April 29th, 2017


par_velti
[emi]
01:06 pm
Čau visiem! Atkal es un mūsu mēbeles :) viss ir pieejams par velti, pašizvešana, Rīgas centrs (Dailes teātris). Mēbeles būs pieejamas pēc 1. maija. Lūdzu zvaniet / Whatsapp uz 29207125-Aleksandrs.

(komentēt)

pajautaa
[zazazumm]
03:01 pm
Varbut kads grib iet patreneties Sports Factory sporta kluba pie VEF? Sobrid ir akcija "atved draugu, menesis abiem par puscenu". Pilna cena 89 eur. Es pati nesen saku iet, loti patik, loti atri Tevi pienem "komuunaa". Majaslapa izskatas hardcore, bet nav TIK traki, principa nelaimigs esi tikai 1.reizee :D

(komentēt)

pajautaa
[zimbardo]
11:36 am
Kā latviski sauc brushed cotton?
Current Mood: working
Tags:

(1 comment | komentēt)

April 28th, 2017


mindbound
06:42 pm
Izrādās, ka pēdējo aptuveni piecu gadu laikā, kuros nebiju pievērsis uzmanību runas sintēzes tehnoloģijām, progress pa šo līniju ir bijis gandrīz sirreāli liels (un, kā tas jau ir kļuvis par tendenci, avangardā kārtējo reizi ir deep learning sistēmas). Piemērs: uz DeepMind komandas būvētā WaveNet modeļa bāzes veidotā NPSS vokodera sistēma, pavadošais papīrs.
Current Mood: awake
Current Music: The Beauty Of Gemina - Diary Of A Lost: Nevertime

(komentēt)

pajautaa
[amievil]
04:59 pm - Nike Air Max
Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[santech]
12:27 pm
Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.

(12 comments | komentēt)

April 27th, 2017


pajautaa
[kaukau]
08:51 pm - espresso krūzītes
Saplīsa :(
Parādiet, lūdzu, kur jūs ņemat savas lielās (0.5 l +), perfektās tējas/kafijas krūzes! Smukas, apzīmētas un apcakotas, košas vai melnbaltas - kārtīgas, ne caurspīdīga porcelāna.

(10 comments | komentēt)

par_velti
[atbildu]
08:10 pm - 20 gadus veca šujmašīna
Piedāvāju strādājošu elektrisko šujmašīnu Huskystar Model 65. Dūrienu nav daudz, bet svētdienas šuvējam pietiekami. Nodošana iespējama darba dienās centrā pie VEF kultūras pils.

(7 comments | komentēt)

pajautaa
[lokomatiive]
07:26 pm
vai kāds zin visas tās vietas,kur Rīgā kontrole aptur starp pieturām? bieži sanāk braukt dažādos maršrutos, tāpēc derētu zināt kad var nepirkt biļeti

(17 comments | komentēt)

pajautaa
[jimmy]
02:18 pm - Labākais pieslēgums
Vakar uzzinaju, ka Bite ceļ cenas. Kāds ir Tavs vislabākais piedāvājums ko esi saņēmis pie Bite, Tele2 vai LMT? Interesē neierobežoti zvani/īsziņas un vismaz 1gb interneta cenā.

Par sevi varu teikt, ka saņēmu piedāvājumu 6.30eur +2gb no Bites un domāju vai pieņemt vai tomēr telekomunikāciju džungļos ir vēl kas labāks tomēr?
Tags:

(10 comments | komentēt)

pajautaa
[santech]
01:37 pm
kad lmt un tele2 pēdējo reiz cēla pakalpojuma cenas? cik sen? vai ir vērts mainīt operatoru, ja nomainītais arī pēc mēneša vai divie mpacels cenas? bite jau pagājušo gad izdomāja jaunus tarifu plānus, un tagad atkal. piedāvā man nevajadzīgus pakalpojumus bez iespējas tos nelietot un nemaksāt.

(12 comments | komentēt)

anima_de_nera
11:00 am
Nikolajs ir blakus, un kāds cits besās un mēģina mūs izbesīt.
Current Mood: [mood icon] Bolgar
Tags:

(komentēt)

April 26th, 2017


pajautaa
[livia]
05:34 pm
Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!

(20 comments | komentēt)

pajautaa
[pichshsh]
04:53 pm - Bluetooth FM modulator
Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.
Current Music: Nahko And Medicine For The People

(6 comments | komentēt)

pajautaa
[huinja]
12:21 pm
Tāks. Varbūt kāds zina. Kad Rīgas satiksme uzliek sodu par parkošanos un laicīgu nesamaksāšanu, vai cilvēks var uzlikt mīksto, ja auto ir reģistrēts Lietuvā un tur cilvēks arī dzīvo? Vai arī viņi pēc tam sameklē un sūta vēstules?

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[unpy]
11:25 am - Ātri uztaisāmas fotogrāfijas dokumentiem.
Kaut kur galvaspilsētas centrā ir tie smalkie aparāti, kuros ieej, samet šķirbā monētas, tevi safotografē un pēc brīža no citas šķirbas izlien fotogrāfijas?

(10 comments | komentēt)

pajautaa
[cabeverde]
12:37 am - Domuzīme afigeļi
Labdien!

Cik saprotu, Domuzīmes redaktori pēdējā laikā ir paveikuši teju neiespējamo - to, kas nav izdevies Karogam 70 gadu ilgajā mūžā, proti, viņus literātu vidē dēvē par miskasti un pat atklāti ienīst.

Zinu, ka Zēgners ir nosaucis žurnālu par miskasti, Konstes rakstu viņi izkropļoja, tāpat viņi regulāri "papildina" dzeju un prozu, kā arī daudzu jaunu rakstītāju recenzijas.

Man ir tikai viens jautājums - WTF?

(11 comments | komentēt)

April 25th, 2017


pajautaa
[grizzly_bear]
10:32 pm
Vai jums nāk prātā kādi palindromu teikumi?

(10 comments | komentēt)

gedymin
07:47 pm
Es kādu pusgadu lasu no bibliotēkas paņemto Arguing About Science. Cita starpā, tur ir raksts par to, vai medicīna ir zinātne. Nav, jo medicīnas mērķis nav jaunu zināšanu ieguve, bet pacienta stāvokļa uzlabošana. Jaunas zināšanas reizēm tiek iegūtas, bet kā blakusprodukts. Tas ir, medicīna tieši noraida utilitāro "greater good" principu. Ārstam pat mūsdienu apgaismotajā pasaulē joprojām nav ok pieņemt utilitārismu. Nav ok nogalināt vienu pacientu, lai iegūtu zināšanas desmit citu izglābšanai. Līdzīgā kārtā medicīnā ir pieņemami lietot metodes, kuras strādā, nevis metodes, kuras ir zinātniski pamatotas. (Tā apgalvo raksts.) Vēl vairāk, ārstam ir neētiski nelietot metodi, ja zināms, ka tā strādā, un viņam ir konkrēts pacients, kurš no tās varētu iegūt.

Pašā zinātnē attieksme pret šo, protams, nav vienota, bet atkarīga no konkrētu apakšnozaru kultūras. Es iedomājos, ka jaunu zāļu izgudrotāji droši vien sit viens otram uz pleca par labi padarītu darbu, par korekti zinātniski pierādītu kārtējo neveiksmi kaut ko derīgu izgudrot. Un šausminās par inženierzinātnēm, kurās negatīvus rezultātu publicēt vispār nav iespējams. Bet inženieri tikmēr virza pasauli uz priekšu, izgudrojot un būvējot jaunas lietas.

Piemēram, manā nozarē (inženierzinātne, ja to tā vispār var saukt) pēdējos gados ir populāra viena tēma, tehnoloģijas, kuras balstās uz kāds interesantu fenomenu. Bet vai tāds fenomens vispār pastā? Daži par to šaubās. Par šo tēmu ir uzbūvēts gandrīz vai vesels pētniecības apakšlauks, bet viņi šaubās joprojām. Bet šaubās ne jau par rezultātiem, ar rezultātiem viss kārtībā. Tikai vajadzētu kādu teorētiķi, kurš izskaidro, kā tie rodas.

Negribu tieši teikt, ka, piemēram, homeopātija ir atbalstāma, homeopātijas biznesa pusē neesmu iedziļinājies, nezinu, kas tieši tiek pārdots katrā konkrētā gadījumā, kas no tā iegūst utt.

Tai pašā laikā "nav pierādīts mehānisms" nenozīmē to pašu, ko "ir pierādīts nelietderīgums". Sistēmiska studija par izpletņu lietderīgumu neatrada nevienu pašu randomized controlled trial par tēmu [*].

Piemēru no medicīnas vēstures daudz: penicilīna efektivitāte nekad nav pierādīta izmantojot randomized controlled trials, baku potes izveidoja pirms mikrobioloģijas, Semelveiss dzīvoja pirms Pastēra, utt. Slikti, ja pragmatiski risinājumi aizvieto zinātni. Ir ok, ja tie izlūko ceļu.


* - We think that everyone might benefit if the most radical protagonists of evidence based medicine organised and participated in a double blind, randomised, placebo controlled, crossover trial of the parachute.

(6 comments | komentēt)

April 24th, 2017


pajautaa
[blond]
03:03 pm
Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!

(8 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba