How can I make the best out of this moment

Recent Entries

9/18/17 10:48 am - Day 261 - 104 days left in the year

Šodien ir pirmdiena un esmu darbā kā parasti. Atvēlēju laiku iedzert siltu tēju un palasīt blogus. Šodien tā līst un tāds laiks būs visu dienu. Patiesībā, gribētos palikt mājās un čilot siltā gultā, noskatīties kādu foršu filmu un pagulēt.
Tas bija tieši tas, ko darīju pirms nedēļās. Pēc Rūtas kāzām pāris dienas paņēmu brīvas, tik ļoti prasījās atpūsties. Uz skolu, protams, ka aizbraucu, bet uz darbu nē :) Pirmdien pa mājām, bet otrdien ar Rūdi aizbraucām pastaigāt pa dabas takām pie Krimuldas, kas bija amazing. Man tik ļoti patīk būt pie dabas, kur nu vēl tik skaistā vietā. Little did I know ka šīs dienas PAMATĪGI nāksies atstrādāt, trešdien braucu ar kolēģi uz Igauniju, kas bija diegan OK, bet darbi tikai krājās. Ceturtdien darbs-skola, piektdien darbs, darbs-intervija-skola-vakarā neplānota ciemos iešana. Biju tik ļoti izpumpēta, vispār jau nebija tik traki, bet liela vilšanās bija intervija. Visu dienu biju labā garastāvoklī, super excited, taču pēc intervijas pat negribēju zvanīt Rūdim, lai pastāstītu kā gāja.
Mani uzaicināja uz balzamu uz interviju uz vakanci, kur konkurss nav izsludināts. Pēc visām prasībām es atbilstu, taču tas priekšnieks.. Es jau uzreiz sapratu, ka tas ir cilvēks ar ko es nevarēšu sastrādāties, viņš gaida no manis konkrētu darba stilu, kas man liekas nepieņemami, kā arī maza iespēja, ka varēšu ar skolu apvienot. Man rīt ir Skype intervija, šodien it kā piedāvājumu atsūtīs, taču esmu par 80 % pārliecināta, ka piedāvājumu es nepieņemšu. Mērķis, ko esmu sev uzstādījusi ir cits. Es noteikti nedomājot pieņemtu, ja man nebūtu skola, taču tagad ir citas prioritātes. Vispār jau es tur nepieteicos, man vienkārši piedāvāja. Dzīvē būs iespējas, kas būs jālaiž garām, lai sasniegtu plānoto mērķi - tas man liekas pieņemami, bet tik ļoti gribas zināt kā būtu, ja būtu..
Tags: , ,

8/21/17 09:10 am

Vakar ar Rūdi un vecākiem pabraukājāmies ar katamarānu Jelgavā un jutu, ka vasara ir beigusies. Katru gadu man ir tā sajūta un katru gadu jūtos bēdīgi, bet ne šogad. Domāju, ka tāpēc, ka nav bijusi vasara, vismaz man. Nebija atvaļinājums, nebija kaut kādi notikumi, kas parasti saistās ar vasaru. Pēc 2 nedēļām sāksies skola, sastrēgumi, tumsa, lietains laiks. No rīta braucu uz darbu domāju, vai es to varu izturēt? Es tik ļoti gribu jaunu darbu. Man ir sajūta, ka es te smoku.
Tags: , ,

7/27/17 10:02 am - ikdienas

Esmu saaukstējusies - jau atkal. Nav jābūt veselības ekspertam, lai sapratu, ka kaut kas acīmredzot nav kārtībā, ja otro reizi šovasar esmu saaukstējusies. Es it kā zinu, kas ir tas, kas mani nomācu un es risinu to (darbs). Vispār pirmdien, kad sāpēja kakls savilku līdzības ar vēl vienu tikpat svarīgu dzīves aspektu kā veselība - nauda. Un tiešām, kad viss ir kārtībā, tu to nejūti un uztver kā pašsaprotamu, bet tiklīdz sāk aptrūkties, saproti, cik labi bija iepriekš un ka līdz galam to nemaz nenovērtēji. Rūdim iet 4. mēnesis bezdarbniekos, tas nozīmē, ka pabalsts nu jau ir mazāks kā iepriekš, un pirmo reizi pa ilgiem laikiem, sākam runāt par naudu. Esmu sākusi skatīties uz pārtikas cenām veikalos, jo iepriekš, ja kaut ko gribējās, tad nedomājot visu liku grozā, samaksāju un aizmirsu. Ja godīgi, tad es jau biju aizmirsusi to sajūtu, kad jāgaida līdz algai, lai kaut ko nopirku. Jāņem vērā, ka atlieku arī mācībām un vēl šim tam, lai īstenotu savus ilgtermiņa plānus un mērķus. Pārāk nesatraucos, jo tāpat kā saaukstēšanās, tas agri vai vēlu pariet.

7/20/17 08:44 am - ceturtdiena pirms brīvdienas

Šodien pati pirmā ienācu kabinetā no rīta, jo 2 no 3 maniem kolēģiem ir atvaļinājumā, bet Anastasijai ir jauns loveris tāpēc no rītiem viņa uz darbu nesteidzas (tas mums ir kopīgs). Es jutos tik pacilāta! Atcerējos to sajūtu, kad iepriekšējā darbā man bija pašai savs kabinets, cik brīva un laimīga jutos, strādājot pati savā telpā un tempā. Man kā intravertam cilvēkam ir ārkārtīgi svarīga privātā telpa un pilnīgi piekrītu apgalvojumam, ka open space ofisi varbūt arī bija laba doma kādus 20 gadus atakaļ, taču dzīvē tas nedarbojas un no visa, kas nedarbojas ir jāiet prom. Runājot par prom iešanu, kādas 3 reizes dienā eju cv.lv skatīties, kas labs ir piedāvājumā, taču vasaras periods, daudziem atvaļinājumi, tāpēc šobrīd baigi neceru, tomēr acis uzmetu - un ja nu. Ņemot vērā savus ilgtermiņa plānus, esmu iestājusies maģistros! Nu gandrīz iestājos, šodien braucu līgumu parakstīt, bet iestājeksāmens ir nokārtots un pats galvenais, ka esmu super excited! Rīt braucam uz manas bērnības draudzenes kāzām, jācer, ka laiciņš būs foršs. Ber vispār negribu pat runāt par laika apstākļiem šovasar, jo tas ir ļoti ļoti bēdīgi :(

6/26/17 11:23 am - maģistrs

Pēdējā laikā ļoti nopietni sāku apdomāt maģistra studijas. Skatos programmas, studiju maksu, nodarbību grafikus. Liekas, ka nu ir klāt pienācis tas brīdis, kad esmu gatava.
Viss liekas tīri ok, izņemot mani biedē iestājpārbaudījums: Rakstveida pārbaudījums par ekonomikas un finanšu jautājumiem. Ko es vispār tur varu uzrakstīt? Kur, lai iegūst tāda veida info/zināšanas, lai to veiksmīgi nokārtotu?
Tags:

6/12/17 08:49 am - secrets

Neatkarīgi no darbu daudzuma, katru pirmdienas rītu man ir rituāls ieiet postsecret. com, lasīt svešus noslēpumus un domāt par savējiem, ko es varētu aizsūtīt.
Citreiz man nav ko teikt, bet citreiz man liekas, ka es varētu nosūtīt kādas 5 kartiņas vismaz.

5/30/17 12:54 pm - Mazs solis cilvēkam, milzu lēciens cilvēcei, bet otrādi.

Šodien rezervēju darba elektromobili, lai rīt brauktu uz sapulci Ādažos. Viena.
Es satraucos, jo jābrauc vienai ar mašīnu, kuru nekad neesmu braukusi, kas vēl pie tam ir darba mašīna. Tas liekas tik muļķīgi, jo auto vadīšana taču ir tik ikdienišķa. Bet ne jau man.
Patiesībā man ir bail, nevis es esmu satraukusies, bet es negribu to atzīt, jo man no tā ir kauns. Vispār es esmu ļoti bailīga, taču bieži pieķeru sevi pie tā, ka pušoju sevi darīt tieši tās lietas, no kurām man ir bail. Cerībā, ka tas man palīdzēs ātrāk nokļūt vietā manā dzīvē, kur man vairs nav bail. Šobrīd pušoju sevi braukt viena pēc iespēja biežāk, lai man vairs nav bail.
Otra opcija ir braukt uz sapulci ar taxi, ko vienmēr esmu darījusi līdz šim, kamēr man nebija tiesības, bet tas liekas kā solis atpakaļ.

5/22/17 11:01 am

nezinu kāpēc iepriekšējais ierakst ir tāds pārdomu pilns un nedaudz pat negatīvs savā ziņā?
Lai nu kā aizmirsu pieminēt, ka brūnumiņš sāk jau nedaudz pieķerties pie ādas, vasaras piedzīvojumi un izbraucieni jau ir sākušies. Gaidu pusgada bonusu/prēmiju, lai naudiņu var tērēt ceļojumos, sevis un nedaudz :) Rūda lutināšanai.

5/22/17 10:14 am - pirmdiena pēc 6 h miega

Pamodos super piekususi un super dusmīga. 4 h pēc pamošanās esmu nu vairs tikai piekususi. Nevaru sagaidīt vakaru, kad varēšu iet mājās un gulēt. (Varu derēt, ka vakarā vairs miegs nenāks, iešu gulēt vēlu un tā tas ilgs visu nedēļu, lai nu kā..).šodien ļaušu savam sagurušajam ķermenim darboties uz kafijas. Uz ko es biju dusmīga? Droši vien uz sevi. Ik pa brīdim aizmirstu, ka tas, kā uztveram apkārtējo pasauli ir saistīts tikai un vienīgi ar to, kas notiek iekšā - ar to, kur esam bijuši pirms nonācām šajā mirklī. Šodien skatoties darba sludinājumus, kas ir mans šī brīža hobijs, es to atcerējos. Man visgrūtāk ir neļaut ārējai pasaulei sevi satricināt. Mācos uzņemt tikai pozitīvo, bet negatīvo nelaist iekšā vispār. Kad es to iemācīšos kārtīgi masterot, tad būšu vēl vairāk nesatricināma.

Šodien piedāvājumā ir vismaz 3-4 interesanti darba sludinājumi. Sūtīšu cv ar papildinājumu - B kategorija :))
Tags: ,

5/19/17 12:58 pm - W 20

Šī nedēļa ir perfekta! Svētdien noskrēju 6 km un pirmdien biju super pacilāta un joprojām lepojos, ka saņēmos un to beidzot izdarīju. Nākamais mērķis ir 10 km.
Rūdis nodeva maģistru. Maija beigās aizstāvēšana. Mēģinu nebūt pārāk skaudīga par to, ka viņš katru dienu brauc pie dabas un copē un sūta man video, cik perfekti ir ārā, kamēr es katru dienu pavadu ofisā.
Trešdien noliku braukšanas eksāmenu! Dabūju tiesības! 2014 gada rudenī pirmo reizi sāku iet autoskolā un šeku-reku pēc nepilniem 3 gadiem tiesības jau kabatā :D
Paspēju arī pasportot šonedēļ, gan pavasarīgo siltumu izbaudīt. Tas arī laikam ir manas laimes sajūtas galvenais iemesls - beidzot vasara ir klāt <3

5/15/17 08:38 am

Šodienas labo garastāvokli pat nevar salīdzināt ar pagājušās nedēļas midweek stresus.
Jā, eksāmenu es varbūt nenokārtoju, taču trešdien es mēģināšu vēlreiz. Piektdien aizgāju uz darba interviju ļoti labā garastāvoklī, jo iepriekšējā dienā sanāca pārcelt nepārceļamo sapulci uz aiznākošo nedēļu. Šaubos, ka iešu tur strādāt, jo man tas būtu solis atpakaļ, taču ļoti priecājos, ka man bija iespēja aiziet uz darba interviju, jo negribu pazaudēt ķērienu. Tāpat uzskatu, ka man veicās labi. Un galu galā lieta par, ko es visvairāk satraucos bija 6 km Lattelecom maratonā. Man likās, ka es to nevarēšu izdarīt, bet beigās es noskrēju! Un bija diezgan jautri! Nebija vispār jēga satraukties un nākošgad mēģināšu noskriet jau garāku distanci. Nopelnīju medaļu un ārkārtīgi lepojos, ka savu rezultātu uzlaboju.

5/10/17 09:48 am

Jāsaka, ka pēc savām 6 dienu brīvdienām es jūtos kā no laivas izmesta. Pirmkārt jau tas, ka vakar nenoliku braukšanas eksāmenu. Vismaz figūras ieskaitīja, kas ir nice. Sagruzījos vakar pamatīgi, bet ja tā padomā, tad pazīstu tikai 1 cilvēku, kurš braukšanas eksāmenu nolika ar pirmo reizi. Lai nu kā, skatīšos kā ir ar laikiem un iešu nākamnedēļ atkal. Tāpat mani uzaicināja 5dien uz darba interviju, bet tagad man ir jāzvana un jāpārceļ, jo ir sapulce esošajā darbā, kuru nav iespējas pārcelt. 7dien man ir jāskrien 6 km, kas it kā nav daudz, bet man liekas, kā Everests pagaidām. Forši arī tas, ka ārā ir sniegs un vakarā būs tikai + 6 grādi. Es tādā aukstumā nevaru paskriet :(
Es nezinu, ko darīšu, man ir tāda neliela panika par savu dzīvi pēc šīm brīvdienām.
Varbūt arī tas ir tāpēc, ka brīvdienās maksimāli izbaudīju brīvo laiku un sapratu, ka negribu te strādāt.

5/2/17 09:04 am - dilemma

Man ir dilemma - saņemties šajā darbā un dot tam vēl vienu iespēju vai meklēt citu?
Tags: ,

4/24/17 11:25 am

pēdējā laikā diezgan bieži viesojos darba sludinājumu portālos un viens no maniem novērojumiem ir tāds, ka ļoti daudz, kur meklē prakstikantus - piedāvā prakses vietas.
Man ir sajūta, ka manā laikā tā vispār nebija - praksi dienas laikā ar uguni nesameklēt - es domāju, labu praksi, kur kaut ko varēja iemācīties, nevis kur tikai papīrus saraksta. bravo!!

4/24/17 08:37 am - pavasara brīvdienas

uhh kas pa brīvdienām, abas dienas klīdām pa mežu meklējot geocachus - forša sajūta atrast bagātības mežā, kopā pavadīt laiku un vēl saelpoties svaigo pavasara gaisu :) abas dienas McDonalds un suši un šodien protams pārmetumi, un pusdienās šodien augļi un rieksti.
Man ir priekšnojauta, ka šī būs produktīva nedēļa, jo sūtu CV un 2 vakancēm kā arī šodien varu pierakstīties uz braukšanas eksāmenu!!

4/6/17 08:48 am - vīrieši

Man ir jautājums - kāpēc daži vīrieši ir tik pretīgi?
Nu cik ļoti var būt necieņa pret sevi un apkārtējiem, lai no rīta, kad visi iet uz darbu, klepotu, turpat spļautu atklepoto uz zemes un pēc tam vēl aizspiežot vienu nāsi, izšņaukt otras nāss saturu turpat uz ietves. Nekad mūžu neesmu redzējusi, ka ko tādu darītu sieviete. Esmu pamanījusi, ka sievietes Latvijā ir ļoti sakoptas, protams, gaume visiem var atšķirties, taču lielākoties uz sievietēm ir prieks skatīties. Bet nu vīrietis katrs 5 varbūt ir tāds, kuram neriebtos blakus atrasties. Jā, es zinu, ka viņi varbūt ir super labi cilvēki ar ļoti bagātu iekšējo pasauli, bet nu ļaujiet taču arī acis pamielot.

3/20/17 08:38 am

Šorīt braucu autobusā uz darbu un pēkšņi atskārtu, cik gan perfekta bija pagājuša nedēļa!
Viss sākās ar to, ka pabeidzu savus pirmos Courseras kursus, kas man deva lielu motivācijas pieplūdumu, izdevās pasportot 6 reizes no plānotajām 6 reizēm, pabeidzu savu sporta programmu un turpināju ar nākošo soli, satiku savas draudzenes un vēl nedēļas beigās uzzināju, ka man būs bonuss darbā!

3/16/17 12:04 pm

Es tik sen neko neesmu rakstījusi nemaz nezinu kāpēc. Visu laiku gribu kaut ko ierakstīt, taču baigu beigās atmetu ar roku ar domu : kāda jēga? Jēgas varbūt arī nav, taču tā ir lietas, kas man patīk. Man patīk gan rakstīt, gan pārlasīt rakstīto.
:Lieta tāda, ka pēdējā laikā fokusējos uz negatīvām lietām - kas man nepatīk, ko es gribētu uzlabot, ko es gribētu, bet nevaru uzlabot. Visu laiku par to domāju un iekšā iezogas negatīvisms. Skepse ir mana labākā draudzene pēdējā laikā. Bet kāpēc?
Kad es atvēlu laiku padomāt par to, kas notiek īstenībā, es saprotu, ka ir tik daudz, kas labs, ko es it kā ignorēju. Tā neesmu es.
Pēdējā laikā man bail labās lietas ielaist savā dzīvē, Pārmaiņas atpazīstu kā bīstamību un iziešana no komforta zonas man liekas ka ir sliktākais kas var notikt. Tas patiesībā ir tik smieklīgi. Ir tikai divi jautājumi : Ko es gribu un No kā es baidos?

jūtu kā pavasaris iezogas sirdī un bakas kontā. Katru gadu lielākais kārdinājums izpirkt visas pavasara kolekcijas. Pasteļtoņi nozog manu sirdi un lielu daļu algas :)
Tags:

1/26/17 02:39 pm - Nauda un es.

Man no janvāra ir mazāka alga, tad nu sanāk, ka janvārī saņēmu pēdējo normālo algu par decembri. Kaut kā viņa man gausi tērējās, jo domāju, ka jātaupa, nebūs naudiņa drīz un tā.
Bet šodien izdomāju, ka tāda iespēja, ka ir nauda jāizmanto, jo tā ir nauda - tāpat iztērēsies, tāpēc šonedēļ šķiežos uz nebēdu.

1/24/17 04:36 pm - stiprais dzimums

Rūdis šodien no rīta uzdeva man provokatīvu jautājumu: kā es domāju, kas ir gudrāki - sievietes vai vīrieši?
Es, protams, laba draudzene būdama, negribēju aizvainot un pateicu, ka vīrieši. Viņš teica, ka domā tāpat, bet tikai tāpēc, ka sievietēm ir grūtāka dzīve un nav laika domāt par visādām gudrām lietām kā vīriešiem. Mans draugs domā, ka esmu feministe - es pati tā nedomāju. Es domāju, ka sievietēm ir jāzin sava vieta. Taču tā ir ļoti laba vieta :)
Powered by Sviesta Ciba