Laikam tāpēc, ka brālis neskraida apkārt un neapber ar mantām katru mīļu brīdi. Sācies dārziņš, dāmītei garlaicīgi vienai mājās. Mammas jau neskaitās.
tava doma

[01 Sep 2014|12:42]

fermenta
Mazajai izdevās atvērt zivju barības burciņu. Labi, ka silts un māju var izvēdināt :)
2 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|12:36]

vacatio
mašīnā 
MV: Uz kurieni Tevi aizvest? 
V: Uz Parīzi, protams!
1 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|12:12]

virginia_rabbit
interesanti. es, protams, nezinu, kā ir dārziņos pirmās dienas, bet es biju gaidījusi vismaz uzzināt, kā sauc viņa audzinātāju, ko viņi cikos darīs, kur ir tualete, pateikt, ka viņš nerunā franciski un nav ēdis brokastis, uzzināt vai līdz 12 viņš varēs apēst līdz iedoto maizīti. bet tur bija drausmīgs haoss, tipisks arābu/franču tirgus - vecāki pie letes ar lupatām bļaustījās un dalīja, kuram pieder kura sega, zābaki un apakšveļa, audzinātājas bučoja tos, kurus jau pazīst un pārējiem teica - vediet klasē un ejiet prom. Eižens bija brīdināts, ka viņam šodien būs jāiet "darbā", un ļoti apmulsis apsēdās pie kaut kāda konstruktora, tā arī tur palika dūšīgi skrūvējam. vai es vispār kādreiz uzzināšu kko tādu kā viņu dienas plānu vai kaut kādu feedbacku? grupa izskatījās milzīga un ka vecākiem tur nav nekādas darīšanas.
13 nodomāja|tava doma

[01 Sep 2014|11:33]

au
kas vakar naktī notika vidzemes tirgus gaļas paviljonā?
8 nodomāja|tava doma

navigation
[ viewing | pēdējie draugu ieraksti ]
[ lidot | atpakaļ ]