< back | 0 - 10 |  
netti [userpic]

Labradoras pussala

August 9th, 2018 (01:27 pm)

mista'peo, dārgais grāls
manu liesmu cēlājs dzēsējs
vadātājs un atpestītājs
mīklu šķīrējs, spārnu cēlējs

savus zobus novīlējis
sēž zem svina smagās mēles
saplokot un kunkstot
lēni nosmaks tur bez vēlmes

mista'peo, dārgais grāls
manu liesmu cēlājs dzēsējs
tevi pazīt man bij gods.

netti [userpic]

June 13th, 2018 (08:19 pm)

Nodarbojas ar apmelošanu un banno. Tipisks bartuļas gājiens.

netti [userpic]

June 13th, 2018 (11:26 am)

Trakās cibas feministes kosmoss uzlidojums ar indīgām feminisma kakām. Ja es kādreiz domāju slikti par new wave feminismu, tad viņa palīdz šo ideoloģiju parādīt vēl sliktākā gaismā. Cilvēks darbojas tikai un vienīgi uz instinktiem un naida, konkrēti - uz naida pret vīriešiem. Skadrs, ka ir bijusi kāda psiholoģiska trauma ģimenē vai ārpus tās, kuras dēļ tagad tiek ienīsta visa vīriešu rase. Pat kaut kā žēl to nabaga apbižoto dvēselīti, kas slēpjas zem histērijas maskas.

netti [userpic]

June 13th, 2018 (02:52 am)

mēs gājām pastaigās zem liānām un mielojāmies mērkaķu smadzenēm, mēs dejojām asinssārtos saulrietos un vēlām vīru no dūņām - divām šļircēm acu vietā; tas gāza stereotipus, pielauza mūķenes, iznēsāja pūķa embriju bez satura, bez runas, tikai zvīņas un neglītais purns pierunāja apstāties pie degvielas uzpildes stacijas, nopirkt uzkožamo, neko vairāk, un prom mēs bijām, prērija smiltī; varbūt citreiz; šoreiz vēl ne.

netti [userpic]

March 10th, 2018 (02:09 pm)

Ir fan lasīt leitestus kā viena cilvēka saistītu tekstu.

netti [userpic]

February 12th, 2018 (11:54 pm)

Smeldz plecā, atdevu tev labu vārdu, tas tagad uzgūlās uz pleca. Svece sarūk bez dedzināšanas. Aizver plakstiņus un jau esi citur. Tur būs tukšs svečturis. Tur mēs nenodarbosimies ar vudū, mēs tev ļausim mierīgi pagulēt. Bez pleca pagulēt.

netti [userpic]

February 10th, 2018 (02:07 pm)

Ir sasniegts konkrēts punkts. Es vairs neskrienu, kad kavēju. Uz mani neviens nebļaus, neviens neliks stūrī, nerakstīs piezīmi. Es atsakos būt paklausīga svītriņa. Svītriņa palikšu, bet vismaz ar pilīti pašnoteikšanos.

netti [userpic]

February 9th, 2018 (12:50 pm)

Viņam Skatiens kā žilete, viņai gaita kā metāls, tas ir viens un tas pats. Ģērbjos diezgan pieklājīgi, neviens nekad nepateiks, ka man somā izbirušas izšķīdušas dzērvenes, nokrāsojušas maku, grāmatu, salipinājušas naudu. Par manām dzērvenēm viņš nekad neuzzinās. Tāpat kā es par viņa. Mēs paliekam paralēlas sliedes, pretī nav būvēts. Garām, garām, garām, ir, garām. Garām, garām, garām, ir, garām. Es atvainojos par kobras flautu, par strīpojumiem, par flautu atkal. Man lai atvainojas tas, kas tevi tur nolika.

netti [userpic]

January 23rd, 2018 (01:00 pm)

Tā patiešām cilvēku iepazīsti tikai tad, kad sākas problēmas, zem sejas pavīd kroplīgs spiczobis ar ļaunu smīnu, itkā aiz aizsvīduša stikla, līdz virsējā slāņa hologramma atkal nostājas savā vietā. Es fantazēju kā ar pīķi izsitu siklu un kroplītis mūžīgi paliek redzams, nespēdams vairs paslēpties un neviens vairs nav potenciālās briesmās.

netti [userpic]

January 22nd, 2018 (08:57 pm)

Brille ar vienu rozā stikliņu, vienu zilu. Šodien skatos caur zilo, redzu dīvainas amēbas, sakumpušus, no dzīves nogurušus vecīšus, persiklūpu prostitūtas, pēc sēra smirdošu avota ūdeni. Rītdien pacentīšos skatīties vairāk pa rozā stikliņu, jo tā ir jādara, visi par to vien runā. Tad prostitūtas vietā es redzēšu stingru dievmāti, vecīša vietā - stirnas riesta laikā, savā vietā - bezērkšķu kazeni. Es esmu hipijs ar dažādstiklu brillēm.

< back | 0 - 10 |