December 19th, 2014


mindbound
07:56 pm
Another end of year, another backup of my library. One 100 Gb BDXL Blu-ray disc more than the previous year, lots of new hi-res scans.
Current Mood: awake
Current Music: Rome - A Passage To Rhodesia: The River Eternal

(8 comments | komentēt)

mindbound
03:07 pm

Pamanīju, ka pēdējos trīs gadus neesmu mainījis ekrāna fonu. Sapratu, ka tuvākajā laikā nemainīšu.


Current Mood: awake
Current Music: Neon Shudder - Vestigial Data: Damage Patterns
Tags: , , ,

(11 comments | komentēt)

pajautaa
[smille]
01:39 pm - Kā pielīmēt sniegpārslas
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!

(12 comments | komentēt)

pajautaa
[ululate]
12:19 pm - Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu
Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?

(20 comments | komentēt)

mindbound
03:57 am
Today, started to use adaptive screen temperature software (f.lux on the workstation, Twilight on tablet & phone). Already less eye strain.
Current Mood: working
Current Music: Death In June - But, What Ends When The Symbols Shatter?: The Giddy Edge Of Light
Tags: , ,

(komentēt)

December 18th, 2014


tvillingarna
11:04 pm
Rīt pēdējais ekāmens, bet ir tik grūti saņemties un sākt kārtīgi mācīties viņām. Kas vairs palicis?Nu nekas jau vairs nav daudz palicis. Galu galā gandrīz visās lekcijās taču esmu bijusi, un tā. Konspekti man arī ir. Kas tur ko nesaņemties.
Ah, stulbais studenta slinkums. :D nekas, savākšos un izmācīšos. Tik jāuztisa tēja, lai nav iemesla pa virtuvi vazāties :D


btw, tā dziesma, kas man pašlaik skan, ir tāda atsperīga. Man patīk ^^ Gribas vasaru, pļavu un tur vienkārši palēkāt. :D
Current Mood: [mood icon] bouncy
Current Music: Little Suns - Sunboat
Tags:

(komentēt)

pajautaa
[digna]
04:50 pm - Portrets ielu mākslā
Labdien!

Maģistra darba vajadzībām lūdzu atsaukties ielu māksliniekus, kuri savos darbos radījuši portretus.
Tehnika nav no svara, būtiski, lai tā būtu jaunrade, t.i., piemēram, stencili no gatavas Boba Mārlija un Borata bildes neder.
Vēlētos rakstiski nointervēt, daži jautājumi. Ļoti arī vajadzētu darba foto, bez tā nevar, ja dzīvē vēl darbs redzams, varu arī pati nobildēt. Personu dati netiks ievākti, maģistra darbā tiks uzrādīts mākslinieka pseidonīms un darbu foto, kā arī, protams, intervijas saturs.

Ja Tu zini kādu, kurš atbilstu meklētajam, lūdzu, padod ziņu viņam/viņai un man, lai varam sakomunicēt.
Ja kas, varam sarakstīties epastā, mans ir digninja at gmail.

Paldies!

(5 comments | komentēt)

mindbound
01:09 pm
Iespēja palaist eksperimentu, pieslēdzoties darbstacijai no planšetes un neizlienot no gultas = FTW. Splitting headache = not FTW.
Current Mood: awake
Current Music: Fields Of The Nephilim - The Nephilim: Love Under Will

(komentēt)

mindbound
03:19 am
New lemma. Dozen lines of code that precisely carry out the intent. Minor gain of status or influence within some group. Refusal of a tempting but potentially damaging offer. Time is the one thing I have, and my utility function permits delay but not deviation.
Current Mood: awake
Current Music: Headscan - Pattern Recognition: Lolife

(komentēt)

December 17th, 2014


nightqueen
03:57 pm
Šodien piecēlos nedaudz agrāk (12:00), lai varētu aiziet ciemos uz akadēmiju, kur notika jauno telpu atklāšanas pasākums. Man tika piebikstīts, ka minēju, ka būs ieraksts par manu darbu, bet tas līdz šim vēl nav īstenojies. 

Atklāšanas pasākums bija jauks – ar mūziku, kliņģeri un Ušakovu kā galveno viesi no Rīgas domes, kas sponsorēja rekonstrukcijas darbus. Studējošo pašpārvaldei beidzot ir normāla izmēra telpa, kur pulcēties un glabāt savu mantību. Siena ar logo šobrīd izskatās tāda neveikla, bet gan jau kaut kad atradīsies kāds grafiti mākslinieks, kas to varēs uzlabot. Ekrānā gāja slaidšovs ar bildītēm - daudzas bija vai nu manis fotografētas vai es tajās parādījos kā tēls. Tāda viegla nostalģija uznāca. Ja/kad atgriezīšos akadēmijā, visdrīzāk pašpārvaldei laika man nepietiks, bet kas to lai zina. 

Tad par to darbu. Jau mēnesi strādāju par ceļojumu aģentu firmā, kas bāzējas Sanfrancisko, bet kurai zvanu centri ir arī Rīgā, Kijevā un Sebu (Filipīnās). Gan kolēģi, gan klienti ir no visas pasaules. Komandā ir gan uzbeki, gan meitene no Jamaikas. Pirmajā darba dienā bija jauks pārsteigums, ka komandā bija divas meitenes no akadēmijas. Tagad gan palikusi tikai viena. Darbs notiek maiņās, bet galvenokārt notiek pielāgošanās ASV, tādēļ Rīgā tās ir nakts maiņas. Es strādāju no 22:00 – 6:00. Ir cilvēki, kas ir ieradušies pirms manis un dodas mājās pēc manis. Rīgā ir apmēram 200 darva vietiņas. Liela cilvēku mainība. Pirms tam bija divu nedēļu intensīvās apmācības, kurās mācījāmies darboties ar GDS sistēmu Apollo. Tāda programmiņa, kur ir darbs termināļos. Izskatās tā it kā es no datoriem saprastu vairāk nekā tas ir patiesībā. Mācījāmies arī, kā runāt ar cilvēkiem pa telefonu. 

Ikdienā tas notiek tā, ka zvana cilvēki – amerikāņi, kanādieši, kas vēlas kaut kur doties atvaļinājumā vai indieši, filipīnieši, cilvēki no Āfrikas vai no kādas citādas jocīgas vietas, kas vēlas paciemoties no ASV uz kādu laiku paciemoties mājās. Viņi grib tikt pie biļetēm, kas mūsu firmas mājaslapā tiek reklamētas kā daudz lētākas kā citur. Cenas ir īstas, bet ar pamatīgiem ierobežojumiem, kurus ir cilvēkiem grūti īstenot dzīvē. Es tad meklēju labākos lidojumus un mēģinu cilvēkiem pārdot. Neveicas vēl tik labi kā gribētos, bet vismaz reizēm sanāk. Bailes no runāšanas pa telefonu ir tikpat kā beigušās. Vēl es līdz galam nesaprotos ar automātiskajiem atbildētājiem. Latvijā pie tādiem nav pierasts, bet tur tā ir normāla ikdienas prakse. 

Alga tiek maksāta tikai un vienīgi kā procenti no pārdotā. Ja neizdodas neko pārdot, tad sanāk, ka par laiku, ko esmu pavadījusi darbā, naudiņas saņemu mazāk kā Maksimas kasiere. Ir gan apkārt arī cilvēki, kas katru mēnesi tiek pie vairāk kā 1000 naudiņām. Kopumā ilgojos pēc nedaudz lielākas stabilitātes, lai var normāli plānot savas finanses. Nodokļus šeit arī man jāmaksā pašai. Sākumā domāju, ka darbs nakts maiņā ļoti bojās manu miega režīmu, bet nemaz nav tik traki. Kopumā jūtos daudz labāk izgulējusies kā tad, kad varu gulēt kad gribu, cik gribu. Rīts mans sākas ap kādiem diviem. Nedaudz saules gaismas paspēju noķert. Iespējams pat vairāk kā tad, ja strādātu normālu cilvēku darba laku, kad uz darbu pa tumsu un atpakaļ arī. 

Šorīt pārrodoties mājās mani sagaidīja jauks pārsteigums. Ieslēdzu gaitenī gaismu, aizgāju padarboties pa virtuvi un vannas istabu. Kad atgriezos pie gaiteņa gaismas slēdža ar līmlenti bija pielīmēta kastīte ar man mīļām konfektītēm. Murr ^^

Piektdien, sestdien, svētdien būs saulgriežu nometne ar kopas biedriem kādā viesu mājā Madonā. Gaidu ļoti, ļoti.

(komentēt)

pajautaa
[vilibaldis]
10:13 am - Aina Renda "Himna"
ļoti vajadzētu dāvanai, bet nekādi neatrodu, kur to varētu iegādāties? Varbūt kāds zin?

(6 comments | komentēt)

par_velti
[elevelekaramele]
12:45 am - Art Deco lūpukrāsa
Skaistā, bet specifiskā tonī.
Vistuvākā šai, bet ar izteiktāku brūno krāsu:
http://www.artdeco.com/en/makeup/lips/lipsticks/perfect-color-lipstick-13-3660.html#option-125

Vienu vienīgu (patiešām, diemžēl) reizi uzkrāsota.
Varbūt neētiski piedāvāt kosmētiku, bet kas zina, ja nu kādam saimniecībā noder.


Neapdomīgi iegādāta "Drogās", līmlentes pēdas uz futrāļa.


Šeit vai amarrilla@inbox.lv

(3 comments | komentēt)

December 16th, 2014


pajautaa
[saikne_neochin]
03:05 pm - muzikāli tehnoloģiski bibliogrāfisks jautājums
labudien!
vai latviešu valodā ir izdota kāda grāmata par mūzikas instrumentu izgatavošanu?
un kur šādu informāciju meklēt krievu, angļu valodās, ir kādas grāmatas?

senkjū verī mač for ze informeišans.

(15 comments | komentēt)

pajautaa
[kalevala]
11:22 am
Vai kāds zina, kur pašlaik varētu nopirkt jaunu stikla taru, konkrēti – stikla pudelītes līdz 200 ml tilpumā ar aizskrūvējamu vāciņu? Biju cerējusi uz Gemos, taču nekā. Paldies!

(8 comments | komentēt)

pajautaa
[mazaa_zive]
10:07 am
Cik kwh būtu adekvāts elektrības patēriņš 50l ūdens boilerim mēnesī?
Pieņemsim, ar dušošanos rītā vakarā.

(6 comments | komentēt)

December 15th, 2014


pajautaa
[udensroze]
09:21 pm
kura ir fiziski mazākā 4x4 auto, kuru šobrīd vēl ražo?

(33 comments | komentēt)

pajautaa
[daarta]
08:35 pm - seriāli online vai download
Izskatās, ka eztv.it un watchseries.lt ir noklājies - kur jūs onlainā skatāties vai no kurienes lejuplādējiet seriālus?
Iepriekšējos ierakstus ar tagu seriāli skatījos, bet neviens no linkiem neļauj bez reģistrēšanās vai maksāšanas skatīties
Tags:

(15 comments | komentēt)

pajautaa
[cibotik]
06:04 pm
Sveiki,
Varbūt kāds var palīdzēt saprast interneta lietas.
Ir izvēles iespēja starp Latnet optisko internetu vai Lattelecom DSL pieslēgumu. Latnet internets 20 Mb/s mēnesī maksā 15 eur , bet Lattelecom 20 Mb/s - 25 eur, kas
salīdzinoši ir krietni dārgāk, pie tam tas ir vecais DSL variants, savukārt Latnetam augsta ierīkošanas maksa.
Kuram no servisiem labāk uzticēties? Vai optiskais internets būs ātrāks nekā DSL, ņemot vērā, ka abiem ir norādīti tie 20 Mb/s ?

(19 comments | komentēt)

pajautaa
[mufs]
02:19 pm - hennas tetovējumi
padalieties,ja ir pieredze, kur ir forši (un vēlams dabūt dāvanu karti)

vajag dāvanā, pati no tās padarīšanas neko nesaprotu, varbūt kādam te ir viedoklis?]

P.S. un varbūt kāds zin,kur var dabūt chokeri vai vismaz kā tas latviski pareizi rakstās,lai varu meklēt. nu, to figņu, kādu tīņi ap kaklu liek
Tags:

(1 comment | komentēt)

pajautaa
[daarta]
01:07 pm - plašas gaišas telpas Rīgā
Varbūt kāds zina Rīgā telpas ar šādiem parametriem: gaišas sienas (vēlams, baltas), vēlams bez logiem, plašas (vismaz 100-150 m2), siltinātas, ar elektrību, brīvas un pieejamas janvārī uz laiku 1,5-2 nedēļas.
Meklējam videoklipa filmēšanai.

(2 comments | komentēt)

Svešie

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba