- 12/20/17 05:53 pm
- Starp citu, mana jaunā basģitāra skan tik nikni pasīvajā režīmā, ka es nemaz negrasos aktīvo slēgt iekšā, spēlējot roku. Mēs visi, šķiet, bijām mazliet pārsteigti par to, ka tik relatīvi lēts instruments var TĀ skanēt. Īstenībā esmu nedaudz vīlies tonī, taču ļoti, ļoti patīkami vīlies. Šī basģitāra ir totāls hot-rodded bass, savukārt es no tā ekspektēju vintāžīgāku toni. Bet nē, šī basģitāra ir lielāks roka montrs par manu Fender MIM Precision Special. Indonēziešu craftsmanship tagad skaitās quality top shit? Labs.
- 3 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 12/20/17 06:49 pm
-
vai tad
kas tad vainas indonēziešiem? tētis grieza, dēls lieca, māte pulēja :)
eh, tagad - atver tīmekli un sagādā instrumentus. kas bija mums 90. otrā pusē...Giča bija - es nejokoju - ģitārista draugs atradis Bauskā uz ielas (acīmredzot Zariņš (tagad Dakota) pālī pazaudējis, ceru, viņš te nelasīs un atpakaļ neprasīs :D), giča bija laba, nenosakāmas izcelsmes. Bungas sākumā RMIF (basbungai bija kaut kāda cūkādas imitācijas plēve, kā mēs ņirgājāmies, tāda bieza, dzeltena, ar rieviņām vai kā tās nosaukt, tāda skaņa ...), nez cik vecas, nopirktas no viena izbijuša pagasta muzikanta. nez kā dabūta basene, laikam jau pirkta - kā lai apraksta, vedināja domāt par kontrabasu, ko mēs godājām par Lapčonokeni un lika domāt par laikam jau pat 60. gadiem.
tad jau pamazām kaut varēja dabūt nopirkt tepat par ciešamu naudu, vispirms savāca fūžus utml, baseni pasūtīja pie meistara, giča, ja nemaldos, tika nopirkta korejiešu. bungas krāvām visādās kombinācijās, to cūkādu taču nevarēja neizmantot, Tama pamatā, bet RMIF elementi palika :) - Reply
- 12/20/17 08:37 pm
-
Inčīgi. A kur tu spēlēji? Protams, daudzi USSR instrumenti bija mēsls, taču bija arī pavisam kvalitatīvi, Jolana, bļin, neatceros, kā to basu sauca. Sērijas nosaukums "star bass", ja nemaldos. Es uz tāda kādu laiku vēl MSK spēlēju. Labs, masīvs instruments- tādam, kā basam jābūt.
- Reply