< back | 0 - 10 |  
netti encrypted [userpic]

July 16th, 2019 (09:23 pm)

ahahaaauč

netti encrypted [userpic]

July 11th, 2019 (08:23 pm)

Es beidzot varu sev atbildēt uz jautājumu, kādēļ bilde zaudē - tādēļ, ka tā ir ieslēgta. Es tai nevaru apiet apkārt.

netti encrypted [userpic]

July 9th, 2019 (01:47 am)

Durt es iemācījos, medījot kolosus. Vispirms tos jānovēro viņu dabiskajā vidē un jāsaskata to vājā vieta. Tā iespīdas kā neona simbols, parasti kādā slēptā punktā kā pēda vai zemspārne. Tā atklājas, kad kolosis ir noguris vai kā citādi neuzmanīgs. Interestingly enough, šis ir tas pats neons, kuru es sevī neciešu (vanity, defo my favo sino). Tad jāieķeras kolosa kažokā un jārāpo līdz vājajai vietai, jāgaida līdz tā iespīdas un, pamatīgi atvēzējoties, jādur tajā no visa spēka. Asinis šļācas aumaļām un tie sāpju ķērcieni, kas par baudu. Bet tas ir tikai veids kā likt viņam sajust kaut nedaudz no tā, ko tas nodarījis un tas nav pareizi un tas ir šausmīgi riebìgi un no tā sāp kuņģis. Jāpazvana kolosim un jāatvainojas. zobentiņš iet akā. kopā ar pārējiem kara un miera un sniega atribūtiem.

netti encrypted [userpic]

mānīgais labirints

July 8th, 2019 (10:11 pm)
current song: Lonewolves vs samta mākonīši

Lielākoties ir daiļš klusums, bet tad vienā mirklī es tieku iesviesta labirintā un kā bez prāta cenšos atrast pareizo virzienu uz izeju kuru es nolādēts taču redzu, bet tā nedodas rokās kā raustīga hologramma attālinās katru reizi kad tai pietuvojos. man ir grūti. ar to.

netti encrypted [userpic]

June 29th, 2019 (01:58 pm)

Dziļumiem mēness plaušas nav radītas, tik vājš viņš grimst baltais karalis virsmu skrāpē cakas un kruzuļi sēdies desmit atzīts lielveikala pops saldais nektārs laiza ieejas durvis tālāk pār savu spoku netiec pļavās no zelta.

netti encrypted [userpic]

June 26th, 2019 (10:44 am)
current song: Fall On Your Sword

Saplēst gabalos ar zobiem nagiem izplēst pārdot slimākajam mērim nomirināt dakšas galā tā tā to griezt un dalīt kā svētdienas našķi ka pašķīst smirdoša ganga. bez spranda nu lien šis gliemis bez sejas un vārda bez spārna

netti encrypted [userpic]

June 21st, 2019 (03:44 am)

3:44. atverās vārti. 10:39. Trauki, zeķes, saraksti.

netti encrypted [userpic]

June 21st, 2019 (12:47 am)

Iebāziet tās vijoles sev dirsā, Doloress!

netti encrypted [userpic]

June 20th, 2019 (05:34 pm)

Viena dzirkstele pēc otras. Pārkāpts slieksnim pēc kura dzirksteļo vairāk un ātrāk. Katra iepriekšējā diena šķiet kā ala, salīdzinot ar šodienu un rīt tāda liksies šodiena. Es zināju, ka jābūt atslēgai, visam vienmēr ir atslēga, vajag tikai rakt. Kaut gāž kā no spaiņiem, kaut kokus rauj no zemes laukā, tu tikai turpini rakt, iešņauc vētru un pa ausīm izšausies feju puteklīši. Pīšļi ir mans komposts. Un ziedi atverās. Vesela pļava. Iū, skaties! Pukīte. Vadīte. Māja.

netti encrypted [userpic]

June 19th, 2019 (08:51 pm)

Ja redzi netiju barojamies pie čerešņu koka - būs piektā labvēlīgā. Ja, tam barojoties, skudras apčurā kāju - turieties pie savām biksītēm.

< back | 0 - 10 |