|
Augusts 7., 2005
23:52 nedēļas nogale 1.gab. apmeklētas Latvijas pilsētas 2 gab. nokavēts sabiedriskais transports - 3 reizes!
parto pēdējo īpaši lepojos, manc persōnīgajs rekords. vispār jādomā, kā es vispār darbadienās spēju organizēties.. jo acīmredzot nedēļas nogalēs nekādi.
starpcit, esat ievērojuši, cig oranži ir pīlādži un cig lieli kastaņi? unka jau zied gladiolas? unka puķkāposti maxā 20 sant/kg?
|
Comments:
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/13790/2046) | From: | snu |
Date: | 8. Augusts 2005 - 00:01 |
---|
| | | (Link) |
|
rudens princesīt nāk, rudens...
oo, manc princi! man šķietka šoreiz teu pilnīga taisnība :)
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/13790/2046) | From: | snu |
Date: | 8. Augusts 2005 - 00:04 |
---|
| | | (Link) |
|
:) kino sezona atsāksies:)
From: | voks |
Date: | 8. Augusts 2005 - 13:30 |
---|
| | | (Link) |
|
runaajot par pukjkaapostiem, manas peedeejaa laika miiljaakaas veelaas brokastis sestdienu/sveetdienu riitos: pukjkaapostus uzliek uz pannas (praavaakaas roziites ieprieksh paarshkjelj uz pusi)un eedamkarotee oliiveljljas apcep (zem vaaka, lai miiksti arii). tad liek uz shkjiivja un paarkaisa ar nedaudz sadrupinaata `dor blue`. uzliek virsuu bljodu vai vaaku, lai siers izkuust.
aaaaaaaaa.... izklausās rosinoši :) |
|
|
Sviesta Ciba |