sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 12th, 2024|04:36 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Pārradāmies no Rainbow festivāla. Tas notika pašos Polijas dienvidos 7 km no Slovākijas robežas. Nometne ar tipijiem, teltīm, hipijiem, suņiem, kakām, baktērijām, sauli, kailumu, marihuānu un tā tālāk. Bija izplatījušās kaut kādas divas baktērijas no Indijas, kuru simptomi esot caureja ar asinīm. Bet mums tas nebija (it kā), temperatūru un caureju gan noķērām uz pāris dienām (laikam parasto), tagad dzeram tabletes un viss ok. Katrā Rainbovā ir viena un tā pati problēma - shit piti. Tās ir tādas atklātas vietas, tādi grāvīši, kur cilvēki kakā un tur nav nekāda privātuma. Tas laikam domāts, lai vairāk tā kā pietuvinātos dzīvnieku pasaulei un īstenībai. Bet tas rada to, ka cilvēki, kas nav tā pieradusi, dirš, kur pagadās. Un vienmēr izplatās kaut kādas problēmas, bet šoreiz bija īpaši traki. Polijas prese jau rada paranoju un reinboviešus nepieņem hosteļos u.c. Šo slimību var nodot ar siekalām un kakām. Reinbovieši nelieto ziepes, jo ziepes ir... piesārņojums.
Bet tajos grāvīšos kakāt nav nemaz tik traki. Arī - cilvēki negrib publiski kakāt, jo domā, ka tas viņiem kaut kādā veidā liks izskatīties neglītiem, bet īstenībā - ja cilvēks ir skaists, viņš ir skaists arī tad, ja viņš kakā.
Pēdējās dienas bija visjaukākās. Gandrīz vienmēr bija 25 - 35 grādi un saule. Pēdējā food circle (es biju appīpējies) man likās, ka Rainbow dziesmas ir sacerējuši apgaismotie un speciāli ielikuši Rainbow programmā. Nē nopietni, tas festivāls ir radies 60to gadu Amerikā un tas bija vilnis, kad notika pielāgošanās cilvēces kolektīvās apziņas pārejai uz citu līmeni. Organiskajam ceļam nav pārāk konkrētas struktūras, institūciju un hierarhijas, valda anarhija. Bet organiskais Visums tik un tā uzvar, jo tehnokrātu kompjūteri nespēj izskaitļot neparedzamo. Mēs paši nezinām, kad notiks nākamais izrāviens, to zin tikai Avots. Notiks kaut kas neparedzams - kā 2017tajā gadā Trampam radās izdevība iecelt vienu no 9 augstākajiem tiesnešiem, kas bija būtiski svarīgi viņa prezidentūrai, savādāk 5:4 balsojumos Augstākā Tiesa bloķētu Trampa lēmumus, lai parādītu, ka viņs nespēj neko izdarīt un sasniegt un tādējādi ir nederīgs kā prezidents. Bet tā nenotika un to neviens neparedzēja. Un neviens neparedzēja, ka šogad Tramps iecels jau otro Augstākās Tiesas tiesnesi.
Tā bija nedaudz "nobīde no tēmas" - es gribēju teikt, ka Rainbows ir radies spontāni un to ir radījuši netīri, dzejiski, sirdsgudri hipiji (t.i. cilvēki) un dziesmu teksti patiesībā ir par... organiskā Visuma uzvaru. Par uzplaukšanu un izplešanos.
Pēc pēdējā apļa es piegāju pie kādas meitenes, kura bija kaila un attiecīgi viņa man atgādināja kādu, kas man patika, un es viņai teicu: "Hi... You are beautiful." Un tad mēs apskāvāmies un es gandrīz sāku raudāt. Jo tas nebija par to salkano. Tas bija par to, ka mēs visi esam cits citā, tā tas ir 5. dimensijā. Tā ir cita veida mīlestība. Ļoti klusa un mierīga un dziļi iekšēja. Un tad viņa teica: "You are beautiful too, brother."
Sapnī es redzēju, ka kļuvu par karali. Tas bija viens no patīkamākajiem sapņiem, kādi ir bijuši manā dzīvē. Vienā mirklī es biju ļoti bagāts, varens un cienīts. Bet es negribēju bojāt visikem svētkus (sapnī) un kaut ko pavēlēt. Es domāju, kā lai izdomā gudrus un saprātīgus lēmumus, lai kļūtu par labo un progresīvo karali nevis nogurdinātu pavalstniekus ar ego iegribām.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]nistagms
Date:August 12th, 2018 - 05:07 pm
(Link)
par šito ierakstu tev žetons - kurš katrs nespēj vienā ierakstā / nometnes recenzijā salikt kopā grāvī kakājošus hipijus, pāreju uz jaunu apziņas līmeni un Donalda Trampa augstāko tiesnešu iecelšanu. tiešām skaisti!