rotaļu-biedri.... [entries|archive|friends|userinfo]
Sirke

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| cg.image.lv cgtalk.ru cgsociety.org gfxartist.com pērles ]

[26. Maijs 2022|10:24]

pajautaa

[lavendera]
Ja te kāds vāra buljonus saldēšanai, kur jūs tos lejat, vai parastie zipmaisiņi der? vai gaļas atgriezumus arī tur metat? vai garšvielas liekat saldējamam produktam vai pēc tam zupai?
(pašlaik uz plīts vārās atgaļoti kauli no diviem āžiem)
Link9 spēlējas|paspēlēsimies?

[26. Maijs 2022|09:31]

black_data
[Tags|]

Nekad nenogaliniet lāci ar mazo virtuves nazi. Pēc tam var būt grūti atkārtoti aizmigt.
Linkpaspēlēsimies?

[25. Maijs 2022|18:53]

black_data
Mani treneris mēģināja izaicināt līdz Jāņiem nelietot alkoholu. Lai gan nosacīti es to daru, es tomēr teicu, ka neesmu gatavs sociālai pašnāvībai, un tā līdz nullītei nogriest alu es tomēr negribētu. Savukār šodien šrinks mani izaicināja līdz rudenim nelietot attiecības. Viena vienīga atturība viņiem galvā. Gandrīz vai kā vecā anekdotē, kur gruzīnam jautā, vai viņš būtu gatavs atdot dzīvību par partiju. Protams, ka atdotu, jo ja partijas vārdā jāatsakās no visa labāk, kāda vairs tā par dzīvi?
Link9 spēlējas|paspēlēsimies?

[25. Maijs 2022|16:46]

prtg
Kažkas ne taip
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[25. Maijs 2022|14:31]

black_data
Atcerējos epizodi Nemierā, kur man pajauns džeks, metālists, pajautāja, vai es esmu gejs. Atbildēju, ka neesmu, bet galvā kādu brīdi uzkāros uz jautājuma, kāda bija viņa domu ķēdīte. Pirms tam viņš uzsvērti stāstīja, kā Valterā un Grapā esot dejojis ar meitenēm. Pietiekami uzsvērti, lai es pie sevis nodomātu - jā, labi, mēs sapratēm, tu dejoji ar meitenēm, un turpināju māt ar galvu, un neko neteicu. Bet ko es sacināju par viņa jautājumu, ka es nejutos aizvainots par šo jautājumu. Nezinu gan, kā es būtu juties, ja es tomēr būtu.

Anyway, kāpēc es šo atcerējos. Viņš pirms kādām trijām nedēļām bija izšķiries. Es tur mazliet patēloju pieaugušo, ka it's alright, I'm going through same shit, bet ātri sapratu, ka nekāda saruna par šo tēmu mums nevarēs izveidoties. Tāpēc instead gājām dejot ar meitenēm.

Bet ja godīgi, man laikam gribētos par to ar kādu parunāties, un visdrīzāk ar kādu, kurš šim visam ir gādijs cauri nesen, vai pat turpina ar to vēl dīlot. Protams, lai viņam būt mazliet vairāk gadu, un viņš nebūtu metālists, lai man piedod metālisti.
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[24. Maijs 2022|05:59]

black_data
Kofeīns, mildronāts, citi vitamīni, gada īsākās naktis un turbulents emocionālais fons, un rezultātā es dzirdu, kā kaimiņi aiz sienām elpo. Par atkritumu konteineru izvešanu nemaz nerunāsim. Būtu jau labi, ja viss šis brain power tiktu izmantots kaut kā produktīvāk. Dzīve toties šķiet diezgan krāsaina, salīdzinot ar iepriekšējiem mēnešiem, par to gan nevar neko sliktu ierakstīt lielajā sūdzību grāmatā. Varbūt vienīg palūgt to kosmisko Marshall tumbiņu nogriezt no vienpadsmit uz septiņi vai astoņi, tā lai arī savas domas varētu dzirdēt.

Labrīt!
Link1 spēlējas|paspēlēsimies?

[23. Maijs 2022|20:54]

honeybee
[Tags|]

 

laimīte

garšo kā tad kad nemaz nebiji plānojis bučoties

 
Linkpaspēlēsimies?

Dzīvojama platība Rēzeknē [23. Maijs 2022|18:48]

pajautaa

[dominika]
Varbūt kādam no jums ir draugs, rads vai paziņa, kas varētu no 29.05. - 22.06. par saprātīgu samaksu izīrēt mēbelētu istabiņu Rēzeknē 1 cilvēkam? Viesnīcā Latgale, kas reklamē, ka piedāvā ilgtermiņa īri šobrīd neviens šāds numurs nav pieejams, booking utml. cenas astronomiskas, facebook, ss.lv ir izskatīti. Būšu pateicīga par jebkādu informāciju vai idejām, kur vēl varētu meklēt īres sludinājumus Rēzeknei.
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

#mood [23. Maijs 2022|18:41]

honeybee
[Mūzika |Ronan Keating - Life Is A Rollercoaster ]

Hey baby
You've really got my tail in a spin
Hey baby
I don't even know where to begin
But, baby, I got
One thing I want you to know
Wherever you go tell me 'cause I'm gonna go
 
Linkpaspēlēsimies?

Modafinil [23. Maijs 2022|12:48]

pajautaa

[gnidrologs]
Vai kāds Latvija ir mēģinājis iegādāties/dabūjis modafinilu? Vai vienīgā iespēja kreisajos internetos?
Ja ir, kādas atsauksmes par efektiem?
Mana domā pamēģināt ko tādu kafijas/tējas vietā. Man diez ko nepatīk kofeīna fiziskie efekti uz organismu, tomēr lietoju dēļ švunkas un fokusa. Enerģijas dzērieni liekas galīgs bleķis, sirdsklauves un skāba mute.
Link12 spēlējas|paspēlēsimies?

[23. Maijs 2022|00:15]

black_data
[Tags|, ]

Kārtojot savā galvā dziesmas, kurās ir gaisma, un kurās ir tumsa, atgriezos pie jau pārspīlēti daudz pieminētā Placebo. Secināju, ka tajā pašā "Happy Birthday In The Sky" ir daudz gaišā. Agrāk tomēr Placebo asociējās ar tumsu - the one assumes. Un tad tajā pašā dziesmā nonācu arī līdz tai daļai, kurā ir tumsa. Un tad es sapratu, kāpēc jaunais albums mani tik ļoti aizķēra. Viņš vienkārši nav plakans. Tas kvantu stāvokļa faktors viņu padara par to, kas viņš ir - ne kaut kas viens, ne plakans.
Linkpaspēlēsimies?

[22. Maijs 2022|16:33]

prtg
4 dienas skaņu karuselī
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[22. Maijs 2022|16:27]

black_data
[Tags|, ]

Es te drusku patīrīju soctīklus, pabloķēju cilvēkus. Un hello, hello Black Mirror ziemassvētku sērija. Point taken. But it will take some time to work it out. Es tāpat zināju, ka tas nav risinājums, but you didn't need to be so blunt about it.

/ Ja kādam kaitina tā angļu valoda, un es zinu, ka daudzus kaitina - vedied mani ārā, runājiet ar mani skaidrā latviešu valodā. Dzīvojot šeit, savā galvā, kur lielākā daļa satura ir angliski, parādās šāda blakne. /
Linkpaspēlēsimies?

Mūsos visos valda nemiers [22. Maijs 2022|11:36]

black_data
Nemiera festivāls kaut kāda iemesla pēc feels like home. Protams, ne pirmo un visdrīzāk ne pēdējo reizi. Šoreiz gan bija mazliet bail no izmisuma un vientulības, bet cilvēki ir jauki. Ne vienmēr labi, pareizi vai gudri visos pareizajos veidos, bet toties ļoti pieņemoši, jo lielākā daļa paši straglo ar savu kaut ko, un dara labāko ko viņi var, lai būtu labi. Mani arvien vairāk frīko ārā visa tā alkohola lieta, un visas sliktās lietas kas nāk tam līdzi, bet es mēģinu pieņemt to kā daudziem vienīgo pieejamo līdzekli. Līdzekli brīvībai, kas rodas, mazinot stresu, rutīnu vai pat sāpes. Galu galā, tie kas sagaidīja rītu, šoreiz ir veiksmīgi novaldījuši to briesmoni, ko sauc par alkoholu. Es arī pilnībā neizvairījos, piemēram, no šotiem, bet cilvēki ir sākuši jautāt, vai piedāvāt alkoholu ir ok. Tas ir jauki, ka laiki mainās.

Nu, jā, šis ir tāds sava veida trips, pēc kura tu minies mājās, vēl pie Brīvības ielas ir dzirdama kaut kāda banāla roka balāde, pie kuras tu sāki savu ceļu mājās, viss apkārt tāds kluss, saturated, cilvēki, kas jau dodas kaut kādā savās darīšanās, and you are smiling inside. Kaut kur pie mājām gan ieslēdzās bouncing ball of pain, jo šī mājvieta ir un būs atgādinājums iepriekšējai ballītei līdz rītam, bet visādi citādi šie ir jauki rīti. Tāds kā miniatūrs festivāls pilsētā, tikai bez ugunskura un teltīm.
Linkpaspēlēsimies?

Viegla laime [21. Maijs 2022|16:53]

black_data
[Tags|, , ]

Nu, ko, ir laiks nočekot, kā šodien izskatās veci metālisti.

https://youtu.be/hHtORao27Q4
Linkpaspēlēsimies?

Dead Sara [21. Maijs 2022|11:18]

black_data
[Tags|, , ]

Man visu laiku likās, ka Depeche Mode ir kaverētākā grupa ever (lai man piedod Bobs Dilans). Spotify pēdējā nedēļas laikā mani mēģina pārliecināt, ka es kļūdos.

https://youtu.be/Yc16UK3OWvY
Linkpaspēlēsimies?

Intelligent Design [21. Maijs 2022|10:07]

black_data
[Tags|, ]

Lai gan ir zināmi aizspriedumi pret TED Talks, gīks manī ir sajūsmā par tādām tēmām, kādas tiek apspriestas zemāk redzamajā video. Un tanī nav tikai skaidrojumi par mRNA vakcīnām, un to, kāpēc mums tādas tagad bija pieejams pēkšņās pandēmijas laikā, bet arī par dziļi fundamentālākām lietām, kas veido mūs - cilvēkus. Un es domāju, ka ir vērts veltīt divdesmit minūtes pavirši iepazīstoties ar jautājumu, lai zinātu, kur mēs visār kolektīvi atrodamies. Un arī pieņemot individuālus lēmumus par sevi un savu ķermeni, bet tas gan nav konkrētā video tēma. Lai gan, vakcinējamies jau mēs daudzi, un ir cilvēki, kas savulaik specifiski ir izvēlējušies Mordernu.

https://youtu.be/h5D3mv8ewCY

Anyhow, vispār jau es nerekstu cibu, lai šērotu Jūtjūbes linkus.

Skatoties video, es iedomājos par to slaveno intelligent design. Mēs sastāvam no vājprātīga skaita dažādu procesu, kas kopā veido mūs. Tik tālu nevajadzētu būt pat domstarpībām, unless questioning existence and design of life jau ir nāves grēks. Bet vai katrs individuālais process ir random, vai intelligent design? Atbilde ir diezgan filozofiska, un atrodās tādā kā kvantu stāvoklī. Skaidrs, ka šie procesi radās dēļ milzīga skaita trial and error. Bet vai trial and error metode pati par sevi nav intelligent design? Un ja ir, tad arī saliekot vairākus intelligent design elementus kopā, rezultāts ir intelligent design. How about this theological argument?

Nākamā lieta ir tā, ka šo daudzo procesu skaits ir izmērāms lielums. Mathematically speaking - galīgs. Viņš, protams, mūsu pērtiķa smedzenēm ir neaptverams, bet totmēr izmērāms, un mums ir visādas tehnoloģijas, kas mums palīdz nebūt ierobežotiem pērtiķa smedzeņu limitos. Cita starpā arī kolektīvās zināšanas ir tā lieta, kas ļauj mums apgūt tik fantastiska apjoma un sarežģītības konceptus, un tas ir mazliet mind blowing. Tas pats TED Talk ir viena no kolektīvisma izpausmēm. Un šis viss nav nekas mind blowing. Mind blowing drīzāk man šķiet tas, ka mums visu laiku noslaukās no zemes virsmas kāda civilizācija, un tās zināšanas kopā ar to. Maiju kalendāri, un grieķu jūras navigācijas ierīces. Mums vajag iziet cauri kaut kādiem viduslaikiem, piedzīvot kārtējo renesansi, apgūt daudzas jaunas lietas, un tad izrakt kaut kādu jocīgu priekšmetu, un ahūnā noelsties, ka mūsu "primitīvie" senči possibly zināja vairāk, kā mums pirms tam likās. Un what do you know - mums te karš atkal klauvē pie namdurvīm. Intelligent much. Like, cik jābūt ievainotam ego, lai nelolotu šo kolektīvo wisdom tik ļoti, lai vispār pieļautu risku, ka tu ar saviem lēmumiem vari to arī iznīcināt? There is nothing closer to god but this. Var jau būt, ka tas ir lack of brain capacity, bet es parasti neticu šāda līmeņa stulbumam, un meklēju problēmas šādu cilvēku dvēselē.

And last but not least, tas ir tik ļoti cute, ka augstāk minētais procesu kopums spēj reflektēt par procesu kopumu. Nu, vai vismaz ierakstīt par to kaut ko cibā. Isn't this weird?
Linkpaspēlēsimies?

[21. Maijs 2022|06:43]

prtg
Grinding high
Linkpaspēlēsimies?

[21. Maijs 2022|05:08]

prtg
Cilvēks kļūst pieaudzis no brīža, kad ir spējīgs pilnvērtīgi atzīt citu kļūdas.
Linkpaspēlēsimies?

[21. Maijs 2022|05:01]

prtg
[Tags|]

Griezes moments - Latvijā izplatīta putna pārošanās rituāls
Linkpaspēlēsimies?

Enjoy The Silence [20. Maijs 2022|19:53]

black_data
[Tags|, ]

Es atvainojos par banalitāti.

https://youtu.be/aGSKrC7dGcY
Linkpaspēlēsimies?

[20. Maijs 2022|16:50]

prtg
Būt bez vecākiem ir brīvi, bet reizē nepatīkamā veidā trauksmaini.
Linkpaspēlēsimies?

[20. Maijs 2022|08:53]

honeybee
Rubrikā "uzzinu pēdējais": aptvēru, ka dāsnuma trūkums var būt nevis vienkārši domāšanas kļūda, kas ir īzī pīzī labojama, vai arī īslaicīga problēma, kas radusies no pārslodzes, depresijas, vilšanās cilvēkos vai tamlīdzīgi, un arī īzī pīzī labojama*, bet actual rakstura īpašība

*protams, ka tas var būt arī tas
Link6 spēlējas|paspēlēsimies?

[20. Maijs 2022|08:47]

black_data
Tas brīdis, kad tu pat esi daudz maz laicīgi aizgājis gulēt, bet tev šķiet, ka vajadzēja to izdarīt stipri agrāk. Un šodien tu esi uzrakstījs vienu komentāru darba sakarā, vēl pat neesi iedzēris kafiju, bet jau ir gandrīz deviņi, kas liekas gandrīz kā dienas vidus.

Šādos apstākļos būtu grūti koncentrēties kaut kāda privātai dzīvei, pat ja man tāda būtu. Labi, ka priekšā ir nedēļas nogale, kurā es varēšu veltīt laiku mazliet mazāk darbam.
Link1 spēlējas|paspēlēsimies?

[19. Maijs 2022|17:14]

tvarj
mūsu puķins nominēts kilogramam. būtu diezgan feini tādu dabūt, nobalsojiet, ja nav žēl :)

https://www.lsm.lv/kgkulturas/balsojums/
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[18. Maijs 2022|17:23]
pajautaa
[asiize]
Kur Rīgas centrā klātienē var nopirkt Toms kurpes?
Linkpaspēlēsimies?

[18. Maijs 2022|15:41]

par_velti

[lietuveens]
Atdodu divas biļetes šodien uz Forum Cinema 'Ziemeļnieks' plkst 20:45
Link5 spēlējas|paspēlēsimies?

[18. Maijs 2022|09:46]

black_data
Vēl tikko iedomājos šādu lietu. Man patīk, un es ļoti novērtēju iespēju dzirdēt, ka viss ir labi, ka mēs darām labāko, ko mēs šobrīd varam, ka dot sev atlaides ir ok. Strostīt sevi nav skils, kura izmantošana prasa baigo piepūli, vai tiktu reti izmantots. Bet kaut kad pienāks brīdis, kad gribēsies, lai kāds pasaka skarbu patiesību acīs. Ne skarbuma, bet patiesības pēc. Bet vēl ne, ne tagad.
Linkpaspēlēsimies?

[18. Maijs 2022|09:00]

black_data
Pamodos šorīt ar domām par to, kā dzīvot tālāk. Bet ne tādā griezumā kā labāk ēst, gulēt, mosties un strādāt, bet tādā "es un pasaule" griezumā, kur pasaule pa lielam ir citi cilvēki. Mans šrinks gan man teiktu, kas es lietas pārāk sarežģīju, bet es nemāku citādāk. Lai kaut kā rīkotos, man nevajag piekrist, man vajag saprast. Tā būtu tā vēlme kontrolēt. Cita starpā, es arī neticu, ka emocionāli tiek izdarīti tikai pareizie lēmumi. Emocionāli ("kā", ne "kādi") cilvēki sāk karus, un iznīcina apkārējo pasauli, un viņiem bieži to netraucē darīt pat racionālā apjēga par savas rīcības sekām.

Vispirm jau mēs visi esam egoistiski bumbulīši. Kosmiskā mērogā, protams, tas ir izdzīvošanas stratēģijas stūrakmens. Mūsu tirgus ekonomikas teoriju tēvs arī teiktu, ka egoisms arī ļoti labi tiek galā ar lielākiem procesiem, bet domāju, ka arī viņš apzinājās, ka šai teorijai ir savas robežas, un dzīve as we know it to ir pierādījusi. Lai vai kā, personīgās robežas ir tā lieta, kas mums ļauj izdzīvot pasaules haosā, un šis ir viens no jautājumiem, kas mani šobrīd nomāc.

Bet, surprise, surprise, mēs esam arī sociāli dzīvnieciņi, un absolūtā racionalitāte apgalvo, ka mēs esam ļoti veiksmīgi dzīvnieciņi starp citiem dzīvnieciņiem, un tieši pateicoties šiem sociālajiem skiliem. Tik ļoti veiksmīgi, ka emocionālai pusei reizēm ir jānorij viena, otra rūgta patiesība par to, ka arī šķietami briesmīgas lietas tīri racionāli mūs ir padarījušas par ļoti efektīviem pasaules pārveidotājiem. Diemžēl arī tik veiksmīgiem, ka mēs jau sākam apdraudēt dzīvību kā tādu.

Bet atgriežoties pie induviduālās dzīves un lēmumiem - kā lai iegūst visus tos skilus, kas ir vajadzīgi laimīgai dzīvei? Konservatīvai dzīves filozofijai nav spēcīgāka argumenta par to, ka lietas ir veiksmīgi strādājušas jau stipri ilgi, un tīri kvantitatīvi ir ļoti grūti tur kaut ko likt pretī. Vienīgi muļķīgi būtu saglabāt blaindspotu par to, ka lietas ir mainījušās, un mainījušās ļoti strauji. Bet kur atrodas tā zināšanu krātuve par new world order? Internetā? Citējot kāda komiķa dziesmiņu, kas kritizē interneta tumšās puses: "Welcome to the internet, hold on to your socks." Vai izmantojot citu citātu, "here's a tip for straining pasta", bet nez vai priekš šīm praktiskām lietām mums vajadzēja radīt to internetu. Uzvārīt makaronus mūsu vecmāmiņas mācēja arī bez visa interneta. Bet kur ir visas zināšanas par to, kā nekļūt par kretīnu, bet tai pat laikā nebarot vājumu? Kur ir zināšanas par to, kā izaudzināt labākus nākotnes cilvēkus? Kopienas? Kā lai izvēlas stap antivakseriem un jehovas lieciniekiem? Tas ir kaitinoši, kaitinoši, kaitinoši. Es ļoti gribu iemācīties spēlēt ģitāru, bet vēl vairāk es gribu iemācīties dzīvot, un es neredzu iespēju, kā racionāli pieņemt šo lēmumu.

Bet labi, tā ir vairāk frustrācija par nesasniedzamo ideālu. Plāns šai vasarai ir braukt būvēt zvaigznes templi, un meklēt saikni starp kosmosu un sevi. Un cilvēkiem, for that matter. Tas nav zemē nomests laiks, bet tas sasodītais laiks tomēr iet uz priekšu, un gribās kaut ko vairāk. Gan jau nekā vairāk nemaz nav, ir tikai Zen.
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[18. Maijs 2022|01:51]

prtg
Igaunijā sieviešu stārtapu uzplaukums sākās ar 'You, pitch!'
Linkpaspēlēsimies?

[17. Maijs 2022|21:15]

black_data
Oh, wow! Es tikko redzēju Eternal Sunshine apgriezto versiju, vai kas tāds. Paldies tev, Black Mirror.

Overall mood pēc šīs dienas ir tāds, ka cilvēkiem nevar uzticēties, savām sajūtām nevar uzticēties, nekam nevar uzticēties. Draugiem vienīgi. Šobrīd tā šķiet vienīgā vērtība.
Link3 spēlējas|paspēlēsimies?

[17. Maijs 2022|12:33]

prtg
Тень победы
Link1 spēlējas|paspēlēsimies?

[16. Maijs 2022|00:08]

black_data
As it turns out, I'm not that bad of a person also on the outside. Un man nebūs jānoslīkst baseinā, iebraucot tanī ar mašīnu.
Linkpaspēlēsimies?

For The Damaged [15. Maijs 2022|17:33]

black_data
[Tags|, , , , ]

https://youtu.be/L5ozF8HuT4k
Linkpaspēlēsimies?

Black Mirror [15. Maijs 2022|16:56]

black_data
[Tags|, ]

Lai gan manai mentālai veselībai visdrīzāk šobrīd vajadzētu kaut ko citu, es noskatījos divas Black Mirror sērijas. Es, protams, zinu, ka es esmu atpalicis par dažiem gadiem, visi sen jau par šo seriālu ir izpriecājušies, bet džīzas kāds "pozitīvisma" bumbulītis ir šis seriāls. Pilnīgi gribās pēc tam dzīvi tvert lieliem malkiem. Bet nenoliedzami tas ir ģeniāli. Šis absulūti neprasa adoptācijas periodu, bet ierauj tevi iekšā jau pirmajās minūtēs. Tas ir kā skatīties publisko pakāršanu - jau pašā sākumā skaidrs, cik pretīgi viss beigsies, bet neskatīties līdz galam nav iespējams.
Linkpaspēlēsimies?

[14. Maijs 2022|15:57]

pajautaa

[lavendera]
Kādam nolūkam dvielim ir vajadzīga kabata ar rāvējslēdzēju?
Link11 spēlējas|paspēlēsimies?

[14. Maijs 2022|15:45]

black_data
Am I too intence, I wonder? I guess, tas pāries pēc kāda laika.
Linkpaspēlēsimies?

[14. Maijs 2022|14:31]

honeybee
[Tags|]

kā tu skaties uz to ka tu būtu tas cilvēks kas ir šausmīgi vecs un iereibis raksta ziņas un zvanās un ir iereibis allaž
kā kad nāve ir allaž tik tuvu tepat durvīs un tu domā nomirt no kauna ir apmēram tāpat kā nomirt ar sirdi ar aknām ar plaušām un varbūt pat nedaudz labāk kā nomirt kad esi krītot pārlauzis gūžu un tas nozīmē ka seksa toč nebūs bet tā ja tu provēsi tad varbūt no kauna bet varbūt būs sekss
tev šķiet tavā laikā to darīja citādi un tu gribi zināt kā to dara mūsdienu jaunatne
tev šķiet ka mūsdienu jaunatne varētu būt atvērta izpētei
tu gribi aizrakstīt klau jaunatne jopcik nu kāpēc tu nedari muļķības tagad kad visas muļķības ir jauna cilvēka muļķības un viss kauns ir jauna cilvēka kauns tāds priecīgs un zvaigājošs kauns ko vienmēr var aizskalot
kāpēc tu jaunatne never gliemežnīcas vaļā
kāpēc tu jaunatne neesi kā tas cilvēks kas raksta ziņas jo ir iereibis vecs varbūt slims varbūt nomirs
kas pārcilā kauliņus saskaita kārtis pastumj žetonus tas cilvēks kas saka nu zini no visām iespējām es teiktu ka nomirt no kauna nav slikti
lai zeme atveras un mani aprij
lai zeme ir atvērta jaunām pieredzēm
kā tu skaties ja es tevī iegrimtu vecs sadzēries muļķis ja es savilktu visus tos vārdus sev pāri kā vāku vēl klauvētu kādu numuru no velēnu apakšas
lai pēdējo reizi kādā ekrānā iespīdas gaismiņa LOHS KAUT KĀDS NECELT

 
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

[14. Maijs 2022|07:12]

honeybee
"matemātikas eksāmena" murgu nomainījis "divas konferences vienā dienā, mans priekšlasījums notiek vienā laikā, neesmu gatava nevienai no tām" ffs dodiet man atpakaļ matemātiku
Linkpaspēlēsimies?

[13. Maijs 2022|18:08]

par_velti

[tiga]
Pāris lietas, kas palikušas pēc neliela remonta: 
1) izvelkamā dušas aizkaru stanga (70-120cm), tika izmantota durvju ailē uz remonta laiku, hromēta ar pelēkām detaļām. Pieejamas 2gb. 
2) remonta plēves, 2gb, viena zila, otra balta, nav ar remonta putekļiem vai krāsām, jo tika izmantotas kā durvju aiļu aizkari komplektā ar augstāk minētajām stangām, bet ir kāds caurums radies pavisam noteikti līmējot un atlīmējot. Lai būtu priekšstats, aptuveni tādas
3) divas durtiņas piekļuvei pie caurulēm - vienas plastmasas, neizpakotas, vienas metāla, lietotas, bet var izmantot vēlreiz. Izmēri metāla durtiņām: priekšpuse - 25x30cm, aizmugure - 20,5x25,5x2cm + ķepiņas. Plastmasas durtiņām - priekšpuse: 21,5x31,5cm, aizmugure: 19,7x29,7x2,5cm. 
4) grīdas savienojuma plakanā noseglīste, kādas parasti liek pie durvīm. Materiāls - metāls, krāsa - šampanietis. 72x3,7cm. 
5) PVC ventilācijas kanāli 12,5 cm diametrā - 3 jauni leņķi, kā arī viens savienojums šim izmēram un viena pāreja D 8-10-12-12,5-15 cm. 


Foto varu nosūtīt uz pieprasījumu. Atrodas Rīgā, varu sūtīt pakomātā, ja esi Rīgā vai pierīgā, iespēju robežās varam sarunāt satikties.
Vari droši rakstīt dzēstos komentus, jo tie nāk uz epastu.
Linkpaspēlēsimies?

Easier [13. Maijs 2022|11:03]

black_data
[Tags|, , ]

https://youtu.be/Ja9IUKElT5w
Link2 spēlējas|paspēlēsimies?

Imitation game [13. Maijs 2022|06:49]

black_data
[Tags|]

Es nezinu, kāpēc tas bija svarīgi, bet manas smadzenes šonakt dzemdēja sapni par kādu civlēku, kas bija apkopojis dažādu restorānu ķēžu reklāmas, kurās tiek reklamēti vistas ēdieni. Šīs izstādes vai prezentācijas mērķis bija parādīt, ka neskatoties uz krāsaino kakafoniju, šīs reklāmas ir absurdi līdzīgas.

Pamostoties es padomāju, cik daudz laika vajadzētu veltīt, lai uztaisītu līdzīgu apkopojumu, un ka secinājumi tiešām varētu būt ļoti līdzīgi. Patiesībā ir vai bija tie reklāmistu blogi, kur viņi izklaidējas ar to, ka meklē plaģiātu reklāmās. Un ir vēl arī tas citāts par to, ka labi mākslinieki kopē, bet ģeniāli zog. Māksla gan nav atbrīvotas no kopēšanas, bet tomēr "trū" māksla visu laiku meklē jaunas formas, kamēr populārā kultūra to vien dara kā imitē. Vēl bez jau minētām reklāmām, var paskatīties, kas notiek Twiterī, vai TikTokā. Es, starp citu, pat izdzēsos savulaik no Twitera pēc aizrādījuma, ka es imitēju nepareizos cilvēkus, jeb neuzvedos atbilstoši savam vecumam.

Bet kāpēc tas bija tik svarīgi, lai radītu šādus sapņus? No iesācēju psiholoģijas mēs zinām, ka bērni mācās dzīvot šai pasaulē, izmantojot imitāciju. Laikam spilgtākais piemērs, ņemot vērā šīs nodarbošanās bezjēdzību, ir pīpēšana. Tas ir mēģinājums imitēt pieaugušos, tādējādi mēģinot kaut kā iegūt šo pieaugušā statusu. Pēc tam īstais pieaugušais, protams, mēģina no šī netikuma tikt vaļā, bieži veltot tam lielus gan finansiālus, gan emocionālus resursus. Bet varbūt smadzenes ar to visu gribēja teikt, ka mēs varam būt līdz riebumam progresīvi, un staigāt pie saviem psihoterapeitiem, bet nav nemaz tik vienkārši tikt vaļā no lietām, ko mēs kaut kad sen esam iemācījušies imitēt. Un varbūt pat tas trū self ir mazliet iluzors, jo labākajā gadījumā mēs varam pamainīties tikai tik daudz, cik sākt imitēt kaut ko citu.

Yes, welcome to my brain! That's a weird place.
Linkpaspēlēsimies?

navigation
[ viewing | most recent entries ]