October 14th, 2015


pajautaa
[psychokiss]
02:13 am - datori
vai kāds var lūdzu padalīties savā pieredzē ar dell un lenovo portatīvajiem datoriem?

googlē jau meklēju, reviews palasīju, bet tāpat man ir diezgan smaga dilemma :(
Tags:

(komentēt)

October 13th, 2015


chrono
11:18 pm - ...
Lidot ir ērti un patīkami. Relatīvi neilgā laika periodā tu tiec aizvizināts uz vietu, uz kuru dototies citādāk, paietu viena mūžība. Diemžēl lidošanai ir arī savas nervozi neērtās puses. Ja tu tās ievēro, tad viss ir kārtībā, bet ievērot tās ne vienmēr sanāk (pat it kā cenšoties). Pirmā no tām ir laicīga ierašanās. Īstenībā triviāli - arī darbā ir vēlams ierasties minūti pirms, nevis minūti pēc. Tiesa, ierasties lidostā minūti pirms izlidošanas nav vērts, tad jau labāk vienkārši palikt mājās. Mazāk stresa un vilšanās sajūtu. Tev ir jāierodas tā, lai tu paspētu nodot bagāžu (rēķinies, ka tieši pirms tava lidojuma būs sasniegts rekordliels rindas garums) un laicīgi ieiet vārtiņos, pēc kuriem sākas drošības kontrole un labirints, kurā tev ir jāatrod sava izeja pa kuru doties uz lidmašīnu.
Šorīt es biju pats miers un relaksācija. Piecēlos laicīgi, apzinājos cik man daudz ir laika un nesteidzīgi izvēlējos ko vilkt mugurā (jo piecas dienas man nebūs daudz ar ko to mainīt). Protams, rezultējās tas tajā, ka man nācās ņemt taksi, jo citādāk es riskētu ierasties "minūti pēc". Taksis mani aizveda diezgan laicīgi, toties, pēcāk sekojošā drošības kontrole izdomāja iegūto laiku nodedzināt. Tiku apgaismots jautājuma, kas jau sen, ik pa laikam, bija nodarbinājis daudzus cilvēku prātus. Lode manā kaklā, izrādās, tik tiešām ir īsta. Es būtu bijis pateicīgs, ja man būtu pateikta arī tās marka un ieroču saraksts, kuros tā derētu, bet samierinājos arī ar iegūto informācijas mazumiņu. Samierinājos arī ar to, ka savu lodi nācās atstāt bagāžas glabātuvē un maksāt deviņus eiro par šo augstsirdību (neatņēma tak). Protams, otreiz izejot cauri detektora vārtiņiem, es atkal liku detektoram izdot neapmierinājuma saucienu. Pēc vēlreizējas pārbaudes gan man neko neatrada un es varu tikai izteikt minējumus par iemesliem. Bikšu pogas? Varbūt haizivs zobs kaklā? Pēdējo gan neviens nepamanīja un es ceru, ka tā arī būs atpakaļceļā. Negribētos šo dāvanu atstāt Kopenhāgenas lidostā.
Man patīk tas brīdis, kad lidmašīna uzņem paātrinājumu. Tiešām patīk. 1h 30min. Pat uz Jēkabpili braukt ir ilgāk.

(2 comments | komentēt)

mindbound
11:06 pm
That moment when you are genuinely interested if it’s possible to access a memory palace while in a lucid dream, and so work while sleeping.
Current Mood: working
Current Music: Atrium Carceri - Void: Dear Diary

(6 comments | komentēt)

pajautaa
[kreisaa_bota]
09:12 pm
Kāpēc pieturās autobusu/trolejbusu sarakstiem ir samainītas krāsas?
Jebšu - kādreiz autobusi bija zili un trolejbusi dzelteni (saraksti), tagad sarakstu krāsas ir samainītas, toties uz pieturu stabiem, kur rindiņā transportu cipari, viss vēl pa vecam. Kāpēc tā, kāds zina?

(7 comments | komentēt)

mindbound
07:17 pm
Pirmais pretnovecošanas gēnu terapijas mēģinājums pie pacientiem. Sekosim līdzi.
Current Mood: working
Current Music: Hungry Lucy - Pulse Of The Earth: Balloon Girl

(2 comments | komentēt)

par_velti
[zebra]
01:21 pm - Printeris
Ka jau pritneri, ta man ar viens ir.
Strādajošs HP DESKJET 5440 uz atdošanu, tik 'jābaro' ar tinti. Man apnika tintes kārtridžus pirkt katru reizi(teiksim, reizi gadā), kad gribu vienu lapu izdrukāt mājās. Dabūnams Imantā.

(3 comments | komentēt)

pajautaa
[sarkanvilks]
12:02 pm
Meklēju autoru stāstam par kosmonautu, neveiksminieku un robotu, kurš kompensē saimnieka lažas. Kad neveksminieks kļūst veikls un izmanīgs, robots sāk tupīt un lauzt visu. Bredberijs? Saimaks? Azimovs?

(11 comments | komentēt)

pajautaa
[silpurene]
10:14 am - ABC
Medicīnas studentei no UK nepieciešams pamācīties latviešu valodu. Dzīvo Āgenskalnā. Ja ir interese un jautājumi, rakstīt uz moyom95 at džīmeils , jo es neko vairāk nezinu.

(3 comments | komentēt)

October 12th, 2015


pajautaa
[blond]
07:57 pm
Sakiet lūdzu, kāds ir izvērtējis RIGA IFF repertuāru un var ieteikt, kas ir labākais, ko redzēt? Un nevis vienkŗši labākais, bet tāds, ko jāskatās uz lielā ekrāna vai arī nespīd tuvākā laikā noskatīties mājas apstākļos?
(Es, protams, saprotu, ka "labākais" ir ļoti subjektīvs jēdziens, bet tālāk jau tad es pati paanalizēšu:)
Paldies, ja kāds atbildēs!

(17 comments | komentēt)

pajautaa
[amberss]
04:14 pm - pokers
Sveiki,kur Rīgā klātienē var uzspēlēt pokeru?zinu,ka radisonā mēdz būt turniri,varbūt vēl kaut kur pulcējas amatieri?

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[marmara]
03:12 pm - fotoalbums
Ir vēlme saražot fotogrāfijas no kāzām un meklēju albumu, kurā nav jau gatavas kabatiņas, bet kur bildes jālīmē pašam iekšā plikās lapās. Prasās smuku, bet bez glancētas kalnu bildes uz vāka, vai, vēl trakāk, divām sirdīm, pērlēm utt. Zolīdu albumu. Varbūt ir idejas, kur Rīgā tādu meklēt, nopirkt? Izrakos pa internetu, bet tur smuks sākas no 60naudiņām (bik par traku). Varbūt kādam mājās stāv kāds padomju gadu dizaina brīnums neizmantots?

#nav ko rādīt draugiem un radiem pie "kafijas".

(5 comments | komentēt)

pajautaa
[reportiere]
12:28 pm
Kurā veikalā atrodamas dzeltēnas zeķubikses?

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[laielais]
11:55 am
Kāda ir jūsu nostāja par tikumisko audzināšanu un cenzūru?

(10 comments | komentēt)

October 10th, 2015


pajautaa
[intenormal]
05:25 pm - boileris
ja nemaldos, jau trešo boileri nāksies mainīt šajā dzīvoklī. atkal pil, un tas pilošais ūdens rūsains.

jautājums - tam ir kaut kāds īpašs izskaidrojums? kaut kā dikti ātri tie boileri sarūsē. pēdējais tika uzlikts pirms mazāk nekā gada. varbūt ar ūdeni kaut kas?!

(8 comments | komentēt)

October 9th, 2015


par_velti
[violets_t]
09:02 pm
Atdodam 'sekciju'. Kopā trīs apmēram 80cm plati skapji/plaukti. Diviem augšdaļā plaukti aiz stikliem un apakšā plaukti ar necaurspīdīgām durvīm, viens ar atvilkņainu apakšu un plauktiem augšā. Bildes varu nosūtīt. Atrodas netālu no Spices un varam izjaukt, ja vajag :)
Nu...vai kādam vajag kurināmo.

(komentēt)

pajautaa
[zivs]
05:13 pm - mūzikas atskaņotājs androīdam
Netieku gudrs kā atrast Androidam mūzikas pleijeri, kas vnk atskaņo mūzikas failus.
Viss ko provēju, slēdzas klāt internetam, rāda reklāmas'n'bullshit.
Vai ir kāds vienkāršs pleijerītis, kas nepiedāvā nekādas e-fīčas?

UPD. Tencinu, ir atrasts (Folder Player)

(6 comments | komentēt)

October 8th, 2015


mindbound
09:43 pm
Piezīme sev: drukājot blodziņā tehniskas lietiņas, pie bildītēm prasās arī paskaidrojumiņus, citādi sanāk gandrīz tikpat netikumīgi, cik ar diagrammām bez leģendas, asīm bez mērvienībām utt. Secinājums: vajag vairāk dzert (kafiju).
Current Mood: awake
Current Music: ASP - Requiembryo: De Profundis

(17 comments | komentēt)

mindbound
06:43 pm

Tikmēr vietējās ārēs: starpšūnu telpas potenciāli un pirmie soļi strukturālās plasticitātes virzienā.

... tālāk ... )
Current Mood: awake
Current Music: Chants Of Maldoror - Every Mask Tells The Truth: Cruel With Us

(10 comments | komentēt)

remedia
03:32 pm
Lai kāds būtu katra privātais viedoklis, vismaz visiem ir it kā skaidrs, kāpēc vispār ir debate par embriju šūnu tādu vai citādu izmantošanu; kāpēc lai kāds atļautos lemt, ko katrs cilvēks drīkst vai nedrīkst darīt ar savām personīgajām šūnām audu materiālu? Kādai dzīves pieredzei jābūt (sievietei, jo vīrieši ir pārāki), lai drīkstētu ziedot asinis un kādai lai ziedotu nieri? Un vai savu ārisko gēnu izplatības ierobežošana ar likumu nozīmē, ka tagad viņi beidzot beigs sūdzēties, ka tumšādainu bēgļu par daudz? Tik daudz jautājumu.

(8 comments | komentēt)

pajautaa
[dominika]
12:49 pm - Tipogrāfijas
Nepieciešams atrast tipogrāfiju, kas uzņemtos steidzamu darbu (~ nedēļas laikā jānodrukā kataloga tipa izdevums, 144 lpp., tirāža - pāris simti). Vai varat man kaut ko ieteikt? Vai arī vienīgais ieteikums būtu atmest cerības?

(17 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba