Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
vēl viena izolācijas fīča: es agrāk domāju, ka telpaugi nav interesanti, jo viņi nekustas, (nu man līdz pat janvārim viņu principā arī nebija bijis) un omg kā viņi kustās, un ar to es nedomāju tikai "aug". bezgalīga lēnā deja.
* * *
Ko es pamanīju: izolācijā parādījusies tāda lieta, ka es nenormāli skałi smejos pati par saviem jokiem. Jo vnk mani joki ir vislabākie
* * *
kas super cute, mana mikrorajona baznīca ir nolēmusi katru vakaru zvanīt zvanus tieši tad, kad visi atver logus lai aplaudētu mediķiem.

vēl viens scenārijs, ko vēroju katru vakaru - pensionāru pāris ar sunīti, kas nāk uz balkona. kad visi sāk applaudēt un dauzīt pannas, sunītis protams sāk riet, un visi jau sen ir beiguši, bet sunītis turpina riet vēl pusstundu.

* * *
labi pamēģināsim no otras puses, priekškam vispār ir vajadzīga sarunāšanās?
* * *
50 shades of anxiety
Trauksme ir tik neizravējama mūsu dzīves kapitålismā dała, ka ir grūti pateikt, kas patiešām ir noticis, vai ko mēs esam jutuši, vai domājuši, Un kas ir veselais saprāts vai nepieciešamà rīcība, un kas ir trauksme. Es domāju, ka “veselā saprāta” ienaidnieks nav emocijas, kā to uzskata patriarhi, bet tieši trauksme. man psih.ter. izskaidroja galveno atškirību starp šīm abām: emocijas parasti ir pamatoti ceła rādītāji, tā ir izpratnes forma, plūsma, bet trauksme vienmēr ir kā izmisuma būvēts aizsprosts, centieni šo plūsmu blokēt. Jūs protams zināt, ka politiskais līmenis ir diezgan emocionāli intuitīvs, bet arī tajā bieži iezogas trauksme. Es jūtu, ka tas kaut kàdā zinā mazina arī mūsu uzticēšanos citcitam un atnem spēju citos klausīties.

Kāpēc tev dažreiz ir grūti citos klausīties?
* * *
“diminished sense of being manifested by a frozen back”
* * *
kur palasīt kaut kādas sakarīgas ekonomikas analīzes? kolēģi saka, ka būšot tāds ekonomikas iekritiens kā pēc 2.pasaules kara, un draudzene no EK finanšu tirgus uzraudzītāja - ka rādītāju lejupslīde ir straujāka nekā 2009.gadā (bet šobrīd mums protams ir visādi elastības instrumenti un glābšanas fondi, tāpēc tas nebūs tik sāpīgi). gribētos saprast, kas notiks ar cenām, precēm, pakalpojumiem, nekustamajiem īpašumiem.
* * *
6 235(+26%)/220(+24%)
* * *