How can I make the best out of this moment

Recent Entries

5/22/17 11:01 am

nezinu kāpēc iepriekšējais ierakst ir tāds pārdomu pilns un nedaudz pat negatīvs savā ziņā?
Lai nu kā aizmirsu pieminēt, ka brūnumiņš sāk jau nedaudz pieķerties pie ādas, vasaras piedzīvojumi un izbraucieni jau ir sākušies. Gaidu pusgada bonusu/prēmiju, lai naudiņu var tērēt ceļojumos, sevis un nedaudz :) Rūda lutināšanai.

5/22/17 10:14 am - pirmdiena pēc 6 h miega

Pamodos super piekususi un super dusmīga. 4 h pēc pamošanās esmu nu vairs tikai piekususi. Nevaru sagaidīt vakaru, kad varēšu iet mājās un gulēt. (Varu derēt, ka vakarā vairs miegs nenāks, iešu gulēt vēlu un tā tas ilgs visu nedēļu, lai nu kā..).šodien ļaušu savam sagurušajam ķermenim darboties uz kafijas. Uz ko es biju dusmīga? Droši vien uz sevi. Ik pa brīdim aizmirstu, ka tas, kā uztveram apkārtējo pasauli ir saistīts tikai un vienīgi ar to, kas notiek iekšā - ar to, kur esam bijuši pirms nonācām šajā mirklī. Šodien skatoties darba sludinājumus, kas ir mans šī brīža hobijs, es to atcerējos. Man visgrūtāk ir neļaut ārējai pasaulei sevi satricināt. Mācos uzņemt tikai pozitīvo, bet negatīvo nelaist iekšā vispār. Kad es to iemācīšos kārtīgi masterot, tad būšu vēl vairāk nesatricināma.

Šodien piedāvājumā ir vismaz 3-4 interesanti darba sludinājumi. Sūtīšu cv ar papildinājumu - B kategorija :))
Tags: ,

5/19/17 12:58 pm - W 20

Šī nedēļa ir perfekta! Svētdien noskrēju 6 km un pirmdien biju super pacilāta un joprojām lepojos, ka saņēmos un to beidzot izdarīju. Nākamais mērķis ir 10 km.
Rūdis nodeva maģistru. Maija beigās aizstāvēšana. Mēģinu nebūt pārāk skaudīga par to, ka viņš katru dienu brauc pie dabas un copē un sūta man video, cik perfekti ir ārā, kamēr es katru dienu pavadu ofisā.
Trešdien noliku braukšanas eksāmenu! Dabūju tiesības! 2014 gada rudenī pirmo reizi sāku iet autoskolā un šeku-reku pēc nepilniem 3 gadiem tiesības jau kabatā :D
Paspēju arī pasportot šonedēļ, gan pavasarīgo siltumu izbaudīt. Tas arī laikam ir manas laimes sajūtas galvenais iemesls - beidzot vasara ir klāt <3

5/15/17 08:38 am

Šodienas labo garastāvokli pat nevar salīdzināt ar pagājušās nedēļas midweek stresus.
Jā, eksāmenu es varbūt nenokārtoju, taču trešdien es mēģināšu vēlreiz. Piektdien aizgāju uz darba interviju ļoti labā garastāvoklī, jo iepriekšējā dienā sanāca pārcelt nepārceļamo sapulci uz aiznākošo nedēļu. Šaubos, ka iešu tur strādāt, jo man tas būtu solis atpakaļ, taču ļoti priecājos, ka man bija iespēja aiziet uz darba interviju, jo negribu pazaudēt ķērienu. Tāpat uzskatu, ka man veicās labi. Un galu galā lieta par, ko es visvairāk satraucos bija 6 km Lattelecom maratonā. Man likās, ka es to nevarēšu izdarīt, bet beigās es noskrēju! Un bija diezgan jautri! Nebija vispār jēga satraukties un nākošgad mēģināšu noskriet jau garāku distanci. Nopelnīju medaļu un ārkārtīgi lepojos, ka savu rezultātu uzlaboju.

5/10/17 09:48 am

Jāsaka, ka pēc savām 6 dienu brīvdienām es jūtos kā no laivas izmesta. Pirmkārt jau tas, ka vakar nenoliku braukšanas eksāmenu. Vismaz figūras ieskaitīja, kas ir nice. Sagruzījos vakar pamatīgi, bet ja tā padomā, tad pazīstu tikai 1 cilvēku, kurš braukšanas eksāmenu nolika ar pirmo reizi. Lai nu kā, skatīšos kā ir ar laikiem un iešu nākamnedēļ atkal. Tāpat mani uzaicināja 5dien uz darba interviju, bet tagad man ir jāzvana un jāpārceļ, jo ir sapulce esošajā darbā, kuru nav iespējas pārcelt. 7dien man ir jāskrien 6 km, kas it kā nav daudz, bet man liekas, kā Everests pagaidām. Forši arī tas, ka ārā ir sniegs un vakarā būs tikai + 6 grādi. Es tādā aukstumā nevaru paskriet :(
Es nezinu, ko darīšu, man ir tāda neliela panika par savu dzīvi pēc šīm brīvdienām.
Varbūt arī tas ir tāpēc, ka brīvdienās maksimāli izbaudīju brīvo laiku un sapratu, ka negribu te strādāt.

5/2/17 09:04 am - dilemma

Man ir dilemma - saņemties šajā darbā un dot tam vēl vienu iespēju vai meklēt citu?
Tags: ,

4/24/17 11:25 am

pēdējā laikā diezgan bieži viesojos darba sludinājumu portālos un viens no maniem novērojumiem ir tāds, ka ļoti daudz, kur meklē prakstikantus - piedāvā prakses vietas.
Man ir sajūta, ka manā laikā tā vispār nebija - praksi dienas laikā ar uguni nesameklēt - es domāju, labu praksi, kur kaut ko varēja iemācīties, nevis kur tikai papīrus saraksta. bravo!!

4/24/17 08:37 am - pavasara brīvdienas

uhh kas pa brīvdienām, abas dienas klīdām pa mežu meklējot geocachus - forša sajūta atrast bagātības mežā, kopā pavadīt laiku un vēl saelpoties svaigo pavasara gaisu :) abas dienas McDonalds un suši un šodien protams pārmetumi, un pusdienās šodien augļi un rieksti.
Man ir priekšnojauta, ka šī būs produktīva nedēļa, jo sūtu CV un 2 vakancēm kā arī šodien varu pierakstīties uz braukšanas eksāmenu!!

4/6/17 08:48 am - vīrieši

Man ir jautājums - kāpēc daži vīrieši ir tik pretīgi?
Nu cik ļoti var būt necieņa pret sevi un apkārtējiem, lai no rīta, kad visi iet uz darbu, klepotu, turpat spļautu atklepoto uz zemes un pēc tam vēl aizspiežot vienu nāsi, izšņaukt otras nāss saturu turpat uz ietves. Nekad mūžu neesmu redzējusi, ka ko tādu darītu sieviete. Esmu pamanījusi, ka sievietes Latvijā ir ļoti sakoptas, protams, gaume visiem var atšķirties, taču lielākoties uz sievietēm ir prieks skatīties. Bet nu vīrietis katrs 5 varbūt ir tāds, kuram neriebtos blakus atrasties. Jā, es zinu, ka viņi varbūt ir super labi cilvēki ar ļoti bagātu iekšējo pasauli, bet nu ļaujiet taču arī acis pamielot.

3/20/17 08:38 am

Šorīt braucu autobusā uz darbu un pēkšņi atskārtu, cik gan perfekta bija pagājuša nedēļa!
Viss sākās ar to, ka pabeidzu savus pirmos Courseras kursus, kas man deva lielu motivācijas pieplūdumu, izdevās pasportot 6 reizes no plānotajām 6 reizēm, pabeidzu savu sporta programmu un turpināju ar nākošo soli, satiku savas draudzenes un vēl nedēļas beigās uzzināju, ka man būs bonuss darbā!

3/16/17 12:04 pm

Es tik sen neko neesmu rakstījusi nemaz nezinu kāpēc. Visu laiku gribu kaut ko ierakstīt, taču baigu beigās atmetu ar roku ar domu : kāda jēga? Jēgas varbūt arī nav, taču tā ir lietas, kas man patīk. Man patīk gan rakstīt, gan pārlasīt rakstīto.
:Lieta tāda, ka pēdējā laikā fokusējos uz negatīvām lietām - kas man nepatīk, ko es gribētu uzlabot, ko es gribētu, bet nevaru uzlabot. Visu laiku par to domāju un iekšā iezogas negatīvisms. Skepse ir mana labākā draudzene pēdējā laikā. Bet kāpēc?
Kad es atvēlu laiku padomāt par to, kas notiek īstenībā, es saprotu, ka ir tik daudz, kas labs, ko es it kā ignorēju. Tā neesmu es.
Pēdējā laikā man bail labās lietas ielaist savā dzīvē, Pārmaiņas atpazīstu kā bīstamību un iziešana no komforta zonas man liekas ka ir sliktākais kas var notikt. Tas patiesībā ir tik smieklīgi. Ir tikai divi jautājumi : Ko es gribu un No kā es baidos?

jūtu kā pavasaris iezogas sirdī un bakas kontā. Katru gadu lielākais kārdinājums izpirkt visas pavasara kolekcijas. Pasteļtoņi nozog manu sirdi un lielu daļu algas :)
Tags:

1/26/17 02:39 pm - Nauda un es.

Man no janvāra ir mazāka alga, tad nu sanāk, ka janvārī saņēmu pēdējo normālo algu par decembri. Kaut kā viņa man gausi tērējās, jo domāju, ka jātaupa, nebūs naudiņa drīz un tā.
Bet šodien izdomāju, ka tāda iespēja, ka ir nauda jāizmanto, jo tā ir nauda - tāpat iztērēsies, tāpēc šonedēļ šķiežos uz nebēdu.

1/24/17 04:36 pm - stiprais dzimums

Rūdis šodien no rīta uzdeva man provokatīvu jautājumu: kā es domāju, kas ir gudrāki - sievietes vai vīrieši?
Es, protams, laba draudzene būdama, negribēju aizvainot un pateicu, ka vīrieši. Viņš teica, ka domā tāpat, bet tikai tāpēc, ka sievietēm ir grūtāka dzīve un nav laika domāt par visādām gudrām lietām kā vīriešiem. Mans draugs domā, ka esmu feministe - es pati tā nedomāju. Es domāju, ka sievietēm ir jāzin sava vieta. Taču tā ir ļoti laba vieta :)

1/16/17 02:00 pm

Vakar bija absolūti perfekta diena - ar Rūdi aizbraucām uz Riekstkalnu paslēpot un tas bija tik fantastiski, ko es nebiju vispār gaidījusi. Sestdien bijām baudīt ziemas priekus vietējā mežā - pikojāmies, uzcēlām sniegavīru, sataisījām sniega eņģeļus.
Šodien atsākas realitāte ar dzīvokļa meklēšanu, darba ikdienu un pats ļaunākais - tiesību kārtošanu - kas nu jau ir pārvērties par strutainu audzēju manā prātā un es nespēju sagaidīt, kad tikšu no tā vāļā. Kāpēc man tas ir tik grūti??
Tags:

1/11/17 01:12 pm - cepiens

Kā man kaitina, ka dzīvokļu sludinājumos raksta "plašs" - dzīvoklis 45 kvm
Vai arī "centrs" - Matīsa kapu rajons.
Vai virtuves foto vietā ir pievienots griestu lampas foto - tāpat to fugly sūdu izmetīšu nah ārā uzreiz bļe!

1/9/17 02:31 pm

Es nesaprotu, ko tie cilvēki tik ļoti šokējas par bezbikšu metro dienu otrā pasaules malā??
Bet to, ka cilvēki tepat blakus mazgāšanas līdzekļus dzer, tas redz ir OK un to neviens nekomentē.

1/2/17 08:27 am

baaaaa... tā nogurt var tikai no svētkiem. Vai drīzāk no tā, ka ir svētki un nav brīvdienas.
Šodien nav ne gribēšanas, ne varēšanas produktīvi iesākt gadu.
Gribētu braukt atpakaļ mājās un gulēt.

12/29/16 09:21 am - vakardiena Ādažos

Vispār man jau vakar vajadzēja šo ierakstu veikt, bet es vakar atbraucot mājās nevarētu atrast uzreiz, kur dators ir un tāpēc rakstu tagad.
Vakar bija perfekta diena. Biju Ādažos uz inventarizāciju. Biju komisijas priekšsēdētājs, taču Rūdis visu organizēja un izdarīja manā vietā, pat dokumentus sarakstīja. Izstaigāju ražotni, satiku vecos kolēģus. Pēc tam vēl ar rūdi aizbraucām pusdienās un jauno Lido, mājās bijām jau ap pus 3. Aizgājām pastaigāties un vakarā uz teātri. Gribētos, lai katra diena tāda ir :)
Tags: ,

12/27/16 10:12 am

Tik īsās brīvdienas nu ir garām un šodien bija laiks atgriezties darbā.
Braucu mikriņā un domāju par to, ka diez cik cilvēkiem šodien pusdienās būs xmas leftoveri pusdienās. Man nebūs, jo nav spēka vairs grūst sevī visas tās svētku izvirtības. Vienīgais plāns ir šodien sacept atlikušo piparkūku mīklu, bet tikai un vienīgi tāpēc, ka man ļoti iepatikās dekorēt pašceptās piparkūkas. TVnetā šodien atkal "bēdīgi kadri" kā briti svinējuši Ziemassvētkus. Manuprāt, diezgan jautras bildes.

Šodienas plānā CV atjaunošana, darba sludinājumu portālu apmeklēšana, ss. lv, dzīvokļu medības.

12/20/16 01:15 pm - otrdiena

Manā dzīvē pēdējā laikā ir notikuši dažādi notikumi, kuru iespaidā, pirmdienas rītā es aizbraucu uz darbu kā parasti, taču ejot gulēt es nopietni apsvēru lēmumu iet prom no darba. Meklēt citu, palikt tur pat? It kā jau 3 gadi nostrādāti bez pārtraukuma savā sfērā. Man bija lielisks darbs, pirms vēl biju ieguvusi augstskolas diplomu. Arī nākošais gads izskatījās cerīgs līdz vakardienai.
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba