Virgin Fucking Mary
05 May 2014 @ 11:56 pm
 
Istabas biedrene guļ.
Es atkal mokos ar eksistenciālajiem jautājumiem, bakalaurs uz priekšu neiet. gmail.com neesmu bijusi jau vairāk kā 2 ned., joooo, ja es neredzu vēstules no darba vadītājas, tad man arī nav uz viņām jāatbild un jāmeklē stulbi/nodrāzti iemesli kāpēc, redz, neesmu nodevusi teorētisko daļu, kura bija jānodod viņai jau 4. maijā. Pēc 2 min jau būs 6 datums. Fuck me sideways and call me Sally. Es šamējo nepabeigšu. Jobelis. Varētu sākt koju pagalmā rakt tuneli uz elli, ar to man varētu iet raitāk nekā ar šamējo savārstījumu. eh.
Un šodien bija 183 reize, kad man kāds pateica, ka es par daudz lamājos un 229 reize, kad man pasaka, ka meitenēm pīpēt nava smuki un 599 reize, kad man pasaka, ka nedomāju/neuzvedos kā meitenēm klājas. Nu un ko man tagad darīt? Iet kārties? Olnīcas ir, pupi ir, figūra ir, gari mati ir, atpisies.
Jau pagāja 5 min. Jau ir 6.maijs. Dammit.
 
 
Virgin Fucking Mary
05 May 2014 @ 01:12 pm
 
Un vispār, es gribu dzert, drāzties un gulēt.
 
 
Virgin Fucking Mary
05 May 2014 @ 01:06 pm
Viva la freedom!  
Dīvaini, bet mani pēdējie novērojumi (gandrīz vai izklausās, ka neesmu stalkeris), ka vīrieši lēnām kļūst par sievietēm (nu ne arēji, kaut gan...kā kurš indivīds). 
Ja agrāk vīrišķiem vajadzēja vizināt un vicināt savus "zobenus" pa labi, pa kreisi un bāzt visās iespējamajās tīrajās un netīrajās vietās ar tekstu "mazā, tu man patīc, bet tas ir tikai sekss", tad tagad... paiet mēnesis un sākas teksti "Būsim kopā, es gribētu lielu ģimeni, ievācamies kopā, varbūt nokārtojam to lietu un precamies, vai tu mani vairs nemīli?" 
WHAT THE HELL, MAN? 
Kaut ko tādu es gaidītu no sievietēm, ka visām formalitātēm jābūt nokārtotām un visam jābūt pa plauktiņiem, un vagīnas izdalījumu (jeb bērnu) radīšana ir a MUST. Tagad sievietes ir tās, kuras vicinās ar savām dabas dāvanām, klejo, eksperimentē, nevēlas zaudēt savu brīvību un, pa lielam, netic mīlestībai. 
Jocīgi kā viss ir pagriezies uz 180°.
Varbūt tas ir "stipro sieviešu komplekss"? Vai es vienkārši esmu dumja un sačakarēta?
 
 
Virgin Fucking Mary
05 May 2014 @ 12:15 am
 
Kad cigarešu paciņa tukša, tad vēzis ir tikai horoskopa zīme, kas pat nav manējā.
 
 
Virgin Fucking Mary
04 May 2014 @ 10:58 am
 
Es nevaru, nevaru, nevaru, bet varu, bet nedaru!
Nu, kas, jopcik bumbiņ ar' ārā notiek!? 
 Nu dari taču kaut ko!
 DUSMA! UZ SEVI!
Mūzika pat pedējā laikā nepalīdz. Jāiet uzvilkt dūms un pabarot vēzīti.
 Mīlu tos laiskos rītus, kad varu vienītī sēdet uz palodzes ar kafiju, cigareti, labu grāmatu un nekur nav jāsteidzas, BET ŠIS NAV TĀDS RĪTS. KUSTINI BULCIŅAS!
 
 
Virgin Fucking Mary
04 May 2014 @ 10:10 am
Driģenes  
"Tu atkal uzvedies tā it kā tev ānusiņš ar driģenēm būtu iesmērēts!" Ko tad es? Es jau tikai...nu jā... taisnība vien būs, bet ko var darīt, ja "enerdžī drinku" un kafijas plūsmā, kas ir manās venās, vairs ne piles asiņu nevar arast? Augstākā izglītība mani piebeigs. Visos iespējamajos veidos. Ja agrāk nebiju slimojusi ar neko smagāku kā iesnas, jo -30c grādos uz skolu biju aizgājusi bez cepures un šalles, tad tagad pat viegla vēja pūsma liek manām mandelēm trakot un izdalīt visai nevēlamus šķidrumus, nemaz nerunājot par pārejiem blakusefektiem - bezmiegu, histērijām, dusmu lēkmēm, pašžēlošanas un pēc tam tikai-šo-vienu-mazo-trekno-kūciņu pašapbalvošanās lēkmēm. Ā, jā, esmu arī 22 gadu vecumā sākusi sirmot. Vēl tikai trūkst plikas pļeškas, vispār par "krasavu" kļūtu. Ciema pirmā meiča, neko pielikt, neko atņemt. Un vispār, jāsāk krāt no manas "treknās" alģeles psihiatram, jo kāpēc gan viņu nepadarīt bagātāku par to pašu, ko varētu paveikt alkohols...piedevām lētāk...

 
 
Virgin Fucking Mary
03 May 2014 @ 10:55 am
 
Kārtējais pēdējā brīža pēdējais brīdis un nodrāztā mantra "vēl tikai šo sēriju, vēl tikai šo kafiju, vēl pedējo cigaretīti un tad sākšu.." jā... Ir palikušas tieši 25h, lai uzskribelētu vismaz 20 lappuses tam sasodītajam, nekam nederīgajam bakalaura darbam. Un ko es? Sēžu, filozofēju par filologa "karjeras iespējām" jeb bezdarbnieku rindas galu un reģistrējos sviesta cibā, jo why not? Kāpēc gan kā normālam, ierindas letiņam pabeigt augstskolu...kāpēc gan "nepadirst" 3600 LS (LS= letiņu sirnīks) un neaiziet pa sūdrallā.
Joprojām nespēju izšķirties starp prostitūciju un augstāko izglītību... Pagaidām nosveros uz prostitūciju, jo augstākajā izglītībā tevi drāž un tu par to maksā, bet prostitūcijā tevi drāž un tev maksā...jebkurā gadījumā drāzīs, visa atšķirība naudas plūsmas virzienā.
Sūdrallā.
 
 
Virgin Fucking Mary
03 May 2014 @ 10:14 am
Tulkošana  
Laba diena!
Rakstot bakalaura darbu man radās problēma ar termina "rekvizīti" tulkošanu no latviešu uz angļu un itāļu valodām. Sarežģījumus rada tas, ka netieku pie "papīrvārdnīcām" un interneta vārdnīcās man "met ārā" teātra rekvizītus, bet man vajag lietvedības rekvizītus...
Kādam ir kāda ideja kā šo terminu "lietvedības rekvizīti" pareizi tulko?
 
 
Current Mood: anxious