entries friends calendar user info red Previous Previous Next Next
where i lay my head is home -
terrible_lie
[info]terrible_lie
Add to Memories
Tell A Friend
Ak cik ģeniāli atbraukt no sporta spēlēm atpūtušamies un konstatēt, ka tavējais kompis ir down un netaisās vairs mosties. Tas jau, protams, nekas, ka šodien ir publiski jāpalaiž viena liela sistēma.

Bet nu nekas, vismaz pieejas informāciju ftp servam dabūju, līdz ar ko centīšos tikt galā no kolēģa kompja. Paldies dievam vismaz serveru sinhronizācija tika izveikta tieši pirms braukšanas prom un uz lokālā nekādu būtisku apdeitu nebija.

A ko, a vot gadās. Pats labākais, ka telefons sporta spēlēs arī pamanījās atņirgties tā, ka visa telefona atmiņa līdz pēdējam izdzēsās - nav man vairs neviena kontakta (ja kompi neatdzīvināšu, tad nebūs arī), plānotājs tukšs, visas īsziņas (tai skaitā pagājušās nedēļas laikā savākušās 230 sms no mīļuma) nafig, melodijaqs nafig. Vienvārdsakot - telefons kā no rūpnīcas tikko. Paldies dievam, vismaz uz MMC kartes viss palicis.

Nu jā, dzīve, tā teikt, ir skaista. Bet ir jau arī patiesībā. Vakar sanāca skaista atkalredzēšanās ar mīļumu (goddamn, cik ļoti var pēc cilvēka sailgoties pāris dienu laikā). Beidzot mums ir arī dažas kopbildes.

Par bildēm vēl runājot - tikko saņēmu no Fotoluksa pasūtītās bildes. Godīgi sakot, pat ar telefonu taisītās bildes analogā (ie., fotogrāfiju) formā lielākoties izskatās pat tīri ok - apmēram, kā ar analogo ziepjutrauku būtu taisītas. Then again, dažas ir pat pavisam ok kvalitātē - i nepateiksi, ka ar telefonu būtu bildēts. Lai vai kā, man tagad ir daudz jaunu bilžu, ko albumos sabāzt. Sen jau bija laiks, a to visas bildes tikai kompī, kompī vien (un še tev, kompja vairs nav :P).

Kad izdosies dabūt savējo aparātu pie dzīvības, būs arī pa kādai bildītei, pagaidām viss. Noslēgumam vēl tikai vakarnaktī saņemtā īsziņa no mīļuma: "Ja es būtu zaļa feja, es būtu pārdzērusies un apvēmusi tavu palodzi."

Un vēl piedāvājums braukt prom uz Spāniju. Ehh, ņemšu un aizbraukšu arī.

upd.: Nu jā, un vēl man ir jauna kafijaskrūze - ar lāčiem, protams. Un sasodīti mīļa kartiņa. Arī ar lāčiem, protams. Un pie sienas man ir mūsu abu plaukstas, caur kopieri dabūtas. Un uz manas tāfeles pie sienas ir uzraksts: "Te darbojas visjaukākais lāčuks." Nu jā, dzīve ir skaista.
Comments
From: [info]mikii Date: June 13th, 2005 - 09:54 am (Link)
mistiskie datori... bet tā jau prieks par labui laika pavadīšanu :)))
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 09:56 am (Link)
tipisks mērfija likums - kompim bija jānobrūk tieši vissvarīgākajā brīdī
bet nu nekas, vismaz beidzot tikšu pie kompja pārinstalēšanas, uz ko nekādi nespēju saņemties :)
From: [info]mikii Date: June 13th, 2005 - 09:59 am (Link)
tas ir noderīgs pasākums. es nevaru saņemties. varbūt jūlijā :DDD
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 11:19 am (Link)
es arī nevarēju
tagad vienkārši nāksies :)
black_data From: [info]black_data Date: June 13th, 2005 - 10:08 am (Link)
"...ar telefonu taisītās bildes analogā (ie., fotogrāfiju) formā..." Nesapratu! Kas tad tas par telefonu ar analogo fočuku?
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 11:19 am (Link)
ghhh
ar telefonu taisītās bildes, kas ir pārnestas analogā formā :D
ie., savācu ar telefonu bildētās bildes un no jamām fotogrāfijas uztaisīju :)
kpv From: [info]kpv Date: June 13th, 2005 - 11:09 am (Link)
Uz Spāniju ?
Nodzersies, tur vīns maksā lētāk nekā piens ( 1 litru var atrast pa 50 centiem). 1litrs jameson ~10 Eur. Kad Portugālē biju sapratu, ka tur ir baigi labi :)
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 11:19 am (Link)
da nu, nodzerties es tāpat dajebkur nodzeršos :D
kpv From: [info]kpv Date: June 13th, 2005 - 11:29 am (Link)
Tur vilinošāk. Nu kā pa tādu naudu nedzeri :)
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 11:30 am (Link)
tas, protams, arī ir arguments :)
lordramex From: [info]lordramex Date: June 13th, 2005 - 04:55 pm (Link)
nu azhivil bundzhu ?
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 13th, 2005 - 06:31 pm (Link)
nope, bet nav bijis vēl laika cietni citā kompī iestūķēt
From: [info]alt Date: June 14th, 2005 - 09:38 am (Link)
jautaajums aarpuskaartas...

padzirdeeju ka buushot kaut kaadi sveetki Ropazjos 6tajaa vai 9tajaa juulijaa...
nekur netaa nevaru atrast simtprocentigu apstiprinaajumu tam...

cik sapratu buus kaut aks viduslaiku virzienaa.. tip cilveeki Viduslaiku festivaalaa man par pasaakumu staastiija... kas un kaa buus redzees peec tam :)
bet man tip ir liela veelme uzzinaat :)
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 14th, 2005 - 09:51 am (Link)
yep, 6.jūlijā Ropažu pilsdrupās (un moš arī parka teritorijā un vēl kaut kur paralēli) notiks Ropažu viduslaiku festivāls - par godu Ropažu 800 gadu jubilejai
From: [info]alt Date: June 14th, 2005 - 09:54 am (Link)
6tajaa vai deviitajaa?

hmm kaada informaacija daliibniekiem ir vai kaa???
terrible_lie From: [info]terrible_lie Date: June 14th, 2005 - 01:57 pm (Link)
cik man ir informācija, tad 6tajā, ja nekas nav pēkšņi mainījies. ja interesē, tuvāko dienu laikā varu noskaidrot detalizētāk
16 comments or Leave a comment
profile
noguris, taču laimīgs
Name: noguris, taču laimīgs
Website: red
calendar
Back April 2007
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930