apziņas · mijkrēslī · dziļā · pamostas · bezgalība

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Vakar beidzot aizgāju paskatīties, ko vēl viens manis iesākts projektiņš dara, kad es vairs neesmu ar viņiem. Un jāsaka, ļoti pozitīvi pārsteidza. Sastāvs gan ir nomainījies krietni, bet viss notiek, viss turpinās.
Bet es satiku, vairāk gan varētu teikt, redzēju R. Iekšēji gribējās izturēties draudzīgi, bet es nevarēju viņu pat pasveicināt - kaut kāds kamols sakāpa kaklā, sabučoju un pateicu čau visai grupai, bet viņu vienkārši neignorēju. Pēc tam gan nesanāca nekādi ar viņiem parunāt, jo aplī stāvēt bija neveikli, ātri atkāpos. Viņi tomēr bija tie, kas ieradās kopā.
Bet paraugoties uz to no cita skatu punkta - es vienmēr esmu bijusi tā, kas, ja notiek konflikts, palieku viena un tā saucamie draudziņi paliek blakus otram.
Man dzīvē ir bijušas tik daudz kompānijas - draudzība ilgst maksimums trīs gadus un tad mēs šķiramies. Dažreiz satiekamies atkal, bet tas vairs nav tā.
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry

* * *
[User Picture]
On 14. Janvāris 2016, 08:51, [info]es_un_naglas commented:
Jaa,gruuti draugus notureet un uztureet attieciibas. Nav vairs vidusskola,kad nevienam nav ko dariit,tapec ir atliku likaam laika kopaa ietuseet :-(
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry