< back | 0 - 10 |  
netti [userpic]

May 26th, 2019 (02:11 pm)

mmmm cik salds ir nicinājums salīdzinājumā ar žēlumu.

netti [userpic]

May 25th, 2019 (11:55 am)
current song: Prāta Vētra Kā jau svētdienās

Viņš zin visādus trikus - durvis ciet? Atmūķēsim. Nemūķējas? Pārbaudīsim vai nav kāds logs vaļā, vai sētas durvis, var arī pa skursteni mēğināt iestīvēties, var izšķīst molekulās un salikties otrā sienas pusē, var klupināt ar telepātiju. Bet lielākais triks ir nevis tikt iekšā, bet izmānīt laukā.Palaid ierakstu ar palīgāsaucieniem. Šeit derēs jebkas -sos, mani dīrā, esmu jauns un skaists un nevainīgs šajā noziegumā! Un tad gaidi. Apbruņojies ar pacietību, un gaidi, jo viņa agri vai vēlu iznāks, neviens tam nespēj pretoties, es saku neviens! Redzi, man bija taisnība. Man vienmēr ir taisnība. Es spēju pareğot nākotni, es saku debesīm -atverieties! Un tās atverās. Jo esmu žēluma šamanis.

netti [userpic]

May 24th, 2019 (09:33 pm)

Uzdevums nr. 1. strīmošana bez filtra bez svītrojumiem neapstrādātas bezkaunīgas, vardarbīgas, bērnišķīgas domas, kuru paušanai it kā jānojauc siena starp cenzoru un avotu (jā, es to pateicu-avots). Izrādās, mana siena ir bezgala netikla, kur ir tikumības policija ak kungs jēzu mani taču ārā nevar laist.

netti [userpic]

May 24th, 2019 (03:52 pm)
current mood:
sick
sick

Mans šīsdienas plāniņš ir biblenē paņemt daudz pašnāvnieciskas dzejas un visu dienu kaukt. Iespējams tiks iejaukts arī alkohols. Un cigaretes, kuras glabājas manā apakšveļas atvilktnē jau pus gadu, kādam tās taču vienreiz jāizsmēķē, bet fuj, tā darva... Pēc tam es braukšu mājās. Tur es ieslēgšu tumbu un ielīdīšu gultas veļas kastē un dzīvošu tur kamēr mani atlaidīs.

netti [userpic]

May 24th, 2019 (03:44 pm)

Salaga rezurektojos, lai vienkārši pateiktu cik slikti jūtos. Mēģināju kaut ko uzrakstīt, bet klusums, nav pat neviena attēla. Nāc atpakaļ, lūdzu!

netti [userpic]

May 20th, 2019 (12:23 am)

Es varu arī melot. Tad šis pārvērtīsies par melu žurnālu. Vēl es varu izdarīt šādi:

Pag, nē, es gribu lai mans pēdējais ieraksts ir apaļā datumā. Tagad vajadzētu būt kā nākas.

netti [userpic]

May 19th, 2019 (07:31 pm)
current song: Daughters "Less Sex"

Esiet sveicināti, mani velni. Es jūs jau gaidīju. Jums ar cukuru vai bez?

netti [userpic]

May 19th, 2019 (02:03 am)

Pēdējā laikā izveidojusies tāda kā tolerance pret seklību (nē, ne pēdējā). Paklausīties vienreiz, divreiz, lai uzturētu draudzīgu kontaktu, ok, tā nav pārāk liela cena, bet visu nakti to klausīties? Man pašai pret sevi riebums jau sāk rasties. Nevaru. Nebūs. Kur ir mani dzejnieki, jāatgūst kaut kāds saturs, jūtos miskastīgi.

netti [userpic]

May 16th, 2019 (08:53 pm)
Tags:

current song: Timothée Chalamet reads 'Let It Enfold You'

Esmu pārnākusi agrāk nekā parasti. Ieskatos pulkstenī, bet neiegaumēju laiku. Jūtu, ka tev drīz jāpārnāk. Tikmēr varētu atgulties kādā no istabām, bet tajās vēl neviens nav bijis, tāpēc tur valda tumsa. Tur es bez tevis nevaru iet. Izeju saulainā dārzā, kura vidū aug ābele. Āboli nogatavojušies, zari lūzt no svara, bet es gribu tieši to ābolu, kuru knapi varu atsniegt. Stiepjos cik gara vien spēju no pirkstgaliem līdz pirkstgaliem, kamēr kaķis man pinas pa kājām. Tieku pie ābola un gandarīta tajā iekožos. Apsēžos uz soliņa un gremoju, vērodama kā baseina ūdens nēsā lapas. Man uznāk nogurums, es atguļos un nemanot iemiegu. Sapnī mani nēsā ūdens, es līgojos kā geiša starp ūdens lāsītēm, iepeldu dziļumā un atsitos pret flīzēm. Kāpēc mums ir baseins? Baseini ir pret tavu reliģiju, tas nav loģiski. Jūtu, ka tu man apsēdies blakus un es pamostos. Bet tevis nav. Ir kļuvis vēss. Debesis apmākušās un koka zari čīkst, vējam pieņemoties spēkā. Ir jau vēls. Es saprotu, ka tu neesi pārnācis, ka tevis vispār nav bijis. Māja šķiet pavisam sveša. Kā es šeit nokļuvu? Tā nav mana māja, tas nav mans dārzs.  T a s      n a v       m a n s       d ā r z s !

netti [userpic]

virs

May 15th, 2019 (06:06 pm)
current song: Florence + The Machine - South London Forever

Šodien es nevis eju, bet mani kaut kas nes. Un es zvēru mani pirkstgali kaut ko izstaro. It kā vajadzētu pildīt nopietnos pienākumus, bet es nevaru atturēties neiziet uz laipas, kur varu priecāties par saulīti ņirbuļojošos vilnīšos. Manas sāpes ir uzsūkušās sienās, istaba savu ir padarījusi, es izrakstos.

< back | 0 - 10 |