20 Jūnijs 2019 @ 11:51
Cik lielos sūdos ir iekūlusies 81 gadīgā ome?  
Atnākusi vēstule no tiesu izpildītāja informējot līdzīpašniekus, ka "Rīgas apgabaltiesas "tādā un tādā" iecirkņa lietvedībā atrodas "tāds un tāds" zemesgrāmatu nodaļas izdotais lēmums par parāda piedziņu no "81 gadīgās omes", par labu sia Nordic Finance. Paziņoju, ka minētajā izpildu lietā piedziņa tiek vērsta uz "81 gadīgās omes", piederošo 1/3 domājamo daļu no nekustamā īpašuma "tur un tur", kā arī paziņoju, ka iepriekš minētais parāds nav nodrošināts ar hipotēku uz attiecīgo nekustamo īpašumu."

Ko tas nozīmē? Ome brauks uz pansionātu (dzīvos zem tilta)?

Paldies par atbildēm.
 
 
20 Jūnijs 2019 @ 11:05
 
Dievzemītes deputāti ir tik "apdāvināti", ka pat akcīzes nodokli kā nākas neprot samazināt. Alum vajadzēja pazemināt, pie vienas reizes arī kafijas akcīzi varēja atcelt.
 
 
20 Jūnijs 2019 @ 07:58
 
Varētu kāda LV augstskola beidzot saņemties un startēt ar šādu pieeju - rektors, tērpies zvērādās un ar zarainu mietu rokās pasaka: no katriem desmit studentiem beigs labi ja viens, bet darba tirgū viņam konkurentu nebūs. Kā specvienībā - lielāko daļu atmet, bet tie kas paliek kaut ko spēj arī izdarīt nevis tikai dainot un vārsmot konceptus par konceptiem un stratēģijas.
 
 
19 Jūnijs 2019 @ 15:38
 
LSM. Policija pieķer Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra saimniecību piena nelegālā tirdzniecībā
 
 
19 Jūnijs 2019 @ 10:17
 
no preses relīzes: "Filma “Suņi nevalkā bikses” uzņemta Latvijā, tās masu skatos filmējušies arī Rīgas BDSM komūnas dalībnieki."
 
 
19 Jūnijs 2019 @ 09:52
 
Jauns.lv: Sieviete, kuras pagalmā nofilmēts dīvainais radījums, noliedz, ka tas bijis viņas dēls
 
 
18 Jūnijs 2019 @ 13:26
Bio piena produkti  
Kāds varbūt ir vairāk informēts par to, ko Latvijā īsti paģēr "bio" (vai "eko") birka piena produktiem? Cik saprotu, tas gluži nepaģēr, ka tas ir tikai ar bio zāli/sienu barots jeb t.s. "grass-fed"? Ja baro ar bio graudiem utt., tas arī iet zem "bio" birkas, ja? P., Trikātas piena www lapā ir rakstīts "GOVS TIEK BAROTA AR DABĪGU BARĪBU (ZĀLI, SIENU)". Īsāk sakot, man interesē, kuri zīmoli vai saimniecības Latvijā piedāvā teju 100% grass-fed piena produkciju.
 
 
18 Jūnijs 2019 @ 09:49
Go small or go home  
Moonrise Kingdom ir filmēta uz 16mm filmas
 
 
17 Jūnijs 2019 @ 20:39
 
Vai kāds varētu palīdzēt ar tulkojumu statistiskās analīzes terminam "forward selection"?
Konteksts: "Forward selection is a type of stepwise regression which begins with an empty model and adds in variables one by one."
 
 
17 Jūnijs 2019 @ 20:06
Gribu īrēt uz 1 mēnesi  
Steidzami meklēju ne pārāk dārgu dzīvokli uz apmēram vienu mēnesi 4 cilvēkiem (2 p. un 2 b.), kamēr pašu mājās notiek remonts. Vēlams Juglā vai Mežciemā. Var būt arī Garkalnes vai Ādažu novadā.
 
 
17 Jūnijs 2019 @ 14:43
Gribu īrēt uz 1 mēnesi  
Steidzami meklēju nedārgu dzīvokli uz apmēram vienu mēnesi 4 cilvēkiem (2 p. un 2 b.), kamēr pašu mājās notiek remonts. Vēlams Juglā vai Mežciemā. Var būt arī Garkalnes vai Ādažu novadā.
 
 
17 Jūnijs 2019 @ 14:05
mac remonts  
labdien!

mans MacBook laptops nelādējas, diagnostikā uzstādīja verdiktu, ka jāmaina detaļa, kas regulē strāvas plūsmu.
vai 150 eur par šādu remontu ir ok cena? varbūt varat padalīties pieredzē ar apple servisiem Rīgā (diagnosticēja man iserviss.lv)
 
 
16 Jūnijs 2019 @ 23:32
Atšķirīgs interneta ātrums ierīcēs  
Labvakar, Ciba!

Kas varētu būt par problēmu, ka wi-fi ātrums apmēram blakus novietotām ierīcēm manāmi atšķiras? Telefonā >40 MB/s, datorā labi ja 7 MB/s - divos datoros. Testēts ar speedtest.net lapu datorā un attiecīgi lietotni telefonā. Kā to labot? Paldies!
 
 
16 Jūnijs 2019 @ 23:28
 
I won't run away no more, I promise
Even when I get bored, I promise
Even when you lock me out, I promise
I say my prayers every night, I promise
I don't wish that I'm spread, I promise
The tantrums and the chilling chats, I promise
Even when the ship is wrecked, I promise
Tie me to the rotten deck, I promise
I won't run away no more, I promise
Even when I get bored, I promise
Even when the ship is wrecked, I promise
Tie me to the rotten deck, I promise
I won't run away no more, I promise
 
 
16 Jūnijs 2019 @ 16:34
 
Jē, šodien uz Pink! Vienītī!
Sen neesmu bijusi uz tik lielu konci. Pēdējais bija uz K's Choice, kas bija superīgs.
 
 
16 Jūnijs 2019 @ 12:24
Mēs varam!  
Liepājas cietums var kļūt par paraugu Eiropā, uzskata Bordāns

/ https://www.delfi.lv/news/national/politics/liepajas-cietums-var-klut-par-paraugu-eiropa-uzskata-bordans.d?id=51195739 /

Gaidīsim podraides no jaunā objekta iemītniekiem. Spriežot pēc paziņojumiem tajā kādu laiku plāno pavadīt krietna daļa Dievzemītes gudrāko prātu(bij. deputāta Krisberga vārdi).
Ceļ kā priekš sevis.
 
 
 
16 Jūnijs 2019 @ 00:14
Traktors ar traktoristu kurš stumj un krauj.  
Sveiki Cibiņi,

Varbūt kādam no jums ir pazīstams traktorists Ventspils pusē kurš vēlas palīdzēt par samaksu?
Pirms došanos uz nomas punktiem, ienāca prātā piedāvāt privātajam. Privātās pazīšanās varbūt nākotnē noder :)

Tātad par darbu - Uz aptuveni 600 m2 liela zemesgabala jāsastumj zālē ieauguši būvgruži/sadzīves atkritumi un jāiekrauj 7 m3 lielā konteinerī.
Zemes gabals atrodas pārventā, tajā rajončikā kur atrodas publiskā pirts. Gribētu to izdarīt pirms Ligo.

Ceru uz veiksmi
 
 
labsajūta pārgājusi uz: busy
 
 
15 Jūnijs 2019 @ 16:21
Avio biļešu cenas  
Sveiki, biežceļotāji!

Kā tur īsti ir - ja tagad, skatoties uz sev tīkamiem reisiem novembrī (Madride + lokālais no Madrides) man tīkamās biļetes maksā 302 eiro turp-atpakaļ, vai, sagaidot tos maģiskos 2 mēnešus pirms lidojuma, šiem pašiem reisiem biļetes būs dabūjamas lētāk?
vai arī tas ir mīts, tomēr?

UPD. Paldies par pieredzēm! Pirksim tagad.
 
 
15 Jūnijs 2019 @ 09:54
Deklarētā adrese un nekustamā īpašuma nodoklis  
Jautājums ļaudīm, kas kaut ko saprot no nekustamā īpašuma nodokļiem.

Situācija šāda: ir mazpilsētas māja, kurā mēdza dzīvot omīte, diemžēl nesen nomira. Tagad mājā neviens nav deklarēts, kas nozīmē, ka vienam manam radiniekam, kuram māja pieder, būtu jāmaksā augstāki nekustamā īpašuma nodokļi.

Tad nu jautājums - vai ir svarīgi, vai tā ir fiziska vai juridiska persona, kas deklarējas? Tobiš, vai tur var piereģistrēt firmu, maksāt nodokļus savai iecienītajai pašvaldībai un tādējādi vienlaikus samazināt šī mana radinieka NĪ nodokli?

Principā radinieks tur varētu deklarēties arī pats, bet nepārzina likumdošanu un baidās, ka zaudēs kādas privilēģijas Rīgā, kur pamatā dzīvo un strādā. Uztraucas par medaprūpes pieejamību, bet, cik nu zinu, deklarētā adrese diez vai kaut ko maina, ne? Radinieks taču varētu turpināt iet pie saviem dakteriem Rīgā? Vai ir kādi zemūdens akmeņi?

Paldies!