Šizodancis

About Šizodancis

Dec. 1st, 2015 @ 01:23 pm
[info]daarta, posting in [info]darbs
meklēju 2 spēcīgus puišus īsai palīdzībai ceturtdien ap plkst. 17.00 Vecrīgā - atlīdzība ielūgums uz pasākumu, kura sagatavošanai palīdzēsiet.
interesentus par precīzu pasākumu informēšu personiski.
25259213

Izīrē darbavietasNov. 30th, 2015 @ 04:43 pm
[info]annu, posting in [info]darbs
Ja nu kādam ir vajadzīga darbavieta, kur strādāt, ir viens birojs Rīgas centrā Cēsu ielā, kas izīrē atsevišķas darbavietas, aprīkotas ar datoru, telefonu.
Mopēds nav mans, bet, ja interesē, sazinieties e-pastā uz birojs[at]infomedia[dot]lv

Vegānisma mēneša izskaņaNov. 30th, 2015 @ 11:23 am
[info]nightqueen
Bija jauks mēnesis, kurā daudz vairāk domāju par to, ko es ikdienā ēdu. Īpaši par to domāju, esot lielveikalā. Ir izmēģinātas jaunas lietas, ir arī nedaudz papildinātas zināšanas.

Ja mērķis man būtu bijis tiešām visu mēnesi nodzīvot pilnībā vegāniski, tad es esmu diezgan pārkāpusi. Galvenokārt ar pusdienām darbā, kur uzsvars vienmēr ir uz gaļu. Tā gan likās ļoti negaršīga, kamdēļ vakar uzrakstīju priekšniecei iesniegumu (nu labi, vienkārši lapiņu), ka turpmāk darbinieku pusdienas neizmantošu. Ņemšu no mājām kičari, kas vienmēr sanāk uzreiz kādas porcijas piecas, vai ko citu.

Jauks pārsteigums bija vakar vakarā ieraudzīt mājās uz galda rauga pārslas, kuras man jau kādu laiku stāv iepirkumu sarakstā. Gribējās nevis vienkārši jebkuras, bet tās, kuras daudzi atzīst par gardākajām. Man patīk manas dzīvokļa biedrenes ēšanas tendences :)

Nov. 29th, 2015 @ 04:15 pm
[info]dute, posting in [info]darbs
Divu ģimeņu apvienība, kurā ir trīs bērni - 11 mēneši, 3 un 6 gadi meklē auklīti. Darbs 3-4 dienas nedēļā Pārdaugavā (Ķīpsalā/Āgenskalnā) Aptuveni no 11-19. Visi trīs reizē jāpieskata ļoti reti.

apokačipšiNov. 26th, 2015 @ 12:00 am
[info]picums
Vienā slēgtajā internetgrupiņā vienas dienas laikā noticis pilnīgs haoss. Viena pazaudēja puncī esošo bēbi, otru vārda dienā ar 6mēnešu punčbēbi pameta līgavainis. Pa vidu pazuduši cilvēki, bēgļu krīze pasaulē un pēdējie 10 eiro uz mums abiem, kad nedēļas laikā jānomaksā interneta rēķins.
Ēdu amerikāņu pīrāgus un runāju par musulmaņiem, norvēģu pravietojumiem, militāro dienestu un vēl kaut ko. Puslīdz ciešami izturēju kompāniju, kad mani nespieda komunicēt. Un gribu kaut kādā vieglākā režīmā ieslēgt decembri. Jau ir līdz vienai vietai.

Mister ĻeņinNov. 25th, 2015 @ 08:23 pm
[info]dzheina
kad domas iet paralēli
Balsis galvā un aiz tās: spotify

Rēzekne. 2. daļa.Nov. 24th, 2015 @ 11:00 am
[info]likcepure
Visu dienu pavadījām jauniešu centra "Zeimuļs" kafejnīcā, nīgri gatavojot priekšnesumu. Ierodoties Gorā, sastapām visas šīs idejas iniciatoru LB, kurš atklāja, ka uz vienu no dienas nodarbībām ieradušies tieši divi cilvēki. Draudējām viņam, ka tad, ja trīs mēnešu laikā nepametīs šo darba vietu, zvanīsim viņa sievai un informēsim par paaugstināto bīstamības stāvokli ģimenes nākotnei. LB uz to vēlāk, no Gora jumta veroties uz Rēzeknes blokmājām, atbildēja ar: "Stulbākais, ka es zinu - jūs nediršat".

Uz mūsu tā saukto stendapu bija atnākuši kādi divdesmit cilvēki. Fonda vadītāja vaicāja, kā lai mūs piesaka, bet no ierosinājuma "Bloga Texxxti autores?" samulsa, tādēļ pēc īsa pārdomu mirkļa viņa lūdza, vai nevar mūs tomēr pieteikt kā mākslinieces. Bija atnākuši pāris vietējie pārtībomži, daži studenti, daži centra darbinieki un daži, kuri tur bija atvilkti ar puslīdz varu, lai vispār būtu kāds cilvēks. Es saprotu, ka ne vienmēr ir viegli svešā pilsētā savākt auditoriju, tomēr būtu vismaz jāpacenšas. Ne jau mani tas šoreiz pārāk interesēja, un, protams, arī viens cilvēks ir auditorija, bet... Kāpēc gan nopūlēties, aizvelkot cilvēkus kilometriem tālu uzstāties, bet atstāt pašplūsmā jautājumu, vai to vispār kāds redzēs?

Uzstāšanās bija puslīdz pieklājīga, EK gadījumā pat spoža. Daļa cilvēku neko nesaprata, daļai, kā uzzinājām pēc tam, likās par traku (amatierteātra vadītājai no LKA), daļai likās laikmetīgi (tas bija krievu vīrietim, kurš neko nesaprata šķietami valodas, nevis prāta barjeras dēļ), daļai šķita, ka beidzot jūtama Rīgas elpa. Mums, protams, uzstāšanās vidū katrai individuāli capslokā piezagās jautājums: "Kāpēc es to daru?". Es gan pēc tam bezjēgā jutos diezgan pacilāta, EK, protams, drīzāk sagrauta. Dāmas no "Martas" centra bija pat visai apmierinātas, līgumu nelauza, iedeva līdzi dažus ēdiena iesmiņus no galda, kā arī pieskatīt vienu Deinata fotku. Kad viņas teica, ka decembrī varētu mazliet pārstrukturizēt un atkārtot, dzirdēju, kā šausmās nošķīst stikli EK smadzenēs.

Šļurinot iekšā vīnu, iepazināmies ar konspiratīvi noskaņotu kundzi, kura apgalvoja, ka Rēzeknes slimnīcā pēc zemiskā kapitāldaļu turētāja pavēles visi rentgeni uzrāda, ka cilvēki ir veseli, lai gan tā nav. Busiņā turpinājām šļurināt vīnu no veikala - arī dāma no "Martas" neatteicās iemalkot pa taisno no kakliņa. Nebijām vienisprātis, kā jārisina prostitūcijas jautājums, jo mēs paŗstāvējām liberāļu flangu, piedāvājot to tomēr legalizēt, bet viņa - utopistus - , kas vēlas to pilnībā izskaust. Paskatījāmies sniegā uzņemtās fotkas, parunājām par viņas trim vīriešiem un Jēkabpilī šķīrāmies. Tas ir, viņa izkāpa, bet mēs traucāmies uz Rīgu, kur apmēram Ķengaraga rajonā šoferes kundze uzzināja, ka pie viņas mājas nospertas riepas. Šī uzreiz meta busiņu apkārt, pagalmā dzinās pakaļ kaut kādiem kēksiem, es biju samiegojusies un neaptēsta, bet gatava gulties zemē, ja sāksies apšaude. Tomēr nenācās atdot dzīvību šoferes kaimiņa riepu dēļ. Tas ir ideāli.

lords vs godsNov. 23rd, 2015 @ 05:39 pm
[info]ingmars
The fire fades, and Lords have no thrones.

UzstāšanāsNov. 23rd, 2015 @ 03:33 pm
[info]likcepure
Esmu pamanījusi, ka man publisku uzstāšanās situāciju laikā uztraukumu nereti nomaina smadzeņu paziņojums: "Anete, mums apnika, gribam iet prom".

Sieviešu centriNov. 23rd, 2015 @ 12:34 pm
[info]likcepure
Šorīt ar EK devāmies uz Rēzekni, lai darītu stendapu par tēmu "sieviešu tiesības/līdztiesība/vardarbība". Jau pārrunās par šo stendapu negāja viegli - centrs "Marta" draudēja lauzt vēl neparakstītu līgumu pirms vispār bijām iešļurinājušas pirmo kafijas malku. Mazs, šķietami intrigu pilns birojs ar pāris stereotipu saēstām sievietēm. Tomēr beigās izcīnijām savu - drīkstam stāstīt tādus jokus, kādus vēlamies. Tuvojoties šim notikumam, noskaņojums gan kļuva arvien nelāgāks.

Kulminācija tika sasniegta šorīt. Septiņos no rīta mums pakaļ piebrauca nošņurcis busiņš, kurā praktiski nebija apkures. Abas mašīnā esošās sievietes visu ceļu nodarbojās ar, tā teikt, poētikas saskatīšanu ikdienas sīkumos. Jau ceļa sākumā tika pārrunāts, kur labāk iedzert kafiju - Liepkalnos vai Statoil. Arguments pret Liepkalniem bija tur esošā maksas tualete. Pēc Liepkalnu apmeklējuma tika pārrunāts, kā īsti garšoja mēles salāti, vai tur bija olas, vai tās bija vistu vai tomēr cūku mēles, un vai nevajadzētu šādus salātus pagatavot uz svētkiem. Atgriežoties mašīnā, tika izteikta sajūsma par to, ka beidzot esam pamodušās. Šai sievietei par to esot "patiess prieks", nebija gan skaidrs, ko mums kopīgi ar šo pamošanās situāciju tagad iesākt. Nedaudz parunājām arī savā starpā. Sieviete, kuras svārkiem, kā izteicās EK, bija kapuce, nezināja, kas ir "Spēlmaņu nakts", bet norādīja, ka EK noteikti šeit būs foršāks vakars nekā tur. Viņa arī izteica cerību, ka vakarā uz šo stendapu vispār kāds atnāks, jo uz vienu no dienas darbnīcām esot pieteikušies četri cilvēki.

Neilgi pirms Rēzeknes abas izkāpa fotogrāfēties šosejas malā ar pirmo sniegu. Mašīnā vairākkārt tika pārrunāts, cik laba ir telefona kamera, kā arī izteikta liela nožēla, ka bildes feisbukā nav paspējušas iepostot pirms otra centra busiņa, kas dodas uz Latgali. Tad tika izteikta skaudība, cik gan ērti mums šajā busiņā būs izgulties atpakaļceļā - tad vecene ar kapuci uz svārkiem kāps ārā, tāpēc tur būs nevis astoņas, bet deviņas brīvas vietas. Domāju, ka šo papildus brīvo telpu spēšu izmantot, vien sadaloties gabalos.

Stendaps vēl tikai priekšā.

PankūkasNov. 22nd, 2015 @ 04:02 pm
[info]likcepure
Vēl es mēģināju cept plānās pankūkas. Luīze mani mierināja, sakot, ka pirmā pankūka sanāk tikai vecmammām, tas jāpieņem. Bet man daudz maz skaista paskata sanāca tikai fakin' pēdējā. Vienu es mēģināju apgriezt, uzmetot gaisā, izdevās gandrīz tikpat nesmuka kā pirmā, par kuru J.J. apvaicājās: "Kas ir tas?".

IzlikšanāsNov. 22nd, 2015 @ 03:56 pm
[info]likcepure
Nāku iekšā istabā, redzu - J.J. datorā skatās kaut kādu tizlu krievu bojeviku. Pamanot manu ierašanos, viņš zibenīgi pārslēdzas uz programmu "word" un izliekas, ka smagi strādā. Normāli.

Nov. 20th, 2015 @ 07:33 pm
[info]mat
Nez kāpēc sīrijas iedzīvotāji nemigrē uz Izrēlu. Tā taču tur pat blakus, pārticīga valsts.
Laikam tāpēc, ka tur pat etniskajiem iedzīvotājiem ir uztaisīta sēta un nodalīts rajons.

Bet nu jā - migranti gan jau ar laiku spēs nodrošināt arī savu "demokrātiju" ar balsu vairākumu.

Tādā ziņā krievijā ir labi - tur ir skaidra attieksme :D

👑Nov. 20th, 2015 @ 05:55 pm
[info]ingmars
Ir 2077. gads, un visi latvieši čurā tadžīnā.

wtfNov. 19th, 2015 @ 11:43 pm
[info]ingmars
Kas notiek Latvijā?

fightingNov. 19th, 2015 @ 05:49 pm
[info]ingmars
Hey, what's the problem here? If there's any fighting to do, I'll do it!

navNov. 19th, 2015 @ 03:56 pm
[info]ingmars
Dzīvojot Latvijā, krievu valoda nav nepieciešama.

nebija mājās, kad dalījaNov. 18th, 2015 @ 11:21 pm
[info]picums
Piesmaržina visu dzīvokli ar kotletēm un noēd visus mūsu redīsus. Kā nav kauna. Un, izrādās, šovakar mums būs vēl viens nakšņotājs. Pa ausi vajadzētu sadot.

hlNov. 18th, 2015 @ 02:11 pm
[info]ingmars

briesmas Nov. 18th, 2015 @ 02:03 pm
[info]ingmars
Svētki ir reliģisko runātāju zelta stunda, un tad var arī parunāt par politiku.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba