Ziņojumi kosmosam
Nenopietni par nopietno un nopietni par nenopietno
Recent Entries 
15th-Dec-2018 11:06 am - pēc diskusijas
es tiešām nezinu, ko darīt, ja nacisti neiet prom. man nav tādas receptes. skatīties vēsturē - tas ir nepatīkami, un mēs taču dzīvojam tagad, nevis toreiz, ir taču kaut kāda jēga, kāpēc mēs esam šeit un tagad, nevis tur un tad. bet varbūt jautājums vispār ir vairāk par nākotni, par to, ka mēs esam nevis vienkārši šeit un tagad, nē, mēs aizpildam tukšumu starp pagātni un nākotni. un attiecīgi, lai jau ir tie nacisti tagad šeit, lai viņi neiet prom. galvenais, lai viņu nebūtu nākotnē. arī tad, ja tādas nākotnes nemaz nav.
13th-Dec-2018 03:11 pm - pazemība
feminisms ir viena no labākajām lietām, ko radījis dievs. tu nevari reāli iepazīt dievu, ja tu neesi feminists. latvijas baznīcu vadoņi to vēl nav sapratuši, bet tas nekas, arī šo kaiti izārstēs laiks.
13th-Dec-2018 12:57 pm - ieskandināsim krismasus!
Poll #21266 z sv
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi redzējis jēzu?

View Answers


3 (30.0%)


3 (30.0%)

atsakos atbildēt
1 (10.0%)

ej dzert alu, durila
3 (30.0%)

13th-Dec-2018 12:10 pm - latvijai 100
Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien nolēma pagaidām nevirzīt grozījumus Solidaritātes nodokļa likumā, atstājot šo jautājumu jaunās valdības ziņā.
Aizejošās valdības finanšu ministre, komisijas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS) pēc sēdes skaidroja, ka, nepieņemot šos grozījumus, no nākamā gada nebūs spēkā nodokļa likmes, tātad solidaritātes nodokli iekasēt nevarēs.
12th-Dec-2018 01:46 pm - domājot par saeimu
11th-Dec-2018 11:46 am - ja maucam, tad maucam kārtīgi - kols sagājis pilnīgā retārdā
“Vai, pieņemsim, Itālijas pilsonis, kam patīk Latvijas opera dziļi sirdī - emocionālā saikne, vai viņš ir diasporas loceklis?” vaicāja Kols.
11th-Dec-2018 10:41 am - swe pol
starp citu, zviedrijā gan viss virzās arvien tuvāk ārkārtas vēlēšanām. sociāldemokrātiem neizdevās vienoties ar centra un liberālo partiju, tā ka es pat nezinu, kādi varianti tur paliek. riksdāga spīkers (kurš nominē premjera kandidātu) tagad turpināšot neformālas sarunas ar partiju vadītājiem.

nu, principā riksdāgā var būt vēl 3 balsojumi valdības apstiprināšanai, tad viss, ārkārtas vēlēšanas.

izmaiņas gan, kā izskatās šobrīd, būtu minimālas - bet then again tas ir šobrīd, pēc x mēnešiem tas var būt krietni mainījies.
https://val.digital/
11th-Dec-2018 10:37 am - līksmā noskaņā turpinam svinēt simteni
Tas, vai nākamais kandidāts būs no malas vai no partiju vidus, būs atkarīgs no konsultācijām ar partijām, pirmdien žurnālistiem atzina Vējonis. Viņš arī pauda nožēlu, ka jau otro reizi viņam nācies konstatēt, ka politiskajām partijām un atsevišķām partiju personālijām joprojām ir lielas ambīcijas, bet valsts intereses ir noliktas otrajā vietā.

"Tas ir skumji, ka valstī tā notiek, bet turpināšu diskusijas ar partijām, lai mēģinātu nonākt līdz kopīgam viedoklim," teica Vējonis.
10th-Dec-2018 05:19 pm - vegāniskais viss

vismaz tallinā vegānisms ir aizgājis parāk tālu.
9th-Dec-2018 11:37 pm - sveiciens kaimiņiem
the collapse of the USSR was largely contained within its borders. The coming disintegration of the Russian Federation won’t be. As the Russian empire within those borders falls apart, the Russian empire beyond those borders will be drawn in whether it wants to or not.

