How can I make the best out of this moment

Recent Entries

3/20/17 08:38 am

Šorīt braucu autobusā uz darbu un pēkšņi atskārtu, cik gan perfekta bija pagājuša nedēļa!
Viss sākās ar to, ka pabeidzu savus pirmos Courseras kursus, kas man deva lielu motivācijas pieplūdumu, izdevās pasportot 6 reizes no plānotajām 6 reizēm, pabeidzu savu sporta programmu un turpināju ar nākošo soli, satiku savas draudzenes un vēl nedēļas beigās uzzināju, ka man būs bonuss darbā!

3/16/17 12:04 pm

Es tik sen neko neesmu rakstījusi nemaz nezinu kāpēc. Visu laiku gribu kaut ko ierakstīt, taču baigu beigās atmetu ar roku ar domu : kāda jēga? Jēgas varbūt arī nav, taču tā ir lietas, kas man patīk. Man patīk gan rakstīt, gan pārlasīt rakstīto.
:Lieta tāda, ka pēdējā laikā fokusējos uz negatīvām lietām - kas man nepatīk, ko es gribētu uzlabot, ko es gribētu, bet nevaru uzlabot. Visu laiku par to domāju un iekšā iezogas negatīvisms. Skepse ir mana labākā draudzene pēdējā laikā. Bet kāpēc?
Kad es atvēlu laiku padomāt par to, kas notiek īstenībā, es saprotu, ka ir tik daudz, kas labs, ko es it kā ignorēju. Tā neesmu es.
Pēdējā laikā man bail labās lietas ielaist savā dzīvē, Pārmaiņas atpazīstu kā bīstamību un iziešana no komforta zonas man liekas ka ir sliktākais kas var notikt. Tas patiesībā ir tik smieklīgi. Ir tikai divi jautājumi : Ko es gribu un No kā es baidos?

jūtu kā pavasaris iezogas sirdī un bakas kontā. Katru gadu lielākais kārdinājums izpirkt visas pavasara kolekcijas. Pasteļtoņi nozog manu sirdi un lielu daļu algas :)
Tags:

1/26/17 02:39 pm - Nauda un es.

Man no janvāra ir mazāka alga, tad nu sanāk, ka janvārī saņēmu pēdējo normālo algu par decembri. Kaut kā viņa man gausi tērējās, jo domāju, ka jātaupa, nebūs naudiņa drīz un tā.
Bet šodien izdomāju, ka tāda iespēja, ka ir nauda jāizmanto, jo tā ir nauda - tāpat iztērēsies, tāpēc šonedēļ šķiežos uz nebēdu.

1/24/17 04:36 pm - stiprais dzimums

Rūdis šodien no rīta uzdeva man provokatīvu jautājumu: kā es domāju, kas ir gudrāki - sievietes vai vīrieši?
Es, protams, laba draudzene būdama, negribēju aizvainot un pateicu, ka vīrieši. Viņš teica, ka domā tāpat, bet tikai tāpēc, ka sievietēm ir grūtāka dzīve un nav laika domāt par visādām gudrām lietām kā vīriešiem. Mans draugs domā, ka esmu feministe - es pati tā nedomāju. Es domāju, ka sievietēm ir jāzin sava vieta. Taču tā ir ļoti laba vieta :)

1/16/17 02:00 pm

Vakar bija absolūti perfekta diena - ar Rūdi aizbraucām uz Riekstkalnu paslēpot un tas bija tik fantastiski, ko es nebiju vispār gaidījusi. Sestdien bijām baudīt ziemas priekus vietējā mežā - pikojāmies, uzcēlām sniegavīru, sataisījām sniega eņģeļus.
Šodien atsākas realitāte ar dzīvokļa meklēšanu, darba ikdienu un pats ļaunākais - tiesību kārtošanu - kas nu jau ir pārvērties par strutainu audzēju manā prātā un es nespēju sagaidīt, kad tikšu no tā vāļā. Kāpēc man tas ir tik grūti??
Tags:

1/11/17 01:12 pm - cepiens

Kā man kaitina, ka dzīvokļu sludinājumos raksta "plašs" - dzīvoklis 45 kvm
Vai arī "centrs" - Matīsa kapu rajons.
Vai virtuves foto vietā ir pievienots griestu lampas foto - tāpat to fugly sūdu izmetīšu nah ārā uzreiz bļe!

1/9/17 02:31 pm

Es nesaprotu, ko tie cilvēki tik ļoti šokējas par bezbikšu metro dienu otrā pasaules malā??
Bet to, ka cilvēki tepat blakus mazgāšanas līdzekļus dzer, tas redz ir OK un to neviens nekomentē.

