Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


20. Novembris 2020

Kin-Dža-Dža @ 11:11

Vai tikai man, kautvai pa ilgiem laikiem noskatījos, bāžās virsū rekomendējot to filmu visu laiku? Reāli, šis ir īstais brīdis, kad ļoti ļoti pat obligāti tev jānoskatās Kin-Dza-Dza ja vēl neesi un skat kā satīra par padomju savienību pēc 33 gadiem atkal atgūst savu pirmatnējo jēgu. Ja neesi redzējis un netaisies, notici man bļin un noskaties šo ģeniālo Soviet Cyberpunk Comedy KIN-DZA-DZA
(tiem, kas dzimuši pēc 87tā, vienreiz aizver savu latvāņu muti un uzliec kautvai angļu subtitrus. Filmas jēga nebojājas tādā veidā. Vispār varētu remixēt, pievienot vēlvienu līmeni jēgas pa virsu, es diršu, ar subtitriem varētu stāstīt citu paralēlu stāstu, filmas beigās protams ir happy end un abi stāsti satiekās. Tad man vajadzētu būt ugunskrupim, jo ugunskrupis kruts vecis bija, lai sarakstītu tādu marazmu.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]gnidrologs
Date: 20. Novembris 2020 - 17:48
(Link)
Jā, ģeniāls gabals visiem laikiem, bet aktualitāte šobrīd īpaši saasinājusies. Ja nav redzēts, iesaku tajā pašā modusā arī Zaharova 'Nogalināt Pūķi'. Der ne tikai kā alegorija par padomju laikiem, bet aī cilvēku vājuma un grēcīguma, kas noved pie totalitārām sabiedrībām, pētījums.
[User Picture Icon]
From:[info]swimpis
Date: 21. Novembris 2020 - 08:30
(Link)
Idiocracy teiksim ir jau 75% piepildījies.
[User Picture Icon]
From:[info]gnidrologs
Date: 21. Novembris 2020 - 11:10
(Link)
Tas arī.

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl