Šizodancis

About Šizodancis

cbJun. 29th, 2015 @ 01:27 am
[info]ingmars

ekrānsJun. 28th, 2015 @ 11:32 pm
[info]ingmars
Kopš lieku telefonu bikšu kabatā, tas bieži mēdz saspaidīties, uzliku atpakaļ atbloķēšanas ekrānu.


Jun. 28th, 2015 @ 09:50 pm
[info]gribu_gribu, posting in [info]darbs
Sveiki Cibiņi,


Loģistikas uzņēmums aicina pievienoties savai komandai - Preču pieņēmējus, preču marķētājus, preču komplektētājus, strādniekus - krāvējus.

Ja kāds no jums vai jūsu radiem,paziņām, kaimiņiem utt., ir darba meklējumos - rakstiet modrismodrisab@tvnet.lv


Paldies
Tags:

Jun. 28th, 2015 @ 08:38 pm
[info]mat
Šonedēļ arī ar vienu brīvdienu bija gana.

Cilvēku, kurš prot telpu padarīt labāku.Jun. 28th, 2015 @ 07:09 pm
[info]feita_kleita, posting in [info]darbs
Nepieciešams remonts vannasistabā, pie namapsaimniekotāja strādnieka vērsties nevēlos, jo viņš jau sastrādājis tik, cik prot, kā rezultātā nav kur novietot veļasmašīnu un dušas kabīne turās uz domu spēka principa, kad domas vājākas, kļūst bail, vai konstrukcija nesagrūs uz galvas tās izmantošanas laikā (negāja prom ūdens - pagrūstījām, aizgāja).

Laiks - augusts. Meklēju laicīgi, lai visu varētu veiksmīgi saorganizēt. Tūkstošus maksāt nespēsim, bet arī neapvainosim. Eiroremontu nevēlamies. Vienkārši, lai ir tīrs (sienu un griestu apdare) un viss stabili labi funkcionē. Ir vieta veļasmašīnai, kura tur būs, ja dušas kabīni pārvietos pie sienas, kur, manuprāt, tai jau būtu bijis jāatrodas. Jāierīko ūdens pievade un novade veļasmašīnai. Āgenskalns. Ideāli, ja var izrakstīt čeku, kuru piestādīt pārvaldniekam. Ja visu flīzējam un tā, čeks obligāts. Saziņai - feita_kleita@inbox.lv

Šausmu foto šeit.

Android Jun. 28th, 2015 @ 07:25 am
[info]nightqueen
Jau trešais Android telefons, bet tikko pirmo reizi uzinstalēju cibas aplikāciju. Iespējams spamošu nedaudz vairāk, bet visdrīzāk jau ne.

Jaunajam telefonam ir man neierasta problēma - tas ir tikko iznācis un līdz ar to ir problemātiski atrast telefona maciņu. Sasķaidīt ekrānu pirno trīs mēnešu laikā noteikti negribas. Pēc tam to ir nedaudz vieglāk pārdzīvot.
Balsis galvā un aiz tās: Work mudic - Oldies
Tags:

atrunaJun. 28th, 2015 @ 12:22 am
[info]ingmars
Viss šajā dienasgrāmatā aprakstītais ir izdomāts, un tajā aprakstīto personāžu iespējama līdzība reālām personām ir tikai sakritība.

105%Jun. 28th, 2015 @ 12:16 am
[info]ingmars

150%Jun. 28th, 2015 @ 12:15 am
[info]ingmars

nerakstīt noslēpumusJun. 28th, 2015 @ 12:11 am
[info]ingmars
Es nedrīkstu rakstīt noslēpumus par darbu.


yhwhJun. 26th, 2015 @ 08:54 pm
[info]ingmars

dgJun. 24th, 2015 @ 01:35 pm
[info]ingmars
Suns sakož suni.

#OnlyEmbersRemainJun. 24th, 2015 @ 09:19 am
[info]ingmars
Kas slēpjas pasaules drupu ēnā?

Jun. 22nd, 2015 @ 09:57 pm
[info]mat
Kaut kad padomāju par toleranci un iecietību pret citu viedokli.
Jā, tur rasisti, tur geju nīdēji, tur vēl kaut kas.

Bet pa lielam šie cilvēki parasti pauž savu konkrēto attieksmi un viedokli, kas "brīvajā" pasaulē it kā nav aizliegts.
Bet tā otra puse, par ko tiek pausts viedoklis, arvien vairāk un vairāk līdzinās heiteriem. Var jau saprast, ja tevi gadiem neviens nav atzinis, bet tagad sāk parādīties iespēja uz atzīšanu, tad pie katra mazākā uzbrauciena visi solidarizējas un pārvēršas par heiteriem, lai aizstāvētu savu grupiņu.

Un tas sausais atlikums jau ir vienkāršs - nav būtiski, kāda ir patiesība, galvenai ir ierobežot otru viedokli, jo pasaulē ir tikai viens patiesais viedoklis. Lai arī patiesībā katram cilvēkam ir savs.

Ja kāds pateiks nepopulāru viedokli, kam es piekrītu, bet tiks publiski nolikts, jo viedoklis "nav pareizs", tad es tikai vēl vairāk piekritīšu šim viedoklim. (Nerunāsim par publiskiem pretargumentiem, kas parāda viedokļa nepatiesumu, jo tādi reti figurē. Parastā atbilde ir - lohs, jo nezina jauno "pareizo" viedokli un to apšauba.)

Tā ka visa tā - cilvēku domu un viedokļu liberalizācija tāds liels bulšits vien ir. Ne jau liberē viedokļus, bet vienkārši pamaina lietas, par kurām drīkst publiski izteikties. "Progress".

Jun. 22nd, 2015 @ 09:52 pm
[info]mat
Pat nezinu, kas vairāk traucē rakstīt - laika trūkums, vai tas, ka ir kāds blakus un ir tā neveiklā sajūta, ka redzēs, ko es rakstu un par to vēl pēc tam gribēs parunāt :D
Un aiz atslēgas nemāku rakstīt. Pa visu šo laiku dažas reizes esmu ierakstījis, bet tīri tāpēc, ka informācija ir bijusi personīga.

Jun. 20th, 2015 @ 10:14 pm
[info]nxn, posting in [info]smuki
vasara )

yopJun. 19th, 2015 @ 11:28 am
[info]ingmars
It is good to see you up and about.

cordesJun. 19th, 2015 @ 11:16 am
[info]ingmars

IzglītībaJun. 19th, 2015 @ 04:58 am
[info]nightqueen
Šodien Latvijas Kultūras akadēmijā izlaidumu diena. Skaisti un nedaudz skumīgi. No vienas puses gribas iet, jo izlaidīsies ne viens vien mans draugs. Puķu iepirkšana tad būtu tāds smags un kopumā padārgs pasākums. No otras puses tā nedaudz skumīgi, jo teorētiski man vajadzēja būt viņu vidū. 

Šī brīža plāns ir tāds, ka jūlijā iestāšos akadēmijā no jauna vienīgajā programmā, kurā uzņem katru gadu - Kultūras teorija un menedžments. Ceru, ka būs iespējams scenārijs, kur es šo programmu varētu pabeigt divu gadu laikā, jo nedaudz vairāk kā pusi no priekšmetiem es jau esmu nokārtojusi. Būtu tik jākārto speciālie un ceturtā kursa priekšmeti. Jāpiebeidz arī 3. kursa kursa darbs, kurš pa lielam ir uzrakstīts un tad beigās bakalaurs. Nevaru īsti vēl saprast, cik ļoti saspringti tas sanāks. Vēl jāpadomā, kā es to apvienošu ar darbu. Nakts maiņas tūrisma nesezonā vismaz ir pietiekami viegli apvienojamas, jo apmēram pusi no laika var pavadīt pasnaužot vai pildot kādus mājasdarbus. AizstrādājosJun. 19th, 2015 @ 04:42 am
[info]nightqueen
Bija man divas nakts maiņas pēc kārtas. Vakar laicīgi nepiecēlos un nogulēju visu dienu. Pienākot naktij miega resursi beigušies, bet galva sāp ļoti. Gan no pārāk ilgas gulēšanas, gan no kafijas lomkām, gan no vēl kaut kā, ko īsti nespēju šobrīd noteikt. Rezultātā iegāju vannā, izdzēru kafiju un lasīju materiālu par viesu izmitināšanas uzņēmumiem. Bija pat interesanti. Varbūt kaut kā jāpadziļina savas krievu valodas zināšanas un jāpāriet strādāt uz kādu smalkāku viesnīcu. Varbūt arī ne.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba