|
|||||||
![]() |
![]() |
![]() |
|||||
Sviests - tā viš i
Comments:bucha! Tev izdosies! ps garaak gribas, bet nevaru - jaazhaavee mati un jaaskrien uz Riigu darba lietinjaas:)))
(Atbildēt)
un veel gribeeju pateikt, ka mana buutiiba atsakaas pienjmt info par to, ka auru redzeeshanas kjiila ir neredzeeshana taalumaa. vai nav taa, ka cilveekam ir pilniigaa chakru sisteema - un energjija virpuljo vertikaali un lokos, tad vinjsh ir VESELS un vesels noziimee redzeet vienliidz asi tuvumaa un taalumaa. sho dereetu veel kaut kur ievaakt...nu, info ievaakt!:)))
jaa jaa.. pievienojos Betai :) jo mees jau ar vinju nesen kaa shamo apspriedaam. Mums domaat, ka tur sunz zem neveeleeshanas redzeet vistuvaak sev aprakts... :) nu un tas tad taads "piespiedu" mehaanisms ;)
atcereejos, ka man taa redze saaka bojaaties tad, kad paarlieku pieveersos visam kam citam, ne sevis dzirdeeshanai... ;) jaa, un tad man liekas, ka - tas ir skaisti redzeet auras :) bet, ka viens mums te teica 7dien, :) arii liela atbildiiba, kuru nevajadzeetu zunjemties, pirms viss sevii nav sakaartots. :) man tas liekas taa dabiigi. :)
Manā gadījumā tas ar to redzi ir tā, jo tas man sākās pilnīgi vienlaicīgi - redzes pasliktināšanās un auru redzēšana. Turklāt, jo labāk redzu auras, jo sliktāk tālumā.
It kā centos atrast problēmas sakni, bet nezinu... Viņa (dziedniece) neko vairāk nepateica. Acīmredzot, izvēle paliek manās rokās. Pēc svētdienas jūtu, ka man brilles atkal kļuvušas nedaudz par vājām (bet tik traki jau vēl nav)! mjaaa..... saprotu to sajuutu, kad nokonstatee, ka atkal jau vajag stipraakas brilles. :/ nevareetu teikt, ka ir jautri.. :) bet, ka tu saki, arii nevaru atrast to sakni... :)
saulaini samidi tev :) :) :) es tagad ir sagurusi peec Riigas, bet gribu pateikt, ka briestu eksperimentam peec Norbekova sisteemas (vinjam ir graamata - nosaukuma akaut kas ar Muljkja pieredzi jeb kaa atguut redzi... ir dzirdeetas pozitiivas lietas. Ps varbuut tiek kaut kas dariits ne iisti ...hmm, kaa lai pasaka, - ne nepareizi bet... varbuut tiek izmantota ne taa energjija auru redzeeshanai - t.i. - nevis info njemta no visuma, bet teereeta sava energjija. taa kaut kaa.
katraa zinjaa - ja redzeet auru ir dabiigs staavoklis, man griba steikt, ka laba redze arii ir dabiigs staavoklis. ja viss notiek pareizi (ehh, kursh pateikt kaa tas ir pareizi - varbuut var pajautaat Gundegai, kas ar Aelitu sadarbojas...man liekas vinjai redze nav bojaata...). ... ja notiek pareizi, tad veselkiiba nepasliktinaas. man ir -2. es zinu, ka IR IESPEEJA atguut redzi. |
|||||||
![]() |
![]() |
![]() |