Šizodancis

About Šizodancis

fre4May. 28th, 2015 @ 12:16 am
[info]ingmars
Frenks Sinatra?

cry moreMay. 27th, 2015 @ 07:02 pm
[info]ingmars
Spēlēju DmC: Devil May Cry. Grūti pierast pie citām pogām pēc daudzajām Dark Souls stundām, bet citādi normāli, nav sūdzību. Patīk protagonista frizūra.

May. 27th, 2015 @ 06:58 pm
[info]ingmars
Garīgā prakse? Drīzāk jau garīgā sakse, vai ne? Ha ha ha.

May. 27th, 2015 @ 12:46 pm
[info]gc
Vakar noskatījos filmu Slow West (2015, rež. John Maclean). Vai man bārstīties ar dižiem vārdiem - jā, tieši to es vēlos darīt, jo filma ir lieliska. Es gan nepretendēju uz kinokritiķu vērtu spriedumu par mežonīgo rietumu tēmu, kas caurvij šo ceļa motīvā balstīto stāstu, bet ziniet - tā gausā dinamika (filmas vidū attopies, ka... laikam no tā šis nosaukums), drūmi sapņainā noskaņa un pāri visam - mūzika!mūzika! Tā nevērīgi vieglā mūzika, kas liek domāt par vientulīgām ārēm, vakariem pie ugunskura kaut kur nekurienē un tādu īsteni amurikānisku 19.gs. beigu noskaņu. Oh wait, šī filma ir tieši par to!

May. 27th, 2015 @ 12:21 am
[info]dzheina
atkārtošos, bet šis ir par manu šodienu. skaisti noformēti vārdi par manu šodienu..
Balsis galvā un aiz tās: radio

rīksMay. 26th, 2015 @ 10:58 am
[info]ingmars
Vajadzīgs rīks, ar kuru pastiepties caur kokiem.

87May. 26th, 2015 @ 10:54 am
[info]ingmars
Nevēlaties ievilkt kādu zaļo dūmiņu?

paracetamolisMay. 26th, 2015 @ 10:47 am
[info]ingmars
Atkal esmu slims, visu nakti mocījos drausmīgā murgā, kurā mana dzīvība un dzīve bija piecu sekunžu garš cikls, kas atkārtojās atkal un atkal, un ar laiku jau biju samierinājies ar jauno pastāvēšanas formu. No rīta pamodos, ar grūtībām izlīdu no gultas, kādu brīdi gara stiprināšanai lasīju vikipēdiju par arhejiem, iedzēru kafiju un 2 paracetamolus (kopā 1000 mg) un devos uz darbu. Metro paracetamola iedarbībā sāku stipri svīst. Kad nokļuvu darbā, man bija pilnīgi slapjš krekls, bet pašsajūta bija ievērojami uzlabojusies. Tagad atkal sāku just aukstumu un sāpes locītavās, tādēļ apsveru uzņemt vēl paracetamolu.

Stratēģiskais plānsMay. 26th, 2015 @ 10:50 am
[info]likcepure
Agrā jaunībā man basketbola pulciņā "Kolibri" bija tāda draudzene Ilze. Diemžēl mūsu bioloģiskie pulksteņi tikšķēja pilnīgi ačgārni, un Ilze atšķirībā no manis ļoti agri gāja gulēt. Kad kopīgi devāmies uz nometnēm vai sacensībām un palikām vienā istabiņā, tas mani sāka apgrūtināt, jo vakaros vēlējos izklaidēt sevi sarunu ceļā, bet Ilze - ieslīgt sapņu pasaulē. Tad es sāku atkost mehānismu, kā Ilzi var ilgāk noturēt nomodā. Es sāku viņai uzdot jautājumus par viņas vismīļākajiem tematiem - visbiežāk tas bija Ilzes papagailis Timis. Ar to gandrīz nekad neizdevās nošaut greizi, un varējām palikt nomodā vismaz kādu stundu ilgāk nekā cerēts.

Nesen atgadījās līdzīga situācija - sēdēju jau ar kādu citu draudzeni vakarā pie likteņupes, viņa jau nopietni dzīrās doties mājās, bet es vēl negribēju. Protams, esam pāri vecumam, kad piedien lūgt kādu rīkoties pretēji savai gribai un, piemēram, palikt ilgāk manis dēļ. Tāpēc es atkal izspēlēju tā saucamo "Ilzes kārti", un sāku mērķtiecīgi uzdot jautājumus par aktuālākajiem tematiem no viņas ikdienas. Neko, vēl pēc tam uz krogu aizgājām, palikām līdz slēgšanai.

Gribu strādāt barčikāMay. 25th, 2015 @ 06:40 pm
[info]zefiirs, posting in [info]darbs
Vēlos nomainīt biroja krēslu pret kaut ko omulīgāku - būšu priecīga par barčiku vai kādu citu patīkamu iestādījumu.
Man ir pieredze gan barčikā, gan pasākumu organizēšanā, gan projektu koordinēšanā un nedaudz arī vadībā, būtībā protu ļoti daudz ko, bet šobrīd vislabprātāk atrastos aiz neliela kroga vai kafenīcas letes, kur varu saliet dzērienus, un aprunāties ar apmeklētājiem. Der arī neliels veikals. Runāju latviski un angliski, krieviski saprotu un nedaudz, ja ļoti vajag, arī runāju.

Sākt varu no jūnija, rudenī plānoju atsākt akadēmiskās gaitas, tāpēc darbu meklēju vasaras sezonai, ja darba vietai būtu ne sezonāls raksturs un iespēja apvienot ar studijām, tad varētu turpināt arī pēc vasaras.

seshiseshiseshi@inbox.lv vai komentāros

May. 25th, 2015 @ 12:27 pm
[info]gc
"Ko tu tur raksti, dienasgrāmatu?"- jautā dzīvesbiedra māsasmeita.
Izdomāju atsākt pierakstīt niekus taustāma formāta blociņā. Ir mazas idejas par šo to, kāpēc gan tās neizlikt mazā blociņā.

aiz tīras ziņkārībasMay. 22nd, 2015 @ 03:39 pm
[info]ingmars
OK, pieņemsim, ka jūs nepīpējat zāli katru dienu. Ko tad jūs darāt?

May. 21st, 2015 @ 06:51 pm
[info]burberry, posting in [info]unsend
Tu salauzi manu sirdi, es zinu, ka nāksi atpakaļ un prasīsi piedošanu.
Bet vienīgais, ko es Tev novēlu ir tas, lai redzi mani laimīgu un precējušos.

IR DARBS ZOOMay. 20th, 2015 @ 07:16 pm
[info]psiihe, posting in [info]darbs
Meklējam foršu (vēlams vīr dzim, jo darbs fiziski smags) kolēģi darbam ar zvēriņiem dažādiem. Darbs aktīvs, ar iespēju redzēt un piedalīties dažādos diezgan unikālos dzīvnieku dzīves notikumos, komunicēt ar tiem, tos pabarot un aprūpēt, sekot līdzi to ikdienas gaitām un pat mācīt tiem kaut ko jaunu, kā arī pavadīt daudz laika svaigā gaisā. Meklējam cilvēku, kas tomēr gribētu strādāt ilgāku laiku, ar interesi par dabu un dzīvniekiem. Biologa, zootehniķa izglītība ir ļoti liels plus.

Sīkākai informācijai:
https://cvvp.nva.gov.lv/vakance/78921
tmlpva@gmail.com

Padalamies, lūdzu!

8832May. 20th, 2015 @ 11:00 am
[info]ingmars
Jauna diena, tie paši mēsli.

Nē nu jāMay. 20th, 2015 @ 02:23 am
[info]likcepure
Я не люблю, когда мне врут,
Но от правды я тоже устал.

w&bMay. 19th, 2015 @ 01:37 pm
[info]ingmars
Saskaitīju un secināju, ka vidēji pīpēju 6 zāles dienā.

Par sajūtāmMay. 19th, 2015 @ 12:43 am
[info]likcepure
Tā ir brīnišķīga sajūta - pieredzēt procesu, kā koncentrēšanās spējas lēni nokausē neproduktīvās vētras galvā. Pieķeries īstam, jēgpilnam darbam un, redzot, ka tiešām sanāk, iestājas patīkams miers.

stMay. 18th, 2015 @ 11:24 pm
[info]ingmars
Salds kā stēvija.

sarkee-chanMay. 18th, 2015 @ 03:52 pm
[info]ingmars
Top of Page Powered by Sviesta Ciba