< back | 0 - 10 |  
netti [userpic]

March 10th, 2018 (02:09 pm)

Ir fan lasīt leitestus kā viena cilvēka saistītu tekstu.

netti [userpic]

February 12th, 2018 (11:54 pm)

Smeldz plecā, atdevu tev labu vārdu, tas tagad uzgūlās uz pleca. Svece sarūk bez dedzināšanas. Aizver plakstiņus un jau esi citur. Tur būs tukšs svečturis. Tur mēs nenodarbosimies ar vudū, mēs tev ļausim mierīgi pagulēt. Bez pleca pagulēt.

netti [userpic]

February 10th, 2018 (02:07 pm)

Ir sasniegts konkrēts punkts. Es vairs neskrienu, kad kavēju. Uz mani neviens nebļaus, neviens neliks stūrī, nerakstīs piezīmi. Es atsakos būt paklausīga svītriņa. Svītriņa palikšu, bet vismaz ar pilīti pašnoteikšanos.

netti [userpic]

February 9th, 2018 (12:50 pm)

Viņam Skatiens kā žilete, viņai gaita kā metāls, tas ir viens un tas pats. Ģērbjos diezgan pieklājīgi, neviens nekad nepateiks, ka man somā izbirušas izšķīdušas dzērvenes, nokrāsojušas maku, grāmatu, salipinājušas naudu. Par manām dzērvenēm viņš nekad neuzzinās. Tāpat kā es par viņa. Mēs paliekam paralēlas sliedes, pretī nav būvēts. Garām, garām, garām, ir, garām. Garām, garām, garām, ir, garām. Es atvainojos par kobras flautu, par strīpojumiem, par flautu atkal. Man lai atvainojas tas, kas tevi tur nolika.

netti [userpic]

January 23rd, 2018 (01:00 pm)

Tā patiešām cilvēku iepazīsti tikai tad, kad sākas problēmas, zem sejas pavīd kroplīgs spiczobis ar ļaunu smīnu, itkā aiz aizsvīduša stikla, līdz virsējā slāņa hologramma atkal nostājas savā vietā. Es fantazēju kā ar pīķi izsitu siklu un kroplītis mūžīgi paliek redzams, nespēdams vairs paslēpties un neviens vairs nav potenciālās briesmās.

netti [userpic]

January 22nd, 2018 (08:57 pm)

Brille ar vienu rozā stikliņu, vienu zilu. Šodien skatos caur zilo, redzu dīvainas amēbas, sakumpušus, no dzīves nogurušus vecīšus, persiklūpu prostitūtas, pēc sēra smirdošu avota ūdeni. Rītdien pacentīšos skatīties vairāk pa rozā stikliņu, jo tā ir jādara, visi par to vien runā. Tad prostitūtas vietā es redzēšu stingru dievmāti, vecīša vietā - stirnas riesta laikā, savā vietā - bezērkšķu kazeni. Es esmu hipijs ar dažādstiklu brillēm.

netti [userpic]

January 22nd, 2018 (08:47 pm)

Ausī mazs cilvēciņš ver durtiņas ciet vaļā ciet vaļā, pa nakti pats ielec iekšā un čukst tuneļos raibus sirreālismus, iestieg ausu sērā un atskārst, ka simtiem viņa brālīši te salipuši no iepriekšējiem gadiem, jau izkaltuši, cietuši krahu savā runas mākslā, viņam atliek vien pievienoties.

netti [userpic]

January 5th, 2018 (04:54 pm)

Ir cilvēki kas sāk ienīst, lai būtu vieglāk atvadīties.

netti [userpic]

December 17th, 2017 (10:55 pm)

Atmiņas slīd ārā diezgan gludi. Izņemot vienu. Uz tās ir uzsprakšķējuši sarkani sīki tintes traipi. Un tā atmiņa esi tu. Un tu sēdi man blakus lai gan sen jau vairs nesēdi ja vispār esi sēdējis.

netti [userpic]

December 14th, 2017 (10:21 pm)

Tēmēju ļoti precīzi, tieši kurvī kaulu. Ar mazākiem akmentiņiem netrāpu, ar lielo - tieši centrā. Neplīst, neplīst, ieplīst, izplīst. Kurvis ar caurumu. Neko citu viņā vairs nevar ielikt, viss krīt cauri, tikai lielais akmens tur ideāli ieguļ. Un pierod un nevar vairs izdabūt ārā. Ne ar kāju izspert, ne pret sienu metot, kurvis ar akmeni tagad ir nešķirami.

< back | 0 - 10 |