varbut_tomer_ne's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Sunday, November 10th, 2013
05:50
Nu bet protams. tieši tad, kad pati esmu sevi saslavējusi un uzsitusi uz pleca par to, ka nemēdzu dzērumā nevienam zvanīt/rakstīt, dažas dienas vēlāk ņemu un tieši to arī izdaru. Aagh

(ir ko piebilst)

Friday, November 8th, 2013
17:22
vakar pēc darba izdomāju iegriezties savā mīļākajā bārā, kas pēdējā gada laikā ir kļuvusi par tādu kā realitātes izbēgšanas salu. un jā. vakar pēc darba tiešām gribējās bik pabūt vietā, kur varētu vnk atslēgties draugu lokā pie kāda kausa alus [runājot par alu, vakar secināju, ka pēdējā gada laikā diezgan manāmi esmu pārgājusi uz rumu, un savu jaunības gadu mīļāko dziru biju atstājusi pilnīgi novārtā. bet nu jā, vakar tas tika mainīts]. iegāju bārā. satiku draugus. paspēju izdzert vienu kausu "samson" tumšā, kad mani draugi paziņoja, ka dosies mājās. vnk liels WTF! es biju ieradusies maksimums pirms stundas, un šie jau taisās doties mājās. iemesli? miegs, darbs, nūģisms [tas maz ir vārds?]. tā kā jā. tiku atstāta viena. tā kā vēl nebiju gatava doties mājās, pasūtīju vēl vienu kausu un vienītī apsēdos pie bāra, daļēji tāpēc, ka vienai pie galdiņa sēdēt likās pārāk skumji, un tāpēc, ka, nenoliegšu, pēdējā mēneša laikā pret vienu no bārmeņiem bija izveidojies dīvains crush. bet nu sēdēju. dzēru. pasmējos ar bāra īpašnieku par savu darbu. satiku vēl vienu dzeršanas biedru, kuram labpatīk, sarunājoties, skatīties uz manām krūtīm. un kad jau jutos pietiekami iedzērusi un nogurusi pašai sevi izklaidēt, dzirdēju sarunu, kas bija mudinājums vispār šeit kaut ko ierakstīt. proti, dzirdēju kā mans crush, "bārmenis ar hot sejas vaibstiem", vienam citam klientam uz jautājumu - vai viņam ir draudzene?- atbildēja apstiprinoši. it kā nieks. bet bik iesita pa krūti. neesmu no tā dūdām, kurām bieži kāds iepatīkas. bet ja tas tomēr notiek, tad ... tad vov. un lai gan jau pirms nedēļas biju izdomājusi, ka nemēģināšu viņam picirst un ļauši šīm simpātijām palikt tikai pie manīm, kaut kā dzirdot, ka tik un tā nekas nebūtu varējis sanākt, bik lika saskumt. lai gan nebiju gatava rīkoties. tomēr patika pasapņot - kā būtu, ja būtu.

current music: Lana Del Rey - Video Games

(ir ko piebilst)

Sunday, November 3rd, 2013
18:15
ja man brīžos, kad pārrodos no bārā mājās, neiestātos iekšējā bremze, es jau tagad būtu paspējusi savārīt tādu putru. un jā. arī vakardiena nebija izņēmums. kamēr sēdēju pie bāra letes, viss likās pašsaprotams un arī garastāvoklis bija diezgan labs. bet tiklīdz, kā spēru soli pāri mājas slieksnim, tā viss. sākas dusmas, vilšanās, skumjas.

it kā jūtos pašpietiekami. bet.. bet tad pienāk tās reizes, ka tā vien gribas to, šito un vēl bik arī to tur.

reizēm liekas. moš nevajag censties sevi dzērumā apturēt un kaut reizi tomēr ļaut savam dzērušajam es vaļu. jo šaubos vai skaidrā prātā spētu pateikt to, kas jau kādu laiku prātu jauc

current music: Diplo - Rock Steady

(ir ko piebilst)

Sunday, August 4th, 2013
17:56
būt galvenajai nav viegli. pārāk daudz atbildība. konfilkti. un divreiz vecāku cilvēku komandēšana.

current music: ZZ Ward - 365 Days

(ir ko piebilst)

Sunday, July 28th, 2013
23:25
klasiska dūdiņu problēma - pati ieteicu puisim neiespringt un satikties arī ar citām dūdām, un tagad krem, ka viņš tiešām to arī dara. un tizlākais šajā visā ir tas, ka es pati ar viņu tik un tā negribu būt kopā!

pieņemu, ka vnk negribēju zināt par tām citām un patika doma par viņu kā puisi, kas vienmēr būtu pieejams. bet nu tizli tā domāt. tāpēc jāpieņem situācija un jāmēģina viss nolīdzināt līdz tam, lai tiešām spētu palikt tikai labi draugi. bez jociņiem par to kā bija tad, kad salaidām un divdomīgām piebildēm. izklausās neiespējami, bet nu jāmēģina. un pieņemu, ka viņš arī uz to bīda. citādāk nespēju saprast viņa motīvu man stāstīt par saviem sakariem ar citām. ja nu vienīgi motīvs ir padarīt mani greizsirdīgu. kas manuprāt ir absolūti idiotiski. un rada tikai pretēju efektu.

(1 comment | ir ko piebilst)

00:28
āāgh. tādās situācijās, kā tās, kas notiek pēdējā laikā, gribas vnk kliegt, mest kko pret sienu un pasūtīt lielāko daļu cilvēkus dirst! .. ne jau tāpēc, ka viņi kaut ko būtu izdarījuši. nē, nē. es vnk esmu dusmīga. apriebies mēģināt notiekošajās lietās saskatīt loģiku. un apnicis cerēt uz kaut ko tādu, kas tā vien liekas tāpat nekad nenotiks.

(ir ko piebilst)

Friday, July 19th, 2013
05:21
pēdējā laikā esmu super apjukusi, kā būtu pareizi rīkoties. vai mierināt un piedot draudzenei, kura to vien dara, kā tevi pieviļ? vai turpināt tikties ar puisi, ja neesi īsti pārliecināta, vai tev viņš vispār patīk bik vairāk kā tikai draugs? un vai uzņemties iniciatīvi, lai iespējams sāktu jaunas attiecības, ja pastāv iespēja, ka tas varētu iznīcināt tiešām labu draudzību?

esmu apjukusi. tiešām apjukusi.

current music: Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre

(ir ko piebilst)

Monday, July 1st, 2013
19:56
jau ļoti ilgu laiku biju domājusi par nopietnām attiecībām. ka varbūt beidzot ir pienācis laiks piezemēties. atrast to otru cilvēku ar kuru kopā bīdīt savu nākotni. taču tagad, kad beidzot ir tiešām pavērusies tāda iespēja. viss par ko es spēju domāt ir tas, ka man patīk būt natkarīgai. es nesaprotu. vai tiešām es vēl neesmu tam gatava un visas šīs ilgas pēc stabilām attiecībām man radās tikai apkārt esošo draugu iespaidā, kuri tā vien liekas, ka visi ir atraduši kādu ar ko kopā jūtas ērti, labi un spēj iedomāties kopā veidojam ģimeni? es nezinu. varbūt es vienkārši esmu nobijusies, jo ja ļaušos šim visam, tad pazaudēšu savu brīvību. pazaudēšu iespēju darīt ko, kad, kur un ar ko vien vēlos? ekh. es nezinu. tiešām esmu apjukusi.

+ tas, ka šobrīd katrs otrais puisis,kas nav viņš, man liekas, ka ir palicis tiešām simpātisks, a diez ko nepalīdz šai situācijai.

current music: Thieves Like Us - Your Heart Feels

(1 comment | ir ko piebilst)

10:28
agrāk nepagāja ne diena, kad kaut ko Cibā nebiju uzrakstījusi. bet kaut kā ar visu to, ka aizvien vairāk draugi un paziņas pievienojās šai kopienai un sāka sekot arī maniem ierakstiem, vēlme dalīties ar savām pārdomām mazinājās. bet tagad, kad jau ir uzkrājies diezgan daudz kas sakāms, opcija šeit atkal rakstīt likās, kā iespēja bik izlādēt to, kas iekšā sakrājies.

kad biju jaunāka domāja, ka kļūstot vecākai, spēšu vieglāk risināt problēmas, pati zināšu, ko vēlos un nebaidīšos no nezināmā. bet ah kāda muļķe es biju. ir pagājuši vairāki gadi, un es vēl arvien nezinu ne to, ko vēlos, ne to, kas īsti esmu. ja kāds man tagad prasītu, kur tu sevi redzi pēc 5,10 gadiem, es tiešām nespētu atbildēt. jo es pat nezinu, kur un kādā stāvoklī es būšu pēc mēneša vai diviem.

pašu nenormāli kaitina šī nenoteiktība. tas, ka esmu tik neizlēmība un tas ka ar šo visu, čakarēju dzīvi arī tiem, kas izdomājuši pievienoties manam ceļojumam pa dzīvi. ekh

current music: Kakkmaddafakka - Self-Esteem

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba