April 21st, 2015


pajautaa
[livia]
12:44 pm - idejas Team-building
Sveiki biedri!

Kādas idejas foršam team-building pasākuma/ izbraucienam/ aktivitātei maija beigās (kad siltāks), mazā kolektīvā 10- max 15 cilvēkiem ? Kāds foršs maršruts ar riteņiem, galamērķis, aktivitāte.. kas nāk prātā, kas jums pašiem patiktu ? Kolektīvs mazs un draudzīgs, es te esmu jauns kadrs :)

Protams, pati googlēsu un meklēšu, bet ja nu kāds pamet kādu foršu ideju!

Paldies!

(3 comments | komentēt)

mindbound
11:51 am
Non-GMO sweet potatoes contain bacterial DNA. How did it get there? Traditional farming.
Current Mood: working
Current Music: Murcof - Martes: Unison

(komentēt)

pajautaa
[ilka]
09:43 am - Marts
Varbūt kādam ir noglabāts "Marts - Būt Neparādoties" ?

Visa mana lv mūzikas kolekcija datorā ir nosvilusi...

(komentēt)

April 20th, 2015


mindbound
10:01 pm
Nu jau kuro nakti pavadu kopā ar Džūliju un mums klājas labi.
Current Mood: working
Current Music: Deied - Poisoned Wisdom: I Am The Center

(2 comments | komentēt)

mindbound
08:44 pm

Kā virs zemes, tā arī debesīs cilvēki atzinīgi novērtē kafijas krājumu papildināšanos.


Current Mood: awake
Current Music: Tenhi - Maaäet: Sarastuskävijä

(2 comments | komentēt)

mindbound
05:16 pm

Paturēšanai redzes lokā.

Pagaidām gan nav daudz evidences, kas liktu prognozēt šāda gājiena izdošanos, taču tik un tā, frāze "politisko partiju un baznīcas tiešā kontrolē nokļūs sabiedriskie mediji" nav tā, ko es vēlētos lasīt ārpus orveliski distopiskas daiļliteratūras (un vēl jo vairāk pašreizējā "tikumības kampaņas" kontekstā).


Current Mood: awake
Current Music: Autoclav1.1 - Embark On Departure: This Could Be You

(31 comments | komentēt)

pajautaa
[10m_zem_uudens]
04:19 pm - bērzbirzs
vai Rīgas apkaimē (max 20km no Rīgas) kāds zina kādu biezu, biezu bērzu birzi?


(4 comments | komentēt)

pajautaa
[kartona_kaste]
01:21 pm - Veselības nozare
Sveiki Cibiņi,

dīvains un varbūt plašs jautājums, kam nepieciešami paskaidrojumi, bet kur var griezties(sūdzēties) par privātārstu nolaidību?

(1 comment | komentēt)

pajautaa
[kaukau]
11:01 am - Maskavas Domodedovo lidosta
Interesē, kā lidojot cauri Maskavas Domodedovo lidostai. Galvenokārt jau par vīzām - kuros gadījumos vajag vai nevajag, un kā to zināt; kā tur ir pavadīt 20h gaidot nākamo lidojumu, utt. VISU, ko zināt, klājiet vaļā! Cilvēks, kurš lidos cauri, būs nomocījies iepriekšējos lidojumos, gribētos, lai viss forši un jauki. Pati no vīzu padarīšanām neko nesaprotu, tāpēc gribu dzirdēt gudrākus cilvēkus.

upd. Ir variants kāpt laukā vienu lidostu iepriekš, Diseldorfā, un lidot pa taisno uz Rīgu. Tos, kuri neierodas uz lidmašīnu, pat tad, ja iečekojušies reisā, taču ar suņiem nemeklē un negatīvu lidojumu vēsturi neveido!? [paskaidrojumam - sanāk, ka, ja pērk biļeti ar to pašu lidmašīnu tikai līdz Diseldorfai, tā maksā 3000eur, 300eur vietā (es nulles uzrakstīju pareizā skaitā...)]. Man, 'viens reiss ar Ryanair katrā virzienā' cilvekam, šis IR sarežģīti..

(2 comments | komentēt)

April 19th, 2015


par_velti
[implozija]
05:38 pm - Mūzikas kolekcija CD formātā
Labvakar,

Veicu mājās revīziju un piedāvāju iegūt savā īpašumā savu mūzikas kolekciju - kopā kādi 200-300 diski, lielākoties vienkārši sarakstīti matricās. Roka neceļas to visu izmest ārā pirms pārliecināšanās, vai kādam nevarētu noderēt - varbūt kāds vēl klausās diskus, varbūt var izmantot kādam mākslas projektiņam, vai kāds vienkārši grib paplašināt savus muzikālos apvārsnīšus varbūt negaidītos virzienos vai tml.

Piedāvājumā gan mūsdienu mūzikas klasiķi (piem., pilna kolekcija The Beatles albumu, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Mārlijs, Hendrikss, Bjorka, etc), gan 90.to sākuma/vidus indie (Guided by Voices, The Flaming Lips, , Pavement utttt), gan visai daudz postroka (sākot no Mogwai, Slint un GY! BE un beidzot ar Gastr del sol, Ewa Braun, Meanwhile Back in Communist Russia, utt). Daudz dažādu saundtreku, daudz singeru-songraiteru, daudz arī spāņu indīroka un postroka. Daudz "pasaules mūzikas" (piem., Afrobeat, Funk and Fusion in 70's Ghana; The Rough Guide to the music of Hawaii, Mirjama Makeba, Ima Sumaka utttt) un tās moderno atvasinājumu; kā arī triphops slow-core, drusku elektronikas un daudz citu žanru.

Diski ir lielākoties plānie, lielākajai daļai ir izprintēta oriğinālā vāka bilde un iekšpusē dziesmu saraksts. Kādu laiku nav lietoti, līdz ar to daži varētu būt drusku apputējuši, bet lietošanas kārtībā.

Saņemt var dzīvoklī pie Centrālās stacijas, paņemot līdzi kādu palielāku somu. Tā kā lielākoties plānie, īpaši smagi nav. Atnākt pakaļ var šovakar, rīt un varbūt vēl otrdienas pirmajā pusē. Ja ir kāds interesents, ziņu var dot uz kreshbumbeng@gmail.com vai komentāros.

UPD: kolekcija jau pie jaunā īpašnieka, prozīt!

(3 comments | komentēt)

pajautaa
[huinja]
02:22 pm - Hardijs Lediņš un apavi
Ir divi sasāpējuši jautājumi:

1) Vai Hardiņam Lediņam ir kāds jauks dzejolis/dziesmas teksts, kuru varētu ielikt dzimšanas dienas kartiņā viņa fanam? Ja ir, pasakiet vai iekopējiet, pls : >

2) Pie kura meistara lai vēršas cilvēks, kam ir deformēta pēda (augsts pacēlums, nestandarta garums/platums atsevišķās vietās), tādēļ nevar iegādāties apavus veikalā un grib spec.pasūtīt? Un, lai tie izskatās labi, nevis pēc ortopēdiskajiem apaviem? Šeit būtu labi no pieredzes.

Paldies!
Tags: ,

(3 comments | komentēt)

par_velti
[evia]
02:11 pm
Atdodu 2mx1,6m atsperu matraci uz koka pamatnes. Tādam var vienkārši pa taisno pieskrūvēt kājas. Var just, ka lietots, bet vēl joprojām labā stāvoklī. Esmu Āgenskalnā. Pašam jādomā transports. Lai smuks diens! :)

(4 comments | komentēt)

mindbound
01:58 pm
Šogad (līdz šodienai ieskaitot) pagūts izlasīt 14 grāmatas (tehniskas – 5, daiļliteratūras – 9), aptuveni 30 papīrus un vismaz dažpadsmit megabaitu koda. So far so good.
Current Mood: awake
Current Music: Deied - Poisoned Wisdom: I Am The Center

(6 comments | komentēt)

pajautaa
[ierindnieks]
01:23 pm
Savās iedomās esmu kafijas gurmāns. Tagad esmu gatavs iegādāt savas kafijas dzirnaviņas. Lūdzu iesakiet, kādas būtu vajadzīgas un kur tādas var iepirkt?

(2 comments | komentēt)

April 18th, 2015


mindbound
11:42 pm

The most merciful thing in the world, I think, is the inability of the human mind to correlate all its contents. My learned colleagues in various fields, Dr McMenamin among them, continue to deny the implications of their discoveries. Even in the face of the incontrovertible evidence that they themselves have found, they still babble weakly of "ancient primitive cephalopods" and "midden heaps", as their frail minds refuse to acknowledge the truth and take refuge instead in these puerile protective fictions. Ancient, yes, ancient indeed was the creature that placed those bones, arranging them in patterns eerily reminiscent of certain petroglyphs reported by the survivors of the Arkham University Antarctic Expedition, immemorial carvings that are said to have driven more than one observer instantly insane with their blasphemous wrongness. Nor is Dr McMenamin wrong when he describes the maker of these patterns as "the most intelligent invertebrate ever", but it would certainly blast his mind with horror to know the full scope of that ravening, inhuman intellect. The Kanakas of the Pacific and certain degenerate islanders from the coast of Newfoundland might set Dr McMenamin straight on that score, but he would hardly think to consult them on the subject.

But I must not be too harsh in my judegments of these well-intentioned scholars. I remind myself that they have not had access to certain sources of information. The name of the terrible Cthulhu cult means nothing to them, nor have they spoken, as I have, with a detective of Yoknapatawpha County of Mississippi, who saw things in the swamps there that left him weak in mind and body, aged before his time. Nor have they ever looked into the writings of the mad Arab Abd al-Hazred, the terrible Necronomicon. If they had, certain things would become hideously clear to them, as they are to me.

Citiem vārdiem, ģeoloģijas profesora M. Makmenamina 2011. g. izvirzītā hipotēze, ka izmiruši milzu galvkāji varētu būt nodarbojušies ar pašportretiem. Ņemot vērā ļoti nelielo pieejamās evidences daudzumu un kopumā nelabvēlīgo prioru (pie mūsdienu galvkājiem šāda veida uzvedība nav tikusi novērota, kā arī nav atrastas paša hipotētiskā organisma kandidātfosīlijas), tas šobrīd ir visai mazvarbūtīgi un daudz ticamāka alternatīva hipotēze ir parasta pareidolija kombinācijā ar labi attīstītu iztēli, taču kā interesants (vismaz kuriozs) moments tas tik un tā šķita pieminēšanas vērts.


Current Mood: awake
Current Music: Triarii - Muse In Arms: Birth Of A Sun

(2 comments | komentēt)

April 17th, 2015


pajautaa
[malafemmina]
11:24 pm - Liepāja
Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.

(9 comments | komentēt)

mindbound
10:57 pm
So fucking tired, it's like a week got compressed into a single day. Doesn't matter, progress has been made. Will have a drink and a book now.
Current Mood: [mood icon] blank
Current Music: Art Of Empathy - Posthuman Decadence: Good Morning Sick World

(komentēt)

pajautaa
[violets_t]
03:15 pm - Trubas
Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?

(6 comments | komentēt)

mindbound
11:53 am
Zerg are real (although tiny, not particularly threatening even in numbers, and without fleshy spaceship technology).
Current Mood: awake
Current Music: Perturbator - Dangerous Days: Future Club

(komentēt)

pajautaa
[anima_de_nera]
11:19 am - parkings centrā
pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........
Current Mood: [mood icon] worried

(9 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba