ceriņi [entries|archive|friends|userinfo]
vairsneat ceriņi

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

203 [22. Maijs 2018|00:37]
es esmu puisis un man patīk puiši, un tāpēc gribētu uzskatīt sevi par bezvainīgu, bet tā nav. gribētu iemācīties skatīties uz homoseksuāliem pāriem tā, lai tas neizskatītos pēc blenšanas, bet nevaru, jo es zinu, ka tā mav tikai trauksme, bet, ka tas tiešām jūtas kā blenšana pat no labi domājošu cilvēku puses. nupat gāju caur vērmani, atstājis savu bakalauru iesieties copypro.
Link3 raksta|ir doma

202 [19. Maijs 2018|01:51]
neprotu atšķirt vientulību no skumjām, neesmu pārliecināts, ka tur vispār ir nošķīrums un, ja ir, vai tas ir svarīgs. piedzēros. bet arī izdejojos. es domāju, ka tas bija veselīgi: tādos par mirkļa attieksmēm pret sevi lielākos vilcienos. vilcieni gan īstenībā ir viena lieluma.
Link3 raksta|ir doma

201 [17. Maijs 2018|11:31]
vakar pabeidzu bakalauru, atliek tikai iztulkot anotāciju dāniski un cerēt, ka darba vadītāja kādā brīdī pamodīsies no hibernācijas un nokomentēs kaut ko vairāk par 'izskatās kvalitatīvi'. tagad es arī gribu atmosties no hibernācijas, mest sevi pret notikumiem un cilvēkiem, jo bail, ka tūlīt uznāks tā nomāktā bezjēdzības sajūta, kas rodas, kad pazūd tiecība: man tiecībai vajag ārējus dzinuļus. bet pēkšņi liekas, ka vairs vispār nesaprotu, kā strādā lietas ap mani un manī. tik daudz nefokusētas gribēšanas iekšā, kas draud pavērsties pret sevi. iepriekš taču tik daudz ko atliku, domājot "man tagad nav šim laika - pēc tam."
Link4 raksta|ir doma

200 [14. Maijs 2018|12:27]
uz darba e-pastu regulāri pienāk ziņas no mirstošām atraitnēm, kas grib mums pārskaitīt savus miljonus. pārsvarā tās ziņas ir diezgan garlaicīgas un vienādas, ja vien nav rakstītas ar google translate. bet šitā vēstule ir kaut kas jauns, tādu ziepeni vēl nebiju lasījis:

This is Ms. Josan Nowak, from Estonia writing from hospital here in Ivory Coast; therefore this email is very urgent to attend. I want you to know that I’m dying here in this hospital right now which I don't know if i will see more days to come.

My Beloved, i was informed by my doctor that i got poisoned and it affected my liver and i can only live for some days. The reason why i contacted you today is because i know that my step mother want to kill me and take my inheritance from my late Father. I have a little adopted child name Eric C. Nowak that i adopted in this Country when my late Father was alive and $3,5 million dollars i inherited from my late father. My step mother and her children they are after Eric right now because they found out that Eric was aware of the poison, and because i handed the documents of the fund over to him the day my step Mother poisoned my food, for that reason they do not want Eric to expose them, so they are doing everything possible to kill him.

My Beloved, please i want you to help him out of this country with the money, he is the only one taking care of me here in this hospital right now and even this email you are reading now he is the one helping me out. I want you to get back to me so that he will give you the documents of the fund and he will direct you to a well known lawyer that i have appointed, the lawyer will assist you to change the documents of the fund to your name to enable the bank transfer the money to you..

This is the favor i need when you have gotten the fund:

(1) Keep 40% of the money for Eric until he finish his studies to become a man as he has been there for me as my lovely Son and i promised to support him in life to become a medical Doctor because he always desire for it with the scholarship he had won so far. I want you to take him along with you to your country and establish him as your son.

(2) Give 20% of the money to handicap people and charity organization. The remaining 40% should be yours for helping my son Eric on this task.

Note; This should be a code between you and my son Eric in this transaction -(Code: Hospital). any mail from him, the Lawyer he will direct you to, without this code -(Code: Hospital). is not from Eric, the Lawyer or myself as i don't know what will happen to me in the next few hours.

Finally, write me back urgent so that Eric will send you his pictures to be sure of whom you are dealing with. Andrew is 14years of age, therefore guide him. Again if i don't hear from you i will look for another person or any organization.

May Almighty God bless you and use you to accomplish my wish. Pray for me always.

Ms Josan Nowak
Link5 raksta|ir doma

196 [10. Maijs 2018|10:26]
kompis skan kā raķete pirms starta. līdz bakalaura nodošanai vēl nepilnas divas nedēļas. pls, izturi.
Link1 raksta|ir doma

195 [5. Maijs 2018|03:05]
nekad neesmu sapratis, kāpēc dažas olīvas burciņā peld pa virsu, bet dažas negrib doties rokā (dakšā).
Linkir doma

194 [4. Maijs 2018|18:37]
uz ielas tieši priekšā nokrita putna sūds puskanalizācijas lūkas izmērā. es nobijos. tas tiešām bija ļoti ievērojams putna sūds, ja reiz par to rakstu. liekas, ka turu sevi un bakalauru trauslā, bet līdzsvarā.
Linkir doma

191 [28. Apr 2018|13:18]
šausmas. vajadzētu sauso periodu līdz bakalaura beigām. šitais taču vispār nav veselīgi, turklāt es kļūstu par absolūtu idiotu.
Link4 raksta|ir doma

190 [27. Apr 2018|00:36]
nozagu vakaru bakalauram, lai uzrakstītu padumju pastāstiņu un atcerējos, ka rakstīt var būt arī jautri. vispār mani nupat sāk uztraukt tas bakalaurs: ir palikušas trīs nedēļas, bet man aizvien ir tikai puse. nobruka mans labais ikvakara rakstīšanas ritms. nopirku arī biļetes uz dānijas vasarskolu un biju patīkami pārsteigts par to, cik lēti sanāca. īstais taimings.
Link1 raksta|ir doma

187 [21. Apr 2018|12:21]
vakar sajutos vecs. šodien gribu būt visāds un visur. domāju, ka man vairāk jāklausa savām nojautām par to, kur būs labi un kur nē.
Linkir doma

186 [12. Apr 2018|20:37]
nejaušu notikumu sakritība, ko varētu dēvēt arī par spontānu pavasara tīrīšanu, sidru un sautējumu, kas vārās pārāk ilgi, lika man palasīt veco blogu, kurā rakstīju no apmēram 18 līdz 20 gadu vecumam. es biju ārkārtīgi jūtīgs, nomākts un apmaldījies. no šīm trim lietām man pietrūkst jūtīguma. agrāk arī biju atklātāks pret sevi. tagad vietā nācis tāds kā lakonisms un mērķtiecība, kuras kursu es nevaru īsti nodefinēt. bet man ir aizdomas, ka tās ir dabiskas vielas, kas izstrādājas, kļūstot vecākam.

- internets ir baiss ar to, cik tam laba atmiņa.
- es agrāk spontāni un intuitīvu pratu interesanti strukturēt vai samežģīt tekstu. protams, ne vienmēr.
- lasot sākotnējais cringe diezgan drīz pāriet un kļūst interesanti. domāju, tas tāpēc, ka šķiet - būs jāsaskaras ar agrāko sevi un apziņa, ka šībrīža man ir radniecība ar agrāko sevi, raisa kaunu. pēc tam, atpazīstot sevi tekstā, rodas tāda kā nostalģija. bet varbūt emocijas mainās, jo sākumā šķiet, ka tie teksti noteikti būs šausmīgi, bet tad es pārsteigumu secinu, ka daļa nemaz nav tik traki, jo es taču rakstīju salīdzinoši regulāri - pat ja tās bija vien tādas mulsuma pret dzīvi pilnas coming of age pārdomas un izplēsumi no ikdienas.
Linkir doma

185 [10. Apr 2018|13:58]
man ir piemeties pavasara bzdings, citādi to tiešām nevar aprakstīt.
Linkir doma

184 [5. Apr 2018|10:42]
man šķiet interesanti, cik nokontrolējami veidojas manas atmiņas: ir daudz brīnišķīgu un svarīgu notikumu, ko neatceros, jo neilgā laika posmā pēc atgadījuma neviens nejaušs kairinājums nav tos uzjundījis. apzināti neesmu tos prātā mēģinājis attīt un noskatīties vēlreiz, jo tie šķiet tik izteiksmīgi, ka manī paliks vienmēr. un tad ir pilnīgi nebūtiski piedzīvotā fragmenti, kurus kāds nejaušs kairinājums pēkšņi atsauc atmiņā, piemēram, nedēļu vēlāk. un es saprotu, ka tagad man būs šitāda atmiņa un neko tur vairs nevar padarīt. būtu inčīgi mēģināt apzināti veidot atmiņu kartotēku. tam taču vajadzētu ietekmēt personību. bet nu, noteikti jau manī glabājas arī atmiņas, kuras vēl neatceros. tā kā sēklas zemē gaida piemērotu apstākļus, lai uzdīgtu.
Linkir doma

181 [3. Apr 2018|20:00]
nevaru nobalansēt savu vēlmi pēc sabiedrības. lielākoties es gribu, lai visi mani liek mierā, bet tad dažkārt (un tā sajūta vienmēr nāk spontāni) tik ļoti gribas sarunas un cilvēkus - kā tagad. būtu milzīgi ērti, ja man cilvēkus gribētos tad, kad viņi jāsatiek, un negribētos tad, kad ir daudz cita darāmā un nevienam nav laika.
Link1 raksta|ir doma

180 [3. Apr 2018|18:19]
man bērnībā šķita, ka aktierim ir viena no bīstamākajām profesijām pasaulē. es domāju, ka nāve filmās ir īsta nāve. nevarēju iedomāties, kā kāds var izlemt strādāt par aktieri, ja režisors filmā jebkurā brīdī var izlemt, ka tevi ir jānošauj. filmēšanās likās ļoti bailīga. bet man bērnībā vispār bija ļoti bail no nāves: es atceros, ka bērnudārzā, kad vajadzēja izvēlēties profesiju, kurā gribētu strādāt, es teicu, ka būšu taksometra šoferis (to audzinātāja izlaidumā pieteica mikrofonā visai zālei). ilgi galvā pirms tam rēķināju, kura no man zināmajām profesijām ir ar vismazāko nāves potenciālu.
Link1 raksta|ir doma

179 [25. Mar 2018|22:03]
jocīgi būt arzemēs tajā pašā vietā, laikā, kompānijā. un vēl ar internetu telefonā: good job, eiropas savienība. sajūta, ka esmu tepat. bet arī baisi, jo pazīstamā telpa a.k.a. internets rada sajūtu, ka attālināšanās ir neiespējama.

ak jā, man lidmašīnā somā uzsprāga kefīrs. kurš gan domā par spiedienu?
Linkir doma

178 [21. Mar 2018|18:52]
īsas tikšanās mani padara skumju.
Linkir doma

177 [21. Mar 2018|12:35]
love/hate relationship ar tekstiem tulkojot laikam tikai pieaug: varu bezgalīgi ilgi čakarēties ap vienu teikumu, mēģinot panākt, lai tas plūst brīvi, bet sajūta vienalga tāda, it kā es tos pinekļus tikai atbīdītu vairāk uz malām, nevis aizvāktu.
Link2 raksta|ir doma

176 [8. Mar 2018|10:58]
dikti vajag energy boost, pat gulēšana un kafijas dzeršana nogurdina.
Linkir doma

173 [26. Feb 2018|19:23]
fak, jau notrausu sviedrus no pieres, kad pabeidzu vasarskolu pieteikumus un atradu tīri jauku prakses vietu negaidītā valstī, kas būtu ar mieru mani ņemt, bet tad izlasīju, ka ERASMUS lēmumu var mainīt, ja uzrodas akadēmiskais parāds. un tūlīt ir bakalaura priekšaizstāvēšana, pa vidu brauciens uz pēterburgu, bet es vispār neko vēl neesmu sācis, pat paskatījies, kam ir jābūt uz priekšaizstāvēšanu. kad drīkstēs atpūsties?
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]