sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 30th, 2033|08:33 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Kāpēc es redzēju sapnī Vargu Vikernesu? Pie tam sakarā ar viņa youtube kanālu "Thulean perspective". Nu jā, jo biju skatījies viņa youtube kanālu (bet sen). Viņam ir daudz skatījumu, viņš noteikti pelna naudu ar youtūbu. Un kāpēc viņam ir daudz skatījumu? Jo viņš nogalināja cilvēku un dedzināja baznīcas 90tajos. Arī šādas lietas atbrīvo no sistēmas (nepieciešamības strādāt).
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]netti
Date:January 8th, 2019 - 10:37 pm
(Link)
Viņš pelna ar savām grāmatām un mūziku. Slepkavība bija pašaizsardzība. Bet turpini pozēt dziļu džedi, why not.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 8th, 2019 - 11:13 pm
(Link)
Nezināju, ka viņam ir grāmatas un es zinu, ka viņš pelna arī ar mūziku, bet atkal jau - nevienam (vismaz baigās pelnīšanas ziņā) viņa pagraba andergraund avangardiskais Burzum nebūtu vajadzīgs, ja viņš nebūtu plašu publicitāti guvis slepkava.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 8th, 2019 - 11:23 pm
(Link)
Un par grāmatām var teikt to pašu. Starp citu, es viņu netiesāju par to, ka viņš kādu nogalināja. Vnk tāds novērojums. Ka reizēm pat šādas darbības ļauj dzīvē tikt uz priekšu. Nevis reizēm, bet ļoti bieži. Šajā pasaulē neuzvar jaukie zēni.
[User Picture]
From:[info]netti
Date:January 8th, 2019 - 11:42 pm
(Link)
Tikt uz priekšu? Pēdējo reiz kad skatījos viņš diezgan pieticīgi dzīvoja meża vidū. Turklāt jebkurš mūziķis ar viņa stāžu jau būtu savācis pietiekoši lielu auditoriju, lai nomaksātu rēķinus. Tu jau pasniedz viņu kā nez kādu biezo villā. Acīmredzot viņa video tev gar ausīm gājuši.
[User Picture]
From:[info]netti
Date:January 8th, 2019 - 11:50 pm
(Link)
Pluss viņš par slepkavību tika ietupināts uz padsmit gadiem, nesaprotu par kādu tikšanu uz priekšu vai uzvaru iet runa.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 8th, 2019 - 11:53 pm
(Link)
Norveegijas cietumaa kur vinjsh vareeja rakstiit albuumus, lasiit graamatas utt. Tas nemaz nav daudz sliktaak kaa piemeeram straadaat kaut kaadaa vergu darbaa. Kaut kam ir jaaiziet cauri lai dziives otrajaa pusee vareetu atvilkt elpu.
[User Picture]
From:[info]netti
Date:January 9th, 2019 - 12:12 am

Mālē

(Link)
Malacis, visur viņu iecelsi par nepelnīti priviliğētu, pat ķurķī, droši, ka arī zārks būs par smalku. Kaut kāda huiņa.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 9th, 2019 - 12:28 am

Re: Mālē

(Link)
:D Es neteicu, ka viņš ir nepelnīti priviliğēts. Ticu, ka viņam bija iemesls veikt slepkavību, ticu, ka viņš ir ļoti inteliğents un nedaudz muzikāls džeks. Man viņš pat savā ziņā patīk (savā ziņā arī nē, piemēram, viņš ir suņu nevis kaķu cilvēks). Es tikai domāju, ka viņa youtube skatījumus dod galvenokārt nevis viņa intelekts vai talanti, bet mediju publicitāte.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 9th, 2019 - 01:08 am

Re: Mālē

(Link)
Daudzi ir pelnījuši tikt atzīti, bet tas tā šajā pasaulē pārāk bieži nenotiek, ka tie, kas ir talantīgākie, arī ir atzītākie. Šajā pasaulē arvien vairāk visu nosaka mārketings. Nevis tas, kas tu esi, bet kā tu sevi pasniedz un ko cilvēki par tevi zin/domā.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:January 9th, 2019 - 01:11 am

Re: Mālē

(Link)
Gustavo - Taisna tiesa tas (Ozola kritikā) ir pateikts. Pietiek Latvijā trīs reizes parādīties televizorā un tu esi slavenība. Kamēr īstos reperus neviens nezin.