Ziņojumi kosmosam
Nenopietni par nopietno un nopietni par nenopietno
Recent Entries 
20th-May-2019 04:11 pm - nacionāļu spaidīšanās
protams, [info]heda jums savās "ziņās" no zviedrijas nepastāstīs sekojošo - viens no viņas mīlēto sverigedemokrater top kandidātiem esot apgrābstījis savu parteigenosse, tad cita parteigenosse, kura arī kandidēja, to piefiksējusi un nopludinājusi medijiem - partija tagad šo dāmu no vēlēšanu listes izforķījusi. top kandidāts tikmēr mierīgi skaidro, ka ar savu parteigenosse esot kļuvis "nedaudz tuvs" kādā tusiņā, bet nekas traks neesot bijis.
20th-May-2019 02:45 pm - nacionālās apvienības harmonija
tik skaista bilde paveras, patriotisma asaras sariešas manās ārieša acīs! )
20th-May-2019 02:28 pm - sirds izjūtas
jāatzīst, esošajā darbā man arvien vairāk sāk piebesīt obligātais mediju žvadzoņas patēriņš. un proporcionāli ļoti mazais laiks, ko var veltīt nopietnu ekspertu atzinumiem utml. nesaku, ka gribu totāli atslēgties no ziņām, bet proporcija nav optimāla.

tagad, kad uznācis mērens pohujs par darbu (saprotamu iemeslu dēļ, lol), skatot dažādu ano institūciju lapas vakanču medību nolūkā, katru reizi, kad uzduros uz nopietniem tekstiem par cilvēktiesībām utml, mana sirds kūst. nu, piemēram, šāda frāze - The right to life and the principle of non-refoulement should always prevail over national legislation or other measures purportedly adopted in the name of national security. cik eleganti un skaisti!
20th-May-2019 01:42 pm - nutad vien pirmsvēlēšan aptauj!
Poll #21302 pūpol kur tu lien
Open to: All, results viewable to: All

vai pūpols tiks eiroparlamentā?

View Answers

japp, ar šitādu draivu šaubu nav
0 (0.0%)

huju, nebūs šim teātrim rezultāta
2 (100.0%)

piesmit uz piesmit
0 (0.0%)

20th-May-2019 01:23 pm - kur vien pagriezies - atkal tā bēgļu propaganda!
"Guļammaiss, paklājiņš, ērti apavi, droši apavi, jo tas ir mežs, varētu būt arī čūskas. Nedrīkst izmantot mobilos telefonus. Būs tādi posmi kā vēstniecība, kā bēgļu nometne, nakts bēgšana, dienas bēgšana un pēc tam noslēdzošais būs jau robeža, kur viņus sagaidīs robežsargi un ievedīs Latvijā," klāsta Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes un Ludzas komitejas izpilddirektore Gunta Stepiņa.

Nonākot vienā no poligona teritorijas pļavām, vidusskolēni saņem jaunus – viltus - dokumentus un būvē apmetnes vietas.

"Mums būs tāda iespēja, kā iedzīvoties tā kā bēgļu dzīvē un izmēģināt uz savas ādas, kā tas īsti ir. Mums iedeva viltus pases, un tur mums personības ir savas tagad tur. Es esmu no Vjetnamas, tad mani sauc Mičau Han. Tāda saskarsme ir pirmā, internetā tika lasīts daudz, daži raksti un tā, bet tagad pieredze būs," saka Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolniece Aiva Rudzīte.
20th-May-2019 11:49 am - karoče pizģec mums visiem
Medijos parādījusies informācija, ka atšifrēts vēl viens pareģojums par Trešo pasaules karu. Gunhilda Smelhusa, kas tiek dēvēta par "norvēģu Vangu", prognozē, ka karš sāksies nejauši.

Eksperti, kas pētīja gaišreģes pareģojumu, nonāca pie secinājuma, ka tajā tiek runāts par trim noteikumiem, kas ietekmēs kara sākumu: cilvēki pārstās veidot tradicionālas ģimenes, cilvēki pārstās apmeklēt baznīcas, Rietumus pāršalks liels migrantu vilnis.
20th-May-2019 11:04 am - par migrantiem un bēgļiem - patriotiskā garā
20th-May-2019 10:42 am - nerunāsim par hedas politiskajām izvēlēm, kuras nu ir skaidras, bet...
tikai totāli apdauzīts indivīds var klārēt, ka zviedru snus (zelējamā tabaka) = eiropa. šo produktu ir atļauts tirgot tikai zviedrijā, lol.

http://klab.lv/users/heda/166205.html
17th-May-2019 12:59 pm - ehmz
doxxings tagadiņ ir košer???!!!

http://klab.lv/community/pajautaa/10411918.html
17th-May-2019 10:14 am - ze workin klāss
šis ir tas laiks, kad eju uz darbu ar domu, kādiem darbiem un kur varētu vēl pieteikties un citām aizraujošām darbmeklējumu pasaules fīčām.

vai jums ir kādi ieteikumi par vakancēm, kuras jūsuprāt tā vien gaida manu spoži mirdzošo personību?
16th-May-2019 10:27 am - gaidot piegdienah
Poll #21299 viskārs
Open to: All, results viewable to: All

ledus viskijā?

View Answers

jā, ar kaudzi bļe!
2 (20.0%)

daži gabaliņi būs gana
3 (30.0%)

jēbaķ, kurš duraks viskiju ar ledu bojā?
1 (10.0%)

errors jautājumā - viskijs un kola forevā!
1 (10.0%)

īsti eksperti piešauj mazmazdrusciņ h2o
3 (30.0%)

15th-May-2019 05:03 pm - drusku par atbildību
Ja tu sevi visu laiku apdali, tad kāpēc lai citi tevi neapdalītu? Un tad diemžēl sāk darboties un ieslēgties gaidas, ka kāds cits vai valsts par tevi rūpēsies.

Nē, cilvēks pats par visu savā dzīvē ir atbildīgs. Nepatīk valsts? Brauc citur dzīvot! Nepatīk darbs? Maini to! Cilvēki tik daudz čīkst, bet ko viņi dara – strādā gadiem darbā, kas viņus neapmierina, ar kolēģiem, ar kuriem viņiem nesaskan, un ar priekšnieku, kurš ir despots, bet turpina to darīt, slīgstot arvien dziļāk savā neapmierinātībā un gandējot sev veselību! Kāpēc nepaņemt grožus savās rokās? Protams, tas ir risks. Bet, kā zināms, kurš neriskē, tas nedzer neko!

https://jauns.lv/raksts/sievietem/313136-rakstniece-inga-zolude-berns-ir-jegpilnaks-par-romanu
15th-May-2019 10:42 am - sasniegumi darba meklējum frontē
piektdienas pēcpusdienā biju uz vienu darba interviju. speciāli paņēmu brīvu dienu darbā, jo citādi būtu grūti pamatot nozušanu jau tik agri pēc pusdienām. intervijā viss normāli, nekā dīvaina. prasībām atbilstu, tāpat man ir arī vairāki "vēlamie" parametri. teica, ka tagad vairākas nedēļas skatīšot cauri intervētos, vēl kādus intervēšot, un tad jau uz otro interviju aicināšot. agrā otrdienas rītā man pienāca smuks standarta epastiņš ar paldies, bija daudz kolosālu pieteikumu, jūs tomēr nebūsiet atlasīto vidū.

es uz šo skatos pozitīvi, galu galā, pusotra mēneša laikā ar nelielu aktivitāti darba meklēšanā jau tiku uzaicināts uz interviju, turklāt cienījamā organizācijā un cienījamas štata vietas sakarā. savukārt tas džeks, kurš man šo vakanci ieteica, gan ir šokā - viņaprāt, es esot bijis tik kruts kandidāts, un tur vispār prasības esot bijušas tādas, ka nemaz daudz kandidātu nevarēja būt. es gan domāju, ka kandidāts varbūt jau bija izraudzīts - vai nu iekšēji, vai arī pēc ieteikumiem. tāda esot zviedru mode, ka bieži vien vakances sludina un rekrutācijas procesu taisa "skata pēc".

tā vai citādi, cīņa turpinās, mans optimisms ir nesagraujams.
15th-May-2019 10:40 am - .
mākslas uzdevums var būt tikai un vienīgi mainīt pasauli.
15th-May-2019 10:21 am - par riskiem
“If you do not take risks for your opinion, you are nothing.”
― Nassim Nicholas Taleb

totāli piekrītu. šo gan ir grūti praktizēt, īpaši profesionālajā komunikācijā. nezinu, kurš un kad ieviesa šo modi visu laiku funktierēt par visvisādiem iespējamiem riskiem un kā no tiem izvairīties. vai tad nebūtu labāk mēģināt šos riskus apzināties, lai sagatavotos sekām, nevis vienkārši izvairītos? jā, tā ir vieglāk un drošāk. bet ilgtermiņā tas tevi (tevi personīgi vai tavu organizāciju/kompāniju) pataisa par mīkstmiesi, sagrauj attīstību un inovācijas.
14th-May-2019 03:16 pm - īsi un konkrēti - par kandidātiem uz eiroparlamentu
Kas tad jādara topošajam EP deputātam? Zināms, ka nopietnākie politiskā tirgus spēlētāji to zina, jo regulāri pasūta dažādus sabiedriskās domas pētījumus. Dati gan ir zelts, un neviens ar tiem nemētājas, taču no atsevišķu partiju pasūtītām aptaujām Eiropas Parlamenta vēlēšanu kontekstā skaidri redzams, ka daudz būtiskāka par programmām, kuras lasot tikai kādi 3% vēlētāju, ir kandidāta personība (40%) un tas, vai vēlētājs var identificēties ar konkrēto līderi kā savu interešu pārstāvi. Vienvārdsakot, jāsūta tāds, kas māk saģērbties, smuki runāt, lai varētu lepoties vai vismaz nebūtu kauns. Vēl būtu labi, ja deputāts rūpētos par drošību, bet no bēgļiem gan labāk pa gabalu.
(Sarmīte Kolāte)
14th-May-2019 10:21 am - politisko diskusiju līmenis pezantu nācijā
Tikmēr Arnītis Putni aicināja paņemt līdzi partijas biedrus, braukt uz laukiem un pastrādāt ar kapļiem, lai pārliecinātos, ka lauki tik izmiruši nemaz neesot.
13th-May-2019 04:49 pm - ak, šie brutālie delfi!
13th-May-2019 11:59 am - par naudu runājot
Poll #21298 nāciju algas
Open to: All, results viewable to: All

vai tādam nozīmīgam kantorim kā manējais ir ok slēpt no sabiedrības biroja vadītāja algu?

View Answers

jā, protams - nav tāda pienākuma atklāt algu ciparus
2 (22.2%)

nē, šādām organizācijām ir jāievēro caurspīdīguma princips
3 (33.3%)

tā ir paša biroja vadītāja ētiskā atbildība - atklāt vai neatklāt savu algu publikai
1 (11.1%)

nav ok, bet lolnauverc par to cepties, tāda ir šī pasaule
3 (33.3%)

This page was loaded May 21st 2019, 4:01 am GMT.