June 29th, 2016


pajautaa
[inese_tk]
12:39 am - lampiņa
biedri, kur var nopirkt šādas lampiņas?

Depo nava, arī lielajā supergigamega Krastielas veicī. nav laika un enerģijas skriet pa visu pilsētu meklēt - varbūt kāds zina vietu, kur toč ira? vajag šitādas te, kam klāt rozetē štepselējams vads, tādas, kam vajag no sienas iznākošu vadu, nederēs.

paldiesssss

(4 comments | komentēt)

June 28th, 2016


mindbound
09:37 pm
Šopiektdien Cēsīs piedalīšos diskusijā par sabiedrības tagadni un nākotni. Visi interesenti ir laipni aicināti.
Current Mood: working
Current Music: Romowe Rikoito - Undēina: Bewangiskas Pintegas Wangā

(komentēt)

pajautaa
[samantta]
09:23 pm - Kas interesants apskatams Riga?
Sveiki.

Vai ir kadi ieteikumi kur divam meitenem Riga vai Rigas tuvuma doties ko interesantu apskatit, izstaigat ta lai ir aiznemta krietna dala no dienas vai vismaz paris stundas?
Ciemojos pie draugiem un palikusi pedeja diena Latvija, gribetos ko interesantaku par vienkarsu staigasanu apkart un pusdienu eshanu modigos restoranos.

Liels paldies!

(5 comments | komentēt)

pajautaa
[likcepure]
12:14 pm - Bijušo partiju krekli
Varbūt kādam mājās aizķēries kādas vairs neeksistējošas partijas krekls vai aksesuārs? Labprāt aizņemtos par simbolisku atlīdzību.

(8 comments | komentēt)

pajautaa
[polims]
09:04 am - Datorpele kreiļiem
Vai kreiļiem ir speciālas datorpeles? Vai arī izmantot tās pašas standarta?

(7 comments | komentēt)

June 27th, 2016


chrono
11:36 pm
[..]Es mēģināju gulēt, bet nevarēju. Kliedzieni manā galvā. Tik ne jau tie traucēja manam miegam. Tam traucēja doma, ka varbūt, tikai varbūt, es izbaudu, nevis mokos no tiem...[..]

---------------

Dzīvojot ārpus LV vēl pagaidām neesmu juties, ka būtu vietā, kur izteikti neesmu savējais, kur ir svešas paražas, tikumi un citas lietas, kas liktu man ilgoties pēc mājām. It sevišķi Anglijā, kurā ir tik viegli ar valodu. Ilgas man ir pēc citām lietām, primāri cilvēkiem, kuri šķērsojuši manas dzīves ceļu un ievijuši tajā daļu sevis. Varbūt tas ir universitāšu vides pluss un citur es justu to skaudrāk. Bet nav jau īsti būts no mūsu kultūras krasi atšķirīgās zemēs. Ja paveiksies, tad nākošgad sanāks nedaudz tikt uz Saūda Arābiju. Ja paveiksies vēl vairāk, tad tikšu arī no tās ārā, nenomētāts ar akmeņiem.

---------------

You shift the play, push the curve to sit between your thighs
It's a sign, it's time to exercise the lines
You want the double cut through to wet, invade and slide
You slide and I'm awake and I'm the slave tonight

Current Music: IAMX - Your joy is my low

(komentēt)

pajautaa
[anima_de_nera]
08:59 pm - līki pirksti
win10, viss bija labi, nav ne vainas, tik tagad pēkšņi nevar atvērt start, notifications un volume. kur kas ir ie/izķeksēts?

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[sw]
06:49 pm
Ir pienācis laiks kaķa kārtējai tehapskatei, bet šoreiz gribētu vest viņu uz vietu, kur izveic arī zobu higiēnu. Nesen vedušie, varat padalīties ar klīniku/ārstu rekomendācijām? Būtu arī ļ. labi, ja kaut uz e-pastu(silentwings.ciba pie gmail) atmestu aptuveno cenas ciparu, ar ko būs jārēķinās. Ja ārsts/klīnika būtu Pārdaugavā, vispār būtu ekselenti. Zinu Reinikas praksi (bet šaubos, vai tur ir hig.) un zinu Candera ielas klīniku - varbūt "uzpeld" vēl kas.

(9 comments | komentēt)

pajautaa
[tnr]
03:04 pm - atkritumu šķirošana
Vai Rīgas centrā ir publiski pieejamas miskastes papīra nodošanai?
Tags:

(4 comments | komentēt)

pajautaa
[kvarks]
10:56 am - 68. bērnudārzs
Sveiciens!
Vai te ir kāds, kas varētu raksturot Rīgas 68.bērnudārzu (Ādmiņu ielā)? Gūgle īpaši nepalīdz, māmiņu portālos neesmu, bērnam pienācis uzaicinājums, ļoti priecātos par kādām ziņām par šo iestādījumu.
Paldies!

(5 comments | komentēt)

mindbound
12:00 am

Finally, the thunderstorm I waited for so long. The stifling heat will recede, even if for a short while.


Current Mood: awake
Current Music: Elend - Winds Devouring Men: Charis

(14 comments | komentēt)

June 26th, 2016


pajautaa
[termostats]
11:58 pm
Kas ir ar to loga turēšanu vaļā negaisa laikā? Ir reāli precedenti bīstamībai vai kārtējās senioru pasakas bērnu biedēšanai?

(22 comments | komentēt)

pajautaa
[parafraaze]
11:08 pm - tehno/house Rīgā?
Sveiki,

Kur Rīgā atrast dejojamvietas, kur atskaņo labu tehno vai house? paldiesss

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[melodija]
10:38 pm - Elkor dāvanu karte
Sveiki cibiņi!

Varbūt kāds tuvākajā laikā grasās kaut ko pirkt Elkor veikalā un vēlās iemainīt naudiņu pret Elkor dāvanu karti 35 eiro vērtībā? Tur tiesi šobrīd ir atlaides. Pašai nācās apmainīt preci un saņemt starpību Elkor dāvanu kartes formātā, tomēr tuvākajā laikā neko neplānoju pirkt. Varbūt kāds var izpalīdzēt?

Paldies!

(komentēt)

mindbound
01:50 pm
Right now: Clear, 31 °C
Feels like: Lethargy
Current Mood: [mood icon] lethargic
Current Music: Headscan - Pattern Recognition: Carnal Knowledge

(3 comments | komentēt)

gedymin
01:01 pm - Mazliet laika ceļošanas svētdienas rītā
Es labprāt skatītos tikai Mofata epizodēm veidotu Dr. Who. Kaut vai tas, ka ka viņam, šķiet, ir funktieris attiecībā uz mērķtiecīgu laika ceļošanas tēmu apspēlēšanu.

Girl in the Fireplace - laika ceļotājs var dažu īsu tikšanos laikā pavadīt citu personu visā tās dzīves ilgumā
Blink - ir iespējama sarunāties cauri laikam bez ceļošanas laikā tikai ar viena ziņujoma nosūtīšanu pagātnē
Library / Forest of the Dead - viena vai vairāku laika ceļotāja tikšanās sekvence var notikt viņiem subjektīvi atšķirīgā kārtībā vai pat pretēji
Eleventh Hour - līdzīgi GitF, bet uz lielāku uzsvaru uz to, ka plāns tikties "pēc piecām minūtēm" var nozīmēt gadus

Blink ir vispār ir apbrīnojama sērija. Pat neņemot vērā visu pārējo, nebiju agrāk redzējis (ne arī lasījis) šīs tematikas apspēlēšanu.

Vai ir iespējama komunikācija starp atšķirīgos laika periodos MŪSU PASAULĒ esošām entītijām, nepārkāpjot reālās fizikas likumus? Iespējams.

Vispirms vajag zināt, ar ko tieši sarunāties. Pagātnes virziens ir viegls, nākotnes virziens ne. Nav saprātīgi mēģināt, piemēram, komunicēt ar entītiju "Lielbritānijas premjerministrs pēc diviem gadiem", jo tas ir kontingents un nejaušībām pakļauts subjekts; tā vietā jāskatās uz lielākām, konverģentām idejām. Viens ideja, ka pastāvīgi atkārtojās atkal un atkal ir idejas par Omega punktu - laiku, kad saprātīgas būtnes apvienosies, lai radītu Dievu un haotiskajam visumam piešķirtu jēgu. Līdz ar to var mēģināt komunicēt ar Omegu - entītiju, kas rodas omegas punkta rezultātā.

Iniciatīvas pagātnes galā - Omega var būt saistīts ar daudzām lietām that we care about un mūsu vērtībām. Tā ir viena iniciatīva, cita ir tas, ka Omega var simulēt mūs vai mums tuvus cilvēkus. Ja tev rūp, kas notiek ar tavu līdzinieku nākotnē / citā vidē, tev ir iniciatīva panākt, lai Omega rada tiem paradīzi un izvairīties no nonākšanas simulācijas ellē (kas ir tikpat tehniski iespējama).

Iniciatīvas nākotnes galā - Omega var būt ieinteresēts dažus laika zarus padarīt vairāk iespējamus, citus mazāk iespējamus. Specifiski mēs varam zināt, ka Omega ir ieinteresēts sevis radīšanā. Vēl?

Komunikācijas forma - pie nosacījuma, ka nav iespējams nosūtīt ziņojumus pagātnē, mums atliek komunicēt netiešā veidā. Mēs simulējam Omega, cik labi vien spējam (iztēlojamies Dievu) un mēģinam uzminēt, ko Omega varētu teikt. Omega vai nu simulē, vai rekonstruē mūsu kopijas, atkarībā no pieejamās informācijas daudzuma, un komunicē ar tām. Iespējams, izdevīgi ir saglabāt pēc iespējas vairāk informāciju par sevi un censties, lai tā nonāktu pie Omegas. Vēl izdevīgāk notušēt negatīvo informāciju (nav gan īsti skaidrs, ka no Omegas viedokļa negatīvās īpašības stipri korelē ar to, ko mēs saucam par negatīvo).

Vispār šo tēmu neesmu redzējis apspēlējam. Ideja?

(komentēt)

June 25th, 2016


pajautaa
[putnelis]
08:38 pm
Man ir kaudze ar fotogrfijām ko izdrukāt un kaudze fotopapīra. Es ss.lv pameklēšu cenas ziņā pievilcīgu printeri, bet pēc kādiem parametriem meklēt?

(11 comments | komentēt)

pajautaa
[rindra]
05:48 pm - Cik maksaa uzlikt kapu plaaksni?
Sveiki!

Varbuut kaads zina bez ilgas mekleeshanas, cik aptuveni maksaa nopirkt un uzlikt kapu plaaksni? Kopinjaa apglabaati triis cilveeki - tad jau droshi vien vajag videeju/lielu plaaksni, lai var sarakstiit visus triis vaardus un datumus. Bez nekaadiem rotaajumiem, no vienkaarsha materiaala (graniita?), apmales nevajag. Kapi Sarkandaugavaa - varbuut varat kaadu uznjeemumu ieteikt...

Paldies.

(2 comments | komentēt)

gedymin
01:16 pm
Vēl viens iemesls nepalikt te pārāk ilgi. Tīri statistikai, no aptuveni 20 tuvākajiem kolēģiem projektā:
* divi ir dzimuši Anglijā, vienam tēvs nāk no ziemeļāfrikas, māte no Zviedrijas, otram tēvs no Vācijas;
* viens ir etniskais anglis, līdz pilngadībai dzīvojis Portugālē;
* pārējie no citurienes Eiropā vai Ķīnas.
Ā, big boss ir no UK. Pārējiem cilvēkiem projektā izcelsmi nezinu, bet šaubos, vai proporcija ir būtiski atšķirīga.
"English are wrong about two things: they still think they're good engineers and they still think they can play football." - Džordžs.

... tālāk ... )

(19 comments | komentēt)

June 24th, 2016


pajautaa
[spuldziite]
07:13 pm - Siet sieru
Stundu stāvu maisīdama
Nerec mans Jāņu siers..

Kur problēma, ka nekādas sūkalas nedalās (par karstu, par aukstu, karote nav no īstā koka?)
un
kā glābt visu pasākumu? (pacietība? Citrona sula? Alus?)
Tags:

(2 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba