January 18th, 2017


pajautaa
[mola]
06:38 pm - Cepelīni
Kur Rīgā var paēst garšīgus cepelīnus? Mājās un pie vecmammas neskaitās, interesē tieši kafejnīcas, restorāni. Ļoti gribās!

(komentēt)

pajautaa
[pichshsh]
03:52 pm - Sennheiser austiņu remonts
Hei. Man ir šādas Sennheiser austiņas, kurām saplīsis vads pie jacka. Remontā man teica, ka varot nomainīt tikai uz lielu zeltītu metāla spraudni, turklāt tikai ar diviem kanāliem (kas nozīmē, ka nestrādātu pults vadā). Vai ir kāds specializēts remonts, kas var nomainīt pret mazāka izmēra jacku ar visiem trim kanāliem, saglabājot pilnu funkcionalitāti?

(5 comments | komentēt)

January 17th, 2017


pajautaa
[sirena]
05:57 pm
Hallo, Ciba! Iesakiet, lūdzu, kādu lielisku veļasmašīnu remonta meistaru! Paldies!

(2 comments | komentēt)

pajautaa
[antijahve]
04:32 pm
Čau kur varētu nopirkt nedēļas laikā 40/50 USB zibatmiņas pa max 2 eur gabalā? kapacitāte diezgan nesvarīga, vajag ietilpināt tikai 20 MB

(2 comments | komentēt)

gedymin
02:12 pm
Dominic Cummings: how the Brexit referendum was won.

Šī ir lieliska analīze no Vote Leave kampaņas vadītāja. Es nepiekrītu pamatpremisām par brīvā tirgus maģiju un par to, izstāšanās vispār no ES kaut ko britiem atrisinās, un nepiekrītu, ka melot kampaņā bija ok, bet ja to atklāti atzīst un pasniedz kā "tas bija visefektīvākais risinājums", tad tādu stratēģiju var saprast. Ja visi tā domātu un argumentētu, varētu veidot politiku - bet tā vietā ir, kas nu ir.

(17 comments | komentēt)

gedymin
11:36 am
trigger warning: Tramps )

(11 comments | komentēt)

January 16th, 2017


gedymin
11:16 am
trigger warning: politika )

(29 comments | komentēt)

pajautaa
[sarkanvilks]
11:47 am - keychain password
Krusmāte neatcerās paroli gmailam.
10tais windowz explorers psw atcerās, tik es neprotu nolasīt.
Ir zināms kur var atrast "keychain" uz 10 windowa?

(2 comments | komentēt)

January 15th, 2017


pajautaa
[qgmr101]
09:23 am - Laptopklabināšanai ērta kafejnīca Rīgas centrā svētdienā
Iesakiet lūdzu kādu jauku vietu, kur šodien (svētdiena) pēcpusdienā aiziet Rīgas centrā padzert kafiju un pastrādāt, apmēram 4 stundas.
Current Mood: [mood icon] excited

(6 comments | komentēt)

January 14th, 2017


gedymin
12:44 pm - Ziemas pasaka
Zeme sāka slīdēt projām no Saules. Zinātnieki teica, ka vainīgs melnais caurums, kas planētai nemanīts tuvojies miljoniem gadu. Vienaldzīgā kosmosa savādās loterijas rezultātā tas beigu beigās izrādījies pietiekoši tuvu, lai izjauktu paša Laplasa secinājumu par debesu sfēru stabilitāti. Sākās ziema. Sākās un nebeidzās. Iesākumā ļaudis satinās mēteļos un jakās un turpināja savas ikdienas gaitas, drīzāk inerces nekā vajadzības pēc. Bet ofisos ar katru dienu parādījās arvien mazāk cilvēku, un tie, kas ieradās, vairījās skatīties viens otram acīs. Ikdienas maršruti bija zaudējuši jēgu - nākotne neeksistēja. Viens otrs ierakās savās mājās un neizgāja no tām laukā, iepriekš sagādājuši konservu un kaltētas pārtikas krājumus. Citi kala plānus veidot dziļus labirintus un turpināt eksistenci pazemē, smeļoties enerģiju un siltumu no Zemes dzīlēm, plānus grandiozus savā ambiciozitātē un muļķībā. Citi uzdzīvoja, neredzot vairs nekā, ko zaudēt.

... tālāk ... )

(1 comment | komentēt)

pajautaa
[gary_crant]
11:57 am
labrīt!

vai uzvaras parka slidotava darbojas?
neizdodas sazvanīt -_-

(2 comments | komentēt)

January 13th, 2017


pajautaa
[ecna]
02:37 pm - ŠUJMAŠĪNA
Vai kāds varētu palīdzēt šujmašīnas izvēlē?

Mamma grib sev šujmašīnu, nevajag neko superprofesionālu, bet galīgu štruntu arī ne.
Vēlētos, lai ir iekļauts arī overloks. Bet tas, cik noprotu, laikam tomēr jāgādā atsevišķi ?
Plāno šūt gultas veļas, kādu kleitu, varbūt arī kādreiz kādu velveta mēteli vai biezāka auduma biksi vtml.
Budžets ~200eur (kāds ir adekvāts budžets šādām prasībām?)

Kam jāpievērš uzmanība - kas labi, kas slikti utml?

P.s. Pati viņa atrada ko šādu... Kā jūs novērtētu?
https://www.hansapost.lv/lv/virtuvei-un-majai/sadzives-tehnika/sujmasinas/sujmasina-singer-standard-8280_c5fc4247/

Ja ir kādi komentāri - Paldies! Būšu diktam pateicīga.

(11 comments | komentēt)

gedymin
10:06 am
In the recent past, loud lip-service had been paid to gentleness and tolerance and freedom; but the policy had failed, because there was no sincere purpose in it, no conviction of the spirit, no true experience of respect for individual personality. All kinds of self-seeking and vindictiveness had nourished, secretly at first, then openly as shameless individualism. Then at last, in rage, the peoples turned away from individualism and plunged into the cult of the herd. At the same time, in disgust with the failure of gentleness, they began openly to praise violence, and the ruthlessness of the god-sent hero and of the armed tribe. Those who thought they believed in gentleness built up armaments for their tribes against those foreign tribes whom they accused of believing in violence. The highly developed technique of violence threatened to destroy civilization; year by year gentleness lost ground. Few could understand that their world must be saved, not by violence in the short run, but by gentleness in the long run.
Stepldons varētu būt viens no maniem top rakstniekiem, es gribu izlasīt arī šo grāmatu par saprātīgu suni un "Odd John" par amorālu ģēniju. Žēl, ka valoda un izteiksmes stils ir tik sausi. Tāda H+ un garīguma sintēze, man tas ļoti interesē.

... tālāk ... )

(komentēt)

January 12th, 2017


pajautaa
[kalevala]
05:02 pm
Dārgā ciba, kas zini un atceries visu, kā normālā sarunvalodā sauca (varbūt joprojām sauc) dzīvojamo istabiņu ar plīti vai virtuves stūrīti, kā smejies. Man bija viens, droši vien igauņu ietekmēts variants, taču gūgelkungs manas iedomas neapstiprina...
Pateicos jau iepriekš

(6 comments | komentēt)

pajautaa
[apolineers]
03:10 pm
Vai jūs zināt kādu filmu, kurā cilvēks jautā padomu nedzīvam priekšmetam?

(13 comments | komentēt)

pajautaa
[lavendera]
07:55 am - Garšīgas pusfabrikātu picas
Slinkajiem cilvēkiem! Kuras veikalu picas ir kaut cik vērts pirkt? Nupat iegrābos Rimi picās - glīzdaina apakša ar nenosakāmu produktu "izstrādājumiem" virsū. Līdz šim vienīgās ēdamās manuprāt ir Ristorante (kaut gan viņi sen pārstājuši ražot manu mīļāko - Grieķu picu).
Vai esat atklājuši kādas, kas būtu ar plānu, vēlams, mazliet kraukšķīgu apakšu un tiešām labu virsu?

(8 comments | komentēt)

pajautaa
[lavendera]
07:51 am - Kur internetā atrast foršu info?
Mamma lasa ziņas un mums nemitīgi atstāsta visus tos mēslus: kur kas ko noslepkavojis, kas pārdzēris jēgu, kas izvarots, kur bērni sadeguši utt.
Iesakiet, lūdzu, interneta vietnes LATVIEŠU valodā, kurās nebūtu debilizējoša info un kuru atstāstu cilvēki varētu klausīties ar baudu un teikt "O! Tiešām! Cik interesanti! Es to nezināju! Noteikti būs jāpainteresējas par šo tēmu vairāk!"
Nu sliktākajā gadījumā krievu valodā. Angliski viņa labi ja senkjū un hellou saprot.

(26 comments | komentēt)

January 11th, 2017


pajautaa
[zhora]
07:42 pm
Kā pareizi dala zilbēs vārdu pagrabs? Tas ir līdzīgs krievu vārdam pogreb, kas sastāv no priedēkļa po un greb (rakt), tipa ierakt, bet latviešu valodā varbūt viens līdzskanis jāatstāj, otrs jādod prom - pag-rabs. Vai tomēr pa-grabs?

(10 comments | komentēt)

January 10th, 2017


mindbound
09:54 pm
Second segfault during today’s experiment, I suspect a bug in the spike buffering code plus something in the initial data that triggers the edge case. I’ll get this done even if it kills me. Now it’s bloody personal.
Current Mood: determined
Current Music: Council Of Nine - Diagnosis: I Can See The Fear In Your Eyes

(komentēt)

pajautaa
[nebukadnecars]
10:43 am
Ievācoties jaunā miteklī ir parādījusies viena skaista balta siena, kura ir kā radīta filmu lūrēšanai. Vajag projektoru. No projektoriem neko nesaprotu. Varbūt ir kādi ieteikumi ne pārlieku dārgam, draudzīgam, kvalitatīvam (price/performance ziņā) modelītim? Ideālā variantā tas, protams, būtu arī kluss.

(7 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba