Dance me to the end of love

About Recent Entries

Aug. 2nd, 2011 @ 10:15 pm
Bērnībā vasaras beigas vienmēr smaržoja pēc svaigi krāsotām grīdām un pustukša dzīvokļa. Atgriešanās pilsētā vienmēr bija notikums, tādi gandrīz vai kā svētki. Tāpat, kā ierašanās jebkurā citā vietā, kurā ilgi nav būts.

Šodien gaiss smaržoja pēc augusta, un nedaudz sailgojos pēc šīs sajūtas.

Jul. 19th, 2011 @ 10:13 pm
Tuvākos divus gadus ir skaidrs, ko es darīšu (Vismaz pusskaidrs)- studēšu antropoloģiju.

Tā, lūk, kāmīši un citi zvēri ;)
Tags:

Jul. 19th, 2011 @ 11:01 am
Ko tik visu nevar atrast, ja izlemj taisīt rakstāmgalda milzu revīziju! :D

Atradu vēstuli sev 23 gadu vecumā, ko es, salasījusies visādas "Emīlijas" biju uzrakstījusi 13 gadu vecumā un pārsmējos. Galvenie jautājumi tur bija, ar ko es esmu precējusies, vai es jau esmu izdevusi savu grāmatu un, kuras ir manas mīļākās grāmatas, kā arī- vai es jau esmu kļuvusi par žurnālisti?

Pašlaik neesmu ne precējusies (Jo tā absolūti nav mana dzīves aktualitāte), nedz izdevusi grāmatu (Arī tas ir palicis kaut kur otršķirīgi, ja ne pat vispār bezšķirīgi) un žurnālistos arī neesmu studējusi. Bet mīļāko grāmatu gan man ir daudz. :)

Bet, patiesībā, laikam jau es tajā laikā pat priekšā nevarēju stādīties, kas viss manā dzīvē notiks un, kā viss strauji izmainīsies.

Jul. 9th, 2011 @ 11:31 pm
Būtu tā kā pēdējais laiks ķerties pie esejas.

Visu dienu nosutu darbā un jutos dziļi vīlusies "Maķīša" piedāvājumā. Kārtējo reizi apliecinājās tas, ka no grabažpārtikas patiešām nevar paēst.

Bet šodienas tālākajā plānā ietilpst izkārt veļu, uztaisīt kaut ko no ogām un kuro reizi skatīties "Lepnumu un aizspriedumus", vai arī lasīt kādu no mājās esošajiem S. Rušdi darbiem.

Un, vispār, pašlaik esmu diezgan lielā neizpratnē par savu personīgo dzīvi un to, kur viss virzās. Jau savā galvā bieži ir grūti kaut ko saprast, kur nu vēl censties izprast to, kas notiek citu galvās. Lai gan bieži man šķiet, ka citu cilvēku rīcības motīvus izprotu daudz labāk, nekā savējos.
Tags:

Jul. 9th, 2011 @ 12:46 am
Šodien (Vakar?), ejot pa ielu samējos- pa priekšu gāja džeks, kurš bija ta iegrimis sevis pētīšanā skatlogos, ka tas sāka izskatīties komiski. Iet pa ielu cilvēks un ik pa laikam izdara asus, šampūnu reklāmu cienīgus matu atvēzienus uz aizmuguri, pilnā nopietnībā pārkārto matu sprādzi (Un tik un tā visu laiku sataisa daudzmaz līdzīgi iepriekšējam variantam) un darīdams visādas citādas lietas, ko parasti dara pie spoguļa. Bet tas viss risinājās ejot.
Balsis galvā un aiz tās: Queen- You don`t fool me

Hamlet. The return. :)Jul. 5th, 2011 @ 11:22 am
Mans kaķis uzņem apgriezienus.:)
Vakar nejauši izkrita pa otrā stāva logu. Ienesu iekšā un domāju, ka būs mācība nekad tik tuvu palodzes malai vairs nelīst, jo viņs visu laiku ņaudēja. Bet tā izrādījās naiva doma. Noliku vinu uz dīvāna, bet pirmais virziens- logs un izlūkgājiens pa kritiena pēdām.

Un vēl- vakar viņš, kamēr mazgājos, paķēra telefonu aiz piekariņa un grabedams skrēja cauri visam dzīvoklim. Ja es nebūtu nikna uz vinu (Jo pēc tam nevarēja telefonu atrast un tas bija sadalīts reizinātajos), tas pat būtu smieklīgi.

Šorīt, savukārt, Hamlets mēgināja taisīt akrobatiku pa dīvānu un iesprūda spraugā ar asti gaisā.
Balsis galvā un aiz tās: Iggy Pop- The passenger

Jul. 3rd, 2011 @ 01:14 am
Nostaļgijas dzīta uzliku "HIM" un secināju, ka "In joy and sorrow" asociējas ar vieniem no jaukākajiem Ziemassvētkiem, kādi man ir bijuši, jo tajos man uzdāvināja albumu, kura bija šī dziesma (Tas bija laiks, kad mūziku vēl nevarēja ielādēt no interneta un katrs disks bija ilgi izlolots un mērķtiecīgi krāts). Tas tad arī visu laiku tika spēlēts. Viss dzīvoklis bija pilns ar čaukstīgiem dāvanu papīriem, gaiss smaržoja pēc mandarīniem (Togad bija sapirktas vairākas kastes) un šokolādes- smilšu mīklas cepumiem. Visur svecītes. Tētis un mamma nolīdusi istabā lasīt dažādas "Harija Potera" daļas. Smaržīgs miers.
Nevieni citi Ziemassvētki nav tik spilgti palikuši atmiņā.
Balsis galvā un aiz tās: HIM- In joy and sorrow
Tags:

Jul. 1st, 2011 @ 07:26 pm
Nupat pa logu ievēlās iekšā svaigas zāles smarža.

Vasara vienmēr smaržo pēc gurķiem, arbūziem un svaigas, tikko pļautas zāles.
Balsis galvā un aiz tās: Mika- Grace Kelly

Jun. 30th, 2011 @ 11:00 pm
Šodien no manis, kā jau vairums garlaicīgās stulbošanās dienās, kad darbs sāk apnikt un ātrāk gribās mājās, bet jāpavada noteikts stundu skaits noteiktās telpās un ar noteiktiem cilvēkiem, birst vārdu un teikumu pērles. Un, jo tālāk, jo idiotiskāk.

Izrautas no konteksta tās frāzes neizklausās ne uz pusi tik smieklīgi. Bet vismaz jautri, ka pašai jautri un citus arī smīdināju līdz asarām.

Nopietnību no manis šodien gaidīt nevar, tas ir fakts. :D
Tags:

Jun. 27th, 2011 @ 10:50 am
Visi apkārt apsievojas, apvīrojas un apbērnojas.
Tikai es vienīgā laikam tuvākajā laikā neko tādu neplānoju...
Tags:

Jun. 24th, 2011 @ 05:17 pm
Interesē, kā tas viss attīstīsies tālāk.

Mulsinoši dīvaini viegli.

Daudz parku, Rīgas un apskāvienu.
Tags:

Jun. 22nd, 2011 @ 02:59 pm
Shodienai ljoti piestaav dziesmas vaardi : "Kaudzeem veestules es sanjemu, bet taas nav taas labaakaas, jo starp taam nav taveejaas..."

Reizeem gaidiishana ir tik kaitinosha.
It sevishkji tik nepacietiigai buutnei, kaa es.
Balsis galvā un aiz tās: TV

Jun. 21st, 2011 @ 03:01 pm
Sapņoju, ka ar kaut kādiem cilvēkiem kopā eju pa ceļu. Ir vasara. Tad es sāku ar kaut kādu meiteni sacensties braukšanā ar riteni. Tikai man ir nevis divritenis, bet vienritenis. Pēkšņi ceļa vidū izaug milzīgs ledus kalns ar bedrēm vidū, kuram nevar tikt apkārt, bet man ar visu vienriteni bija jatiek pari visām tam bedrēm, kas izskatījās pēc krāteriem. Un kalna pakājē kaut kādi mūziķi izpildīja "Hotel yorba".
Balsis galvā un aiz tās: The White Stripes- Hotel Yorba
Tags:

Jun. 20th, 2011 @ 11:46 am
Nauda nenes laimi?
Tomēr mazliet laimītes tā nes.
Vakar, nākot no darba mājās, pa visu izlaidumā sadāvināto naudu sapirkos mākslas grāmatas un jutos vienkārši laimīga. Tagad man literatūra ir nodrošināta uz tuvakajiem mēnešiem, turklāt, par visādiem autoriem, kuru gleznas man ļoti patīk- Brēgelu, Dīreru, de Lotreku utt. Nopirku arī M. Feibera "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās", kā arī S. Rušdi "Florences burvi". Ar pirmo sāku aizrauties jau vakarnakt par spīti tam, ka literārā sirdsapziņa biksta, ka jāpabeidz lasīt M. Remarksa "Trīs draugus".

Hamlets aug bezmazvai acu priekšā. Drīz jau būs liels kaķis. Atceros, kā es viņu atvedu mājās gluži kā tādu mazu kamolīti.
Balsis galvā un aiz tās: 4Post- Новогоднее поздравление
Tags:

Jun. 17th, 2011 @ 07:14 pm
Šī lietusdiena man patīk. Klīdu kā tāds postmodernais varonis apkārt, dzēru kakao un vēroju cilvēkus un pelēko gaismu plīstam gar logu.

Pilsēta šķiet tāda kā tīrāka.

Rīga zem lietussarga skatu punkta.

Jun. 17th, 2011 @ 07:05 pm
Biju pārsteigta, ka pasaulē ir parastas (Nerakstu pareizas, jo kas var zināt, kas ir pareizs un, kas nav) orientācijas sievietes, kuras necieš kleitas un svārkus.

HamletsMay. 17th, 2011 @ 12:55 pm
Hamlets ir viens no aktīvākajiem kaķiem, kādu esmu redzējusi. :)
Ja vakar, kad izņēmu viņu no kaķu somiņas un iepazīstināju ar dzīvokli un tā iemītniekiem, viņš bija bailīgs un pārvietojās pieplacis pie zemes, tad šorīt no rīta mani sešos pamodināja melns, segai uzklūpošs un nepārtraukti kustīgs kamoliņš (Ja būtu zaļš, būtu flaberis).Tā es vēl sākšu par cīruli kļūt! Bail iedomāties, kas būs, kad atnākšu desmitos mājās. :)
Tags:

May. 16th, 2011 @ 10:16 pm
Manu jauno kaķi sauc Hamlets.
Tags:

Mar. 3rd, 2011 @ 12:44 am
"All the religions of the world, without exceptation, have given man ideals which are superhuman. They satisfy the ego. You would like to be a superhuan meing, but you are meant only to be human being. Even if the rose wants to become a lotus, the desire is going to be tremendous frustration, because the potential of the rose is to be a rose. How can it be a lotus?

But all the reigions, in every possible way, have been giving you ideals far above humanity. The only result is that, trying to be superhuman, you miss being human. Rather than reaching the superhuman level, making that stupid effort you fall below the human level itself- you become subhuman."

Osho "From unconsciousness to Consciousness"
Tags:

Mar. 2nd, 2011 @ 12:35 am
Ir pienācis brīdis, kad vairs fiziski nespēju iedzert alkoholu...
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba