sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 31st, 2024|08:41 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Tātad turpinājums. Un kāpēc tad viņiem Trampu vajadzēja turēt zem kontroles (un visus citus prezidentus un valdības)? Tam ir dziļākais sakars ar šīs planētas kā cietuma planētas statusu. lai varētu turpināt šo planētu uzturēt kā cietuma planētu un vēl vairāk noslaukt no Zemes dvēselēm enerģiju, ir jāsasniedz tā saucamā "Jaunā Pasaules Kārtība" ("New World Order") - tā būtu sistēma, kur cilvēki darbojas skudrupūžņa prāta modelī (hive mind) un tur būtu strikti likumi, kas ierobežotu cilvēciskumu un normālas emocijas. Ziemeļkoreja bija neliels eksperiments, ko viņi gribētu visai panētai. Viņi zin, ka brīvību mīlošie eiropieši un amerikāņi uzreiz nepieņemtu jaunās pasaules kārtības (Ziemeļkorejas) modeli. Uz to ir jāiet pamazām. Tāpēc ir izdomāta tāda lieta kā globālisms, Eiropas Savienība, "mums jāturas kopā" retorika utt. Rietumeiropā jau tagad tiek apkarota vārda brīvība un par "naida runu" (politiski neizdevīgu vārda brīvību) bez ceremonijām ieliek cietumā. Amerikā, ja uzvarētu Hilarija, būtu tas pats. Alternatīvie mediji būtu jau likvidēti.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]gars
Date:June 4th, 2018 - 12:39 am
(Link)
negāršigs pusi? pasuka pimpi
[User Picture]
From:[info]tiesibsargs
Date:June 6th, 2018 - 06:52 pm
(Link)
labāks turpinājums, muahahā.

http://klab.lv/users/jebalaitung/1464307.html
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:June 7th, 2018 - 12:46 pm
(Link)
jā es paredzēju, ka sistēma varbūt ir mazāk korumpēta nekā tā ir. kopš kaut kāda aprīļa sākuma notiek izmeklēšana par hilarijas un komija epastu lietu un ziņojumam vajadzēja iznākt maijā, bet tas visu laiku tiek atlikts. tev nāk smiekli par to, ka sistēma ir sapuvusi pašā saknē un parazīts izpleties kā astoņkājis visās institūcijās? tas praīs nedaudz vairāk laika un tad tavi dievi kritīs, varēsi ellē smieties ar viņiem.
[User Picture]
From:[info]tiesibsargs
Date:June 7th, 2018 - 01:25 pm
(Link)
tu šito nopietni raksti, vai arī esi zem kaut kādām megaspēcīgām ripām?
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:June 9th, 2018 - 09:04 am
(Link)
Es lietoju ripas "Ashwagandha".
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:June 9th, 2018 - 01:27 pm
(Link)
Bet nopietni - sistēmu caurauž parazīts un Trampa komanda cīnās ar zobiem un nagiem par cilvēces nākotni kamēr tu te kaut ko dirs. Tu labāk gribētu, ka būtu Hilarijas kārotais atomkarš ar Krieviju un mēs dzīvotu policejiskā sistēmā bez vārda brīvības (visa alternatīvā vārda brīvība pakļūtu zem sadaļas "naida runa" līdzīgi kā Staļina laikā bija "tautas ienaidnieki" un tiktu likvidēta - kā tas daļēji jau notiek R-Eiropā)? Beidz dirst. Padomā par planētas nākotni. Kurā pusē tu esi? Ko tu teiksi saviem mazbērniem?