tati

jaunāks

20.9.18 19:50 - The world is mine....

Ou jē. Burtiski gribās David Guetta dziesmā tresīt, kad bērns, kurš burtiski baidās no ēdiena un nekad tā īsti nav radināts izgaršot visu pasauli, pagaršo speciāli viņam veidotu ievārījumu un atzīst, ka ir ēdams. Turpmāk uz putras un pankūkām cukura vietā rullēs apelsīnu ievārījums.
Pohui, dziedu - The world is mine :D

20.9.18 11:13

Pēc šādu video skatīšanās, loģiski, galvā dzimst jautājums: "Kāpēc man ir tik sadirsts CV?". Ir taču saprotams, uz kuru pusi jāskatās, tikai Latvijā tās iespējas ir praktiski nekādas.
https://youtu.be/m1UKq_YRy40

13.9.18 14:28

Kopš pārvācāmies uz pastāvīgo ekspozīciju  mitekli, noieto soļu skaits ir dubultojies.
Paldies, kāpnes!

27.8.18 12:02

Nopietni briestu uz to, ka jāuztaisa kkad megaballīte, kurā drīkst ierasties tikai vecāki ar saviem bērniem (izņēmums - ja bērns ir adoptēts). Ar alkoholu, grilu, lielu TV bērnu filmām, popkornu spaiņiem un kvasa mucām. Un klaunu vai dzīvo mūziku!
Zaebal šitie - ar sīčiem nē. A likt ta mums nav kur - značit sēdi mājās. Nu ta lai sēž bezbērnu cilvēki.

18.8.18 20:04

Braucu expresī Rīga-Rēzekne un tur divi no diviem dzirdamajiem stāstīja, kā vakar bijuši Prāta Vētras koncertā. Augusts laikam tikai par to vienu un to pašu huiņu.
Diez, cik no cibiņiem vakar bija Mežaparkā uz konci ;D

17.8.18 12:54

Kā diez dziesma kļūst par elles hītu pēc GADA? Skatos, ka jūtubē gadu mētājas, un tad, kautkas notiek, un šekureku visi dzied līdzi. KKādā filmā izskan vai Kardašjanu ģiemenē kāds uzliek uz ringtoņa?

14.8.18 11:58

Pirmo reizi bija tā, ka sēdēju un klaviatūrā rakstīju kkādus burtus, kas neveidoja nekādu kopsakarību un jēgu. Grūti bija savākt domas vienā normālā kopumā.
Un tad aizgāju uz virtuvi, paņēmu aliņu, atpūtināju smadzenes uz 20 minūtēm un IR. Ir savienojums un teksts pats dzemdējas.
Secinājums ir viens - tā jau var nodzerties. Un otrs secinājums - po.

8.8.18 12:10

Man virtuvē ir diezgan laba skaņas sistēma uzstādīta (paldies Vīrs).
No rīta ieslēdzu rādiõ (jo no rīta ir jāklausās rādiõ, nevis kas cits), a skaņas sistēma atstāta uz vakara bīta skaļumu. Un tad atskan skaļš "TAS IR TAS STILS STILS STILS STILS STILS STILS STILS".
Acis un roka noraustās un ir zaibis.

6.8.18 13:22

Šodienu eksistēt.
Citreiz tā vien šķiet, ka tas arī ir viss, ko es daru.
Kad visi dzīvo?

20.7.18 13:08

Dzeru aukstu baltvīnu, jo vairs nav spēka un prāta darbam. Bet vajag vēl daudz.
Bet labās ziņas - vakar ap pusnakti atgriezāmies MĀJĀS.

19.6.18 12:34

Katru reizi kā aizeju nopirkt mafinu uz to mafinsunmõr, tā katru reizi saku sev: "Nu dūra!". 
Es nesaprotu, kāpēc cilvēki fano par tur ceptajiem mafiniem/kapkeikiem vai cepumiem, jo cik esmu tos ēdusi, tie garšo pēc sodas vai vienkārši mīklas. I mean, fckn disgusting.

12.6.18 15:36

Es biju jau nedaudz piemirsusi, kas tieši man besīja bijušajā darba vietā. Nācās pāris dienas tur pabūt un atcerējos. Oi, kā atcerējos. Tā atcerējos, ka pēdējā tur būšanas dienā man vienam no bijušiem kolēģiem bija tikai viens teikums novēlams: "Atpisies un nenāc man klāt!".
Nopietni. Un es parasti tā ar cilvēkiem nerunāju. Tā ka nekad. NeKaD. NEKAD11!

30.5.18 13:48

Ir tie, kuriem strādājot vajag klusumu.
Un ir tādi kā es, kuriem darbiņš raitāk uz priekšu iet, kad klaviatūra rīb no basiem.

28.5.18 14:59

Iespējams šis kāds megamēness laiks vai kas tur par magnētiskajām vētrām, bet kkas noteikti mainās.
Pirms pāris dienām redzēju sapnī savu mirušo vecvecmammu, kura man paziņoja, ka sargā mani jau 7 gadus. Šonakt atkal sapņoju par laika eņģeļiem, kur ir gan labais, gan sliktais eņģelis, kuri ietekmē mūsu laika plūsmas. Tas dēmõneņģelis it kā spēlējas ar laiku, bet pieaugušajiem, kā jau zināms, laiks ir nauda un nauda ir viss. Tādi dīvaini episki sapņi, kurus nevarētu attiecināt uz to, kas dienā pieredzēts.
Un tas nogurums, kas seko šiem episkajiem sapņiem ir vienkārši joptvaimaķ!

24.5.18 11:34

Besī, kad valsts iestādēs, veikalos un mācību iestādēs neuztver nopietni, jo notiek izskata vērtēšana. Jā, nestaigāju kostīmos un špiļkās, man patīk kedas un frīkī apģērbi, man nepatīk mazgāt matus un patīk kā izskatās izspūris, nevis nolaizīts cilvēks. Tieši tāpēc regulāri saņemu to "aikotutedirssīkā" attieksmi. Es saprotu, ka es tur neko nevaru darīt un, ka tā nav mana problēma, bet joprojām fkn besī.
Tie ir tie paši tizlie aizspriedumi, ka, piem., miljonāram obligāti jābrauc ar luksusa klases auto, jānēsā Rolex, jālieto Vertu un jāstaigā Gucci.
Vismaz bankās viss ir OK - tur viņi klientu apkalpošanā trenēti tik augstā līmenī, ka viņiem ir POfig cik netīri zābaki un saplēsta soma.

11.5.18 15:49

Šīsnedēļas māšu (bērni līdz 11 g.v.) atpazīšanās zīmes ir- rokassprādzes. Jo vairāk uz rokas, jo vairāk bērnu :D

10.5.18 09:05

Šorīt piemājas kaksimā pie manis pieskrēja divas dūdas ~13-14 gadus vecas. Krievu valodā lūdza, lai nopērku viņām enerģijas dzērienu. Es, kā jau muļķis-latviskais, atbildēju viņu valodā (tobiš - krievu), ka priekš kam viņām vajag? Redz, šonakt tik divas stundas gulētas. Es prasu, atkal stulbo latviešu manierē pārejot uz svešvalodu, a ko jūs darījāt, tak vēl mazi bērni esiet. Viņas no aizmugures: mēs neesam mazi bērni.
Like yeah, right...
Vienīgais ko es saprotu, kur varētu būt bijusi pavadīta visa nakts - pie spoguļa, jo tādu špakteļa, tušas, acu ēnu, lūpu krāsas kārtu man nāktos klāt visu nakti. Jā, iespējams man tas tomēr aizņemtu visu nakti un es būtu gulējusi 0 stundas. 
Bet tāpat ar visu negulēšanu, es dzertu kafiju, nevis enerdžaizeri. Nesaprotu to enerģijas dzērienu lietošanu (ja nu vienīgi ar jāgeri un pēc tam stūrī mirt no sirdssāpēm un elpas trūkuma). Ai mīn, ir taču kafijas dažādu stiprumu veidos.

25.4.18 13:11

Šodien kkā nepelnās nauda. Būtu labāk vakar dzērusi un šodien ar pohām mocījusies.

19.4.18 14:38

Bessī, kad kritizē sīci - "Nu ko tu raudi, tu taču liels esi, tev tak 10 (vai 3) gadi. Kas ir, nevari saņemties?" Bļē, cirst gribās.
Ja meitenes čīkst, tad ir OK, kā džekam asara un spīts, tā: "pizģec, kas tu par veci esi?!"
Šodien vienam ārstam teicu, lai šatafakap ar šādiem tekstiem.

18.4.18 12:33

Vienīgais man zināmais cilvēks, kurš man šķiet glīts pat ar visu man nesimpatizējošo izvirzīto zodu uz priekšu, ir Win Butler no Arkādiešiem. Nē nu tiešām, neviens cilvēks pat tuvu nav licies pussimpātisks, ja zods ir izvirzīts. Tā ir kkāda čerņa, ko mana smadzene cilvēku izskatos nespēj pieņemt vai ielaikot.
Powered by Sviesta Ciba