1/2/17 08:27 am

baaaaa... tā nogurt var tikai no svētkiem. Vai drīzāk no tā, ka ir svētki un nav brīvdienas.
Šodien nav ne gribēšanas, ne varēšanas produktīvi iesākt gadu.
Gribētu braukt atpakaļ mājās un gulēt.

12/29/16 09:21 am - vakardiena Ādažos

Vispār man jau vakar vajadzēja šo ierakstu veikt, bet es vakar atbraucot mājās nevarētu atrast uzreiz, kur dators ir un tāpēc rakstu tagad.
Vakar bija perfekta diena. Biju Ādažos uz inventarizāciju. Biju komisijas priekšsēdētājs, taču Rūdis visu organizēja un izdarīja manā vietā, pat dokumentus sarakstīja. Izstaigāju ražotni, satiku vecos kolēģus. Pēc tam vēl ar rūdi aizbraucām pusdienās un jauno Lido, mājās bijām jau ap pus 3. Aizgājām pastaigāties un vakarā uz teātri. Gribētos, lai katra diena tāda ir :)
Tags: ,

12/27/16 10:12 am

Tik īsās brīvdienas nu ir garām un šodien bija laiks atgriezties darbā.
Braucu mikriņā un domāju par to, ka diez cik cilvēkiem šodien pusdienās būs xmas leftoveri pusdienās. Man nebūs, jo nav spēka vairs grūst sevī visas tās svētku izvirtības. Vienīgais plāns ir šodien sacept atlikušo piparkūku mīklu, bet tikai un vienīgi tāpēc, ka man ļoti iepatikās dekorēt pašceptās piparkūkas. TVnetā šodien atkal "bēdīgi kadri" kā briti svinējuši Ziemassvētkus. Manuprāt, diezgan jautras bildes.

Šodienas plānā CV atjaunošana, darba sludinājumu portālu apmeklēšana, ss. lv, dzīvokļu medības.

12/20/16 01:15 pm - otrdiena

Manā dzīvē pēdējā laikā ir notikuši dažādi notikumi, kuru iespaidā, pirmdienas rītā es aizbraucu uz darbu kā parasti, taču ejot gulēt es nopietni apsvēru lēmumu iet prom no darba. Meklēt citu, palikt tur pat? It kā jau 3 gadi nostrādāti bez pārtraukuma savā sfērā. Man bija lielisks darbs, pirms vēl biju ieguvusi augstskolas diplomu. Arī nākošais gads izskatījās cerīgs līdz vakardienai.
Tags: ,

11/15/16 09:08 am - novembris

Ja man jābūt godīgai, tad es esmu tik piekususi. It tikai otrdienas rīts un man nav spēka.
Ne jau fiziski (fiziski jūtos lieliski), bet morāli tāds sagurums. Es nezinu kā es varu sagaidīt brīvdienas un atvaļinājumu vēl jo vairāk.
Man riebjas novembris un tas apmācies laiks un tas, ka tas turpināsies vēl vairākus mēnešus :(((

11/14/16 11:56 am

Neskatoties uz to, ka ir pilnmēness, šodien darbā mierīga diena.

Pēdējā laikā nevaru ignorēt faktu, ka šis gads tuvojas izskaņai, tāpēc pamazām savelku kopā sasniegto mērķu un to do lista bilanci.
Man ir 2 lieli mērķi, ko gribu šogad sasniegt, bet nezinu vai sanāks, lai nu kā darīšu visu, lai to izdarītu.

Nākamajam gadam jau arī šādi tādi mērķi jau uzstādīti.

11/8/16 11:02 am - dzīvokļu cray cray

Šodien eju cauri dzīvokļiem ss.lv
Viss ok, smuks dzīvoklis, normāls piedāvājums - centra sadaļa.
Atveru - Dārzciems!! Nu c mon!
Kāpēc jātērē savs un mans laiks??? Kāpēc dārzciema dzīvoklis jāliek centra sadaļā, nu kam tas ir izdevīgi??

11/3/16 10:48 am - random diena manā dzīvē

Šodien darbi tikai krājas un es tikai plānoju, kas būtu nākamais, ko es varētu izdarīt, kas nebūtu saistīts ar darbu.
Piemēram, uzrakstīt klabē!
Esmu divkose šodien un vispār visu šo nedēļu. Dzeru latti ar parasto govju pienu un nīstu cilvēkus, ka viņi nerūpējas par apkārtējo vidi, izmanto dzīvniekus, bet pašai man slinkums iet uz veikalu un nopirkt savu pienu, jo ārā redz ir sniedziņš un auksts un man nepatīk. Aizvakar stokamanī sapirkos sierus un gardu muti ēdu tos pa vakariem, nedaudz ienīzdama sevi, tajā pašā laikā domājot, ka esmu labāka par lielāko daļu cilvēku uz šīs planētas.
Vispār man šonedēļ ieslēdzās sevis nepatikšas funkcija. Man viss nepatīk - man nepatīk mati, nepatīk, ka no vasaras iedeguma palikušas tikai bildes telefonā, nepatīk drēbes, nepatīk, ka visas bikses pēkšņi kļuvušas pa lielu un nepatīk doma, ka tagad jāplāno laiks, lai brauktu un iešūtu bikses. Nav ko vilkt.
Vispār nezinu kāpēc tik negatīvi to visu tagad pasniedzu, jo es tā nemaz nejūtos. Vakar biju baseinā, kas man sāk ieviesties kā tāds rituāls, kad varu pamatīgi relaksēties un justies kā nāriņa :) gaidu 18. novembra brīvdienas, atvaļinājumu drīz pēc tam un tad jau arī Ziemasssvētkus. Bis visvairāk es gaidu algu, jo esmu pamatīgi patērējusies šajā mēnesī..
Tags:

10/27/16 12:00 pm

Pēdējās nedēļas notikumi mani ir nogurdinājuši, tāpēc šodien jūtos kā izspiesta vīnoga. Food poisoning vai vēdera vīruss, vakardienas 2 lidojumi, no kuriem viens kavējās, vēlā mājāsbraukšana, no rīta agrā celšanās - tas viss rezultējas ar to, ka man nav spēka. Šodien jau pabiju divās sapulcēs, bet atlikusi ir vēl viena. Labi, ka vakarā ir masāža un tad varu iet mājās un gulēt. Vispār jau nav par ko sūdzēties, kā tikai nogurumu un rudeni. Nespēju noticēt, ka atkal pienācis tumšais, pelēkais rudens :(

Vispār, ja kādreiz būs iespējams iespēja ceļot laikā, tad es ņemšu atvaļinājumu un ceļošu uz savu jaunību vasarā :)
Tags: , ,

10/13/16 02:12 pm - zivju filma

Skatos to kreizī zivju filmu.
Šobrīd esmu tikusi līdz daļai, kur saka, ka siļķi, nēģus (vai tad nēģi nedzīvo upēs?) un lasi no Baltijas jūras ēst nedrīkst. Viss esot toksisks.

10/10/16 01:39 pm

Šodien ārā saulains laiks, man ir labs garastāvoklis (salīdzinoši labs, ņemot vērā, ka jābūt darbā un ir pirmdiena), vakarā man jāiet uz masāžu un decembrī ņemšu atvaļinājumu un lidošu uz Barselonu!
Viss, ko man gribas darīt ir internetā meklēt visādus interesantus rakstus, ko darīt un ko apskatīt galamērķī. wuuuhuu!
Tags: ,

10/7/16 09:27 am

Šodien bija tāds rīts, ko kura es baidos katru vasaru: auksts dzīvoklis, negribas celties, ārā vēl tumšs, apmācies, nedaudz mitrs un vējains, izejot ārā, aukstums sāk iezagties visās mazajās vietiņās un spraudziņās, kas nav aizsegtas ar mēteli, prasās cimdus un pēdējais, ko gribas darīt ir braukt ar autobusu, kur visi klepo :(

Labā ziņa, ka šodien ir piektdiena, kas ir laba ziņa tikai relatīvi, jo tas nozīmē, ka spēka nav nemaz. Nezinu kāpēc, bet šonedēļ esmu pamatīgi sagurusi. Gribas iet mājās un gulēt zem 3 segām.
Tags:

10/3/16 09:26 am - pirmdienas rīts

Esmu pozitīvs cilvēks, visur mēģinu saskatīt labo, meklēju pozitīvo it visā - arī Juglas autobusā uz darbu no rīta pirmdienā.
Iekāpju iekšā man viss ok, bet cilvēki, kas tur jau sēž izskatās tā it kā tulīt, tulīt sāks raudāt. Rodas iespaids, ka viņiem viss riebjas - riebjas gan autobuss, gan vieta uz kurieni, tas viņus ved. Neko tur nevar darīt, tikai nelaist sevī iekšā.
braucu tālāk un pieskaros stienim, pie kura biju domājusi pieturēties - kaut kas lipīgs. NU WTF? Kas lipīgs var būt uz rokām??
Powered by Sviesta Ciba