http://windowoneurasia2.blogspot.com/2018/12/the-russian-federation-will.html
7th-Dec-2018 03:15 pm - un kā jūs domājat, kura ir ta brīvvalsts, kura šito paziņo?
We are concerned about a number of countries seeking to mop up the information space to remove dissent under the pretext of opposing propaganda. It appears that we are on our way back to censorship.
7th-Dec-2018 01:49 pm - nu tā lai visiem būtu skaidrs, zomglol
liela bilde trollolo )
7th-Dec-2018 12:48 pm - nacionālisma daile mirdz tēvzemes zeltsaules staros
liela bilde trollolo )
6th-Dec-2018 01:59 pm - nācija
šodienas balsojums saeimā skaidri demonstrē, ka esam idiotu nācija. diemžēl es esmu šīs nācijas daļa, un daļa no vainas par visu šo būšanu ir jāuzņemas arī man. un sākt to darīt var tikai un vienīgi nosakot šo diagnozi - mēs esam idiotu nācija.
5th-Dec-2018 03:19 pm - nācionālā debate
visa tā jezga ap migrācijas kompaktu ir pārāk nomācoša. nu kamon, tas jautājums taču ir tikpat elementārs kā atzīt, ka pēc diršanas vajag dupsi noslaucīt - būs ērtāk un nesmirdēs. bet nē, mēs tak nevaram vienkārši aizsūtīt savu čali uz svinīgo pasācienu marakešā ieraut šampi, pasmaidīt fotoobjektīvos un pateikt "mēs esam tik priecīgi būt daļa no lielās, skaistās pasaules". nē, mēs pakakājuši stāvēsim ar nolaistām biksēm un ielūgsim visu ģimenes locekļus paskatīties klozetpodā un apsvērt to, cik ekoloģiski pareizi ir lietot tualetes papīru, nevis mazgāt dupsi ar ūdeni.
5th-Dec-2018 01:25 pm - nākotne
vispār tas būtu baigais lēciens, jau nākamgad mesties iekšā biznesā. protams, ir risks. bet no otras puses, fons ir labs, nav tā, ka kabatā ne centa nav un dzīvojam no dienas uz dienu. arī gados tomēr esmu pietiekami jauns, spēkam vajadzētu pietikt.

vienīgi mani reāli uztrauc, ka ap 2020.g. prognozēta korekcija/krīze var sagraut pat labi izstrādātu biznesa ideju.
5th-Dec-2018 12:00 pm - ir alus
5th-Dec-2018 11:19 am - neatkarība
neatkarības laukums ir, bet tantes piemineklis tur nederot. tad kas der neatkarības laukumā? tikai baloži? lūk, te ir principiāla lieta, par ko piketēt, mest akmeņus saeimas logos, un vispār taisīt revolūciju.
3rd-Dec-2018 02:14 pm - ar mums ir cauri, paskat, ko tie globālisti mums grib uzspiest!!!
Kompakta 33.punkts ievērojami ierobežos šīs Satversmē garantētās tiesības attiecībā uz vārda un izteiksmes brīvību migrācijas jautājumos. Kompakta 33.punktā tiek visu laiku runāts par netoleranci pret migrantiem un ir paredzēts, ka tiem masu medijiem, kuri sistemātiski paudīs netoleranci pret migrantiem, būšot jāatņem publiskais finansējums un materiālais atbalsts „pilnā saskaņā ar mediju brīvību“. Citiem vārdiem sakot, notiks cenzūra migrantu jautājumos un tie masu mediji, kuri tiks uzskatīti par netolerantiem pret migrantiem, faktiski tiks slēgti (jo bez finansējuma masu medijs pilnvērtīgi darboties nevar). Tas pats attiecas uz interneta platformām. Jēdziens „netolerants“ nav juridisks jēdziens (bet gan subjektīva sajūta); kurš būs tas, kurš vērtēs, kas ir „toleranti“ un kas ir „netoleranti“? Tas ir vārda brīvības nepamatots ierobežojums.
3rd-Dec-2018 01:20 pm - penzija
es labprāt uzklausītu ieteikumus, kādos pensiju fondos labāk likt naudu, kādas ir optimālās ieguldījumu stratēģijas utml. jo galu galā es taču arī vecumdienās gribēšu ciboties, nevis tikai žēli skatīties uz pasauli caur pansionāta logu bez pieejas internetam, alum un grāmatām par dekonstruktīvo teoloģiju.
This page was loaded Dec 15th 2018, 1:33 pm GMT.