tati

jaunāks

22.7.19 21:39

Feiko emociju ballītes ir TIK ĻOTI nogurdinošas un nevajadzīgas, ka arvien vairāk sāku saprast tos, kuriem tuvākais kaimiņš ir 3 km attālumā un draugi ir 2 - laulātais un draugs, kuru satiec kad abiem ir laiks, kas ir pus/gadā reizi.

3.7.19 12:02

Dabļin!
Vieglāk ir nokačāt kādu supersarežģīto video rediģēšanas programmu un norediģēt 2 min video, nekā ieinstalēt bezmaxas eID lasītāju un pieslēgt bankā SmartID. 
Visi gadžeti ir, karte ir, kodi ir, bet nekas neiet. Kāpēc "Ierīcei nav pieslēgta neviena viedkarte", have no fckn idea, jo to HELPs nepārrunā. 
Facepalm un nožēla par valsts zemo ITišņiku atalgojumu sistēmu.

11.6.19 11:02

Vakar kafejnīcā paziņa skolotāja saka, ka vot aizies uz skolu 12os, tad biš pastrādās un šaus uz jūru.
Saku, ka zaibis - es ar tā gribētu!
Uz ko saņemu tipiskāko atbildi, ko dzird jebkurš no mājām strādājošs cilvēks: "A kas tad tev traucē? Tu tač vislaik mājās sēdi! Brauc uz jūru kad gribi!"
...
...
"Ērm, man jāstrādā."
...
"Es no mājām strādāju."
"Ko tad tu vispār dari?"

Nu bļackij ti čas!
Ja tu ej uz ofisu, atsēdi 8 h un dienas beigās esi nobumbulējies, tā skaitās strādāšana, bet ja tu no mājām strādā, tad esi sliņķis un visu laiku laid luni. Pareizi, ja?

14.5.19 11:57

Negribu strādāt.
Gribu dārzā zāli pļaut.

14.5.19 09:28 - mileniāļi

Sēžu rindā, gaidu, kad pienāks mana kārta nodot asinis.
Blakus beibe tā ap 19-20 gadi runā pa telefonu. "Bļa, eto pizģec. Ja ždu uže 15 minut. Kakoe bezobrazie. I nahuj mnje eto vāabše nužno..."
;D ržuņemogu

25.4.19 16:28

Kurš un kāpēc jūtubē meklē to, cik maksā medicīniska manipulācija?
Es saprotu, ka jūtubē var iemācīties veikt nelegālas sirdsoperācijas cilvēkam vai autiņam, bet nu, kamõn...cenas? o_O
"Helou, mani sauc Zintis, tagad izstāstīšu, cik maksā slimnīcas pakalpojumi: sirdsoperācija - x, biopsija - xxx, nabastarkšķa likvidācija - 7x..."

23.4.19 12:56

Vakar sīci aizvedām uz BKUS, jo bija aizdoma, ka rudenī salauztā roka ir atkal salūzusi, jo ļoti ietiepīgais jaunietis vēlējās izdabūt sevis samesto mini auto kolekciju no kāpņapakšas. 
Uztaisīja rentgenu - viss OK. Kamēr gaidījām rindā, ar ātrajiem atveda vienu mazuli, kurš bija iekšā stikla kastē. Gandrīz apraudājos tik no skata vien.
Kā tie mediķi spēj normāli funciklierēt pēc tādiem skatiem un iespējamā rezultāta, I have no fckn idea. Žetons un zelta medaļa jebkuram no viņiem!

29.3.19 11:22

Šķiet, ka šobrīd trendīgākais vārds ir "jaudīgi". Visur dzirdās un klausās.
Un vēl šķiet, ka ergopelei kkas ar kreiso klikšķināmo. Jāiet jaudīgi papinkšķēt :o

26.3.19 12:27

Nesen randomā atradu vienu pētījumu, ka Somijā ir laimīgākie cilvēki pasaulē (jau otro gadu pēc kārtas). Un nejauši uzrakos citam pētījumam, ka Somijā, vidēji uz iedzīvotāju skaitu, ir salīdzinoši visvairāk metālmūzikas grupu.
Ja 1+1=2, tātad metāls=laime

Jāsāk biežāk klausīties kliedzošajos mikrofonos.

19.3.19 15:53

Tas laikam tikai 20gadniekam kā mega pluss darba sludinājumā ir atzīstams tas, ka jāstrādā Vecrīgā. 
A kur mašīnu nolikt?

18.3.19 13:07

Šī darba nedēļa sākās 06:30, kad smadzenes izlēma pamosties.
Nedēļa sākās arī ar labu pieredzi - pēdējo reizi vēlā rudenī vilktā praķīša kabatā atradu izmazgātu 10 eur banknoti.
Tas ir kā morālais atguvums no tā, kad sīcim par izkritušo zobu fejai nācās atnest 5 eur, jo 11os naktī fejai makā bija tikai 5,43 eur.

5.3.19 11:43

Prodidžista nāves sakarā sēdēju un vēros griestos un domāju par to, ka tiem mūziķiem traki grūti... Lai aizietu ar tādu kā dignity, nu nevari visu mūžu ražot albumus un koncertēt, kas uzliek personībai megapressingu. Ļoti reti kuram izdodas būtu uz viļņa visa mūža garumā, ka, principā, ja gribi būt zvaigzne - live fast & die young. Ja nesanāk nejauši nomirt, tad tas jāizdara pašam.

Da vispār kkā visi tagad uz martu sasparojušies mirt - kosmoss, kas ir, lielais atvars vaļā un davai?!

25.2.19 14:27

Kā jau normālai darba dienai pieklājas, rakājos dažādos rakstos un uzgāju pasaules populācijas datus, kur zuperīgi var apskatīties, ka, piem., šogad mūsu valsts iedzīvotāju samazinājums būs viena Tukuma apmērā, jeb 18470 cilvēku.
Nēnu, tāds muļķis jau neesmu, ka nesaprotu, ka mums ir dzimstības un migrācijas problēmas, bet ka tās ir soooooo biiiig... 

18.2.19 14:42

Sēdēju rindā pie ģ.ā., un pretī man pa savu rokassomiņu rakājās un kko ļoti meklēja viena pensionāre. Un tad, no salīdzinoši nelielās somiņas, izvilka maisiņu, kurā bija aptuveni 20 dažādu zāļu iepakojumi. Say whaaaat!? o_O
A tas tā laikam norm dzert zāles pret visu un nedomāt par to, kā tieši viena zāle ar otru mijiedarbojas.

14.2.19 10:43

Vakar bija tā Ēnu diena un es ar skumjām un nožēlo to vēroju gan soctīklos, gan TV (jā, mums tagad 4 kanāli. Woopwoop!!!).
Ar nožēlu vēroju, jo tur var piedalīties tikai jaunieši vecumā no līdz. Reāli ir tā, ka es savā virstricārā arī labprāt kko paēnotu, jo ir interese krasi pamainīt darba ritmu (lai gan arī šobrīd krasi pielāgojos un mainos), bet īsti nav poņas uz kurieni mainīties. Tāpēc es arī labprāt būtu ēnojusi kādu arodiņu :(
Pasties vai patīk dienas ritms un kādiem sūdiem jāiet cauri un tad domā vai dig deeper, vai arī pačekot ko citu.

13.2.19 13:04

Man, kā vecai vārnai...

Totally!

22.1.19 10:23

Ik pa laikam, taisot darba pauzītes, sporta pēc patīk paskatīties FB darba sludinājumus. Lūk, pastnieks, cik romantiska profesija - ar savu auto piegādā pastu, nu skaisti!
Forši, ka tagad darba sludinājumos jānorāda atalgojums, jo tad nu var izprast tos ciparus. Lūk, romantiskais pastnieks uz rokas saņem aptuveni 2,11 EUR stundā, kas ir aptuveni 16.9 EUR dienā, kas ir aptuveni 338 EUR mēnesī.
Vot tas ir pizģec... Cik romantiskam jābūt, lai šitik romantiski pelnītu naudu.

17.1.19 11:18

Vienmēr iesmīkņāju, kad darba sludinājumos pieprasa augstāko izglītību. Like, no tā būsi krutais profesionālis...

10.1.19 12:18

Viendien sanāca sēdēt lielveikalā, grauzt salčiku un vērot garāmejošos cilvēkus. 
Spriežot pēc tā, kā parasta lielveikala apmeklētāji ir apģērbti un kādi auto ir stāvvietā, bija sajūta, ka mūsu ģimene dzīvo stipri virs vidējā līmeņa.

2.1.19 22:23

Joprojām nav labākas jaungada filmas par 1999. gada "200 cigarettes".
Powered by Sviesta Ciba