21 Jūlijs 2004 @ 15:59
 
Šorīt, ejot gar LU centrālo ēku, man rokās iespieda skrejlapiņu, kurā visādos veidos tiek stāstīts par rektoru Ringoldu Balodi. Vai tiešām Lācis ir neredzīgs un nespēj rast kompromisu starp studentiem un rektoru? Nu, idiotisms. Un vēl. Man nekad dzīvē laikam nebūs lemts izprast cilvēkus, kuri nopērk to pašu krutāko, kas uz to brīdi ir. Nu, ok nopērk tas cilvēks krutu kompi un tik stāsta, kādus kalnus viņš tūlīt gāzīs. A zināšanu ta nav! Un tad nu pieradis dzīvot vieglā maizē, plijās virsū un visādi citādi uzmācas ar elementārām lietām - kā izdarīt to, kā izdarīt šito, kā panākt, lai tas kustētos. Nu, vienkārši riebjas. Kāpēc man, cilvēkam kurš ne visai bieži prasa pēc padoma, ir jāstāsta kādam ambālim, par elementārām lietām, kuras ir aprakstītas help'ā? Ja reiz es esmu laika gaitā smagi un grūti urbies cauri programmai, tad izteikti izrādu savu nevēlēšanos dalīties ar citiem savās zināšanās. Runa ir par tādiem, kuri nahaļņa lien klāt nejēdzot neko un bojājot manus nervu. OK, tu vari nopirkt krutāko molbertu, krutākas pasteļkrāsas, krutāko paleti un visādas krutas otas, kurās ir vāveru astes spalvas. Bet no tā taču labāks mākslinieks tu nebūsi! Es pats personīgi pērku tikai tās lietas, ar kurām reāli spēšu kaut ko darīt. Es taču nepērku sintezatorus par n-tajiem tūkstošiem. No tā taču labāks spēlmanis es nebūšu. Un kad beidzot vieglās maizes dzīvotāji to izpratīs. Manuprāt, tādi ir jāiznīdē kā suga. Ir viens man labi zināms cilvēks, kurš ir visnotaļ liels lāme tehnikas lietās, bet vismaz, ja viņš kaut ko nelāgu izdara ar savu kompi, tad viņš zin, ka par to būs jāmaksā. Tas, protams labvēlīgi ietekmē manu kabatu. Skumīgi, ka ir arī tādi tipi, kuri vēl atļaujas pārprasīt, vai par to būs jāmaksā. Varētu padomāt, ka es būtu no Sorosa Fonda un skrietu visiem nopakaļus prasīdams, vai nevajag kaut ko palīdzēt. Šādus tipus vajadzētu vienkārši izšaut - nu tos, kuri nezin, ka dzīvē par visu jāmaksā tiešā, vai netiešā veidā. Es dalos pieredzē ar cilvēkiem, kurus uzskatu tā vērtus, lai dalītos. Muļķus vienkārši ignorēju. Un vispār - visas problēmas sākas no galvas.
 
 
( Post a new comment )
toadbeauty[info]toadbeauty on 21. Jūlijs 2004 - 16:43
Mjā... Ir tāda ļaužu suga.
Man viens radinieks tāds. Mēs kaut ko nopērkam, šim ar uzreiz vajag. Tā viņs pēc mūsu parauga pirka datoru, vešmašīnu, TV utt.
Mēs esam būrušies cauri tām kastēm no pašiem pamatiem, no paša sākuma un gadiem ilgi. Un tad šitas duriks nopērk krutu datoru un cer, ka nu tik būs.

Un bija ar. Zvani trijos nakti - a man te tas un šitas. Ko darīt?!
Nu nav ko līst pa šaubīgām pornolapām!

Kā aizej ciemos, tā apskati man to un šito. Ai tur kaut kas neiet.

Pats nefiga nesaprot no angļu valodas, līdz ar to helps nelīdz... Sainstalē hvz ko...

Apžēlojos kādreiz, atnāku ar. Būtu vismaz sēdējis un skatījies kas un kā. Oi nē! Viņam tur svarīgākas darīšanas.

Ek, sāpe! Daudz par šito pašu esmu lamājusies...
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
etnomuzikologs[info]uks on 21. Jūlijs 2004 - 16:45
taadiem tipiem vienkaarshi nevajag paliidzeet. jaaljauj, lai dziive pamaaca.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
toadbeauty[info]toadbeauty on 21. Jūlijs 2004 - 16:47
Nujā, bet kaut kā neērti. Radinieks tomēr. Un ciemos jāiet tik un tā reizēm.
Nu vot ielaidos, pati vainīga.
Pēdējā laikā jau kā nebūt kratījos vaļā :)

Kaut gan - nu jau ir OK. Viņš aizbrauca uz Īriju peļņā (atkritumus šķirot).
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)